Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

2 posters

    Alvilági cselszövések

    Christine Caruso
    Christine Caruso
    .::Alvilági::.
    .::Alvilági::.


    Alvilági cselszövések Empty Alvilági cselszövések

    Témanyitás by Christine Caruso Vas. Aug. 25, 2013 8:01 pm

    * Megint lent vagyok és sétálgatok vagyis hát csak a bejáratnál vagyok. Rég voltam már lent az alvilágban, bár ez nem igazán számítható annak hiszen ez a bejárat. Nem igazán számít senkire. Szokásosan egy csuklyás ruhában van melyen semmi díszítés nem látszik. Egy egyszerű öreganyónak nézheti valaki. Pedig egyáltalán nem az. Aki ismeri az tudja, hogy egy hataloméhes és számító egyén aki csak akkor cselekszik valamit, ha azzal tudja, hogy előrébb kerül a nagy ranglistán és előbb-utóbb A legnagyobb Démonná válhasson az alvilágban. Most épp csak ül és néz maga elé. Mintha várna valakit. Pedig senkit nem vár, ha össze is fut valakivel az a puszta véletlen lenne. De ő most ott ül és vár. Valamiért az az érzése, hogy most itt kel lennie mert itt van a továbbjutásának a kulcsa vagy ha még nincs is itt akkor itt lesz. De nem fog Mephisto jobb keze maradni örökké csak egy kis idő kell és máris Mephisto fog neki engedelmeskedni. Legalábbis ő így gondolkodik a dolgokról.*
    Morgan L. Lachemballe
    Morgan L. Lachemballe
    .::Alvilági::.
    .::Alvilági::.


    Alvilági cselszövések Empty Re: Alvilági cselszövések

    Témanyitás by Morgan L. Lachemballe Vas. Aug. 25, 2013 9:36 pm

    *Egy vörös hajú lány bukkan fel a Pokol bejáratánál egy fekete nadrágban, fekete felsőben és csak az összhang kedvéért fekete cipőben. Ő nem mászkál köpenyekben, minek? Attól lehet csak feltűnőbb lenne. Egyenesen a 8. körből jön, fontos dolga lenne kinnt, de arra, hogy kimehessen, sajnos még várnia kell, mert mégsem futkározhatnak csak úgy ki-be... Még ha megtehetné! Nos, meg is tenné, könnyebb dolga lenne, mint így, mások futkároznak neki. És mint tudni illik róla, nem bízik senkiben sem annyira, hogy mással intéztesse a dolgait, jobb szereti maga megoldani, de ezt még nem teheti meg. Még. És, hogy mit keres itt? Vár és őt ismervén elhihetjük, hogy nem az igazira... Mikor megpillantja az ott ülő egyént enyhén megvető pillantást vet felé és egyszerűen úgy helyezkedik, hogy annak a látószögéből kiessen, pontosan megnevezve mögötte. Nem áll szándékában ismerkedni, elég nagy az ismerettsége és nem érzi kelletét, hogy azt bővítse. Még ha azzal előrébb jutna talán... De így nem.*
    Christine Caruso
    Christine Caruso
    .::Alvilági::.
    .::Alvilági::.


    Alvilági cselszövések Empty Re: Alvilági cselszövések

    Témanyitás by Christine Caruso Vas. Aug. 25, 2013 9:55 pm

    * Ahogyan várakozik megérzik, hogy valaki közeledik felé és mögötte helyezkedik el. Mindig is utálta, ha valaki mögötte van. Nem elég, hogy a világ nagy része az ember háta mögött van még a legtöbben oda is szeretnek elhelyezkedni és oda is szeretnek bámulni. Szóval feláll és megfordul. Majd ránéz a mögötte levő lányra és a csuklyát levéve megszólal. * - Örülnék ha nem a hátam mögött álldogálnál. Te mit keresel itt és kicsoda vagy? * kérdezi és kissé felháborodva és eléggé dühös kinézettel. Aztán tovább figyeli a csajt és várja a válaszokat. Aztán ha megkapja akkor esetleg válaszol a kérdésekre. Már ha kap. Ha nem akkor csöndben marad de nem engedi a lányt a háta mögé még egyszer, de valamiért az a sejtése, hogy a lánynak még sok köze lesz a jövőjéhez.*
    Morgan L. Lachemballe
    Morgan L. Lachemballe
    .::Alvilági::.
    .::Alvilági::.


    Alvilági cselszövések Empty Re: Alvilági cselszövések

    Témanyitás by Morgan L. Lachemballe Vas. Aug. 25, 2013 10:06 pm

    *A másik felháborodott megszólalására csak enyhén nagyképűen a másik felé fordítja a fejét és végig méri őt, majd a másik felmérése után úgy dönt, hogy egy választ még ő is megérdemel. Bár nem a kedves megszólalása miatt.* - Illő lenne először is köszönni. Meg általában előbb bemutatkozni. Amúgy Morgan. *Biccent a nő felé és talán nagyképűnek hathat a megszólalása, de most kivételesen nem szánta annak, ez csak a sajátos viselkedési formája. Amúgy tényleg nem szereti, ha kérdőre vonják, nincs miért kérdőre vonni őt! Mindent joggal tesz és gondol. Elég rondán is nézett először a lányra, de hamar csillapodott, valahogy nem érezte kellettét és idejét a dühöngésnek.* - Na és te ki vagy? *Kérdezi meg végül, ha már ennyire rárivallkodtak, akkor talán jogában áll tudni, hogy ki is volt az.*
    Christine Caruso
    Christine Caruso
    .::Alvilági::.
    .::Alvilági::.


    Alvilági cselszövések Empty Re: Alvilági cselszövések

    Témanyitás by Christine Caruso Vas. Aug. 25, 2013 10:43 pm

    * Amikor megszólal a másik, hogy illő lenne köszönni. Csak egy picit oldalra fordítja a fejét.* -Nem szeretem, ha valaki a hátam mögött van azért kaptam fel a vizet. Amúgy az én nevem Christine. Te mi miatt jösz most fel és ki a közvetlen felettesed? * kérdezi meg kíváncsiságból. Nem akar tolakodó lenni meg semmi. De nem akarja elszalasztani a lehetőséget. Ha ez az amivel előre kerülhet és végre följebb léphet. Mert muszáj végre előrébb kerülnie mert most megrekedt és nem tud előrejutni és most kétségbeesetten keresi azt a valakit aki most tovább tudja segíteni a feltörekvésbe. Azonban nem akarja bárkivel megosztani a tudását és nem is akarja bárkinek elárulni, hogy egyenesen Lucifer helyére pályázik. Mert ha valaki olyan tudja meg és szólna Lucifernek akkor neki hamarosan vége lenne. Szóval kicsit bizonytalanul van a lánnyal szemben.*

    Ajánlott tartalom


    Alvilági cselszövések Empty Re: Alvilági cselszövések

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 4:55 am