Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

    André Marceau birtoka

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    André Marceau birtoka Empty André Marceau birtoka

    Témanyitás by Vendég Vas. Május 19, 2013 5:58 pm

    [You must be registered and logged in to see this image.]

    Lakónegyed szélén található. Leírás később.

    Akik beléphetnek:

    Kiera Bellamy
    Giselle Céline Marceau
    Alexander Seth Marceau
    Etienne Marceau
    Kamen Grozdan Branimir

    Ahogy belépünk a házba egy hatalmas előcsarnok fogadja az ide jövőket.. középen egy hatalmas lépcső és két felé lehet lent menni. Jobbra és balra is. Jobb oldalt található a nappali ami szép és tágas és modern bútorokkal van berendezve. Aki ide jön nagyon kényelmesen el tudnak helyezkedni. Világos.. a nappaliban található egy könyves szekrény  ahonnan nyugodtan le lehet venni és olvasgatni akinek kedve támad.

    Nappali:

    [You must be registered and logged in to see this image.]

    Bal oldalt a konyha van ami picit Amerikai étkezőre van kialakítva. Nagyon szép és minden beépítve van. Mindent meg lehet találni a konyhában. A nyomozó úr általában akkor főzöcskézik, hogyha van ideje.

    Konyha:

    [You must be registered and logged in to see this image.]

    Emelet:

    az emeleten a férfi irodája mellett  még található jó néhány szoba. Ebből az egyik az övé amit rendszeresen használ. Mindegyik szobához tartozik egy külön fürdő szoba.

    André szobája:

    [You must be registered and logged in to see this image.]

    Kiera szobája:

    [You must be registered and logged in to see this image.]


    Kiera Bellamy
    Kiera Bellamy
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    André Marceau birtoka Empty Re: André Marceau birtoka

    Témanyitás by Kiera Bellamy Szer. Jún. 19, 2013 12:55 pm

    *Kiera éppen a konyhában, a pultnál foglal helyet, és ebédel. Előtte egy nagy tál rizses hús van, amit fél kézzel lapátol magában - igen nőiesen - miközben szemét az előtte kiterített újságra függeszti. Pontosabban, egy zenei témájú magazinra, amiben a zenei világ legfontosabb - vagy épp legérdekesebb, de amúgy teljesen fölösleges információtartalmú - eseményeit foglalják össze. A nő épp egy híres rockbandáról szóló cikket olvas, és látszólag nagyon bele van merülve, még azt sem nézi, hogy mi kerül a villájára. Haját egy kócos kontyba kötötte, ezen kívül egy sötétzöld rövidnadrágot és egy fehér ujjatlant visel, ez látszólag az otthoni viselete, ugyanis a póló már inkább szürke, mint fehér, és néhány gyanús folt is található rajta. Még cipő sincs rajta, mezítláb van, s a sarkával a szék "lábtartóján" támaszkodik, olyan testhelyzetet felvéve, mint aki bármelyik pillanatban felborulhat. Ez persze nem fog bekövetkezni, mivel állandóan így ül. Igen, láthatóan már egész jól hozzászokott új lakhelyéhez - és amióta munkája is van, még a lakbért is tudja fizetni Andrénak, ami azért jelentős megkönnyebbülést jelent számára. Az Alagsorban szokott fellépni, minden második este, és mivel egyre népszerűbb a Qarini fiatalok körében, egyre többet keres vele. Bár, nem ártana még egy állás, mivel azért ebből sem lehet túlzottan jól megélni - így is lóg az első havi lakbérrel a férfi számára. Bár most emelték a fizetését, úgyhogy valószínűleg a hétvégi fellépések után - ugyanis mindhárom nap fellép - ki tudja majd fizetni. Talán pincérkedhetne, vagy elvállalhatna valahol valami titkárnői munkát. Meg kéne kérdeznie Andrét, hogy kell-e ilyesmi a rendőrségen... Na igen, még egy meglepő dolog: már kezdenek egészen jól kijönni a férfival. Nem is volt olyan rossz, hogy összefutottak... Bár az idióta unokaöccse néha egy picikét irritálja, de ő is túlélhető. Szóval, talán mégis kezdenek jobbra fordulni a dolgok.*    
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    André Marceau birtoka Empty Re: André Marceau birtoka

    Témanyitás by Vendég Szer. Jún. 19, 2013 1:26 pm

    *Éppen az irodájában ücsörög és telefont intéz el. Ma úgy döntött, hogy nem fog bemenni dolgozni így is elég sok a lemaradása. Sohasem gondolta, hogy ez az egész jó lesz és most arra gondol, hogy újdonsült lakótársával egészen jó a kapcsolata. Legalább is ő is ezt érzi.* - Megmondtam, hogy nem.. várj át küldöm, ha kell valami hívj.*Mondja lerakja a telefont és behajtja a küldés után a laptopját majd felvesz egy inget, hiszen nincsen rajta felső.. mert kibírhatatlan ez a meleg számára. egy fehér ing van rajta és egy farmer nadrág. A haja ugyan olyan kócos nem mindig kell megfésülködnie hiszen be áll magától és nem is érdekli egyébként. Szépen lebattyog a konyhába, hogy igyon meg egyen valamit azt is rég tette meg. Legalább ma nem kell az unokaöccsével foglalkoznia, mert a napokban kicsit helyre tette és van még valaki aki foglalkozik vele és egyedül nincs a srác. Ahogy leér a konyha felé veszi az irányt ugye bár.* - Kibírhatatlan ez az egész.. komolyan.. azt hiszem lassan ki kéne venni néhány szabadnapot annyi a zöld fülű, hogy meg lehet őrülni.*Szed ki magának is rizses húst és leül a lánnyal szemben.* - Mit olvasgatsz? Hogy aludtál?*Érdeklődik iránta és halványan elmosolyodik. Örül annak, hogy itt van nincsen ő sem egyedül és ráadásul tényleg nagyon jól kijönnek. Munka keresésben pedig segítene neki bár felajánlana egy munkát a rendőrségen bár nem biztos, hogy ilyen helyen dolgozna a lány. Elvileg ő a zenélést szereti és ez látszik is rajta. Amúgy is többször megmondta neki nem kell fizetnie, de ez a dolog makacssághoz megy. Marceau sosem fogy ki a pénzből és Andrénak éppen van elég pénze.. Munkája és a családja révén.*
    Kiera Bellamy
    Kiera Bellamy
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    André Marceau birtoka Empty Re: André Marceau birtoka

    Témanyitás by Kiera Bellamy Szer. Jún. 19, 2013 1:45 pm

    *Ahogy André belép a konyhába, Kiera nem is veszi észre azonnal, csak ahogy megszólal. Akkor sem válaszol rögtön, ugyanis alőbb szeretné elolvasni a cikk utolsó három sorát. Ha ezzel végzett, végre felpillant és rámosolyog a férfire.* - Gondolom. Hát, mester, akkor jobb lesz, ha rendesen tanítod őket. *Szélesedik ki a mosolya, majd miután lenyelte a maradék ételt, felpattan, hogy töltsön magának egy pohár limonádét.* - Kérsz te is? *Érdeklődik, majd ha André is kér, visz mindkettejüknek egy-egy pohárral és visszaül a helyére.* - Amúgy a szabadnap nem rossz ötlet. Lemehetnénk valahova úszni. Van itt egy tó vagy folyó valahol, nem? *Kérdi, hiszen még nem igazán ismeri a környéket, eddig elment az ideje azzal, hogy munkát keresett, meg új dalokat írt, hiszen a rajongótábor is fontos dolog. Ma például reggel, ahogy a boltból jött hazafelé, megállították az utcán... Ilyen is régen volt.* - Csak egy magazint. *Csukja be, hogy láthassa a férfi a címlapot.* - Tudod, tartani kell a tempót. *Vigyorodik el. A címlapon amúgy egy gitárra támaszkodó izmos, hosszú hajú rockerfiú feszít igencsak szívdöglesztő tekintettel nézve a kamerába.* - Jól, köszi, bár ez a meleg nem túl pihentető... *Fintorog egyet.* - És te? Hogy bírod? *Kérdez vissza.* - Remélem este már jobb lesz az idő, mert még mindig nem javították meg a klímát az Alagsorban, és ha oda betömörül párszáz ember, nem túl kellemes a hőmérséklet, vasárnap már azt hittem, elájulok... *Sóhajt, a fejét csóválva, majd belekortyol a hűsítő italba.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    André Marceau birtoka Empty Re: André Marceau birtoka

    Témanyitás by Vendég Szer. Jún. 19, 2013 2:05 pm

    *Csupán csak azért értetlenkedik magában, mert néha nem lehet elmagyarázni nekik a dolgot rendesen. Meg kicsit nagyon is meleg van szóval mindenképpen kell úszni is.* - Annyira mester nem vagyok, de legalább a nyomtatóba tudják berakni a papírt, mindegy is.*Válaszolja a lánynak és ő nem vette észre, hogy olvas csak amikor leült szembe vele. Aztán ugye ő elkezd enni és amikor a limonádéra terelődik a szó halványan elmosolyodik.* - Na ná! jöhet!*Mondja lelkesen és örül tényleg a lánynak. Elérte végül is a célját ezzel kapcsolatban is.* - Milyet?*Azért kíváncsi ám rá hiszen ő is szokott ilyeneket olvasgatni. Minden esetre így kell ezt csinálni.* - Ha te a tempót tartod legalább nem fogsz ráncosodni..*Mondja viccelődve és ártatlanul pislog rá. Igen azért a piszkálódás még mindig ott van.* - Hmm.. van persze, de akár ma is lemehetünk majd kicsit később mit szólsz? Holnap meg leadom a szabadnapot, hogy mikor mennék el aztán két hétre elutazhatnánk. hm.. tenger part, virágzó mező, pálmafák és kis esernyők a koktélokhoz.. *Mondja az ötletet és igen határozottan két hétre tengerpartra szeretne menni és biztos élvezni a lány is. * - Ráadásul megtaníthatlan surfözni is.*Kaccsint rá és érdeklődik utána, hogy mi a helyzet vele és hallgatja.* - Kevesebb ruha több pihenés.*Mondja nyelvet öltve a melegre aztán a kérdésre vállat von.* - Nézz rám. Mintha egy bohóc jelmezben lennék. Azt hiszem átöltözöm mindjárt.*Válaszolja a lánynak és közben ugye eszik és a tv-t is bekapcsolja, hogy nézzenek vagy hallgassanak valamit.* - Biztosan megcsinálták már, bár ahogy hallottam az alagsor tulaja felszívódott s a régi visszavette a helyét. Igaz ez? Legalább nem kell bemenni razziázni tele van drogosokkal a hely.. biztos jó ott neked?*Kérdezi meg aggódva és kicsit fintorog. Az alagsor nem az ő pályája inkább elmegy máshova, de az a hely bűzlik több szempontból is.*
    Kiera Bellamy
    Kiera Bellamy
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    André Marceau birtoka Empty Re: André Marceau birtoka

    Témanyitás by Kiera Bellamy Szer. Jún. 19, 2013 2:46 pm

    - Hát, neked kell tanítani őket, nem? Tudod, a jövő generációja, tőlük függ a biztonságunk. *Vigyorog továbbra is, természetesen félig-meddig viccelődik, de teljesen komoly hangon beszél, mintha valami hegyibeszédet adna elő. Aztán ugyebár hoz mindkettejüknek a limonádéból amit még ebéd előtt rakott be a hűtőbe, és szerencsére már jó hideg lett mostanra, de azért tesz még bele pár jégkockát is. Aztán a kérdésre felmutatja a címlapot.* - Ismered? *Kérdi, hiszen így egyszerűbb, mint elmondani az újság címét. Ha a lustaság fájna... A beszólásra csak a szemét forgatja.* - Amúgy sem ráncosodnék, képzeld. *Nyújt rá nyelvet. Hát, valóban nem, hiszen angyal, még akkor is, ha bukott. A piszkálódást amúgy már megszokta, szóval nem sértődik be rajta.* - Oké, jó ötlet. *Mosolyodik el az ötletet hallva. Tényleg nem lenne rossz egyet úszni...* - Sok még a dolgod? Kezd nagyon melegem lenni, lemehetnénk. *Mondja, s hogy hitelesebben hangozzon, meglegyezi magát a magazinnal is. Hát igen, tényleg eléggé melege van, nem nagyon szokott hozzá ehhez a hőmérséklethez. Az ötletre felnevet, és a fejét csóválva válaszol.* - Nem túl korai még egy két hétig tartó randi? *Vigyorog a férfire.* - Hiszen alig ismerlek. Ki tudja... lehet, hogy el akarsz adni valahol rabszolganőnek. *Neveti el magát ismét.* - Szörfözés? Hát, egyszer már próbáltam. Mondjuk többet voltam a vízben, mint a deszkán. *Csóválja a fejét.* - De azért lehet róla szó. *Aztán a következő beszólásra elneveti magát.* - Van benne valami. Be is tartom. Bár a pihenésre nem sok idő jut. *Von vállat, majd megissza a maradék limonádét, és feláll, hogy újat töltsön magának.* - Miért? Jól áll az ing. *Vigyorodik el ismét. Aztán a kérdésre ismét vállat von.* - Igen, én is úgy tudom. Hát remélem, hogy megjavították már. Amúgy nem tudom, tényleg vannak ott érdekes dolgok, de a lényeg, hogy jól fizetnek. És egyre többet, mert már lassan törzsközönségem van. *Mosolyodik el.* - De azért tudnék mesélni érdekes dolgokat a drogról... *Csóválja a fejét.* - Hogyha nem akarnak nekem egy este latt öten eladni, akkor még sosem történt meg. Tényleg nem ártana egy kicsit razziázni, de azért ha lehet, ne üldözzétek el a közönségem, még így is le vagyok égve.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    André Marceau birtoka Empty Re: André Marceau birtoka

    Témanyitás by Vendég Szer. Jún. 19, 2013 3:38 pm

    *Na, igen a jövő generációja. ezt nem is lehetett volna szebben kifejezni. Ahogy megkapja, limonádéját megköszöni és mosolyogva elgondolkozik a dolgokon. A mester hát igen.. Lövészetben biztos, hiszen nem egyszer csinált mester lövészetet.* - Finom lett..*Mondja mosolyogva és jó a kedve amúgy.*- nem igazán..*Bólint nemlegesen, ő azért a Francia lapokat szokta olvasgatni, meg a helyi híreket általában. Magazinok nagyon ritkán.* - Nem mert.. ránctalanítót használsz.*Mondja tovább piszkálva és igen nem hagyhatja ki ezt a dolgot. aztán ugye bár a fürdőzésről van szó és kap egy kérdést amire fel figyel.* - Áh nem..vagy is egy még van.*Viszont azt még nem árulja el a lánynak, bár lehet ki fog akadni érte.. de a férfiben benne van a jóság. Szeretne törődni is vele és nem elhanyagolni és mindenre oda figyelni és úgy érzi, hogy eddig minden klappol. Aztán jön az utazás és rápillant a lányra.* - Cseppet sem, de ha nem szeretnél jönni nekem úgy is jó. Viszont nem szeretném a lefoglalt repülő jegyet megosztani egyik rokonommal sem.. szóóval..*Mondja célozgatva feltéve, hogy leesik neki. Aztán elneveti magát, de hát miért is ne?* - Persze én vagyok a rossz rendőr, aki felszed idegen lányokat. Mondjuk volt már hasonló munkám, de nem nem vagyok ilyen, hé..*Mondja neki és nyugtatja meg.* - Én meg épp eleget.. Nem bízol bennem?*Jön a fontos kérdés. Beengedte a házába és szeretne róla gondoskodni, de közben érzi azt, hogy valami megváltozott benne. Egyre jobban kedveli meg a lányt és nagyon szeretne gondoskodni a biztonságáról. Plusz ahogy megismerte érzi azt, hogy lehet talán több köztük.* - Helyes.. *Mondja a szörfözésre és elmosolyodik az ingre meg fintorog.* - Na jó, átöltözöm mindjárt. tudom, hogy jól áll de ebben a melegben nem igazán célszerű ilyet hordani.*Megfülled benne tény és való.* - Majd akkor lenézek az alagsorba.. hé a vendégeket nem kell elijeszteni. A többségük mindegyik narkózik.*Forgatja a szemét és ránéz a lányra.* - Csak nem próbáltad ki?*Tesz fel egy kérdést és kíváncsi rá.*
    Kiera Bellamy
    Kiera Bellamy
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    André Marceau birtoka Empty Re: André Marceau birtoka

    Témanyitás by Kiera Bellamy Szer. Jún. 19, 2013 6:13 pm

    - Köszi. *Mosolyodik el a dicséretre. Hát, ja. Limonádét már tud csinálni, haladás. Meg jégkockát is. Elmehetne séfnek. Ez már vérbeli profizmus. A kedve az neki is jó, bár meg nem tudná mondani, hogy most miért jobb, mint máskor. Elvégre, nem történt semmi különös. Oké, nem szokott rossz kedve lenni szinte sosem, és hát, süt a nap, ma nem kell dolgoznia, csak holnap... Szóval, oké, ez is elég indok lenne, de mintha valami más is lenne még. A piszkálásra csak a szemét forgatja.* - Nekem arra nincs szükségem. *Válaszolja, majd a tévére pillant, hátha van benne valami érdekes. Hát, nem igazán, de azért elbambul rajta, amgí iszogatja a limonádét.* - Oké. És mi az? Utána még le tudunk menni? *Érdeklődik, miközben ismét a férfire pillant. Aztán az utazásra terelődik a szó, és valljuk csak be, Kiera igencsak meglepődik az ötleten. Hiszen tényleg alig ismeri a férfit. Miért akarna épp vele nyaralni menni? Már az is épp elég nagy dolog, hogy szállást adott neki, és még a pénzt is alig fogadta el érte... Na és aztán ez...* - André... Igazán nem kell... Már így is túl sokat tettél értem. *Mosolyodik el halványan, közben kissé idegesen pörgetve ujjai között az üres poharát.* - Ezt nem fogadhatom el. Szívesen elmennék veled, de... Tényleg, félre ne értsd, nagyon szívesen. Csak... Engedd meg, hogy kifizessem a részemet, rendben? Legalább a szállást. *Pillant fel ismét, megállítva az asztalon a poharat. Igencsak meglepte az ajánlat, de most, hogy belegondolt, valóban nagyon szívesen elmenne. Az már megint más kérdés, hogy kizárt, hogy van annyi pénze, de majd vállal valami pluszmunkát. Aztán a következő kérdésre lehajtja a fejét és kissé elpirul, de csak egy pillanatra és alig észrevehetően.* - De igen. Meg nem tudnám mondani, hogy miért, de igen. *Néz fel egy kis szünetet követően. Az átöltözésre csak vállat vonva bólint, neki aztán mindegy, ő jól elvan így is, bár ha elmennek, majd kicseréli a pólóját valami normálisabbra. Aztán, a következő kérdésre ismét félrepillant egy kicsit, de csak pár másodpercre.* - Igen. De nem itt... *Teszi gyorsan hozzá.* - Még mielőtt ide költöztem volna. Tudod... Volt egy nehéz időszakom, sokat utaztam, aztán... nem voltam teljesen önmagam. De nyugi, nem szoktam rá, csak rövid ideig tartott. *Mosolyodik el végül kissé zavartan. Hát igen, nem büszke arra az időszakára, de már nincs mit tenni, megtörtént és kész.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    André Marceau birtoka Empty Re: André Marceau birtoka

    Témanyitás by Vendég Szer. Jún. 19, 2013 6:48 pm

    *Mindenki tehetséges valamiben. Mindenki jó valamiben.. Kiera a zenélésben ő pedig a nyomozásban és a rejtélyek megoldásában és az érdekes ügyek feltárásában. Aztán ugye beszélgetnek mindenféléről és a tv-t kikapcsolja hát jó. Nincs benne úgy se semmi. Sok minden történt az elmúlt hónapban és néha visszatekint a régi munkáira, hiszen mind végig kint volt Egyiptomban meg a sivatagban, hiszen ott dolgozott és élt két évig. Oda vissza nem fog menni.. A zsebéhez nyúl és kivesz egy borítékot és át adja a lánynak.* - Születésnapi ajándékod.*Mondja a srác, és ha kinyitja, csak egy bankkártya van kiállítva Kiera nevére és némi pénzösszeg van rajta. Csupán segíteni akar rajta és azt is, hogy megköszöni, itt van.* - Ez volt az a dolog és mehetünk.*Mondja a férfi és csak figyeli a lány reakcióját. Egyáltalán nem szeretné megbántani és tudja, hogy ez sok lehet a lánynak, hiszen van új otthona és elhívta most nyaralni is. Próbál, neki segíteni ott ahol tud és biztonságban tudni.* - Szeretném, ha biztonságban lennél és nem szeretném, hogy egyedül maradj.*Mondja a lánynak és belenéz a szemébe. Aztán jön az út és elmosolyodik.* - Már mondtam erre semmi szükség nincs, de ha nagyon szeretnéd a lakbért és nem tudlak meggyőzni, akkor, lehet.*Nagy nehezen ezzel kapcsolatban belemegy, de tényleg nem fogadja el a pénzt. Ő tényleg ilyen. Szóval sok minden volt, amiről beszélgetnek és az alagsor is sorra kerül és figyeli a lány válaszát, hiszen feltett neki egy kérdést és csóválja a fejét. Oda sétál a lányhoz és megfogja a kezét, hogyha hagyja.* - Tanultál legalább belőle, de vigyázz magadra. Úgysem hagyom, hogy bajod legyen, de ha gondolod maradhatunk is és máskor elmegyünk oké?*Kérdezi a lánytól és az utazásra gondol.* - Lemehetnénk most a tóhoz úgy is már kezd egy fokkal jobb idő lenni sétáljunk?*Teszi fel a kérdést és nem is tudja, hogyan gondoljon rá vagy mit mondjon neki. Sok mindent szeretne tenni érte, de most egyenlőre ez a legkevesebb amit tud tenni.*
    Kiera Bellamy
    Kiera Bellamy
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    André Marceau birtoka Empty Re: André Marceau birtoka

    Témanyitás by Kiera Bellamy Szer. Jún. 19, 2013 7:51 pm

    *A borítékra először csak pislog, majd halkan motyog egy "nem kellett volna"-t, aztán kinyitja és elkerekedik a szeme.* - André... *Suttogja, és tulajdonképpen azt sem tudja, mit mondjon. Mivel érdemelte ezt ő ki?* - Tényleg nem kellett volna. Én nem is tudom... Miért csinálod ezt? Hiszen nem is ismersz, azt sem tudod, ki vagyok és mit tettem... *Utal természetesen a fekete szárnyaira.* - Egyáltalán nem érdemlem ezt meg. *Rázza a fejét, és a szeme sarkába mintha egy könnycsepp gyűlne össze.* - Én... Nem kéne ezt tenned. *Mondja végül, alig hangosabban a suttogásnál, majd idegesen megtörli a szemét.* - Bocsi, csak... Hagyjuk. *Sóhajt egyet, majd a pulthoz lépve kifújja az orrát egy szalvétába. Aztán végül a pultnak támaszkodik, és mikor az utazásra terelődik a téma, sikeresen zavarba jön. Ismét. Nem tehet róla, egyszerűen csak érzi, hogy ő ezt nem érdemelte ki semmilyen szinten. Hiszen... hiszen ő egy gyilkos, egy bukott angyal, egy romlott lélek. Viszont úgy érezné, nem utasíthatja vissza, mert megbántaná vele a férfit, így hát... Csak némán bólint, mivel a szavak már réges-rég cserben hagyták. Csak egy halvány mosollyal jelzi, hogy mennyire hálás azért, hogy végre ismét törődik vele valaki - még akkor is, ha úgy érzi, egyáltalán nem érdemelte ki. Aztán szóbakerül az Alagsor meg a drogok, és Kiera meglepődve figyeli, ahogy André odalép mellé, és megfogja a kezét. Egy másodpercre lepillant, de nem húzza el az övét, ehelyett ismét felnéz, egyenesen a srác szemébe.* - Elmehetünk... Ha szeretnéd. *Mondja végül halkan, mert hát, nem szereti bevallani, de ismét képtelen mást mondani. Pedig annyi kérdése lenne! Miért fogadta be őt, egy teljesen idegent, csak így? Miért nem kérdez semmit a múltjáról? Miért akarja elvinni egy két hetes nyaralásra?... Kérdések, válaszok nélkül. De nehéz úgy választ kapni, ha fel sem tudja tenni a kérdést. Ehelyett André kérdez tőle, mire Kiera csak bólint egyet.* - Oké.. Menjünk. Csak átöltözök, jó? *Löki el magát a pulttól, majd szinte berohan a szobájába, ahol behúzva maga után az ajtót, a tükör elé áll, és ijedt tekintettel néz végig magán. Nem is ijedt... inkább kétségbeesett. Nem érdemli ezt meg. Nagyon nem. Tehát nem is lehet valódi. Merje mégis beleélni magát? Nem nagyon van más választása - vagy hagyja, vagy éhenhal az utcán. Vesz pár mély levegőt, elszámol magában tízig, majd gyorsan a szekrényhez lép, átvesz egy másik ujjatlant, aztán immár nyugodt léptekkel, arcán a szokásos mosollyal kilép a konyhába. Ha jönnie kell, hát hadd jöjjön. Annál rosszabb már úgysem lehet, mint amit egyszer már átélt.* - Mehetünk.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    André Marceau birtoka Empty Re: André Marceau birtoka

    Témanyitás by Vendég Szer. Jún. 19, 2013 8:12 pm

    *A férfi már csak ilyen és nagylelkű és törődik másokkal. Talán igen ez jó ötlet is és ajándék is tökéletes választás.* - Miért? Magam sem tudom, de kedvellek. Maradjunk annyiban, hogy amennyit most tudok rólad az elég. Héé.. Egész eddig arról sem tudtam, hogy van unokaöcsém, aki megbukott. érdekel szerinted? Az unokahúgom barátja is bukott, ahogy tudom, nem érdekel. Ugyanolyanok vagytok. Egyformák vagytok.. tekintsünk el a szárnyaktól. Ne foglalkozz ezzel. Mindenki cselekszik jól illetve rosszul, hozunk döntéseket, amiket megbánunk, és még vezekelhetünk érte. hé, Isten mindig meghallja, a szavad ráadásul még lehet fehér szárnyad..*Mondja a férfi a lánynak és igen ő így gondolja. Ettől függetlenül, amit Alexander tett nem megbocsájtható, de ezen igyekszik változtatni, hiszen a srác azért nem egy bukott angyalnak született.* - Mindenkinek vannak, bűnei azt hiszed az én szárnyam tökéletes? Kicsit szürke.. mindennek meg van az ára.. még a rossz fiúk is ártatlanok.. ártatlan lelkek akik még élhetnek vagy élhettek volna sokáig. Én sem vagyok büszke a dologra, de inkább a munkámnak élek.. én sem foglalkozom mindig a szárnyammal, de megpróbálok Istenhez hozzá szólni hátha meghallja az imámat.*Magyarázz tovább és nem zavarja, hogy ilyen ő csak jót szeretne. Törődni vele és mindenáron megvédeni.* - Jól van viszont átöltözöm én is..*Mondja a srác és ha hagyja a kézfogás után akkor megpuszilja az arcánál és ő is felmegy a szobájába és egy izompólót vesz elő ráadásul fehéret és egy szürke halásznadrágot vesz fel. Jól érzi így magát és már mindjárt másabb az öltözéke. Aztán ő is lesétál és mire a lány is oda ér a telefonját elrakja a zsebébe és csak úgy önkényesen megfogja a lány kezét és elindulnak valamerre. A fiú nem volt még ilyen és egy biztos. Nem mindenkinek segít így, de ő már tudja azt mit szeretne elérni.*

    Ajánlott tartalom


    André Marceau birtoka Empty Re: André Marceau birtoka

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Ápr. 29, 2024 7:05 am