Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+9
Catherina C. Williams
Atanas A. WIlliams
Bianca D. McCarthy
Esteron Baltazaar
Andrew Mason
Amanda Helgesen
Melantha Goldwin
Alexander S. Price
Delia
13 posters

    Crystäl öböl

    Delia
    Delia


    Crystäl öböl Empty Crystäl öböl

    Témanyitás by Delia Csüt. Jan. 10, 2013 2:16 pm

    A Crystäl öböl mesterségesen készült. Minden egyes darabja. Hol található? Az egyik út, hogy kövesd a Crystäl folyót egészen addig, amíg el nem éred a paradicsomot. A másik út az erdőn keresztül vezet. Ha ezt választod, akkor nagyon oda kell figyelni. Az erdőn keresztül, ha átmész a régi szokatlan és unalmas városkát találod, ami lehet, a számodra nem hoz meglepetéseket. Ha az ösvényen végig mentetek két tölgyfához lehet érni, ami elég régi és még nem dőlt ki. Az öbölt a fák levelei takarják el. A homok teljesen hasonlít a tengerpartéhoz úgy lett kialakítva ez a hely, hogy az ide járok ne érezzék a harcot. A béke és a nyugalom helye itt senki nem harcol senkivel. A parton természetesen napozó ágyak sorakoznak fel hiszen aki szeretne szép aranybarnára égni akkor az megteheti.
    Ha elnézünk a napozó ágyaktól balra felé látható az, hogy mint minden szórakozó helyen itt is vannak üzletsorok és éttermek. Ezek természetesen mindig nyitva vannak nyáron.
    Az öbölben minden évben rendeznek programokat. Ez a hely híres erről. Mindig kitalálnak valamit hiszen nem hagyják üresen a helyet. A folyó ugyan ritkán fagy be így rálépni nem igazán lehet a vékony jégre, mert baleset veszélyes.

    Az öböl történelme később várható... ^^

    Programok:

    Február:

    Február 2:
    Február 9:
    Február: 16
    Február: 22-24: Tél búcsúztató

    Március:

    Március 2:
    Március 9:
    Március 16:
    Március 23:

    Április:

    Április 6:
    Április 13:
    Április 20:
    Április 27:
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Alexander S. Price Szer. Május 01, 2013 3:18 pm

    *Talán meg kéne tanulnom nemet mondani az embereknek. A jó időben egy démon hol is tartózkodik? Persze kint a szabadban, az öbölben. A forgatás lezajlott és még rengeteg munka van a koreográfiával úgyhogy nem panaszkodom. Szépen döcögösen indul be minden körülöttem, körülöttünk.. Megbeszéltem barátnőimmel, hogy találkozunk, de egyelőre senki nincsen itt. Még Elizabeth sem hajlandó felvenni a telefont, azt sem tudom ő is mit csinál. Biztosan megint beült a Call of duty elé és kockul aztán megjelenik egyik pillanatról a másikra. Ma egy fehér top van rajtam és egy fekete rövidnadrág és fekete papucs. Még a barátom sincs itt, pedig reggel érkezett meg a hajója. Mindig a rossz előérzett. Egy vanilía csokoládé kombó fagylaltot vettem és közben leülök az egyik szabad napozó ágyra és hangosan szól a zene a telefonomból. Jó üzletet csináltunk amikor minket kértek fel. Szeretem az ilyet pont és a japán út előtt tökéletes a gyakorlás, hogy meg nyerjük a versenyt. Mert nyernünk kell az is biztos. Szóval a napozó ágyon feküdve a fagyit eszem és a zene hangosan szól és nézem az embereket akik süttetik a hasukat illetve a hátukat.*
    Melantha Goldwin
    Melantha Goldwin
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Melantha Goldwin Szer. Május 01, 2013 3:40 pm

    *Úgy rohant mintha az életéért küzdene, de csak a heti futást pótolta be mivel múltkor tökéletesen elfelejtette. Ez a pár kilométer meg se kottyant neki, még csak nem is lihegett. Szépen egyenletesen vette a levegőt. Vállán egy kismadár próbált belekapaszkodni felsőjébe, nem sok sikerrel. Minden tökéletes volt az idő, a levegő és az hogy ilyenkor teljesen kikapcsolhatja agyát. Majdnem elért arra a helyre ahol általában megáll pihenni. Már látta a napozóágyakat, nem volt sok ember, sőt egyenlőre csak egy embert vett észre. Egy óvatlan pillanat és máris megtörténik a baj. Mela másodperceken belül a földön zuhant, már megint. Ez egy amolyan szokás volt nála, "essünk el, amikor tudunk".*
    * Prue a feje fölött csiripelt, de nem túl sokáig, látta, hogy gazdája nincs eszméleténél, beverhette a fejét egy kőbe. Egy kicsikét visszahátrált amikor zaj ütötte meg a fülét, nem szerette a zenét. Összeszedte magát és odarepült a lányhoz. Össze-vissza csapkodott, húzogatta a haját. Mindent elkövetett, hogy figyeljen rá.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Alexander S. Price Szer. Május 01, 2013 3:49 pm

    *Amikor megcsörren, a telefonom nézem ismeretlen szám. Aztán bele szólnak én meg egy sóhajjal jelzem a gondom.* - Jó akkor öltözz át és gyere.. nem vagyok hajlandó egyedül kint lenni még a többiek sincsenek itt. Dave.. kérlek.. én is szia.*Majd leteszem és ahogy megeszem a fagyit nézem, hogy történik e valami érdekes esemény, de egyenlőre semmi. Nagyon unalmas napnak nézünk elébe, és ha ilyen marad garantáltan hisztis picsa leszek és ahogy drága osztálytársam mondaná alapból az szoktam lenni ha nem az van amit én szeretnék mostanában. Minden esetre igyekszek ezen változtatni. Szóval figyelem a mozgást és a dolgokat aztán valami esésre lettem figyelmes.. Az öbölben bármi előfordulhat, bár z alvilágiak csak nem merészkednek ide. Szóval a lányt észreveszem és oda lépek, hogy segítsek neki. A madárt nem is vettem észre, végül is nekem tök átlagos kis madárnak tűnik.* - Hé jól vagy..?*Teszem fel a kérdésem és oda térdelek a lány mellé és igyekszem gyengéden pofozkodni tehát, hogy észhez térjen ha sikerült.*
    Melantha Goldwin
    Melantha Goldwin
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Melantha Goldwin Szer. Május 01, 2013 3:59 pm

    *Valami hangosat észlelt és mintha a fejét is csapkodták volna. Nem emlékezett mi történt vele. Lassan kinyitotta a szemét, szörnyen fájt a feje, de egyáltalán nem érdekelte. Felnézett egy lány volt az valószínűleg az aki nem messze ült az egyik napozóágyon. Mela eleinte fura fejet vágott, mert próbálta visszagondolni mi történt, de aztán eszébe jutott. Felállt, mintha mi sem történt volna. Szája mosolyra húzódott.* -Szia! Melantha vagyok és ő itt... *A madarat kereste, aki már javában útban volt feléjük.* -Prue.*fejezte be a mondatot.* -Miért vagy itt egyedül? *Kérdezte kíváncsian, bár nem rá tartozott.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Alexander S. Price Szer. Május 01, 2013 4:09 pm

    *Ha valakivel baj van akkor persze nyílván segítek hiszen ezt érzem kötelességemnek. Főleg a fajtársaimmal szemben nem fogok senkit eltolni magam elől. Szóval most én segítek neki és pofozgatom magához térjen. Maximum még szerzek egy kis vizet és arcon locsolom, de az gonosz lenne. Amikor kinyitja, a szemét mosolygok rá. Segítek neki a felállásban azért egy eszméletvesztés is károkat okozhat.* - Gyere szerintem le kéne ülnöd.*Mondom, neki aggódva aztán a bemutatkozásra elmosolyodom.* - A nevem Emma. Örülök Mela.*Szólítom a nevén, és amikor egy kérdést kapok, csak felkuncogok.* - Otthon kicsit unatkoztam aztán a barátaimat azt hittem itt találom. Szóval itt ragadtam és remélhetőleg estig, mert azért jó kis hőség van. Na és te? Mi történt, hogy elestél?*Kérdezem még mindig aggódva, aztán ha ő is hagyja, ugye elindulunk a napozó ágy felé. A kutyám most otthon maradt. Nem mindig hozom magammal. Vélhetően nem érezné itt jól magát szép hely meg minden tehát.*
    Melantha Goldwin
    Melantha Goldwin
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Melantha Goldwin Szer. Május 01, 2013 4:21 pm

    *Emma bemutatkozott neki. Bólintott egyet és a fejét dörzsölte. Ránézett a lányra mikor feltette a kérdést.* -Hogy mit keresek én itt? Arra könnyű a válasz. Keresem a bajt és futok egy kicsit. Ohhh mindig ez történik, egyfolytában elesem. Ez úgymond egy idegesítő szokás, bár a többi ember inkább nevet rajta. *Ahhoz képest, hogy elesett, vérzik a feje és a térdéről is lejött a bőr boldognak látszott, nem csak látszott de még annak is érezte magát. Úgy vigyorgott mint egy vadalma, hiszen miért is nem, szép idő van és a nap is süt, a meleget meg kibírta. Elindultak a napozóágyak felé. Mikor odaértek leült, és a körmét kezdte piszkálni.* -Mmmmm...Te itt laksz? *Tette fel a kérdést és szemei kicsit szomorúak voltak. Megint elköltöztek az apjával és most itt van nem ismer senkit, ezt utálja a legjobban benne.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Alexander S. Price Szer. Május 01, 2013 4:33 pm

    *Nézem azért hátha van e sérülése, de nem találtam rajta vagy csak a fején egy kisebb agyrázkódás, de hát.. ha elmegy az orvoshoz vagy az ispotályba meglátja.* -Nem kell aggódnod. Nem vagy szerencsétlen bárkivel megeshet ez. Főleg aki itteni. Vannak olyanok akik állandóan keresik a bajt és vannak olyanok akik akik inkább a nyugalmat szeretnék.*Felelem egyszerűen a választ, de hát nem szeretek filozofálni bár mostanában túlságosan is benne vagyok ezekben hála drága barátnőm miatt.. A kérdésre elneveti magát.* - Mármint nem itt lakom, de egyébként a városban igen. Még nem vagyok elég idős ahhoz, hogy a Fyronba járjak még jövőre végzek a suliban aztán ha minden jól megy. Szeretnék oda járni. Anyukám is azt akarja, hogy fejlődjek varázslás terén, mert ő szerinte a táncnem munka és foglalkozás.* - Na és te? Qarint nem is tudnám leírni. Elég sok minden történik itt mostanában..*Felelem a lánynak és leülök én is az ágyra aztán tovább kukkolom az embereket.* - Bár ez a hely szép..*Jegyzem meg a lánynak és igen tényleg tetszik az öböl.*
    Melantha Goldwin
    Melantha Goldwin
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Melantha Goldwin Szer. Május 01, 2013 5:00 pm

    *Emma nevetni kezdett. Mela balra fordította a fejét mint egy kiskutya és úgy figyelte a lányt . Hevesen bólogatott, de utána a felére sem emlékezett amit a lány mondott. * -Hát... Qarinba költöztem apámmal. Nagyon sokat költözünk, nagyrészt miattam. Fyronba járok, vagyis még csak egy napja költöztünk Qarinba, szóval...nem is tudom mit kéne tennem. * Lehajtotta a fejét, nem akart új iskolát, új barátokat, tanárokat és új házat. Hirtelen felnézett, a szeme felcsillant.* -Talán elszökhetnék... *Tetszett neki az ötlet, bár nem tűnt valami helyesnek, de mit érdekelte őt. Lefeküdt az ágyra, kezét feje mögé rakta mint aki jól végezte a dolgát és magában a tervét szövögette: leléphetne este, amíg az apja és a szolgák alszanak, de nem az az idegesítő inas sosem alszik. Leüthetné apját és odaragaszthatná a székhez, a cselédeket pedig elaltatja majd egy erős altatóval, a komornyikot meg majd jól elintézi, egy kis hashajtó a a délutáni teába...nem fog egyhamar kijönni a WC-ről. Ezt az ötletet is elvetette, mivel... nem tudta hogy hol talál patikát, Emmát meg nem akarta megkérdezni, mert nem von be senkit se a tervebe. Csakhogy egy baj volt túl hangosan gondolkodik, egy újabb idegesítő szokás, bár ezt sosem veszi észre. Inkább folytatta a gondolatmenetet, ugyanis még a dadát nem intézte el....fujjj...utálta őt, egyfolytában csak a nyomába volt. Most is csak szerencséje volt mivel a dadus eléggé kövér és nem bírja a futást. Ő nem iszik teát, meg amúgy semmit és nem is ül le sehová. Sóhajtott egyet és behunyta a szemét, gondolta ráér még ezen gondolkodni, hiszen még csak dél van.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Alexander S. Price Szer. Május 01, 2013 5:12 pm

    *Hallgatom a lányt és igen. Pontosan tudom azt, hogy milyen ismeretlenként bekerülni valahova. Én egészen kiskoromban költöztem ide a szüleimmel, de nem is tervezünk sehova sem menni. Szeretem a barátaimat egy szóval ők hiányoznának.* - Az elszökés nem éppen a legjobb megoldás. Először próbáld ki azt, hogy milyen új helyen élni itt. Hidd el teljesen más környezet ez az egész.*Válaszolom nyugtatva és talán belegondolva nem tudom azt, hogy mi éppen a legjobb. Arra gondolni, hogy a barátnőm nagy hülyeségre készülődik ha belegondolok örültségbe vagy éppen itt beszélgetni egy totál ismeretlen lánnyal aki szimpatikus számomra. Igen hatalmas dilemma tényleg.* - A változásban néha az a jó, hogy folyton mozgásban vagy. Ha jól hallottam Fyron az a hely ahol soha sincsen nyugalom és mindig zajlik az élet. Járnak oda ismerőseim el tudom képzelni milyen.*Mondom nyugtatóan a lánynak és igen tényleg tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal. Nem zavar egyébként a hangos gondolkodás hiszen én is szoktam csinálni, de nem zavar az sem ha más kinevet.* - Gondolom még nem igazán szoktad meg a helyet..*Sóhajtok és közben azért az órámra is nézek.. negyed hat körül jár lassan jöhetne már valaki. Bár én végtére is türelmes démon vagyok szóval tényleg bárkit meghallgatok, de azért két órát várni.. mindegy, legalább nem unatkozom.*
    Melantha Goldwin
    Melantha Goldwin
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Melantha Goldwin Szer. Május 01, 2013 5:27 pm

    -Oké,oké tudom... *Nem érdekelte mit mond, Mela már csak ilyen, megy a saját feje után és nem baj ha akadályba ütközik, nehézkesen, de át megy rajta.* -Tudom, hogy a változás NÉHA jó, de nekem már elegem van a változásból és ezt az egészet csak magamnak köszönhetem. *Rácsapott fejére, majd végighúzta rajta kezét. Lefeküdt az ágyra. Gondolkodásából felébresztette a lány hangja. Felé fordult.* -Hát ja, bár nincs sok értelme megszokni, hiszen a Fyronból is kifognak rúgni, ahogy a többi suliból is. * Nem akarta megszokni a helyet arra gondolva, hogy pár hónap múlva úgyis elköltöznek. Látta hogy a lány az óráját csekkolja, nem akarta zavarni, de felkelni se szeretett volna.* -Szóóval...biztos, hogy jönni fognak a barátaid? *Elég gyenge próbálkozás volt, de a beszélgetés valahogy nem mindig volt az erőssége.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Alexander S. Price Szer. Május 01, 2013 5:35 pm

    *Ahogy Mela beszél elgondolkozk azon én ilyen lennék ha folyamatosan költöznénk. Nem vagyok biztos benne, bár a családom igyekszik a legjobbat adni nekem.* - Nem fognak kirúgni ne aggódj..*Magyarázom, hogy nem kell feladnia a dolgokat hiszen semmi értelme nincsen. Aztán sóhajtok és amikor egy új iskolába jön mindig igyekszünk segíteni. Én legalább is ezt fogom tenni.* - Figyelj ha ez számít engem bármiko megkereshetsz ha baj van.*Felelem a lánynak bár elég könnyű megtalálni szinte suli után végig a városban vagyok.* - Persze csak kis fázis késéssel. A barátom is szerintem eszik, mert délelőtt aludt és nem rég kelt fel. Egy órája barátnőm meg kockul.*Kuncogom el magam aztán rápillantok Melára.* - Van kedved addig sétálni egyet? Ne aggódj ha időközben megjönnek becsatlakozhatsz hozzánk ha szeretnél.*Magyarázom neki és ha igen mondd akkor járunk egyet ha nem akkor elköszönök tőle és még körbe járom az öblöt egyedül.*
    Melantha Goldwin
    Melantha Goldwin
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Melantha Goldwin Szer. Május 01, 2013 5:45 pm

    *Kedves volt Emmától hogy próbálta nyugtatni, de nem kellett volna, mivel egyáltalán nem izgatta.* -Kösz, majd megkereslek ha valami kérdésem lenne. *Bólintott egyet. Elmosolyodott amikor a lány a barátjáról és a barátnőjéről beszélt.* -Menj csak én inkább itt maradok és barnulok egy kicsit. *Levette topját ami alá egy csíkos bikini felsőt vett fel, majd visszafeküdt. Emma elment, rájött hogy tényleg nem jó az az ölet, hogy elszökik. Lecsukta a szemét és lassan álomba szenderült.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Amanda Helgesen Hétf. Május 06, 2013 12:37 pm

    *Csendben ücsörgök kint az öbölben, fekete bikiniben. Igen.. Képes vagyok ilyenkor kijönni, napozni bár nekem délután munka van, úgyhogy lazítok. Kértem is engedélyt, hogy ma ne nagyon mehessek be órára, bár nem tudom azt semmi a válasz rá végül is lehet nem Perathon úrnőhöz kellett volna mennem. Aztán még a bátyámmal is beszélnem kéne, de ő meg dolgozik és ááh.. már a múltkori haza rángatása sem vezetett jóra. Aztán Laila meglátogatása hát az is meglepő volt. Jelenleg a napozó ágyon fekve élvezem a napsugár melegét, hiszen tényleg jó. E mellett egy nagyon remek zene szól, és ha így haladok, akkor neki állok táncolni. Egyelőre.. Mit is énekelgetek? Jelenleg éppen a Honey Honey-t a Mamma Mia című film alapján. Aki ismer az titulálhatja annak, hogy nem vagyok normális viszont most kérem szépen én teljes mértékben jól vagyok. Még a vízbe is belemernék menni. Szóval igen jó a kedvem.*
    Andrew Mason
    Andrew Mason
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Andrew Mason Hétf. Május 06, 2013 12:52 pm

    *Andrew egy rövid ujjúban térdnadrágban és kondiban sétálgat a parton, elméletben Kamenre várva, aki... Valahol van. Valahol itt. Minden esetre most elég jól érzi magát, elvégre nincs túl nagy tömeg, kicsi a valószínűsége, hogy vámpírokkal fut össze, tehát minden tökéletes. Ahogyan sétál, egyszer csak valami éneklésféle üti meg a fülét, ráadásul a hang is ismerős, így érdeklődve felpillant, és hamarosan ki is szúrja Amandát. Aztán úgy dönt, hogy valamivel el kell foglalnia magát, amíg az a lökött félvér felbukkan, szóval kényelmes léptekkel odasétál hozzá, és amikor a lány az énekelgetés végéhez ér, rámosolyog.* - Helló. Amanda, igaz? *kérdezi, elvégre mégiscsak háztársak, és ő tipikusan az az ember, aki nagyon megfigyeli, kik vannak a környezetében. Ezt persze paranoiának is lehet hívni, és lehetséges, hogy aki ezt a szót használja, pontosabban fogalmazza meg Andrew érzéseit.* - Nem zavarok? *kérdezi, majd helyet foglal a lány melletti napozóágyban, bár látszik, hogy annyira nagyon azért nem tud mihez kezdeni a jelen szituációban, mert... Hát, maradjunk annyiban, hogy Leroyjal elég ritkán jártak napozni.* - Mi járatban? *érdeklődik egyből. Sok mindent egyébként nem tud a csajról, de van elképzelése, hogy milyen típusú lidérccel áll szemben, az előbb már említett állandó megfigyelés miatt.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Amanda Helgesen Hétf. Május 06, 2013 1:10 pm

    *Lassan a lábammal is dobolni kezdek és szeretem ezt az időjárást. A barátnőm az iskolában maradt Victoriára most úgy sem vagyok kíváncsi, főleg amiket művel mostanában bár most én túl hiperaktív vagyok és még hegyet is szeretnék majd mászni este. Aztán még kell majd egy óra pótlást is csináljak. Igyekszem a megfelelő módon viselkedni, hogyha sikerül bár nehéz, de valahogyan csak össze fog jönni. Azt hiszem, igyekszem el kerülni Ariant is nagyon nem vagyok a srácra sem kíváncsi, pedig ő igazából nem igazán csinált semmi rosszat. Aztán felfigyelek egy hangra és felfigyelek Andrewra és bólintok.* - Igen. Te pedig Andrew, ha jól emlékszem.*Mosolygok rá és felülök, aztán úgy nézek a srácra. Csak hallottam róla, bár végül is köszönések ilyenek meg voltak, de még nem is igazán beszéltem úgy vele.* - Nem Zavarsz. Dehogy zavarsz..*Felelem végül is ez az igazság.* - Hát nem sokára kezdődik a munkám aztán kijöttem egy kicsit.. Ha már laza nap van akkor használjuk ki. Na és te? Hol hagytad a barátodat? Ha jól tudom vele szoktál lenni.. Mármint Kamennel ugye Kamen? Az a fekete hajú srác azt hiszem neki van menyasszonya.*Gondolkozok el és érdeklődöm felőle.* - Gyere csüccs le.*Felelem neki és igen kissé jó a kedvem.*
    Andrew Mason
    Andrew Mason
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Andrew Mason Hétf. Május 06, 2013 1:32 pm

    - Jól *biccent a srác. Ez után ugyebár helyet foglal a másik napozóágyon, és persze egyből kérdez is.* - Munka? Mit dolgozol? *érdeklődik. Nem teljesen érti, hogy minek dolgozik valaki iskola mellett, de ehhez persze az is hozzátartozik, hogy neki egész életében megvolt a megfelelő pénzmennyiség, amiből gazdálkodhatott, szóval... * - Ő hagyott el engem. Lelépett valahová, és azt mondta, várjam meg, mert együtt megyünk vissza órára *magyarázza. Kamen egy kicsit mintha főnökösködne, de igazából aki jobban ismeri őket, az tisztában van vele, hogy ténylegesen Andrew dönti el, hogy mi legyen és mi ne.* - Igen, Kamen. És igen, többek között neki is van menyasszonya *vigyorodik el. Hát, egyre több jegyespár van az Akadémián. Úgy tűnik, ez egy ilyen hely... Lángra lobbantja a fiatalok szívét. Na jó, ezt nézzétek el usernek, nem normális.* - És te? Mintha Victoriával szoktalak volna látni *jegyzi meg. Aztán csak figyeli Amanda viselkedését, és megállapítja, hogy még nem nagyon látta ilyen jókedvűen. Minden esetre örül neki, hogy még egy embernek jó kedve van körülötte, mert őszintén szólva elég sokan és elég sokat depresszióztak körülötte az elmúlt időszakban, őt magát is beleértve. Ideje már egy kis jókedvnek...*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Amanda Helgesen Hétf. Május 06, 2013 1:49 pm

    – Csak állatkertben kisebb munka. Nem nagy szám.*Magyarázok Drewnak és igazából tényleg nem nagydolog bár a változáshoz ez kell akkor.. elfoglalom, magam Aztán kérdezem tőle hol hagyta el Kamen vagy vele szoktam látni és csak bólogatok.* - Értem.. végül is akkor nem sokára biztosan megjön. Ki tudja hová mehetett..*Gondolkozok el egyszer kéne beszélnem vele is végül is háztársak vagyunk és csak hallottam róla, bár pszichopataságomról ki ne hallott volna? Jelenleg fel vagyok töltődve énis energiával és lehet, tényleg nem néznének kompletnek.* -Akkor jól emlékeztem. Sok mindenkinek van. Csak nem voltam biztos benne.*Magyarázom neki és sóhajtok.* - Cameosban még azt hiszem Fredrik van ott..*Godnolkozok el bár mostanában nem vagyok el foglalva más dologgal.* -Igen.. bár ő az iskolában maradt. Szerintem az unokatesója éppen nyaggatja..*Mondom neki és közben dúdolgatok továbbra is és lassan kezdődik az óra. Tényleg be kéne menni, de nem tudom még menjek e. Jelenleg más fontosabb.* -Victoria nem is tudom olyan lány aki jó hatással van rám.*Magyarázom neki és az időre nézek.* - Mikor lesz óra?*Érdeklődöm Drewtól végül is fura, hogy it látom.*
    Andrew Mason
    Andrew Mason
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Andrew Mason Hétf. Május 06, 2013 2:02 pm

    - Értem *bólint a srác.* - Amúgy meg nem tudom, lelépett, majd visszajön. Igazából már rég nem próbálom követni, hogy mikor hol van és mit csinál *magyarázza, de azért ott egy halvány mosoly a szája sarkában, ami eléggé egyértelművé teszi, hogy a legkevésbé sem neheztel a másikra, azon már túl vannak.* - Igen, róla én is biztosan tudom. Meg amúgy van más is a suliban *bólogat. Egyébként Drew senkit nem szokott hülyének nézni, akit meg mégis, az elől gondosan elrejti, mert végül is mindenkinek megvan a maga szuverén joga, hogy ne legyen normális. A vices dologra ismét csak bólogat, és közben az órájára pillant, majd összeráncolt homlokkal elpillant Amanda háta mögé, de sajnos Kamennek még nyoma sincs.* - Mindenkinek szüksége van valakire, aki a helyén tartja. Néha a legmeglepőbb emberek is nagyon sokat tudnak segíteni rajtunk *mosolyog halványan, ekkor azonban valahonnan - jobb meg sem kérdezni honnan - felbukkan Kamen, és Andrew csuklóját megragadva kirántja a srácot a napozóágyból.* - Csá. Drew, megyünk, el fogunk késni mentálról! *közli hevesen a bolgár, és már húzza is Andrew-t, aki csak megrázza a fejét.* - Perceken belül, szóval neked is jönnöd kéne. Ha esetleg mégsem jössz, akkor helló! *mondja, majd kirántja a kezét Kam szorításából.* - Mi lenne, ha nem rángatnál, lökött? *kérdezi morcosan, majd felveszi a félvér tempóját. Még így is biztosan késni fognak...*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Hétf. Júl. 08, 2013 5:43 pm

    * Bár most épp egy négyéves kisbabaként néz ki, attól még levegőzik egy jót, és valahogy kilyukad az öbölnél. Ha pedig már itt van úgy döntött sétál egyet és egy kicsit pihenget. Ahogyan sétálgat, hirtelen eszébe jut Bianca, úgyhogy fölhívja a lányt és megkéri, hogy jöjjön ide. Addig amíg vár rá addig úgy döntött sétál egyet és nézegeti a mesterségesen kialakított öblöt. Majd leül a stégre és elkezdi nézni a vizet. Azt azért legalább szerencsésnek tartja, hogy a ruhái is összementek vele együtt és így legalább azokon nem kellett aggódni. Szóval egy fehér tunika van rajta, meg egy szandál. Kicsit dühös, mert így nehezebb és lassabb közlekedni, de nem zavarja az Erethonos srácot a dolog.
    Bianca D. McCarthy
    Bianca D. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Bianca D. McCarthy Hétf. Júl. 08, 2013 6:15 pm

    *Hát végre itt a nyár és minden tökéletes úgy ahogy a leányzó is eltervezte. A vizsgája is úgy ahogy sikerült és természetesen igyekezett mindent megtenni, hogy átmenjen. Szóval ja. Aztán Roseal is el kéne mennie nyaralni és tudja is, hogy a lány biztos szeretne. Szóval mindenképpen meg fogja ezt is oldani ráadásul Esteronnal is szeretne több időt tölteni. Most 4 éves és ahogy végig néz saját magán kicsit meg van lepődve. Pont mint amikor nagyon pici volt és igen.. Kicsit nosztalgikus állapotba került emiatt. Amikor felhívta Esteron ő neki kérnie sem kell, de amúgy is kiment volna az öbölbe. Szóval ahogy elindul magára kapott valami ruhát még szerencse, hogy azok is össze mentek. Aztán elindul az öbölbe ahol körbe is néz és meg is pillantja meg és oda is siet hozzá. Kuncog egyet, de hát van miért..* - Tiszta aranyos vagy..*Néz végig Esteronon. Biát nem zavarja azt, hogy pici sőt élvezi is..* - Amúgy is kijöttem volna ide. Mi történt?*Kérdezi meg a srácot és kézen ragadja. Két négyes akik kézen fogva járkálnak.. na igen nem szokványos látvány, de hát nem csak ők picik a környéken úgyhogy ezzel nincs gond.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Hétf. Júl. 08, 2013 6:42 pm

    * Amikor meghallja, Bianca kuncogását hátrafordul és felnéz rá. Hiszen ő épp a stégen ül. Majd invitálja, hogy üljön le mellé. Arra, hogy valami gond van e csak a fejét rázza.* - Nincs semmi baj. Szerencsére. Bár azért remélem nem tervezik a tündérek sokáig fenntartani ezt az állapotot. Nem szeretnék sokéig ebben a testben maradni. Mesélj veled miújság? hogy vagy? Hogy sikerültek a vizsgák? * S miközben kérdezősködik ledobja a szandiját maga mellé és a lábait a vízbe lógatja, és elkezd fröcsélni. ekkor fogja kézen Bianca és húzza el sétálni, annyi ideje marad csak, hogy felkapja a szandit és a lány után lépked pici kis lábaival. Közben tovább kérdezősködik a lánytól.* - Amúgy jól vagy? Nem történt semmi baj? * Igen lehet kissé túlságosan aggódik Bianca miatt, de hát akkor is Dontos miatt nem tud nyugodt lenni addig amíg le nem győzik és amíg végre nem fognak békén nyugodni a sírjukban Dontosék. Akkor már majd nem fog ennyire aggódni.*
    Bianca D. McCarthy
    Bianca D. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Bianca D. McCarthy Hétf. Júl. 08, 2013 7:13 pm

    *Amúgy a lány tökéletesen jól van köszöni szépen és úgy érzi, hogy minden jó és szép természetesen örül ennek az egésznek. Szóval minden tökéletes, ahogyan eltervezte és úgy hiszi és reméli, hogy nem fog semmi rossz dolog történni. Szóval ige. Békés az ő élete és reméli nem fog semmi becsúszni. Ahogyan oda ér elmosolyodik és kérdezi Esteront mi van vele. Figyeli a srácot, és végig néz rajta. * - Épp, hogy sikerültek a mentál mágia teljesen könnyű volt húzós, de könnyű, azt nem mondom, hogy nem úsztam meg sérülés nélkül, de élveztem. Na és neked?*Kérdezi a srácot és inkább nem gondol a mentál mágiára kicsit ferdít a témán.. eleget szenvedett az időhurokban.. Aztán sóhajt és elgondolkodik a dolgokról, de nem akar beszélni róla. A mentál mágia megviselte, de azért erős lány ő.* - Igen jól. Azt hittem történt veled valami.. ha bár. miért érzem úgy, hogy történt? azon kívül, hogy kicsik lettünk..*Vonja fel a szemöldökét, hogy így kérdezgeti.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Hétf. Júl. 08, 2013 7:49 pm

    - Hát a mentálmágiával nekem is voltak problémáim, de ezt leszámítva nem volt vészes. Amúgy igen van egy kis propléma a fogadott hugom eltűnt csak annyit tudok róla, hogy él és hogy a nagybátyja nem a nagybátyja meg hogy egy purgatóriumi valaki megakar valami nyakláncot szerezni. Ez van csak. De ezekkel nem tudok mit kezdeni. Szóval zavar a dolog. Ennyi. Ráadásul valamiért Gabrielt se találom, hogy tudnék vele beszélni egy hosszabbat és kitalálni végre valamit. Ugyanis Lizzie apja meg a pokolba került valahogy ahonnan pedig ki kéne hozni onnan. Meg itt van mellette ez az ügy is amiben most már te is benne vagy és kicsit kezd sok lenni. Még valami bejön ebbe a káoszba és kiakadok a sok mindentől. * Aki hallja őt az furcsának tarthatja, hogy egy négyéves ilyeneket mondd de őt most pont nem érdekli ő tudja, hogy igazából nem négy éves hanem 19 és a lényeg az, hogy ő tudja az idegenek véleménye meg most nem érdekli őt. Csak szeretné ha végre nem kavarná még inkább össze azt a kotyvaszt amiben most benne van. Még csak az hiányzik, hogy kiderüljön, hogy az a r..... nyaklánc amit az a szemét keres a purgatóriumban valamelyik ismerősénél legyen mert akkor tényleg ki fog törni a káosz és abból nem lesz semmi jó. Ne akarja senki megtudni, hogy milyen akkor, ha ki van akadva mert abból semmi jó nem sül ki. CSak káosz, mert olyankor irányíthatatlan és senkire nem hallgathat csak is Sayonra, szóval jobb ha akkor a srác a közelben lesz, mert másképp nem marad a környékén épen de tényleg semmi. Szóval akkor meneküljön mindenki a közeléből mert nem biztos, hogy életben marad az illető, hacsak nem baromi szerencsés az illető. De kicsit elrugaszkodtunk a témától. Szóval éppen sétálnak az öbölnél. * - És hogy bírod ezt a négyévesek vagyunk dolgot? Mert én kicsit nehezen viselem. Pláne akkor ha ez még sokáig így marad. * és mordul egyet.*
    Bianca D. McCarthy
    Bianca D. McCarthy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Bianca D. McCarthy Hétf. Júl. 08, 2013 8:05 pm

    *Ahogy hallja az angyalt sóhajt egyet. Mentál mágia vizsgára nem is mondd inkább semmit hiszen ő is kiakadt és alig tudta magát túl tenni a dolgokon. Mindenesetre, nem nagyon tetszett neki ez az egész és örül annak, hogy vége.. tudja, hogy ez csak illúzió és az is marad. Végig simít Esteron hátán nyugodjon meg és haloványan rá mosolyodik.* - ne törd a buksid. Hé..*Mondja és igazából nem tudja mit mondjon ebben a helyzetben még ennyire nem látta kiakadni őt.* - Nem lesz itt gond és Elizabethel sem. Engem ne félts.. Michael az apja? szegény kislány.. biztosan erős bár tudom milyen érzés ha elveszíti bár ő neki más a helyzet gondolom.*Gondolkodik el aztán purgatóriumról kezd el beszéln amire felvonja a szemöldökét.* - milyen nyaklánc?*Erre kíváncsi lett és határozottan elkezdte érdekelni a dolog mibe keveredett a fiú.* – Olyan nyaklánc hogyha az rossz kezekbe kerül akkor jöhetünk mi segíteni.*Szólal meg egy hang a lány mögött amire felsikkant és rápillant Esteronra. Az arkangyal halovány mosollyal üdvözli a fiatalokat és pillantja meg Esteront.* – Engem szólítottál. Itt vagyok. Bár nem a legjobb állapotban, de miben segíthetek?*ahogy Bianca fogja erősen a srác kezét ő inkább azon gondolkodik mi ez az egész. A srác kérdésére később válaszol ő egyébként bírja a négy éves kort, és szereti is. Ötletes. Mindenesetre most nem tudna válaszolni hiszen erre ő sem számított és valószínűleg Esteron sem. Vajon mi lesz ha Rose ezt megtudja, hogy találkozott egy arkangyallal? Meg fogja ütni a guta.*

    Ajánlott tartalom


    Crystäl öböl Empty Re: Crystäl öböl

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Május 01, 2024 11:39 pm