Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+3
Jesmon Helar
Ian
Delia
7 posters

    Ethran Vulkán

    Beliar
    Beliar
    .::Alvilági::.
    .::Alvilági::.


    Ethran Vulkán - Page 2 Empty Re: Ethran Vulkán

    Témanyitás by Beliar Kedd Okt. 15, 2013 8:59 pm


    *A démonnak igen jó a kedve és persze nem azért amiért gondolják. Sokan úgy gondolják, hogy Beliarnak nincs szíve. Mindenkinek van szíve csak meg kell találni a megfelelőjét. Ő neki is van, de persze máshogy. Más milyenek bár a démonoknak nincsen szíve.* - Kéred? Én meg kérem szépen Elizabethet tudod valamit valamiért és valahogy úgy érzem, hogy te többet tudsz a lányról hol rejtőzködik.*Mondja neki mosolyogva és persze ördögien. Nem Beliarnak nem mondhatjuk azt, hogy barátai lennének, mert nincsenek szóval.* - Akkor sétálunk és addig eldöntöm, hogy visszakapod e a barátnődet. Amúgy szép kellemes helyen lakik. Nagyon jó a kiszolgálás a szállodában.*Abban a szállodában amit úgy hívnak, hogy ketrec..* - Angyalok a kedvenceim.*Kaccsint. Aztán amikor beleegyezik a sétába és látni Biát felsóhajt.. Csettint egyet és ott terem a lány mellette. Aki nem beszél, de most jelenleg nincsen egy sebe sem. Miért nincsen? Mert begyógyították, hogy újra kínozhassák.. Aztán lebénítja a lányt és persze nem mozdul az emberei mellől, mert nem is tud. Azok ott maradnak.* - Oh szóval örömmel átadnád a barátnőd helyett Elizabethet?*Néz rá és elmosolyodik büszkén. Persze tudja nem jön ez össze szóval bukta.* - Nem diktálod te a szabályokat. Miből jöttél rá?*Teszi fel az első kérdését és elkezdenek sétálni.*

    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Ethran Vulkán - Page 2 Empty Re: Ethran Vulkán

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Kedd Okt. 15, 2013 9:11 pm

    * Amikor Beliar elmondja mit kér kérte cserébe kihül, mi hogy a húgát cserélje ki a barátnőjéért.* - Várj, a húgomat a barátnőmért ugye tudod, hogy a kettő között kicsit több a különbség, Én megyek Bianca helyett, az nem jó? * aztán amikor bianca megjelenik fúj egyet és azon gondolkodik, hogyan úszhatná ezt meg csere nélkül, hogy tudná megszöktetni, Biát anélkül, hogy bárkinek is el kéne mennie Beliarral és jár az agya, de amíg nem talál ki valamit addig fel kell tartania Beliart.* - Tudom. Hogy miből jöttem rá? Kaptam egy levelet, hogy elvettek valami fontosat tőlem, először lizziere gondoltam, de mivel neki semmi baja nem volt elkezdtem Biancát keresni és mivel sehol nem találtam tudtam, hogy őt vitték el, arra meg, hogy te voltál onnan jöttem rá, hogy Aysen nem tud Biancáról. Csak te. Jut eszembe, előbb vele kéne megbeszélned, hogy megkaphatod e lizziet ő is nagyon akarja, szóval előbb vele tárgyalj erről. De erre majd későb visszatérünk, miért Lizziet kéred Biancáért, hiszen az apja nálad van. Nem? * kérdi meg*

    //fagy //
    Beliar
    Beliar
    .::Alvilági::.
    .::Alvilági::.


    Ethran Vulkán - Page 2 Empty Re: Ethran Vulkán

    Témanyitás by Beliar Csüt. Okt. 17, 2013 8:25 pm

    *Beliar mindig is tudta, hogy nehezebb dolga lesz és elmosolyodik.* - Nem.*Jelenti ki és összekulcsolja a kezeit.. Örül annak, hogy felfogták miről van szó. Aztán megkérdezi és a férfit és elmosolyodik. Okos a srác és eléggé ravasz.. viszont meg is lepődik azért néhány dolognál.* - Nocsak tudsz Aysenről Érdekesebb a helyzet.*Feleli a férfinek majd csettint kettőt és eltűnik a lány.* - Ne aggódj Fyronba fog felébredni és nem fog emlékezni semmire.* - Tudod Elizabeth nagyon értékes lány és hiába van az apja nálunk, megszökött Elizabeth ha azt nézzük. Aki megszökik egy rabság alól annak büntetés jár és Lizzie nagyon rossz kislány volt amiért meg kell bűnhődnie.*Mondja minden egyes szót lassítva direkt idegesítvén a srácot. A férfi tényleg így viselkedik.* -Nekem holtan kell a lány, de sajnos nem ölhetem meg felsőbb utasításra.*Itt jön közbe Reed is hiszen nem tud a férfiről. Ha tudna már rég megkereste volna.* - Nem úgy festesz mint aki gyáva lenne. Tudod a múltkori után elég bátor vagy.*Mondja a fiúnak majd sóhajt.* - dolgozhatnál nekem is.*Hozza fel az ajánlatot. Na igen.. Ki tudja ki ismerni az ősdémont.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Ethran Vulkán - Page 2 Empty Re: Ethran Vulkán

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Csüt. Okt. 17, 2013 8:36 pm

    * Sejtette, hogy nem lesz rá a válasz, hiszen azért ő se ér annyit mint Lizzie, de egy próbát megért.* - Igen tudok róla, valamit akar ő is a lánytól. De őtőle is védem. Amúgy nem tudom, ennek a lánynak miért kéne bűnhődnie semmi rosszat nem tett. Vagy ez is felsőbb utasítás? * kérdez rá a felső szót kicsit gúnyosan megnyomva. Aztán meglepődik egy kicsit amikor a másik felajánlja, hogy neki is dolgozhatna, és ekkor elkezd egy gondolat formálódni a fejében.* - ÉS egész pontosan mivel lenne nekem jobb, meg miket kéne csinálnom, ha neked dolgoznék? * kérdi meg és egyenlőre gondolkodik, egy-két dolgon, amibe még egyáltalán nem biztos.*
    Beliar
    Beliar
    .::Alvilági::.
    .::Alvilági::.


    Ethran Vulkán - Page 2 Empty Re: Ethran Vulkán

    Témanyitás by Beliar Csüt. Okt. 17, 2013 8:59 pm

    *Beliar vissza vitte a lányt a suliba és elmosolyodik ördögien. Van egy terve és csak végig nézi a srácot.* - Nem is neki kell. Mondtam, hogy ott ártok nektek ahol tudok.*Emlékezteti a srácot hiszen hasonló dolgot mondott neki. A felsőbb utasításra nem válaszol.* - Megéheztem.. együnk valamit.*Hozza szóba a srácnak induljanak Qarinba na igen direkt tér ki a válasz alól is.* - Információkat kéne gyűjtened és hoznod nekem. Hol tartózkodik Elizabeth.. tudod hasonlók.*Említi a férfinak, de még többet is.. de démonok ravaszak.* - Te angyal vagy.. gondolom nem szeretnél megbukni.*Sóhajt fel és ja valóban gondolkodik logikusan.* - te a marhát szereted vagy a borjút?*Direkt nem fog most beszélni a dolgokról át tér az ételekre.. miért is? Azért, hogy felbosszantsa a srácot. Ő ilyen és nem tehet erről. Szóval igyekszik minél kevesebbet mondani.* - Tudod Qarinban van egy remek étterem az ősdémonoknak is kijár az evés. Én állom.*Említi a srácnak és nem nem ijeszti meg csak hát mindenben van furmányosság.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Ethran Vulkán - Page 2 Empty Re: Ethran Vulkán

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Csüt. Okt. 17, 2013 9:18 pm

    - Igen mondtad, legalább háromszor. * mondja és közben sóhajt egyet.* - Lizzieről és én ezért cserébe mit kapnék, mi járna nekem ezért. Békén hagynál minket, vagy mi? * kérdi meg, közben elindul az ősdémon után enni valamit mert ő is éhes egy kissé most már. Ám hirtelen felakad egy rövid mondaton. * - Hogy érted azt, hogy nem akarok megbukni? Amúgy borjú. * válaszolja és egy köszönömöt bólint arra, hogy a démon állja. Igen már az ő fejében is kezd kibontakozni valami. Valami egészen jó terv mert így esetleg előre tudhatna dolgokról, talán, esetleg, még ő sem biztos mindenben. de jó lenne, már ha működne. És nagyon reméli működne.*
    // fagy //

    Ajánlott tartalom


    Ethran Vulkán - Page 2 Empty Re: Ethran Vulkán

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 3:39 am