Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+4
Amarilla Darwin
Rebecca Taylor
Delia
Lucien du Bois
8 posters

    Szavazás az órák időpontjáról

    Poll

    Hánykor legyen a 18-i Bestiatan

    [ 0 ]
    Szavazás az órák időpontjáról - Page 4 I_vote_lcap0%Szavazás az órák időpontjáról - Page 4 I_vote_rcap [0%] 
    [ 0 ]
    Szavazás az órák időpontjáról - Page 4 I_vote_lcap0%Szavazás az órák időpontjáról - Page 4 I_vote_rcap [0%] 
    [ 0 ]
    Szavazás az órák időpontjáról - Page 4 I_vote_lcap0%Szavazás az órák időpontjáról - Page 4 I_vote_rcap [0%] 

    Összes szavazat: 0
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Szavazás az órák időpontjáról - Page 4 Empty Re: Szavazás az órák időpontjáról

    Témanyitás by Jesmon Helar Csüt. Feb. 27, 2014 9:12 pm

    Sziasztok! A szombati Alkímia óra elmarad, a tananyag a hétvége során feltöltésre kerül a főoldalra. A kimaradt meséért elnézéseteket kérem, remélem, többször nem fog előfordulni Smile
    (Kárpótlásul szombat délután kapható vagyok játékra, bármelyik karakteremmel Smile )
    Köszönöm megértéseteket, a következő óra jövő hétvégén várható.
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Szavazás az órák időpontjáról - Page 4 Empty Re: Szavazás az órák időpontjáról

    Témanyitás by Castin Noyers Pént. Márc. 07, 2014 9:47 pm

    Sziasztok! :)Sajnálom, de a mostani óra is elmarad egyéb okok miatt, ezt nem írnám le ha nem gond. Következő óra tutira meg lesz tartva az illetékes ki fogja írni majd az időpontot :)Viszont Vasárnap kapható vagyok játékra, de mielőtt játszunk kérdezzétek meg milyen karijaimhoz van kedvem, mert nem mindegyikhez van :)De játszok veletek mondom. Az órai anyagot hétvégén vagy legkésőbb hétfő délután feltöltöm az oldalra... Smile
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


    Szavazás az órák időpontjáról - Page 4 Empty Re: Szavazás az órák időpontjáról

    Témanyitás by Rebecca Taylor Csüt. Márc. 13, 2014 7:02 pm

    Csá Very Happy Biztos azt hittétek már, hogy megint elmarad az óra xD Khm. Bocsi, némileg összezavarodott a hétvégém, meg lassan alakult ki, hogy mi lesz, de most már biztos, szóval holnap, tehát pénteken lesz óra. Most van kint szavazás, szóval aki tudja, hogy jön, meg mikor jó neki... ^^
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


    Szavazás az órák időpontjáról - Page 4 Empty Re: Szavazás az órák időpontjáról

    Témanyitás by Rebecca Taylor Pént. Márc. 14, 2014 4:50 pm

    Na, ha összegyűlik pár ember, hét órai kezdéssel tartok egy órát, ha nem, akkor meg elmarad, aztán majd valamikor máskor lemesélem ezt a mesét ^^
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Szavazás az órák időpontjáról - Page 4 Empty Re: Szavazás az órák időpontjáról

    Témanyitás by Castin Noyers Szer. Márc. 26, 2014 11:06 pm

    Sziasztok! Megjöttem. Az elmúlt hetekben igen mindannyian el voltunk tűnve de nem szándékosan amiért nem volt óra Smile na szóval. Úgy döntöttem, hogy mivel felszabadultam hétvégén szeretném megtartani az utolsó harcmágia órát és utána lévő összefoglalót valamikor amikor fel szabadulok legközelebb. Szóval Ki mikor ér rá ezt mindjárt ki írom. Március 29 avagy Március 30-án tartsam meg? ^^
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Szavazás az órák időpontjáról - Page 4 Empty Re: Szavazás az órák időpontjáról

    Témanyitás by Castin Noyers Pént. Márc. 28, 2014 9:57 pm

    Na gyerekek az órát 16:15-kor kezdem csak, hogy aki szeretne jönni be tudjon csatlakozni Smile
    Ilien Lavene
    Ilien Lavene
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Szavazás az órák időpontjáról - Page 4 Empty Re: Szavazás az órák időpontjáról

    Témanyitás by Ilien Lavene Kedd Szept. 02, 2014 11:51 pm

    NA szóval mivel a szavazás kezdés titkát a többiek még nem árulták el röviden és tömören az első Bestiatan órát szombaton délután négykor kezdeném. Remélem azért lesztek páran Smile
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Szavazás az órák időpontjáról - Page 4 Empty Re: Szavazás az órák időpontjáról

    Témanyitás by Castin Noyers Kedd Szept. 09, 2014 4:12 pm

    Kiraktam a szavazást a hétvégi Árnytan óráról Smile
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


    Szavazás az órák időpontjáról - Page 4 Empty Re: Szavazás az órák időpontjáról

    Témanyitás by Rebecca Taylor Kedd Szept. 16, 2014 8:24 pm

    Kitettem a szavazást a jövő heti óráról Smile
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


    Szavazás az órák időpontjáról - Page 4 Empty Re: Szavazás az órák időpontjáról

    Témanyitás by Rebecca Taylor Szomb. Szept. 20, 2014 12:56 pm

    Na, akkor ma este hétkor lesz Elementálmágia óra, várok mindenkit szeretettel ^^
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Szavazás az órák időpontjáról - Page 4 Empty Re: Szavazás az órák időpontjáról

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Csüt. Szept. 25, 2014 10:20 pm

    Kitettem a szavazást a holnap utáni Mentál mágiáról. Bocsi, hogy ilyen későn került ki... csak volt egy két probléma...

    Ajánlott tartalom


    Szavazás az órák időpontjáról - Page 4 Empty Re: Szavazás az órák időpontjáról

    Témanyitás by Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 4:32 pm