Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+31
Atanas A. WIlliams
Abigail Aleksev
Delia
Elizabeth Cobb
Rachel Morrow
Colin McCartney
Galen Blaide
Eliana De Lucia
Ragnar Solberg
Amanda Helgesen
Yan Antonov
Liliya Antonov
Loras M. Merlioth
Lord Sayon Merlioth
Alexander Silver
Bianca D. McCarthy
Caleb Helroy
Nathaniel Jenkins
Patric J. Morgan
Lily Hollow
Nicole Brise
Christopher Acerlot
Maureen Caiside
Victoria Jones
Horváth Réka
Kamen Grozdan Branimir
Giselle Céline Marceau
Caliin Preween
Barbara Decker
Fredrik Laine
Lucien du Bois
35 posters

    Zeneterem

    Galen Blaide
    Galen Blaide
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Galen Blaide Csüt. Ápr. 04, 2013 8:27 pm

    - Ez igaz. - *Ért egyet a "normális emberek" számára vonatkozó kijelentéssel.*
    - Te, nem vagy ember? Tényleg? Nem hiszem el! - *Megjátsza a meglepettet, csak, hogy oldja az eléggé félresiklott hangulatot. Elősre is feltűnt neki, hogy nincs túl sok egyszerű halandó körülötte, mert ha így lenne, akkor valószínűleg nem ebbe az iskolába járna, hanem valami sokkal átlagosabba.*
    - Hogy lehet, hogy még nem találkoztál még hozzád hasonlóval? - *Ezen most leakadt egy kicsit, de hamar leesik neki a dolog, és máris új kérdést tesz fel.* - Várjunk, mit mondtál, mióta vagy itt?
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Eliana De Lucia Csüt. Ápr. 04, 2013 8:41 pm

    *Úgy döntött inkáb leül a zongorához. Na nem azért, hogy játsszon rajta, hanem csak hogy ne álljon.*
    - Nem. Ugye milyen meglepő? *Neveti el magát az ő sem ember megszólalás után. Persze érzi, hogy a fiú tudta, hogy nem az.*
    - 2 napja érkeztem. Még nem ismerek sok mindenkit. Összesen 3 emberrel beszélgettem hosszabban. Egy angyallal, egy vérfarkassal, és most veled, aki..... *Kérdő tekintetettel néz a fiúra.*
    Galen Blaide
    Galen Blaide
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Galen Blaide Csüt. Ápr. 04, 2013 8:58 pm

    - Ó, hát... egy féldémon, szolgálatodra - *Meghajol előtte, mint a régi időkben vagy az akkori kort idéző filmekben, tök mindegy. Valamiért jobban érzi magát, a fejfájása az megvan ugyan, de a hangulata ettől függetlenül kezd megint jobb lenni. Ez amúgy nem egy meglepő dolog nála, hiszen erről ismeretes, a kiszámíthatatlanságáról, a szeszélyességéről, meg sok másról, amit nem szükséges most megemlíteni.*
    - És, hogy tetszik a hely? Két naposan még nagyon frissnek számítasz itt. - *A helyes kérdése az inkább arra irányulna, hogy ezek szerint a vámpír léte sem valami hosszú múltú, de ebben nem teljesen biztos, mert érdekes történetekkel jönnek ide a diákok, bármit el tud képzelni.
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Eliana De Lucia Csüt. Ápr. 04, 2013 9:08 pm

    - Nos akkor már egy fél-démonnal is találkoztam. Igazából elég szép kis csapat vagytok. *Mosolyog, majd a zongora billentyűire, leüt egy hangot és ismét a fiúra néz.
    - Nagyon tetszik. Igazából már nagyon vártam, hogy itt legyek. Hogy új dolgokat tanulhassak. És persze, hogy fejlesszem magam. Furcsa. Már három éve, hogy vámpír vagyok, de még mindig csak nagyon keveset tudok arról, hogy mivel is jár ez a lét. Nem tudom mire lennék képes valójában. Igaz, eddig meg sem próbáltam rájönni. Nem akartam olyan lenni... *Kicsit elhalkul, de egy rövid idő után folytatja.*- Most viszont úgy érzem itt az ideje, hogy fejlődjek. Ártani nem árt. De mondd csak... Hogyan lehet valaki félig démon? Ezeket a féliges dolgokat sosem értettem... Fél-angyal... Fél-démon. Félig ez, félig az... Tudom, elég tudatlan vagyok. *Neveti ki saját magát.*
    Galen Blaide
    Galen Blaide
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Galen Blaide Csüt. Ápr. 04, 2013 9:48 pm

    - Nem mindennap tanulsz ilyesmit, az biztos - *A többit már csak magában teszi hozzá, azaz, hogy ő alapból nem vágyott erre annyira, de muszáj volt jönnie, ha szeretne még létezni egy ideig. A gondolatban feltett kérdésre is megérkezik a válasz, ami meglepi, ez a lány csupa meglepetés.*
    - Ez egy bonyolult dolog, még én sem értem igazán, hogyan is van ez, azt se, hogy mindenkinél így van-e, csak azt tudom, hogy az édesanyám ember, az apám meg valószínűleg démon volt, mivel elég sok jel erre utal. - *Széttárja a karját, ami igazándiból a látvány részére helyezné a hangsúlyt, amiből viszont elég kevés van, össz-vissz a szeme, ami árulkodó lehet. Leengedi a kezeit és zsebébe
    süllyeszti, így néz le a mellette ülő lányra, aki a zongorával bíbelődik.*
    - Emiatt van az is, ami az előbb történt. "Mint valami el***szett superman." - *Idézte hangosan egyik itteni ismerősének szavait, szinte reflexből, aztán Elianara néz, mennyire gondolja hülyének ezután a mondat után. A szépnek aligha nevezehető kifejezés már csak a grátisz.*

    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Eliana De Lucia Csüt. Ápr. 04, 2013 10:03 pm

    - Tehát nem ismered az apádat. *szűri le a következtetést a fiú szavaiból.*- Bár nem teljesen értem, hogy ez az akármi is, ami történt, és ha l érzem veszélyes a körülötted lévőkre is miért történik? Attól még, hogy félig démon vagy... Én sem iszom emberi vért, pedig vámpír vagyok. *A supermanes résznél hangosan nevetni kezd.*- Ezt ki mondta neked? *Törli le könnyeit, ami a nevetés miatt gyűlt össze a szemében, s látszólag nem zavarja, hogy a fiú milyen kifejezést használt.*- De még te is fejlődhetsz. És biztosan kordában lehet tartani ezt az erőt is. Valahogyan. Nem gondolod? Adjunk bele mindent! *Mondja határozottan és a fiúra mosolyog.*
    Galen Blaide
    Galen Blaide
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Galen Blaide Csüt. Ápr. 04, 2013 11:01 pm

    - Mert valamivel szivatnia kell a Sorsnak, és ezt találta ki - *Válaszolja teljesen egyszerűen, mert erre nem igazán tud mit mondani. Gondolkodott már rajta rengeteget, feltett számtalan válasz nélkül maradt kérdést, de egyikkel sem jutott előrébb.*
    - Az egyik itteni diáktárs elszólása volt ez múltkor, de találó - *Válaszolj. Annyira nem volt maradandó a srác kiléte, hogy most elkezdje hosszabban kifejteni, meg a nevére sem emlékszik teljesen, találgatással meg se próbálkozik. Felesleges.*
    - Már lényegesen előrébb vagyok, mint, amikor ide jöttem, de örülnék, ha teljesen eltörölhetném ezt az egészet. - *Őszintén beszél, valóban így gondolja, mert már torkig van vele, ha még a démoni oldalát valahogy el is fogadná, ezt a képességet sosem fogja, mert ettől néha úgy érzi, még itt is kilóg a sorból, ahol azért bőven vannak furcsa alakok.*
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Eliana De Lucia Csüt. Ápr. 04, 2013 11:24 pm

    - Tehát magad sem tudod... Mondjuk miért is tudnád. Olyan sok érthetetlen dolog van... *elgondolkozik, és ismét a zongora billentyűivel kezd el babrálni.*
    - Vicces kedvű diákok járhatnak ide. Eddig rajtad kívül mindenkinek egész jó kedve volt. Bár lehet csak jó időben voltam jó helyen.*- Mosolyodik el ismét*
    - Megértelek... Eltörölni az egészet. *Legszívesebben nem lenne vámpír. Igazából majdnem taszítónak tartja őket, így magát is valamennyire. a zongorán végighúzta a tenyerét, ezzel egy elég furcsa hangzást produkálva, mivel nem minden hang szólalt meg. Ezután hirtelen felpattant, és Galen felé fordult.
    - Most viszont ha megbocsátasz, visszamennék a hálókörletembe. Kezdek fáradt lenni, és még fel kell lépcsőznöm a tornyokhoz. *Mondja egy sóhajtás kíséretében, majd egy meghajlás után kisiet a teremből.*
    Galen Blaide
    Galen Blaide
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Galen Blaide Pént. Ápr. 05, 2013 5:39 pm

    *Az, hogy őt nem tartja viccesnek valamennyire sértőnek hat Galenre nézve, de nem rója fel a lánynak, mert nem a legjobb pillanatban kapta el, ez tény. Talán legközelebb már vidámabb lesz, és megváltoztathatja ezt a kialakult véleményét róla. Az meg, hogy nem örül egyikük sem a létezésükben kialakult plussznak, hát nem meglepő, mert ki az a bolond, aki örülne neki? Ez a felfogás legalábbis a srácnál él, és ezk szerint a lánynak is hasonló a vélekedése erről a dologról.*
    - Ezt még gyakorlonod kell egy kicsit - *Csipkelődik, mert azért szeretné már most módosítani azt a véleményt, de nincs ideje komolyabban elérni a hatást, mert Eliana felpattan. Meglepi a hirtelen jött váltás, viszont nincs komoly indoka, amivel még itt tarthatná, habár fáradtnak most annyira nem fáradt és szívesebben lenne ilyen meghitt, de jóhangulatú tásaságban.*
    - Rendben. *Mosolyt varázsol arcára.* - Majd találkozunk! *Int neki egyet, aztán elül a megüresedett helyre a zongoránál. Mindig találkozik azokkal, akiknek ezt mondja, de az első találkozás általában az utolsó hosszabb csevely. Tisztelet a kivételnek... Ő tehát még marad, ránéz a zongorára, aztán egy "jaj, csak ezt ne!" nézéssel lecsukja a billentyűket. Pár perc után aztán feláll és elindul sétálni, fiatal még ez a nap, valamivel el kell töltenie...*
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Eliana De Lucia Hétf. Jún. 24, 2013 10:11 pm

    - Hát jó. Akkor ha valami történik vele, majd elmondom. Feltéve ha megtalállak. Mindenesetre megígérem. *A kisujját nyújtja a fiú felé, az ígéret lepecsételése végett. * - De akkor neked is meg kell ígérned, hogy elmondod, ha valami baj van. *Úgy gondolja, ha már ez így történt, akkor legyen kölcsönös a megbeszéljük ha rossz napunk van tevékenység. Így amúgy is könnyen meg lehet ismerni a másikat. Vagy legalább is egy másik oldalról biztosan.* - Őszintén szólva, örülök, hogy nem olyan vagy, mint amit eddig láttam belőled. Akkor már nem beszélgetnék veled. Elég ellenszenvesen viselkedtél. Bár a múltkor én sem voltam jobb. * Feleli beismerően, majd hallgatja a fiú további magyarázatát. * -Van egy húgod? Megjegyzem. Menni idős? Biztos nehéz lehet neki az iskolában. Kedves tőled, hogy segítesz neki a tanulásban. * ~Nahát. Nem is gondoltam volna, hogy igazából egy szerető, segítőkész bátyus.~* Amint ebbe belegondol, egy percre szomorúság ül ki az arcára. Igen, megint eszébe jutott a családja, főleg a bátyja. Ő is mindig segített neki. Annyi szeretetet kapott tőle, amit nem is tudja hogyan hálálhatott volna meg. Biztosan az anyjuk helyett is vigyázott rá. Érezte, hogy bátyja mindenben kárpótolni akarta az anyjuk hiánya miatt. A fiú következő mondatai azonban kizökkentette a bús visszaemlékezésből. És valamiféle kellemes érzést keltenek benne.* - Nos. Elég türelmes egyéniség vagyok, tehát semmi baj. A kiengesztelésre meg kíváncsi leszek. * Feleli egy csábos mosoly kíséretében, majd ismét nevetni kezd a fiú megjegyzésén. * - Jaj nekem.. Nem vagy te egy kicsit túl eltelve magaddal Colin drága? *Kérdezi még minden nevetve.* - Amúgy szoktam beszélgetni a ház-társaimmal, csak nem zavarok, amikor elfoglaltnak tűnnek, főleg ha párban vannak. Meg nem vagyok én ott olyan sokat. És van hogy nagyon sietek. *Magyarázza, hogy miért fordul elő még mindig, hogy van olyan, akit annyira nem ismer. Aztán csak bólint egyet, és elindulnak a zeneterembe. mikor megérkeznek és belépnek az immár sötét terembe, felkapcsolja a lámpákat és egy nagyot szippant a levegőből. Ezután egy széket húz a zongora mellé, és kíváncsi tekintettel pillant a fiúra, azt üzenve, hogy szeretné meghallgatni hogyan zongorázik.*
    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Colin McCartney Hétf. Jún. 24, 2013 10:38 pm

    – Helyes.*Nyújtja ő is a kisujj eskü. Ismeri ám ezeket a dolgokat, de ő máshogy szokta ezeket lerendezni és általában be is tartja őket. Szóval igen.. Ha az ígéret szép szó általában úgy jó és igen határozottan mindig ilyen a srác. Aztán felvonja a szemöldökét a neked is meg kell ígérninél.. Arra az user kifejtette a véleményét.* - Feltétlen elmondom, és azt hiszem múltkor elkövettem egy ostobaságot. Lenyúltam a telefonodat és beírtam a számomat. Viszont úgy csempésztem vissza, hogy te nem vetted észre. Mindenképen eltudsz érni. Amikor mondja, hogy nem olyan arra egy picit elfordítja a fejét. Igen zavarban van határozottan. De csak a bunkósága miatt.* -Tudom és. Tényleg elnézést.. figyelj, bebizonyítom, hogy nem vagyok olyan csak még egy esélyt adj.*Mondja a lánynak és igen ő ilyenekért képes kuncsogni.* - Ellenszenvesen másokkal szoktam akik nem szimpik. Viszont te szimpatikus vagy és nem akartam..*Még jobban mondja a bocsánatkérésre, de lassan lezárják a témát. Reméli. Aztán, hogy a lány sem volt jobb arra csak bólint és hmmög.* - 14 éves. Annyira nem nehéz csak el lustul és olyankor be kell segítenem neki. Muszáj ránéznem, mert a nagyszüleim nem mindig figyelnek oda rá. Plusz sajnos megkaptam  azt, hogy apát helyettesítem és őt látja bennem ami nem is tudom jól kéne, hogy essen? Nem érzem magam egy ilyennek…*Gondolkozik el és költői kérdést tett fel és nem tudja azt, hogy Liának milyen gondjai vannak. Ha tudna róla akkor nyílván ugye nem neki teszi fel ezeket a kérdéseket és még szörnyebbül érezné magát. Viszont Elianának nem sikerül a szomorúságot elrejteni észreveszi a srác.* - Valami rosszat mondtam? Mi az?*Kérdezz rögtön rá és átkarolja ha hagyja. A nem te vagy kicsit eltelve arra csak nevet.* - Egoista vagyok szivem. Egoista.*Kuncogja el magát.. és határozottan őszinte.* - Az egyiket mindjárt meg is kapod. Kiengesztelést.*Válaszolja neki és a zongorára céloz.* - Ja értem pedig biztosan nem harapnak.*Neveti el magát ő is elszokta rabolni néha egyszer-egyszer egy-egy társát kicsit. Ahogyan bemennek a terembe leül a zongorához és Liának is mutatja, hogy üljön le mellé. Nem szereti, ha állnak ő így szeret zongorázni. Aztán ha a lány leült. Kicsit koncentrál és eszébe jut egy darab amit még régebben tanítottak neki és azt fogja előadni Elianának.*
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Eliana De Lucia Hétf. Jún. 24, 2013 11:04 pm

    *Mikor a fiú is odanyújtja a kisujját a sajátjával együtt megrázza, így lepecsételve az ígéretüket. A telefonos részt hallgatva hirtelen mozdulattal előkapja a mobilját, és megnyitja a telefonkönyvet. Aztán mikor megtalálja benne Colin számát, elég érdekesen néz fel a fiúra. * - Ezt meg miért? Mintha felhívnálak, ha azt sem tudom meg van a számod. Amúgy meg nem szép dolog lenyúlni mások telefonját.* - mondja kicsit duzzogva mégis kihívó pillantást vetve a srácra . A kuncsorgásra csak mosolyogni kezd.* - Szerintem ez nem vita tárgya. Meg amúgy, még nem játszottad el az esélyedet. *Amikor a fiú elkezd a húgáról mesélni Lia arcára ismét kiül az a szomorkás mélabús kifejezés.* - Biztos nagyon szeret téged. Jó, ha az embernek van egy ilyen szerető és segítőkész bátyja. *Mondja egyre elhalkuló hangon, és a következő kérdésre már nem is felel. Hagyja, hogy a fiú átkarolja, és egy pillanatig a fejét a vállára hajtja. Mély lélegzetet vesz. A fiú illata valamelyest megnyugtatja, így már felszabadultan kezd el nevetni az egoista vagyok résznél. * - Hát jó. Azt hiszem, ez még megszokható, csak ne emlegesd túl sokszor. *Amikor végre beérnek a zeneterembe, és mind a ketten helyet foglalnak, Eliana kíváncsian néz Colinra, aki nemsokára játszani kezd a zongorán. Eliana a fiút nézi, majd eltelítik a zongora hangjai, és könnyek jelennek meg a szemében, így mikor a fiú befejezi a játékot, a lány gyorsan letörli a könnyeit.* - Nagyon szépen játszol. * Most nem tud mást mondani, ezt is egész nehezen préselte ki magából. *

    //Fagy//
    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Colin McCartney Kedd Jún. 25, 2013 10:14 pm

    *Colin amit ígér azt meg is tesz. Ráadásul ő aztán sok mindenhez ért. Főleg a kizsebelésekhez hiszen most az is téma, hogy a lány telóját lenyúlta az alagsorban, de úgy adta vissza neki, hogy az észre sem vette. Aztán meg vonja a vállát a dologra és halványan elmosolyodik.* - Tudod valaki jó a kizsebelésben, egyébként meg ha nem mondom nem fogod észre venni vagy később. Tudom, hogy felhívnál. Elvégre egy helyes pasit ki nem hívna fel?*Kérdezz rá és megint kijött belőle az egoizmusa. Nem tehet róla. Aztán ugye bár a családról beszél és közben átkarolja a másikat, reflex szerűen vagy nem is tudja a srác, hogyan értelmezze a dolgokat a gondolataiban csak össze állnak lassacskán.* - Igen jó. Meg különben is, ő ilyen fiús típus.. és jobban szeret bajba keveredni mint én és állandóan járhatok a nyomába.*Neveti el magát és ez igaz is. Szóval ja. Ahogyan hagyja, hogy ráhajtsák a vállára a fejét csak fél szemmel rápillant a lányra.*~tényleg gyönyörű.. legalább nem öregszik tovább..~*Igen határozottan ebben egyet ért az user, össze is illenek. Aztán be érnek a zene terembe ahol elkezd játszani. Nagyon rég játszott már zongorán így nem hagyhatta ezt ki. Tehát elkezd egy gyönyörű darabot játszani és nagyon jól megy neki. Nem látja, hogy Eliana elkönnyezik, de halványan elmosolyodik és ránéz.* - Köszönöm. Ezt még gyerek koromban tanították meg nekem.. Apa mindig ezzel altatott el.*Hajtja le a fejét és emlékszik ő is vissza. Kicsit szomorkás hiszen neki is hiányoznak a szülei, de már azon túl van, hogy siránkozzon.* - Te tudsz valamilyen hangszeren játszani?*Teszi fel a kérdést és rápillant Liára.*
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Eliana De Lucia Kedd Jún. 25, 2013 10:44 pm

    -Jó a kizsebelésben... Hát ez még a hasznodra válhat, de akkor is. *Nem tudja túltenni magát azon, hogy a fiú csak úgy elvette a mobilját, és ő észre sem vette. Pedig ha csak annyit mondott volna, hogy tessék itt a számom, biztos beírta volna magától is, de így.* - Nem s tudom. Tudod, ár kinőttem abból, hogy hagyjam magam a külső megjelenés ilyen szintű befolyásolására.* Feleli diplomatikusan a fiú ismételt egoista megjegyzésére. Az átkarolásra már meg sem rezzen. Valahogy már mindenre felkészültnek érzi magát. Amennyire nem tud kiigazodni Colinon a mai nap folyamán. Annyit viszont tud, vagyis érez, hogy valami megfogta a srácban. Lehet, hogy pont ez. Hogy ennyire ás, mint amit eddig látott, ezért nem zavartatja magát különösebben akkor sem, mikor átölelik, és ezért hajtja a fejét Colin vállára. Érezni akarta a fiú illatát, ami meglepetésére valami furcsa, eddig ismeretlen vágyat kelt fel benne. Csak halványan bár, de így is érezhetően. 
    A fiú darabja után, gyorsan letörli a könnycseppeket az aráról, és úgy hallgatja Colint. Apukája neki is tanított dalokat. Mind énekeket, mind hárfás és hegedű darabokat. Egyszerű dallamokat, amiket még a gyerekek könnyen megjegyeznek. A fiú kérdésére felszisszen, majd mélyen Colin szemébe néz, és egy kis fennhéjazással a hangjában kérdez vissza.* - Remélem ezt költői kérdésnek szántad, mert különben egész sértő rám nézve. De most az egyszer megbocsátom a tudatlanságod. Tudod, már kiskorom óta énekelek, hárfázok és hegedülök. Azért próbálkozom más hangszereken is játszani, de még nem igazán volt időm, hogy akármi mást is mesteri szintre fejlesszek. 
    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Colin McCartney Kedd Jún. 25, 2013 11:08 pm

    *A zongoradarabokat imádja és nem csak azt. Végül is nagyon jó ezekben, de a legjobb a bűnözésben. Igen ő határozottan szereti elkapni és letartóztatni a rossz fiúkat. Mindennél jobban, hiszen ő rendőr szeretne lenni és az is lesz, amint elvégzi ezt a dolgot. Mármint Fyront. Viszont nem fog elköltözni Qarinból ő neki ez az otthona. Itt született és itt fog élni továbbra is. A fiú illata egészen finom. Nem ő nem használ túl sok dezodort csak éppen, hogy magára szokta fújni. Aztán ugye bár feltesz ő is egy kérdést, amire kicsit elpirul.* - Tudom szégyen. Igen költőinek.*Nyelvet ölt ki az angyal és határozottan meg van buggyanva. A következő jelent történik utána: A fiú feláll, és a zenegéphez megy és kikeres egy számot. A lehető leglassabbat találja meg és elindítja azt. Szép nem is szomorú dal. Visszasétál a zongorához és angyalian rápillant a lányra.* - szabad?*Teszi fel a kérdést, és ha a lány engedi, akkor megfogja a kezét és lassúzik vele és magához öleli..* - Nem is tudom mi a fura.. Hogy ahogy elsőre találkoztunk vagy pedig mostani helyzet. Mit gondolsz?*Teszi fel a kérdést költőien és Colinnak a romantikus énje válik valósággá. A dal is gyönyörű és lehet váratlanul érte Elianát, de mindenképpen szerezni akar egy kellemes estét maguknak.*
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Eliana De Lucia Kedd Jún. 25, 2013 11:44 pm

    *Eliana egyre inkább úgy gondolja, hogy szeretne többet tudni Colinról, hiszen ő nagyon nem tudja, hogy mik a fiú tervei a jövőjével kapcsolatban. Erről egymás között még nem beszéltek. Bár ő nagyon nem is tudna mit mondani róla. Mármint a saját jövőbeni terveiről. Csak azt tudja, hogy jelenleg tanulni akar, fejlődni, és tisztába tenni a dolgokat maga körül. Colin illatának beszippantásával pedig egyáltalán nem a kölnit érezte, hanem inkább a fiú bőrének illatát, ami haloványan engedi az alatta folydogáló vér bódító illatát is. Mindenesetre Lia nem nagyon tudja hova tenni ezt a különös vágyat. A fiú elpirulásán elmosolyodik. *~Milyen aranyos.~* Míg a nyelvet öltésen elneveti magát.* - Kezdesz picit gyerekes lenni. Azt hinné az ember, hogy te azért érettebben viselkedsz, így a kinézeted alapján. Azt már hozzá sem teszem, hogy a zongorázást sem néztem ki belőled. Legalábbis azt, hogy ilyen lágyan is tudsz játszani.* Monda, miközben a fiú a zenegéphez sétál. Amint a dal felcseng, Eliana meglepődötten néz Colinra, ami csak fokozódik, mikor a fiú felkéri táncolni. Egy kis habozás után odanyújtja a kezét Colinnak, és lassúzni kezdenek.* - Ezen még gondolkodnom kell. Bár szerintem a mostani helyzet sokkal furcsább.* Feleli a fiú fülébe suttogva.* -Apropó. Elnézést ha picit túl hidegnek hatok.* Teszi hozzá még viccesen, a vámpír mivoltából fakadó testhőmérsékletére utalva. Legalább nyáron nem panaszkodna senki a melegre, ha szorosan átölelné. Egyébként hagyja, hogy a fiú vezesse a táncban. Kiélvezve minden pillanatot, amit ilyen közel tölthet hozzá.*
    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Colin McCartney Kedd Jún. 25, 2013 11:54 pm

    *Azt, hogy ők megbeszéljék ezeket még ráérnek vele vagy pedig kialakul magától. Ő ebben is így van mint Lia. Aztán hallja ahogyan a lány hozzá szól elneveti magát.* - Nem nézted ki belőlem? Hát ez sértés az angyalokra nézve. Még hárfázni is tudok.*Mondja durcásan és bizony ám tud. A húgát is tanítja ezzel kapcsolatban. Aztán a táncfelkérés jön és elmosolyodik a habozásra.* - Nem vagyok egy vadállat.*Mondja lágy hangon és igen ő szeretné azt, hogy Elianának legyen biztonság érzete. Csak fel figyel a lányra amikor egy megjegyzést tesz.* - Micsodán is?*Ahogyan elmosolyodik a fiú az állát a lány vállára teszi és úgy lassúzik vele.* - Jó értelemben furcsább.. remélem ezt szeretted volna mondani.*Fejezi be halkan és amilyen jó a kedve a másiknak tökéletesen tudja, hogy el tudna lenni a lánnyal. Határozottan, de egyre többet szeretne megtudni róla. A hidegre nem szól semmit ő neki fel sem tűnik ráadásul már megszokta az ilyeneket.* - Így is forró a helyzet.. *Mondja a srác a lánynak és egyre szaporábban veszi a levegőt. Vezeti ő a táncban, és ugyan még el vannak itt a srác érzi, hogy kezd megéhezni, de nem rontja el a pillanatot. A lányt megforgatja és örül annak, hogy ez az este így tökéletes.*
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Eliana De Lucia Szer. Jún. 26, 2013 12:07 am

    -Nem néztem ki. Ez van. De akkor úgy látszik, van egy hangszer, amin mind a ketten tudunk játszani. Bár lefogadom, hogy én jobb vagyok. * Mondja most ő egy kicsit egoistán. Ha már Colin ilyen, ő miért ne mondhatna néha efféle dolgokat. A fiú vadállatos megjegyzésére csak elmosolyodik. Tudja. De leginkább érzi, ezért nem is fél tőle, sőt, ami furcsább Lia számára, megbízik benne. A tánc közben igazából örül, hogy Colin van vele. Végre sikerült teljesen elfelejtenie Mortent. Ezt már biztosan állíthatja, hiszen most már egy teljesen más személy érdekli, aki nem mellesleg itt van, és szorosan átkarolva vezeti.* - Persze. Jó értelemben furcsább. * Mondja halkan. A fiú későbbi megjegyzésére nem mond semmit. Érzi Colin szapora lélegzését. Mély levegőt vesz, hogy a sajátját lenyugtassa. Eléggé zavarban érzi magát. Mintha.. Mintha többre vágyna. Még a szám vége előtt megtörve a meghitt hangulatot, hirtelen nevetni kezd.* - Ha éhes vagy, szólhattál volna. Bocsi. Nem akartam olvasni a gondolataidban. Mást nem láttam. mielőtt megijednél.* Kezd el magyarázkodni.* - De amondó vagyok, hogy menjünk. Te eszel, én pedig visszavonulok.* A fiúra kacsint, még egyszer szorosan átöleli, majd egy hirtelen puszit nyom az arcára, és kisiet az ajtón.*
    avatar
    Rachel Morrow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Rachel Morrow Csüt. Aug. 15, 2013 9:20 pm

    *Ha valaki a Zeneterem felé közeledik, akkor felfigyelhet rá, hogy egy egyre inkább gyorsuló hegedűszóló hallatszik ki, ha pedig benyit, akkor láthatja, amint egy vörös, feltűzött hajú nő, egy barna-fekete pöttyös ruhában, csukott szemmel játszik a hegedűn. Erősen koncentrál a játékra, mondhatni kijátssza magából a dühét. Enyhén szólva összevesztek Vincenttel és persze megint csak ugyanazon. Amélia esete ismét csak feljött és persze Vincent enyhén rosszul fogadta Rachel megjegyzését. Na meg, hogy kirakta a lányuk fényképét a hálószobába az éjjeli szekrényre. Ez pedig nem tetszett a férfinak, Rachel nem érti, hogy érintheti még mindig ilyen rosszul a téma, hisz már bőven több mint 100 éve volt... Még Rachel is túltette magát már tajta.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Csüt. Aug. 15, 2013 9:35 pm

    *Nem tudom, lehet e rosszabb. Na jó nem. Igazából jól sült el a dolog. Arthurt bent hagytam a szobában így hát felfedeztem ma is az épületet, hiszen eléggé nagy ez az egész és nem tudom hova lyukadok ki. Próbálom követni a saját utamat ráadásul azt is nézem mi az amit tudnék csinálni. Benyitok valahova és meglepődök amikor megpillantom a helyet.* - Ez valami klassz..*Mosolyodok el és nem veszem észre a nőt aki itt van bent. Egyébként meg Jesmonnal kapcsolatban nem tudom mit gondoljak bírom a férfit és nem gondoltam volna, hogy a démonok ennyire jó fejek. Tisztelet a kivételnek. Legalább sikerül el terelni a figyelmemet a dolgokról. Ma az a ruha van rajtam amit Pattől kaptam születésnapomra. és egy fekete cipő hozzá. A hajamat kontyba raktam. Ahogy körbe nézek véletlen neki megyek valakinek és meghökkenek.* - Elnézést én csak.. nem vettem észre..*dadogok. Nem tudom mi ütött belém csak elámulok.* -Önt még nem láttam.*Mondom a nőnek, de nem akartam letámadni.* - bocsánat csak nem rég óta vagyok itt aztán tényleg ismerkedem a hellyel.*Nem tudom mit mondjak.*
    avatar
    Rachel Morrow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Rachel Morrow Csüt. Aug. 15, 2013 9:58 pm

    *Rachel személy szerint teljesen el van mélyülve a játékban, nem figyeli a környezetét, az sem tűnik fel neki, hogy a lány bejön, bár mikor neki jönnek, enyhén kiesik a lendületéből és a hegedű szinte kiesik a kezéből, amire először nagyon rondán néz a lányra, szinte vörösen izzanak a szemei, de ez a düh pár pillanat alatt a semmibe vész, mikor meglátja a lány arcát. Sóhajt egyet és megrázza a fejét.* - Semmi gond. *Majd visszarakja a hegedűt a helyére és tüzetesebben is felméri a lányt.* - Valószínű, nem rég érkeztem az iskolába és az időm java részét a városban töltöm. *Feleli szigorúan a nő és a tekintete enyhén szúrósan hat. Nem kell félnie Elizabethnek, ez nála alap, hogy mindenkivel így viselkedik. Valahogy az évek során beléidegződött.* - Semmi gond, de illene bemutatkoznod. *Vált egy kcisit enyhébb hangsúlyra, mivel látja a lányon, hogy szegény nagyon meg van szeppenve, mintha... Rettegne.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Csüt. Aug. 15, 2013 10:11 pm

    *Talán el is fáradtam és ezért nem hallottam meg a zenét meg máshol jár a fejem és a gondolataim. Ami nem is csoda. Hiszen hiányzik apa minden nap és minden egyes percben, hiányzik minden szerettem, de ez sem újdonság. Végül is biztonságban érzem magam. A nőre pillantva haloványan elmosolyodom. *- Elizabeth Quenellnek hívnak*Mosolyodok továbra is majd a zongorához indulok és ha engedi a tanárnő akkor elkezdek valamit játszani: Dynamiteot.* - Szép ez a hely és ahogy látom elég nagy is. Ön milyen tárgyat tanít? Kicsit kíváncsi vagyok.*Világosítom fel Jesmonnál is ilyen voltam. Tényleg érdekes Fyron és mindenesetre tele van meglepetésekkel.* - Mit szólna ahhoz ha játszanánk egy duettet?*Érdeklődök van e kedve a tanárnőnek és ha bemutatkozott ő is és igent mondd rá akkor valami számon elkezdek gondolkozni hiszen nem tudom, hogy mit szeret ez a nő.*
    avatar
    Rachel Morrow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Rachel Morrow Csüt. Aug. 15, 2013 10:28 pm

    *Bólint a lány bemutatkozására és ismét csak enyhül valamicskét. Szereti ha a diákok - meg úgy igazából mindenki - betartja az illem szabályokat. Ezt valamiért nagyon szigorúan veszi a nő.* - Örvendek Miss Quenell. *Mosolyodik el enyhén és egy kicsit kihúzza magát.* - Rachel Morrow vagyok, oroszt és capoeirát tanítok. *Hajol meg enyhén, ahogy még az 1800-as évek elején szokás volt. Amúgy ha Elizabeth kicsit jobban megnézi a nőt, akkor tényleg az 1800-as éveket idézheti fel. A lány kérdésére felvonja a szemöldökét, de különösebb ellenvetést nem mutat.* - Részermről rendben van. Mire gondoltál? *Kérdezi a lányt és ismét a kezébe veszi az előbbi hegedűt. Kicsit hangos rajta és amíg a lány választ valamit, ellenőrzi a hangokat és ha esetleg valami nem tetszik neki akkor állít rajta.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Csüt. Aug. 15, 2013 10:46 pm

    *Oh mielőtt Rachel gondolná Elizabeth egyáltalán nem diák ő csupán csak vendék. Menekült. Fogalmazzunk burkoltan: Mintha ő lenne a korona tanú és tanúvédelmi program alá helyezték volna csak nem a rendőrség szempontjából, hanem a démonok által. Ráadásul a démonok által készült biztonsági rendszer sokkal jobb, mint a rendőrségen. Ezt az user is tapasztalatból mondja, de különben is Elizabeth most jelenleg más miatt aggódik. Kisebb könnyebbülés ül ki a lány arcára, de csak mert tudja azt, hogy tanár ugye. Nem pedig valami behatoló, aki rá pályázna. Soha nem érezte magát a gyerekek közelében, ő mindig is inkább nagyra vágyó volt. A felnőttekkel, jobban kijön és meg tudja beszélni velük a dolgokat. Egy gyerekkel csak nem tud olyat beszélni, hogy a sátán ma rózsaszín ruhát vett fel… de persze ez mellékes. Minden tini a ruhákról beszél ő pedig nem ez a fajta. Majd figyeli a tanárt és elmosolyodik amikor fel tesz neki egy kérdést.* - Valami pörgősebbre. De persze a tanárnőre bízom a választást.*Mondja a nőnek és igen rá bízza a dal választást ne mindig ő legyen. Valóban látja az 1800-as változást, de hát igen ő az a valaki aki a divatot szokta étékelni, de lassan sátánista lesz.. Bár ez viccnek is rossz.* - Capoeira jó harcképzésre.*Mondja mosolyogva és hallott a Capoeiráról, de még nem próbálta ki. Lehet egyszer megtenné, de nem most.*
    avatar
    Rachel Morrow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Rachel Morrow Csüt. Aug. 15, 2013 11:13 pm

    *Igazából a nő már elkönyvelte a lányt diáknak, bár kicsit fiatalnak találja, de még nincs régóta itt... Viszont ha a lány nem mondja, akkor valószínű, hogy diákként fogja kezelni, bár ez semmiben sem másabb, mint ahogy úgy általában kezeli a gyerekeket. Mikor a lány rábízza a választás, kicsit elgondolkozik és ha vannak itt kották, akkor keresgélni kezd, majd lerak egyet a lány elé. Kezébe veszi a hegedűjét és a lányra pillant.* - Először csak figyelj és ha úgy érzed ismered, esetleg ráéreztél, akkor csatlakozz. Vagy hallgasd meg először és megpróbálhatjuk utána egyszerre. *Jegyzi meg a lánynak és mély levegőt vesz. Améliára gondol és elkezd játszani. Igazából, ez az a dal, amiről valamiért mindig ő jut az eszébe. Amúgy nem mondhatni, hogy pörgős lenne, viszont a nőnek egyenlőre jobb nem jutott az eszébe, így ezt kezdi el játszani. Néha a lányra pislant és várja, hogy csatlakozik-e. Ha nem, akkor ha végzet, megvárja, hogy a másik készenálljon és igazódva a lányhoz, játszani kezd.*

    // Fagyás //

    Ajánlott tartalom


    Zeneterem   - Page 7 Empty Re: Zeneterem

    Témanyitás by Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Hétf. Ápr. 29, 2024 6:46 pm