Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+16
Dante Torres
Elizabeth Cobb
Simone Bellerose
Atanas A. WIlliams
Catherina C. Williams
Eliana De Lucia
Nicole Brise
Yan Antonov
Liliya Antonov
Victoria Jones
Elliot Herondale
Naomi Verhoeven
Zentai Márk
Giselle Céline Marceau
Teylyn Draed
Amarilla Darwin
20 posters

    Lovaspálya és istállók

    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Lovaspálya és istállók - Page 6 Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Vas. Márc. 09, 2014 2:25 pm

    * Mosolyogva figyelem végig a lányt és közben rajta tartom a szemem. NEm szeretném ha bármi baja esne. Aztán hirtelen a tónál érkezik egy kérdés hozzá,. Hogy mióta vagyok itt.* - Hát most nyáron fogok végezni a második évvel itt a suliba. Szóval lassan két éve vagyok itt. Nagyon sokminden történt ez alatt az idő alatt és nagyon megszerettem ezt a helyet ezt a társaságot. Lehet miután végzek a sulival itt fogok letelepedni és nem ott ahonnan eljöttem. NAgyon sok jó dolgot kaptam itt és nehéz lenne itt hagyni ezt a helyet. * muatom a lánynak és közben egy csomó csomó emlék eszembe jut. Akkor jut eszembe az a kis katona is amit itt a tóparton kaptam, elő is veszem az ingem zsebéből. * - Nézd. * mutatom és a kezére engedem a kis katonát aki azóta elég sok engedelmességet tanult tőlem.* - Ezt a kis katonát még itt kaptam. NAgyon ügyes és sok mindent tud.* mutatom neki.*
    Sommer T. Rewer
    Sommer T. Rewer
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók - Page 6 Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Sommer T. Rewer Vas. Márc. 09, 2014 2:36 pm

    * Azt mutogatja, hogy már két éve van itt, és hogy nagyon jól érzi itt magát, és lehet hogy itt maradna. - Ez jól hangzik! És mik az elképzeléseid a jövővel kapcsolatosan? - *kérdezem komolyan tőle. Majd megmutatja nekem a kis katonáját, én meg egy ideig csak a kezembe tartom. - Meg kérdezhetem kitől kaptad? - *Nézek rá kedvesen, pedig tudom, hogy ilyeneket nem szabadna kérdeznem. Közben egy kezdünk eltávolodni a tótól,és a környékétől, én pedig magamba azon tanácskozok a belső énemmel, hogy vajon neki mit jelenthet ez a kis katona.Mindenkinek vannak ilyen kis emlékei, tárgyai amit magánál tart, hogy emlékeztessenek. *
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Lovaspálya és istállók - Page 6 Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Vas. Márc. 09, 2014 2:45 pm

    - Még fogalmam sincs, ha minden jól megy akkor Biancával összeházasodunk majd valamikor, legalábbis ő már nagyon szeretné. Én még nem érzem magam teljesen késznek rá. * mutatom neki. Aztán ugye a katonáról kérdeznek.* - Egy nagyon jó barátomtól. Akinek egy teljes ilyen készlete van és azért kaptam, hogy emlékezzek rá, hogy bármilyen kicsinek is tűnök a bajok mellett. Mindig mindent túl lehet élni. * mutatom neki. Aztán közben tovább megyünk egészen hátra a sport pályákhoz és a medencékhez.* - A medence télen nyáron jó hely hiába van idekint, ugyanis egy hőburok bűbájjal van levédve így hát télen nyáron lehet úszni benne.* mondom még neki.*
    Sommer T. Rewer
    Sommer T. Rewer
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók - Page 6 Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Sommer T. Rewer Hétf. Márc. 10, 2014 6:06 pm

    * A pacim kezd egyre engedelmessé válni, és én ezt örömmel nyugtázom. Közben Estraron azt mutatja, hogy szeretne össze házasodni egy B-betűs lánnyal- ezt nem nagyon tudtam megérteni - de még nem érzi magát elég késznek. - Ez szépen hangzik! Szerencsés lehet a lány -mosolyodok el- de szerintem egy házasságnál nem lehet elég felkészültnek lenni. Az csak úgy jön. Ha úgy érzed a világon a legjobban őt szereted, akkor nem hiszem, hogy nagy akadály lenne- * mutatom neki.
    Közben egy medence felé vesszük az irányt, és én elgondolkozva nézem a most is meleg vizet. Tényleg meleg lenne?*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Lovaspálya és istállók - Page 6 Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Hétf. Márc. 10, 2014 9:42 pm

    * Mikor mondja, hogy jól hangzik elmosolyodom.* - Tényleg jól hangzik. Csak nem tudom, szeretem meg minden, de nem tudom egy esküvő mennyire lenne jó, még nincs egy éve, hogy együtt vagyunk és hát nem tudom. Oké, hogy gyerekkorunk óta ismerjük egymást, de akkor is. * mutatom neki és igen még eléggé félek ettől az egész dologtól. Aztán közben odaérünk a medencéhez és megállítom a lovat. * - Ha gondolod bemehetünk megnézheted, hogy tényleg meleg a víz ha nem hiszed el. * mutatom neki mosolyogva és ha szeretné akkor bemegyek vele együtt és ha már ott vagyok felfrissülésképp a zuhanynál megmosom egy kicsit az arcomat. Ott bent hamar megszárad úgy is.*
    Sommer T. Rewer
    Sommer T. Rewer
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók - Page 6 Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Sommer T. Rewer Hétf. Márc. 10, 2014 9:55 pm

    -Szeretnék tanácsot adni, de sajnos ezen a téren nem vagyok valami hasznos. -~ Alapvetően semmit nem tudok,de ez csak mellékes~ *Ugyanakkor elgondolkoztat a téma. Hogy nem lehet tudni, hogy szereted-e vagy nem? Vagy szereted vagy nem. Szerintem egészen hasonlít ez a fekete-fehérre. Vagy mint a mennyre és a pokolra. Igenre-nemre. Nekem ez ilyen egyszerűnek tűnik,de biztos más szemszögéből más a helyzet. Amikor megkérdezi, hogy megnézzük-e, hogy tényleg meleg a víz, azon gondolkozok vajon a fiú gondolatolvasó?
    Szeretek fürdeni, meg minden, de az úszás sosem ment. Bár ha a lovaglás sikerült végül is nem lehet olyan nehéz.* - Végül is lehet róla szó!
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Lovaspálya és istállók - Page 6 Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Hétf. Márc. 10, 2014 10:07 pm

    - Köszönöm, de azt hiszem ebbe senki nem tud tanácsot adni és még mielőtt félre értenéd. Szeretem, csak valahogy a házasság dolog még nem tartozik a közeljövőbeni terveim közé. * mutatom neki, aztán ugye megkérdem tőle, hogy megnézzük e a vizet. Amibe aztán bele is egyezik. * - Akkor gyere. * mutatom neki mosolyogva és a lóról leszállva elindulok előre a medence felé, de aztán észbe kapok visszafordulok, hogy megnézzem, hogy sikerült e leszállnia a lóról a lánynak, ha nem akkor visszamegyek segítek neki. Aztán utána együtt indulunk oda, ha igen akkor meg megvárom amíg utolér és úgy megyünk oda. Én ugye megmosom az arcomat a zuhanynál, mert egy kis felfrissüléshez tökéletes. Aztán odalépek mellé.* - Mennyire szeretsz úszni? *és óvatosan úgy, hogy még pont ne eshessen bele a medencébe meglököm a víz irányába. Majd elnevetem magam.*
    Sommer T. Rewer
    Sommer T. Rewer
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók - Page 6 Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Sommer T. Rewer Hétf. Márc. 10, 2014 10:18 pm

    *Ne vitatom tovább a témát talán igaza van,talán nem, majd ő maga rájön. Estaron leszáll a lóról, én pedig nagy nehezen inkább csak huppanok,mint hogy kecsesen leszállnék. De ez amolyan igazén voltam. Majd oda sétálok hozzá, és a vizet szemlélem.* - Én szeretek fürödni - igen, fürödni, pancsolni - de...ne röhögj ki jó? - *mutatom szégyellősen* - Szóval,izé nem annyira tudok - *mutogatom neki, majd gyorsan más felé nézek. Ez olyan gáz!
    Amióta itt vagyok, csak azt látom hogy mit nem tudok... Tudok egyáltalán valamit? Vagy direkt úgy van elrendezve itt, minden, hogy szívassanak? Anyám...*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Lovaspálya és istállók - Page 6 Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Hétf. Márc. 10, 2014 10:30 pm

    * Amikor elmondja, hogy nem annyira tud elcsodálkozom. * - Ha gondolod erre is szívesen megtanítalak, de nem most. * mutatom neki mert az már sok lenne egy napra. Szóval elég legyen egyenlőre a lovaglás, meg az, hogy most körbe vezetem, aztán majd valamikor egy másik nap az úszás is jöhet. Döntöm el magamban. Szóval én most nem tervezem bemenni a vízbe ha csak bele nem löknek vagy rántanak. NA igen az már egy kevésbé kellemes megoldás lenne. Döntöm el magamban aztán újabb kérdést teszek fel.* - Azon kívül, hogy szeretsz alkotni. Sportolsz valamit? * kérdezem meg tőle, természetesen továbbra is mutatva a kérdésemet.*

    // fagy //
    Sommer T. Rewer
    Sommer T. Rewer
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók - Page 6 Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Sommer T. Rewer Kedd Márc. 11, 2014 8:49 pm

    - Hát az jó lenne -* felelem tömören. ~Max nem fogsz tudni...~ Majd megkérdezi, hogy sportolok-e valamit.*- Nem sajnos nem! Pedig szerettem volna... csak tudod én sosem voltam a hajlékony fajta. - * Mutatom neki, bár most, hogy így elgondolkozom, mint ha hat-hét éves koromban balettoztam volna. Valószínű, hogy akkor törtek szét az álmaim, amikor rájöttem, hogy nem is hallom a zenét. Így nem hogy ritmusra nem tudtam csinálni, nem is értettem amit mondanak nekem. De akkoriban, ez amolyan lányos dolog volt, nem hagyhattam ki.* - Te?- *kérdezem tőle érdeklődéssel. Bár ha valami olyasmit mutat, hogy boxol, vagy karatézik lehet, hogy el fogok csodálkozni.
    Közben intek neki, hogy menjünk vissza, mert a nap is kezd nyugovóra térni.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Lovaspálya és istállók - Page 6 Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Kedd Márc. 25, 2014 7:49 pm

    * Mikor mutatja, hogy azt se igazán csinál egy újabb csodálkozás ül ki az arcomra.* - Akkor végül is a művészkedésen kívül mást nem is nagyon csinálsz? * kérdezem meg. Aztán ugye megkérdezi, hogy én mit sportolok.* - Íjászkodom. De ha már a táncról volt szó. Még így süketen is meg lehet tanulni táncolni anélkül, hogy hallanod kellene, majd megmutatom egyszer, hogyan kell, mert táncot is tanítok. Képzeld el. * mutatom neki. Aztán mikor mutatja, hogy el kellene indulnunk visszafelé.* - Rendben akkor induljunk el az istállókhoz vissza. * mutatom aztán hátra megyek a lovakhoz és megint csak felajánlom a segítségem, hogy könyebb legyen felszállni.*
    Sommer T. Rewer
    Sommer T. Rewer
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók - Page 6 Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Sommer T. Rewer Kedd Márc. 25, 2014 8:21 pm

    - Nem nem nagyon. Azaz de, fotózok. De az is művészet- *teszem hozzá mosolyogva. Aztán amikor azt mondja, ő íjászkodik, nekem elkerekedik a szemem, mert az mindig is érdekelt. És nem tudom miért, ez az a "fegyver" amire mindig is azt mondtam hogy szép. Olyan karakteres.*-Az nagyon jó! De a tánc, zene nélkül nem ugyan az. Nekem az annyira nem tetszik. De attól függetlenül jó, rendben lehet róla szó! - *Mosolyodok el. Majd segít fölülni a lóra, és megint galoppozunk vissza az istállókhoz. Kár, szívesen maradtam volna még, de ahogy látom, lesz még időm.*  
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Lovaspálya és istállók - Page 6 Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Kedd Márc. 25, 2014 8:38 pm

    * Amikor látom, hogy elkerekedik a szeme olyan vágyakozóan, akkor elmosolyodom.* - Megtanítsam azt is? * mutatom neki és ha igennel bólint akkor következő alkalomra hozok magammal két íjat.Aztán ugye amikor mondom, hogy süketen is lehet táncolni és azt mondja, hogy az nem ugyan olyan mint amikor az ember zenére táncol elmosolyodom.* - A zenére táncolsz, csak annyi, hogy a bőrödön keresztül hallod nem a füleden keresztül. - mondom neki mosolyogva. Majd egyszer megmutatom neki mire is gondolok, de nem most. Aztán amikor visszaértünk, leszállok, megvárom amíg ő is leszáll és lenyergelem a lovakat, meg kitisztítom a patájukat. Utána ha még van kedve akkor beszélgetve továbbra is sétálunk, ha nincs akkor pedig elköszönök tőle és előkészülök az esti dolgokhoz, hogy megnyithassam a portált.*

    Ajánlott tartalom


    Lovaspálya és istállók - Page 6 Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Márc. 29, 2024 9:40 am