Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

3 posters

    Elhagyatottnak látszó házak

    Mesélő
    Mesélő


    Elhagyatottnak látszó házak Empty Elhagyatottnak látszó házak

    Témanyitás by Mesélő Pént. Júl. 11, 2014 9:00 pm

    Kívülről a házak teljesen elhagyatottnak látszanak ám ha belépsz a bűbáj hatósugarán belülre láthatod, hogy egyáltalán nem azok, sőt eléggé jól védett házak hacsak a bentlakók nem akarják, nem igen lehet bejutni, bár mindig van mindenhova egy egy kiskapu. Ezen a helyen olyanok laknak, akik sötét gonosz módon szerzik a pénzüket és sötét gonosz módszereket használnak.*
    Mesélő
    Mesélő


    Elhagyatottnak látszó házak Empty Re: Elhagyatottnak látszó házak

    Témanyitás by Mesélő Pént. Júl. 11, 2014 9:11 pm

    * A házak egyike előtt egy fiatal férfi áll, senki nem látta még erre, de eléggé erősen bámul egy házat, szóval valószínűleg oda akar bejutni. Hogy pontosan hogy néz ki nem nagyon látható, mert arcát csuklya fedi, mivel túl jól ismerik az itteniek ezért muszáj volt valamennyire álcáznia magát Natenek. Igen, az illető Nathaniel J. Price aki eléggé türelmetlenül várakozik öccsére Alexander J. Pricera. Ugyanis most egy nagyon komoly dolog forog kockán kishúguk Ginger élete. Mai nap a Medál, ami csak akkor jelez ha Ginger bajban van nagyon erősen jelzett és a jelzések alapján innen ebből a házból jött. szóval a húgukat itt tartja valaki fogva. Egyáltalán nem volt jó ötlet elrabolnia a kislányt annak aki ezt tette ugyanis most tudnia kell, hogy nagyon nagy bajban van. * - Hol a fenébe vagy már öcsi, mondtam, hogy Ginger élete a tét és te ilyenkor is késel természetesen... * jegyzi meg, majd elkezd fel alá járkálni, továbbra is a házat nézve mintha csak a kiskaput próbálná meg megtalálni, amit már rég megtalált. Persze ezt a bent levők nem vehették észre, hogy ő megtalálta a kiskaput, mert mindent nagyon feltűnés mentesen csinált és még mindig úgy mozog és úgy csinálja a dolgait mintha a kiskaput keresné.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Elhagyatottnak látszó házak Empty Re: Elhagyatottnak látszó házak

    Témanyitás by Alexander S. Price Pént. Júl. 11, 2014 10:06 pm

    -Persze dobjak el mindent csak azért, mert Nathanielnek nincsen jobb dolga.. mindenképpen megfogom beszélni vele, hogyha programom van akkor ne zargasson.*Jelzem neki és persze utána megfogom ezt beszélni. Pókerezős est igen is fontos számomra főleg hogy most haverokkal voltam.. aztán Saraval is próbálok randizni hívom is a következő csodás helyemen meg fog lepődni. Most jó a közértzetem szóval sétálok az elhagyatott házak felé és pislogok amikor meglátom. Fekete nadrág meg fehér póló szokásos felső van rajtam.* - Tesó mi a fene bajod van ne toporzékolj már.. itt vagyok.*Tárom ki a kezemet, hogy megérkeztem bár most nagyon nincs kedvem ahhoz sem, hogy veszekedjek vele. Nem hiszem el, figyelem..* - Egyáltalán hol vagyunk?*Teszem fel a kérdésem.* - Éppen nyerésre álltam volna pókerben és nyertem is.*Mondtam neki és igen tényleg nyertem.*
    Mesélő
    Mesélő


    Elhagyatottnak látszó házak Empty Re: Elhagyatottnak látszó házak

    Témanyitás by Mesélő Pént. Júl. 11, 2014 10:14 pm

    * Mikor megérkezik a testvére Nate a fejét ingatja, ám a következő pillanatban kivágódik a nagy kapu. Mintha a bentlakók azt akarnák, hogy menjenek be.* - Te hülye. Nem olvastad a második üzenetet? Ginger bajban van. A legkisebb élő rokonodat itt tartják fogva ebben a házban és téged jobban érdekel a póker. Hát ezt nem hiszem el. Komolyan ennyire eszetlen vagy nőlj már fel végre. * mondja a másik majd megindul a kapun át befelé, hogy megmenthesse a kishúgát. * Ám mikor belép a következő pillanatban eltűnik Alex elől és ha nem siet akkor az orra előtt fog becsukódni a kapu.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Elhagyatottnak látszó házak Empty Re: Elhagyatottnak látszó házak

    Témanyitás by Alexander S. Price Pént. Júl. 11, 2014 10:27 pm

    – Jó bocs, nem olvastam koncentráltam…*Felelem majd fogom magam és elindulok Nathaniel után.*- Egyáltalán honnan tudod bajban van? Mi ez az egész?*Teszem fel a kérdésem és milliónyi lenne még.. Mielőtt visszafordulnék, hogy éppen kimennék a kapu bezáródik, nem tudok kimenni.. remek.. megölöm Nathanielt, de mi a fene ez egyáltalán ki akar Gingerre törni?* - Egyáltalán ki akarná megtámadni? Nem hiszem el… mi ez a hely amúgy nem tetszik nekem? Ráadásul a fegyverem sincsen itt..*Na jó, kitárom a szárnyamat és előre repülök körbe nézek magam mögött hátra hagyva Nathanielt, mert a felderítés az egy jó dolog..* - Ki vagy és mit akarsz itt?*Kiabálok és igen..* - Gyere tesó nem tudom merre megyek, de a hangom után gyeree….*Kiáltok, mert gyorsan repültem előre és igen..* - Ginger!?*Kiáltom a testvérem nevét. Hátha meghallja…*
    Mesélő
    Mesélő


    Elhagyatottnak látszó házak Empty Re: Elhagyatottnak látszó házak

    Témanyitás by Mesélő Pént. Júl. 11, 2014 10:46 pm

    * Mikor belépnek a kapu becsapódik mögöttük és így már csak befelé mehetnek kifelé nem.* - Több évvel azután, hogy téged elvittek, én is eljöttem otthonról és Gingernek adtam egy Medált aminek segítségével jelet tud nekem küldeni ha bajban van. Itt van nálam a párja. Benne a piros ékkő villogni kezd, ha Ginger jelez. Innen tudom, hogy bajban van. Hogy kik rabolták el azt egyenlőre én sem tudom. * mondja az öccsének Nate majd fejcsóválva öccse után siet aki előre repült, azonban amikor Alex megkérdezi kicsodák egy hang tölti be a teret. * - Milyen jogon teszel te fel kérdéseket, mi kérdezhetnénk, hogy ti kik vagytok, de nem kérdezzük, mert tudjuk. Hiszen Nathanielt elég jól ismerjük. Testközeből. Szóval Te lennél a testvére. Alex. Igazunk van? Van veled egy kis elbeszélni valónk. * és a következő pillanatban Egy ütést érezhet felülről ami olyan erős, hogy egy pince szerű helyre üti le, ha elég gyorsan néz fel, egy pillanatig, még láthatja az eget, majd a következő pillanatban az is eltűnik és egy lámpa fénye gyullad. és a sötétből két női alak lép elő.* Heló Alex. Szólal meg a szőke hajú. Mit szólsz a mi kis csapdánkhoz amit Natenek állítottunk? * majd a következő pillanatban egy a másik lány által elmormogott varázsige hatására kötelek kötik egy székhez a srácot. * Visszakaphatod a húgodat cserébe segítened kell, nekünk. Egy pár éve a nővérem elvette a bátyád emlékeit, most az utóbbi időben túl sok emléket szerzett vissza és akkor lebukik a mesterünk. Szóval muszáj újra elvennünk az emlékeit és a többi mellé zárni. Csald le ide és akkor a húgoddal szabadon távozhattok. * mondja a szőke hajú lány és egy csalfa mosolyt ejt meg a mondata végén. Eközben fent NAte, bejut az előszobába és fölfelé indul el a második emeletre Ginger és immár Alex után is kutatva*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Elhagyatottnak látszó házak Empty Re: Elhagyatottnak látszó házak

    Témanyitás by Alexander S. Price Pént. Júl. 11, 2014 11:10 pm

    – Ha tudjátok akkor ne kérdezzétek!*Kiabálja a srác majd Nathanielt elhagyván vissza kéne mennie. Viszont amikor a nevét ejtik ki egy pillanatra meglepődik és igen tudni akarja ki az akik rájuk tört és ki rabolta el Gingert. Tudni szeretné hiszen nagyon is kíváncsi mi ez az egész. Az ütésre csak megszédül amikor leesik a lámpára csak becsukja a szemét, de egy pillanatra, mert szúrta őt is.. mert nem szereti a hirtelen fényeket és igen ez már nem tetszik neki. Angyal háború és most meg ez..* - Még is mi ez a csapda? Kik vagytok ti?*Nyel egyet majd felpattan és használja a képességét, hogy hátralökje a ői alakokat hiszen az energialöket képességét tökéletesen tudja használni. A szavakat hallgatva pislog a lányokra és dühösen néz rájuk.* - Ha nem segítek?*Teszi fel a kérdést.* - Egyébként sem vagyok hülye nem most jöttem le a falfédőről.. tudom, jól mire pályáztok, nem kapjátok meg Nathaniel emlékét ami nincs meg. Nem veszítek el ő a testvérem és most kaptam vissza ti férgek. Takarodjatok, az úr nevében mondom!*Tárja szét a szárnyait és még jobban használja az energialöket képességét és érezvén, hogy Alexnek egy kicsit feljebb erősödd az angyali ereje, hiszen családról van szó.* - Olyan helyről jöttetek ahol titeket arra tanítanak, hogy kicsaljátok mások emlékét. Elárulom nektek én olyan helyről jöttem ahol az urat szolgálom és nem fogok segíteni nektek. Ha kell nektek valami szerezzétek meg magatok.*Húzza össze a szárnyait és hátat fordít a lányoknak.. lehet nem kéne..*
    Mesélő
    Mesélő


    Elhagyatottnak látszó házak Empty Re: Elhagyatottnak látszó házak

    Témanyitás by Mesélő Pént. Júl. 11, 2014 11:38 pm

    * A lányok nem ijednek meg a mágiától amit Alex használ, hanem hamar arrébb mozdulnak ebből Alex rájöhet, hogy a lányok nem mások mint vámpírok.* - Azt hiszem a csapda tökéletesen érthető. Mi a Melankij nővérek vagyunk. A Mesterünk vitetett el téged anno a családodtól, ám évekkel később, Nate megtudott egyet s mást róla, így hát a nővérem Leana nekiállt randizni, vele, majd amikorra eléggé megbízott benne az ostoba bátyád csapdát állított neki és a végén elvette az összes emlékét. Nem félünk tőled, az energia lökettel nem árthatsz nekünk gyorsabbak vagyunk annál angyalkám. Amúgy az én nevem Natasha. * mondja a szőke hajú lány, majd, mikor Alex hátat fordít egy varázslatot mond ki. * - Ingrata Plantae! * mondja ki Leana a varázslatot mire Alex körül, indák jelennek meg melyek eléggé ütemesen közelednek a srác nyaka felé. Ha el akar innen menni akkor előbb végeznie kell a lányokkal. Másképp nem jut ki innen élve. Emellett azt is észreveheti, hogy a háttérben a lányok háta mögött kékes fénnyel egy gömb világít halványan. Valószínűleg ebben van tárolva Nate emlékei. Eközben odafent Nate, pár Melankij nővérek rajongóval vívja harcát, több kevesebb sikerrel. Amiből azt gondolja, hogy jó irányba halad.*

    // Varázsige: Ingrata Plantae
    Leírás: Ez a varázslat egy diák szintjén csak természeti környezetben használható, nagyon komoly erő kell hozzá, hogy anélkül meg tudja idézni valaki. Szintjei vannak, legkönnyebben erdőkben használható, ahol magát a növényt nem kell létrehozni, csak utasítani, némileg nehezebb mezőkön, réteken, jelentősen nehezebb sivatagban, és hatalmas mágia kell, hogy teljesen mesterséges környezetben működjön. A varázsige lényege, hogy a célszemélyt életre kelő indák támadják meg, igyekezve lefogni vagy akár meg is fojtani, attól függően, hogy mit kíván elérni a varázslattal a mágus.
    Hatóidő: Az indák kezdetben két percre kelnek életre és csak egy emberre tudnak koncentrálni, később ez folyamatosan növekszik és több célpontot is képesek megtámadni.//
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Elhagyatottnak látszó házak Empty Re: Elhagyatottnak látszó házak

    Témanyitás by Alexander S. Price Szomb. Júl. 12, 2014 12:22 am

    *Alex pislog és igen meglepődik a történeten nem sejtette, hogy kicsodák ők hiszen tudja jól azt, hogy ha nem cselekszik akkor Nate hamar ide kerül.* - Nem fogok segíteni.. nektek…*Jelenti ki és kitárja a szárnyait majd a vámpírok elől kitér. Nem használ most varázslatot és igyekszik megszerezni a gömböt, de képes lenne akár feláldozni magát..* - Várjatok! Kössünk egy egyességet!*Jelenti ki Alex egyszerűen és figyeli a gömböt és közben egy tervet eszel ki.* - Itt maradok veletek és Nathaniel emlékét odaadjátok, hogy átadjam neki. Vele meg azt csináltok amit akartok. De a családomat és a szeretteimet nem bánthatjátok.* - Eleget szenvedett a testvérem megérdemli a boldogságot. Engedjétek el. Nektek ő kell tudom, de nem fogom átadni akkor már inkább engem.. nem használok varázslatot fegyverem sincs csak a szavam. Mit szóltok?*Kérdezi meg és igen ezt Saraért is teszi és azért, hogy Nate boldog legyen és vissza kapja az emlékét. Képes lenne Alex feláldozni azért amiért a testvére szenvedett. Képes rá mert fontos neki és aki fontos azért megküzd.*
    Mesélő
    Mesélő


    Elhagyatottnak látszó házak Empty Re: Elhagyatottnak látszó házak

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Júl. 12, 2014 12:32 am

    * Mikor fel akarja áldozni magát a két nő elgondolkozik, ám nem sokáig tudnak gondolkozni, ugyanis a következő pillanatban két lövés érkezik és mind a ketten holtan fekszenek a földön. A háttérből pedig egy lány lép elő.* - Látom több eszed lett hat éves korodhoz képest. * Mondja a lány, majd átdobja a gömböt.* - Ez legyen nálad Alex. Jó hogy itt vagy bátyó. NA keressük meg Natet, ezeket meg hagyjuk itt. Azért én is tanultam egy két trükköt és hát látszik, hogy szőke a szőke mert nagyon szarul csomóz. * mondja és közben röhög egyet, majd a bátyjához lép és nyom egy puszit a homlokára.* Gyere már ne állj ott mint egy töketlen... Nate bajban van. * Mondja majd a pisztolyt a kezébe nyomja ő meg egy tőrt húz elő. * - HA már a mellettem levő asztalon hagyták a fegyvereim... * mondja és rohanvást indul felfelé, mikor felérnek láthatják, hogy Nathaniel egyszerre hat vámpírral küzd és hát eléggé vesztésre áll. Épp egy oldalra vetett pillantást vesz amikor észreveszi Alexéket.* - Látom megtaláltad Gingert, meg azt az izét. Nem tudom mi az, de ha nem nagy fáradtság segíthetnétek. * mondja és igen tényleg el kéne egy kis segítség neki.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Elhagyatottnak látszó házak Empty Re: Elhagyatottnak látszó házak

    Témanyitás by Alexander S. Price Szomb. Júl. 12, 2014 12:43 am

    *Na jó a feláldozás lehet rossz ötlet, de muszáj volt megtennie az ő családja érdekében szóval mindenképpen meg teszi és látja hogy elgondolkoznak rajta amikor lövést hall megtorpan.* - He.. Nekem nem kell fegyver..*Vonja fel a szemüvegét.* - Életemben nem használtam nem vagyok bérgyilkos Húgom.*Mondja neki és a puszira megöleli aztán megtalálják Nathanielt és a tesójára pillant..* - Irány a kapu felé lerendezem őket.* - Tempus Internum!*Ejti ki koncentrálva majd kitárja a szárnyait. Védekezésre.* - Lapsus Terrae!* Ejti ki a következő varázsigét és igen most már nagyon zabos Alex ezt Nathaniel is láthatja…* - Senki nem szórakozik a családommal.*Ejti ki és igen védi őket..*

    // Második Varázslat:
    Elementálmágia: Földcsuszamlás
    A varázslat hatására hullámozni kezd, és szó szerint kicsúszik a talaj a támadott személy lába alól. Ha pedig nem kel fel hamarosan, a hullámzástól leomló földréteg teljesen ellepi a talajon fekvő alakot. Irányítása kemény koncentrációt igényel, de ha valaki ezt elsajátítja, akár arra is képes lehet, hogy lefogja áldozatát, és így vallassa ki. Védekezni voltaképpen a gyors reakcióval lehet, a lassúság itt az illető életébe kerülhet.
    Hatóidő: Azonnal létrejön, és rögtön kifejti a hatását. A föld addig hullámzik, amíg koncentrálunk rá, alacsonyabb szinten maximum tizenöt percen keresztül.
    Első varázslat:
    Életenergia 2. Belső idő
    Varázsige: Tempus Internum
    Leírás: A varázslatnak két verziója van: felgyorsíthatja és lelassíthatja egy ember belső idejét. Így használható támadásra és úgymond védekezésre is: ha valaki másra használjuk, felgyorsítva, ahogyan az illető látja a dolgokat, akkor mindent sokkal lassabban fog csinálni, így könnyebben le tudjuk győzni, és ellenkezőleg: ha a saját belső időnket lassítjuk le, akkor ami számunkra egy percnek tűnik, a valóságban sokkal kevesebb lesz.
    Hatóidő: Kezdőknél tíz perc, gyakorlással azonban akár egy órára is felfejleszthető. //

    Dobókocka
    Dobókocka


    Elhagyatottnak látszó házak Empty Re: Elhagyatottnak látszó házak

    Témanyitás by Dobókocka Szomb. Júl. 12, 2014 12:43 am

    The member 'Alexander S. Price' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Elhagyatottnak látszó házak Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Elhagyatottnak látszó házak Hatoldal__3_www.kepfeltoltes.hu_ Elhagyatottnak látszó házak Hatoldal__4_www.kepfeltoltes.hu_
    Mesélő
    Mesélő


    Elhagyatottnak látszó házak Empty Re: Elhagyatottnak látszó házak

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Júl. 12, 2014 12:59 am

    * Mikor Alex közli, hogy menjenek a kapu felé Gingernek int, de ő az öccse mellé lép és kimondja nemsokkal az öccse után ugyanazokat a varázsigket amit az öccse is kimondott, így együttesen sikeresen alkalmazzák, mind a két varázslatot és ezzel el is intézik a vámpírokat, majd mind a hárman egyszerre mennek ki a házból. * - Köszi, hogy megmentettetek. * mondja Ginger és a testvéreit szorosan átöleli, majd Alexre és NAtere néz. Natetől tudja, hogy mostanság, nincsenek valami túl jó kapcsolatban és most arra vár, hogy kimondják a békülést.* - Köszönöm a segítséget Alex, ha nem vagy nem tudom, hogyan vittem volna végig ezt az egészet. Figyelj, tudom, hogy mostanság nem épp a legjobb volt közöttünk a viszony, de béküljünk ki és oldjuk meg együtt a problémákat. * mondja ki Nathaniel. * - Én meg ha beleegyeztek elmesélem Saranak, hogy ti kimentettetek és hogy te Alex Képes lettél volna feláldozni az életed az összes szerettedért és érte is. * mondja Ginger, mire Nathaniel, az öccséhez lép és szorosan átöleli és Alex annyit hallhat, hogy Nate majdnem elsírta magát és, hogy azt súgja a fülébe köszönöm. Majd az ölelésből kibontakozva Nate a gömbre mutat.* - Elárulnátok végre mi van ebben? Vagy mi a nyavaja ez? * kérdezi meg és értetlenül áll előttük.
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Elhagyatottnak látszó házak Empty Re: Elhagyatottnak látszó házak

    Témanyitás by Alexander S. Price Szomb. Júl. 12, 2014 1:17 am

    *Hallgatja testvéreit és nem tudja mit csináljon a történtek után képes lesz felfogni az életet és a dolgokat persze azt is, hogy mindenképpen együtt jobbak Alex mostanában változni próbál jó értelemben és tudja, hogy kire számíthat.*- Ugyan testvéri kötelesség csak tettem amit tennem kellett.*Mondja neki majd Nate szavait hallván felsóhajt.* - Nekem se jó ez az egész, de nem is tudom. Ginger ez a hajó elúszott…. Próbálok küzdeni érte is, értetek is és fontos, viszont Nathaniel jókor volt jó helyen mikor én elmenekültem amikor tudtam akkor kellene küzdenem. Már mindegy. Ha Natet válastja nem állok az utatokba szeretem Sarat téged is tesó, de ezek alapján azt hiszem ideje tovább állni. Egy randit megkísérlek Saraval egy szép helyen..ha utána nem sikerül semmi akkor visszaköltözöm Dániába megismerhessem a családot. Eldöntöttem.*Igen ha nem sikerül semmi akkor tényleg visszaköltözik, de muszáj történnie valaminek fontos számára Sara nagyon is.* - Aranyosak vagytok tényleg. ez? Az emléked… amit már kerestél kerestünk..*Válaszolja tesójának majd felsóhajt.* - Nem tudom hogyan kéne kiszedni ezt bízzátok rám. Nate.. első dolgunk lesz megkeresni Jesmont, hogy segítsen nekünk. Húgi..*Ad egy kulcsot neki.*Főtértől nem messze van egy ház.. még nem adtam el. Nyugodtan oda mehetsz aludni le van védve holnap első dolgom lesz meglátogatni téged most elviszem Bátyót Helarhoz.*Mondja neki majd megöleli és már néz is Natere indulás Helarhoz ha elérték az akadémiát éjnek idején képes berontani a tanárhoz és jelenteni mi történt. Az angyal-lidérc háború mellett…*

    Ajánlott tartalom


    Elhagyatottnak látszó házak Empty Re: Elhagyatottnak látszó házak

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 7:22 am