Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

    Mothsamery lakás

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Mothsamery lakás Empty Mothsamery lakás

    Témanyitás by Vendég Hétf. Jan. 06, 2014 7:38 pm

    A lakás kívülről nem tűnik nagynak ám belülről egy igazi kastély. Rögtön a bejárati ajtóval szemben egy hatalmas márvány lépcső van mely az emeletre vezet. A földszinten balra van a nappali és a dolgozó szobák. Jobbra a konyha és az ebédlő található. Az első emeleten találhatóak a hálószobák. D'aleiko-é és Brin-é balra. A két vendégszoba pedig jobbra. A második emeleten pedig egy hatalmas könyvtár található ahol Brin tartja leginkább a könyveit.

    Engedély nélkül beléphet:
    D'aleiko Rotta Mothsamery
    Brin Mothsamery
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Mothsamery lakás Empty Re: Mothsamery lakás

    Témanyitás by Vendég Hétf. Jan. 06, 2014 8:30 pm

    * Mikor a lányt sikerül megnyugtatnom az óra miatt és lenyugszik elmosolyodom és közben egy puszit is kapok ami nagyon jól esik. Aztán ugye felmerül az ötlet, hogy menjünk el hozzám. Én elmosolyodok és bólintok. Kifizetem a kárt amit okoztam plusz kifizetem a kaját, mindkettőnk részére. Majd elindulok hátra megyek és előre hozom a lovakat. Megfogom a lovat amíg Mela felül a lovára aztán én is felülök a lovamra és elindulok a lakásunkhoz. Kinyitom a hátsó kaput és a lovakat az istállóba viszem. Igen még itt is van két lovunk. Ami mellé kikötöm most a másik két lovat aztán amikor kikötöttem visszafordulok a lányhoz.* - Biztos nincs kedved feljönni hozzám, kicsit megnézni a lakásomat? Nagyon örülnék neki. * mondom és közben végig a gyönyörű szép barna szemeket nézem. Olyanok számomra mint egy örvény úgy magába szippantanak. Bámulni tudnám órákon át és elmerülni ebbe az örvénybe. Akár órákig fuldokolni benne.* - Szóval lenne akkor kedved feljönni? * kérdem meg még egyszer és nagyon reménykedem egy igenben.*
    Melantha Goldwin
    Melantha Goldwin
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Mothsamery lakás Empty Re: Mothsamery lakás

    Témanyitás by Melantha Goldwin Hétf. Jan. 06, 2014 8:42 pm

    A fiú rábólintott az ötletre és el is indultunk. Az úton végig mellette haladtam és közben elmeséltem miért is pánikoltam be az óra megállása miatt. /ha nem gond ezt nem írom le még egyszer/ Maga a lakás már kívülről is nagyon tetszett, de nem tudtam eldönteni, hogy elfogadjam-e a behívást.
    -Hát nem is tudom... -mondom halkan, közben azon jár az eszem, hogy a Papa már biztos vár, de... Végül is egyszer élünk ezért rábólintok a dologra mikor másodszor is megkérdezi.
    -De nem maradok sokáig. -rakom még hozzá, hiszen a Papa már így teljesen ki lehet bukva és még felhívni se tudom.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Mothsamery lakás Empty Re: Mothsamery lakás

    Témanyitás by Vendég Hétf. Jan. 06, 2014 9:03 pm

    * Mikor azt mondja, hogy nem is tudja, halványan elmosolyodok. Aztán utána amikor rábólint kinyitom a hátsó ajtót és a villanyt felkapcsolva belépek az előszobába és kabátomat szokás szerint csak oldalra dobom és egyből sikerül is felakadnia a fogasra. Szóval nem is törődöm vele tovább.* - Brin!! Itthon vagy? * kiáltom el magam és mivel nem érkezik válasz ezért úgy gondolom valószínűleg a suliba alszik.* - Csak mi ketten vagyunk az egész házban. Amúgy ha apud miatt aggódsz, ha gondolod fel tudod hívni és a kanapén átlendülve felkapom az otthoni telefont, majd visszaperdülve a lány kezébe adom.* - Kérsz valamit inni vagy enni? * Kérdezem meg és el is indulok a konyhába és a hűtőből kikapok egy sört és kinyitom, majd megiszom.* - Mit szeretnél látni előbb a szobákat a nappalit, vagy a könyvtárat? * kérdezem meg és kíváncsian figyelem a lányt. Igen most, hogy hazaértem kicsit lazábbra vettem a stílust. De otthon mindig lazábban viselkedem. Mert nem kell mások előtt megjátszanom magam.*
    Melantha Goldwin
    Melantha Goldwin
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Mothsamery lakás Empty Re: Mothsamery lakás

    Témanyitás by Melantha Goldwin Hétf. Jan. 06, 2014 9:55 pm

    D'aleiko után én is bemegyek a házba. Belülről még szebb. Én is felakasztom a kabátomat a fogasra, bár én nem dobom. Bólintok, mikor közli, hogy csak ketten vagyunk.  Tovább nézelődök a a lakásban. Miközben nézelődök a srác hirtelen belenyomja a kezembe a telefont.
    -Ohh...köszönöm. Akkor ha nem gond gyorsan fel is hívom. -mondom és egy kicsit arrébb megyek és tárcsázom a számot. Apám fel is vette a telefont és gyorsan lebonyolítottam vele egy beszélgetést ami abból állt, hogy üvöltözünk egymással. Mikor befejeztem visszaadtam D'aleikonak és megköszöntem. Aztán a srác megkérdezi, hogy kérek-e valamit enni vagy inni, és mivel nem rég voltunk enni ezért nem kértem semmit. Majd azt is megkérdezi mit mutasson meg először.
    -A könyvtárat! - vágom rá gyorsan és várom, hogy körbevezetés kezdetét vegye.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Mothsamery lakás Empty Re: Mothsamery lakás

    Témanyitás by Vendég Hétf. Jan. 06, 2014 10:25 pm

    * Bár kicsit lazábbra vettem a vonalat mint odakint, de ez az otthonos háznak köszönhető. Majd amikor Nem kér semmit a lány és a könyvtárra esik a választás sóhajtok egyet.* - Az Brin részlege. Az ő könyvei vannak leginkább de tengert lehetne rekeszteni annyi van belőlük és a lámpa mozgás érzekelő módon bekapcsol majd amikor tovább megyünk lekapcsol. Így jutunk fel a második emeletre, ahol is miután kinyitom a könyvtár ajtaját az egész könyvtárban felkapcsol a villany hosszú tömött sorokban állnak ott a könyvek.* - Íme a könyvtár. Az egészet a húgom gyűjtötte össze mondom a lánynak.* - Itt mindenféle könyvet megtalálhatsz a növénytantól a különleges sztorikig. Meg a történelem könyvektől a sci-fi-ig. Annyi könyvet gyűjtött össze, hogy az valami hihetetlen. * mondom és aztán leülök az egyik kanapéra és hagyom, hogy a lány körbenézzen.* HA van valami kérdése akkor válaszolok rá. Aztán elindulok kifelé és lemegyek az első emeletre Ahol is először a két vendég szobát mutatom meg, majd Brin szobáját, ahol szokásos patyolat tiszta rend lenne, ha a könyvek nem lennének ott. Aztán az én szobám következik ugyanolyan patyolat tiszta rend mint tesóm szobájába látszik, hogy a szüleink erre nagyon is jól megtanítottak minket. Az ágy bevetve ami elég szépen néz ki a szoba felénél egy szép baldahinos ágy. Ami azért eléggé furcsa hatást kelthet. Dehát igen a dúsgazdagok szokása, hogy furcsaságokat csinálnak.* - Vélemény? * kérdezem meg mikor már mindent megmutattam a földszint kivételével.*

    //fagy//

    Ajánlott tartalom


    Mothsamery lakás Empty Re: Mothsamery lakás

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Márc. 29, 2024 9:08 am