Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

5 posters

    Erdőmélye királyság

    Mesélő
    Mesélő


    Erdőmélye királyság Empty Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Mesélő Szer. Dec. 04, 2013 6:33 pm

    Ide kerülnek a diákok egy heves forgószél hatására.
    avatar
    Isabella Grey
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Isabella Grey Szer. Dec. 04, 2013 6:39 pm

    *Ahogy a fő téren sétálgatok, felismerem Maddox-ot, azt a fiút, akivel találkoztam az első napon, amikor megérkeztem, és aki nem volt valami kedves. Furcsa modora van, az biztos, és remélem, hogy most nem fog megint bunkózni, mert akkor lehet ő lesz a következő vacsorám itt a sötétben. A gondolatra sóhajtok egyet és mélyen beszívom a fú illatát. Igen kellemes, csábító illata van és hamarosan le is állítom az agyamat, hogy tervezgetni kezdje, hogyan is kaparinthatná meg Mad vérét. A fú s észrevesz és nem is csodálkozom rajta, hogy megszólít. Elmosolyodom, majd lágyan meghajolva pukedlizek.*
    - Szervusz Maddox! *köszönök neki enyhén felemelve a hangomat jelezve, hogy most nem felejtettem el azt, amiért múltkor felhúzta az orrát. sőt, még a nevére is emlékszem, csodálatos! Azonban hogy erre mit reagál a srác, azt nem tudom meg, mert egy heves forgószél tör elő valahonnan és érzem, hogy a lábam már nem éri a talajt. Ijedten pislogok körbe, és keresem a tekintetemmel Maddox-ot és a keze után nyúlok, de a szél erőssége ezt nem nagyon hagyja és egyszerűen elsodor a fiútól, hogy aztán ne túl kedvesen és elegánsan a földre hajítson. A földre. De vajon milyen földre? Villámgyors mozdulattal állok fel és mérem fel a környezetemet, használva a képességeimet: beleszimatolok a levegőbe, körbepillantok éles szememmel és a fülemet is hegyezem. Lépteket hallok, majd egy félmeztelen (és igen dögös!) srác áll meg előttem. Csodálatos illata van és érzem, hogyan kezdi el mardosni a vére illata a torkomat. Igyekszem nem venni levegőt, de a beszédhez csak kell, így elfojtom a fintort.*
    - Helló! Fogalmam sincs, hogyan kerültem ide. Elárulnád, hogy pontosan hol is van az az itt? *tárom szét a kezemet és ismét körbenézek, jelezve ezzel a srácnak, hogy nem, nem szándékozom őt megtámadni. Meg akkor sem, ha nagyon ínycsiklandozó az illata...*
    Maddox Rivery
    Maddox Rivery
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Maddox Rivery Szer. Dec. 04, 2013 6:49 pm

    Once upon a time…


    * Meglepő, de a nevemmel tisztában van. Igazán lenyűgöző ez a képessége, hogy a köszönéssel kapcsolatos hiányosságai mellett erre mégis képes. Képes szavakat, sőt, neveket megjegyezni. Többek között az enyémet is. Számat mosolyra húzom, és már épp megformálnám a dicsérő szavakat, mikor is a semmiből tűnik elő a forgószél, mely egy erdő közepébe repít. Igazából nem tudom a repülés és a megérkezésem időpontjában mi is történik, csak arra eszmélek, hogy egy kellemes illatű, karcsú, itt-ott domború női test bújik az enyémhez. Minden kis hajlata épp oda illő, ahová tervezték, én azonban valahogy nem érzem azt, hogy muszáj lenne ebben az érzésben eltelnem. Mert hát valljuk be őszintén… a nők ok nélkül nem ölelgetnek férfiakat, és ha valaki velem teszi ezt… nos az már régen rossz. Persze nem vagyok szívtelen, így hát megteszem amit kér, de csak azután, hogy megérdeklődöm hol a fészkes fenében is vagyok. *
    - Persze máris megmelegítelek, de kérlek mesélj arról, mi is ez az egész. Ki vagy, hol vagyunk?! * kérdezem mintegy költőien, majd megadva amit szeretne hatalmas medvévé változom. Hiszen a bunda jobban melegít, én pedig mégis csak erősebb vagyok abban az alakban. És hát végszükség eseten akár fel is falhatom a lányt… vagy véresen…vagy lelkesen… *


    •• [You must be registered and logged in to see this link.]


    A hozzászólást Maddox Rivery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 04, 2013 7:14 pm-kor.
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Szer. Dec. 04, 2013 7:06 pm

    Reggeli készülődésem közepette csak úgy mint egyszer korábban, mielőtt visszakerültem volna a középkorba, kaptam egy szelet csokis süteményt. Eléggé tömény íze van, de valahogy nem zavartatom ettől magam. Bár, az is igaz, hogy még mindig nem tudom biztosan, hogy az megtörténte, vagy csak hallucináltam, de ez mikor fogott vissza engem valaha is, hogy valami hülyeséget csináljak? Na, mert ilyenről még én sem tudok. Hamar felkapom a sütimet, és betömve magamban elindulok kifelé az udvarra sötétkék farmerben, és egy világos sivatagi álca mintázatú pólóban. Nem tudom, hogy ki ajándékoz meg megint azzal a sütivel, vagy csak ott hagyhatta. Na, de az már nem az én bajom. Egyszerűen elterülök majdnem a bejárat előtt a földön, és úgy kezdem el figyelni a felhőket, miközben azok össze vissza ugráltak szemem előtt. Pár pillanattal később, viszont hirtelen a levegőbe emelkedek, ahogy felkap egy igen erős forgószél, amiben keringve, csak vigyorogva röhögök, miközben elkiáltom magam.
    - Na, már megint kezdődik. Már szállok!
    A következő pillanatban, pedig már zuhantam is, nem kis magasságból, de szerencsére esésemet a sok közül, az egyik fa egy vaskosabb ága lassította le, amikor gyomorszájjal nekicsattantam, hogy aztán egy hangos reccsenéssel velem zuhanjon egészen a talajig. Miután Sikeresen egy hangosabb puffanással, és kisebb ágak reccsenésével sikerül földet érnem, az általam letört vastagabbik ágról nagy nehezen lekászálódok gyomromat fogva. Ekkor pillantom meg a lányt, és az indián srácot is. Arcomon még látszódik, hogy eléggé szenvedek a fájdalomtól, de aztán egy fél pillanat alatt kiegyenesedek, és normál hangerővel, kissé unott hangon szólalok meg.
    - Ez fájt.
    Majd megvonom a vállamat, és oda sétálok a másik kettőhöz. A lány szagát nem nehéz számomra megkülönböztetni egy emberétől, az biztos, hogy vámpír. Ennek ellenére egyszerűen rátámaszkodok a vállára, és úgy nézek rájuk.
    - Na, mi a helyzet? Mit kéne csinálni?
    Mesélő
    Mesélő


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Mesélő Szer. Dec. 04, 2013 7:20 pm

    Isabella, Ezio: * Mikor a lány észreveszi a srácot és válaszol neki a srác is vissza válaszol.* - Erdőmélye királyságban. Én Arakiyou vagyok. Most ölte meg a húgom apánkat majd elmenekült. De nem hiszem, hogy az ő hibája lenne. Szerintem irányították. Segítsetek, hogy megtaláljam a húgom és bebizonyíthassam, hogy nem önszántából ölte meg apánkat. Üdv!* fordul közben a másik újonnan érkezett sráchoz.* - Majd a társad elmondja, mert ebből az állásból azt hiszem, hogy a társad mert másképp nem támaszkodnál rá csak így. *mondja a srác és reméli a két idegen beleegyezik és segít neki.*
    Maddox: * A lányt nem zavarja, hogy a másik medvévé változott csak öleli tovább és végül szép lassan felmelegedik és aztán elkezd beszélni.* - - Most öltem meg az apámat. Bár nem önszántamból és most azt hiszik egy apa gyilkos vagyok ezért el kellett menekülnöm erdőmélye királyságból. De megtalálom aki ezt tette velem és megölöm. * mondja és a hangjából tiszta gyűlölet árad afelé a személy felé.*
    avatar
    Isabella Grey
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Isabella Grey Szer. Dec. 04, 2013 7:25 pm

    *A szélforgatag még egy emberkét de repített, akit eddig nem vettem észre, most azonban enyhe bűz csapja meg az orromat, és oldalra fordulok a srác felé. Kettős érzelmek rohannak át rajtam a "Fúj, de büdös. Vérfarkas!" és a "Uramisten, de dögös!" kategóriában. Természetesen már én is találkoztam vérfarkassal, felismerem őket, de valahogy mindig sikerült tisztes távolságban maradnom tőlük. Úgy tűnik, hogy ebben az iskolában nem lesz olyan könnyű, hogyha mindenhol ezek a farkasok rohangálnak. Felvonom a szemöldökömet és kicsit bizalmatlanul méregetem, főleg mikor egyszerűen odajön és a vállamra támaszkodik. Értetlenül pislogok fel rá, majd megcsóválom a fejemet.*
    - A nőket átölelni szokták, nem támaszkodni rájuk... *morgom és egy lépést arrébb állok, így ha szerencsém van, a srác elesik. Akkor bizony széles lesz a vigyorom.*
    - Isabella vagyok. *emelem fel a hangomat és mutatkozom be az indán srácnak, és egy oldal pillantást vetek a farkasra is, hogy ő is tudja, kivel van dolga.*
    - A Fyron Akadémiáról kerültünk ide... *jelentem ki bár a végén bizalmatlanul nézek Ezio-ra, hogy vajon ő is? Bár elég valószínű... Meghallgatom a történetet, majd halkan morrantok egyet.*
    - Ezek szerint Te idéztél meg minket, mert hogy nem hívott minket senki, csak ide kerültünk. De ha már itt vagyunk... *nézek kérdőn a fiúra, aki remélem, hogy idő közben elárulja a nevét is.*
    - Mi lenne, ha keresnénk egy biztonságos helyet és elmesélnéd, mi is történt pontosan? *vetem fel az ötletet, és éles szememmel valami bokros helyet keresek, vagy valami barlangot, ahova be tudunk húzódni.*
    Maddox Rivery
    Maddox Rivery
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Maddox Rivery Szer. Dec. 04, 2013 7:32 pm

    Once upon a time…


    *  Most mondhatnám, hogy a dolgok nem alakulnak túl verőfényesen. Először is a mellettem lévő lány pont letojja, hogy én épp most változtam medvévé, és mindezek mellett még gyilkos is. Szívem heves vágtába kezd, és rögtön szebbnek látom, bár tény, eddig sem volt kifejezetten csúnya. Mikor arról beszél, hogy megölte az apját hangosan felmorranok… amolyan elégedetten, és rögtön csalódott is leszek, mikor közli, hogy nem önszántából tette. Most tényleg.. muszáj volt elrontania megismerkedésünk tökéletes pillanatát? Álmaim ezzel egy fantasztikus nőről, épp most pukkantak szét, mint egy szappanbuborék. Nagy sóhajt veszek, koncentrálok, majd egy pillanat alatt visszanyerem valódi alakomat. A meleg testet egy határozott mozdulattal arébb tolom, majd kényszerítem a lányt, hogy a szemembe nézzen. Ujjaim nyakára kulcsolódnak, onnan pedig arcára, így próbálom rávenni arra, hogy  végre rám nézzen. *
    - Mondd csak! Hogy tudtak olyanra rákényszeríteni, amit nem akartál? És tulajdonképpen miért is bújsz hozzám, ha eddig én nem jártam még soha a te világodban? Miből gondolod, hogy én vagyok az, aki neked megadhatja mindezt? Honnan veszed, hogy nem én vagyok a te gyilkosod?   feszegetem a határokat, majd tűnődve végigsimítok a lány arcán, ujjaim közé kapva egy elszabadult tincset, és azt sodorgatva reakcióját figyelem. *


    •• [You must be registered and logged in to see this link.]
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Szer. Dec. 04, 2013 7:37 pm

    Alig, hogy megtámaszkodok a lányon, az indián srác nekem is köszön, majd azt szövegeli, hogy a lány, vagyis, hogy a társam elmondja, mert ezek szerint a társam lenne. Legalábbis szerinte azok alapján amit most csinálok. A lány szavaira felvonom az egyik szemöldökömet, amikor viszont hirtelen arrébb lép, hamar dőlni kezdek, de még időben helyezem a megfelelő pozícióba a lábamat.
    - Rendben van. Majd legközelebb.
    Mosolygok rá a lányra, aztán az indián sráchoz lépek, és azért saját fizikai erőmhöz képest próbálva finoman, hátba veregetem.
    - Ugyan már.
    Vigyorgok neki is.
    - Azt sem tudom, hogy ki ez a lány.
    Mutatok Isabellára, miközben gyanakvóan kezdem el nézni, aztán hamar visszavált arckifejezésem a vidámba, és hamar az egyik fa mellé húzódok. Hallgatva a lány bemutatkozását, és a válaszadásokat, hátat fordítok nekik, és szemben állva a fával, lehúzom a cipzárt a nadrágomon.
    - Ezio.
    Mutatkozok be a lány után én is közvetlenül, miközben elkezdem élvezni azt a szabadság érzést, melyet okoz ez a megkönnyebbülés, ami halk csobogással jár.
    - Szintén a Fyron ról. Bár, a leányzót, mármint Isabellát még sosem láttam...
    Teszem hozzá ismét közbevágva, és mivel, már végeztem, ismét csak a cipzár hangját lehet hallani. Vissza sétálok hozzájuk, és ismételten megveregetem a srác hátát.
    - Na mesélj pontosabban mit is kéne csinálnunk, és hol kezdjük?
    Húzom még egyszer végig a hátán a kezét, aztán ellépdelek tőle. Bár, ügyes kis farkas voltam, és nem ment a kezemre, attól még ha már lehetőségem nincs megmosni, csak meg kellett valahol törölnöm.
    Mesélő
    Mesélő


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Mesélő Szer. Dec. 04, 2013 7:49 pm

    Maddox: * Mikor a fiú visszaváltozik és erőszakkal ráveszi a lányt, hogy az a szemébe nézzen ránéz és szemeiből egy két könnycsepp folyik le.* - Ismerlek, láttalak álmomban. Maddoxnak hívnak és tudom, hogy te fogsz segíteni nekem. Valamint azt is tudom, hogy te fogod megölni a varázslót. * - Ezután feláll és a fiúnak nyújtja a kezét. - Gyere ma egy életre szóló kalandban lesz részed. és megismered egy olyan képességed amiről eddig nem tudtál. * mondja és húzza szinte maga után a fiút az erdőbe egy bizonyos pont felé.*
    Isabella, Ezio: Örülök, hogy megismerhetlek titeket, de nem nem én idéztelek meg titeket. Mert másképp tudnám, hogy kik vagytok és honnan jöttetek. * mondja és közben a srác mindkétszeri hátba veregetését elviseli ám talán kisebb meglepetés érheti őket amikor a fiú hátából ott ahol Ezio megveregette két szárny bontakozik ki. Majd pillanatokkal később a srác könnyedén felkapja őket és egyik faházban rakja le őket.* - Ez a húgom lakása. Innen kéne kezdeni a keresgélést. * amikor azonban az indián fiú abbahagyja a beszédet furcsa kopogást hallhatnak a fejük fölül. Pedig a lakás egy szintes.*
    avatar
    Isabella Grey
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Isabella Grey Szer. Dec. 04, 2013 8:00 pm

    *A srác igen furcsán viselkedik, de legalább a nevét megtudom. Ezio. Még nem hallottam ezt a nevet, de igazán tetszik. Elmegy pisilni, majd néha-néha közbeszól. Értetlenül meredek rá, majd megcsóválom a fejemet. Tuti, hogy ez a srác nem normális, vagy be van lőve/szívva/akármi. Az indián fiúra koncentrálok, akiből hirtelen hatalmas szárnyak nőnek ki. Visszafojtom a meglepett kiáltásomat, és mikor érzem, hogy felemel és a levegőbe kerülünk, beszívom édes illatát. Túlságosan is közel kerülök a nyakához, a szívéhez, édes véréhez. Lehunyom a szememet és összeszorítom a fogamat, nem veszek levegőt, úgy kapaszkodom a srácba, aki hamarosan ereszkedni kezd és egy kis faházikónál találjuk magunkat. Megvárom, míg az indián besétál, majd követem, ám az ajtónál megtorpanok. Nem biztos, hogy olyan jó ötlet ide bemenni, dehát... Végül is segíteni jöttünk ide. Lassan besétálok, körbenézek, majd az indán srácra nézek.*
    - Oké, és miért jöttünk ide? *kérdezem, amikor kopogás hallatszik a fejünk fölül. Felnézek és kezemmel intve robbantó átkot idézek meg, ami vélhetőleg berobbantja a tetőt. Nem félek, hogy rám esik valami. Már meghaltam...*
    Maddox Rivery
    Maddox Rivery
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Maddox Rivery Szer. Dec. 04, 2013 8:07 pm

    Once upon a time…


    * Ujjaim játékosan törlik ki a két eltévedt könnycseppet, majd elgondolkodva nézek a lélektükrökbe. Igazából baromira nincs jó érzésem ezzel az egésszel kapcsolatban. Bizalmatlan lennék? Nyílván! De hát ki nem lenne az az én helyemben? Idekerülök, a hely totálisan ismeretlen, és mégis.. a lány mindent tud rólam és szerinte én fogom megölni a gyűlölt varázslóját. Most tényleg… ez már-már jótettnek minősülne! És valószínűleg velem van probléma, de maga a gyilkolás ténye nem érdekel… az már jobban, hogy azzal fájdalmat vagy épp örömet szerzek e. És ezzel valószínűleg örömet. Ettől repesnem kellene? Ez valahogy nem rám jellemző tett lenne, és ez az, amitől a gyomrom is felfordul. Az én lételemem a káosz, és mindenféle apokaliptikus dolog. Jó, nem áll érdekembe az ő birodalmukat elpusztítani, de mi van, ha éppen ez vezethetne ahhoz, hogy a Földet is eltöröljem? Teljesen nem tudom végiggondolni a dolgot, ugyanis a lány keze szorosan kulcsolódik az enyém köré, és a következő pillanatban már a fák között rohanunk. *
    - És ha az álmok hazudnak? Ha én fogom a porral egyenértékűvé tenni a világodat veled együtt, és azokkal, akiket szeretsz? Honnan veszed, hogy segíteni fogok? Az álmok… csak álmok! Nem feltétlenül fedik a valóságot! * mondom a lánynak, futás közben, és még mindig erősen azon gondolkodom, hogy mit is csináljak. Vajon tényleg lényem egy új darabkáját fogom megismerni? Vajon segíteni fogok? És ha már a kérdéseknél tartunk… miért én?? *

    •• [You must be registered and logged in to see this link.]
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Szer. Dec. 04, 2013 8:16 pm

    Alik, hogy arrébb lépek a sráctól, szárnyak jelennek meg a hátán, és felrepít minket az egyik kunyhóba vagy mibe, hogy szétnézzünk odabent. Persze a gyerek ezt még mondja is nekünk, aztán amint befejezte a beszédet, kopogást lehet hallani fölölünk. Hamar lekerül oldalamról az FMG-m, és mire lőhetnék vele, addigra a lány már robbant is egyet a tetőn. Mi előtt viszont bármit lehetne látni, én is megsorozom a helyet, miközben közelebb megyek a lányhoz, majd megpaskolom a feje tetejét.
    - Ügyes gondolat.
    Vigyorgok rá, aztán eleresztem a ravaszt, és újratöltöm a fegyvert.
    - De nem gondolod, hogy egy kicsit agresszív voltál?
    Kérdezem meg tőle, miközben átkarolom a lányt, és megkocogtatom mellkasán a kis géppisztoly elejét. Majd még kettő golyót lövök a lyuk irányába, aztán leeresztem a fegyvert, és úgy figyelem a fejleményeket. Persze, azért nem csak teljesen azzal törődök, hanem az indián srácra is gondolok kicsit.
    - Tényleg. Szerinted is finomnak látszik az a szárnyas gyerek?
    Érdeklődöm vigyorogva, még mindig átkarolva a lányt.
    Mesélő
    Mesélő


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Mesélő Szer. Dec. 04, 2013 8:27 pm

    * A lány a fiú ijjabb kérdéseire nem válaszol csak rohan addig amíg egy kicsit ritkább erdőterülethez nem érnek ahol meg is pillanthatják a [You must be registered and logged in to see this link.]* - ő az. * szólal meg a lány és a következő pillanatban a fiú a gondolataiban egy hangot hallhat. ~ tűnj innen. Menj el, nem fogsz te megölni, hiszen egy senkiházi halandó vagy. Én csak gondolatban kommunikálok amit csak vámpírokkal tudok de arra ők képtelenek, hogy megváltoztassák a gondolataimat. De te nem vámpír vagy érzem. Veled szívesen öszemérném a tudásom. Hogy képes vagy e megváltoztatni azt a gondolatomat, hogy nekem meg kell ölnöm téged ~ * hallhatja a fejében és igen ezúttal teljes mértékben a mentális képességeit kell használnia*
    Isabella, Ezio: * A srác a robbantás hatására hátrébb lép és felszisszent, aztán a lövésekre is ám miután kilődözték magukat egy vérvörös fej esik le a tetőről aminek a szájába egy apró papiros van. Amire ez van írva " száz virág rét" a fiú amikor meglátja csak ennyit mondd.* - Az tudom hol van ha gondoljátok elvihetlek oda titeket, a széléig. Mert a rét maga tiltott terület a számunkra tilos oda belépnünk. * azzal ha beleegyeznek ismét felkapja őket és egyenesen a réthez repíti őket ahol is láthatják amint egy lány Maddox és egy óriás áll egymással szemben és nem igazán csinálnak semmit. Azonban mikor megindulnának egy láthatatlan falba ütköznek. Előbb a falat kell ledönteniük ahhoz, hogy a többiek segítségére lehessenek.*
    avatar
    Isabella Grey
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Isabella Grey Szer. Dec. 04, 2013 8:34 pm


    *Határozott mozdulattal intek a plafon felé, ami hamarosan be is robban és Ezio is rásegít egy kicsit a fegyverével. Még egy fegyver... Hát ez remek. Csak megforgatom a szemeimet és úgy meredek a fúra, ak közelebb sétál hozzám és átkarol. Elfojtok egy mosolyt, bár kcsit megborzongok az érintésétől. Hogy tud valami ennyire vonzzani és taszítani egyszerre?*
    - Aggresszív? Nem, nem hiszem. *rázom meg a fejemet és titokzatosan elmosolyodom. A lyukból lassan hullik alá a törmelék, és a fiú kérdésére csak nyelek egyet. Döbbenten meredek rá, majd inkább elfordítom a fejemet és nem válaszolok. Igyekszem legyűrni az égető érzést a torkomba, mikor s egy véres fej esik le a törmelékekkel együtt. A kezembe reptetem a cetlit és felolvasom.*
    - Száz virág rét. Az egy hely? *nézek az indián srácra, aki egyből lelkes és fel is ajánlja, hogy elvisz minket.*
    - OK, de ott mi van? Mármint... Ahh, mindegy. Menjünk! *karolom át az indián srác derekát, majd lehunyom a szememet és visszatartom a lélegzetemet, hogy ne érezzem az égető érzést a torkomban. Amikor érzem, hogy a lábam talajt ért, kinyitom a szememet és körbenézek. Valóban meglátom Maddox-ot a leányzóval, - nyilván ő az indián srác húga - és valami óriás emberkét.*
    - Ő lenne a hunyó? *motyogom, de Ezio tökéletesen hallhatja a hangomat. Meg is indulok, hogy Mad segítségére legyünk, de egy láthatatlan falba ütközök. Erőteljesen kezdem el ütni, minden erőmet bevetve, de sejtem, hogy ide valami más kell.*
    -Fragor! *mondom ki az igét és a kezemet a falra teszem, mire remélem, hogy a fal felrobban és akkor be tudunk menni segíteni Mad-nek.*


    //Ezzel az igével szó szerint bármit fel lehet robbantani. Legyen az épület, tárgy, növény, állat, akár emberi lény. Az ige elmondása után a célpontban, vagy a célpont körül hatalmas a feszültség keletkezik, ami egyre növekszik, és mikor nem bírja tovább elnyomni ezt a sok ingert, egyszerűen utat enged nekik bármit felszakítva. A régi korokban a tömeggyilkosok szeretették ezt a varázslatot, hiszen senki nem vette észre, ha varázsolt, nem lehetett kivédeni és nem lehetett lenyomozni, hogy ki robbantgatott.//
    Dobókocka
    Dobókocka


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Dobókocka Szer. Dec. 04, 2013 8:34 pm

    The member 'Isabella Grey' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Result :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Maddox Rivery
    Maddox Rivery
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Maddox Rivery Szer. Dec. 04, 2013 8:47 pm

    Once upon a time…


    -  Mégis ki… *?     akad el a szavam, mikor meglátom a hatalmas varázslót. Hát nem kis darab az már tény, és őszintén szólva a fene sem gondolta, hogy az a valami tényleg létezik. És ha már itt tartunk, most kellene eldöntenem, hogy ugyan jófej leszek és segítek-e vagy sem. Persze az érlelődő döntés, már egy ideje a fejemben megfogant, azonban csak most jutottam el odáig, hogy valóra is váltsam. *
    - Velem akarsz megküzdeni, aki a te oldaladon állok?     * teszem fel a költői kérdést, majd a lányra mutatok, aki idehozott, és aki a segítségemet kérte. Hiszen egy áldozat a jóért… nos nem túl nagy ár… *
    - Factum ago! * mormolom, miközben az óriásra emelem a tekintetemet, és próbálok mentálisan a fejébe férkőzni. Jó lenne, ha minden úgy történne, ahogy én akarom. Mert hát miért is ne szabadíthatnám meg a világot a lánytól, és vele együtt a varázslótól is. *
    - Nem velem kellene foglalkoznod, hanem a lánnyal, hiszen apagyilkos, és minden társadalom elítéli azokat, akik vért ontanak. Ő pedig gyenge volt, hagyta hogy befojásold, nem méltó az élet ajándékára! Bizonyos tettekért fizetni kell! * vigyorgom, és ha sikerrel járok, akkor pár pillanat múlva, már nem én leszek a célpont, hanem a lány. Sőt, ha minden összejön, akkor talán még életben is marad, mert a többiek is bejutnak.. bár pont ahhoz a p*csához nincs most hangulatom.. *

    •• [You must be registered and logged in to see this link.]

    varázslat:


    A hozzászólást Maddox Rivery összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 04, 2013 8:50 pm-kor.
    Dobókocka
    Dobókocka


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Dobókocka Szer. Dec. 04, 2013 8:47 pm

    The member 'Maddox Rivery' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Result :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Szer. Dec. 04, 2013 8:57 pm

    A lány a kérdésemre látszólag nem éppen boldogan tekint. Legalábbis reakciójából valami olyasmit tudok leszűrni, hogy tényleg finomnak látja, de nem örül a dolognak. Miután berobbantottuk, és szétlőttük a plafont, egy véres fej esett le onnan, aminek a szájában egy apró cetli volt. Persze Isabella fel is olvassa az apró üzenetet, mire a szárnyas srác egyből mondja is, hogy elvisz minket oda ha gondoljuk.
    - Felőlem mehetünk.
    Vonom meg a vállamat, miközben becélozva az ajtót, egy szép nagyot rúgok a földön lévő fejbe. Szemem fölé helyezem tenyeremet, mintha csak bele sütne a nap, és úgy nézek utána.
    - Remélem valakit sikerül meglepnem vele.
    Kezdek el vigyorogni, aztán elkapom a srác kezét, hogy csatlakozhassak a lányhoz, és elvihessen minket arra a bizonyos rétre. Miután talajt fogunk, a lány indul meg először, de bele is ütközik valami láthatatlan falba. Pár pillanatig elgondolkozok, aztán a szárnyas gyereket ismét megragadva, fedezékbe húzódok mögé, és úgy lövök párat a láthatatlan fal irányába. Illetve, ugyan itt próbálom meg kivészelni azt a robbantást, amivel a lány próbálkozik.
    - Bocs. De inkább te kapd be az ezüst golyókat, mint én.
    Vonom meg a vállamat mögötte, és lövök még néhányat a fal irányába. Ha nem pattannak vissza a lövedékek, akkor ott hagyom fedezékemet, és megpróbálom közelebbről megvizsgálni a láthatatlan falat. Ha tudom, akkor mind két tenyeremet hozzá simítom, és egy kis nyomást is kifejtek rá, hogy megnézhessem, történik-e valami.
    Mesélő
    Mesélő


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Mesélő Szer. Dec. 04, 2013 9:06 pm

    Maddox, Isabella, Ezio: * Miután a varázslat nem éppen sikeres ezért csak azt éri el, hogy a varázsló feldühödik.* - Gyengébb vagy mint hittem, azt hittem legalább faji alapon kapott képeségedet használod nem pedig valami olcsó varázsigét. Hogy merészelsz egyáltalán olyat állítani, hogy egy oldalon állunk? * kérdi meg ám ekkor észre veheti a srác, hogy egy pillanatra eltűnik a szörny képe és megláthatja a maga mellett álló lányt a szörny helyén és ha a lányra az meg úgy néz ki mint a szörny aki ellen küzdenie kellene. Szóval az egész egy illúzió és a lány az igazi varázsló. Isabella közben mikor a falat megrobbantja hátrarepül ugyanis a robbanás visszaüt a falnak viszont semmi baja. a lány viszont egy 10-20 méter repülés után ér földet több kisebb nagyobb zúzódás kíséretében. Szóval a fal nem tolerálja az ilyen támadást sőt visszaveri azt. Azaz másképp kell bejutniuk. Ezio ezüstgolyói behatolnak a falba, de vissza nem jönnek csak apró sűvítést lehet hallani ott ahol azok visszajönnének. Viszont a fal kezd ezüstösen fényleni. A nyomás hatására nem történik semmi egyenes marad meg se moccan. Valaki mentálisan tartja fent ezt a falat ami meg kell hagyni eléggé jól kint tartja őket. azonban az indián srác továbbra se mozdul meg vívódik odabent a tiltás és a testvére iránt érzett szeretet.*
    avatar
    Isabella Grey
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Isabella Grey Szer. Dec. 04, 2013 9:19 pm

    *A robbantás nem jön be, és még repülök is hátra néhány métert, de gyorsan reagálva guggolásba érkezek, csak a térdemet horzsolom le és a karomat, meg a vállamat.*
    - Basszus... Ez így nem lesz jó. *morgom, és figyelem, hogy a srác mit csinál. Ezüst golyók?*
    - Minek tart magánál egy farkas ezüst golyókat? *morgom, de a hangomat ismét hallhatja a fiú, annyira nem motyogok. Megcsóválom a fejemet és kíváncsian sétálok közelebb a falhoz. Ráhelyezem a kezemet és érzem, hogy ez bizony egy mentális védelem. Talán maga a fal is egyszerű illúzió, és csak az illető fejében létezik. Bizonyára a nagy darab fickóéban. Azonban én s észreveszem az apró megingást, és értetlenül fordulok az indián srác felé.*
    - A húgod a hunyó. *jelentem ki, majd gyors mozdulattal kapom el az indián srác nyakát és hogyha nem elég gyors, egyszerűen kitöröm. Kíváncsi vagyok, erre hogy reagál a hugica...*
    Maddox Rivery
    Maddox Rivery
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Maddox Rivery Szer. Dec. 04, 2013 9:25 pm

    Once upon a time…


    * Persze az a rohadék varázslat pont most nem működik. Valami oknál fogva hittem abban, hogy inkább így kellene valami fondorlathoz folyamodnom, nem pedig a fajom adta lehetőségekkel. Mindenesetre mivel ez nem válik be, és még goromba is a hölgyemény, na meg nem az aminek látszik, kénytelen vagyok más eszközökhöz folyamodni. De legalább már egyértelmű, hogy nem véletlenül voltam bizalmatlan. És így már a lehetőség is megadatik, hogy nyugodtan megölhessem. *
    - Ahogy gondolod! * mondom, majd vigyorogva próbálok teljesen ráhangolódni. A külvilág lassan bezárul körülöttem, csak a némaság az enyém, meg gondolatainak túlzott visszhangja. A szavakat, melyeket susog egyszerűen elengedem, immár elmém szavai azok, melyek az agyába férkőznek, és minden mást átírnak. *
    - Mert egy oldalon állunk. Én is meg akarom ölni a varázslót, meg te is! Hagynod kell, hogy megtegyem! * mormolom, miközben a lányra nézek. Gondolataim hatására elvileg teljesen ledermed, nekem pedig lesz időm, hogy elvégezzem, amit el kell. Egy másodperc alatt változok át farkassá, és ugrom neki a torkának. Fogaimmal megpróbálkozom minél közelebb férkőzni ínycsiklandozó véréhez. Régen táplálkoztam, most pedig itt az idő. És végül is, az örömöm immár teljes lehet. Megölöm a lányt, a varázslót… szuper.. *


    •• [You must be registered and logged in to see this link.]
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Szer. Dec. 04, 2013 9:41 pm

    A lány varázslata vissza üt a robbanáskor, így az nem kicsit repül. Jóval hátrébb kerül nálam, ami azért kicsit érdekes látványt nyújt számomra, és hamar el is vigyorodok.
    - Csak óvatosan. Ennyire ne szállj el magadtól.
    Vigyorgok a lányra miközben mondom neki.
    - Azért jól vagy? Ja, és nekem ez egy nyolc pontos esés volt.
    Kérdezek rá hogylétére, és persze jelentem ki, hogy tízből én hány pontot adnék neki a leérkezésére, miközben szélesen vigyorgok rá. A fal meg sem moccan, amikor megnyomom picit. Látszólag ez így nem fog menni. Lehet, hogy végül csak a bent lévő fickó tudja egyedül lerendezni a dolgot. Amikor meglátom, hogy a lány megindul az angyalszerűségünk felé, én is hamar odasietek, és elkapom a kezét, mielőtt árthatna a rézangyalunknak.
    - A-a-aaaa. Can't touch He.
    Kezdek el dúdolni, még mindig vigyorogva, aztán felkapom a lányt, és arrébb viszem, vissza a védőfalhoz.
    - Ha a faterját megölte a kis csaj, akkor kétlem, hogy meghatná, ha a bátyja is meghalna.
    Mondom Isabellának, aztán picit megdobom, hogy kényelmesebben tudjam tartani a vállamon, és kicsit megpaskolom a fenekét.
    - Inkább próbáljuk meg valahogy megtörni ezt a falat. Esetleg, ha nem közvetlenül azt támadnánk...
    Kezdek el agyalni, egészen ameddig meg nem látom, hogy mit csinál bent a srác.
    - Na ne. Az a rohadék egyedül akarja kicsinálni.
    Kezdek el mérgelődni a lánynak, aztán öklömmel rácsapok a falra.
    - Héj! Én akarom megölni!
    Kiabálok a bent lévőknek, hátha meghallják, reménykedve, hogy mégis átnyújtja nekem ezt a kitűnő lehetőséget. Még egyet rácsapok a falra, aztán inkább lerakom a lányt, egy utolsó paskolás kíséretében, és vissza sietek az indiánhoz.
    - Repülj rézangyal.
    Kiáltom el magam, miközben megragadom annak a kezét, és egy csípő dobással megpróbálom hozzá vágni a láthatatlan falhoz, hátha ő átjut rajta.
    Mesélő
    Mesélő


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Mesélő Szer. Dec. 04, 2013 9:47 pm

    * Mikor Maddox megöli a lányt a fal leomlik és az összes illúzió eltűnik és mostmár a meglepett báty is láthatja, hogy akire azt hitte a húga az a varázsló volt a húga pedig itt volt a varázsló testében. Ám az Ezio által várt fallal ütközése elmarad és tovább repül egyenesen a húgához. Akit átölel, majd köszönőn bólint a diákoknak. Ám hirtelen Isabella azt érezheti valami húzza és ha körül néz a többieken is láthatja, hogy ugyan ezt érzik. Majd következő pillanatban mindhárman a főtéren találják magukat újra.*


    // köszönöm, hogy itt voltatok a végén mindegyikőtök dobjon egy 10es és egy hatos kockával //
    avatar
    Isabella Grey
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Isabella Grey Szer. Dec. 04, 2013 9:50 pm

    *Villámgyors mozdulattal indulok el az angyal felé, de a farkas résen van és egyszerűen felkap a hátára.*
    - Bakker, engedj már el! Normális vagy? *visítok fel és kezdem el verni a fiú hátát. Igyekszem kiszabadítani magamat, de Ezio vasmarokkal szorít magához. Ami - be kell vallanom - nem is olyan rossz érzés. Végül sóhajtok egyet, amikor látom, hogy Maddox beveti magát és letépi a lány fejét.*
    - Pedig jó lett volna... *morgom és mérges, ámde vágyakozó pillantást vetek az indiánra aki a fal leomlása után a húgához repül. Unottan figyelem a szeretetteljes jelenetet, majd amikor egy húzó érzést érzek, ijedten kapom el Ezio karját és simulok szorosan hozzá. Hamarosan ismét a fő téren találjuk magunkat, és el is lépek a farkastól, aprót fintorogva.*
    - Szép munka volt. *biccentek Maddox felé, majd hátat fordítok és visszasétálok a kastély felé. Hacsak a fúk utol nem érnek és nem tartanak velem...*

    //Köszi a mesét, jó kis sztori volt! Smile //
    Dobókocka
    Dobókocka


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Dobókocka Szer. Dec. 04, 2013 9:50 pm

    The member 'Isabella Grey' has done the following action : Dices roll

    #1 'Hatoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    #1 Result :
    [You must be registered and logged in to see this image.]

    --------------------------------

    #2 'Tízoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]

    Ajánlott tartalom


    Erdőmélye királyság Empty Re: Erdőmélye királyság

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Márc. 29, 2024 12:00 am