Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

4 posters

    Camelot

    Mesélő
    Mesélő


    Camelot Empty Camelot

    Témanyitás by Mesélő Vas. Okt. 27, 2013 5:05 pm

    Ide érkezik a mese továbi része.
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Dante Torres Vas. Okt. 27, 2013 5:15 pm

    * Amikor valami véletlen folytán átkerül Camelotba csak megrántja a vállát, és akkor, most mi van ha CAmelotba vannak és nem használhatnak mágiát. A kardjával is épp úgy ki tud nyírni bárkit nem kell ahhoz neki mágia. Szóval nagyívben le****** az egészet és nem érdekli a dolog csak keres egy másik helyet ahova leülhet napozni.*
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Vas. Okt. 27, 2013 5:31 pm

    Ahogy csendesen pihenek, hirtelen valami furcsa érzés kerít a hatalmába. De egy szempillantás alatt el is múlik az egész. Mikor kinyitom a szemem azt látom, hogy minden megváltozott. Lassan felkelek a földről tarkómat vakarva, miközben a régiesen öltözött embereket figyelem. Majd harsona szó, és valaki elkezd prédikálni, hogy megölnek valakit, mert mágiát használt.
    - Ezt a sok f*szom retardált gyökeret...
    Sóhajtok egyet,és elvonulok a tömegtől, keresve egy másik csendesebb zugot, hogy újból lepihenhessek. Valahogy eléggé fáradtnak érzem magam. De, azért elgondolkodtató, hogy nem kéne itt mágiát használni. Bár, nem is terveztem. Nem szokásom. Egyszerűbb jól szájba verni valakit, mint például felgyújtani. Legalábbis nekem. Ahogy ballagok, véletlen sikerül ráakadnom egyik iskolatársamra meglepő módon, kinek szintén intek egyet köszönés képen, de azért oda is szólok neki.
    - Ahoj. Szabad ez a hely?
    Kérdezek rá végül mutatva a közeli fal árnyékos felénél lévő ládára.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Vendég Vas. Okt. 27, 2013 5:36 pm

    *Egyszer csak, hirtelen, minden előzetes figyelmeztetés nélkül egy teljesen másik helyre kerül a lány. Körülötte idegenek... amolyan lovag-kor...meg a többi... Siobhan csak felhúzza a szemöldökét a trombita szóra, majd arra a fickóra, aki bejelentette a nagy hírt és kicsit sem érdekli... ő, hogy felhagyjon a varázslással? Ugyan... kérem. Közelebb lépdel a néphez, és bár páran ellenségesen kezdik el méregetni a lányt különös ruházata és haja miatt, de nem foglalkozik a kíváncsiskodó tekintetekkel. Valami kaland kezdődik... ami ki tudja hogy fog végződni, ha Siobhan is ott van... Nem agyal azon, hogy kerülhetett ide, vagy az arcára kiülő tekintettel, ami kb. olyan, hogy: wtf?? Oké...user lecsapja magát... Szóval ha már egy kastélyba került, legalább kihasználja a helyzetet, a tisztára Arthur király és Lancelot korabeli helyen...mekkorát nézne, ha tényleg a közelükben lenne. Tiszta történelem óra...*
    Mesélő
    Mesélő


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Mesélő Vas. Okt. 27, 2013 5:59 pm

    *Hát ez a nap is jól kezdődik főleg a még jobb. A többiek észre vehetik, hogy mindenkinek van egy kisebb aggódás a szemében a katonák egyre jobban mászkálnak minden hová feltúrják az egész helyett. Érkezik valaki a főtérre és a pergamentett kinyitja.* - Figyelem aki megtalálja a király fiát az jutalomban részesül. További érdeklődést a palotában nyújtunk segítséget.*Fejezi be majd a nagy a nyüzsgés mozgás tovább forog. Szóval a katona vissza indul a palotába ahonnan kijött. Persze mindenki aggódik Arthurért hiszen a király fiát elrabolták. Dantéhoz ám oda lép egy [You must be registered and logged in to see this link.]. Látszik, hogy ő más ruhában van mint a többiek, de ő teljesen nyugodt.* - Iszonyú mi!? Eltűnt a király fia.. kétes, hogy megtalálják napnyugtáig.*Fejezi be és elmosolyodik. Egyik hajtincsét a füle mögé helyezi és elindul a kastélyba. A lépcső felénél megordul és rámosolyog az ide érkezőkre. Egyértelműen várja azt, hogy kövessék őt.*
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Dante Torres Vas. Okt. 27, 2013 6:04 pm

    - Aha persze szabad * Ahogy figyeli az eseményeket hirtelen megüti egy szó a fülét Jutalom és máris elkezdi érdekelni a dolog. Aztán hirtelen megjelenik mellette egy csaj, aki kicsit másképp van öltözve és más a stílusa is.* - Az. Te amúgy ki vagy? * Azzal feláll ültő helyéből és elindul a lánnyal együtt amerre az megy.* - Szóval akkor ki vagy? Mert te sem ebbe a korba tartozol az biztos. Egyáltalán ki rabolta el a király fiát? * igen a jutalom szó még most is elég erősen zakatol a fejében.*
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Vas. Okt. 27, 2013 6:12 pm

    Iskolatársamtól nem sok válasz érkezik, viszont sikerül egyszerre felkapnunk fejünket a jutalom szóra. Amikor odalép hozzá egy lány, látszólag más ruhában mint a többi ember itt, kissé felhúzom egyik szemöldökömet, és úgy figyelek, aztán elindulok velük együtt, ráhagyva a kérdezősködést a srácra. De, persze odalépve mellé, mondok azért neki valamit.
    - Szerencsés egy paraszt vagy te.
    Csapok rá a vállára, aztán ismét lemaradok kissé, hogy háttérből figyelhessek. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz még itt. Bár, valahogy nagyon rám jött az az érzés, hogy leszeretnék fejelni valakit. Remélem, hogy lesz rá egy alkalmas balfék, aki csillapíthatja hirtelen feltörő vágyaimat, és gyakorló bábúként történő funkcionálásával enyhíti mérhetetlen unalmamat, mely egy szerencsétlen gyökér agyonverésekor tör rám. Bár, ha előtörne farkas énem, van egy olyan sejtésem, hogy jelenpillanatomban, nem csak kiverném belőle a bélsarat, de még körbe is hugyoznám azt az illetőt, hasonló felkiáltással, hogy: " úgy döntöttem inkább körbe pisállak".
    Mesélő
    Mesélő


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Mesélő Vas. Okt. 27, 2013 6:38 pm

    – Az én nevem Gwen.*Feleli a nő és elmosolyodik a két fiúra.* - Itt élek a palotában nem rég érkeztem vendégségbe. Pont amikor Arthurt elrabolták.*Fejezi be és hall valami hangot majd megfordul kissé rémült arcot vágva a két fiúnál. Látja [You must be registered and logged in to see this link.] aki a semmiből  érkezik ide. Igen hiába védik Camelotot varázslattal könnyű szerrel betudnak jönni. A férfi ördögien elvigyorodik és éppen a nővel szemezz. Mindenki kissé megijed a katonák is érkeznek és elkezdenek harcolni vele. Ám ez gyors látogatás lesz hiszen megragadott egy leányzót még hozzá aki Dantéval meg Ezioval érkezett és már mennek is. Egy hatalmas füsttel szóval mindenki érezheti, hogy nem éppen kellemes. Mintha mérget szippantanának be.* - Jöjjenek velem gyorsan. Ha meg akarják menteni azzal akivel jöttek.  Camelot körzetében nem használhatnak mágiát,  ez még mindig tiltás alatt van viszont ha segíteni szeretnének már pedig szerintem fognak..*Kezdene bele a beszédébe Gwen amikor éppen jönnek a katonák és elfogják a két srácot.* - Kérem most jöjjenek velünk a trón terembe.*Szólal meg az egyik sisakos és a nő rájuk pillantva gyilkosan mereng.* – Nem ők a gyilkosok.. ők csak eltévedtek… – Nos majd ez ki fog derülni amint a királyunk ezt megerősítette. Mágiát érez az érkezésük terén. – Az én kezem alatt vannak és talán segíteni tudnak kiszabadítani Arthurt..*Szólal meg erőteljes hangon és Gwen össze néz a királlyal. Ez így megy perceken át majd jelezvén, hogy engedjék el őket megvárja a nő míg távolabb mennek.* – Segítsetek megkeresni a király fiát. Valami más volt ez amit éreztem és igen örülhetnek annak, hogy megszabadultak a lefejezéstől. A király megőrült és minden jött mentet lefejezz csak azért, mert azt hiszi varázslatot használ.*Fejezi be és ha követik a nőt akkor a szobájába mennek be ami kissé régies középkori barna színekben pompázva.*
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Dante Torres Vas. Okt. 27, 2013 6:46 pm

    - Tudom* MOndja egy féloldalas mosoly kíséretében a másiknak. Amikor a katonák feléjük közelítenek előveszi a kardját és úgy várja meg, hogy odaérjenek. Ám mielőtt válaszolhatna, hogy nincs kedve velük menni, a csaj aki Gwennek nevezi magát közbe avatkozik. CSak tudnám minek, már épp kicsit bemelegíthettem volna. Mindegy követi a lányt bár amikor a szobájához érnek felvonja a szemöldökét. Ez meg most mit akar? MAjd vállat rándítva belép a nő után a szobájába.*- Szóval mi a fene folyik odakint? Mindenki meghülyült? * kérdi meg.*
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Vas. Okt. 27, 2013 7:02 pm

    Egyre jobban alakulnak az események. Akit követünk csajt, elrabolja valami varázslószerűség, és mérgező füstöt hagy maga után. aminek nem épp a legkellemesebb a szaga. Főleg nem nekem.
    - Anyád. Ez k*rva büdös.
    Fogom be az orromat, milyen szerencse, hogy jó a szaglásom... Amikor megjelenik még egy nő, és magyarázni kezd, aztán az őrök rohannak felénk, iskolatársam kardot ránt, én viszont csak ökleimet kezdem el ropogtatni. ilyenekre nem pazarlok golyót. Még a golyó árát sem keresték meg, amit a fejükbe eresztenék ezeknek az őröknek vagy miknek. Aztán folytatódnak az események. Még sem lesz verekedés, de várhatunk a király előtt, aztán a csaj lerendezi a dolgot, és a szobájához kísér minket. Eleinte nem értem a dolgot, de mikor már bent vagyunk megértően bólintok, aztán belenyúlok farzsebembe, és előhalászom tárcámat. Pár pillanat múlva megragadom társam kezét, és egy apró műanyag borítású, kocka alakú csomagot helyezek tenyerébe, és rá zárom az ujjait.
    - Ezt rád hagyom.
    Azzal vigyorogva elfordulok, és teszek pár lépést, hogy az ajtó előtt álljak háttal nekik.
    Mesélő
    Mesélő


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Mesélő Vas. Okt. 27, 2013 7:13 pm

    *A nő lerendezi a dolgot, de mindenképpen szeretné ha követné őket. Szóval elrabolják a társukat úgysem mehetnek el nélküle. Szóval figyeli őket majd ugye kinyitja a szobáját. Ám amikor a másik távozni akar bezárja az ajtót. Hogyan? Nem is kérdés.* - Egyet viszont nem tud a király rólam. Viszont ez maradjon is titokban ha lehetséges. Megteszitek nekem amit mondok és kvittek vagyunk. Egyébként is mind kettőtökre vonatkozik a segítség szóval.*Sóhajt.* - A kastélyon kívül az erdőben van egy barlang.. szerintem valahol arra felé vihették el. Csak gyanítom én nem mehetek ki, mert lesz este egy lakoma. Bár az is megoldható ha az egyikőtök megy és a másik velem tart a lakomára mint kísérőm.*Megy oda Z-hez és az álla alá nyúlva közben bele néz a srác szemébe.* - Szóval benne vannak?*Teszi fel a kérdést.* - Lehet, hogy a támadó ma este is lecsap szerintem a király beleőrülne ha valami történne.*Ahogy belenéz Z szemébe próbálja megbabonázni a srácot, hogy tudjon neki „parancsolni”. ezt ugye Dante nem veheti észre a nőnél amolyan flörtölés nézéssel bámul. Majd ha sikerült elengedi a másikat.* - Az erdőben vannak veszélyes lények szóval nem ártana vigyázni.*Fejezi be és elmosolyodik.*
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Dante Torres Vas. Okt. 27, 2013 7:21 pm

    * AMikor egy kis négyszög alakú csomagot nyújt felé a másik srác egy félmosoly húzódik el az arcán. És a hátsó zsebbe vágja a kis tasakot, ám a lány nem hagyja, hogy bármi történjen és ráadásul a másikójukkal kezd el flörtölni. Aminek hatására Dante vállat ránt.* -Akkor megyek én a barlangba ti meg menjetek a vacsorára. * Mondja aztán kilép az ajtón és maga mögött bevágva úgy, hogy beleremegnek a falak, elindul a barlanghoz, amíg a faluban van nem használja vámpír képességét, de amint elhagyta a falut és a várat, minden képességét latba vetve megy a barlang felé megmenteni a társukat.*
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Vas. Okt. 27, 2013 7:33 pm

    Amikor megpróbálok kimenni, hogy kettesben hagyjam őket, bezáródik előttem az ajtó, a lány pedig ismét magyarázni kezd. Szóval ő is mágus. Hát ez szép. Na, de nem baj. Igazából nem is akarok foglalkozni vele, de ott hagyja a másikat, és hozzám jön flörtölni. Amikor belenéz a szemembe kissé megbizsereg a testem, aztán egyszerűen megtámasztom jobb kezem mutatóujját a homlokán, és úgy szólalok meg.
    - Ha így folytatod el szívod a békepipámat kislány.
    Azzal picit meglököm, persze ügyelve, hogy tényleg nagyon gyenge legyen, és a srác felé fordulok, aki közben már döntött is. Megvonom a vállamat, és intek neki, hogy sok sikert. Aztán visszafordulok a lány felé, és végignézek rajta.
    - Így akarsz menni majd, vagy legalább átöltözöl előtte?
    Kérdezem tőle kíváncsian, úgy nézve, mintha ez tényleg nagyon fontos lenne.
    - Mert akkor itt maradok figyelni.
    Tör ki belőlem pár pillanat komor némaság után vigyorogva. Ilyenkor gondolkozok el azon, hogy lehet azt a sütit mégsem kellett volna megennem. De, ezen már késő agyalni. Ami megtörtént, az megtörtént. Nincs mit tenni.
    - Te, ha tényleg támadni fognak a lakoma alatt. Mennyi áldozatot szedhetek? Csak, mert, hogy tudd. Ha harcra kerül a sor könnyen bekattanok, és akkor szeretek vérfürdőt rendezni. Vicces érzés tapicskolni a vörös pocsolyákban miután végzett az ember, és összehordja a hullákat.
    Kezdek el neki magyarázni mosolyogva, és boldogan mesélve mint egy kisgyerek. Igaz, ami igaz. Ez tényleg gyermekkoromból maradt meg.
    Mesélő
    Mesélő


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Mesélő Vas. Okt. 27, 2013 8:05 pm



    Dante:
    *Szóval elindul Dante az erdőbe. Lehet rosszul teszi bár igazából mivel a másiknak, hogyan jutna ki. Miután ez meg van egy ösvényen találja magát ahol két elágazás van. Persze Dante dönti el, hogy merre indul. Mind a kettő az erdőbe vezet, de az egyik rossz út. Szóval egy jó út van. Jobbra vagy balra.. Két választása van.*
    Ezio:
    *Amint lelépett a másik kettesben maradnak. A másiknak a szeme vörösre vált és kivillannak a vámpír fogai ahogy az ablakban bámulja a járőröző katonákat. Hallja, hogy beszél a másik szóval idegesíti is.*
    - Béke pipa? Hmm.. jól hangzik.*Mondja a nő, de nem néz még a szemébe a srácnak. A feketés zöld ruhája pont tökéletes a haja pedig kontyban van. Szóval nem beszél még hozzá a haját kezdi el simogatni és befonni.*
    - Tökéletes a ruhám, de te koránt sem vagy az..*Mondja neki mosolyog majd a vörösen izzó szemeket elrejti és újra a barna szemek vannak. Persze tökéletesen játssza a színésznőt. Szóval a vámpír fogai is eltünteti majd megfordul és oda sétál hozzá. Megcsókolja és beleszippant a levegőbe.* - Finom az illatod.*Említi.* - Oh szeretem a vérfürdőket. Szeretném is, hogy csinálj vérfürdőt édes.*Mondja babonázó hanggal a másiknak.*

    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Dante Torres Vas. Okt. 27, 2013 8:23 pm

    * Amikor kiér a rétre és egy erdőbe indul észreveszi, hogy két irányba lehet menni, mivel nincs kedve dönteni merre menjen ezért az útról letérve egyenesen folytatja tovább az útját az erdőbe. Ezzel is ellenkezve a normális emberek gondolkodás módjával és kerülve annak lehetőségét, hogy összefusson egy őrjárattal. // igen user nehezíteni akarja a mesélő dolgát // Azzal az erdőben nyugisan haladva megy tovább a barlang felé, persze a vámpírok gyorsaságával. Hogy minél előbb a barlanghoz érjen. *
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Vas. Okt. 27, 2013 8:29 pm

    A lány kezd kicsit furcsán viselkedni miután újdonsült barátom, kinek nevét ugyan úgy nem tudom, elmegy. Fejem viszont kezd kicsit tisztulni, de még nem túlzottan. Amikor a csaj ismét felém fordul, és hízelegni kezd kicsit kérdőn tekintek rá, mikor viszont az illatomról magyaráz én is beleszagolok a levegőbe, és máris megértem, hogy miről van szó. Szóval egy vérszívó kis piócával kell itt eljátszadoznom. Hát, ez milyen remek hír...
    ~ Most verjek agyon egy csajt? Végül is vámpír. Oké... ~
    Beszélgetek el magammal gondolatban, aztán rámosolygok a lányra, és erőm teljéből meglendítve kezemet egy akkora parasztlengőssel üdvözlöm, amekkorával csak így hirtelen tudom, hogy még ne tudjon kitérni előlem.
    - Szeretem, ha neked fáj.
    Mosolygok a lányra ismét, és, ha sikerül félrecsapnom az útból, utána sietek, és megpróbálom megragadni lehetőleg mindkét kezét, hogy gyomorszájon taposhassam.
    - Milyen masszívak itt a falak?
    Teszek fel közben egy érdeklődő kérdést, ahogy felé igyekszem, hogy tovább püfölhessem a drágaságot.
    - Drágaszág.
    Csillannak meg szemeim a boldogságtól ahogy kimondom ezen szavakat, és elárasztja szervezetemet az adrenalin a harc gondolatától.
    Mesélő
    Mesélő


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Mesélő Vas. Okt. 27, 2013 8:47 pm



    Dante:
    * Ahogy mint egy hülye rosszul döntött. Hangokat kezd hallani a srác majd megjelenik előtte [You must be registered and logged in to see this link.] Hasonlít ez a srác a lányra aki a kastélyban maradt. Ám viszont a mozgolódást hallván egy másik [You must be registered and logged in to see this link.] jelenik meg.* – Na mi lesz? – Majd én elviszem.. – Te inkább menj vissza a helyedre…*Jelenti ki a fiú mire a lány morcos arcot vág és hisztisen visszaindul. Hogy hová? A megfelelő helyre ahol a foglyokat tartják.* - Te a foglyokért jöttél? Barátom.. Egyet tudnod kell. Csak akkor lesznek szabadok, hogyha a húgom elvégezte a dolgát és Arthurt a mi oldalunkra állítjuk. Bár a másikat simám meg tudjuk ölni.*Vonja meg a vállát és néz rá a Démon-Vámpírra.* - Vagy megküzdünk.. te meg én..*Mondja a másiknak.*
    Ezio:
    *Nos próbál babonázni egy vérfarkast és persze nem jön neki össze hiszen ezt a másik nem tudhatja, mert nem érzi meg. Ő csak a gyilkolási vágyat, hogy megölje a királyt és persze övé legyen egész Camelot. Csak így tudják legyőzni őket.*
    - Egy nőt nem tudsz agyon verni…*Említi meg és hallja a gondolatait. Ki tud térni azért erős vámpír a lány.*
    - Gondolhattam volna, hogy egy nyamvadt újonc vérfarkas vagy.. pfejj. De csábítóan nézel ki.*Mondja neki mosolyogva kivillantva a vámpír fogait.*
    - Olyan masszívak, hogy te mindjárt elrepülsz.*Mondja és igyekszik megemelni a vérfarkast és átrepíteni a falat. Verekedésbe kezdenek és persze kezdődik a móka.*
    - A lakoma azt hiszem megkezdődött. Vérfarkas pörkölt..*Mondja a másiknak és hát az user sem komplett meg fárad is.*

    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Dante Torres Vas. Okt. 27, 2013 9:12 pm

    * Amikor elindul az útról letérve hirtelen megjelenik két alak mellette egy pasi akit inkább nézne csajnak, meg egy csaj aki nem is néz ki olyan rosszul és felajánlják, hogy Elhizhatja a foglyokat ha Arthur melléjük áll vagy ha megküzd a lány kinézetű pasival, hát miért is ne, majd pont ő hátrálna meg a verekedés elől. Azt már nem szóval. Kardját előveszi és a démon szeme elkezd fényleni a kardon mire egy mosolyt villant fel* - Szabad egy táncra? * kérdi meg a lánykinézetű srácot és azzal a meghajlásból vett lendülettel amivel fejét fölemelné csapást mér a másikra eztán pedig egy varázslatot használ.* - Mortuus Exercitus! * és ha sikerül neki a varázslat akkor megparancsolja a seregnek, hogy induljon el a lány után és szabadítsák ki a barlangból a túszokat. Aztán egy újabb varázslatot használ.* - Mentis Interitum! * azzal ha ez sikerül figyeli amint a lánykinézetű srácon lassan végig ömlik a kínzó fájdalom.*

    //Elmezavar
    Varázsige: Mentis Interitum
    Leírás: Eme rontás segítségével az ellenfélnek okozhatunk mérhetetlen fájdalmakat. Kicsit talán hasonlít a mentál mágiákhoz, de ez abban különbözik, hogy a kínzó fejfájás olyan mérvűvé csap át, hogy az illető szép lassan bebolondul a fájdalomba. Ez a gyötrő érzés sok gyakorlás után átterjed a test további részére, és ha kellően erőssé válik a mágus, aki a rontást szórta képes arra, hogy az áldozatát öngyilkosságra kényszerítse a szűnni nem akaró fájdalom miatt.
    Hatóidő: A fájdalom kezdetben csak a fejet érinti, és legtovább 15 percig lehet fent tartani a varázslatot, majd az idő elteltével a mágus erejének növekedésével a hatóidő hossza fokozatosan megnő és az emberi test egészén végigterjed.

    Holt hadsereg
    Varázsige: Mortuus Exercitus
    Leírás: Ki ne szeretne maga mellett tudni egy hadsereget? Akár a semmiből, akár a temetők közelében lévő holtak ezzel az egyszerű varázsigével fegyverbe lehet hívni. A temetőben nyugvó holtak annyira nem képzettek, mint a semmiből megidézett harcosok, de a hívásuk kevesebb energiát vesz igénybe. A lelkek hűségesen szolgálnak, védelmeznek, és az élők önző céljaiért harcba szállnak. Katonás vezényszavakkal lehet őket irányítani, hiszen a parancsnokuknak tartják a megidézőjüket. Viszont vigyázat, mert egy idő után a kötelék gyengülni kezd, és ha nem küldik el őket időben, akkor a megidézőre is rátámadnak! Az “Oszolj!” paranccsal lehet őket eltüntetni a legkönnyebben.
    Hatóidő: Egy óráig hűen szolgálják vezérüket, de ha letelik az egy óra, akkor minden élő elsöpörnek a Föld színéről. //
    Dobókocka
    Dobókocka


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Dobókocka Vas. Okt. 27, 2013 9:12 pm

    The member 'Dante Torres' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Result :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Vas. Okt. 27, 2013 9:23 pm

    De nem szeretem a vámpírokat ilyenkor... Mindig belemásznak a másik fejébe, és olvasgatnak minden kérdés nélkül. Na, de most már nincs mit tenni. Meghallotta, és kitért az ütésem elől. De ez nem akadályoz meg abban, hogy további ütésekkel bombázzam meg. A lány megjegyzésére, mit a falakról kérdeztem, csak elmosolyodok, és elkapom a kezeit, hogy végül még sem én repüljek. Ha bírom, erőmet kihasználva megpróbálom én felemelni, persze nem vetek meg előtte egy erősebb fejelést sem homlokának koccantva sajátomat, és utána hozzávágni a falhoz. Mindig is tudtam, hogy keményfejű vagyok. Ha általában egy normál falnak elég, akkor egy vámpír is meg kell, hogy érezze. Ha sikerül eldobnom, azért teszek mellé egy apró megjegyzést.
    - I belive I can fly.
    Kezdem el énekelni ezt a kis részletet, majd oldalamról leakasztva a fegyveremet, hamar szétnyitom, és eleresztek egy sorozatot a repülő vámpír remélhetőleg a lövések után már hullájába. Az egyik ezüst golyó csak el fogja találni azt a szemét dögöt, még hozzá a szívére értve a dolgot. És, akkor máris minden szép, és jó. Vicces, hogy farkas létemre ezüstlövedéket használok.
    - Mily ironikus.
    Mesélő
    Mesélő


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Mesélő Vas. Okt. 27, 2013 9:58 pm



    Dante:
    *Amikor kivillantja a vámpír fogait neki támad ám a másiknak sikerül a varázsige. Az elmezavar. persze az elmezavar sikerül így erősen érzi a fájdalmat. Szóval fájdalmat okoznak a másinak és felordít.* - Te kis féreg… ezért megöllek…*Morog a másik varázsige nem igen sikerült itt egy másik férfi (aki elrabolta siot) a csapatban szóval hátba támadják. Na igen. erre Dante nem számolhatott. A másik felsóhajt.* – Nem hiszem el.. miért mindig nehéz egy.. te nem csak vámpír vagy..*hátrál a vérfarkas és igen kicsit megijedt és így megiramodik rápillant a társára és cserben hagyja a másiknak pedig tovább fáj mindene és karót döf magába. Öngyilkosság.. na igen.. Szóval a lány maradt csak meg, de elég közel jár a barlanghoz szóval tiszta a terep, és a varázslat elmúlt. Egy férfi és sikerült megmenti a társukat is.* - Hadd köszönjem meg, hogy segítettél. Megjutalmazlak téged a király nevében.*Mondja a fiatal férfi és valami jutalmat ad Danténak és egyik pillanatról a másikra ő is a főtérre kerül mintha el sem ment volna. Meg állt volna az idő, de persze ez nem így van.*
    Ezio:
    *A másik rátámad a nőre és persze sikeresen kinyiffantja. Ám viszont Ezionak más gondja is akadt az őrség éppen rá nyitna, hogy mi a fene történt.* - Uram! jöjjön velünk, hogy elmagyarázza mi történt.*Felelik neki és muszáj mennie. A trónterembe indulnak és persze a király elé kell mennie.* - Hadd jutalmazzalak meg. Tényleg egy olyan volt bent a palotában aki meg akart ölni? Megmentetted a várost és ezzel bármilyen jutalmat kaphatsz.*Mondja a király neki mosolyogva majd valami varázslat történik és ismételten a főtérre kerülnek mintha el sem mentek volna.*


    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Vas. Okt. 27, 2013 10:08 pm

    Üresen nem küldhetem be, szóval fejbe a kockával a királyt.


    A hozzászólást Ezio Nazzaro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 27, 2013 10:09 pm-kor.
    Dobókocka
    Dobókocka


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Dobókocka Vas. Okt. 27, 2013 10:08 pm

    The member 'Ezio Nazzaro' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Result :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Dante Torres Vas. Okt. 27, 2013 10:12 pm

    * A varázslata sikerül így az ellenfele öngyilkosságba kergeti, amikor hirtelen hátba támadják. Ám amaz hirtelen elengedi és megszólal, hogy ő nem csak vámpír, mire Dantén egy démoni mosoly húzódik végig és megfordul a támadójára nézve.* - Nem, nem csak vámpír vagyok.  *és megcsillannak démon szemei majd még küld hirtelen egy* - bu *-t a srác felé aki teljesen menekülőre fogja a dolgot. Eközben a túszokat kiszabadítja a félig előnyös csontvázcsapat és most megkapja a jutalmat a királyfitól és sulis társával együtt visszakerül a főtérre.*
    Dobókocka
    Dobókocka


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Dobókocka Vas. Okt. 27, 2013 10:12 pm

    The member 'Dante Torres' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Result :
    [You must be registered and logged in to see this image.]

    Ajánlott tartalom


    Camelot Empty Re: Camelot

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 6:57 pm