Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

2 posters

    Két testvér találkozása (Catherina C. Williams és Kyle Williams) a temetőben

    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Két testvér találkozása (Catherina C. Williams és Kyle Williams) a temetőben Empty Két testvér találkozása (Catherina C. Williams és Kyle Williams) a temetőben

    Témanyitás by Kyle Williams Vas. Júl. 28, 2013 9:43 pm

    *Sok minden megváltozott az elmúlt napokban. Talán az is, hogy jót tett neki, hogy ide jött Fyronba, de még mindig nem találkozott a húgával. Pedig tudja jól, hogy itt van. Ricával meg még találkozna szimpatikus neki a démon akivel megismerkedett. Amilyen félénk ő neki pont jó. Tökéletes alkat és tetszik neki a lány, de a maga módján. Átváltoztatná? Simán megtenné, de nem fogja nem ezért van itt. A főtéren látott egy fiatal lányt és azt cipeli magával a temető felé és ott fogja elfogyasztani. Ahogy be ér a temető legsötétebb részébe a lányt lefekteti az egyik sírkőre és kivillantja a vámpír fogait. Nem érdekli a halandó sikoltása.. amikor egy vámpír éhes azt csillapítani kell, de hát ilyen az élet módjuk. Szóval Kyle most jelenleg éppen a vacsoráját fogyasztja el.. szóval ez a fiatal lány biztosan nem fog ma haza menni hiszenneki van már előkészítve itt egy üres sír gödör. A férfi igazán kedves mindenről gondoskodott és mivel Sylorinás igyekszik óvatosan megtenni ezeket a lépéseket így eltűntetni azokat. Vagy a lányt vérbanknak használja, de ezt majd meglátja az evés után. A fiú nem az a fajta aki meghagyja az áldozatait, de akit igen annak megszerezte a telefon számát vagy el fejtette és úgy táplálkozik belőle, de ez is ritka. A fiatal lány pedig sikolt és látszik rajta a félelem. Ettől a fiútól nem is csoda.*
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Két testvér találkozása (Catherina C. Williams és Kyle Williams) a temetőben Empty Re: Két testvér találkozása (Catherina C. Williams és Kyle Williams) a temetőben

    Témanyitás by Catherina C. Williams Vas. Júl. 28, 2013 10:35 pm

    *Cath ma a városban flangált. Igazából csak az egyedül töltött időt próbálja meg így elütni, hiszen ma nagyon kiürült a suli. A lány pedig utál bent poshadni a teremben, akkor inkább kóvályog a városban és lehetőleg egyik cukrászdából és bárból a másikba vándorol. Rohadtul elege van, úgy...úgy mindenből. Persze Atanassal jól megvannak..sőt..soha nem gondolta volna, hogy valaha újra fog tudni szeretni valaki ennyire, ilyen szenvedélyesen. Most azonban a fiú távol volt tőle. És persze nyár van, meg minden, de Cath nem igazán bővelkedik barátokban, ismerősökben, vagy rokonokban, akikhez elmehetne. Azonban most már lassan késő este van, így ideje lenne visszatérni a suliba, hogy jó alaposan kialudja magát. A lány egy lenge, kék ruhát visel, bézs színű telt, magas talpú cipővel, haja elegáns lófarokba van fogva, amit egy hatalmas fehér kalap takar el. A lány kilép az étteremből, ahol eddig beszélgetett a pincérnővel, majd megindult a járdán, amikor hirtelen az utca túloldalán megpillantott egy alakot. Az a göndör haj és azok a rémisztően ismerős vonások. Egy pillanatra megszédül, így muszáj az egyik ház falának támaszkodni, majd a távolodó alak után pillant. Szíve őrül iramban kezdi el pumpálni ereiben a vért, és hiába van ez az irdatlan hőség a lány mégis kiveri a víz. Mielőtt az alak eltűnne a sarok mögött, Cath átszalad az út túloldalára és biztos távolból követni kezd a férfit, aki egy nő társaságában van. A város egyre sötétebb részei felé haladnak, míg végül Cath csak azt veszi észre, hogy egy temető kapujában áll, míg az alak odébb ment. A lány elrejtőzik az egyik fa mellett, és a Hold fényében tökéletesen ki tudja venni a jelenetet. Naiv szemlélődőnek, először csak egy szerelmes pár enyelgésének tűnne, azonban pár pillanat múlva a lány elkezd sikoltozni. Majd mikor egyszer felemeli a fiú a fejét, Cathben már cseppnyi kétség sem marad. *- Kyle! -*Kiáltja a lány, miután levette a kalapját. Igen, ez itt a bátyja. Helló tesó..üdv újra itt.*
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Két testvér találkozása (Catherina C. Williams és Kyle Williams) a temetőben Empty Re: Két testvér találkozása (Catherina C. Williams és Kyle Williams) a temetőben

    Témanyitás by Kyle Williams Vas. Júl. 28, 2013 11:33 pm

    *A fiú nem fogja elengedni a lányt így tehát gyorsan meg is eszi. Aztán véres szájjal rápillant a testvérére és természetesen letörli egy papír zsepivel aztán eldobja. Majd a halott lányt berakja a sírba és rárakja a homokot és szépen eltakarítja a nyomokat.* - Szia tesó. Csak befejeztem a vacsorámat.*Mondja mosolyogva aztán oda megy hozzá és csak megöleli.* - Nem változtál semmit. Téged kereslek tegnap óta.*Mondja neki és elmosolyog.* - Nem vagy az a típus aki a temetőbe jár vagy csak engem láttál?*Teszi fel a kérdést aztán lassan távozni kéne innen bár a vámpír nem zavarja a temető a sötétségben.Ha bár Kylet mi zavarná? Semmi ő aztán merész..* - Finom volt a lány vére és az illata.. te ettél ma már?*Teszi fel a kérdést és ha nem akkor segít neki egy prédát keresni. Ezen a helyen könnyű bár halottat nem kéne enni.* - Mi a helyzet húgi?*Teszi fel a kérdést és elmosolyodik már amennyire tud. A srácon csuklya van amit le is vesz aztán sóhajt egyet.*
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Két testvér találkozása (Catherina C. Williams és Kyle Williams) a temetőben Empty Re: Két testvér találkozása (Catherina C. Williams és Kyle Williams) a temetőben

    Témanyitás by Catherina C. Williams Hétf. Júl. 29, 2013 9:12 pm

    *Cath figyeli, amint Kyle beteszi a lányt egy sírba. Majd, amint a fiú lépései közelednek felé...azok az őrülten ismerős lépések. Majd..a bátyja egyszerűen csak megöleli..mintha...mintha csak tegnap váltak volna el egymástól..mondjuk egy szülinapi bulin. Cath csak némán tűri, hogy megölelje őt a fiú..annyira rég volt már, hogy látta őt. Fáj Cathnek. Fáj a találkozás. *- Kyle. -* Mondja ki a fiú nevét. *- Nem gondoltam volna, hogy tényleg találkozni fogunk még valaha. -* Attól a mosolytól, pedig legszívesebben összecsuklana a térde, azonban erőt vesz magán és nem mutatja ki az érzelmeit. Még csak az kéne, hogy a testvére bármit is megneszeljen az érzelmeiből. *- Megpillantottalak az utca túloldalán, és követtelek. -* Feleli hidegen, és még most is alig tudja elhinni, hogy összefutottak. Annyi éve már...*- Igen már ettem. Éreztem, jó kis helyet választottál az eltüntetésére. -* Mondja, bár hangjában kicsit sem dicséret hallatszik. *- Megvagyok, kösz. Na és veled? Hallottam beiratkoztál az Akadémiára. Igaz? Miért jöttél utánam? -* Kérdezi, és komolyan nagyon kell erőlködnie, hogy tudja magát tartani.*
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Két testvér találkozása (Catherina C. Williams és Kyle Williams) a temetőben Empty Re: Két testvér találkozása (Catherina C. Williams és Kyle Williams) a temetőben

    Témanyitás by Kyle Williams Hétf. Júl. 29, 2013 10:25 pm

    *Megöleli mert miért is ne? Bár simán megtehetné azt, hogy nem viszont ebbe ugye tudjuk mindannyian mi a válasz. Egy halovány mosolyt elejt már amennyire látszik és büszke arra, hogy így vadászik. Nem tehet róla mindig is ilyen volt.* - Most már kukkoló is lettél? Enyje Catherina nem szabad meglesni a másikat amíg vadászik.*Mondja a lánynak elég színpdiasan és igen valóban remekül megtudja játszani magát. Hát semmi kétség nem kell ahhoz, hogy jól játszon egy szerepet.* - Ez az eltüntetés muszáj volt megcsináljam, mert tudod mi van akkor. Mindig így csinálom szerintem te is tudod.*Mondja a lánynak és igen valóban így csinálja az elmúlt időben, de rég találkoztak. Aztán kap egy kérdést amire megfogja a lány vállát jelezvén induljanak el valamerre a sikátor felé. Egy kis séta jól fog esni mind a kettőnek.* - Igen valóban beiratkoztam és Sylorinás vagyok.*Mondja aztán meg áll egy pillanatra és felsóhajt.* - Nem is tudom. Talán nincs kit idegesíteni. Tudod vannak barátaim, de nem olyan mint egy testvért. Ráadásul két külön álló házban vagyunk jobban tudok bármit megcsinálni mint te. Viszont ez nem azt jelenti, hogy nem segítek.*Szarkazmus. Kyle és a segítség..* - Tudod azt hiszem megtaláltam az otthonomat. Közel hozzád. Ugyan már miért ne próbáljuk meg a rendes családi életet vámpírok módjára.*Mondja a lánynak és igen eléggé úgy tűnik, hogy színészkedni van kedve, de Kyleon ki igazodni nem lehet az is biztos.*
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Két testvér találkozása (Catherina C. Williams és Kyle Williams) a temetőben Empty Re: Két testvér találkozása (Catherina C. Williams és Kyle Williams) a temetőben

    Témanyitás by Catherina C. Williams Hétf. Júl. 29, 2013 11:46 pm

    *A fiú megjegyzésére csak legyint. Ez a Kyle, úgy látja Cath, hogy semmit sem változott..bár ha lehet még kötekedőbb és kiszámíthatatlanabb lett. *- Ugyan bátyus, nem mintha annyira láthatatlan és csendes lettél volna. Örülj, hogy a holtak nem keltek fel a csaj sikoltozására. -* Feleli. *- Igen tudom Kyle..de már rég volt szerencsém végignézni ahogy eszel. -* Mondja, majd a fiú megfogja a vállát és elkezdi terelni valamerre. *- Nahát..micsoda meglepetés. -* Mondja meglepődve, azonban a szarkazmus jól kivehető szavaiból, miután a fiú elmondja neki, hogy melyik házba került be. Aztán Kyle szavaira teljesen fapofát vág, majd elkezd röhögni. Komolyan azt hitte, hogy beveszi ezt a segítőkész maszlagot. *- Áh köszi, hogy ennyire foglalkozol velem, de a te segítségedre r*hadtul nincs szükségem, főleg akkor, ha ennyire "kedves" vagy. -* Mondja. Igen..kezd eléggé kiakadni. Az évek óta felgyülemlett feszültség és harag, mint kezd ott benne fodrozódni..komolyan..legszívesebben felpofozná ezt az idiótát, azonban nem adhatja meg a fiúnak azt az örömöt, hogy lássa, amint elszakad Cathnél a cérna. Így a lány tartja magát, és ha már a fiúnak játszadozni van kedve, akkor ő is beszáll. *- Nekem is nagyon hiányoztál. Igazán Kyle..nem is tudod hány álmatlan éjszakát töltöttem úgy, hogy arra gondoltam...vajon mi történik most veled? -* Persze nem csöpög a hangja a gúnytól, de...próbálja magát visszafogni. *- Köszönöm..komolyan...én is így gondolom. Valóban..miért ne próbáljuk meg? Talán segíthetnél a tanulásban..olvashatnál esti mesét...csinálhatnál nekem kakaót..ismét megünnepelhetnénk a szülinapunkat..vadászhatnánk együtt. Wáó..tényleg nagyon jó ötlet..gyerünk, boronáljuk össze a családot. Éljen. Kösz..jó terv..grat. -* Mondja, majd megveregeti a fiú vállát, bár legszívesebben felpofozná.*

    Ajánlott tartalom


    Két testvér találkozása (Catherina C. Williams és Kyle Williams) a temetőben Empty Re: Két testvér találkozása (Catherina C. Williams és Kyle Williams) a temetőben

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 10:32 pm