Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+2
Eliana De Lucia
Amarilla Darwin
6 posters

    Hajnalkastély

    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Hajnalkastély Empty Hajnalkastély

    Témanyitás by Amarilla Darwin Kedd Május 21, 2013 4:51 pm


    Leírás később...
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by Eliana De Lucia Kedd Május 21, 2013 5:04 pm

    *Úgy érzi, hogy vissza kell zökkenjen a normális hétköznapokba. Ismét beszélnie kéne másokkal. Még akkor is, ha Morten nincs már itt, és ez Ariant is nagyon megviseli. Túl kell lépjenek rajta. Az élet megy tovább. Azért döntött úgy, hogy lenéz a Társalgóba, hátha talál ott valakit. Felvette sötétkék koptatott farmernadrágját és egy fehér, hátul csipkés topot, majd kézbe vett egy vékonyabb barna kardigánt, egy színben harmonizáló barna topánkát, és elindult a hálókörletből. Mikor a Társalgóba ért, körülnézett, de nem látott senkit. Nagyot sóhajtott és leült az egyik kanapéra. Lecsukta a szemét, és dúdolgatni kezdett.*
    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by Colin McCartney Kedd Május 21, 2013 5:30 pm

    *Nem is tudja azt, hogy még is mit keres itt. Na jó valahol talán még is. Év közben érkezni az iskolában még is jó lesz társaságban, meg amúgy is André megkért, hogy figyeljek oda az unokatesójára, mert állítólag meg van változva. Ahogy lépegetek az iskola felé nem is tudom azt, hogy hova tegyem le a csomagjaimat bár jó lenne ha valaki eligazítana, mert biztosan nem találok el a házamig. Na jó ennyire nem vagyok hülye. szóval valamerre elindulok és egy társalgó félébe kötök ki. Egy fehér póló van rajtam és egy farmer halász nadrág és egy fehér sport cipőt viselek. Nem baj most így is jó az öltözékem.* - ne haragudj!*szólítom meg a z ismeretlen lányt és végig nézek rajta.* -Megtudod mondani merre van a Cameos hálókörlet vagy hol tudok eligazítást kérni, mert azt hiszem eltévedtem. Colin vagyok!*Nyújtom a kezemet a lány felé és szimpatikusnak szimpatikus, de egyenlőre inkább a csomagomat kellene letennem aztán ismerkednem.*
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by Gyakorló mesélő Kedd Május 21, 2013 5:40 pm

    * Hát a diákoknak nem sok ideje van az ismerkedésre ugyanis a kandallóból egy lángcsóva csap ki és elnyeli a diákokat. Majd egy oltárnál dobja ki őket. Ahonnan egy lépcső vezet lefelé majd az út ketté válik és úgy folytatódik tovább. A hely amúgy valami ősi áldozati helynek tűnik vagy valami ehhez hasonlónak nem sok mindent látni a tájból csak a messzeségben egy erdőt amúgy pedig hegyeket minden mennyiségben. A diákok dönthetnek, hogy hogyan akarják folytatni az utat külön külön vagy együtt, de mindenképp hosszú út áll előttük.*
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by James Runnel Kedd Május 21, 2013 6:01 pm

    Szokásomhoz híven, miután nem maradt semmi dolgom, csak az iskolában bolyongok, és bár, már minden számomra is bejárható helyen voltam, mégis eltudom foglalni magamat azzal, hogy céltalanul, sétáljak oda-vissza az egész iskolában, itt-ott elidőzve egy kis ideig, de nem sokat foglalkozva általában semmivel sem. Most utam pont a közös társalgóba vezetett be, szerencsés szerencsétlenségemre, ahol éppen egy srác érdeklődik, hogy merre van a társalgónk, egy védtelen áldozatánál, aki talán pont, hogy csak pihenés céljából jött erre a helyre, vagy barátaival találkozni. Ahogy elhaladnék mellettük, és a kandalló mellett is egyben, hirtelen abból egy lángcsóva csap ki, mely elnyelve magában, egy oltár elé dob ki bennünket. Ahogy feltápászkodok a földről veszek egy mély levegőt, majd sóhajtás formájában kifújva, ránézek a többiekre. Hála annak, hogy egy kis jó modor még szorult belém, bár régebben sokat tanítottak rá, csak sosem foglalkoztam vele, ha kell, kezemet a lány felé nyújtom, hogy segíthessek felkelni. De a srácot pont úgy lesz*rom ahogy van. Felőlem beolvadhat a talajba, gyökeret ereszthet, és fotoszintetizálni is elkezdhet, akkor sem szentelnék neki több figyelmet. Kezeimet összefonom mellkasom előtt, és úgy nézek körbe. Aztán az oltárra ráhelyezve súlypontomat, kardomat kezembe véve előtte, magam elé támasztom, és kényelmesen leülök rá, ameddig a többiek eldöntik, hogy mit csináljunk.
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by Eliana De Lucia Kedd Május 21, 2013 6:10 pm

    *Amíg kényelmesen elhelyezkedve ült és dúdolgatott magában, valaki megszólított, és kérdezett tőle valamit. lassan kinyitja a szemét, és a fiúra néz.* - Elnézést, nem figyeltem. Megismételnéd mit kérdeztél? * Mondja kedvesen, de mielőtt választ kaphatna kérdésére egy lángcsóva csap ki a kandallóból, és beszippantja őket, és az időközben megérkező Jamest is. Lia mondhatni eléggé meglepődik a hirtelen "fuvaron". Mikor magához tér, már egy áldozati oltárnak kinéző építmény előtt találják magukat. James a kezét nyújtja neki, amit ő el is fogad, így gyorsan sikerül felállnia a fiú segítségével. Érdeklődve néz körül. Az út a lépcső alján ketté válik. Egy olyan érzése támad, hogy jobb, ha együtt mennek tovább.* - Szerintem együtt kéne maradnunk. *Mondja ki hirtelen, és először Jamesre, majd az új fiúra néz, s hozzá intézi következő kérdését.* - Jól vagy? *Kérdezi lágyan mosolyogva. * - Eliana vagyok. Örülök, hogy megismerhetlek.
    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by Colin McCartney Kedd Május 21, 2013 6:18 pm

    *Még is mit várok el ettől az egésztől? Nem is tudom. A lányon végig nézek nem olyan aki Caemosos lenne, de majd kiderül. végül is normális, ha azt nézzük és szép is a lány, meg biztosan aranyos. Na, jó nem fogok csajozni az első napon.. nem is ezért vagyok itt hanem okosodni, meg kell a tudás nekem… Várok a lány reakciójára amikor hirtelen egy másik helyen találom magam. Aztán elmosolyodom és megismétlem a kérdésem.* - Cameosos vagyok legalább is oda raktak be, tudod merre menjek?*A másik srácot csak akkor veszem észre amikor az oltárnál vagyunk.* -Ezt nevezem én kirándulásnak.* - Ennél jobbra nem számítottam.*Felelem a lánynak majd sóhajtok és körbe nézek hol vagyunk. Rögtön egy kaland? Nagyon tudok neki örülni. Megadom a lánynak a választást és vele megyek tovább….* - Igen én remekül és te?*Kérdezem viszonozva és a srácot nézem.* - Jó lenne, hogyha lejönnél onnan ki tudja miféle lény ül rajta.**Szólalok meg aztán szusszantok egyet és random elindulok az egyik úton.*
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by Gyakorló mesélő Kedd Május 21, 2013 6:29 pm

    * Miközben a diákok beszélnek az egyik út végén húzódó erdőből valaki folyamatosan figyeli őket. Majd amikor meglátja, hogy az egyik fiú ebbe az irányba halad egyik szörnyét hátra hagyva vissza húzódik, hogy tovább figyelhesse az eseményeket.*
    Colin: *A fiú egyenesen egy erdő felé halad, nem is sejtve semmit amikor belép az erdőbe szembe találja magát a fent említett szörnnyel ha tovább akar jutni akkor kénytelen legyőzni őt.*
    Eliana, James: * Dönthetnek, hogy a fiú után mennek vagy inkább a másik úton indulnak el ami az erdő és egy patak mentén megy tovább. *

    // Rilla ha varázslatot használsz 6d-vel dobj légyszives. Valamint a többiek is ha a fiú után mennek és belefolynak a küzdelembe. //
    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by Colin McCartney Kedd Május 21, 2013 6:39 pm

    *Szóval elindulok valamerre és utána jutott eszembe mi volt a reakcióm. Most már teljesen mindegy. A szörnyre pillantva kitárom a szárnyamat és felrepülök a levegőbe majd onnan találom el a szent lánggal a szörnyet ha sikerül legalább is. Nem is tudom mi ütött belém. Szent lángot használok egy ilyen ellen? oké én sem vagyok normális.. a levegőbe magasra szállok és ha sikerült és a lény nem tud repülni akkor repülve folytatom tovább az utat. Kényelmes mint a sétálás.*
    Dobókocka
    Dobókocka


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by Dobókocka Kedd Május 21, 2013 6:39 pm

    The member 'Colin McCartney' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Hajnalkastély Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Hajnalkastély Hatoldal__5_www.kepfeltoltes.hu_
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by Eliana De Lucia Kedd Május 21, 2013 6:52 pm

    *Az új fiú hirtelen úgy dönt egyedül indul el. Liának ezzel kapcsolatban rossz érzése van. Még mindig meg van győződve róla, hogy együtt kéne tartaniuk. Segélykérően és kicsit rosszallóan fordul james felé, majd fogja magát, és Colin után fut.* - Hé várj egy picit. Még új vagy itt, nem? Nem kéne egyedül bóklásznod egy idegen helyen. Hallod? * Már majdnem utoléri a fiút, amikor megjelenik egy szörny, s Colin szárnyait kitárva a levegőbe emelkedik, majd a szent lánggal próbálkozik. Lia megtorpan kezét a szeme elé emeli. *~nem hiszem, hogy ezzel bármire is menni fog...* Gondolkodás nélkül, hogy mentse a menthetőt kimondja az első varázsigét, amiről úgy gondolja, hogy talán hatásos lehet.* -Diluvium! *Majd vár az eredményre, miközben felkiabál Colinhoz.* - Örülnék neki, ha lejönnél!


    //Vízmágia 1. Árvíz
    Varázsige: Diluvium
    Leírás: A varázslat egy körül-belül tíz méter magas vízfalat hoz létre, amely rázúdul a hatókörén belül lévőkre. A semmiből is el lehet készíteni, de jóval könnyebb és erősebb, ha valódi víz van a mágus közelében, amikor használják. Ugyanezzel, kellő méretű vízfelület közelében hatalmas hullámokat lehet kelteni, és voltaképpen egy egész tavat rá lehet zúdítani a partközelben tartózkodókra. A harmadik lehetőség pedig a folyók megduzzasztása.
    Hatóidő: A varázslat azonnal létrejön, minden esetben egy hatalmas hullám erejéig tart, utána elcsitul.//
    Dobókocka
    Dobókocka


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by Dobókocka Kedd Május 21, 2013 6:52 pm

    The member 'Eliana De Lucia' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Hajnalkastély Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Hajnalkastély Hatoldal__3_www.kepfeltoltes.hu_
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by James Runnel Kedd Május 21, 2013 7:06 pm

    A másik kettő elkezdik egymást kérdezgetni hogylétükről, miközben figyelem őket. Kicsit előre haladnak, aztán amikor a srác hátrafordul, és magyarázni kezd nekem valamit, majd elindul előre az egyik irányba, csak felpattanok helyemről, mert félig meddig csak igazat adok a lánynak, hogy talán együtt kéne maradnunk, ezért szép lassan de utánuk indulok. Ahogy botorkálok mögöttük, jó pár, talán tíz méterrel lemaradva, figyelem ahogy a srác hirtelen felröppen, és egy lángoló valamit próbál piromániás módra megoldani, és még jobban felgyújtani. Ismét sóhajtva egyet, figyelem a h*lyegyereket.
    - Még el sem aludt...
    Motyogom magam elé, miközben figyelem ahogy a lány is hirtelen varázsolni kezd. Ilyenkor örülök, hogy háttérben maradtam ennyire lemaradva, mert nem túlzottan bízok általában az emberekben. Gondolkodás nélkül, az ilyen téren történő bizalom minden nyoma, illetve morzsája nélkül, én is megpróbálkozok egy varázslattal, hátha sikerül megidézni, ezzel is garantálni épségemet.
    - Glacies Aura.
    Suttogom halkan, miközben arcom elé emelem bal kezemet ökölbe szorítva, pár centire tartva attól, hogy még kellemes távolságban legyen tőle, se túl közel, se kinyújtva azt.

    //Vízmágia 2. Jégaura
    Varázsige: Glacies Aura
    Leírás: Egy vaskos, áthatolhatatlan burkot hoz létre megidézője körül, amelyet semmilyen fizikai erővel nem lehetséges áttörni. Az egyetlen, ami hat rá, az a tűzmágia, de annak is sok idő kell, mire felolvasztja. Belülről minden, kint történő eseményt látni lehet, kívülről azonban csak egy tükröződő felület pillanatható meg. Hatalmas hátránya, hogy alatta nagyon hamar lehűl a hőmérséklet, és belülről is olvad, tehát nem érdemes sokáig odabent tartózkodni, hacsak az ember nem télikabátban és duplanadrágban idézi meg. A mágus bármikor egy egyszerű legyintéssel el tudja olvasztani maga körül a burkot, valamint csak maga köré tudja felhúzni.
    Hatóidő: Az építmény egy perc alatt jelenik meg a varázsló körül, utána pedig addig marad meg, amíg el nem olvasztják, vagy meg nem szüntetik.//
    Dobókocka
    Dobókocka


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by Dobókocka Kedd Május 21, 2013 7:06 pm

    The member 'James Runnel' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Hajnalkastély Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Hajnalkastély Hatoldal__2_www.kepfeltoltes.hu_
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by Gyakorló mesélő Kedd Május 21, 2013 7:15 pm

    * Colin varázslata csak súrolja, de nem árt semmit a szörnynek viszont Eliananak sikerül kioltania a tüzét ezzel fél ártalmatlanná tennie a szörnyet. James pedig eléggé gyenge de azért hatásos jégaurát hoz létre maga körül. A szörny mivel csak a tüze segítségével képes repülni ezért az állók felé fordul kiszemeli a lányt és a maradék erejével még felkapja és átdobja egy folyó mellé ahol Eliana egy hegedülő lány mellett találja magát.* - Ha tovább szeretnél menni utadon játszd el utánam ezt a dalt. Akkor tovább engedlek.
    James, Colin * A lányért semmit nem képesek tenni, még látják amint a szörny összerogyva kimúlik. Az egyetlen lehetőségük ha megbarátkoznak a gondolattal, hogy ketten maradtak és folytatják tovább az útjukat reménykedve, hogy Eliana-nak nem lett semmi baja.*
    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by Colin McCartney Kedd Május 21, 2013 7:32 pm

    *Inkább egyedül mentem szóval egy pillanatra aztán megtorpanok.* - Igen új.. ugyan már..*Magyarázom a lánynak aztán egy szörnnyel állok szemben és én hülye a szent lángot használom.. persze hülye idióta vagyok, de hát mindegy. Inkább használok majd más varázslatot ha bár amikor a lány szól nekem rápillantok.* - Ha nem jövök le? Jó itt a levegőben szivem!*Magyarázom a lánynak és egyébként amikor támad a szörny riadtan megtorpanok. Oké most kéne valamit csinálni és visszarepülök James mellé ha már nem csinál semmit megpróbálom unszolni.* - Jó lenne ha te is csinálnál valamit. Na jó gyere velem.*Fogom és felkapom a srácot a levegőbe legalább csináljon is valamit és nem érdekel az sem, hogyha verekedni fogunk utána. Mivel egy lány is velünk volt így a szörnyet el kéne pusztítani, de nem fogom egyedül.*
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by Eliana De Lucia Kedd Május 21, 2013 7:46 pm

    *Colin nem tűnik úgy, hogy vissza szeretne jönni a földre, ezért nem is figyel rá többet. A varázslata nem úgy sikerült, mint ahogy akarta volna, de azért sikerült eloltania a szörny tüzét, így azt fél-ártalmatlanná tette, arra viszont nem számított, hogy az felkapja és ki tudja milyen messzire veti a többiektől. Pár pillanatra elveszti az eszméletét. Mikor magához tér észrevesz egy kislányt, hegedűvel a kezében. A sebei, amik a zuhanástól képződtek gyorsan be is gyógyulnak. Ekkor megszólalt a kislány. Lia feltápászkodott, és figyelni kezdte annak játékát.* - Szóval játsszam vissza. rendben. Menni fog. A hegedűt elkérhetném? *Kezét a hangszer után nyújtja, s ha a lány odaadja neki, visszajátsza a dalt, majd kérdően néz a lányra. Nem vétett hibát, mivel már egészen kiskora óta hegedül, így biztos magában, csak nem tudja mi fog történni. Egyedül maradt.*
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by James Runnel Kedd Május 21, 2013 7:52 pm

    Ahogy nézem a Srácnak nem nagyon megy a célzás, viszont a lánynak sikerült eloltania a tüzet egy víz varázslattal, csak aztán szárnyra is kap abban a pillanatban, amikor a szörnyecske diszkoszként használva távolságmérőket kiakasztva, olimpiai sportolókat meghazudtolva, mintha csak szteroidon nőtt volna fel, kicsit messzire csűri el a lányt. Amikor hirtelen megdöglik a szörny, csak szememet forgatom, mert már készítettem kezembe kardomat, hogy akkor már felvághassak kissé neki, de akkor erről már ennyit. Bal kezemmel legyintek egyet, és eloszlatva a jégburkot magam körül, elindulok a másik irányba, amerre a másik út vezetett. Közben hátrafelé, a szálldosó srác felé fordítva bal kezemet, miközben jobbal erősen megmarkolva a kard markolatát, vállamra vetem azt, egy könnyed mozdulattal, illendően, és tisztelettudóan bemutatok a srácnak, aztán már engedem is le kezemet, hogy a nemrégiben szerzett pisztolyomat kihalászva a tokból, azzal balomban vonuljak tovább, közben persze figyelve néha hátra is, hogy nem követ-e a srác. Ha mégis, akkor fenyegetőn rászegezem a fegyvert, és ha kell el is sütöm azt. Továbbra is igényesen ügyelve arra, hogy még csak véletlenül se riasztólövéssel kezdjem, hanem közvetlenül őt célozzam.
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by Gyakorló mesélő Kedd Május 21, 2013 8:06 pm


    Eliana: *A lány sikeresen eljátsza a dalt így tovább engedik ezzel a kis segítséggel* - A kígyóban ne bízz! *Majd ha a lány tovább halad egy dombon találja magát ahonnan egy kastélyt láthat majd észreveheti, hogy egy női lovag közelít felé majd amikor odaér megszólítja a lányt.* - Hogy hívnak téged idegen és mit keresel a hajnal királyság területén?
    James *A másik úthoz jutva egy kis sétálgatás után egy romos templom szerűséghez ér amiből érezhetően árad a rossz indulat.*
    Colin * A srác végül magára maradt egy kis időre ugyanis alig, hogy elment a másik hirtelen megszólal mögötte valaki. * - Látom itt hagytak. Amúgy Seagull vagyok az utolsó Druida. Miben segíthetek? * kérdi kedvesen farkasát simogatva és nagyon fürkészve az ifjút.* - Mit keresel itt? * kérdi még meg.*
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by Eliana De Lucia Kedd Május 21, 2013 8:18 pm

    *A lány láthatólag elégedett a játékával, és egy kis segítséggel útjára ereszti. Eliana nem igazán érti, mit jelent az, hogy ne bízzon a kígyóban. Mindenesetre tovább indul, és miután sikerült felérnie a domb tetejére, egy omladozó kastélyt pillant meg.* - Wáó. *Szalad ki a száján. A látvány valahogy energiával tölti fel. Éppen izgatottan tovább indulna, amikor egy női lovag lép elébe.* - A Hajnal Királyság? * Kicsit értetlenül néz, de gyorsan megembereli magát, és tisztelettudóan meghajol.* - Eliana De Lucia a nevem. Egy másik tájról érkeztem, és nem igazán tudom merre járok. Út közben megtámadtak, és innen nem messze tértem magamhoz. Nem tudtam merre induljak tovább, de aztán megpillantottam a kastélyt. *Meséli el a vele történteket, ügyelve, hogy semmi konkrétumot ne mondjon. Az a sejtése, hogy jobban jár, ha a részleteket megtartja magának.* - Ha szabad megkérdeznem, ki uralkodik ezen a vidéken? Esetleg lenne oly szívélyes, hogy vendégül látna egy megfáradt, eltévedt utast? *Kérdezi a tőle telhető legudvariasabb hangnemben.*
    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by Colin McCartney Kedd Május 21, 2013 8:22 pm

    *Minden esetre nem érdekel a dolog, de hagyjuk. Hova kerültek a többiek? Hé boy merre vagy?*Keresem a fiút és sóhajtok aztán meg állok hirtelen és sóhajtok egyet. Még is mit keresek itt? Szépen lassan megfordulok és megnézem magamnak a férfit és az állatkáját.* - Igen, de nem tudom hol az-az itt..*Magyarázom a férfinek és igen az erdőre céloz és az egész dologra.* - örülök, én Colin vagyok. Druida azok akik a természethez hűségesek?*Teszem fel a kérdésem és nem tudom azt, hogy jól tippelem e. Nem sok ilyet láttam már, de azért ha jól emlékszem ők ilyenek. A kérdésére a druidának először nem is tudom mit feleljek. Végül is csak nem mondhatom azt, hogy eltévedtem. Na jó.. valahol és valamilyen szinten még is.* - Őőő.. szerintem ezt én kérdezhetném, mert egyik pillanatban még az újdonsült iskolámban voltam azután át kerültem ide az ismeretlenbe.*Felelem és sóhajtok és szusszantok.* - Mint mondottam.. Ide küldtek vagy ide kerültem nem is tudom.. egyik pillanatban még az iskolában voltam azután meg itt. mi történt a többi társaddal?*Kérdezem tőle és végig nézem a férfit.. az állatkája meg aranyosnak tűnik szeretem is a farkasokat.*
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by Gyakorló mesélő Kedd Május 21, 2013 8:40 pm


    Eliana: * A nő csodálkozik a lány értetlenségén de aztán válaszol: * - Igen a hajnal királyság területén és örülök, hogy megismerhetlek, nos az én nevem is Eliana csak ez enyém Eliana De Francos. Az apám Sardarov Francos a király, de sajnos a kígyó tanácsadója hatására az ország kezd összeomlani. * meséli miközben a lányt lassan a kastély felé vezeti. Majd amikor odaérnek egyenesen a trónterembe viszi ahol megláthatja a királyt valamint a már oly sokat emlegetett kígyót amint a király fülébe suttog. - Kígyó takarodj apám mellől! Apám egy idegent találtam a kastélytól nem messze hallgasd meg őt. * de mielőtt a király bármit is mondhatna a kígyó válaszol.* - Hogy merészelsz így beszélni velem? Az idegent pedig őrök vigyétek és fejezzétek le. * adja ki a parancsot de a lánylovag az őrök elé lép kihúzott karddal.* - Addig nem engedem míg apám meg nem hallgatja őt. Kígyó ez nem a te döntésed! * mondja és nagyon úgy néz ki, hogy a diáknak kell igazságot szolgáltatni.*
    Colin és James * James csapdába esett a templomban amiből nem tud kiszabadulni. Colint pedig a beszélgetés közben a druida a templom felé tereli. - Igen valami olyasmi ha nagyon egyszerűen akarom megfogalmazni. Gyere el velem az otthonomba és mindent elmagyarázok. * mondja és egy kis séta után elérnek arra a helyre ahová James nem sokkal előbb került. - Ki vagy te és, hogy mered háborgatni az otthonomat? Alayne terítsd a földre a betolakodót. A király küldött? Azonnal elpusztítalak ez a királyság úgyis az enyém lesz a királyod gyáva nem mer tenni semmit és kígyó nemsokára átveszi az uralmat. Csak a király lányát azt a kis mitugrász senkiházit kell eltüntetnem az útból és minden az ölembe hullik. * hallgathatja végig a két fiú a druida kirohanását és ráadásul Jamesnek esélye sincs mozdulni, mert hála a csapdának mozdulatlanná dermedt és a csapda csak akkor oldódik fel ha vagy maga a druida oldja föl vagy ha meghal a druida.*
    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by Colin McCartney Kedd Május 21, 2013 8:56 pm

    – Egy diák vagyok hékás.. Far Isle szigetéről távolról.*Felelem és nyugtatom a férfit és sétálunk ugye, ki tudja merre felé.* - Milyen király? Nekem nincsen királyom.. az én saját világomban én uralkodom.. a sármommal, de azzal meg nem mennél sokra. *Mondom a férfinak szét tárt karral és igen hát azzal tényleg nem.* - Hé a druidák hűségesek mindenkihez ne aggódj én nem akarlak bántani. Kérlek ha bármit is tervezel állítsd meg. Jót szeretnék. Az úr angyala vagyok nem akarok én rosszat senkinek. Engedd el őt és ígérem nem foglak bántani, de akkor hagyd békén a környéket is.*Felelem sóhajtva és valami nyugodt aurát próbálok a férfinek küldeni. Ha pedig ez nem elég akkor meg kitárom a szárnyaimat és igen az user megint nem komplett szóval megmutatom a druidának, hogy tényleg nem az vagyok aki bántana bárkit is. Azt, hogy Jamest mivel és hogyan szabadítom ki az nemsokára kiderül, de semmi kedvem bántani bárkit is.*
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by Eliana De Lucia Kedd Május 21, 2013 8:58 pm

    *Arra, hogy a lányt is Elianának hívják elcsodálkozik. Itálián kívül nem találkozott még senkivel, akivel megegyezett volna a neve.* - Tehát te vagy a király lánya. Én is örülök, hogy megismerhettelek. Tehát a tanácsadó romba dönti a birodalmat...* Elgondolkodva lépked a lány mellett. Nem igazán tudja mi tévő legyen, de reménykedik benne, hogy majd valamit kitalál. A kastélyba érve fejet hajt a király előtt, majd a kígyóra néz. *~ Tehát ő az. Nem tűnik valami bizalomgerjesztőnek.* Arcán végigfut egy fintor, majd az eseményekre védekező pozícióba áll, de a lány mondhatni megmenti őt. Legalábbis egyenlőre. *~ Meg kéne tudnom, mit akar ez a kígyó valójában. Ahhoz viszont gyenge a gondolatolvasási képességem. talán ha.* Egyik kezét a kígyó felé tartja, mintha még mindig a védekező pozícióban lenne, és pár percig farkasszemet néz vele, majd suttogva kimondja a varázsigét.* -Patefacio sursum* Reméli, hogy így többet megtudhat, amit a saját hasznára tud fordítani.*


    //Legilimencia:
    Varázsige: Patefacio sursum
    Leírás: Mondhatjuk lefordítva: tárd fel az elmédet. Aki nem érti a mentálmágiát, annak okozhat nehézséget, hiszen könnyen bele tudnak menni másoknak a fejébe. Ez a mágia arra szolgál, hogy észrevétlenül, fájdalommentesen hatoljunk bele mások elméjébe. Könnyebben és hamarabban kideríthetjük, mit szeretne elérni a másik. Képesek vagyunk ezzel meghallani a gondolatait és minden lépéseit mire lehet számítani. A varázslat akkor alkalmazható, ha közvetlen a célszemély társaságában vagyunk.
    Használat: Hatóidő addig tart, míg a társunktól el nem váltunk. Ami annyit jelent, hogyha eltávolodtunk egyre jobban akkor kevésbé halljuk a másikat. A használata a következő: Forduljunk a célszemély felé és az egyik kezünket észrevétlenül tartsuk felé. Koncentráljunk rá és nézzünk farkas szemet vele. Aztán 1 két percnyi várakozás után mondhatjuk is ki az igét. Figyelem! Rokonokon, Családon nem ajánlatos használni! Visszafelé sülhet el a varázslat és itt arra gondolok, bárki meghallhat bármit, hogyha teljesen ki van nyitva az elme.//
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by Eliana De Lucia Kedd Május 21, 2013 8:59 pm

    *Arra, hogy a lányt is Elianának hívják elcsodálkozik. Itálián kívül nem találkozott még senkivel, akivel megegyezett volna a neve.* - Tehát te vagy a király lánya. Én is örülök, hogy megismerhettelek. Tehát a tanácsadó romba dönti a birodalmat...* Elgondolkodva lépked a lány mellett. Nem igazán tudja mi tévő legyen, de reménykedik benne, hogy majd valamit kitalál. A kastélyba érve fejet hajt a király előtt, majd a kígyóra néz. *~ Tehát ő az. Nem tűnik valami bizalomgerjesztőnek.* Arcán végigfut egy fintor, majd az eseményekre védekező pozícióba áll, de a lány mondhatni megmenti őt. Legalábbis egyenlőre. *~ Meg kéne tudnom, mit akar ez a kígyó valójában. Ahhoz viszont gyenge a gondolatolvasási képességem. talán ha.* Egyik kezét a kígyó felé tartja, mintha még mindig a védekező pozícióban lenne, és pár percig farkasszemet néz vele, majd suttogva kimondja a varázsigét.* -Patefacio sursum* Reméli, hogy így többet megtudhat, amit a saját hasznára tud fordítani.*


    //Legilimencia:
    Varázsige: Patefacio sursum
    Leírás: Mondhatjuk lefordítva: tárd fel az elmédet. Aki nem érti a mentálmágiát, annak okozhat nehézséget, hiszen könnyen bele tudnak menni másoknak a fejébe. Ez a mágia arra szolgál, hogy észrevétlenül, fájdalommentesen hatoljunk bele mások elméjébe. Könnyebben és hamarabban kideríthetjük, mit szeretne elérni a másik. Képesek vagyunk ezzel meghallani a gondolatait és minden lépéseit mire lehet számítani. A varázslat akkor alkalmazható, ha közvetlen a célszemély társaságában vagyunk.
    Használat: Hatóidő addig tart, míg a társunktól el nem váltunk. Ami annyit jelent, hogyha eltávolodtunk egyre jobban akkor kevésbé halljuk a másikat. A használata a következő: Forduljunk a célszemély felé és az egyik kezünket észrevétlenül tartsuk felé. Koncentráljunk rá és nézzünk farkas szemet vele. Aztán 1 két percnyi várakozás után mondhatjuk is ki az igét. Figyelem! Rokonokon, Családon nem ajánlatos használni! Visszafelé sülhet el a varázslat és itt arra gondolok, bárki meghallhat bármit, hogyha teljesen ki van nyitva az elme.//


    A hozzászólást Eliana De Lucia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 21, 2013 9:00 pm-kor.

    Ajánlott tartalom


    Hajnalkastély Empty Re: Hajnalkastély

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 12:38 pm