Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

4 posters

    Baltazaar birtok

    Laschan Baltazaar
    Laschan Baltazaar
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Baltazaar birtok Empty Baltazaar birtok

    Témanyitás by Laschan Baltazaar Csüt. Ápr. 18, 2013 9:30 pm

    Állandó lakosok:
    - Laschan Baltazaar

    Külön engedély nélkül beléphetnek:
    - Esteron Baltazaar
    - Marilion Baltazaar


    [You must be registered and logged in to see this image.]


    A külvárosban, a Residentia negyeden található a viszonylag kicsi, eldugott ház, amibe Laschan első pillantásra beleszeretett. A házat rengeteg fa és bokor övezi, valamint közvetlen, nagyjából két méterre a ház falaitól egy alacsony fakerítés veszi körbe. Maga a ház viszonylag régi építésű, nagyjából tizenöt-húsz éves lehet.


    [You must be registered and logged in to see this image.]


    A ház egyik központi helyisége az étkező, valamint az innen nyíló konyha. Laschan nagyon szeret itt lenni, imád főzőcskézni, és egyre jobb is lesz benne. A helyiség a ház legnagyobb részéhez hasonlóan parkettázott, és a fehér-világosbarna-krém színeket mutatja, természetesen egy rakat dísszel, szintén az itt lakó stílusára utalva.


    [You must be registered and logged in to see this image.]


    A másik fő helyiség a kellemes, meleg színekben játszó nappali. A fiatal angyal mindent megtett, hogy hangulatossá tegye a helyet: leginkább csak a kávézóasztal és a körülötte lévő ülőalkalmatosságok vannak itt, de van egy kandalló is, valamint a kanapéval szemben lévő falon egy tévé is található.


    [You must be registered and logged in to see this image.]


    Egy dolgozószobának nevezett kis könyvtár is található a földszinten, amelynek az egyik fala egy hatalmas könyvespolc, ami előtt egy méretes fehér kanapé található, előtte egy üveg kávézóasztallal, meg néhány fotellel a helyiség többi részén. Ezen felül van itt egy számítógép asztal is, rajta egy meglehetősen modern és drágának tűnő laptoppal.


    [You must be registered and logged in to see this image.]


    Az emeleten találhatók a hálószobák (négy darab) és a fürdők (két darab). Egyelőre csak Laschan hálószobájáról lesz itt leírás, mert a másik két testvér szobáit majd Rilla meg Sayon megírja, ha akarja. Ezen felül még egy vendégszoba, meg Laschan hálója található itt. Ez egy szintén parkettázott szoba, amelyben a kék és a fehér szín dominál. Sok bútor nincs benne, igazából csak egy hatalmas ágy, egy ruhásszekrény, meg egy könyvespolc található idebent.


    [You must be registered and logged in to see this image.]

    Esteron szobája.
    Laschan Baltazaar
    Laschan Baltazaar
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Laschan Baltazaar Csüt. Ápr. 18, 2013 9:48 pm

    *Laschan éppen a kanapén fekszik, miközben Casey összegömbölyödve fekszik a hasán, ő maga pedig egy tudományos magazint olvasgat, természetesen mélyen elmerülve a szövegben. Az asztalon egyébként ott egy tányér süti, ami körül-belül fél órája lett készen, mellette egy nagy üveg Sprite, meg egy pohár, amibe ki is van öntve valamennyi az említett italból. Eléggé nyugis napja volt, semmi különöset nem csinált, mégis egész nap pörgött, és nagyjából másfél órája ért haza. Épp ideje már, hogy pihenjen egy kicsit, elvégre egész héten pörgött, meg vagy öt dolgozatot írtak, szóval megérdemli a nyugit. Szóóóval most csak döglik a kanapén, abszolút nem gondolva semmire, időnként megcirógatva a macskája kobakját. Amúgy zokni nincs rajta, egy fekete melegítőben és egy zöld rövid ujjúban heverészik, határozottan arra számítva, hogy ennek a napnak innentől már nem lesz semmi különösebb folytatása.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Csüt. Ápr. 18, 2013 10:01 pm

    * Hát ez a pillanat is eljött, hogy találkozik a két öccsével itt Fyronba. Bár cseppet se örül neki. Azért jött el a családjától, mert nem akarta, hogy kapcsolatba kerüljenek vele és emiatt bajba kerüljenek. Csak meg akarta óvni őket, de már mindegy, ha már itt vannak vigyáz rájuk. Aztán igyekszik nem bajba sodorni őket. Ezen gondolkodik Laschan háza felé menet. amikor odaér ránéz a házra és elmosolyodik. Igen ez tipikusan az Laschan ízlése. Minek után pedig szabad bejárása van a házba, kinyitja a kaput, körbenéz a kertben. Majd a bejárati ajtó felé fordul és elindul kinyitni az ajtót. Majd amikor belépett az ajtón jó hangosan megszólal.* - Szia Laschan! Melyik szobában vagy most? * Aztán leveszi pulóverét felakasztja a szélső fogasra, majd a cipő helyett papucsot vesz fel. Aztán megvárja amíg öccse válaszol. Aztán ha megkapta a választ akkor meg is próbálja megtalálni a házon belül azt a szobát. Mivel ugye a házban még sosem járt.
    Marilion Baltazaar
    Marilion Baltazaar
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Marilion Baltazaar Csüt. Ápr. 18, 2013 10:14 pm

    *A szobájában ücsörög és éppen egy könyvet olvas. Jelenleg most van szüksége a legnagyobban az egyedül létre bár az öccse kedvéért képes kimozdulni bárhova. Amikor meghallja a kapu nyitást felfigyel a könyv felöl és leteszi aztán elindul a szobájából kifelé persze karddal a kezében. Igen Marilion nem az a fajta aki megbízik bárkiben, de amikor az ajtót is hallja majd a hangot egy kicsit megkönnyebbül.* - Azért legközelebb szólj mikor jösz..*Néz a testvérére és elé megy igen azért az öccsét is védi ilyen szempontból majd átöleli Igen Fyronban van, de jelenleg most itt tartózkodik a városban majd valamikor visszamegy
    az iskolába, mert tanulnia valója is van.* - Valami baj van? Öcsém gyere le! Vendégünk érkezett..*Mondja humorizálva és tényleg csak viccelődik.*
    //Fagy//

    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Szomb. Jún. 21, 2014 2:23 pm

    * Esteron egy jó ideje ki se mozdult a szobájából csak a falra felírt egyetlen szöveget bámulja. " Ő mindent megbocsájt " Hatalmas fekete cirádás írása, csak úgy virít a hófehér falon és bárki belép a szobába nagyon szembetűnik neki ez a mondat amit ő maga írt fel. Szárnyai kint vannak, és látszik, hogy nem az a tiszta hófehér mint ami régen volt, hanem piszkos fehér, mint aki sárban hempergőzött előtte, de ő nem csinált ilyet, ennél sokkal rosszabbat tett. Ölt, tökéletesen tudja, hogy a démon megérdemelte és azt is tudja, hogyha nem öli meg akkor az öli meg őt, de egyszerűen nem tudja feldolgozni. Ráadásul Biancát is életveszélybe sodorta és majdnem meghalt miatta. Nem hagyhatja ezt. Teljesen magába zuhant azóta, hogy visszatértek Sayon húgával és képtelen boldog lenni, olyan igazán boldog. Folyton az az érzése van mintha, már Ő nem szeretné, mintha már kiesett volna a kegyei közül. HA valaki benéz a szobába, teljes káoszt lát, papírok össze vissza földön, különböző varázslatok átjárók megnyitásához szükséges jegyzetek, melyek a purgatóriumba visznek, egyetlen egy helyen van csak feltűnően nagy rend, egy oltárszerű asztalkán amelyen négy kép, van Laschan, Marilion, Lizzie és Bianca képe. Maga Esteron pedig egy sötét köpenyben csuklyával a fején ül az ágyon és a falra felírt szöveget nézi, és szemeiből könnycseppek folynak le.*
    Laschan Baltazaar
    Laschan Baltazaar
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Laschan Baltazaar Szomb. Jún. 21, 2014 2:43 pm

    *Laschan nem rég ért haza Lizzie-éktől, és az elmúlt másfél órát azzal töltötte, hogy megcsinálta az ebédet mára, meg sütit sütött. Igazából abban reménykedett, hogy Esteron majd megérzi a finom illatokat és lejön, de nem volt szerencséje. Szóval miután ezzel végzett, és kitette hűlni a muffinokat, felvágtatott az emeletre, lezuhanyzott, és most ismét a konyhában matat. Felkap egy tányért, amire kitesz öt darabot a huszonnégy csokis-epres finomságból, majd tálcára teszi tejszínhabbal és egy kancsó limonádéval, és az egészet együtt egyensúlyozva megindul fölfelé a lépcsőn. Mert ha már egyszer nekiáll nyaggatni Esteront, legalább vigyen magával valami boldogsághormont. A szobához érve egy kézbe veszi a tálcát, és óvatosan kinyitja az ajtót. Belépve egyből felméri a helyzetet, szóval nem szólal meg, csak odasétál az éjjelihez - amennyiben azon is papírok vannak fél kézzel lesöpri őket, a tálcát megtámasztva az az asztalka sarkán -, és leteszi a tálcát. Ez után, továbbra is csendben lehuppan a bátyja mellé az ágyra, óvatosan lehúzza a fejéről a csuklyát, majd átöleli. Pár percig így ücsörögnek, amennyiben Esteron nem szólal meg, de aztán Laschan elengedi, törökülésbe helyezkedik, és halkan megszólal.* - Figyelj, attól nem leszel előrébb, hogy itt ülsz és emészted magad. Mondd el.
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Szomb. Jún. 21, 2014 2:59 pm

    * Mikor kinyílik a szobaajtó odapillantok, de miután látom, hogy csak az öcsém az, visszafordulok a fal felé és tovább nézem a feliratot. " Ő mindent megbocsájt." suttogom magamnak, majd egy nagy levegőt veszek, jól esik neki az öcsém ölelése és az, hogy így aggódik értem. Amikor Laschan megszólal egy ideig még utána csöndben vagyok aztán halkan válaszolok.* - Látod mi van a falra írva? Ez az én bajom, hogy vajon Ő tényleg mindent megbocsájt? Úgy érzem, már nem tartozom azok közé akiket szeret, úgy érzem, hogy eltaszított magától azért mert megöltem egy Démont, nem azért mert épp útban volt vagy mert gyűlöltem volna, hanem mert el akartam szökni a fogságából, mert ha nem ölöm meg akkor ő öl meg és én mégis úgy érzem, hogy hibát követtem el. Ráadásul veszélybe sodortam mindenkit. Bianca akár meg is hallhatott volna. Lizzie-t se tudtam megvédeni amikor eljött érte Aysen. Én mindenkit csak bajba sodrok, nem akarom, hogy bárki is meghalljon miattam. Féltelek titeket és nem tudom mit tegyek, hogy biztonságban tudjalak titeket. Csak azt érzem, hogy én csak úgy vonzom a bajt. Nem akarom, hogy bajotok essen. * teszem hozzá és teljes mértékben magamba roskadva ülök ott.* - Vajon Ő tényleg megbocsájt nekem, vagy nem? Nem tudom, nem tudom, hogy most mit gondolhat rólam, csak úgy érzem mintha hiányozna az Ő ragyogása az életemből, mintha egy vastag felhőt húzott volna közénk azt mondva, nem te többé nem láthatod az én fényességemet. Nem tudom mit tegyek, csak azt tudom, hogy nagyon elveszettnek érzem magam és bármit megtennék azért hogy a szeretteimet biztonságban tudjam. * mondom Laschannak és ha Laschan az arcomra néz tökéletesen látja azt a fájdalmat amit belül érzek.*
    Laschan Baltazaar
    Laschan Baltazaar
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Laschan Baltazaar Szomb. Jún. 21, 2014 3:29 pm

    *Némán hallgatja végig Esteront, nem akar közbeszólni és nem akarja megzavarni. Azt akarja, hogy a testvére kibeszélhesse magából, ami bántja, és noha nagyon is van véleménye a témáról, megvárja, amíg a másik végez. Az utolsó szavak után egy kicsit csak hallgat, majd sóhajt.* - Figyelj. Kezdjük ott, hogy nem buktál meg, ami már egy nagyon jó jel arra, hogy nem akar elküldeni magától. Amit tettél, indokolt és helyes volt, és ha Ő másképp gondolná, a tudomásodra hozta volna. Egyébként pedig mindannyian érzünk néha úgy, mintha eltávolodtunk volna Tőle, ez normális... De tudod, hogy mindig van út visszafelé. Ő képes megbocsátani, ha őszintén megbánod a bűneidet, és igen, igaz, hogy mindent megbocsájt. *Itt megáll egy kicsit, időt adva Esteronnak, hogy átgondolja, amit mondott, valamint hogy reagáljon rá, ha akar, aztán ismét megszólal.* - Az pedig, hogy bajba keversz másokat és nem tudsz mindenkit megmenteni... Figyelj. Ha az a célod, hogy mindenkit megments, soha nem leszel elégedett, mert ez lehetetlen. Az emberek pedig maguktól is bajba keverednek, biztos vagyok benne, hogy nincs szükségük a segítségedre. Mindenki elsősorban a saját sorsáért felelős, és ha úgy gondolod, hogy neked kötelességed másokat pesztrálni, akkor próbálj meg nagyon gyorsan változtatni a világfelfogásodon. Persze, segíts másokon, de nem a te hibád, ha a dolgok nem sikerülnek *nyugtatja a testvérét, remélhetőleg hatásosan. A hangja egyébként nem szemrehányó vagy számon kérő, hanem higgadt és barátságos, mint mindig. Nem vallatni akarja a testvérét, meg megmondani a nagy igazságokat, csak szeretne nyújtani neki egyfajta látószöget, ahonnan talán máshogy értékeli majd ezt az egészet. Miután végzett, lemászik az ágyról, leveszi a sütis tányért a tálcáról és Esteron kezébe nyomja, meg odadobja mellé a tejszínhabot is.* - Basszus, nem hoztam poharat... Mindjárt jövök, addig egyél boldogsághormont *vigyorog rá, majd lerobog a földszintre, felkap két poharat, és pillanatokon belül visszatér.* - Limonádét? *kérdezi, majd a választól függően vagy egy, vagy mind a két poharat megtölti, és végül visszaül a testvére mellé az ágyra.* - Csokis süti, limonádé és tejszínhab után sokkal jobb színben fogod látni a világot *mosolyog Esteronra.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Szomb. Jún. 21, 2014 3:59 pm

    * Végighallgatja öccse válaszát és aztán egy ideig gondolkodik és utána válaszol csak.* - Lehet, csak nem találom a fényt az alagút végén egyenlőre és nem nem úgy értem, hogy mindenkit meg akarok mindentől védeni, csak attól akarom megvédeni őket, amik rajtam keresztül történhetnek velük. Mert hát nekem is elég sok rossz akaróm van és Biancát egyszer elrabolták miattam egyszer pedig majdnem megölték szintúgy miattam. Az ilyeneket akarom elkerülni és ettől akarlak megóvni titeket. Elhiszem, hogy Ő mindent megbocsájt, de akkor miért nem érzem, hogy tényleg megbocsájtott volna, miért érzem azt, hogy még nem bűnhődtem eleget azért amiért ezt tettem? Ez az amit nem értek. Nem tudom, hogy hol van a kiút és nem tudok kitalálni belőle, azért nem akartam beszélni veletek róla, mert attól féltem titeket is magammal rántalak utána. * mondom az öcsémnek és végül amikor a kezembe nyomja a tányért elveszek egy csokis sütit meg teszek rá tejszínhabot, tegnap reggel óta nem ettem szóval majdhogynem egybe kapom be az egészet és két darabot el is fogyasztok mire Laschan visszaér a poharakkal.* - Kérek. köszi. * mondom neki amikor megkérdezi, hogy kérek e limonádét. Majd miután leöblítettem a sütemény és tejszínhab ízét a limonádéval. Újra megszólalok.* - Szóval érted mi a bajom, hogy féltelek titeket a haragosaimtól. Itt most gondolok Beliarra és Aysenre. Legalább a Dontos problémát megoldottuk egyszer és mindenkorra. * jelentem ki és remélem ezt tényleg le lehet zárni.* - Azért is mentem el egy kis "túrára" Sommerrel, mert ő volt az aki még úgy tudott segíteni valamennyire feldolgozni a dolgokat, tudom, hogy bianca ezért valószínűleg halálra sértődött, de ő volt az egyetlen aki értette mi a bajom és segített nekem. Nem volt közöttünk semmi Sommerel, becsület szavamra mondva. De ő belelátott a dolgokba és ő az aki rávett arra, hogy legalább jöjjek vissza és oda jussak el, hogy beszéljek valamelyikőtökkel. * mesélem Laschannak.*
    Laschan Baltazaar
    Laschan Baltazaar
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Laschan Baltazaar Szomb. Jún. 21, 2014 4:48 pm

    - Azért, mert te nem tudsz megbocsátani magadnak *vonja meg a vállát.* - Amíg te nem engeded el, ami történt, addig nem fogod úgy érzeni, hogy bocsánatot nyertél, mert, hogy a jól ismert mondást idézzem, akarata ellenére senkit nem lehet megváltani, esetünkre átültetve senkinek nem lehet megbocsátani. Ha te eltökélted, hogy bűnös vagy, ha te nem vagy képes megbékélni azzal, ami történt, akkor nem fogod megérezni az Ő kegyelmét sem *magyarázza. Nos, neki ez a véleménye a témáról, és valószínűnek tartja, hogy Esteron esetében ez egy nagyon nagy része a problémának. Ez után ugyebár tesz egy kis kitérőt a konyhába, majd limonádéval a kezében visszaül a testvére mellé.* - Igen, értem a lényeget. De tudod, ez megint nem egy olyan dolog, amivel tudsz mit csinálni. Mi is igyekszünk vigyázni magunkra, szerintem ezt minden szeretted nevében mondhatom, de ha az élet úgy hozza, igen, lehetséges, hogy veszélybe fogunk kerülni. És biztos vagyok benne, hogy ebben az esetben minden tőled telhetőt megtennél, tettél eddig is és fogsz is tenni. Ha pedig ez így van, és én tudom, hogy ez így van, nincs miért szégyenkezned. *A sommeres részre csak bólogat, igazából nem szeretne beleszólni, az már teljességgel Esteron dolga, meg egyébként is, ő bízik benne, hogy a bátyja jó megoldást fog választani, legyen bármi is. Esteron miatt soha nem aggódott különösebben, mindig is biztos volt benne, hogy akármi is történjen, idősebb bátyja képes lesz kezelni azt - esetleg némi lökdöséssel az ő részéről.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Szomb. Jún. 21, 2014 5:15 pm

    - Köszönöm, öcsi, tudtam, hogy számíthatok rád. * mondom az öcsémnek azt hiszem tényleg át kell gondolnom pár dolgot, köszönöm, hogy segítettél. Amúgy hallottam, hogy a fogadott húgomnál töltötted az estét. Milyen volt náluk? Hogy vannak? Miket csináltatok? hogy ismerkedtetek meg? Michael jól van? Összejöttek Dariossal? * kérdezgetem az öcsémet, mert így kicsit többet megtudhatok arról mi történt amíg távol voltam.* - És MArilionról mit tudsz őt is rég láttam jól van? Te mikkel foglalkozol mostanság? Tetszik neked Lizzie? * kérdezgetek tovább mint egy szóáradat. Próbálom bepótolni azt a sok időt amit távol töltöttem a szeretteimtől. Valamint most hála a legkisebb öcsikémnek végre találtam egy kapaszkodót. Amin elindulhatok, még nem mondom azt, hogy jobban vagyok, de haladok a jobb lét felé vezető úton végre megindultam a fény felé, csak még tovább kell lépnem azon, hogy megöltem azt a démont. De majd ezen is túl fogok jutni érzem. Csak egy kis idő kell még.* - Tudod öcskös, te vagy a világ legjobb kistestvére. Nélküled, nem tudom, hogy jutottam volna ki ebből az egészből, de most már tudom merre kell megindulnom, azt hiszem még pár nap és rendbe jövök. * mondom neki és átölelem, majd a ruhásszekrényhez lépek. Szerinted mi állna jobban az új énemhez? * kérdezem meg és mutatok pár ruhát. Azt hiszem a haj színemen is változtatni kéne tudsz csinálni valami olyan masinát ami képes a haj színének a megváltoztatására? * fordulok oda hirtelen ötlettel az öcsémhez hiszen tudom, hogy ő egy ezermester.*
    Laschan Baltazaar
    Laschan Baltazaar
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Laschan Baltazaar Szomb. Jún. 21, 2014 5:55 pm

    - Rám akármikor *vigyorog. Ez után kérdéseket zúdítanak rá, amit nagyon jó jelnek vesz, mert ha Esteront már érdekli, hogy mi a helyzet vele, akkor kezdi összeszedni magát. Ahogyan záporoznak rá a kérdések, jókedvűen kuncog, az utolsó kérdésnél azonban lefagy, és nagyokat pislog.* - Először is ez most honnan jött? Másodszor pedig miért érzed úgy, hogy bármi közöd van hozzá? *kérdezi, némileg védekezve. Nem szeretné megválaszolni a kérdést, úgy... általában nem. Mert ez nem így működik. Szóval, térjünk vissza a korábbi kérdésekhez.* - Amúgy jó volt ott, és nekem úgy tűnik, mindenki rendben van, már amennyire egy ilyen család rendben lehet. Szóval azért elég durva, amikor Lizzie előadta, eléggé meglepődtem *nevet fel.* - Aztán persze túltettem magam rajta, tudod, gyorsan elfogadom az új információkat, de azért akkor se gyenge. Amúgy nem tudom, hogy hogy van, de ja, elvileg együtt vannak, vagy mi. Sok új információt kaptam tegnap *von vállat.* - Amúgy az Alagsorban futottunk össze, Peter, tudod, az a focimániás osztálytársam lerángatott, hogy igyunk valamit, aztán meglátott valami csajt és lelépett, én meg ott maradtam egyedül, és mivel Elizabeth is egyedül volt, meghívtam egy koktélra *magyarázza. Aztán kicsit átgondolja, hogy lehetséges, hogy a koktél részt kihagyhatta volna, de hát Esteron csak nem adja tovább Michaelnek, nem? Egyébként tényleg tök jó volt tegnap este, mert Michael nem kezdte el zaklatni meg vallatni meg méregetni, ahogyan attól eredetileg tartott Lizzie beszámolói után - ezt valószínűleg Esteronnak köszönheti.* - Marilion él és virul, igazából nem tudok róla, hogy bármi különös történt volna vele mostanában, én meg végeztem a suliban, ahogyan arról is sikeresen lemaradtál *vigyorog.* - Kitűnővel zártam, minden tanárom odáig van értem. Szabad elújságolni, hogy tök zseni öcséd van *bokszolja vállon a bátyját. Aztán Esteron megölelgeti, mire boldogan mosolyog.* - Az, hogy én vagyok a világ legjobb kistestvére egy tény, kérdezd meg Mariliont. Örülök, hogy tudtam segíteni. *Ez után figyeli, ahogyan a bátyja a szekrényhez sétál, közben pedig szerez egy muffint, rányom egy adag tejszínhabot, és eszegetni kezdi.* - Há' nem t'om *válaszol félig teli szájjal.* - Sz'tem a' tök jó *mutat egy világosabb színű darabra, majd lenyeli az utolsó falatot is, és nekiáll lenyalogatni az ujjait.* - Festék, tesó *vigyorog.* - De ha gondolod, keresek neked valami egyszerű bűbájt, a legtöbben azt szokták használni hozzá *teszi még hozzá. Biztos benne, hogy a földszinten lévő könyvek között van valami ilyesmi is... még rémlik is neki, hogy futott ő már össze ilyen bűbájjal.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Szomb. Jún. 21, 2014 6:19 pm

    * Elmosolyodik amikor az öccse elkezd mesélni neki arról, hogy mit és hogy volt.* - Szóval tetszik. Jól van. Tudod, hogy csak kíváncsiskodom és azért egy bizonyos szinten rám is tartozik hiszen mindketten a családom tagjai vagytok. * jön részemről a rekontra válasz arra, hogy mi közöm van hozzá. Aztán mosolyogva hallgatom a többit.* - Ezen már meg se lepődök öcskös, hogy kitűnő lettél, mindig is nagyon jó tanuló voltál. Ezt anyától örökölted. * mondom mosolyogva neki. Hiszen csak a valóságot mondom el.* - bocsi, hogy nem voltam itt, de muszáj volt egy kicsit kiruccannom. Majd szólj, a megvan a varázslat. Aztán akkor kimoccanok végre a házból is. Addig kicsit rendbe szedem a szobát, meg letakarítom a falat. * mondom a tesómnak, majd kis unszolással elkezdem kifelé tolni, hogy nekiállhassak a takarításnak.* - Köszi mindent. Csinálsz nekem még egy tálca süteményt? Előre is köszönöm. Majdmég beszélünk, de most takarítanék... Szia
    Laschan Baltazaar
    Laschan Baltazaar
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Laschan Baltazaar Szomb. Jún. 21, 2014 7:06 pm

    *Esteron szavaira csak forgatja a szemét, és komoly erőfeszítéseknek hála sikerül nem elpirulnia. Igazából nem tudná megállapítani mi van, egész egyszerűen jól érzi magát Lizzie-vel és szimpatikus neki, hát most feltétlenül muszáj ezt bonyolítani? Ha lesz valami más is, akkor lesz valami más is, de hát nem ezért állt vele szóba, szóval...* - Ezt gratulációnak veszem *vigyorog. Elégedett magával, ez tény, és nem is túl meglepő. Van mire büszkének lennie.* - Jól van, szerintem este kikeresem *bólint, a falra pedig felnevet.* - Hát, nem fog megártani neki. A papírokkal is csinálj valamit *int a padló felé, a következő szavakra meg csak rázza a fejét.* - Én itt megmentelek az örök kárhozatról szóló hibbanataidtól, erre ez a hála?! Amúgy van még süti a konyhában, ha kell, menj le érte magadnak. *Ez az utolsó, amit még ki tud nyögni, mielőtt Esteron szó szerint kirakja a szobájából.* - Amennyire jó kistestvér vagyok, annyira bunkó bátyáim vannak... Borzalom *sajnálja magát félhangosan, majd kuncog egyet, és levágtat a lépcsőn, hogy megkeresse azt a varázslatot a testvérének, mert hát... mert hát igen. Ő a legjobb kistesó a világon.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Vas. Júl. 06, 2014 9:58 pm

    * Már pár napja egész jól, van nagyon sokat köszönhet az öccsének, akivel mostanság sokat heccel Lizzie miatt, persze ezt csak jó hiszeműleg teszi és magában majd felrobban a benne rejlő örömtől az alapján amit lát. Persze ezt nem mondja se Laschannak se Lizzienek. Ma nem hagyta, hogy Laschan főzzön vacsorát, ma úgy döntött ő dob össze valamit. MErt Laschan inkább foglalkozzon azzal, hogy Lizzie ma itt alszik náluk és hát varázsolja széppé magát is na meg a szobáját is. Ő meg addig készít egy meglepetés vacsorát. Szóval Addig amíg Laschan takarít meg rendbe szedi magát, addig ő elkészíti a vacsorát. Marilion is otthon van most, szóval 4 főre főz most. A vacsora amúgy nagyon jó lesz. Hús levest készített, aztán másodiknak egy kis derelyét Baltazaar módra, a desszert pedig igazi meglepetés lesz legalábbis Lizzie és Laschan számára. Ugyanis mindkettejüknek a kedvenc pudingját főzte és a másik nevét írta fel a pudingra egy másik színű pudinggal, hogy aki nem értené annak is érthető legyen, Lizziére Laschan nevét, Laschanéra Lizzie nevét írta fel. Most készült el mindennel és Laschan számára elérhetetlenné tette az étkeket, majd miután ezzel is végzett, felment átöltözni, hogy illően fogadhassa ő is a vendéget. Szóval végeredményként egy nem túl ünnepi de ünnepies ruha van rajta. Haja, továbbra is fehér. bár már sok féle és fajta színt kipróbált a varázslattal, amit az öccsétől kapott. Majd miután átöltözött bement Marilionhoz is és most is ott van és vele beszélget.*

    // Bocsi Öcsikém, de beírom a fagyot mert nem tudtam írni meg most jött vissza rendesen a netem Very Happy //
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Hétf. Júl. 07, 2014 2:09 pm

    *Talán a rosszabb napok ellenére végre beérkezett egy jó hét is. Furcsa érzés tölt el engem, de egyben aggódás is, hogy ezt Aysen átfordítaná a saját előnyére, ha tudná, lenne még egy fontos személy az életemben. Nem tudom még, de egyelőre azt érzem, hogy Laschannal való viszonyom egyre jobban és jobban összekovácsol minket és felőle is érzem, aztán majd kialakul valami. Vagy nem, de egyet tudok, hogy nagyon jól érzem magam vele és ezt apa is látja. Aztán eszembe jutott, hogy Patriccel kéne beszélnem, mert nem tudom mitévő legyek. Ráadásul, ha még is lenne, valami nem szeretném belekeverni ebbe az egészbe. Most éppen átöltözök, egy szép fekete nyári ruha van rajtam hátul hosszú elől rövid és nincsen pántja. A Derekamnál egy aranyozott díszes öv féle van és egy hozzá való fekete papucs van rajtam. Általában ha nyár van, most már megpróbálok ruhában lenni és most semmitől sem kell tartanom. Ahogy lemegyek, észreveszem, hogy Esteron mit csinált.* - Segítettem volna a főzésben.*Nézek rá és elmosolyodok. Aztán a ruhájára és felvonom a szemöldököm.* - Te minek vagy kiöltözve?*Kérdezem meg és igen tudom, hogy heccel mostanában, de Darioth-t már elküldtem ezzel kapcsolatban hagyjon békén ezt neki is megfogom mondani.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Hétf. Júl. 07, 2014 2:33 pm

    * Miután Marilionnal megbeszélt mindent visszament le a konyhába még pár apró simítást elvégezni az ételeken. Épp az utolsó szép simítást végzi amikor meghallja Lizzie hangját. Szóval gyorsan lecsapja a fedőjét az épp elkészült pudingos meglepetésnek. Majd egy lebegtető bűbáj segítségével vissza teszi a szekrénybe és egy utolsó mozdulattal a védő bűbájt is felteszi Laschan esetleges próbálkozása ellen. Majd utána fordul a húgához.* - Hát nem sűrűn fordul meg, hogy apud így elenged valahova és hát gondoltam kicsit ennek az alkalomnak hála kicsit ünnepiesebben öltözöm fel ennyi. * teszek egy apró hazugságot, de csak mert mégsem mondhatom azt, hogy azért mert ma én leszek a pincér. De majd úgy is rájönnek addig meg legyen meg ez a gondolat. * Amúgy, hogy vagytok? Minden rendben nálatok? Pattel miújság? Nem sokat hallottam felőle mostanság. * kérdezgetek, remélve, hogy ezzel elterelem egy kicsit a témát, mert ezt a témát hanyagolni kéne, már csak azért is mert nem akarok sokat hazudni. Meg nem is megy olyan húha de jól. Marilionnak jobban menne mint nekem az biztos. Amúgy most eléggé szétszórt vagyok mostanság és így aztán eléggé könnyen le is buktetható, de most nagyon igyekszem nem le bukni.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Hétf. Júl. 07, 2014 3:08 pm

    *Körbe pillantok és elmosolyodok a terítéken és kíváncsi vagyok a vacsorára. Nem nem nagyon figyelek, más dolgokra csak gondolkodok és ez meg is látszik azért. Marilionnal meg most találkoztam először, bár egy kicsit tőle tartok, de nem lesz vele sem gond. Nem tudom miért.* - Azért lehetnél, lazább ne aggódj, remélem, elég sűrűn elenged. Ha bár szerintem nem vagyok egyedül apát ismerve rám állított angyalokat, akik követnek.*Felelem Esteronnak és igen elég jól ismerem apát szóval nem is vagyok ezért mérges rá. Plusz az őrangyalom is ha van valami akkor megérzi szóval.* - Persze minden rendben van… apa is boldog Dariothal és persze Darioth nyaggat már egy hete aztán már inkább mondtam neki hagyjon. Patric jól van, vele majd beszélnem kell.*Nézek fél szemmel Esteronra. Ilyenkor sejtheti, hogy valami van, amit nem mondok el és igen még mindig gondolkodok, és nem tudom, mit csináljak. Aysen is tervez, biztos valamit nagyon nem szeretném, ha lenne valami baj.* - Na és veletek? Te pedig..*Odalépek hozzá és kap tőlem egy beígért pofont. És csípőre teszem a kezem.* - Remélem, ezt tudod miért kaptad… Gondoltam ha már majd alkalmas lesz az idő akkor ezt megkapod. Eléggé aggódtam érted az elmúlt hetekben. Mióta visszajöttem. Ha nem találkozok Laschannal.. ez is véletlen volt. ráadásul Biancával is véletlen futottam össze mikor vissza jöttem a Purgatóriumból. Szóval remélem nem leszel hülye idióta.*Mondom neki kicsit ledorgálva és igen aggódtam érte.* - Egyébként meg miattam meg ne aggódj, mert én meg vagyok fogjuk rá.*Fogjuk rá igen. Szóval..* - Marilion kicsit furcsa.. olyan más mint ti ketten.*Igen nem ismerem elég jól, de akkor is furcsa.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Hétf. Júl. 07, 2014 3:21 pm

    * Igen tényleg mindig őrangyalokkal küldi el mindenhova Michael, de ezt már megszoktam, többek között ezért vittem még jóval ezelőtt ki a kerti placcra egy adag süteményt egy kis üzenettel, hogy itt biztonságban van a süteményhez meg jó étvágyat. * - Tudom, kaptak is tőlem egy adag sütit, hogy legalább az ő estéjük is jól teljen. * Amikor kicsit ferde szemmel rám néz, tudom, hogy most ő mondott egy kisebb hazugságot, de amíg nem jön le Laschan addig kifaggatom. A pofont tökéletesen tudom miért kapom, ezért nem is csodálkozom. * - Velünk minden rendben, meg vagyunk. Mariliontól pedig nem kell félned, már igyekszik megváltozni, de sajnos történt egy s más az életében aminek köszönhetően ilyen lett. Elég sokat tett rá az, hogy megbukott és nehezen viseli, ahogy pár más dolgot is, de már próbál javulni. Legyél elnéző vele. * Mondom és hát, hogy amit az előbb elmondtam az mennyire igaz vagy sem azt csak is mi hárman testvérek tudjuk és ez másra nm tartozik rá még Lizziere se.* - Tényleg Darioth és Apád hogy vannak, már nem ugranak folyton egymás torkának? * Kíváncsiskodom és igen most egy kicsit részletesebb leírásra vágyom mint annyi, hogy nem nem jól elvannak egymással, de ezt Lizzie is hallhatja a hangomból. De ez van nem lehet mindig nyíltan kifejezni minden mondani valót* - Amúgy láttam az előbb, hogy nem teljesen mondtál igazat. Aggódsz valami miatt, de mi miatt? * kérdezem meg és leülök az egyik székre. Mert már eleget álldogáltam ma sütés főzés közben, és még pincérkedni is fogok. Szóval hosszú nap lesz a mai.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Hétf. Júl. 07, 2014 3:58 pm

    *Csak felvonom a szemöldököm remek. Szóval Esteron is tudja. Michael arkangyal lányának lenni nagyon furcsa és nem mindenkinek adatik, meg egy ilyen nem szeretnék kérkedni. Még mindig hálás vagyok azért, hogy ennyit foglalkozik velem és az élete része vagyok. Esteron is és azt hiszem Laschan is. Marilionra terelődik a szó és sóhajtok egyet.* - Tudom, de olyan más mint ti ketten vagytok és nem tudom majd megszokom persze, de egyébként meg más bajom is van, de hagyjuk.*Felelem neki aztán a pofon után persze megölelem csak már le akartam dorgálni egy ideje és ez most alkalmas időpont volt. Amikor rákérdezz a dolgokra csak sóhajtok.* - Nem is tudom. Lehet feleslegesen aggódom. Tudod.. először a rémes év óta meg hetek óta érzem magam jól és boldognak és nem csak azért, mert apa meg Darioth végre együtt vannak hanem azért, mert igen kimerem mondani, de ha tovább heccelsz vele lefoglak bírkózni.*Nézek csúnyán rá.* - Amíg nem jön le szóval.. fura, de úgy érzem, hogy tetszik a testvéred és jó hatással van rám. Szerintem forítva is igaz. Félek, hogyha tegyük fel barátságon kívül több is kialakulna akkor ezt Aysen az előnyére fordítaná. Nem szeretném, hogy belekeveredjen a testvéred, mert nem bocsátanám meg magamnak. Tényleg úgy érzem, hogy érzek valamit iránta, de lehet ő felőle nem nem tudom. Nem szeretnék csalódni sem és vacilálok ha még is lenne közöttünk valami és Aysen akkor próbálna megkísérelni még egyszer.. már egy hete őrlődöm ezen és ahhoz képest, hogy megfogadtam magamnak is a fogadói eset óta, hogy igyekszem nem kapcsolatot keresni csak ha vége van mindennek. Tényleg kedvelem Laschant sőt nagyon is. Jó társaság jó hallgatóság és szeretek vele lenni. Nem tudom azt, hogy mint egy testvért hanem mint egy barát. Szóval ráadásul Patric sem hallott még a tesódról, de amíg nem vergődünk zöld ágra addig ne is. Ha alakul valami alakul ha nem nem csalódok, de Laschan is úgy érzem kezd az életem részévé válni pedig csak most ismertem meg.*Felelem Bátyusnak és igen ezt képes vagyok elmondani neki és nem most tényleg nem tudom mi lesz.*

    // Hat körül folyt köv User nincs jól szóval Fagy //
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Kedd Júl. 08, 2014 7:54 pm

    - Na végre legalább az egyikőtök ki meri mondani. * mondom olyan hangon mint aki már órák óta tartja vissza a levegőt azért az egy mondatért, hogy, tetszik neki a másik.* - Köszönöm. Már azt hittem soha se mondja ki egyikőtök sem. * Mondja a lánynak és átöleli. Tényleg így gondolja.* - Aysen miatt meg ne aggódj, ha belekeveri az öcsémet olyat nem ért. Tudod az utóbbi időben elég sokat olvastam a nixékről és azok gyengéiről és sebezhetőségeiről és olyan csapás még nem érte mint ami akkor fogja, ha bántani meri bármelyik család tagomat akár téged akár az öcsémet. * Jelenti ki és igen. Tényleg talált egy olyan varázslatot aminek a segítségével örök időkre bezárhatná Aysent egy olyan helyre ahonnan esélye se lenne kijönni és még mielőtt bezárná oda elvenné az összes emlékét amit a világ elpusztítására szőtt. Szóval ennyi nem lesz sok esélye a nixének ha bántja a családját vagy a szeretteit. és ez el van döntve* - Szóval minden rendben lesz, de szerintem Laschannal ez meg kéne beszélnetek. * mondja és mikor ezt kimondja meg is jelenik az emlegetett szamár a lépcső tetején. * - Épp rólad van szó gyere kész van számotokra a vacsora. Vacsora két fő részére. * jelenti ki majd átlebegteti a közeli asztalra az ételeket és meggyújtja a három gyertyát.* Mi Marilionnal a konyhában leszünk ha kell valami. * mondja majd azzal el is surran magára hagyva a két szerelmes párt.*
    Laschan Baltazaar
    Laschan Baltazaar
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Laschan Baltazaar Pént. Feb. 26, 2016 8:25 pm

    *Laschan a nappali és a konyha között mászkál fel-alá, azon tűnődve, hogy vajon Lizzie mikor ér ide. Na nem mintha késésben lenne, csak már kész a vacsora, még desszert is lett, mert nagyon belelendült a dologba, és most unatkozik. Az elmúlt pár napban nem nagyon volt ideje Lizzie-vel beszélgetni, mert egy tanfolyamot intézett. Noha semmiképpen nem akar Fyronra továbbtanulni - és amennyire utánanézett, nem is lehetne neki, épp kicsúszik a korhatárból -, azért valamit mégis csak muszáj neki, hogy később el tudja majd tartani magát. Szóval az elmúlt héten leginkább ezzel volt elfoglalva, szóval egyszer sem igazán beszéltek, és hát azért már hiányzik neki a lány. Szóval úgy döntött, áthívja vacsorára, mert miért is ne, neki is jó ez után a pörgős hét után kicsit leülni. (Igaz, hogy azért ő főzött meg ilyenek, de igazából neki ez kikapcsolódás, szóval...) Úgyhogy a konyha és a nappali között mászkálva várja, hogy végre megszólaljon a csengő.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Pént. Feb. 26, 2016 8:40 pm

    -Elmentem Laschanékhoz! Majd jövök!*A majd az valamikor néhány óra múlva akár holnap reggel. Apa tudja jó helyen vagyok! Még pedig azért is mert nem vagyok a helyzet magaslatán éppen. A legjobbkor szólt a srác, hogy van e kedvem átjönni így hát felöltöztem normálisan és ahogy kell el is indultam. Laschannal mindig is jól kijöttem. Talán túlságosan is amit nem tudom hogyan mutassak ki felé. Legalább is apának is kell megmutatnom, hogy van egy normális fiú a közelemben meg másoknak is. Ahogy haladok előre néha bevillan egy-egy látomás Castinról, de nem foglalkozok vele hiszen nem fontos egyenlőre. Az ajtó elé érkezem és bekopogok. Egy fekete ruha van rajtam csizmát is hordok természetesen hiszen téli időben nem fogok sport cipőt felvenni. Elegánsan ahogy kell. Megvárom amíg kinyítja az ajtót hiszen ki tudja mit csinál még a fiú.*
    Laschan Baltazaar
    Laschan Baltazaar
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Laschan Baltazaar Pént. Feb. 26, 2016 8:54 pm

    *Amikor meghallja a kopogást, széles vigyorral vetődik az ajtó irányába, aminek az lesz az eredménye, hogy elbotlik a szőnyeg szélében, és nagy koppanással a földre érkezik.* - Auuu *nyög halkan, majd sajgó tagjait masszírozva feltápászkodik és immár kiszámítottabb tempóban továbbsiet az ajtóhoz.* - Szia, Lizzie *vigyorog a lányra, és meg is öleli, ahogyan egyébként szinte mindig szokta, amikor találkoznak.* - Gyere be *tárja szélesebbre az ajtót, aztán amint a lány belülre kerül, be is csukja, mert hát nincs annyira felöltözve, csak egy sima zöld póló meg egy farmer van rajta. Bent persze elég meleg van, szóval nem is nagyon kell több. Lizzie kabátját felakasztja, meg felajánl neki egy papucsot, aztán végignézve rajta elvigyorodik.* - Jól áll ez a ruha *jegyzi meg, aztán gyorsan el is fordul, mielőtt lenne esélye elpirulni.* - Csináltam vacsorát, meg is terítettem meg minden, remélem éhes vagy! *szól vissza a válla felett, és az étkező-konyha felé veszi az irányt, ahol valóban meg van terítve, és az asztalon Lizzie kedvenc étele gőzölög. Ha leültek az asztal mellé, Laschan újra beszélni kezd.* - Vegyél csak *int a tál felé.* - Mi újság veled? Nem beszéltünk pár napja.
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Pént. Feb. 26, 2016 9:05 pm

    *Apa mindig tudhatja ha ilyenkor elmegyek általában jó helyem van és nem kell aggódni! Bár az ő tudatában ki tudja hiszen mindig minden percben védelmezz. Még most is. Noha meglepődök Laschan megjelnésén majd elvigyorodok én is és meg is ölelem. Mindig is megnyugtatott az ölelése, szinte az egész jelleme. Finom illatok ez.. hmm.. *- Micsoda úriember.*Mondja neki vigyorodva, de annyira vigyorodva szinte bele is pirul az egészbe. Az asztalhoz ülve csak pislákol egyet.* - Testvéreid merre járnak ilyenkor?*Érdeklődik hiszen jók az illatok és nem biztos, hogy maradni fog ha nagyon finom lett.* - Köszönöm. Igazság szerint, Apának a véleményét kértem ki a ruhát tekintve, de igyekszem! Mint mindig hiszen ismerhetsz.*Felelem vigyorodva majd rápillantok.* - Mesélj mit csináltál a főzés mellett.*Kérdezem illetve érdeklődik a lány a fiú felől.*

    Ajánlott tartalom


    Baltazaar birtok Empty Re: Baltazaar birtok

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 3:12 pm