Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+3
Dean Taylor
Rebecca Taylor
Jesmon Helar
7 posters

    Jesmon Helar lakosztálya

    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Jesmon Helar lakosztálya - Page 4 Empty Re: Jesmon Helar lakosztálya

    Témanyitás by Jesmon Helar Pént. Júl. 04, 2014 6:50 pm

    *Figyelmesen hallgatja a lányt, s nem is szól közbe, bár egyre inkább úgy érzi, hogy sürgős lenne a dolog. Azonban nem akarja sürgetni a láthatóan sokkos állapotban lévő diákot, így inkább a türelmes megoldást választja.* - Kérlek, nyugodj meg. *Szólal meg végül halkan, s ezúttal szavainak mentális képességével súlyt is ad - így a lány tudtán kívül is kénytelen leyz eleget tenni a felszólításnak. Persze nem alkalmazza a mágiát túl agresszívan, ügyel rá, hogy Alíznak ne tűnjön fel a dolog. Ha Jesmon úgy látja, már jobban van, folytatja.* - Most oedig kérlek, mondd el, mért jöttél. Valaki veszélyben van? Láttál valamit? *Kérdi, miközben egy pohár vizet varázsol az asztalra.*
    Mesélő
    Mesélő


    Jesmon Helar lakosztálya - Page 4 Empty Re: Jesmon Helar lakosztálya

    Témanyitás by Mesélő Pént. Júl. 04, 2014 7:09 pm

    *Alíz szépen lassan érzi, hogy kezd megnyugodni, így még néhány mély levegő után a zsebébe túr, elővesz egy zsepit, gyorsan megtörli az arcát, szipog még egyet és hátradől. A kérdéseket hallva ismét megremeg, de egy gyors sóhajjal sikerül felülkerekednie az érzelmein - és hát valószínűleg Jesmon mentális képessége is sokat segít neki.* - Én... tulajdonképpen ezért jöttem ide. Mármint az Akadémiára. Nem éreztem biztonságban se magamat, se a körülöttem élőket. Én... *ismét megakad és sóhajt egyet. Egyébként most, hogy már nagyjából megnyugodott, és itt ülnek egymással szemben, az ősdémonnak feltűnhet, hogy folyamatosan egyre gyengébb a szinte már megszokott, sötét mágiával átitatott kisugárzás a lány körül. Valami megváltozott. Alíz pár pillanatig szünetet tart, gondolkozva, hogy melyik végén is fogja meg a történetet, végül felemeli ökölbe szorított kezét, és az ujjait szétnyitva egy medált tesz láthatóvá.* - Minden ezzel kezdődött *mondja, majd leteszi az ékszert az asztalra kettejük közé. Jesmon érezheti, ahogyan a fekete mágia elhagyja a lányt, követve a nyakláncot, egyértelművé téve, hogy az a forrás. De ahogyan már említettem, ez a mágia egyre csak gyengül.* - Ezt a nyakláncot apámtól kaptam, születésemkor, és úgy öt éves korom óta minden áldott nap rajtam volt. Aztán... megváltoztak a dolgok. *Itt ismét megakad, és az ajkát kezdi rágcsálni, mintha ő maga is félne a folytatástól.*
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Jesmon Helar lakosztálya - Page 4 Empty Re: Jesmon Helar lakosztálya

    Témanyitás by Jesmon Helar Pént. Júl. 04, 2014 7:22 pm

    *Továbbra is csak csöndben, de egyre feszültebben figyel, ahogy a lány belekezd a történetbe. Egy nagyon rossz érzés kezdi hatalmába keríteni, úgy érzi, ez most valóban komoly, de ennek ellenére sem veszíti el hidegvérét.* - Tudod, hogy mi ez? *Kérdi a nyakláncra bökve, ahogy Alíz az asztalra helyezi.* - Hogyan változott meg? *Kérdi aztán, próbálva folytatása ösztökélni a diákot.*

    //asztali sztájlban fogom nyomni, telóról másra nem telik xD//
    Mesélő
    Mesélő


    Jesmon Helar lakosztálya - Page 4 Empty Re: Jesmon Helar lakosztálya

    Témanyitás by Mesélő Pént. Júl. 04, 2014 7:58 pm

    - Nem teljesen... De igazából akármennyit gondolkoztam rajta, végül arra jutottam, hogy igazából maga ez a tárgy csak egy egyszerű medál. Tehát ahogy mondtam... megváltoztak a dolgok. *Itt egy pillanatra ismét szünetet tart, és sóhajt.* - Egy nap... egy nap arra ébredtem, hogy valaki beszél hozzám. Fogalmam sem volt, honnan jön a hang... és ő sem magyarázta el. Csak... ott volt. És az után már minden egyes reggel, minden egyes pillanatban, amit ébren töltöttem beszélt hozzám, éreztem, hogy ott van velem valaki, de soha... *Ismét megakad, igyekezve úrrá lenni felgyorsult légzésén és szívverésén. Talán nem kell magyarázni, hogy borzalmas élmény volt. Pár perccel később ismét megszólal.* - Biztos voltam benne, hogy megőrültem. Nem mondtam senkinek, csak... próbáltam figyelmen kívül hagyni. Aztán egy idő után... Ahogyan egyre többet beszélt hozzám, rájöttem, hogy hallja a gondolataimat. Válaszolt rájuk. Néha-néha már tudatosan arra használtam ezt a tényt, hogy beszéljek vele, de ilyenkor mindig annyira... *Sóhaj.* - Elkezdett alakot ölteni. Szerintem ez azért volt, mert egyre... nem is tudom, talán megerősödött? Lehetséges, hogy erősebb lett a gondolataimtól? Attól, hogy odafigyeltem rá? *Érezhető, hogy a kérdések csak félig szólnak Jesmonhoz, inkább Alíz kérdései saját magához.* - Lehetséges, hogy ez az egész csak azért történhetett meg, mert nem szabadultam meg tőle időben? Az én hibám...? *Itt ismét elakad, és kitör belőle a sírás. Hát, úgy tűnik ezzel a történettel nagyon lassan fognak haladni, de hát hiába. A lány elmúlt éve olyan súlyos körülmények között telt, hogy meglepő, hogy egyáltalán képes még teljes mondatokat alkotni. Ha nem félne ennyire a következményektől, lehetséges, hogy nem is próbálkozna vele...*

    // Csaaaak nyugodtan, Lil xD Később akár ki is bővítheted őket, amíg új cselekvést vagy megszólalást nem írsz bele Razz //
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Jesmon Helar lakosztálya - Page 4 Empty Re: Jesmon Helar lakosztálya

    Témanyitás by Jesmon Helar Pént. Júl. 04, 2014 8:22 pm

    *Ahogy a beszámoló egyre halad előre, Jesmon is egyre idegesebb lesz, habár folyamatosab próbálja képességével megnyugtatni a másikat. Azonban amint Alíz a végére ér, Jesmon hirtelen felemelkedik a székből, s az asztalra támaszkodva, feszült arckifejezéssel a lányra pillant.* - Mi történt? Kérlek, mondd el, akármi is az. Ha ez a medál az, amire gondolok... Istenem... Alíz, mindent el kell mondanod. Most. *Jelenti ki immár ellentmondást nem tűrő hangon, egyértelművé téve, hogy tudja, mennyire komoly dologról van itt szó. Immár nem kedves, együttérző igazgató, hanem minden értelemben hatalmas és ijesztő erővel bíró ősdémon. Szinte érezhető a körülötte fellángoló sötét erőtér, ahogy ellöki a széket s az asztalt megkerülve a lány elé áll. Kezét a vállára téve maga felé fordítja s a szemébe néz.* - Ez most nagyon fontos. *Mondja halkan, de hangjából szinte süt a meggyőződés. Hogy most tényleg komolyan gondolja. Mert ha igaz, amit a lány mond, nagyon sokan vannak most veszélyben. Alíz lelki világának ápolgatása ezután is ráér.*
    Mesélő
    Mesélő


    Jesmon Helar lakosztálya - Page 4 Empty Re: Jesmon Helar lakosztálya

    Témanyitás by Mesélő Pént. Júl. 04, 2014 9:11 pm

    *Érzi a pillanatot, amikor Jesmon felfogja, hogy ez valami nagyon fontos dolog. Amikor a férfi hozzá lép és megérinti, reszketve pillant fel rá, és remegő hangon folytatja.* - Vállig érő, fehér haja volt és nagyon világosbarna, szinte narancssárga szeme. Amikor tényleges alakot öltött, elkezdtem faggatni róla, hogy ki ő és mi köze van hozzám, amíg végül kiderült, hogy miután meghalt, a lelke beragadt ebbe a medálba. Először szimpatikus volt, nagyon barátságos, de aztán... Ahogyan egyre több mindent tudtam meg róla, rájöttem, hogy ki ő. Annyira megijedtem, én... *Gyorsan összeszedi magát. Látja az ősdémon tekintetét, tudja, hogy nem eshet szét, nem kalandozhat el.* - Amikor rájöttem, megpróbáltam megszabadulni a medáltól, de lassan képessé vált rá, hogy irányítson rajta keresztül és nem engedte, hogy levegyem. Szerencsére annyi erőm még volt, hogy összepakoljam a holmimat és idejöjjek, viszont képtelen voltam eljutni bármelyikükhöz is, pedig én igazán akartam. *Ismét könnyek kezdenek peregni az arcán, de tovább beszél.* - Abban reménykedtem, hogy talán valaki képes lesz segíteni, megszabadulni tőle valahogyan... De aztán ma reggel hirtelen eltűnt. Olyan volt, mintha egy mázsás követ vettek volna le a nyakamról. Eleinte örültem neki, aztán rájöttem, hogy mit jelent. Kiszabadult. Elég ereje lett hozzá, hogy elhagyja a nyakláncot és tényleges testet öltsön. *Ezzel voltaképpen vége az elbeszélésnek, így Alíz újra Jesmonra pillant, remegve, könnyes szemekkel.* - A Lidércvadász az. Azriel.

    *Ebben a pillanatban egy mágikusan felerősített hang zeng végig az Akadémián.*
    - Fyron Akadémia! Halljátok hát a valót és hozzátok meg a döntéseteket! A háború ismét elkezdődik, és Lord Azriel harcba hívja mindazokat, akik hajlandóak csatlakozni hozzá! *Amennyiben Jesmon kipillant az ablakán, megláthatja, ami eddig Alíz miatt elkerülhetetlenül nem tűnt fel neki: a birtokkapuban egy kisebb sereg gyűlt össze, akik valamilyen módon átjutottak a bejáratot védő bűbájokon.*

    Ajánlott tartalom


    Jesmon Helar lakosztálya - Page 4 Empty Re: Jesmon Helar lakosztálya

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Márc. 29, 2024 10:19 am