Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+4
Elizabeth Cobb
Esteron Baltazaar
Ragnar Solberg
Amanda Helgesen
8 posters

    Rémálmok ligete

    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Rémálmok ligete - Page 2 Empty Re: Rémálmok ligete

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Pént. Nov. 01, 2013 8:30 pm

    * Egyre jobban elkezd elpattanni nála a húr ám mikor reed a szárnyait kitárva szétszakítja a kötelet és odarepül elé akkor elveszti a türelmét és átváltozik, és nekiront reednek és ráharap a vállára, nem egyből a nyakát támadja el akarja véreztetni a férfit, hogy a sebeibe haljon bele. Egy dühöngő fenevad lett és mivel nixe ezért érzékeli Reed gondolatait, de most nem nagyon törődik velük, csak a saját gondolatait hallja, ami nem más mint, hogy* ~ harapd ahol éred okozz neki fájdalmat. Hagyd elvérezni, hogy annyit szenvedhessen amennyit te is szenvedtél. ~ * Nem képes más most már leállítani csak egy másik vérfarkas mert más nem lenne képes őt leszedni Reedről.*
    Delia
    Delia


    Rémálmok ligete - Page 2 Empty Re: Rémálmok ligete

    Témanyitás by Delia Pént. Nov. 01, 2013 8:46 pm

    *Amikor kitárja a szárnyait elkezdődik a harc. Jonathan átváltozik amire meglepődik és hátrál is és felkiált amikor eltalálja. ledobja magáról a farkast és a felrepül a fának a legtetejére.* - Na ide tuti nem jön fel…*Aztán történik az esemény. Előugrik egy fekete vörös szemű farkas és rátámad a másikra. Igen ez Christopher lesz. Miért? Valakinek le kell állítania. Reed ott marad egyenlőre és igyekszik nem összeesni a másik két farkas pedig tuti összekap.. Ha bár ahogy rátámad Chris Jonathanra a farkas alakból visszaváltozik és úgy változik vissza, hogy igyekszik a földön maradni, hogy lássa kire támad a testvére. Reméli sikerül lefékeznie és közben Reedre is tekint tudja, hogy bajban vannak, de ez most kellett és nem ezt akarta a másiknak, de nem volt más választása. chris fogja a büntetést fel vállalni, de azt, hogy megharapja a másik ez.. uh.. Reed nem hal meg most szerencséje van.. de itt most Jonathannak kell visszaváltoznia…*
    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Rémálmok ligete - Page 2 Empty Re: Rémálmok ligete

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Pént. Nov. 01, 2013 8:54 pm

    * Amikor sikerül reednek ledobnia őt magáról utána menne a fára ám egy másik farkas neki ugrik mire ő vissza üt fel se merül benne, hogy az az öccse ám amikor sikerül azt ledobnia és nekiugrana az visszaváltozik Chrissé mire lefékezi magát és visszaalakul majd térdre esik.* - Mit tettem Chriss? Nem lett volna szabad, hogy ennyire felhúzzam magam. * mondja és nem is mer testvére szemébe nézni. Mert tudja mit látna abba azt amit apjáéba látna, hogy nagy bajban van most és ezt ő is nagyon jól tudja de elragadta a hév és nem tudott ellenállni annak.*
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Rémálmok ligete - Page 2 Empty Re: Rémálmok ligete

    Témanyitás by Christopher Acerlot Pént. Nov. 01, 2013 10:04 pm

    *Amikor megharpja a tanárt átalakul és cselekszik. Nem szeretne vérfürdőt rendezni és félti a testvérét. Amikor térdre esik felsegíti és rámosolyog.* - Nem számít. Felidegelt nem a te hibád. Nem a te hibád.*Reed elrepül Chris pedig össze szedi bátyját és visszaindulnak az iskolába.*- Te most szépen vissza fogsz menni és lezuhanyzol rendben? Nekem lesz még egy dolgom amit el kell intéznem.*Jelenti ki és ahogy haladnak ki a szigetre. elviszi a tesója helyett a balhét. Nem érdekli tudja jól azt, hogy most min megy keresztül a másik és nem akarja, hogy kicsapják. Szóval ha visszatértek az iskolába megvárja míg jonathan eltűnik a színről és elindul megkeresni Helart, hogy elmondja mi történt és várva a legrosszabb bűntetést. Igen ezt akik fontosak számára megtenné és erethonos szóval tényleg van lelke és ezt is azért csinálja, hogy a másikat ne csapják ki.*
    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Rémálmok ligete - Page 2 Empty Re: Rémálmok ligete

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Szomb. Ápr. 19, 2014 8:55 pm

    * Direkt jött ide, tudja, hogy beszélnie kell Victoriával, de azt is tudja, hogy ez a beszélgetés olyan lesz kb mint egy rémálom és még fogalma sincs, hogyan magyarázza el a lánynak, hogy mi miatt nem lehet semmi a kapcsolatukból és, hogy meg kell értenie, hogy szeretne Amélienek még egy esélyt arra, hogy megjavuljon. Tökéletesen tudja, hogy ez a mondat a lánynak nagyon fog fájni és, hogy nem biztos, hogy ütések és karmolások nélkül megússza, de most már muszáj túl lennie ezen a tegnapi csata ráébresztette arra, hogy muszáj a saját életét is rendbe hoznia, mert a saját élete is kezd hasonlítani egy csata mezőhöz, talán még bonyolultabbhoz is mint a tegnapi azt tudja, hogy mindenképp vesztesen keveredik ki belőle a kérdés csak az, hogy mekkora veszteséggel, fog az egészből kikeveredni. Vajon mennyi veszteség fogja érni saját harcmezején vívott csatáiban amiben egyedül kell harcolnia sokak ellen, de tudja, hogy majd azok is később be fogják majd látni, hogy igaza volt, és akkor majd megértik miért kellett így cselekednie. De ez a csata amit most fog vívni Victoriával még ha nem is só szerint, ez lesz az összes közül a legnehezebb. Szóval,most ott ül az erdőben az egyik fa ágán és várja, hogy Vicék is megérkezzenek.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Rémálmok ligete - Page 2 Empty Re: Rémálmok ligete

    Témanyitás by Victoria Jones Szomb. Ápr. 19, 2014 9:49 pm

    -Hagyjál békén Christopher nem érdekel ez az egész. Nem érdekel Jonathan sem lezártam vele a dolgot és kész… – Azért nem szólsz hozzá ezt meg kell, beszéljétek..*Ahogy fejezi, be csak rámorgok és így vitázunk egész úton. Persze tudom, hogy nem kezdtünk el semmit, de lehetett volna őszinte és akkor nem így reagálok. Amikor meglátom hova hozott megtorpanok.* - Ide nem megyek be… - Oh, dehogynem… – Egy kutya ne ugasson nekem…*Mérgében akkorát lök a lányon, hogy a vámpír elkapja, egy pillanatra Chris torkát majd felülkerekedik az érzésein majd előre halad. Megpillantva az iker tesót csak megfordul, de mögötte ott van, Chris..* - Szépen elbeszélgetünk… – Nekem ne parancsoljon két kutya, akinek még a nyelvét sem értem..*Feleli a lány.* - Egyébként is miért pont ide? Nem lehetett volna valami más helyen.*Kérdezi meg. Öltözéke egyébként egy fekete nadrág, fekete elegáns felső és a haja be van fonva ezért picit göndör, mert tegnap befonta. Szóval igen csinosan néz ki. Nem figyel Jonathanra, de elmenni nem tud hiszen azért vannak itt, hogy megbeszéljék a dolgokat.*
    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Rémálmok ligete - Page 2 Empty Re: Rémálmok ligete

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Szomb. Ápr. 19, 2014 10:16 pm

    * Hallom ahogyan vitázva közelednek Chrisék, mire egy nagy sóhaj kíséretében leugrok az ágról. Megállok velük szemben. Ám a kutya szóra fel megy az ereimbe a pumpa és ezúttal nixe képességemet használom. Melynek segítségével elég hamar Victoria mellett termek és testét a fának szorítva. * - Ne... merészelj még egyszer kutyának szólítani. MEGÉRTETTED? * kérdezem meg tőle az utolsó szót kicsit megemelt hangon. Aztán észbe kapok.* - Elnézést. * engedem el a lányt közben és egy gyors mozdulattal a lány már úgy áll mintha hozzá se értem volna.* - Figyelj. Nem tudnánk ezt megbeszélni? Nagyon sajnálom ami történt és nem akartam játszadozni veled.  De úgy érzem Amélie más lett és szeretnék adni neki még egy esélyt arra, hogy jobb ember pontosabban vámpír legyen. Senkije nincs rajtam kívül és én vagyok az egyetlen aki hisz neki. Tudom, hogy halálra sértettelek ezzel és úgy érzed kihasználtalak, de meg kell értened, hogy nincs más választásom, csak ez az egy helyes út létezik. Még akkor is, ha ezzel másoknak fájdalmat kel okoznom. Szóval teljesen jogos a haragod felém és megértem, hogy így viselkedsz velem, de legalább az öcsémet hagyd ki ebből és csak rám legyél haraos ő em tehet semmiről és legalább annyira ellene van ennek az egésznek mint te. De tudom, hogy a döntésem helyes volt és ezzel nem engedek vitába szállni. Szóval a lényeg az, hogy nem akarlak elveszíteni mint barátot, de teljesen egyetértek azzal, hogy haragos  vagy rám a dolgok miatt.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Rémálmok ligete - Page 2 Empty Re: Rémálmok ligete

    Témanyitás by Victoria Jones Szomb. Ápr. 19, 2014 10:38 pm

    *Amikor elkezdek mind a kettővel vitázni nagyon kiakadtam és persze jogosan aztán amikor Jonathan kiabálni kezd akkor megijedem és a szemébe nézek. Kirázz a hideg persze és tudom, hogy nem szándékosan mondtam nekik Chris nem vette fel..* - Nagyon rossz húzás volt tőled, mert nem szeretem ha játszanak az érzéseimmel és kihasználnak. Ezt leginkább Erik tudja jól, hogy milyen vagyok. Belementem, hogy találkozom veled, de nem ezt kellett volna csinálnod. Nem így..*Mondom neki kissé rekedtem majd amikor arról beszél, hogy az öccsét hagyjam ki elmosolyodom.* - Ő rángatott ide, mert tudta nem jövök el ha te hívsz. Tudod ez így is van tényleg nem jöttem volna ide.*Felelek neki és blokkolok minden rosszat ami jelenleg terjeng bennem.* - Nem érdekel az a lány.. engem inkább jobban izgat, hogy te milyen ember vagy. Olyan aki őszinte egyből és nem gázol át másokon vagy olyan amit most mutattál magadból „görény” szóval jellemezvén amiért kerültelek hetek óta..*Fejezem be és igen ebben teljesen biztos vagyok és ha Amyék nem segítenek akkor ennyire se jöttem volna ki.* - Lett volna választásod ezt te is tudod, de ha ilyen vagy, mert annak a lánynak nincs senkije.. úgy tudom ő volt az aki miatt olyan lettél amilyen.*Nézek Chrisre, de úgy döntöm nem húzom tovább a dolgokat. Sóhajtok. Nem hiszem, hogy megtudnék bízni benned ahhoz sokat kell dolgoznod. Nem tudnék egyből megbízni abban aki becsapott. Ezt értsd meg.*Magyarázom neki és igen benne lennék a dolgokban, de most tartom magam.* -Nem mondom, hogy Chris nem volt rendes, mert az, de azért bevallhatod, hogy nem csináltad a dolgokat jól.*Nézek rá komolyan, aztán elfordítom a fejem egy pillanatra. Rosszul esik na.*
    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Rémálmok ligete - Page 2 Empty Re: Rémálmok ligete

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Szomb. Ápr. 19, 2014 10:50 pm

    * Hallgatom amit a lány mondd és érzem benne a visszafolytott dühöt, de neki is meg kell érteni, hogy mit és miért tett. * - Tudom, azt is tudom, hogy nem pont így kellett volna, de már régóta vártam azt a pillanatot, hogy újra lássam. Te is nagyon jól tudtad, hogy akár mennyire is vert át én még mindig szerelmes voltam belé. Mert nem egyszer elmondtam neked. NYugodtan felpofozhatsz ha attól jobban érzed magad és gondolj görénynek ha attól kényelmesebb, de nem volt más választásom. Nincsen más aki segíthetne rajta csak én. Ezt akkor is így gondoltam most is így gondolom és a jövőben is így fogom gondolni. Valamint NEM fogom hagyni, hogy bárki ismétlem BÁRKI eltántorítson ettől a döntésemtől. Szóval. Ezt a részét a vitának lezártam.  Annak viszont örülök ha Chrisst kihagyod ebből. Valamint neki is köszönöm, hogy ide rángatott. De nem szeretném Améliet elengedni onnan agam mellől. Talán végre jó útra téríthetem onnan ahol még nagyon régiben volt. Szeretném ha jó ember lenne és én vagyok az egyetlen aki tényleg jó útra térítheti.*

    // Fagy//

    Ajánlott tartalom


    Rémálmok ligete - Page 2 Empty Re: Rémálmok ligete

    Témanyitás by Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 4:18 pm