Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+19
Patric J. Morgan
Dante Torres
Raisa A. Wyberg-Merchant
Delia
Eliana De Lucia
Emeline Thienen
Atanas A. WIlliams
Lord Sayon Merlioth
Henrik Dahl
Amanda Helgesen
Ragnar Solberg
Andrew Mason
Christopher Acerlot
Victoria Jones
Dobókocka
Bianca D. McCarthy
Erik Norgen
Lily Hollow
Mesélő
23 posters

    Árnytan terem

    Andrew Mason
    Andrew Mason
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Árnytan terem - Page 13 Empty Re: Árnytan terem

    Témanyitás by Andrew Mason Szomb. Szept. 13, 2014 5:27 pm

    *Az előtte lévő tájat megpillantva felvonja a szemöldökét, és őszintén szólva nem nagyon tudja eldönteni, hogy tulajdonképpen mit kellene csinálnia. Végül úgy dönt, hogy ő azon a kapun át nem megy, így hát ha van ilyen opciója, akkor elindul a kapuval ellenkező irányba. Nagyon nem szimpatikus neki az az átjáró, és nem tartja értelmes vagy bölcs döntésnek, hogy keresztül haladjon rajta.*
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Árnytan terem - Page 13 Empty Re: Árnytan terem

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Szomb. Szept. 13, 2014 5:30 pm

    * Mikor a portálon keresztül egy véres alagútba kerül megszólal.* - Hát azért ennél rémisztőbbet vártam volna. * Mondja, majd megindul egyenesen előre, persze óvatosan és a pisztolyát előveszi melyet még a Hitleres óráról szerzett. Még mindig röhögnie kell ha eszébe jut, hogy anno Jamessel kigolyózták és megölték Hitlert majd még pózoltak is vele. Majd amikor röhög egyet kicsit furcsának is hallja a visszhangot, szóval óvatosan mindenre felkészülve halad előre, hogy minél többet megtudhasson erről a helyről és a környezetében levő dolgokról, bár mivel ez egy ki******* vérrel teli alagút, nem nagyon van más a közelében, de végül is miért félne, bár azért reméli, hogy nem fog semmi olyat szerezni, mert mint mindig A Meridas medálja továbbra is rajta van és hát Cathnek nem akar fájdalmat okozni. *
    Mesélő
    Mesélő


    Árnytan terem - Page 13 Empty Re: Árnytan terem

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Szept. 13, 2014 5:47 pm

    Andrew:  *Rosszul teszi, hogy elindulna hiszen ilyen opció nem létezik. A kapu felé kell elindulnia hiszen egyből megjelenik a semmiből két oldalon egy rács. Szóval előre kell elindulnia hiszen ha nem teszi meg akkor valaki rásegít.   – Ki vagy te?*Kérdezi egy mélyebb hang Drwtől, de még jelenik elő.* – Betolakodók nem jöhetnek ide.. *Feleli az idegen és egy hatalmas tűz jelenik meg a kapu előtt.*
    Atanas: *Szépen halad tovább amikor hirtelen előtte a földből kisebb szögek jelennek meg, hogy nem mehet tovább különben halál jár.* – Tudod mi az –az alagút végén?*Neki is egy ismeretlen hang teszi fel a kérdést egy mély barító hangú férfi, de nem látja sehol.*- Ha kitalálod ki vagyok akkor jöhetsz velem tovább és megmutatom hova fogsz tartozni.*Feleli neki és várja a férfi válaszát.*[/i]
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Árnytan terem - Page 13 Empty Re: Árnytan terem

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Szomb. Szept. 13, 2014 5:53 pm

    * Ahogy menne tovább szögek jelennek meg előtte. * - Mi vagyok én fakír? * kérdi meg amikor megszólal számára egy ismeretlen hang, hogy találja ki, hogy ő kicsoda.* - Vagy egy szellem vagy, vagy, nem tudom eléggé nehéz egy hang alapján megmondani, hogy kicsoda vagy valami találós kérdés vagy rejtvény nem jár hozzá. Mert csak a hangodból nem fogom tudni kitalálni és most rohadtul nincs kedvem fakírt alakítani. * jelenti ki a hang számára és tényleg kíváncsi rá, hogy akkor mégis, hogy találja ki ha azon kívül, hogy férfi bariton hangja van nem tud semmit a másikról. *
    Andrew Mason
    Andrew Mason
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Árnytan terem - Page 13 Empty Re: Árnytan terem

    Témanyitás by Andrew Mason Szomb. Szept. 13, 2014 5:54 pm

    *Amikor megjelenik a rács, lemondóan sóhajt egyet, majd vállat vonva a kapu felé fordul, bár továbbra sem tetszik neki a helyzet. A hangot hallva és az újabb adag tüzet látva szusszant egyet.* - Túl sok nekem itt a tűz. Diluvium *int a kapu felé, (remélhetőleg) útjára indítva egy hatalmas hullámot elsősorban az újonnan megjelent lángok felé, de ha működik a varázslat, akkor minden mást is kiolt az útjában.*

    // Vízmágia 1. Árvíz
    Leírás: A varázslat egy körül-belül tíz méter magas vízfalat hoz létre, amely rázúdul a hatókörén belül lévőkre. A semmiből is el lehet készíteni, de jóval könnyebb és erősebb, ha valódi víz van a mágus közelében, amikor használják. Ugyanezzel, kellő méretű vízfelület közelében hatalmas hullámokat lehet kelteni, és voltaképpen egy egész tavat rá lehet zúdítani a partközelben tartózkodókra. A harmadik lehetőség pedig a folyók megduzzasztása.
    Hatóidő: A varázslat azonnal létrejön, minden esetben egy hatalmas hullám erejéig tart, utána elcsitul. //
    Dobókocka
    Dobókocka


    Árnytan terem - Page 13 Empty Re: Árnytan terem

    Témanyitás by Dobókocka Szomb. Szept. 13, 2014 5:54 pm

    The member 'Andrew Mason' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Árnytan terem - Page 13 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Árnytan terem - Page 13 Hatoldal__6_www.kepfeltoltes.hu_
    Mesélő
    Mesélő


    Árnytan terem - Page 13 Empty Re: Árnytan terem

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Szept. 13, 2014 6:12 pm

    Atanas: - Hát fakír nem vagyok, de itt az én találos kérdéseimre kell, hogy rá gyere. Van egy föld és lebeg is egy segítő vagyok.*Megjelenik egy fiatal nő akinek az arca gyönyörű mint a babáknak, de közben viszont látszik, hogy egy zombiról van szó.* - Gyere megmutatom neked mit kell játszani. Át kell jutni az akadályokon.*Ahogyan a kislány megfordul láthatja, hogy nincsen feje és az agya látszik csak. ~Ne feledje fiatal úr ez csak egy illúzió. Kövesse a kislányt nem lesz semmi baja. ~*Szólal mg a tanár Atanas fejében ha a fiú meg is ijedt.- Nem kell tényleg félni az egy sötét lyuk abban a lyukban van egy szem ami képes látni mindenkinek a félelmét, beleolvas a gondolatodba. Nem szabad a szemébe nézni, mert akkor úgy jársz mint én.. A félelmét le kell győzni . Tudja nekem nem nagyon volt rá lehetőségem én csak egy kísértet vagyok.. Ha ezt az átjárót kinyitják akkor nem csak én jövök ki. Több ezren vagyunk.*Feleli a lány Atanasnak.*
    Andrew: Sikeresen alkalmazta a varázslatot ám egy kis ördög előbújt és útját álta a fiúnak. Akkor juthatsz ki ha adsz nekem cserébe valamit. A sárkányod megteszi az nagyon aranyos jószág, de itt is maradhatsz nekem ha nagyon szeretnéd.*Feleli a kisember neki és várja Drew válaszát.* – Az állat vagy az ön élete
    Andrew Mason
    Andrew Mason
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Árnytan terem - Page 13 Empty Re: Árnytan terem

    Témanyitás by Andrew Mason Szomb. Szept. 13, 2014 6:30 pm

    - Egyrészt, a sárkányom jelenleg nincs itt, másrészt Vic hozzám tartozik. Hiába fenyeget, nem fogom elárulni azt a sárkányt *jelenti ki magabiztosan, noha nem tudja, honnan jönnek a szavak. Pár hónappal korábban még bármit megtett volna, hogy megszabadulhasson a lénytől, most pedig... Hiába. A dolgok változnak.* - Van viszont egy jobb ötletem *teszi még hozzá, majd egy hanyag intés kíséretében elmotyogja a megfelelő varázsigét. Ha minden jól megy, megjelennek kedves holtjai, a parancsára várva.* - Szedjétek darabokra *adja ki az utasítást hidegen, a beszélőre mutatva, majd hátrébb áll, hogy a hadserege kényelmesen elférjen.*

    // Holt hadsereg
    Varázsige: Mortuus Exercitus
    Leírás: Ki ne szeretne maga mellett tudni egy hadsereget? Akár a semmiből, akár a temetők közelében lévő holtak ezzel az egyszerű varázsigével fegyverbe lehet hívni. A temetőben nyugvó holtak annyira nem képzettek, mint a semmiből megidézett harcosok, de a hívásuk kevesebb energiát vesz igénybe. A lelkek hűségesen szolgálnak, védelmeznek, és az élők önző céljaiért harcba szállnak. Katonás vezényszavakkal lehet őket irányítani, hiszen a parancsnokuknak tartják a megidézőjüket. Viszont vigyázat, mert egy idő után a kötelék gyengülni kezd, és ha nem küldik el őket időben, akkor a megidézőre is rátámadnak! Az “Oszolj!” paranccsal lehet őket eltüntetni a legkönnyebben.
    Hatóidő: Egy óráig hűen szolgálják vezérüket, de ha letelik az egy óra, akkor minden élő elsöpörnek a Föld színéről.

    - Holt hadsereg Holtidézés, I. kategóriás bónusz, dobáshoz +1 //
    Dobókocka
    Dobókocka


    Árnytan terem - Page 13 Empty Re: Árnytan terem

    Témanyitás by Dobókocka Szomb. Szept. 13, 2014 6:30 pm

    The member 'Andrew Mason' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Árnytan terem - Page 13 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Árnytan terem - Page 13 Hatoldal__4_www.kepfeltoltes.hu_
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Árnytan terem - Page 13 Empty Re: Árnytan terem

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Szomb. Szept. 13, 2014 6:31 pm

    * Hát oké, megjelenik előtte egy babaarcú zombi akinek kilátszik az agya. Zseniális trükk a tanár részéről. Mindegy, belemegy a játékba, ám amikor a félelméről van szó akkor, elfintorodik. * - Még hányszor győzzem le a félelmemet úgy mégis? Egyszer már megtettem miért ne tudnám megtenni még egyszer. De szóval lényeg a lényeg, el kell mennem Samhez és meg kell küzdenem a félelmemmel, úgy, hogy közben nem nézhetek a Samébe, mert ha a Samébe nézek akkor vesztettem? Tudod ez egy Samtelenül Samtelen vicc. Miért nem Samezhetek azzal akivel szeretnék, azon kívül, hogy a feleségem kinyírna érte? Amúgy is egy Sam, hogyan tudna ártani nekem? * jönnek a Sames poénok ezrei belőle. De persze azért közben követi a zombi lányt és a pisztolyával elkezdi böködni az agyát.* - Amúgy ezt érzed? * kérdezi meg tőle, ha a csaj azt válaszolja, hogy nem akkor tovább folytatja.*
    Mesélő
    Mesélő


    Árnytan terem - Page 13 Empty Re: Árnytan terem

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Szept. 13, 2014 6:59 pm


    Andrew: *A fiú varázslata sikeres a holt hadseregnek sikerül elintézniük  őket és természetesen mindenképpen a fiú erős tudással rendelkezik amit a tanár megállapít.  Figyeli ahogyan a sereg csinálja a dolgát aztán hirtelen Drw a tereben terem az ő padján ott van egy érem és természetesen egy jutalom amiért megvédte a sárkányát..
    // Dobj 10-es kockával //

    Atanas: - Mily bátor vagy, hogy ezt kimered jelenteni vissza engedlek a terembe. Sok olyan ember van akinek van még félelme csak elrejti, de láthatólag, hogy te képes vagy megvédeni a menyasszonyodat és bármiért képes vagy kiállni érte gratulálok.*Ezzel a mondattal  a fiú is vissza kerül a terembe padján a jutalom és az érme.*
    // 10-es kockával dobj//

    *Ez csak egy kis ízelítő volt. A továbbiakban bele fogunk lendülni a harcokba. Közeledik egy csúnya háború és persze erre kell koncentrálnunk. Nem kell tőlem tartani. Velem átfogjátok ismételni amit eddig tanultatok. A jutalmatok a szobátokban lesz. Házi feladatot pedig nem fogtok most tőlem kapni, de ha bármilyen kérdésetek van nyugodtan felelek.*Feleli szűk szakvuan tanár és várja a kérdéseket. ő bemutatkozó órát szeretne tartani aki szeretne kérdezni tőle valamit nyugodtan. Ha nem akkor távozhatnak.*
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Árnytan terem - Page 13 Empty Re: Árnytan terem

    Témanyitás by Atanas A. WIlliams Szomb. Szept. 13, 2014 7:05 pm

    * Mikor kijelenti ezt a zombi majd visszakerül a terembe meglepődik azt hitte több minden lesz ennél, de aztán szinte semmit nem csinált. Mindegy. Visszakerül a terembe végighallgatja a tanárt, majd felkel és távozik. *

    // Köszi az órát! //


    A hozzászólást Atanas A. Williams összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 13, 2014 7:05 pm-kor.
    Dobókocka
    Dobókocka


    Árnytan terem - Page 13 Empty Re: Árnytan terem

    Témanyitás by Dobókocka Szomb. Szept. 13, 2014 7:05 pm

    The member 'Atanas A. Williams' has done the following action : Dices roll

    'Tízoldalú kocka' :
    Árnytan terem - Page 13 12871072944_www.kepfeltoltes.hu_
    Andrew Mason
    Andrew Mason
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Árnytan terem - Page 13 Empty Re: Árnytan terem

    Témanyitás by Andrew Mason Szomb. Szept. 13, 2014 7:08 pm

    *Elégedetten figyeli, ahogyan a varázslata teszi a dolgát, majd ismét a teremben találja magát, ahol leül a helyére, és int Vicarah-nak, hogy foglaljon helyet az ölében. Amikor ez megtörténik, simogatni kezdi a kis (pontosabban egyre nagyobb) sárkányt, azon gondolkozva, hogy tulajdonképpen miért is nem lenne hajlandó feladni ezt a kapcsolatot. Nem is igazán figyel a tanárra, kérdése meg amúgy sincs, szóval amikor elengedik az osztályt, feláll, és lassú léptekkel egy sétára indul a birtok körül, hogy meghányja-vesse magában ezt a helyzetet.*

    // Köszi az órát Smile //
    Dobókocka
    Dobókocka


    Árnytan terem - Page 13 Empty Re: Árnytan terem

    Témanyitás by Dobókocka Szomb. Szept. 13, 2014 7:08 pm

    The member 'Andrew Mason' has done the following action : Dices roll

    'Tízoldalú kocka' :
    Árnytan terem - Page 13 6072937006_www.kepfeltoltes.hu_
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Árnytan terem - Page 13 Empty Re: Árnytan terem

    Témanyitás by Castin Noyers Szomb. Szept. 13, 2014 8:19 pm


    Atanas: 100 érme + Mérgező Penge
    Andrew: 100 érme + Visszatérő harcos

    Ajánlott tartalom


    Árnytan terem - Page 13 Empty Re: Árnytan terem

    Témanyitás by Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 2:53 pm