Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Személyzeti szobák

Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.

Személyzeti szobák - Page 2 Empty Re: Személyzeti szobák

Témanyitás by Amarilla Darwin on Hétf. Feb. 18, 2013 12:02 am

*Lehet, hogy nem a legjobb az időzítés, de végül is mindig este tud igazán el lenni, meg amikor van szabad ideje. Na igen.. Most például vadászni volt aztán letámadták. Nem kapott levegőt sem. Többiek nyilvánvalóan Reedhez mentek, de majd holnap foglalkozik a dologgal. Kedves nem? Na igen, de nem gond majd változtat a dolgokon elhatározta. Kajában is össze kell állítania egy étlapot. Aztán kérdezik, ki az mire az arcát megmutatja. Aztán rápillant a szőnyegre majd elvörösödik.* - Hopsz elfelejtettem, köszi..*Mondja a nőnek, majd leveszi a magassarkút. Vajon Sammael mennyire akarna, ki ha tudná így vadászik a vámpír tanárnő? Férfiak elcsábítása a cél.. Reed sem tudja, addig élne Illa. Bele gondol, féltékeny lenne a férfi, de végül is csak táplálkozik a vérükből. Nem öli meg őket. Tudja ennyire kontrollálnia magát.* -Amúgy bagoly mondja.. Mit csináltál? Zavarlak?*Kérdezi meg aztán ha levette valóban kényelmesebb mezítláb járkálni jó idő van a lábának jelenleg. Aztán jön a kérdés, amire elmosolyodik és leül előbb az ágyára.* - Ha annyit mondok vadászat..*Néz a nőre és igen.. ő csak ritkán csinál ilyet, de nem akar a városlakókkal sem újat húzni. Úgyhogy ezt a lépést mindig óvatosan csinálja.* - Plusz reméltem, hogy fent vagy még.. kicsit unatkoztam aztán kellett a társaság. Rebecca nem tudom, hol van bizonyára valahol a kollégáival vagy egy bizonyos kollégával van nem tudom Reed meg túlságosan az agyamra ment. Téged foglak idegesíteni a hülyeségeimmel..*Mondja a nő az esélyes válaszokat és valóban még örül is annak, hogy el tudják viselni.. más különben zárdába vonult volna.* - Egyébként te meg mi jót csináltál és egészen csinos vagy.. már csak ki kéne mozdulnod ebben a hacukában.*Mondja kuncogva és csak piszkálódik nem kell komolyan venni. Egyébként meg kicsit túl van pörögve azzal sem kell foglalkozni.*

A hosszú hónapok. Mindent megadva azért, hogy bízzon valakiben. Elvesztett valamit és nem tudja visszajön e. Aki fontos számára szereti e. Képes e újra bízni és képes e megbocsájtani annak aki fontos. Új életet kezdeni és élvezni a hosszú hónapok után először a szabadságot vagy Kaeldir keze által át állt az angyalok oldalára? Eléggé bizonytalan nőszemély lett és ki tudja, képes e bízni bárkiben is. Elfogadni a segítséget most tényleg kiabál érte.. de ki fog ugrani? Ez a jövő kérdése..

Akkor és Most ...
    Gwendolyn Zade
    Gwendolyn Zade
    .::Könyvtáros::.

Témanyitás by Gwendolyn Zade on Hétf. Feb. 18, 2013 12:20 am

- Én csak olvasgattam, drága Illám, nem magassarkúban rohangászok körbe karikába az épületbe *villogatja meg Gwen vámpírfogait, láthatóan jól szórakozva a saját kis megjegyzésén. De tény, hogy ő már nyugisan pihengetett a szobájában - persze, Gwen, azt hiszel, amit akarsz, te éppen mártírkodtál... mindegy -, Illa meg nem úgy néz ki, mint aki félálomból felkelve sétált fel a másodikra... A vadászatra ismét egy vidám vigyor ül ki az arcára, aztán álszent arckifejezés költözik az arcára.* - Csak aztán vigyázz, nehogy a városlakók megharagudjanak rád. Amúgy *komolyodik el* azt hallottam, hogy néhányan odalent azon szervezkednek, hogy valakit ráküldjenek az Akadémia nyakára, igaz ez? *kérdezi. Hiába, ő valahogy nem érzi szükségesnek, hogy pár városi rájuk telepedjen, és nem örülne neki kimondottan. Az alapján, amit hallott, néhányan csak arra várnak, hogy megkaparinthassák az iskolát és teljesen átvehessék felette a vezetést, ez pedig neki nagyon nem tetszik, mert hát akkor valószínűleg neki is mennie kellene, ő viszont már megszerette Fyront. Minden esetre ha ezt megbeszélték, hallgatja Amarilla további mondanivalóját, és a beccás résznél egyből jobb kedve lesz.* - Egy bizonyos kollégával? *mosolyodik el ravaszkás csillogással a szemében. Mivel ő nincs annyit a tanárokkal, nem tűnt még fel neki, hogy Rebecca mennyi időt tölt el Jesmonnal, de meg kell hagyni, nagyon is vágyik pár szaftos pletykára...* - Nem baj, mint tudod, engem nem zavar *nevet fel az utolsó mondatra. Valóban nem bánja, ha Illa nyaggatja, sőt, kimondottan élvezi, addig is nem merül el saját elméjének zavaros mocsarában... Az úgysem tesz jót neki soha. A következő szavakra szívből jövően felkacag majd megrázza a fejét.* - Ez egy hálóing, te lökött, ha elkezdek ebben keringeni az iskolában, mindenki azt hiszi majd, hogy teljesen meghibbantam *nevet vidáman. Aztán miután túltette magát ezen, továbbra is vigyorogva válaszol a korábbi kérdésre is.* - Nekem elég szokványosan telt a napom, a könyvtárban untam magam egész nap. Hallottam, hogy visszakerültek a diákok, szóval talán most megint lesz pár olvasóm... Kissé pangás van, de talán azért, mert mindenki unja már a tanulást *nevet fel.* - Bár ahhoz képest, amire számítottam, egész sok ember szeret olvasni, szóval meg kell mondanom, egész elégedett vagyok a diákságotokkal. Szóval zárásig könyvtár, aztán persze enni is muszáj volt valamit, bár én egy foglyot csapoltam meg odalent, mert nem volt kedvem vadászni. Azóta pedig felkészültem rá, hogy lefekszem, csak aztán a kezembe akadt... egy érdekes könyv, úgyhogy eddig olvastam. Most meg itt lógsz a nyakamon, szóval valószínűleg egy jó darabig még nem is fogok aludni *nevet fel.*

Gwendolyn Zade egy nagyjából ezer éves vámpír, aki meglehetősen sok mindenen van már túl. Talán éppen ezért képes mindenkit egész jól kezelni: ha kell, szigorú, ha kell, türelmes, ha kell ba... Nem. Barátságos nem igazán tud lenni, csak ha nagyon erősen próbálkozik. Viszont az biztos, hogy a pszichopata viselkedés meglehetősen jól megy neki... Ha tehát lelki segélyre van szükséged, nem biztos, hogy ő a legjobb választás. Fellelhető a Fyron könyvtárában, illetve Amarilla Darwin oldalán.

Rebecca Taylor könyvtáros vérszívója
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin

Témanyitás by Amarilla Darwin on Hétf. Feb. 18, 2013 12:52 am

*Amarilla ugyan vadászik és igen nem igazán szeretne bajba kerülni a városlakókkal. Ugyan csak zavargások vannak ott is hallotta a testvérétől szóval nem lepi meg a dolog. Ha bár két hétig el volt és Gwendolynnak nem biztos, hogy feltűnt a hiánya. Ha igen akkor úgy is válaszol merre volt, de a Roxfortba visszatérni ő számára olyan volt mintha hazatérne. Legalább egy két volt tanárjával nosztalgiázott és kviddicst is meg tudott nézni, meg visszahangolódott a régiségek korszakába, de amúgy meg jó visszatérni az akadémiára. Előnye volt annak, hogy ott volt az iskolában tudott egyet kviddicsezni. Kollégái lehet hülyének nézték, de őt azt nem zavarta. Végül is hány belevaló fiatal tanár van, aki ezt kipróbálná? Pereslus arca nyilván lefagyott, de hát soha nem hatotta meg őt. * - Igyekszem.*Mondja ártatlan pillázva és igen, mint egy kis angyal úgy viselkedik. Na, igen.. Aztán figyeli Gwen arckifejezését és a kérdését. Elkezd gondolkodni a dolgokon.* - Nos.. Való igaz. Mióta az egyik diákunk gyilkosságot követett el nagyon ránéznek az iskolára. Az én hibám jobban kellett volna, oda figyelnem a diákokra akkor nem lenne ez. Állítólag érkezni fog majd egy új tanár is, de nem tudom mikor.*Feleli a nő elkomolyodva és igen valóban tudja azokat a dolgokat. Igazából szerette volna elkerülni ezeket a dolgokat, mert a diákjainál ugyan bekeményített, még jobban rá kell nézni a körmükre. Utána felhozza pletykának Rebeccát. Igen.. Kiszúrta ám a jelzéseket..* - Azt hiszem az újdonsült munkatársnak tetszik az ősdémonunk. Na, jó.. ezt onnan sejtem, hogy az arckifejezését szoktam nézni és eléggé zavarban van. Azaz elvörösödik. Mit gondolsz? Jesmonnál mondjuk még nem láttam a reakciókat, de Beccánál eléggé egyértelműek a jelek..*Kuncog barátnőjén és igen utol érte a vége.. Na, jó Illa fogd be.. Ha kipletykálta magát igen kíváncsi Gwen reakcióját végül is azért vannak furcsa dolgok az iskolában és már semmin sem lepődik meg. Azután tovább beszél elég hiperaktívan és igen megjegyzi a dolgokat.. A hálóingre felnevet.* - Tudom.. egyébként meg néha nem is tudom eldönteni lökött e vagy, vagy nem. Ha meglátnának.. lehet, egy két diák megnézne.. Na, jó csak viccelek, nem kell komolyan venni a dolgokat. * - Igen szerencsére visszatértek igazság szerint már le is támadott az egyik diákom, de csak holnap vagyok hajlandó foglalkozni vele.*Feleli a nő nos igen. Elég kedves hangulatban, de hát nem kell foglalkozni ezzel. Aztán végül is az olvasásra is rá terelődik a szó.* - Igen jó könyvtárost választott Sam. Legalább valamiben nem csalódtam benne.*Kacsint Gwenre és igen ez most egy bók volt. Ritkán tesz ilyet.* -Szeretek mások nyakán lógni, de én nem vagyok egy kötél..*Mondja kuncogva és fura módon humora is van a maga módján. Ha ezt humornak lehet nevezni.* -Nem valóban nem.. tegnap akartam eredetileg hozzád jönni aztán a mai nap lett belőle. Tegnap az egyik diákommal beszélgettem el egészen szimpatikusnak tűnik csak majd valahogy segítek neki beilleszkedni a Sylorinába ne legyen folyton egyedül.*Gondolkozik el és igen Abigailnek ilyen téren segít azért még se jó ha depressziózik ha bár van jó néhány diák aki ezt csinálja még is megtalálják a helyüket. Mostanában Amarilla át fog menni anyatigrisbe szóval nincs menekvés előle.*

//Fagy//

A hosszú hónapok. Mindent megadva azért, hogy bízzon valakiben. Elvesztett valamit és nem tudja visszajön e. Aki fontos számára szereti e. Képes e újra bízni és képes e megbocsájtani annak aki fontos. Új életet kezdeni és élvezni a hosszú hónapok után először a szabadságot vagy Kaeldir keze által át állt az angyalok oldalára? Eléggé bizonytalan nőszemély lett és ki tudja, képes e bízni bárkiben is. Elfogadni a segítséget most tényleg kiabál érte.. de ki fog ugrani? Ez a jövő kérdése..

Akkor és Most ...
    Gwendolyn Zade
    Gwendolyn Zade

Témanyitás by Gwendolyn Zade on Hétf. Feb. 18, 2013 8:19 pm

// OLVAD //

- Nem hiszem, hogy így ki kellene mondani, hogy a te hibád. Megtörténik. Nem mindig lehet kontrollálni őket, ráadásul annyira már nem fiatalok, lassan húsz évesek lesznek *von vállat Gwen, az új tanárra pedig felvonja a szemöldökét.* - Mármint egy városi? *kérdez vissza meglepetten. Hallott ezt-azt, de arról sejtése sem volt, hogy már konkrétan itt tartanak a dolgot. Még csak azt sem mondhatnánk, hogy ez volt az első gyilkosság, amit itteni diák követett el – azért általában eljutnak hozzá a hírek, hallott már ezt-azt -, szóval nem teljesen érti, hogy miért akarják most megtenni ezeket a drasztikus lépteket. Minden esetre, ahogyan azt már korábban kifejtettem, nem igazán tetszik neki a dolog… Amikor pletykálkodni kezdenek, láthatóan egyből elemében érzi magát, szóval széles vigyorral hallgatja Illát, majd amikor barátnője befejezi a szövegelést, összecsapja a tenyerét.* - Hozzuk össze őket! *kiált fel, és láthatóan teljesen lázba hozta az ötlet.* - Tisztára aranyos pár lennének. Mondjuk Jesmon szerintem egy két lábon járó rejtély, szóval teljesen esélytelen, hogy rájöjjünk, mit gondol vagy érez, de talán ha együtt lennének Rebeccával, ez is megváltozna, és úúúúristen, Illa, csináljuk meg! *aktívkodik széles vigyorral. Khm. Valamiért user valószínűnek tartja, hogy Becca ezek után nem fogja kimondottan kedvelni Gwendolynt… Akinek nem ártana megtanulnia, hogy ne üsse bele az orrát mások dolgába, de mindegy. Ez után áttérnek a hálóingre, Illa szavaira pedig jókedvűen felnevet.* - Drágám, az összes pasi megbámulna az iskolában *vigyorog, de azért valahol az agya hátuljában megmozdul az alattomos gondolat, hogy vajon Gabriel megnézné-e… De ezt inkább gyorsan elkergeti.* ~ Szedd már össze magad, Gabe több száz évvel fiatalabb nálad! ~ *szól rá magára. Valahol mondjuk úgy van vele, hogy amíg megtartja magának, addig végül is mindegy, hogy mit érez és mit gondol, és hát tényleg nem is látszik rajta, meg semmi, csak… Csak valahol szar ez így. Hát, ilyen az élet.* - Mert, mivel nyaggatott? *kérdez vissza egyből a következő mondatra, részben azért, hogy elterelje a figyelmét egy bizonyos félvérről. Arra, hogy jó könyvtáros, szélesen elvigyorodik, bár a szemében látszik egy villanás, amiből elég egyértelművé válik, hogy ez a vigyor nem éppen őszinte. Hiába, elég rossz emlékeket hoz fel benne a könyvtárosdi… De mindegy is. Mint látható, eléggé érdekes hangulata van, franc se tudja, mi lesz még ebből ma. Illa humorizálási próbálkozására felnevet és megrázza a fejét.* - Ha, ha, ha *vigyorog a nőre. Aztán ugye a nő említi az egyik diákját, mire csak bólogat, de mást igazából nem nagyon tud mondani most így hirtelen…*

Gwendolyn Zade egy nagyjából ezer éves vámpír, aki meglehetősen sok mindenen van már túl. Talán éppen ezért képes mindenkit egész jól kezelni: ha kell, szigorú, ha kell, türelmes, ha kell ba... Nem. Barátságos nem igazán tud lenni, csak ha nagyon erősen próbálkozik. Viszont az biztos, hogy a pszichopata viselkedés meglehetősen jól megy neki... Ha tehát lelki segélyre van szükséged, nem biztos, hogy ő a legjobb választás. Fellelhető a Fyron könyvtárában, illetve Amarilla Darwin oldalán.

Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin

Témanyitás by Amarilla Darwin on Hétf. Feb. 18, 2013 9:12 pm

– Hát igen, de azért megtanulhatnák azt, hogy hol van az a bizonyos határ.. főleg amiatt, hogy azért a gyilkosság túllépi azt a határt, amiről én beszélek. Ráadásul, meg tudják, saját határaikat is túllépik azér na.. figyelhetnének..*Felelem, és persze ezzel arra célzok, hogy azért úgy gyilkoljanak, hogy ne tudják meg a dolgokat. Itt viszont megtudtuk és elég szomorú. Na, igen.. a homlokomat összeráncolom és persze végig azon gondolkozom, hogy még is mit kéne még csinálni. Kaját nem hoztam, de a Fyronba biztosan furcsa lenne egy pizzafutár. Na, jó én miket gondolok! Elkezdek beszélni barátnőmről, de igazság szerint muszáj volt szóba hoznom, hiszen tudom, hogyan viselkedik a lány. Gwen meg hát legalább tudunk pletykálkodni úgy is kellett már egy ilyen esemény az iskolába.* - Ne aggódj, én már rajta vagyok az ügyön. Vagyis elég csak szóba hozni Jesmont és Becca már is elpirul.. *Mondom nevetve és valóban. Azt hiszem ezt még megfogom szívni, de nem gond. * - Egyébként valóban aranyosak lennének illik is Beccához. Tapasztalataim szerint, de Gwen ugye nem akarod megszívni? Bár te sem feltünően tennéd, a dolgokat gondolom én.*Mondom nevetve és valóban.. Szeretem az embereket szórakoztatni ilyenkor, amikor zavarba jönnek. Igen mindig el tudom érni a célomat.. a suliban is sikerült, amikor még diák voltam, de akkor az én fejemet is elcsavarták.. viszont ne menjünk, bele nem szeretnék depressziós lenni.*- Meg is fognak utálni minket előre érzem..*Jegyzi, meg és igen ismeri annyira barátnőjét, de persze csak hülyéskedik. Aztán szóba kerül a hálóing téma és elnevetem magam..* - Az új munkatárs is megnézne az egyszer biztos.. *Kuncogok továbbra is majd komoly arccal nézek rá. Azért rokonszenves volt a fiatal vámpír, vagyis fiatal idős vámpír, de nem kellett volna kidobnia Samnek az irodájából, na! Ezt még vissza fogja kapni a galád!* - Mondtam már, hogy új munkatársunk van? Hétvégén érkezett valami Jason.. elég rokonszenves, de Sam kidobott az irodából.*Na, igen.. Tényleg megbámultam, de hát, na. Mondjuk, ilyenkor jönne a kérdés Reedtől végül is te kihez vagy hűséges? Na jó igen.. kicsit féltékeny típus, de nem kell, rosszra gondolni csak hát tényleg rokonszenves vámpírról beszélünk, és nem kell attól tartani, hogy szerelembe essek miatta. Ha bár Reed arcát elképzelve, biztosan féltékenységében beverne egyet Jasonnek, de akkor leállítanám az angyalkámat. Mindenesetre most továbbra is nevetek a dolgokon Gwennel aztán tréfálkozni próbálok, amire nyelvet öltök.* - Tényleg.. te nem akarsz beállni a tanári karba? Taníthatnád a diákokat.. persze nem arra hogyan kínozzuk meg a másikat címmel..*Kérdezi Illa és újabb hülyeségen gondolkozik. Gwendolyn mint tanár.. Na az már katasztrófa lenne..*

Akkor és Most ...
    Gwendolyn Zade
    Gwendolyn Zade

Témanyitás by Gwendolyn Zade on Hétf. Feb. 18, 2013 9:46 pm

*A nő mondandójára csak egy vállvonással reagál. Ő nem hiába nem tanár vagy házvezető vagy nevelő, nem szokása terelgetni senkit a megfelelő útra. Vámpírokat hajlandó tanítani, hogy hogyan használják a lehető leghelyesebben a képességeiket, hogyan tartóztassák meg magukat és a többi. Ez után aztán áttérnek a Rebecca-Jesmon témára, ami elég sok energiával tölti fel ezen a késői órán Gwent.* - Á, ugyan. Én nem fogom megszívni, mert nem veszem magamra senki csesztetését *vigyorog.* - Tőlem aztán kiakadhatnak rám, az engem nem izgat. Amúgy még nem tudom, hogyan fogom csinálni, de kelleni fogsz hozzá, az egészen biztos *nevet fel, tekintetében ravasz csillogással. Igen, Gwendolyn tele van tervekkel, hogy hogyan szívassa meg szerencsétlen munkatársait...* - Új munkatárs? *vonja fel a szemöldökét Illa következő megjegyzését hallva. Oké, valamiről már megint lemaradt, ő nem tud senki újról. Mármint olyan nagyon újról. Persze lehet, hogy egy kicsit még régebbi, csak Illa könyveli el újnak... Mindegy, úgyis mindjárt kiderül.* - Nem, nem említetted *rázza a fejét a következő mondatra, a nevet meghallva pedig hirtelen megdermed, és a mondat közepénél félbeszakítja Illát.* - Milyen Jason? *kérdezi egészen halkan, egész testtartásában valami szinte sokk-közeli meglepődést, bizonytalanságot és egy cseppnyi félelmet mutatva.* - Mi a teljes neve? Milyen fajú? Hogy néz ki? Mindent tudnom kell! *támadja le aztán a vámpírt, miután kiheverte első érzelmi rohamát. Mert ha ez a Jason az a Jason... Jas... Mély levegőt vesz, próbálva nem szívrohamot kapni, de teljesen összeszorult a torka. Nem élt át ilyen intenzív érzéseket... Nos, körül-belül a tizenhetedik század óta. A tanáros kérdésre csak horkant egyet, és legyint.* - Ne szívassuk őket *morogja, de most perpill nem érdekli a téma, csakis az új tanárra tud koncentrálni.*

Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin

Témanyitás by Amarilla Darwin on Hétf. Feb. 18, 2013 9:59 pm

*A szívatós dologban benne vagyok, egy kis tanári tréfa bár ez nem tréfa mindig kell. Na, igen.. Nem tehetek, róla én már csak ilyen vagyok. Ha ezt az oldalamat nem ismerte Gwendolyn akkor most megismerte.* - Oké.. adom a dolgokat, szóval, ha van, valami ötleted majd nyugodtan megoszthatod. Egyelőre Rebeccát szívatom mostanában azzal, ha mellette vagyok, kiejtem Jesmon nevét, de hát legalább nem kell arcpírt használnia.. Tudom, szemét vagyok.. de édesen szemét..*Felelem Gwennek nevetve aztán szóba hozom az új munkatársat a hálóinges dolognál. Na igen.. nem tehetek róla, de hát.* - Akkor most említem új tanár..Hétfőtől kezd el tanítani.*Mondom neki és utána figyelem az arcát. Felvonom a szemöldököm ez fura.. Kezemet az arca elé teszem integetek neki, hogy minden rendben van e.* - Csajszi?*Kérdezem és aztán letámad. Őőő.. megvonom a vállamat, de végül is válaszolok neki.* - Jason White azt hiszem és vámpír és roppantul szép szemei vannak. Még ott maradhattam volna Sammael irodájában, de kitessékelt. Egyébként meg szimpatikus miért kérdezed?*Kérdezem meglepődve vissza és sóhajtok egyet. Jaj Illa mibe ütöd az orrodat.. mindig felteszem magamnak a kérdést, de hát.* - Mi történt Gwen miért kérdezed? Nyugodj le nyugodj l e.. egyél valamit..*Mondom teljesen relaxálós hanggal és nem is sejtem a dolgokat. Ha tudnám akkor.. Most igazság szerint ott ülök közvetlen Gwen mellett és igyekszem megelőzni, hogy rosszul legyen. Na de vámpírok nem lehetnek rosszul.. vagy még is..!?*

Akkor és Most ...
    Gwendolyn Zade
    Gwendolyn Zade

Témanyitás by Gwendolyn Zade on Hétf. Feb. 18, 2013 10:39 pm

*A beccás dologra csak nevet, majd ugyebár szóba kerül az a bizonyos új kolléga, és a név említésére lefagy. Illa legyezgetésére aztán magához tér, és azonnal kérdezgetni kezd, elszorult torokkal. Mert ha a sejtései igazak... Ha ez tényleg ő, az ő Jasone, a mentora, a nevelője, az egyetlen, akiben igazán tökéletesen megbízhatott... Jason White, vámpír. Semmi kétség nem maradt. Gwendolyn ennél a pontnál komolyan megszédül, és meg kell kapaszkodnia az ágyneműjében, hogy ne inogjon meg. Nem is bír megszólalni, viszont hirtelen könnyek szöknek a szemébe. Egy vámpír nagyon ritkán tud sírni... Ha minden igaz, ez a második alkalom életében, hogy könnyezni kezd, de most engedi, hogy a sós cseppek legördüljenek az arcán.* - Jas... *suttogja halkan a nevet, majd a szája elé kapja a kezét, felpattan, és az ablakhoz lépve átkarolja magát, ahogyan kimered a sötétségbe. Pár percig nem szólal meg, bármit is csinál Illa, majd visszafordul a szoba belseje felé: arcán immár csak a könnyek nyomai látszanak.* - Jason White az a személy, aki engem vámpírrá tett. Az életem legnagyobb részét vele éltem le. Aztán úgy három... nem, négyszáz éve elszakadtunk egy... Egy hatalmas hülyeség miatt *kezd el újra szipogni, majd vesz pár mély levegőt, és folytatja.* - Ő előre megmondta, hogy bajba fogok keveredni, de nem hallgattam rá, és csak azért is belementem a dologba. Aztán persze igaza lett, majdnem meghaltam, de... Nem mertem visszamenni hozzá, nem mertem a szemébe nézni, és most... Istenem, Illa, még mindig nem tudom, mit mondhatnék neki! *kiált fel hirtelen, majd odalép az ágyhoz, és elterül a hátán, egy reménytelen sóhajjal körítve. Láthatóan túltette magát az első sokkon. Nem is sejti, hogy a második már közeledik a szobája felé...*

Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin

Témanyitás by Amarilla Darwin on Hétf. Feb. 18, 2013 10:57 pm

*A Rebeccás művelet persze el fog indulni nekem is meg vannak már az alap ötletei. Igen.. azért szeretném, ha a barátnőm boldog lenne.. Rá férne.. Amúgy is akkor legalább mondhatom azt is, hogy még is akkor újra jóban vannak és nem holmi tini szerelem miatt lett ilyen. Aztán figyelem Gwent és gyorsan felállok, hogy megfogjam a nőt. Nem tudom, mi baja van, de mintha rémeket látna.. *Gwen..*Szólítom meg halkan és megfogom a vállainál és igyekszem leültetni az ágyra. Csak óvatosan. Oh Sammael Crow áldott legyen az ég, hogy nem Lucifer teremtett.. Bár ebben sem vagyok biztos benne. .. na, igen mindig őt szidom, de hát muszáj.. szokás. Aztán kérdezek és meg is kapom a választ.. őő.. oké.. mi van!? Leragadtam annál a pontnál, hogy új tanár.. de.. * - Tessék…!?*Szemeim kikerekednek és mintha sokkos állapotot mutatnék. Sírós Gwen és Sokkos Illa jó párosok vagyunk tényleg. * - Ezt nem tudtam. De.. Akkor.. egy újabb kérdés. Mi köze van Samnek Jasonhöz? Egyáltalán honnan ismeri? Ami még fontosabb vajon kibeszéltek téged? Hé Gwen.. akarod, hogy leordítsam a fejüket?*Kérdezem tőle vigyorogva és gondolkozok Továbbra is. Na igen vannak összefüggések amik még nekem is fura.. de arra nem kérdezek rá, hogy miért pont Jason változtatta át. Meg volt rá az oka és kész. Vagy egyszerűen neki sem volt más választása.* - Ajj nem tehetsz róla.. Még fiatal voltál, ha mondhatom így.. nem mintha most is az lennél gyere a vállamra..*Ölelem át a barátnőmet és simogatom a hátát.* - Elmondod nekem mi történt? Vagy inkább ne is kérdezzek semmit?*Most nekem is eszembe jutott pár dolog, de nem mennék bele. Mi lenne, ha száz év után találkoznék újra a régi volt társaimmal és pasimmal ez olyan lenne, mintha átélném azokat a dolgokat, amiken keresztül mentem egyszer. Juj. Kirázott a hideg tőle, nem akarok bele gondolni.. Ha bár késő..na jó próbálom elhessegetni a gondolatokat és nyugtatgatom Gwent. Sammael Crow megfogod még ezt szívni elég rendesen.*

//Fagy//

Akkor és Most ...
    Gwendolyn Zade
    Gwendolyn Zade

Témanyitás by Gwendolyn Zade on Vas. Márc. 10, 2013 4:50 pm

// OLVAD //

*Engedi magát elvezetni az ágyhoz, de erősen remeg, és próbálja valahogy túltenni magát a sokkon. Jason, az ő Jasone itt van, talán csak méterekre tőle…* - Fogalmam sincs, soha nem említettem a nevét Samnek… Szerintem nem is tudta, hogy én meg ő… hogy mi… *motyogja, majd remegve megrázza a fejét Illa kérdésére. Most valahogy nincs viccelődős kedvében, de talán ezt annyira nem nehéz megérteni. Végül is élete egyik legfontosabb alakja van éppen visszatérőben. Aztán ugye nagy nehezen sikerül valamennyire összeszednie magát, és előadja a tényleges történetet, bár a legfontosabb elemet továbbra is kihagyja belőle, de arról a részről valószínűleg soha életében nem lesz képes ténylegesen beszélni. Amikor Illa átöleli, szipogva hozzábújik, a kérdésére pedig inkább megrázza a fejét.* - Ezt nem…Erről nem tudok beszélni, Illa, ez túlságosan… Túlságosan mély sebeket hagyott, nem vagyok képes rá *motyogja halkan, majd pár pillanatig még nyugton marad, aztán elengedi a nőt, és megtörli az arcát.* - Ez igen komoly problémákat vet fel. Biztos vagyok benne, hogy Jas látni se akar, az után, amit csináltam, nincs merszem a szeme elé kerülni. Mit csináljak, Illa? *kérdezi bizonytalanul, és most kimondottan elveszettnek tűnik, ahogyan feláll az ágyról, és zaklatottan fel-alá kezd mászkálni. Közben persze hallgatja Amarilla válaszát, de sokáig nincs nyugtuk: úgy a kérdés után két perccel kopogás hallatszik, mire Gwen meglepetten az ajtó felé kapja a fejét.* - Tessék! *kiált ki. Válaszul kitárul az ajtó, és egy jóképű, viszonylag magas férfi lép be rajta. Gwendolyn azonnal a szája elé kapja a kezét, és megremeg.* - Jason… *suttogja, mire a férfi elmosolyodik, és láthatóan az ő szemébe is könnyen szöknek.* – Gwendolyn… Én drága Gwendolynom! *kiált fel, majd egy lépéssel átszeli a szobát, és a karjaiba zárja a lányt, aki megremeg, is ismét sírni kezd. Perpill láthatóan egymáson kívül semmivel nem foglalkoznak, szóval ha Illa akar még velük valamit, akkor érdemes lesz felhívnia magára a figyelmet…*

Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin

Témanyitás by Amarilla Darwin on Vas. Márc. 10, 2013 5:06 pm

*Hallgatom Gwendolynt és csak meglepetten pislogok rá. Úristen mi történhetett az ő kapcsolatukban. Azt hiszem ezek után megkéne keresnem Sammelt és beszélnem vele, bár lehet nem kéne bele folynom ebbe az egészbe. Ha bár Gwent barátnőmnek tudom mondani és igyekszem meg hallgatni és segíteni őt. * - Akkor lehet, hogy véletlen találkozás volt ez az egész. Ha gondolod szívesen beszélek Sammel, ha szeretnéd ha nem akkor hagyom az egészet, hogy megoldjátok.*Felelem neki és közben átölelem és simogatom a hátát. Tudom milyen érzés ilyen sebek mellett szóval nem szólok semmit.* - Csssss… nyugodj meg.*Simogatom a hátát továbbra is.* -Maximum elbújsz előle bár nem menekülhetsz örökké. Össze kell szedned magad.*Mondom mosolyogva neki eléggé biztatóan a szavakat. Nem láttam még így ilyennek a lányt ennyire megviselte a hír akkor biztos nem mondtam volna ki a dolgokat. Felkapom a fejem amikor kopognak az ajtaján. Ki lehet az ilyenkor? Felvonom a szemöldököm és nagy szemekkel meredek a férfi elé..* - Azt hiszem itt az ideje a távozásnak. Gwen ha valamit szeretnél akkor tudod hol találsz. Mr White befáradna később hozzám?*Kérdezem meg és szúrós szemmel nézem a férfit. Aztán elköszönök Gwentől vélhetően van még mit megbeszélniük én meg visszaballagok az irodámba és megcsinálom a papírmunkámat amivel még le vagyok maradva aztán jöhet a jól megérdemelt pihenés.*

Akkor és Most ...

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Pént. Júl. 10, 2020 11:22 am