Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Mesélők, mesére jelentkezők kicsiny kis kuckója

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Mesélők, mesére jelentkezők kicsiny kis kuckója Empty Mesélők, mesére jelentkezők kicsiny kis kuckója

Témanyitás by Vendég on Kedd Szept. 25, 2012 3:40 pm

Ide kerül majd minden, ami Mesékkel kapcsolatos. Hogy melyik mesélő mikor mesélne előre meghirdetetten, és itt jelezheti minden Játékos, hogy mesét szeretne és Mesélőt kér, éééééés itt lehet jelentkezni is a betett, időre jelzett Mesékre is.

// Bocsi a belenyúlásért, észrevettem, hogy elszúrtam a címét. //

A hozzászólást Gaea Nephele összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 25, 2012 3:53 pm-kor.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Mesélők, mesére jelentkezők kicsiny kis kuckója Empty Re: Mesélők, mesére jelentkezők kicsiny kis kuckója

Témanyitás by Vendég on Kedd Szept. 25, 2012 3:45 pm

És ha már él a topik, akkor leszek én az első.

28.-án Pénteken délután,
    29.-én Szombaton délelőtt,
    és 30.-án egész nap amikor igény van rá a Boszorkányház várja a veszélyre szomjazókat!

Jelentkezni csak olyan karakterrel érdemes az első két napra, amit nem féltetek ha bent ragad vasárnapig, esetleg amíg a következő játékalkalom kijátszásra nem kerül! Ha mindhárom napra lesz jelentkező szívesen zsinór-mesélek, ami 2-2 órákat jelentene.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Mesélők, mesére jelentkezők kicsiny kis kuckója Empty Re: Mesélők, mesére jelentkezők kicsiny kis kuckója

Témanyitás by Vendég on Kedd Okt. 02, 2012 1:36 pm

Figyelem!

A következő Zsinór-Mese vagy egyenkénti be- és kijutási próbálkozásokra a Boszorkányházba e hét Péntek-Szombat-Vasárnapra (Október 5.-6.-7.) jelentkezni Nálam lehet itt P.Ü.-ben, vagy Skyp-on!

És hogy feldobjak valami érdekességet is, VERSENYT hirdetek, ami Január 28.-ával zárulna!

Figyelem az aktivitást, az ügyességet, hogy ki hányszor megy be, és hány karaktert hoz ki, valamint mennyire vesz részt a ház átkának felderítésében és megszüntetésében. Nem adnám ingyen a végjátékot, bizony van néhány szép kézzel fogható jutalom is a végén. Három notesz vár gazdára, egy Arany Sárkánybőr-, egy Ezüst Sárkánybőr-, és egy Bronz Sárkánybőr borítású, valamint a nyertesek kedvenc színével készült limitált kiadású karkötős könyvjelző. Kinek van kedve versenyezni hogy elmondhassa, bizony nem akár milyen bevállalód Játékos? Wink

Eddig Rilla vezet, őt követi Sam 2/1 aránnyal. Hajrá csajok! Ki mer még próbálkozni?

Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Vas. Okt. 21, 2012 12:07 pm

Figyelem, figyelem!

A Boszorkányház egy újabb dakorációval bővült Arthur King és Emrys kutyusa személyében! Aki kihozná, vagy legalábbis elég bátornak tartja magát ahhoz hogy megpróbálja kihozni, az jelentkezzen bátran Kincsesy kisasszony P.M. címén keresztül, vagy a Skypon ha fent lát.

A meghirdetett verseny tekintetében pedig Sam átvette a vezetést Rillától, és bár 2:2 a játékarány, Sam mostani karaktere bennragadásával kissé felpörgette a pontjait. Hajrá csajok!

A többiek sincsenek lemaradva, még mindig várom a jelentkezüket, mivel három lépcsőből áll a dobogó. Wink

.::Igazgató: Cameos::.

Témanyitás by Jesmon Helar on Hétf. Okt. 29, 2012 11:24 pm

Kedves Játékosok!
    Az Akadémiát (bár még senki sem sejti) veszély fenyegeti - egy diák múltjából vészterhes árnyak igyekeznek előtörni, hogy aztán az iskola védőrendszerével szembeszállva megszerezzék, amit a tulajdonuknak hisznek. Segítsetek, hogy a Fyron Akadémia és a diákjai veszteség nélkül megússzák a közeledő csatát! Segítsetek, hogy diáktársatok túlléphessen múltja szorongató rémein!
    Várlak titeket egy pörgős, izgalmas mesére, melyre péntek délután, előreláthatóan 5 vagy 6 órai kezdettel szeretnék sort keríteni. Ha nem szeretnél kárt tenni egy karakteredben sem, jobb, ha a nebáncsvirágok a hálótermekben maradnak!
    Kérlek, részvételi szándékodat jelezd felém privát üzenetben vagy bármi egyéb módon.
    Köszönettel:
    Jesmon Helar, Erethon házvezető-helyettes, mesélő

Egy 7822 éves démon, aki fellázadt a sorsa, az élete, a Pokol Ura - és az egész világ ellen. Sosem volt az, aminek lennie kellett volna, sosem azt tette, amit elvártak volna tőle, és sosem érezte úgy, hogy ez helytelen. Talán az egyetlen ősdémon, akiből hiányzik a sötétség. Egy démon, akit Lucifer hívott életre, s ő megtagadta, mint urát. A Pokol szülötte... akit száműztek saját hazájából.

A Cameos házvezető ősdémona.
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.

Témanyitás by Lucien du Bois on Kedd Okt. 30, 2012 5:04 pm

Mivel a péntekem hálajóégnek szabad, ezért jelentkezem, hozok valakit ^^

Lucien elveszett gyermekként, apja után kutatva érkezett a Fyron Akadémiára, de itt tartózkodása messze nem ezért vált tartóssá: a hős lidércben egy pillanatig sem csalódott, hiszen világ életében gyűlölte őt... halálhírének hallatán azonban képessé vált megbocsátani neki. Életén és céljain ez nem igazán változtatott: továbbra is az írás a legfőbb szenvedélye, továbbra is Ed az egyetlen ember, aki igazán közel képes férkőzni hozzá, és továbbra is szorgalmasan végzi tanulmányait az Akadémián.

Rebecca Taylor fél-lidérce
    Delia
    Delia

Témanyitás by Delia on Kedd Okt. 30, 2012 5:07 pm

Én is alap jelentkezem ^^

Mindig történik valami.Valami ami jó és valami ami rossz. Az életben vigyázni kell azokra akik jók és természetesen mindent megtesznek azért, hogy feljussanak a mennyországba és élhessék az ottani életüket. Delia a Purgatórium egyik jó tevője aki igyekszik megőrizni a békét és segíteni az ide tévedetteknek. Bárkinek segít aki segítségre szorul és nem fél tőle. Barátságos és egyben Noyersek idős leszármazottja aki megőrzi a békét, rendet és persze azon kívül ne induljon el az apokalipszis. Ám a háború azonban mást mutat hiszen az ő nyaklánca eltűnt így a nő óvatos és ki tudja mit hoz a sors..

Castin Noyers hercegnője, Purgatórium egyik jó tevője és védője..
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar

Témanyitás by Jesmon Helar on Pént. Nov. 02, 2012 3:11 pm

A mai mese 17:00-kor kezdődik, gyülekező a Tónál. A diákok nem tudnak semmit, mindenki találjon ki valami indokot, hogy miért van ott a karaktere, ahol. Lehetnek a stégeken, illetve a tó mindkét oldalán, szóval nem kell egy helyen gyülekezni. Köszönöm és várlak titeket! Smile

https://fyron.hungarianforum.net/t52-to-es-stegek

Egy 7822 éves démon, aki fellázadt a sorsa, az élete, a Pokol Ura - és az egész világ ellen. Sosem volt az, aminek lennie kellett volna, sosem azt tette, amit elvártak volna tőle, és sosem érezte úgy, hogy ez helytelen. Talán az egyetlen ősdémon, akiből hiányzik a sötétség. Egy démon, akit Lucifer hívott életre, s ő megtagadta, mint urát. A Pokol szülötte... akit száműztek saját hazájából.

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Pént. Nov. 09, 2012 8:11 pm

Sziasztok!

Jövő héten VASÁRNAP (18.-án) csoportos Boszorkányház mesét szervezek! Gatyákat felkötni, szimbólumismeretet és Tudáskutatást előszedni, mert szükség lesz rá. Előre eltervezetten délután 14.00-17.00-ig tartana a játék, +1 óra ráhagyás amennyiben nehezen boldogulna a banda.

Érdeklődés hiányában pedig ebben az időpontban én mennék mesére ahhoz, aki szívesen mesélne nekem.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Szer. Nov. 14, 2012 4:42 pm

Figyelem!
    A Boszorkányház meseidőpontja módosul Vasárnapról, Szombat délelőtt 11-re! Csak akkor tartom meg, ha MINIMUM hárman jönnek rá, mivel fontos hogy csoportosan vegyenek részt benne a karakterek. Kérek szépen mindenkit aki jönne jelezze nekem mindenképpen, mert a hétvégés programjaim eléggé feltorlódtak! Előre is köszi!
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Szomb. Nov. 17, 2012 9:16 am

Mivel egy hét alatt egyetlen jelölt sem volt a mesére, így lefújva. A mese készen áll az akcióra, ha mindenkinek egy következő időpontban jobban megfelel, dugjátok össze a buksit és jelezzétek ha a banda készen áll bemenni a Házba. Wink De komplex csapatot kérek jelentkezni mindenképpen!
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth

Témanyitás by Lord Sayon Merlioth on Csüt. Nov. 22, 2012 4:51 pm

Üdv mindenkinek!

Nem sokára elkezdődik egy nagy időn kívüli mese, melynek célja az lesz, hogy a karakterek képesek legyenek egy harcban együtt harcolni egymás mellett vigyázva egymás testi épségére, ugyanakkor az ellenfél teljes lefegyverzésére. A kezdés időpontja még nem biztos de igyekszünk minél ellőbb elkezdeni, ha már egyszer itt a tél és a mese amire ez az időn kívüli mese lesz a felkészítő egy téli tájon fog játszódni. Amint megvan a pontos időpont jelzünk nektek és köszönet az igazgatóknak az engedélyért.

Amint megvan a pontos időpont megírom:
    Lord Sayon Merlioth

Egy Démonvadász, aki apja halála és húga elrablása után döntött úgy, hogy az lesz. Ám így sem indulhat húga után mert anyja az akadémiára küldi. nagybátyja pedig azzal bízta meg, hogy szerezzen barátokat akik segíthetnek húga vissza szerzésében. Ráadásul az első évben történtek hatására, nagymértékben változott ígyhát nem ugyan az a démon lett aki év elején idekerült.
    Loras Middleton férje.
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.

Témanyitás by Rebecca Taylor on Szer. Feb. 13, 2013 7:00 pm

Sziasztok!
    A múltheti mese folytatása ezen hét vasárnapján esedékes, viszont jó lenne, ha segítenétek kitalálni az időpontot. Én arra gondoltam, hogy délután lenne célszerű, hiszen gondolom legtöbben délelőtt tanulnak, és azon belül is valamikor kettő után, hogy végezzek az ebéddel Very Happy
    Szóval, kinek mi lenne jó? Smile

Rebecca nem nevezhető éppenséggel szokványos vagy hétköznapi démonnak: élete célja, hogy segítsen másokon, hogy jobbá tegye a kiszolgáltatott, szegény vagy tehetetlen embereket. Persze emiatt sok bántást kapott már életében, de úgy tűnik, hogy ennek őt a legkevésbé sem sikerült meghatnia, és mind a mai napig ugyan ezen az úton halad. Határozott, jószívű, szilárd erkölcsű fiatal nő, aki mindig megtalálja azokat, akiknek szüksége van rá. Ha bármiben segítséget igényelsz, ő biztosan nem fog elhajtani, mert egyszerűen neki is jól esik, ha tehet valamit másokért. Imádja a tanítást, élvezi, hogy fiatalok között lehet... Becca tökéletesen elemében van a Fyron Akadémia berkeiben.
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.

Témanyitás by Esteron Baltazaar on Szer. Feb. 13, 2013 7:09 pm

Én majd csak Sayonnal NJK-ban leszek jelen mert nem fogok net közelben tartózkodni. Smile

Nagyon sok mindenen keresztül ment már és most mégis teljesen magányosnak érzi magát, úgy érzi, hogy elhagyta őt Ő és már nem tartja a gyermekének, teljes űr tátong a szívében és fogalma sincs képtelen lesz e kimászni ebből a gödörből...

Elizabeth Quenell fogadott bátyja Marilion és Laschan legidősebb testvére
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Szer. Feb. 13, 2013 7:25 pm

Ühm. 3-4 óra körül?
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor

Témanyitás by Rebecca Taylor on Szer. Feb. 13, 2013 7:31 pm

Még várok pár véleményt, de én is valami ilyesmire gondoltam Smile És kár, Sayon :\ Mindegy, majd legközelebb Wink

Rebecca nem nevezhető éppenséggel szokványos vagy hétköznapi démonnak: élete célja, hogy segítsen másokon, hogy jobbá tegye a kiszolgáltatott, szegény vagy tehetetlen embereket. Persze emiatt sok bántást kapott már életében, de úgy tűnik, hogy ennek őt a legkevésbé sem sikerült meghatnia, és mind a mai napig ugyan ezen az úton halad. Határozott, jószívű, szilárd erkölcsű fiatal nő, aki mindig megtalálja azokat, akiknek szüksége van rá. Ha bármiben segítséget igényelsz, ő biztosan nem fog elhajtani, mert egyszerűen neki is jól esik, ha tehet valamit másokért. Imádja a tanítást, élvezi, hogy fiatalok között lehet... Becca tökéletesen elemében van a Fyron Akadémia berkeiben.
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar

Témanyitás by Jesmon Helar on Szer. Feb. 13, 2013 7:49 pm

Így elvileg nekem is jó Smile szval 3-4

Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.

Témanyitás by Amarilla Darwin on Csüt. Feb. 14, 2013 12:38 pm

3-4 óra tökéletes nekem Smile Ne haragudjatok most vettem észre a topicot xD igen amennyi eszem van xD szóval vasárnap jó nekem 3-4 óra még inkább ^^

A hosszú hónapok. Mindent megadva azért, hogy bízzon valakiben. Elvesztett valamit és nem tudja visszajön e. Aki fontos számára szereti e. Képes e újra bízni és képes e megbocsájtani annak aki fontos. Új életet kezdeni és élvezni a hosszú hónapok után először a szabadságot vagy Kaeldir keze által át állt az angyalok oldalára? Eléggé bizonytalan nőszemély lett és ki tudja, képes e bízni bárkiben is. Elfogadni a segítséget most tényleg kiabál érte.. de ki fog ugrani? Ez a jövő kérdése..

Akkor és Most ...
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor

Témanyitás by Rebecca Taylor on Szomb. Feb. 16, 2013 4:49 pm

Oké, hát ha senki többet harmadszor, akkor vasárnap 15:30 lesz a végleges időpont ^^

Chloé Laneth
    Chloé Laneth

Témanyitás by Chloé Laneth on Kedd Szept. 03, 2013 7:23 pm

ÉÉÉÉéén szeretnék majd valamikor egy mesét. Bármelyik karakteremhez. Az nincs megszabva. Very Happy:D:D

Mit tennél, ha látnád azoknak a szellemét, akik már nem tartoznak ehhez a világhoz? Ha sohasem lehetsz elég felkészült arra mi fog történni? Ha a képességed miatt senki sem mer közelíteni hozzád? Egyedül maradtál ezen a világon, de hordoznod kell a saját keresztedet. Az idő tovább halad. Nincs menekvés. Eláraszt a magány. Egyedül vagy, és senkire sem számíthatsz. Vársz, hogy mikor jön el az idő, hogy te is elmenj innen, miközben félsz, hogy mi lesz azután. Vajon te is testetlen lélekként bolyongsz majd tovább, megnyugvást keresve, vagy éppen bosszúra szomjazva? Minden bizonytalan, de nem menekülhetsz el a gondolataid elől. Nincs bátorságod feladni az életed.

Főkarakter: Eliana De Lucia
    Dante Torres
    Dante Torres

Témanyitás by Dante Torres on Kedd Okt. 22, 2013 10:58 pm

* November elsején szeretnék mesét tartani. Egy kis halloween-i kalandra vinném a kaijaitokat. REmélem minél többen leszünk, már egy éve szajkózom ezt a mesét, szóval már annyit készültem rá, hogy nagyon szeretném ha meg lenne tartva. Mindenkinek szép napokat addig és Boldog HAlloween-t Very Happy
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor

Témanyitás by Rebecca Taylor on Kedd Okt. 29, 2013 9:51 pm

Hát, nekem az elseje eléggé bizonytalan, mert ugye temetőzés, meg minden, és én nagyon szeretnék itt lenni. Szóval, bár nem tudom, hogy holnapután ráérsz-e, meg hogy mennyien jeleztek vissza, de szerintem célszerűbb lenne 31-én tartanád Smile Persze aztán mindegy, ha senki másnak nem jó, akkor miattam ne változtasd meg Smile Meg mondjuk pláne még - most látom meg mondja Rilla -, hogy facebookon meg 31-re hirdetted, szóval el kéne dönteni xD Ha 31-én lesz, akkor mindenképpen jövök.

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Kedd Okt. 29, 2013 11:46 pm

igen rájöttem, hogy pélnteken temetőbe megy mindenki meg ilyenek és itt meg elfelejtettem átírni bocsánat. SZóval 31.e fél négy. Mindenkinek szól 31. mert így mindenki tud menni temetőbe meg minden hova. és bocsi elfelejtettem, hogy írtam ide is és ide mást írtam még.
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar

Témanyitás by Jesmon Helar on Szer. Okt. 30, 2013 8:33 pm

Bocsi, de nekem nem jött össze úgy a szervezés, nem valószínű, hogy visszaérek :/ Ha esetleg mégis, akkor mindenképpen becsatlakozok majd Smile Kábé ötig ez még megoldható, ugye? Mert akkor van rá esély, hogy be tudok esni Smile

Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő

Témanyitás by Gyakorló mesélő on Csüt. Okt. 31, 2013 1:14 pm

Persze ötig még bárki tud csatlakozni mert annyira nem merülünk addig még bele, hogy ne lehessen

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Pént. Júl. 10, 2020 10:54 am