Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+8
Elliot Herondale
Amanda Helgesen
Michael
Simone Bellerose
Arleena Queen
Henrik Dahl
Lily Hollow
Fredrik Laine
12 posters

    Morsacon-hegylánc

    avatar
    Simone Bellerose
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Simone Bellerose Csüt. Aug. 30, 2012 7:19 pm

    *Beckynek nem furcsa, megszokta a vámpírok jelenlétét. Van pár a családjukban. Bár nem érti, hogy miért akartak annyira vámpírok lenni, de mindegy. Szerinte a Démoni vér sokkal jobb. Több erőt tartalmaz. Vámpír semmiért nem lenne.* - Még mindig kérdés: te miért véded Lisát? *Kérdi újra. Letty átállását illetően csak fintorog.* - Csak, hogy ő nem Bukott, hanem Vámpír. Csak ő teljes vérű, míg te csak félvér. *Mutat rá a tényekre. Nos, ha ezeket megosztaná Beckyvel, akkor ő tudna rajta segíteni. Ő tudja, hogy válhatna a fiúból az ami akar lenni. Persze nem biztos, hogy elárulná, sőt! Nehezen tudná elérni a fiú, hogy elárulja, de azért minimális esély van rá, hogy elmondja a másiknak a lehetőséget.* - Érdekes név. Amúgy mi az, hogy félvérecském? Nem vagyok senki tulajdona. *Jegyzi meg és nem fog kezet a másikkal. Még ha egy szövetséges lenne, vagy olyan, aki nem tud a terveiről és egy áldozata lenne, akkor még oké. De nem, a fiú túl sokat tud, hogy jó pofizzon vele.* - Szóval egy akadémiai tanuló. *A kérdést nem érti, viszont amint a fiú megharapja, azonnal rúg bele a másikba, lehetőleg minél gyengébb ponton, sejthető, hogy hova céloz.* - Nem vagyok vérbank. *Jegyzi meg és fintorog. Elég, hogy Letty rajta élősködik, nem kíván másnak is a vért osztogatni.*

    //Fagy//
    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Michael Szomb. Szept. 15, 2012 10:54 pm

    *Hangos levegővételek, futó léptek, vad csaholás. Távoli mennydörgés, esőcseppek koppanása a sziklákon, a szél zúgása, a lenti fák leveleinek zöreje. Vonyítás. Egy penge átszeli a levegőt, majd mély sebet ejt egy testes farkason. A szinte teljes sötétséget egy halvány, fehéres ragyogás zavarja meg, amely egy magas alak körül a legerősebb. Ez a bizonyos alak éppen három túlméretezett ragadozó elől menekül, akik úgy tűnik, határozottan szeretnék őt inkább a túlvilágon látni. Egész a fenyvestől kergették idáig, mert természetesen sikerült megtalálnia azt a részt, ami kellően lejtős ahhoz, hogy a farkasok is feljussanak rajta. A szárnyát nem meri kitárni, mert tart tőle, hogy azonnal utána kapnának, és komoly kárt okoznának benne. Nem halhatatlan, attól még, hogy éppenséggel egy földre zuhant arkangyal. Neki is megvannak a gyenge pontjai, és ezen gyenge pontok egyike határozottan a szárnya. Ahogyan fut, nem igazán figyeli a talajt, így hirtelen arra eszmél, hogy túlságosan kint van már: megcsúszik az egyik szikla szélén, elveszíti az egyensúlyát, és csak annyira van ideje, hogy jobban megszorítsa a kezében tartott kardokat, mielőtt zuhanni kezd. Ad magának egy kis időt - a tenger felé zuhan, ez biztos, szóval van ideje, mielőtt elérné a felszínt -, majd kitárja a szárnyait, lefékezi a zuhanást, lebeg egy pillanatig, majd erőteljes csapásokkal ismét felrepül, és mire felér a csúcsra, már csak egy farkas van ott, a megsebesített. Halkan sóhajt, a kardjait visszahelyezi a tokjukba, maga elé nyújtja mind a két kezét, és egyre erősödő fényt idéz. Szépen lassan aztán olyan erőssé válik a Láng, hogy a farkas vonyítani kezd, és úgy dönt, ő is inkább tovább áll. Ez végre lehetőséget ad Michaelnek, hogy ismét földet érhessen, így elegánsan landol, miközben a Láng fénye megint csak a testét körülvevő ragyogássá válik, és szélesre tárja a szárnyait. Igazából azért van itt, hogy egy kicsit magára maradhasson a gondolataival, szüksége van rá, igazán. Még mindig nem tudja, ki lehet a rejtélyes fenyegető, és hát ez határozottan zavaró. Lizzie-t is félti, meg minden... Nem könnyű így az élet. Szóval jelenleg, a kis közjáték után már csak ácsorog fent a hegytetőn: kitárt, szürke és hófehér tollakból álló szárnyakkal, fehér nadrágban, ingben és palástban, halvány fényt árasztva magából.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Amanda Helgesen Szomb. Szept. 15, 2012 11:13 pm

    *Egy ifjú leányzó sétálgat békésen az éjszakában. Egyszerűen nem volt kedve aludni és unta a tanulni valót. Tanulni valót? Nos, valóban.. Rendőrségi iskolába ment el, hiszen úgy döntött ügyvéd és nyomozó szeretne lenni egyszerre. Nem hiába okos ez a leányzó és tudja azt, hogy mit szeretne elérni az életben. Hiszen fiatal még az élet. Ő már egy ideje itten tartózkodik a Morsaconon és sok mindenen gondolkodik el. Aztán hangokat hall, amire felkapja a tekintetét.. Felvonja a szemöldökét a vonyításra és a zajforrás után megy.* - Mi a…… ?*Teszi fel a kérdést és ugye már csak a vonyításra figyel.* ~Mit is mondott a tanár? Valami olyasmit, hogy résen kell lenni? De majd belemegyünk az anyagba..~*Gondolja magában, és amikor megérkezik, a hegyre kérdően nézi az ismerős angyalt. Sóhajt egyet majd szépen lassan oda sétál hozzá közvetlen mellé. Azóta talán nem is találkozott vele mióta megsérült bár a lány így is haza utazott L.A-be, hogy pihenhessen egyet. A városban meg járkál ugye iskolába.* - Minden rendben van? Valami féle farkas üvöltést hallottam… remélem rosszul..*Kérdezz rá Michanal aztán a fejéhez kap.* - Egyébként szép estét.*Köszönti udvariatlanul és közben az eget bámulja a lány is. Ő neki szerencsére nincsenek ilyen gondjai már, biztonságban van. Az a bizonyos ügy is lerendeződött és még senki sem akarja átváltoztatni sem. Az egyedüli zavart forrás eltűnt Alex és nem adott neki sem élet jelet. Bár most Meredith a bűnügyek világába merült el.* - Mi a helyzet? Rég láttalak.*Kérdezi meg érdeklődve a fiatal férfit és közben veszi a levegőt mélyen. Majd kiszedi a hajából a hajgumit. Egyébként meg egy hosszú farmer van rajta meg egy vajszínű hosszú ujjú felső és egy fekete színű nyaklánc. Haja most lóg a gumit a kezére helyezi. Aztán rászegezi a tekintetét Michara.*
    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Michael Szomb. Szept. 15, 2012 11:25 pm

    *Noha már hátat fordít, amikor Meredith a közelbe ér, azonnal megérzi, hogy valaki van rajta kívül a hegyen, és látszik is a szárnyai tartásán, hogy feszülten vár, hogy mégis ki közelít. Aztán amikor meghallja a sóhajt, hátrapillant, és azonnal le is enged a tartása, felismerte a hozzá csatlakozó fiatal nőt.* - Jól hallottad, de minden rendben. Sétáltam, és követtek, de sikerült elüldöznöm őket *mondja higgadtan, majd halványan elmosolyodik a köszönésre.* - Neked is szép estét, Meredith *válaszol barátságosan, majd vállat von a kérdésre.* - Semmi különös, szerencsére. Az elmúlt napokban végre nem történt semmi, ami miatt szerezhetnék néhány ősz hajszálat, szóval mondjuk úgy, hogy minden rendben. És te? Mivel foglalkozol mostanság? *érdeklődik, majd halvány mosollyal a mellette állóra pillant.* - Reméltem, hogy néha azért majd benézel hozzánk *jegyzi meg. Hiába, no, kicsit azért hiányolja a korabeliek társaságát. Rendben, Lizzie elég érett lány, mégis, nem egyenrangúak, bizonyos dolgokkal nem terhelheti, a bandatagoknak pedig sok dolga van. Pláne most, hogy az iskola is elkezdődött... Kira messze van, a dolgok negyedéről még nem is tud, Dantől meg Jesstől eleve nem is várná el, hogy megértsék az ő problémáit, Kamennek és Patricnek pedig bőven elég baja van e nélkül is. Ráadásul nem nagyon tudnak kijönni az iskolából, szóval még ez is rátesz egy lapáttal. A lényeg hogy jó volna, ha lenne társasága. Halkan sóhajt, majd ismét elfordul a fiatal nőtől, és az ég felé emeli az arcát, engedve, hogy a hideg cseppek végiggördüljenek az arcán. Nem esik olyan hevesen, de elég kövér cseppekben, szóval hamarosan elég alaposan el fognak ázni. Persze ez az angyalt most nem zavarja: hiányzott már neki ez a fajta időjárás. Londonban nagyon sokszor, szinte mindig elment valami parkba, amikor esett, hogy a természetben lehessen, és élvezhesse az esőt. Hát, most nem kell annyira messze mennie érte...*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Amanda Helgesen Szomb. Szept. 15, 2012 11:45 pm

    *Látja ám a feszülő szárnyakat azért is szólalt meg. Nem szerette volna hogy ráhozza a másikra a frászt. Utána választ kap a kérdésére amire felvonja a szemöldökét.* . Kikövetne téged?*Kérdez rá gyanúsan aztán az ősz hajszálakra felvonja a szemöldökét.* - Olyan öreg azért még nem vagy.. ne beszélj ilyeneket..*Nevet fel azután kap egy kérdést amire sóhajt és lelkiismeretesen lehajtja a fejét* - Sajnálom.. Haza kellett utaznom lezárni egy otthoni ügyet, hogy itt tudjam kezdeni az új életemet. Azt lezártam sikeresen és még a barátaimmal töltöttem néhány hetet aztán iskolát kezdtem el a munka mellett. Nyomozó és Jogász szeretnék lenni aztán intézgettem az ügyeket. Van mentségem rá és hidd el még be lehet pótolni az elmulasztott heteket.*Mondja Michanak bocsánat kérően és a rengeteg dolog között tényleg el felejtette az ittenieket. Egyébként terveztem is elmenni hozzátok. Mit gondolsz Elizabeth mennyire szeret utazgatni? A jövőhétvégén elvinném New Yorkba van ott egy dolgom aztán így is szabadnapjaim lesznek.*Érdeklődik felőle. Persze nem azt jelenti, hogy nem beszélgetett Lizzievel csak nem ismeri felületesen mint Micha. Aztán eszébe jutott, hogy sok mindenről beszélt Elizabethel, de tényleg el volt felejtve a Qarinban történt dolgok. Úgy gondolta kellett egy kisebb kiruccanás és pihenés.* - Mi a helyzet a többiekkel? Úgy értem Patric, Kamen… Utoljára akkor találkoztam vele ugyebár meg egyszer akartam utol érni, hogy beszéljek vele valamiről. Még Elizabeth beszélt nekem lehet össze-vissza aztán nem tudtam rákérdezni. Mindegy…*Jegyzi meg elgondolkozva mondjuk az ő élete rendeződött, de ugye még Alexet sem tudja elérni mobilját nem veszi fel majd Lacel akar beszélni ha kiszabadul az akadémiáról.* - Jó is lesz a nyomozói élet.. bár egyenlőre még csak az alapokat vesszük, de az egyen ruhát nem szeretem. Nem áll jól.*Fintorog és igen nem szereti a sötét díszes egyenruhákat civilként szeretne hely állni.*
    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Michael Vas. Szept. 16, 2012 12:01 am

    - A farkasokra értettem *nevet fel halkan a visszakérdezésre. Azt nem teszi hozzá, hogy egyébként igenis lehet, hogy ebben a pillanatban is figyelik - fogalma sincs róla, hogy ez mennyire igaz lenne -, mert nem akarja megrémiszteni a fiatal nőt. Van, aki nagyon szeretné őt elvinni ebből a világból, annyi szent. Az öregségre megforgatja a szemét.* - Lehet, de nem tudom, meddig bírják még az idegeim ezt a mértékű stresszt *jegyzi meg válaszként. Ez után érdeklődve, bólogatva hallgatja a másikat, ahogyan az mesél, majd halvány mosollyal legyint.* - Egyébként nem gond. De azért ha van időd, nézz el felénk néha. A nyomozás egyébként biztosan érdekes lesz. Nos, legalábbis biztosan érdekesebb lesz, mint az jogászi munka *kuncog halkan. Az ilyesmi valahogy sosem tudta érdekelni, egyszerűen nem tudja meglátni a szépségét a dolognak. Inkább marad a gyógyításnál.* - Amennyire én tudom, igen, határozottan szeret, és biztos vagyok benne, hogy élvezné. Mennyi időre mennétek? Csak a hétvége? *Igen, valóban tervezi, hogy elengedi a kislányt Meredith-szel. Hiába, no, neki is kijár egy kis szabadság, meg aztán bízik a fiatal nőben, reményei szerint amaz képes lenne vigyázni az ifjú félvérre. És hát máshol Elizabeth is nagyobb biztonságban lenne, és ő is szabadabban tudna kutatni annak a valakinek a nyoma után, akit ráállítottak.* - Nos, voltak, vannak gubancok. Most azt hiszem, rá lehet fogni, hogy rendben vannak a dolgok, Pat legalábbis felgyógyult, Kam pedig azt hiszem, nagyjából összeszedte magát, bár a jelenlegi nem igazán állapot... De azzal kapcsolatban azt hiszem, a befolyásom felhasználásával tudok majd tenni valamit. *Az utolsó mondatot voltaképpen már magának morogja. Egyszer már próbálkozott ugyan, de arra megkapta, hogy amíg nincsenek emlékei, nem tud igazán reálisan dönteni egy ilyen kérdésben, így majd az után fellebbezhet az ítélet ellen, hogy visszaszerezte a memóriáját, ami még szintén odébb van.* - Mikor kezdted az iskolát? *kérdez, immár a nyomozói dologgal kapcsolatban. Egyébként meg az egyenruha nem arra van, hogy jól álljon, de ezt inkább nem osztja meg a lánnyal. Az már talán tetszetősebb gondolat lenne, hogy a nyomozók tudta szerint nem is nagyon hordanak olyasmit, de ezt is inkább megtartja magának, és pártatlan marad a kérdésben.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Amanda Helgesen Vas. Szept. 16, 2012 12:25 am

    *Nevet ő is és őt ugyan nem lehet megrémiszteni hiszen látott illetve hallott furcsa dolgokat. Nem lepődne meg a dolgokon… amúgy meg ha nem szeretné traktálni a dolgokkal akkor nem nyaggatja a férfit sem meg amúgy is mi köze lenne az ő dolgukhoz?* - Most már rákérdezek.. tudom, hogy nem rám tartozik, de történt valami? Erős vagy te hidd el. Azt, hogy meddig bírják sokáig. Elvégre elég hamar felnövünk nem most tervezel elpatkolni remélem..*Jegyzi meg kuncogva, és nem viccel az ilyenekkel. Aztán érdeklődik, de nem erőszakosan és tiszteletben tartja a dolgokat. Utána elkezdi mesélni mi történt vele merre volt és tud egyértelmű magyarázatot adni a dolgokra. Igen a suli.. élvezi a bűnügyeket.. sőt mindig is élvezte, de az anyja úgy tartotta, hogy a jogászság jobban áll neki. A lány ezt nem így vélte.* - Talán tényleg érdekesebb… és igen mindenképpen benézek hozzátok! Már csak azért is, mert lógok Elizabethnek egy ígérettel..*Mondja Michanak azután szóba hozza Amerika állam egyik legnagyobb városát.. és elvinné komolyan a kis csajt. Kell neki is az élvezet és ugye Michanak is legyen egy kis élete..* - Hát én a hétvégére gondoltam 2 esetleg 3 nap. Veszély és baj mentesen.. ott lesz egy tárgyalásom az lerendeződik és utána város nézés.*Egy két dolgot nem tesz hozzá, de jobb is hiszen biztos, hogy úgy nem engedné el Lizziet vele. Örül annak, hogy megbíznak benne általában mindenki így vélekedik róla.* - Ki jár szerintem neki is és neked is egy pár nap pihenés.. elvégre elég sok dolgod van neked is és hát le a kalappal..*Mondja elismerően Meredith és igen tényleg felnéz ilyen szempontból Michara fiatalon ilyeneket végig csinálni hát elég bátor tett kell. Aztán érdeklődik Patről azóta nem is beszélt vele, de csak pislog.. pislog pislog.~Szóval ezért nem tudtalak elérni.. csak kapjalak el..~*Mérgelődik magában, de meg van lepődve.* - Mi az, hogy meggyógyult? Mi a fene történt? Nehogy már Josh tán menjen megtalálom megverem..*Jegyzi meg és igen kicsit akadt ki. Azért Kament is elkapja ha tudna a dolgokról.* - 2 Hete kezdtem el..*Jegyzi meg mosolyogva és igen iskola rendszerben. Elég jó családból származik ki tudja fizetni a sulit..* - Azt hiszem mindenképpen elviszem Lizziet pár napra. Szóval hétvégére tervezheted a programjaidat. Egyébként miket szoktál csinálni mostanában? Mármint azon kívül, hogy gyógyítgatsz meg nevelsz. Meg a stresszen jár az eszed..*Az egyen ruhát valóban nem csípi, de el tudja hamar érni, hogy nagy rangot kapjon. Hát igen.. aztán érdeklődik a férfi felől és akármennyire is szeretne segíteni nekik, nem szeretné beleártani magát a dolgokba. Éppen volt elég baja neki is, de azért amit tud megtesz. Vesz egy nagy levegőt, az eső ugyan valóban szemelkél és jól is esik a lánynak is legalább nincsen olyan tikkasztó meleg mint a hét elején volt.*
    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Michael Vas. Szept. 16, 2012 12:43 am

    - Á *legyint a kérdésre.* - Hagyjuk is. *Nem, sok kedve nincs magyarázkodni, főleg, mert nem teljesen vak. Hiába, jól ismeri az érzést, tudja, milyen is szerelmesnek lenni Patricbe. Amolyan "tudom-hogy-soha-nem-kapom-meg-de-mégis-szeretem-mert-csak" érzés. És hát észrevette a lányon, hogy hasonlóképpen érez jelenleg, ezért nem akarja részletesen beavatni abba, hogy a bérgyilkos elég súlyosan megsérült a közelmúltban, inkább igyekszik elkerülni a témát.* - De ne aggódj, még túl sok dolgom és felelősségem van az elpatkoláshoz *mosolyodik el végül. Az ígéretre felvonja a szemöldökét - már megint nem tud valamiről -, de aztán annyiban hagyja, majd megkérdezi a kislányt, hogy miről is van szó. Helyette inkább hagyja az amerikai útra terelődni a figyelmét, és bólogat Meredith terveire.* - Jót tenne neki. Most hétvégén mennétek? *érdeklődik. Egyébként nem csak a fiatal lánynak, de neki is jót tenne némi nyugalom... Aztán a nő kimondja a gondolatait, mire szerényen és kissé zavartan elmosolyodik.* - Igazából annyira nem dolgozom keményen, legalábbis én nem érzem úgy. Vagyis csak olyankor érzem meg, amikor végre időm van pihenni, mindig meg is lep alaposan, hogy mennyire elfáradtam *teszi még hozzá eltűnődve. Tény, hogy valójában sokkal több mindennel foglalkozik egyszerre, mint a legtöbb korabeli, ráadásul kábé hetente egyszer haza kell mennie Londonba is, hogy megmentse Daniel nyakát, miközben folyamatosan aggódhat azon, hogy mikor jelenik meg az a titokzatos megfigyelője. Aztán ugyebár elszólja magát Pattel kapcsolatban, mire sóhajt egyet. Hát, innen már nem lehet visszatáncolni.* - Kament megtámadták. Patric éppen ott volt a közelben, és beugrott egy tűzlabda elé, amit Kamnak céloztak, és hát mivel mégiscsak vámpírvér, elég csúnyán megsérült, de sikerült összeraknom. Nem kell aggódnod érte... *teszi a kezét megnyugtatóan Meredith vállára.* - Meglepően erős a szervezete, egész tisztességesen rendbe jött néhány nap alatt *magyarázza. Igyekszik megnyugtatni a mellette állót, elvégre senkinek nem jó a felesleges idegeskedés. Éppen ezért ugye visszaterelődik a szó az iskolára, a válaszra pedig bólogat. Aztán ismét visszaterelődik a szó Lizzie-re meg rá, mire csakm vállat von.* - Hogy mit? Nos... Sok mindent nem. Tanulok, Londonba mászkálok az egyik védencem miatt, ahogy mondtad gyógyítok, nevelek, és stresszelem magam. Ez elég jól kitölti a napjaimat *szusszant.* - Meg igyekszem megismerni egy kicsit a városban élőket *teszi még hozzá. Egyébként ez tényleg így van, bár nem a feltételezhető barátságos, vagy legalább jó kapcsolatok érdekében történő, számító dologról van szó, hanem felderítésről: próbálja kiszűrni a lehetséges merénylőket. Igen, csak némileg vált paranoiássá az óta a levél óta...*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Amanda Helgesen Vas. Szept. 16, 2012 1:09 am

    *Azt, hogy szerelmes belé nem nyilatkozik ilyen téren. Csupán aggódik, inkább maradjunk ennyiben. Azt nem tudja eldönteni mi, van vele, hiszen a barátságukat sem szeretné elrontani vele. Sóhajt egyet viszont ugye kap egy választ, amivel meg is elégszik, így nem nyaggatja a fiatal férfit. Aztán a felelősségről kezdenek el beszélni, amire elmosolyodik és elneveti magát.* - Igen rengeteg, és sok mindenkinek vannak problémái és még is túl tudja magát tenni rajta.*Mondja nyugtatóan ő is és azt, hogy Micha valamiről nem tud nem lepi meg. Végül is csak annyiról van szó, hogy mutat egy iskolát Lizzienk tánc iskolát amiről hallott, hogy népszerű és elég sok vele egykorú jár oda. Meg aztán New York elég nagy és érdekes emberek vannak ott. Nem viszi bele Elizabethet a bajba szóval tényleg ilyen téren meglehet nyugodni. Azt, hogy milyen helyre megy azt csak azért nem teszi szóvá, mert régen táncolt ő és ugyan utcai táncot meg vannak az ismeretségei. Szóval elég sok helyen ismer embereket.. de nem csak embereket. Elizabeth tuti jól érezné magát. Aztán hallgatja Michat, hogy ugye dolgozik meg minden és el van foglalva arra nem reagál semmit. Pontosan tudja milyen érzés ez, ha bár ő sem most kezdte a munkai életet hanem 2 éve talán. Nem számolja, de azóta tudja azt, hogy mi a fontos és mit kell csinálni az életben. Megtanult egyszerűen felnőni és magától. Aztán szóba kerül Pat és Kamen amire a fejét csóválja..* - Kölykök.. éretlen kölyökök.. azért még is. Azt hittem van olyan érett és vigyázz magára, de igen a vámpírok is megtudnak sérülni.*Jegyzi meg gondolkozva aztán nem nyilatkozik a táplált érzéseiről. Amikor ráteszik a vállára a kezét csak halványan elmosolyodik, de tényleg nem szól semmit. Aztán érdeklődik felőle miket csinálgat és elismerően bólogat.* - A stressz csak öregebbé tesz. Ne legyél stresszes! De tényleg ügyes vagy.*Mondja mosolyogva és igen azért ő is tudja milyen idegeskedni.* - Egyébként ha gondolod néha vigyázok rá szívesen. Ha észre vettem tud azért néha szenvtelen is lenni, de olyankor erőteljes hangon rá kell szólni aztán csendben marad. A városban élőkkel? Azokkal én is próbálok érdekes emberek.. vannak rendesek közöttük.*Jegyzi meg aztán a telefonjára pillant és meglepődik az időn.* - Nem kéne elindulni? A kislány is biztosan aggódik, hogy hol lehetsz aztán én is kipihenem magam holnapra.*Jegyzi meg Michanak és ha jön a férfi akkor együtt mennek egy darabon ha meg nem akkor elköszön tőle és egyedül elindul hazafelé ahol lezuhanyozik és belebújik pihepuha ágyacskájába.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Vendég Szer. Szept. 26, 2012 9:43 am

    *Az ősz tarkaszép színei között felfele csörtet egy lány. Az ösvény alig látható, annyira vékony vonalként mutatja az irányt a hegytető felé. Keményen és kíméletlenül meredeken vezet rosszul kilőtt nyílként az ég felé. Bár nem kilencven fok, de legalább meg van a fele. És a hegy ezen része eléggé meredek. Nincs egyszerű dolga. Nemrég megcsúszott, és métereket szánkázott lefele a kis turistaösvényről. Felsértette a jobb lábszárát, a plazúr lemaródott, és most lüktetve jelezte a Cameosos lánynak hogy életben van. Kicsit bicegett ugyan, de keményen magára szólt, hogy nem mutathatja ki gyengeségét. Ha követik, nem láthatják rajta. Ha senki sem látja, akkor sem puhulhat el. Túl sokat tett meg eddig, hogy idáig elérjen. Túl sokat ment már, és sok múlik bukásán is. A fák között besurranó szél felkontyolt hajába túr. Egyetlen vörös fürtöt sem képes kiszabadítani szorosra fogott hajából. Mint ahogy ruhája alá sem képes bekúszni, hogy bőréről az izzadságot felszárítsa. Ezt felszívja helyette a terepszín ruha anyaga. Hátán egy sötétebb folt jelzi önmagához való kíméletlenségét, küzdeni akarását egy olyan ellenséggel szemben, akit ő teremtett saját magának. Sokáig mászik. Hajnalban indult és most lassan a csúcsra ér. Fel a hegytetőre végre. Repülhetett is volna, de úgy érzi, most erre van szüksége. Még pár lépés, még tíz, már csak három, és kint van a hegytető egyetlen kis tisztásán, ahonnan a fák gyérebb lobjai között lelát a káprázatosan szép kilátásra, és ahonnan az Akadémiát és a várost is szépen belátni. Izzadtan, kimelegedve, és szomjasan dobja le hátizsákját. Kotorászik benne. A kulacsát keresi. Terepbakancsa a puha avarba túr, ahogy lábát helyezgeti a tatyóban túrkálva. Már minden a kezébe akadt, mire megtalálja, és a folyadékkal teli tartály a kezébe simul.*
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Elliot Herondale Szer. Szept. 26, 2012 10:01 am

    *Már jó ideje ücsörög a Morsacon tetején álló egyik tölgyfa ágán. Az elmúlt napokban nem túlzottan erőltette meg magát többnyire csak aludt, vagy épp a testvéreivel beszélt telefonon keresztül csupán egyszer méltóztatott Victoriával túrázni menni. A tanórák annyira leszívják az agyát, hogy jóformán csak az élethez szükséges dolgokat képes végrehajtani, mint az alvás, ivás, vagy evés. Ma pedig úgy kelt fel, hogy a tél beköszönte előtt kicsit kimozdulni, ezért a főudvarban hófehér szárnyait kitárva elrugaszkodott a földtől, és hagyta, hogy a szél sodorja őt valamerre. Valahogy így került a hegytetőre, s miután megcsodálta a szigetet észrevette azt a fát, amin most ücsörög. Felmászott a hatalmas ágak közé, és elmerült a gondolataiban.* ~ El kéne kapnom Eriket. Arról volt szó, hogy visszamegyünk Shadowland-be, erre eltűnik nekem. Ostoba Rontásűző, amikor szükség lenne rá, akkor sosincs itt, amikor meg nem kellene, akkor a nyakamon lóg.*bosszankodik magában a Herondale-fiú, és a farmerja zsebéből előhúz egy fekete szájharmonikát, és azon kezd játszani. Édes, andalító dallamot játszik, ami szinte az egész hegytetőn hallatszik, így ha bárki arra jár, akkor csodálkozhat a fák közül szóló lágy dallam hallatán, hiszen nem mindennapi, hogy a Morsacon—on zene szól. Az ifjú angyal pedig olyannyira elmerül a gondolataiban és lefoglalja a zenélés, hogy nem veszi észre az egyik diáktársát, így beletelik majd néhány percbe, mire Elliot felocsúdik, és tudomást vesz Gaeáról.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Vendég Szer. Szept. 26, 2012 10:19 am

    *Éppen a szájához emelve a kulacsot inni kezd, amikor felhangzik a hermónika. Azonnal talpra ugrik, és kezét a dobótőrök tartóján nyugtatva a zene irányába les. Kicsit nagy zajt csap, és szidja is magát miatta. Kijött a gyakorlatból. Lassan minden titokzárat kinyit, de a lopózás még mindig nem az erőssége annyira mint szeretné. Amikor kiszúrja hogy kit rejt a zeneszó a lombok között, lazít a testtartásán, és visszaül a fenekére. Ismeri a srácot. Ott volt azon a kiborító rémálmos tanórán is. Hatékonyan küzdött azon a rémálom földön. A lelke ha nem is tiszta, de egyenes volt akkor nagyon. Kiszúrta. A viselkedése akkor olyan ... magabiztossá tette. Olyan hatékonynak Gaea szemében. Megjegyezte miatta. Semmi többet nem várt senkitől akkor, csak hogy hagyja kijutni minél hamarabb. Elliot pedig éppen ezt tette. Visszaült hát a fenekére, és folytatta az ivást, majd eltette a kulacsot, és előszedte a profi fényképezőgépét. Éppen összerakni próbálja, amikor kiszúr egy cinegét, ami elég közelről áll neki szemlélni hogy mit is tesz. Leblokkol. Nem akarja elzavarni. Ritkán adódó pillanat az életében, hogy mindenről megfeledkezve csak a pillanatnak élve élvezhesse a semmit.*
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Elliot Herondale Szer. Szept. 26, 2012 10:42 am

    *Kitárt szárnyakkal, a lábát lógatva játszik a harmonikán egészen addig, amíg Gaea zajt nem csap, és magára nem vonja a fiú figyelmét. Sötét tekintetét a lányra emeli, végigméri, majd leszökken az ágról, hogy a talaj felett pár centivel a szárnyaival magasba tartsa magát. Némán figyeli Gaeát, hogy aztán egy halk sóhajt megeresztve leereszkedjen a földre, és lassú léptekkel odasétáljon mellé. Nem akarja megzavarni, de aggódik érte, hiszen eléggé szépen sántít, így kötelessége felajánlani a segítségét.* - Hello. Nem akarlak zavarni, de mi történt veled? *kérdi felvont szemöldökkel, hiszen elég jó a szeme, nemhiába az egyik testvére orvosnak készül, így volt ideje megfigyelni a sebesülteket, vagy a betegeket. * - Tehetek érted valamit, vagy szeretnél magadra maradni? *kérdi halkan, karjait összeráncolt homlokkal. Úgy tűnik, az oxfordi fiú épp segítőkész hangulatában van, szóval jobb, ha Gaea elfogadja az angyaltársa segítségét, mert legközelebb lehet, hogy nem fog segíteni.*- Kérdezhetek valamit? Ha angyal vagy miért nem használtad a szárnyaidat, hogy feljuss ide? *érdeklődik, hiszen neki annyira természetes, hogy az angyalok repülve közlekednek, hogy ha egy napig nem lenne tollas a háta ő abba belebolondulna. Kicsi kora óta repül, így hát nem csoda, ha furcsállja a többi diáktársát, akik a szárnyaikat behúzva sétálgatnak. Ő büszke a származására, és alapvető dolog szármára, hogy ha nem varázstudók közelében van csak akkor hajlandó eltüntetni őket. Bár épp e miatt a szokása miatt néznek rá furcsán sokszor.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Vendég Szer. Szept. 26, 2012 11:03 am

    *Ha jól teszi ha nem, Gaea örömmel veszi a felajánlást, miután lebukott háztársa előtt. A cinke elrepül, amikor a fiú megszólal. A lány kicsit sajnálja, de nem nagyon. Ritka élmény több mint három másodpercnél tovább szemlélni egy ilyen madarat. Feláll, amúgy sután egy lábon, és úgy fordul Elliot felé, nem csak vállból nézve hátra rá. Nem tiszteletlen. És tudja jól mikor kivel szemben mit illik.* - Köszönöm, azt örömmel venném. Amennyiben van jártasságod a sebekben. Bár én elláttam de mivel nem vagyok gyógyító, csak gyorskötést tudtam tenni rá. *Ezzel engedi hogy a fiú megnézze. Feltűri a nadrág szárát, és leszedi a kötést. Csak a bőrt marta le egy féltenyérnyi helyen egy fa kérge lefele csúsztában. Nem komoly. És nem vérzik hála a körömvirág kenőcsnek. Csak nedvedzik kissé. Amíg a fiú a sebét gyógyítgatja ha tudja, válaszol a szárnyalós kérdésre is.* - Igazából mozgásra vágytam, nem a kilátást szemlélni meg. Arra ott van az alakváltásom is, hogy hollóként szálljak is akár. Így kisebb a célfelület. Ami pedig angyalságomat illeti, én a sajátomra nem vagyok olyan büszke mint ahogy rajtad látom. *Bukott szülők gyermekeként, nem élmény egy olyan élet, ami utólag kiderült hazugságokkal teli. Tele olyan hazugságokkal, amiktől talán sosem tisztulhat meg. Hiszen az élete részévé tették.*
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Elliot Herondale Szer. Szept. 26, 2012 11:21 am

    *Elliot pedig örül neki, hogy elfogadják a segítségét. Egy röpke pillanatig figyeli a cinkét, majd ismét a lány felé fordul. Halványan elmosolyodik a másik szavaira, és nyugodt, monoton hangon felel neki.* - Nem kell zseninek lennem, hogy begyógyítsak egy ilyen sebet. Egyébként ez az angyallét hátránya, másokon tudsz segíteni, de magadon nem *húzza el a száját, majd feltűri fekete ingének az ujját, és leguggol, hogy be tudja gyógyítani a sebet. Gyengéden megérinti a lány lábát, lehunyja a szemét, és némi koncentráció segítségével a fiú kezéből gyógyító energia árad át Gaea lábába, így egy-két perc múlva már csak egy apró fehér heg árulkodik a sebről. Aztán, ha Elliot végzett, akkor felegyenesedik, és rámosolyog a diáktársára.* - Szerencse, hogy belém botlottál, mert így egyszerűbb gyógyítani, mint holmi bájitalokkal*mondja halkan, hiszen az angyaloknak tényleg természet adta tehetsége van a gyógyításhoz. Elliot pedig nem vár köszönetet a másiktól, neki épp elég az, hogy segített, mert akármilyen lököttnek is tűnik elég komoly elveket vall.*- Értem, hát én a feles energiáimat vívással vezetem le, szóval a túrázásról nem tudok nyilatkozni *nevet fel halkan, majd az angyalságról ejtett szavakra furcsállóan néz.* -Minden angyal büszke lehet arra, hogy Ő teremtménye, és hogy mi vagyunk a legközelebb hozzá. Így a helyedben követném a példámat, és büszke lennék magamra, és az angyallétre *kacsint a másikra pajkos mosollyal az arcán, majd elnéz a társa válla fölött, és a kék eget kezdi bámulni, vagy talán valami mást, ami a felhők mögött rejtőzik, de senki sem láthatja igazán, csak azok, akik tudják, hogy hogyan lehet arra a helyre eljutni.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Vendég Szer. Szept. 26, 2012 11:41 am

    *Amikor a sebet gyógyítani kezdi Elliot, Gaeában önkéntelenül is olyan dolgok fogalmazódnak meg, amiket már rég elveszni vélt. Mosolyogva fintorog egyet rajtuk, amitől az orrnyergére ráncok szaladnak. Majd leolvad hamar az a mosoly. Na igen, angyal önmagát gyógyítani képtelen.* - Igen valóban gyorsabb és hatékonyabb is így. Köszönöm! *Néz hálásan a srácra.* - Kinek ki a hobbi. Én csak pár hónapja tudom, hogy olyan vagyok, mint Te. Nekem még sokkal természetesebb az alakváltás és a szemfényvesztés, mint egy angyal szárnyai. És hogy kinek is vagyunk a harcosai, erre valóban csak Ő tudna felelni ha kérdeznénk. Engem félre vezettek még mikor azt sem tudtam hová is tartozom valójában. *Egy villanásnyi mosoly a leolvadt helyére és egy vállrándítás, ahogy visszaigazítja gyógyult lábára a nadrágszárat. Követi a fiú tekintetét. De számára csak a kék ég, és némi felhő a látvány.* - Én nem vagyok büszke arra aki vagyok. Bemocskoltak mielőtt felfedték véremet. Sosem lehettem büszke harcos. Talán az nem is az én utam. *És valóban. Neki úgy tűnik, más utat szánt az a nagy Ő-nek nevezett mindenható valaki.* - Kinek mi jut persze. *Motyogja, fintorogva, aztán ez is elmúlik. Feláll, és összepakol.* - Nézd, én úgy érzem annak a világnak a másik felét képviselem, amibe te tartozol. És ha tudnád miket tettem, szóba sem akarnál állni velem, nem hogy gyógyítani. *Gyorsan, kapkodva pakol, majd az előszedett fényképezőgépet kezdi el zavartan összerakni, hogy még időben lefényképezhesse amiért felmászott ide.*
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Elliot Herondale Szer. Szept. 26, 2012 12:34 pm

    *Próbál minél hamarabb végezni a gyógyítással, hogy nyugodtabban tudják folytatni a beszélgetést. Aztán a köszönetre csak halványan mosolyogva legyint.* - Nincs mit. Ez a dolgunk. Segíteni a rászorulóknak *vonja meg a vállát, majd a hobbikra csak felkuncog.* - Hát, ha hatéves korom óta űzöm a vívást az szerintem nem számít annak *kuncog, majd mikor az angyallány beavatja, hogy nemrég óta tud az angyalságáról csupán elkeseredetten csóválja a fejét. Nagyon sokan vannak a Földön, akiknek fogalmuk sincs, hogy mennyi képességgel vannak megáldva, s mielőtt észrevehetnék már meghaltak.* - Meg lehet, hogy természetes, de egy idő után hozzászoksz. Számtalan angyalt ismerek, akik néhány hónapja, vagy éve tudják csak magukról, hogy kik is ők valójában. Sajnos nagyon sokan nem is tudnak róla, hogy mi folyik a körülöttük lévő világban *húzza el a száját, majd Gaea szavaira egy pillanatra elkomorodik az arca.* - Nem Őt kell kérdezni, igaz, hogy tudja melyik út a miénk, de ettől függetlenül van lehetőségünk változtatni, választani, hogy mik is akarunk lenni. Sajnálom, hogy csalódnod kellett, de hidd el, még van lehetőséged dönteni *felel halkan, kissé filozófikus hangnemben, de ha ilyen dolgokról kérik a véleményét, akkor ő kertelés nélkül felel.* - Akkor tegyél érte, hogy büszke lehess magadra! Ne keseregj azon, ami történt, hanem mosd tisztára a neved! És hidd el, nem kell harcosnak lenni, hogy elismerjenek, sose az volt a fontos. Ha pedig nem tudod mi az utad, akkor gondolkozz, és mint mondtam válassz magadnak egyet, ami belátásod szerint a helyes irányba vezet téged *beszél továbbra is nyugodtan hangnemben, de süt róla, hogy amiket mond azokat komolyan is dolgokat.* - És nem érdekel mit követtél el, hanem magadnak és Neki. Így ha bűnbocsánatot kérsz előbb-utóbb kapni is fogsz. Azt javaslom, gondold át, hogy mihez szeretnél kezdeni az életeddel, válassz magadnak egy célt, amiért harcolhatsz, és kérd a barátaid és diáktársaidat segítségét ez ügyben. Lehet nem tűnik úgy, de szerintem a sylorinások kivételével itt bárkire számíthatsz *mosolyodik el halványan, továbbra is az eget bámulva. Kicsit honvágya van, hiszen a hatalmas házuk, a családja borzasztóan hiányzik neki, no meg kissé nehezen viseli még, hogy másokkal kell osztozkodni egy légtérben, így néha kicsit feszélyezve érzi magát.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Vendég Szer. Szept. 26, 2012 12:53 pm

    *Filozófál vagy sem Elliot, aki már jár egy utat nem fog csak olyan könnyen átugrani egy új útra, akár félre is lökve valakit hogy "Bocsi, de EZ mostantól az Én utam!" és nem olyan könnyű a helyes útra kanyarodni még akkor sem ha tudjuk, hogy az út amin éppen tapodunk, nagyon is helytelen. Ha ráadásul valaki mint Gaea meg van győződve róla, hogy helyes az út amin jár, hát akkor az már a bonyolultabb szitu. Bár még önmaga sincs tisztában vele hogy a meggyőződése pusztán neveltetési, és nincs mögötte az a valós meggyőződés, hogy a saját, szemtakarómentes szemszögéből nézze a dolgokat olyannak, amilyenek valójában. És őt sajnos nagyon kicsi korától szinte olyan elvakultsággal nevelgették, amilyennel a bérgyilkosokat is fel szokták nevelni. Gyűlölni a lidérceket, vigyázni a börtönüket, és ölni bárkit, aki ebben gátolja. Hogy ebből mi sülhet ki ha a feladat véget ér, és az aki eddig a véreb pórázát fogta egyszercsak hirtelen eltűnik? Ki lehet találni. Most Gaea is ilyen módon keresi és próbálja újra teremteni mindazt, amit úgy érzi elvettek tőle. Volt párja. Arról kiderült, hogy vámpír. Voltak barátai, a nagyja meghalt. Ami maradt, egy illuzionista nagyjarészről illúziónak mondható légvárai és mindaz újra összetéve, ami megmaradt neki. Semmi több. Mindarra amit Elliot mond, csak halványan a fejét rázza hát.* - Beszélni könnyű. *Mondja halkan. Senki nem léphet a bakancsába. Mindenki másnak szorítana. Összeteszi a gépet, és háztársát megkerülve készít néhány képet a városról, és mégennyit az Akadémiáról is. Aztán marad a természetfotózás.
    Egy ideig csöndben fotózgat lepkétől a repkényig minden félét, majd úgy dönt, inkább egyedül lenne, így elköszön Elliottól, és miután felcsatolta a hátizsákot, medvévé változik, és elcsörtetett egy kis kanyarral a hegy túloldalára, majd vissza egy újabb kanyarral az ösvényre és onnan saját testben haza. Az angyalszárnyak most is elzárva maradnak.*

    // Köszi a játékot! Smile //
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Szer. Okt. 31, 2012 1:00 pm

    *Naominak nemrég sikerült elszabadulnia az iskolából, így most a hegylábánál sétálgat Roxane-nal halkan beszélgetve. A Dominiktól kapott egyenruhát viselik, hiszen a drága Rontásűzőnek kell valami munkaruha is, így még Naomi kérte meg Domit, hogy csináljon nekik.* - Nem értem, már lassan egy hónapja vadásszuk ezeket a lényeket, de komolyan mondom minden alkalommal egyre nehezebb lesz őket leverni… Szeretnék már végre utána járni, hogy mi folyik itt… *csóválja a fejét a vezér, miközben a kezét a katanája markolatára csúsztatja. Elég közel vannak ahhoz a helyhez, ahol legutóbb Kilian majdnem ott hagyta a fogát. Roxane csak fintorogva sétál mellette, hiszen nem tudja túltenni magát azon, hogy a cipője sarka minden egyes lépésnél belefúródik a puha földbe.* - Engem az nem érdekel Naó, de az jobban, hogy tönkremegy a kedvenc cipőm! *nyafog a román lány, aki csak azért jött el, hogy ne kelljen otthon gubbasztani, mert a többiek elmentek Shadowland-be Lorával, vagy Amerikába vannak, őt meg otthagyták… Naomi egy pillanatra megáll, és végignéz a társán. Roxane sose volt magas, ezért visel állandóan olyan cipőket, csizmákat, amikkel ezt tudja ellensúlyozni. Na meg azért is, mert szerinte ezek jól passzolnak a feszülős fekete holmikhoz, amit ő egyenruhának hív. A román lány szokásai közé tartozik az is, hogy imádja, amikor futás közben belekap a hajába a szél, ezért most is lágyan omlik a hátára szőke hajkoronája. Velem szemben a belga lidérc bakancsban tapossa a saras ösvényt, és kényelmes ruhákat hord még vadászatnál is. Roxane-nal ellentétben neki mániája, hogy a haja össze legyen fogva, így barna tincsei lófarokba fogva cirógatják a tarkóját. Mindkét lány elég jól fel van szerelkezve fegyverekkel, de a szőkeség szeméből valahogy hiányzik az a tűz, ami Naomi szemeiben lángol, amikor arra gondol, hogy el kell pusztítania ezeket az ártó lényeket. Roxane szimplán azért csinálja, hogy Naomi pénzéből megéljen, míg a társa azért Rontásűző, mert kötelességének érzi jobbá tenni a világot. Most pedig ez a két lány próbál meg ma összefogni, csakhogy valljuk be, Naomi már évek óta egyedül, vagy nagyobb csapatban dolgozik, hiszen hosszú évekre mellőznie kellett a Loiel-jét, így aztán nem is tud párban úgy remekelni, mint annak idején tette Milan-nal. Roxane-nak pedig nem áll céljában ma dolgozni, és különben is Pieter a párja, így aztán mivel ennyire eltérő személyiségek szinte nulla százalék az esély arra, hogy ők ketten ma valami hasznosat is tegyenek. * - Nem érdekel a cipőd, Roxane! Nem azért hoztalak magammal, hogy a nyafogásodat hallgassam! *inti csendre a barátnőjét Nao, majd szépen megindul előre, Roxane pedig kénytelen-kelletlen, de követi őt. Szépen megvizsgálják a terepet, és felfedeznek egy apró csapást, amibe rengeteg lábnyom ékelődött. * - Azt hiszem, jó helyen vagyunk… *suttogja a belga, miközben leguggol megvizsgálni a nyomokat. Eközben a szőke társnő türelmetlenül toporog, és a körme alól próbálja kipiszkálni a koszt.* - Nao, menjünk már! Nincs itt semmi! Ezek biztos valami kutyának, vagy farkasnak a nyomai! Ez a klíma árt a hajamnak! *panaszkodik tovább a másik, de a diáklány ügyet sem vet rá csupán elgondolkozva ráncolja a homlokát miközben továbbtanulmányozza a nyomokat. Lassan halad előre, míg egy üreg bejáratáig nem ér. Amíg Naomi előremegy addig Roxane az ösvényen ácsorog, és nézelődik körbe arra gondolva, hogy mennyire sajnálja az ősembereket, akiknek ilyen helyen kellett élniük, hiszen nagyon nehéz lehetett ilyen körülmények között a hajápolás. Aztán Naomi hirtelen egy éles, visító hangra kapja fel a fejét.* - NAOMI! *kiált kétségbeesetten Roxane, hiszen ő volt a fülsiketítő hang tulajdonosa. Több se kell a belgának, felpattan a földről, és úgy rohan vissza a barátnőjéhez, akit egy farkas-sárkány lény fojtogat. Mivel a lény nem veszi észre Naomit, ezért aztán van ideje a lidércnek egy tőrt állítani a pikkelyek közé. A szörny felhördül, és elereszti a foglyát. Naomi odarohan, belekarol a társába, és próbálja futásra ösztökélni. Bevetik magukat a fák közé, csak rohannak előre… Még akkor sem torpannak meg, mikor a hátuk mögül egy hátborzongató vonyítás hallatszik.* - Roxane, fuss! Fuss felfelé! *kiáltja a Cameosos miközben bukdácsolva megindulnak a hegyen. Hallják, hogy a bozótosban követi őket valami, így hát felgyorsítanak. Mire felérnek a Morcason tetejére addigra már mindkettejükről folyik a víz, de nem hagyhatják abba a futást. A Verhoeven-lány nem meri megkockáztatni a támadást, így inkább visszavonulót fúj. A hegyen felpattan az egyik sziklára, leveti a hátáról az íjat, egy nyílveszőt erősít rá, és vár. Közben a fejével int a barátnőjének, hogy haladjon tovább, ne aggódjon érte. Feltűnt az első lény, pont az érte őket utol, amibe a tőrt vágta a lány. Megfeszíti az íjat, rácéloz a lényre, és útjára engedi a nyilat. A nyílvessző hangos süvítéssel szeli a levegőt, hogy aztán a lény egyik szemébe fúródjon. A mutáns hátraesik, Naomi pedig leugrik a kőről, és Roxane után szalad. Együtt rohannak tovább a hegygerincen mögöttük egy falka förmedvénnyel, de még mindig nem adják meg magukat. Végül Roxane rossz helyre lép, lecsúszik a lába az egyik kőről, és kibicsaklik a bokája. Nao ezt nem veszi észre, így szalad tovább egészen addig, amíg egy újabb sikoltást nem hall. Akkor megtorpan, hátranéz, és látja, hogy egy szörny tornyosul a barátnője felé. Újabb nyílvesszőt illeszt a húrra, és megint csak a lény szemére céloz. A lövést elvéti, de legalább sikerül elterelni a figyelmét. Otthagyja a szőke lányt, nem négykézlábra ereszkedve megindul a másik csaj irányába. * - Roxane, árnyékosulj! *utasítja a klántagot, de neki már nincs ideje árnyékká válni, mert a lény beérte. Előrántja a hüvelyéből a rúnákkal televésett katanát, és egy véres csata bontakozik ki köztük. Naomi ott vágja az ellenfelét, ahol csak éri, de az nem adja olyan könnyen magát. Kihasználja, amikor Nao egy pillanatra Roxane irányába sandít, és a lány bal alkarját a válláig mélyen felhasítja a bőrt. A belga rontásűző felüvölt fájdalmában, megtántorodik, és kiesik a kezéből a fegyver. Jobbjával a sérült kezéhez kap, és elhűlve látja, hogy ömlik a végtagjából a vér. Lassan hátrálni kezd, hiszen tudja, hogy így már nem lenne képes árnnyá változni, sőt még egy egyszerű védővarázslatot se lenne képes alkalmazni, hiszen ő kézmozdulatokkal varázsol. És mindennek a tetejébe sikerült elvesztenie az íját, a nyílvesszőket, és a lény borotvaéles karmai még Naomi övét is leszakította, amin tőrök és egyéb rontásűzéshez kapcsolatos kellékek találhatóak. Utolsó erejével ismét futásnak ered, olyan gyorsan tempózik, amennyire csak tud. A szíve heves dobogása adja neki az ütemet, viszont a vérveszteségtől lassan tévképzetek kezdik gyötreni. Látja maga előtt lassan leperegni szánalmas életét, majd hirtelen kicsúszik a lába alól a talaj, és két szikla közé esik. A levegő után kapkod, és a hátát neki préseli a hideg kőnek. Közben a lény kettétörte a pengét, és üldözőbe vette Naomit, így most végre megpihenhet, hiszen sikerült sarokba szorítani a célpontját.* - Ha meg kell halnom, legalább tudom, hogy egy jó cél érdekében távozom e világról… *emeli a tekintetét a lényre, és büszkén várja a halált. Nem fog ellenkezni, egyszerűen ilyen súlyos sérülten nem tud mit tenni. A karja használhatatlan, ömlik belőle a vér… Varázsolni se tud. Elhomályosult tekintettel néz felfelé.* - Sajnálom Lora… Sajnálom… *suttogja erőtlenül, majd mikor a lény karmai az oldalába vájnak a suttogásból hirtelen fájdalmas kiáltás lesz.* - MILAN! *üvölti kínjában, s talán ha lenne rá esély, hogy az említett személy a közelben járjon… Ha lenne rá esély, akkor a lány kétségbeesett kiáltását a szél elsodorná hozzá…*
    Milan Wouters
    Milan Wouters
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Milan Wouters Szer. Okt. 31, 2012 1:26 pm

    *Milan eredetileg egy kényelmes sétát és hegymászást tervezett ma az órák utánra, hogy aztán este bírja Naomi pörgését. Ógörög után egyből le is lépett ebédelni, így most éppen a Morsacon felé lépdel. Az egyik meredekebb részen közelíti meg a hegyet, és el is kezd mászni felfelé. Útközben azonban hirtelen megpillant két futó alakot, meg egy hordát, ami őket üldözi. Kis hunyorgás után rájön, hogy azok ketten Nao és a román barátnője, így egyből hevesen megdobban a szíve, és sietősebbre veszi a tempót, közben azon gondolkozva, hogy mégis hogyan tudna segíteni, ha esetleg ők ketten nem boldogulnak. Bár ahogyan Naót ismeri, erősen kétli, hogy gond lehet, de ha esetleg mégis, akkor neki igazából csak egy tőre van, azzal pedig ezek ellen ránézésre nem sokat tud tenni. Már majdnem fent van, amikor meghallja az árnyékosulásra felszólító parancsot, és ebben a pillanatban válik egyértelművé számára, hogy baj van. Erre csak akkor szoktak utasítani valakit, amikor reménytelen a harc. Egy pillanatra ledermed, majd az utolsó pár méterbe beleadja minden erejét. Akkor húzza fel magát a peremen, amikor Naomi elesik, és az első dolga, hogy nagyot füttyent, felhívva magára a figyelmet. Amikor a lény folytatja, nem törődve a többivel, amelyek felé közelednek, kirántja a tőrét a tokjából, és a tőle telhető legjobb dobással a szörny felé hajítja. A vállába áll bele a penge, mire panaszosan felvonyít, és megfordul, hogy Milannal foglalkozzon. Nos, a figyelemelterelés sikeres volt... Most már csak túl kéne élnie valahogy a dolgot. Az első, amit tesz, hogy megrengeti a földet, így időt nyerve, majd Nao öve után kap. Gyors kutatás után meg is találja, amit keresett: egy szabad mágikus kő, amivel bármilyen rúna erejét lehet használni. Az egyik szörny időközben sikeresen megkapaszkodott, és már ugrik is feléje, így jobb keze egy mozdulatával útjára indít egy tűzgolyót, ami elsöpri a lényt. Utána bal kezével felkap egy tőrt, hogy a közvetlen támadások ellen valamennyire védekezni tudjon, és így, lassan hátrálva kántálni kezd. Az ige a mutációkat gyengíti le, de persze alapvetően kellene hozzá rúna, és erősebb is lenne, ha nem egy sima mágiával megtöltött kő, hanem egy megfelelő ábrával ellátott darab lenne a kezében, de ez is több a semminél. Szóval sikeresen beszed egy-két kisebb karmolást, de épp időben végez a varázslattal, amitől a szörnyek jelentősen meggyengülnek. Innentől már nincs komoly probléma azzal, hogy kiirtsa őket: eldobja a követ, majd heves szélörvényekkel egy helyre tereli a lényeket, minden oldalról - a sajátján kívül - megemeli körülöttük a sziklákat, így vermet idézve, majd egy tűzörvény kíséretében teljesen bezárja a csapdát, ezzel végleg kiiktatva a lényeket. Miután ez megvan, kicsit megtántorodik, és kell neki majdnem egy teljes perc, hogy egy összeszedje magát. Régen használt már fel egyszerre ekkora adag mágikus energiát, muszáj pihennie, ha nem akar az adrenalin eltűnésével elájulni. Utána aztán felkapja az övet, és Naóhoz siet, arca pedig aggódóvá és kétségbeesetté válik.* - Naomi! Nao... *motyogja, heves dübörgéssel a mellkasában. Nem veszíthet el még egy embert a rontásűzés miatt, nem... Elvégre megtette, amit meg kellett, most megtette, senki nem mondhatja, hogy ezúttal nem volt elég jó. Idegesen gyógyfőzetet keres az övhöz tartozó kis tartókban, és nagy sóhajjal konstatálja, hogy talál is. Óvatosan kiszedi a helyéről, kibontja, majd a remélhetőleg magánál lévő lány szájához tartja.* - Idd meg ezt, kérlek. Szükséged van rá *morogja halkan, igyekezve nyugodt, biztató hangon beszélni. Persze nem olyan könnyű legyőznie a saját kétségbeesettségét, de azért igyekszik. Tudja, hogy ide tiszta agy kell.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Szer. Okt. 31, 2012 1:54 pm

    *Hát úgy tűnik, hogy más lesz a mai este. Másként fog alakulni, mint amilyennek elképzelték. A cameosos lány is úgy tervezte, hogy szépen utána járnak lényeg dolognak, és aztán néhány mutáns kiirtása után nyugodtan folytatják a mai napjukat, de tévedett. Ő maga nem veszi és nem is tudná észrevenni a hegymászó Milan-t, ráadásul azzal van elfoglalva, hogy a társát biztonságban tudja. Nagyon jól ismeri Roxane-t, és tudja, hogy egy ilyen hirtelen rajtaütés után, ha nem lökdösi előre, akkor képes lenne lekaszaboltatni magát. Mivel a diáklánynak szépen sikerült magára vonni a figyelmet, ezért Roxane-nak van ideje árnyékká válni, és egy nagyobb botba kapaszkodva szépen talpra is áll. Lassan bicegve halad a csatázó Naomi felé, nem törődve, hogy a lények ott rohannak el mellette, most úgyse tudnak ártani neki.* ~ Az egész az én hibám… *korholja magát gondolatban Roxane, és amikor látja a barátnőjét elesni, akkor felsikkant, és igyekszik minél gyorsabban a közelébe jutni. A sérült lába ellenére talán tud harcolni, csak… Csak olyan nehéz kizárni a bokájában lüktető fájdalmat. Szerencséjükre megérkezik Milan is, így a román lány meglepetten pislog, és igyekszik kitérni a veszélyzónából. Eközben Naomi a két szikla közé préselődve kapkod levegő után, és elhomályosodott tekintettel mered maga elé. Amikor meghallja az előtte álló lény panaszos üvöltését megborzong. A szíve hevesen ver a mellkasában, ő pedig küzd az életéért. Nem fogja könnyen feladni. Lehetséges, hogy úgy érzi eljött az ideje, de nem fogja olyan könnyen elhagyni a Földet. Mindenegyes porcikájával harcol azért, hogy ébren maradjon, magában pedig azoknak a nevét hajtogatja, akikért még érdemes lenne élnie. Lepillant a sérült kezére, és látja a felhasított anyag alatt azt a karpántot, aminek a másik fele Milannál található. Remegő, véres ujjakkal végigsimít a sima kövön, egy erőtlen mosoly ül ki az arcára.* - Biztos… képzelődöm… *nyögi halkan, és körülötte annyira lelassul az idő, hogy a csatából szinte semmit nem fog fel. Ezzel szemben a társnője kínokkal küszködve kényszeríti a saját lábát, hogy újabb és újabb lépéseket tegyen meg. Nem hiába összetartó népség a Rontásűzők klánja… Vagy együtt élnek, vagy együtt halnak meg, de sose hagyják cserben a másikat. Eközben a belga lélegzetvétele lassulni kezd. Úgy tűnik, nagyon közel jár ahhoz, hogy itt hagyja ezt a világot. Ha nem veszített volna ennyi vért, akkor simán túlélte volna a karmolásokat. Készül feladni, búcsút venni ettől a világtól, amit meghallja a saját nevét. Nem tudja pontosan beazonosítani a hangot, nem látja az arcot, de mégis nyugalom árasztja el a lányt. Érzi, ahogy az égető fájdalom az oldalában és a karjában lassan eltompul, és a feje is kezd egy kicsit tisztulni. Amikor érzi az üveget a szájánál, akkor remegő kézzel kinyúl érte, de egyedül nem tudja megtartani, lejjebb csúsztatja a kezét, és az ujjait Milan csuklójára kulcsolja. Eközben Milan mögött feltűnik Roxane is, aki holtsápadtan mered a párosra, majd egyik kezével az övéhez kapva kutakodni kezd. Kitapintja a saját bájitalát, és finoman megérinti a fiú vállát.* -Hé, vedd el! Neki jobban kell… Mint mondtam, én nem értek a gyógyításhoz, de ennyit megtehetek érte… *szólal meg rekedt hangon, és a srác mellett térdre rogy. A kezében addig szorongatja az üveget, amíg el nem veszik tőle, ő pedig románul szépen el kezd káromkodni, hogy miért tegnap küldte el Naomi Ionatan-t Amerikába. Közben pedig Nao halkan suttogni kezd valamit a tankokról meg a szabadságharcról, és hogy még egy forradalomban is megúszta nem érti, hogy itt mit rontott el. Aztán Milan-ról kezd el dumálni, persze csak mondatfoszlányokat, de még mindig nincs teljesen magánál, de legalább a vérzés elállt, és a sebei is el kezdtek összeforrni. *
    Milan Wouters
    Milan Wouters
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Milan Wouters Szer. Okt. 31, 2012 2:14 pm

    *Igyekszik megitatni Naóval a bájitalokat, és hálás bólintással veszi el Roxane kezéből a másikat is, és azt is letölti a lány torkán. Amikor Nao róla kezd el össze-vissza motyogni, halványan elmosolyodik és megrázza a fejét.* - Ne rajtam agyalj, te bolond, majdnem megöletted magad... *mondja neki halkan, és megsimogatja a homlokát. Utána feláll, és elkezdi óvatosan kiemelni a lányt a sziklák közül, hogy rendesen kört tudjon rajzolni maguk köré. Jobb lesz, ha elviszi az ispotályba, bármennyire is utálja azt Naomi, és az sem számít, hogy már benne van a szervezetében két gyógyító bájital. Jobb, ha látja egy gyógyító, és ő mondja ki, hogy rendben lesz. Óvatosan elfekteti Naót a földön, ad egy puszit a homlokára, majd Roxane felé fordul, és összeráncolja a szemöldökét.* - Most szabályt fogok szegni, de téged is beviszlek a suli ispotályába, hogy rendbe szedjék a bokádat. Gyere *nyújtja a kezét, hogy segítsen a lánynak. Aztán ha elég közel vannak egymáshoz, elengedi, beletúr a zsebébe, és előhúz egy kis zacskót. Teleport-por. Nem rég vette, és nem is számított rá, hogy ma kelleni fog, de azért elrakott egy útra elegendőt magának. Szóval gyorsan felrajzolja a kört, majd - figyelve arra, hogy ne szakadjon meg - ő is belép, óvatosan a karjaiba emeli Naomit, majd az ispotályra koncentrál, és így aktiválja a poron ülő varázst. A lány rontásűző holmijai még mindig nála vannak, az eltört katanával pedig nem különösebben foglalkozik, annak már úgysem lehet hasznát venni. Pillanatokon belül meg is érkeznek a kastélyba, ahol egy igen meglepett Kamen pillant fel a gyűrött jegyzeteiből.* - Mi sikerült már megint? És egyáltalán, ki ez? *bök a fejével Roxane felé, de már teszi is félre a lapokat, és pattan fel, intve, hogy Milan tegye le a sérült lányt az egyik ágyra.* - Rájuk támadt néhány mutáns szörnyszülemény. Roxane bokájával történt valami *mondja tömören, mire Kamen biccent, leülteti a román lányt is, de elsőként Naóval kezd foglalkozni, miközben átfut a fején, hogy ilyenkor hol a fenében van mindenki más. Milan meg lehuppan Naomi ágya mellé a székre, aggódó tekintettel vizsgálgatva a lányt.* - Ugye rendbe jön? *kérdezi Kament, aki szemöldökráncolva biccent, majd elsétál az egyik szekrény felé: vérpótló bájital kell, ez az első, mert Nao láthatóan elég sokat veszített az éltető folyadékból.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Amanda Helgesen Pént. Márc. 15, 2013 12:55 pm

    *Csak állok az angyallal szemben és összeszűkítem a szememet. Azt hiszem kivívtam magamnak az utolsó csatát és szerencsétlenségemre megint félre léptem. Hogy lehetek ilyen szerencsétlen? Ha bár mostanában egyre jobban jönnek, a balszerencsétlen dolgok komolyan nem tudom, hol fogom végezni. Maradtam volna a a suliban, de szükségem volt némi gondolkodási időre. Lehet tényleg túl messzire mentem volna? Esik az eső és persze nem reagálok semmit rá. Elindul ő is és kirántom a tokból a kardomat és le akarnék csapni rá, de valahogy ő gyorsabb és a lábamba vágja a kardját, amire felszisszentek és megperdülök és gyilkosan ránézek.* - Kinek képzeled magad Huddininak?*Teszem fel a kérdést és ő csak felemeli a kezét.* – Ha még egyszer.. kezet mersz emelni erre a lányra. Vagy ha meghallom azt, hogy bármelyikünket is bántani mered.. az úrnak a nevében is mondom száműzni fogunk a pokolba és ezek alapján, ha gyorsan nem változtatod meg a nézeteidet elég gyorsan be fog ez következni.*Ez meg ki? Mintha már hallottam volna ezt, de lehet tényleg komolyan kéne vennem?* – Állítsd le és uralkodj magadon, ha nem akkor elintézhetem azt, hogy találkozz Luciferrel. Nem viccelek..*Ahogy belenézek a szemébe fel állnék és bár ránézek, a sebeimre elfordítom a fejem.* - Meglátom, mit tehetek. *Ezt nem meglátni kell, tudom, hanem cselekedni.. Attól függetlenül nem is tudom azt, hogy mit képzelek magamról. Talán elég sokat. Gabriel még viszonylag morog, egyet aztán kitárja a szárnyait és elrepül. Nem nem bírnám végig nézni, ahogy elmegy, igazság szerint most jelenleg elgondolkozok a szavain. Az egyik fára felmászva lógatom a lábam és a rossz idő sem zavar. Elnézek a messzeségbe és igazság szerint még is hogyan kell nem utálni vagy gyűlölni valakit? Nem akarok belegondolni, és ha Gabrielnek is igaza van? A pokol mennyire lehet rossz dolog? Inkább ezekre nem gondolok ki kéne, találnom mit mondok majd Perathon úrnőnek ha visszamegyek a suliba.. az ispotályba is le kéne menni, de most a fájdalom sem zavar.*
    Henrik Dahl
    Henrik Dahl
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Henrik Dahl Pént. Márc. 15, 2013 1:28 pm

    *Henrik, az időjárással nem különösebben törődve repked a sziget fölött. Mostanra már borzalmasan ideges, mert Amanda nem jelent meg az órákon - így lelépett, remélve, hogy nem akadnak ki rá nagyon, amiért ellóg pár órát-, nem találta sem az iskolában sem a városban, és... Hát, na. A lényeg, hogy nagyon ideges, és kissé mérges is. Most komolyan, Amynek miért jó az, hogy ezt csinálja velük? Kamennek egy fél pillanatába sem tellett kitalálni, hogy ha valaki megsebzett egy angyal kislányt, az Amanda lesz, és őszintén szólva ez Rik számára borzasztó kellemetlen. Egyébként is szeretné, ha helyreállnának a dolgok, meg amúgy is, a csaj egyszer meg fog halni, ha más nem, a végítéletkor, és ő igenis azt akarja, hogy jó sorsa legyen. A csapat minden egyes tagjának a lelki üdvéért hajlandó vállalni a felelősséget, és borzasztó rosszul esik neki, hogy Amyvel képtelen dűlőre jutni. Egy erősebb szélfuvallat miatt elveszíti az egyensúlyát, és kis híján nekicsapódik egy fenyőnek, de szerencsére még az utolsó pillanatban sikerül úgy manővereznie, hogy elkerüljék egymást.* - Esküszöm, ha megtalállak, megnyúzlak, amiért ezt végigcsináltattad velem *morogja az orra alatt, majd a hegy felé pillant. Szusszant egyet, majd leszáll egy pillanatra a talajra, kicsit megrázza a szárnyait, hogy megszabaduljon a megerőltetéstől érzett fájdalomtól. Szerencsére volt elég esze, hogy kivessen rájuk egy vízlepergető bűbájt, bár ez sajnos az ő erejéből tényleg csak a szárnyaira terjedt, szóval amúgy teljesen agyon van ázva. Szóval miután ez megvolt, ismét felemelkedik, és a Morsacon felé indul. Úgy negyed óra, mire elvergődi magát addig, és végre valahára megpillantja a fán ücsörgő Amandát. Megnyugodva sóhajt egyet, majd megteszi az utolsó pár métert, és a lánnyal szemben megáll a levegőben, természetesen lustán csapkodva a szárnyaival, hogy megtartsa magát. Először is végignéz a lányon, és aggódó pillantással nyugtázza a sérülését, majd szusszant egyet, és kicsit kirázza a hajából a vizet.* - Végre megvagy *szólal meg végül.* - Már az egész szigetet körbejártam utánad. Légy szíves legközelebb, ha el akarsz tűnni, legalább mondd meg, hogy még élsz, és itt vagy, meg ott vagy, de magadra akarsz maradni. Kis híján szívbajt kaptam miattad, Amanda Helgesen! *A hangerő egyre emelkedik, de egyértelmű, hogy Rik most azért kiabál, mert muszáj levezetnie az órákig tartó keresés alatt felgyülemlett idegességét.* - Nem értem, hogy ez neked miért volt jó, de esküszöm, ha még egyszer ezt mered csinálni, elmehetsz a jó k***a francba, ugyanis én biztosan nem repülöm körbe zuhogó esőben az egész szigetet még egyszer, hogy megtaláljalak! *magyarázza idegesen, majd kis szünetet tart.* - Van fogalmad róla, hogy aggódtam érted? *fűzi még hozzá, ezúttal jelentősen lágyabb hangon és arckifejezéssel. Nyilvánvaló, hogy őszinte, és egyelőre az angyalos témát sem akarja még felhozni, csak szeretné, ha Amanda megértené, hogy számíthat rájuk, úgyhogy ha valami gáz van, akkor forduljon hozzá, és ne tűnjön el, mert attól csak rosszabb lesz minden.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Amanda Helgesen Pént. Márc. 15, 2013 1:54 pm

    *Persze soha nem tudom, azt mikor cselekszem jól vagy rosszul Képtelen lettem volna azok után a többiek szemébe nézni. Csak a gond az mindig rosszul cselekszem, ez persze nem vezet sohasem jóra, és ha egyedül vagyok, nem tudok uralkodni magamon. A fán ücsörögve gondolkodok és most nem zavar semmi. Tudom hülye ez az érzés, de vajon mikor fogom megtalálni a jó út felé vezető utat.. Talán soha és mindig ilyen maradok. Jó oké, hogy Gisellet elfogadom, meg a többieket.. azt hiszem nem kéne mindig így reagálnom a dolgokra. Elég könnyedén fel tudom kapni a vizet. Amikor meghallom Rik hangját felpillantok meglepetten. Ez még is mit keres itt? Tudom azt, hogy megértenek.. De igazság szerint a múltkorit nem mondtam el. Kicsit talán elvetettem a sulykot. A sérülésre egyébként nem mondok semmit végül is megérdemeltem.* - Fogócskázunk?*Kérdezem meg nem megfelelő hangon majd végül sóhajtok.. Aggódott értem? Rápillantok a srácra, de nem igazán tudnék mit hozzá fűzni.* - Szükségem volt az egyedül létre, sajnálom Henrik.*Mondom váll rándítva és szégyenkezve elfordítom a fejem. Még a sírásra is képtelen vagyok.* - Hát.. szerencsén múlott az, hogy most élek.*Mondom nyugodtabb hangon és nem veszem a mércét, a súlyát annak, hogy tényleg ennyire keresett. Tudom, nem vagyok beszámítható mostanában, de ezen igyekszem változtatni azt, hiszem. Aztán jön megint a lecseszés, amire leugrok a talajra, de nem érdekel az, hogy vérzik a lábam.* - Henrik.. Nem egyszerűen képtelen lettem volna visszamenni most. Egyedül akartam lenni, de egyszerűen nem megy..*Mondom Riknek és a homlokomat a fának döntöm. Ha tudom azt, hogy így aggódnak vagy aggódik, akkor hagyok egy üzenetet. A kutyáim valahol le vannak maradva ők is el voltak bár gondolom, elvégezték a dolgukat mindjárt füttyentek nekik. Szaporábban veszem a levegőt csak az ideg miatt és Gabriel mondata jár a fejemben.* - Nem.. Nem akartam szó nélkül eltűnni, de képtelen lettem volna a szemetekbe nézni is. Kellett valami megoldás, de most már úgyis mindegy. Többiekkel mi a helyzet?*Teszem fel a kérdést és miért nem ordibálok? Azért mert talán igaza van és most jelenleg üvölteni se tudnék. Szóval igen. Azt, hogy fát fejelem folyton nem tudom, hülyének lehet nézni, de megnyugtat. Mindig is tudtam egyébként azt, hogy itt vannak, de néha eléggé kiszámíthatatlan vagyok ezt Rik már megszokhatta volna.*

    Ajánlott tartalom


    Morsacon-hegylánc - Page 2 Empty Re: Morsacon-hegylánc

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 11:23 am