Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+26
Lord Sayon Merlioth
Isabella Grey
Selina Crow
Ever K. Whitewood
Ezio Nazzaro
Colin McCartney
Melantha Goldwin
Adrian R. Walker
Morten Toov
Eliana De Lucia
Alise Rubenis
Amarilla Darwin
Rebecca Taylor
Amanda Helgesen
Ragnar Solberg
Henrik Dahl
Giselle Céline Marceau
Christopher Acerlot
Park Min Lee
Yan Antonov
Raphael Walsworth
Richard A. Wallmart
Barbara Decker
Caliin Preween
Horváth Réka
Gaweł Pawlak
30 posters

    Bejárati csarnok

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Bejárati csarnok Empty Bejárati csarnok

    Témanyitás by Vendég Hétf. Jan. 02, 2012 12:42 am

    A kastélyba lépve először ide kerülsz. Ez a földszint központja, rengeteg ajtó nyílik innen meg persze az emeletekre, a tornyokba. vagy épp az alagsorba is innen indulnak a lépcsők.
    Maga a csarnok hatalmas, ízlésesen berendezett tér. A fehér falak itt is megtalálhatóak, hiszen az akadémia nagyrésze fehér kőből épült. Fehérre mázolt ajtók vezetnek mindenfelé a földszinten. A lépcsősorok mellett pedig aranyszínű korlát szolgál segítségül a sebesülteknek és a fáradt utazóknak.
    A csarnokban kisebb-nagyobb társalgó részek vannak kialakítva, azaz ez a hely jó pár kényelmes kanapéval és az az napi újsággal szolgál mind a diákoknak, mind a tanároknak egyaránt.
    Hatalmas ablakokon keresztül árad be a fény, de ha néhány sötétségkedvelő jár erre akkor hatalmas selyemfüggönyökkel zárhatja ki a fényt innét. Viszont nem csak a beáradó napfény szolgál világításként, hiszen a kanapék mellett és a falakon lámpák vannak elhelyezve, hogy a fenti csillárt se is említsük. Egyébként a falakon óriási, művészi festmények vannak felakasztva, aminek a szépségétől néhány műkedvelő ámulhat el.

    Bejárati csarnok 14313549_4b827d41e2f67773da36c1aa722921fa_m
    Gaweł Pawlak
    Gaweł Pawlak
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Gaweł Pawlak Csüt. Jan. 26, 2012 6:24 pm

    *Egy hiperaktív fiú fekszik az egyik fekete kanapén, és a lábát ütemesen a zenére mozgatja. Hát igen, még álmában sem marad nyugodton, de ez most mellékes. Nos a fiú hallgatja az IPodján a zenét, tehát a fülhallgató a fülében, és úgy bömböl a Skillettől a Kill me, heal me. Mellesleg a srác fején egy sportkocsis magazin van, és Séb mellesleg nagyokat horkantgat, mert békésen húzza a lóbőrt. Hogy hogyan képes bömbölő zene mellett aludni? Nos, Marceau vonás... * -Kill me, heal me, on and on... *Dalolja álmában a Sylorinás diák, és egyre vadabbul "üti a ritmust" a lábával. Ja, azt még hozzá kell tenni hogy a fiú szokásához híven gondosan - azaz fél órán keresztül - zselézte be a haját, és minden egyes hajszálát megigazította csak hogy tökéletesebb legyen az amúgy is tökéletes kép. A hidegre való tekintettel magára rángatott egy fekete pulcsit meg a kedvenc farmerját, és azt abba nyomul az angyal fiú. A Marceau-fiú mellett a földön egy gitár hever, amit akkor rakott le elegánsan, mikor levágódott a kanapéra olvasni. Hirtelen felpattannak a srác szemei, és felül. Hunyorogva körbe pislog, majd visszazuhan a kanapéra. Lehunyja a szemét, és hamarosan újra békésen szuszogni kezd. Tegnap keveset aludt az idióta szobatársai miatt szóval most bepótolja a dolgokat. Mikor Séb ismét álomba szenderül valószínűleg nem akar többé felébredni. Ugyanis egy gyönyörű lány vár egy Aston Martinnal szóval kicsit se akar visszazökkenni a valós életbe...*
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Horváth Réka Csüt. Jan. 26, 2012 7:00 pm

    *Cameosos angyalkánk libben le a lépcsőn egy fehér angyal ruhában, egy vörös szandálban, vörös hajában pedig bal oldalt az első tincs be van fonva. A ruha alatt, combjára van erősítve egy tőr, amit édesapja küldött neki, mivel haza nem tudja vinni, legalább gondoskodik róla, hogy ne essen bántódása az "ő pici lányának". A kanapán fekvő, horkoló fiúra először furcsán néz, majd megrántja a vállát. Az asztalról felkap egy újságot és elsétál vele az ablakig, felül a párkányra, neki dől a falnak és így kényelmesen elhelyezkedve kezdi olvasgatni az újságot. Néha, a szeme sarkából, átpillant a kanapén heverő fiúra, de úgy igazából nem figyel rá, nem akarja zavarni. Biztos fáradt ha így kidőlt...*
    Gaweł Pawlak
    Gaweł Pawlak
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Gaweł Pawlak Csüt. Jan. 26, 2012 7:15 pm

    *Nos őt nem zavarja, hogy Adél is megérkezett ide. Ő békésen szuszog egészen addig, amíg egy kisebb köhögésroham fel nem kelteni. Ismét felül, és kicsit összegörnyedve köhécselni kezd.* - Látod Sébastien nem kéne annyit bagózni. *Morogja maga előtt a srác, aztán nagyokat pislogva körbepillant. Kiszúrja Adélt. Vigyorogva int neki, aztán felpattan - ezzel azt éri el, hogy majdnem letapossa a gitárját - felkapja a hangszert a földről, aztán a pulcsi résein keresztül előbújnak a fekete szárnyacskái, és odalibben Adélaide mellé.* ~Ööö vöröshajú? Mintha Gis említette volna, hogy van egy vörös hajú rokon is itten.*Tűnődik el a srác, majd egy széles vigyorral mutatkozik.* - Üdv idegen vvörös hajú női egyed! Csak neeem vagy véletlen a rokonyom? Mert Gis mondta anno, hogy van még egy unokahugicám a Camcsyben és éppenséggel vörös hajú a leányzó. Amúgy Sébastien Marceau, szolgálatára hölgyem! *Az utolsó mondatnál sznobosan meghajol, de közben vigyorog, mint állat.* -Ja, amúúúgy nem hallak. Várj egy pár percet. *Khm., Igen, a hiperaktív gyereknek most esik le, hogy még mindig dübörög a zene a fülében. Kinyomja a zenét, kirántja a fülest, majd jókedvűen megint csak megszólal.* Na, most mond csajszi, mert az előbb voltam oly' hülye, hogy elfelejtettem leállítani a Skilletet.* Vihog fel a hiéna hangján, és bájosan pislog a másikra.* -Mi szél hozott erre? Na, jó. Ez olyan Ózos volt.*Horkant fel a saját hülyeségén jót derülve, de ez Séb...*
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Horváth Réka Csüt. Jan. 26, 2012 7:31 pm

    *Mélyen bújja az újságot, mikor egyszer csak a kanapén elterülő fiú fel nem ébred egy köhögésrohamnak köszönhetően. Felkapja a fejét és csak figyeli ahogy felpattan a fiú és felé közelít. Visszaint a fiúnak mosolyogva mikor az int neki, és csak nagy szemekkel néz a fiúra mikor annak előbukkannak fekete szárnyai. Feláll, majd neki is előbukkannak hófehér szárnyai, nem is tudja igazából miért hívta elő, de előhívta, közben pedig vigyorogva hallgatja a fiú elég érdekes beszédstílusát.* - Üdv Sébastien, én Adélaide Marceau vagyok, az unokatestvéred. *Mutatkozik be kuncogva, de még mindig azzal az előbbi vigyorral az arcán. Aztán csak nevet, mikor a fiú feleszmél, hogy a fülében szóló zenét nem kapcsolta ki és megismétli neki amit az előbb mondott.* - Csak annyit mondtam az előbb, hogy Adélaide Marceau vagyok, az unokatesód és, hogy örülök a találkozásnak. *Kuncog még mindig. Hát igen, a hangulat az már megvan.* - Csak sétálgattam, lenéztem ide és olvastam. *Emeli fel a bal kezében lévő újságot, majd ejti vissza.* - Na és te? *Pillant még mindig mosolyogva a fiúra. Nem gondolta volna, hogy ennyi rokona jár ide. Fura...*
    Gaweł Pawlak
    Gaweł Pawlak
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Gaweł Pawlak Csüt. Jan. 26, 2012 7:43 pm

    *Ugye megközelíti az unokatesóját, és ráncolja a homlokát, mert látja, hogy mozog a csaj szája, de hall semmit. Ezek után eszmél fel, hogy "jé, basszusgitár nekem szól a Skillet a fülembe". Szóval. Hja, kicsit elmebeteg a srác.* -Ááá, hogy tudtam hogy tudtam. Hívhatlak Adélnak? Vagy Ady? Adélke? Esetleg Adélecske? Vagy valami. Légysszzzíí. *Néz nagy, könyörgő kiskutya szemekkel a másikra, hogy engedjék meg neki, hogy ráaggasson egy hülye becenevet.* -áá, értem. Én? Én csak... Hát meséljem? Jó, mesélem. Lementem Gis-zel a városba mert akart valami könyvet magának én meg amondó vagyok, hogy vagyok olyan kedves, és elkísérem. Aztán a kocsmában kötöttem ki. Aztán volt egy kis nézeteltérésem a pincérrel, mert nyomorék volt, és nem mosta el rendesen a poharat, ami öntötte a piámat. Szóval panaszkodtam, erre kiraktak. Mondom, anyád. Pardon. Szóval azt a nőt szidtam, aki a világra hozta. Aztán felkerekedtem a városban, és mászkáltam, de mivel majd meg fagytam, ezért visszajöttem. Hulla voltam mire felértem, ezért fogtam magam, felkaptam egy újságot, zenét hallgattam, majd bekómáltam. Nos ennyi röviden. Kifejtsem jobban? *Hadar a francia fiú, és persze még jobban is ki tudná fejteni, de az órákat venne igénybe.* -Amúgy mennyire gyilkolják egymást a Camben? Gis mesélte mi volt tegnap a bátyja meg a lidérc csávó közt. Ilyenkor sajnálom, hogy nem tehetem be oda a lábam.*Érdeklődik meg fintorog egy sort Séb, majd beletúr a hajába, és kék szemeivel megint a csarnokot pásztázza.*
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Horváth Réka Csüt. Jan. 26, 2012 8:32 pm

    *Mikor az kuzinja hülyébbnél hülyébb beceneveket kezd el mondogatni kicsit megforgatja a szemét, de csak nevet.* - Max Ady, vagy Adélke, de a többit hagyjuk. *Feleli nevetve a lány. Érdekes, aranyosnak találja a rokont, bár kicsit fura, hogy egy 18 éves fiú így viselkedik, de hát mindegy. Azért aranyos a fiú, Adélaide bírja.* - Na és neked van valami beceneved, csak, hogy kvittek lehessünk? Mondjuk Tien, vagy Séba, mint egy régi filmben az egyik szereplő *Nevet fel a lány a saját kis hülyeségén. Majd miután végig hallgatja a fiú kicsit hosszadalmasabb beszédét megrázza a fejét. Nem, nem kell bővebben kifejteni.* - Ééértem, érdekes napod lehetett így ezt hallva. *Bólint és valahogy most nem vágyik az órás bemutatóra, mert azért annyi ideje nincs, hogy meghallgassa a fiút...* - Igazából annyira nem, csak ők estek egymásnak. Bár az érdekes volt. *Rántja meg a vállát. Személy szerint nem érdekli ez a kis harc, még ha a rokonáról is van szó. Biztos megérdemelte, hogy megverjék...*

    // Fagyáás //
    Caliin Preween
    Caliin Preween
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Caliin Preween Vas. Feb. 26, 2012 5:20 pm

    *Ha valaki a bejárati csarnoknál lebzsel, egy angyalt lát olvasni. A lányon egy virágosruha van, amit elég ritkán hord, hisz nincs megelégedve önmagával. Ha enmgem kérdeztek, inkább csak önbizalom hiányos. Caliin(hisz ez a lány neve) épp a Büszkeség és balítélet lapjait forgatja. Vele van kedvenc leguánja; Darwin. Valamelyik nap, még Piggottal mászkált, de mióta mindig elrepül, nem engedi ki a kalitkájából. Meg persze szegény Toni-t is megtámadta az a bolond madár. Még több kockázatot nem vállal.*
    -Darwin, miért van az, hogy csak a könyvekben van normális élet? - *kérdezi a lány, a gyík simogatása közben. Megtudom érteni. Miután szótlan volt egész életében, nem igazán tudja, milyenek az igazi barátok, vagy az első szerelem, netán egy ölelés, amit mástól kap. Szerencse, hogy az édesanyjára mindig számíthat.*
    Barbara Decker
    Barbara Decker
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Barbara Decker Vas. Feb. 26, 2012 5:36 pm

    *A csarnokba egy barna hajú srác érkezik a főbejáraton keresztül. Tisztának nem mondható, de azért nem olyan szörnyű. Hogy mégis miért néz ki így? Nem sokkal ez előtt gurult le az egyik idióta haverjával egy dombon - egész pontosan lerántották -, aki végül tovább gurult, mint ő, szóval egész egyszerűen ott hagyta. Amikor megpillantja a lányt, vidáman elmosolyodik és odasétál hozzá.* - Hello, menettää *köszön. Természetesen a finn szó kihagyhatatlan, elvégre Eliasról van szó...* - Csatlakozhatok? *érdeklődik mosolyogva. Ha a válasz igen, lehuppan a lány mellé a kanapéra, és a gyíkra pillant.* - Szép állat. Leguán, igaz? *érdeklődik. Aztán kiszúrja a könyvet is, így azt is szóba hozza.* - Mit olvasol?
    Caliin Preween
    Caliin Preween
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Caliin Preween Vas. Feb. 26, 2012 5:56 pm

    *Caliin csendesen üldögél Jane Austen szelleme és Darwin társaságában. Egész lényét átjárja a 18- századi Anglia, és szokásai. Kedve lenne visszarepülni oda, és leélni azt a sok évet, ami még hátra van számára.
    A valóságba is egy fiú hozza vissza. Kicsit meg is ijed, hisz csak a könyvre koncentrált, nem igazán nézte ki jár-kel a csarnokban.*
    -Öhm...szia. - *halványan rámosolyog. A fiú kérdésére bólint, bár hasztalan, már helyet foglalt mellette.*
    -Igen, a neve Darwin. Te pedig finn vagy. Ei totta? - *gyors szamárfület hajt a 215. oldalra, és összecsukja a könyvet.*
    -Jane Austen; Büszkeség és balítélet. - *hangosan felolvassa a címet. Egyik kedvenc könyve. Örülne, ha lenne egy igazi Mr. Darcy itt a suliban.*
    Barbara Decker
    Barbara Decker
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Barbara Decker Vas. Feb. 26, 2012 6:13 pm

    - Tudsz finnül? Suuri! *vigyorog szélesen Elias.* - Egyébként udvariatlan vagyok... Elias Laine-nek hívnak *mutatkozik be.* - Benned kit tisztelhetek? És honnét származol? *kíváncsiskodik. Hátha megcsillogtathatja még egyéb nyelvtudását is... Hiába, na, büszke rá, hogy annyi nyelven tud, amennyin. Amin meg nem tud, azt a legtöbbet nagyjából ki tudja silabizálni, hogy miről lehet szó. A könyv címére biccent.* - Szereted a régi irodalmat? *érdeklődik. Lehet, hogy a régi nem éppen a legtökéletesebb szó arra, amit gondol, de hirtelen nem tudja jobban kifejezni magát.* - Látom erethonos vagy *biccent a lány házkitűzőjére. Természetesen az övé is ott feszít a mellkasán.* - Hogy csináltuk, hogy még nem találkoztunk? *kérdezi nevetve.* - Mikor érkeztél?
    Caliin Preween
    Caliin Preween
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Caliin Preween Vas. Feb. 26, 2012 6:44 pm

    *Mosolyogva bólint egyet* - Igen tudok, de csak egy nagyon kicsit - *halványan elpirul. Eddig nem igazán tudta használni e fajta nyelv tudását, hisz csak angol barátai voltak.*
    -Caliin Preween vagyok. Angol származású. - *mutatkozik be ő is. Gyorsan memorizálja a fiú nevét. Mostmár ismeri Toni-t és Elias-t.*
    -Szeretem, igen. Nincs rá szó, hogy mennyire. - *hátra sepri haját. Leguánját ölébe veszi, és simogatni kezdi*
    -Szerencsére ebbe a csapatba kerültem, nem is tudom mit kezdenék máshol. - *halkan felnevet. És igaz, tényleg nem tudta volna, hogy mit kezd egy Cameosos társaságban. Az nem az ő világa.*
    -Tudod, nem az a fajta vagyok, aki egyből kidugja az orrát a csigaházból. AMúgyis ez az első hetem, és alig ismerek valakit, vagy valamit. - *magyarázza, egyre felszabadultabban. Kezd felengedni. Ezt kéne mindig csinálnia.*
    Barbara Decker
    Barbara Decker
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Barbara Decker Vas. Feb. 26, 2012 7:15 pm

    - Ha gondolod, szívesen tanítgatlak *mosolyog rá a lányra. Mert nem csak tanulni, hanem tanítani is imádja a különféle nyelveket.* - Örvendek, Caliin. *Az irodalomra csak bólint, aztán áttérnek az Erethonra.* - Hát, igen, ez egy jó csapat. Bár ha engem kérdezel, van itt pár őrült, de az mindehol előfordul *vigyorog. Igazából Antoine-ra meg Ethanre céloz... De ki tudja, hogy a többiek mennyire normálisak?* - Egyébként én sem ismerek túl sok embert: az ikertesómat meg egy régebbről való haveromat, Antoine-t, Ethant meg az új srácot az Erethonban... Kyriét, Cereliát... Tehát azokat, akiket régebb óta ismerek, meg az erethonosokat *foglalja össze végül.* - Egyébként az iskolán is bőven van mit megismerni... Jókora ez a hely, tökre tetszik. Egy csomó minden van, igazából még nem találtam semmi olyant, ami hiányozna, és ne lenne itt. Eleinte azt hittem, zenetermet nem fogok találni, de végül mégis sikerült, szóval teljesen meg vagyok elégedve *vigyorog, és igen. Megtalálta a hangját, és beszélgetésre rendeződött be, szóval ha rajta múlik, még elbeszélgetnek egy darabig...*
    Caliin Preween
    Caliin Preween
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Caliin Preween Vas. Feb. 26, 2012 7:37 pm

    -Legalább lesz még egy nyelv, a francia, koreai, német, orosz és angol mellé. - *felnevet. Caliin édesanyjának köszönhetően sok nyelven tud. Különféle nyelveken olvasott már könyveket, de inkább az angol irodalom ragatta meg fantáziáját.*
    -Tonit én is ismerem. Valamelyik nap támadta le a papagájom. Kínos volt. - *lehajtja a fejét. Szegény srácot úgy sajnálta. Most már érti miért utálja a madarakat. Bár Piggot se valami szent.*
    -Úgy tudom, hogy van egy zeneterem is valamerre. De eddig sose jutott időm eljutni oda. - *megvakarja fejét* - Elkísérnél oda, remélem te tudod merre van, mert én valahogy GPS-el is eltévednék itt. - *mosolyog kicsit idegesen. Úgy érzem Caliin-nek hamarosan kell egy térkép.*

    //FAGY//
    Barbara Decker
    Barbara Decker
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Barbara Decker Hétf. Feb. 27, 2012 6:19 pm

    // OLVAD //

    - Váó! Király *szélesedik ki még jobban a vigyora.* - És ebben csak két közös van. Vagyis németül is tanulok, de a francia jobban megy *von vállat.* - Bár egyébként tetszik a nyelv. Mondjuk nekem mindegyik tetszik, de a német is egyike azoknak, amikkel szemben nincsen különösebb problémám *magyarázza, kissé zavartan, de továbbra is mosolyogva. A papagájos estre felnevet.* - Igen, arról hallottam. Antoine nekem nyafogott *vigyorog szélesen. A legkevésbé sem bánja, mert igazság szerint alig bírta ki, hogy ne röhögje képen a srácot.* - Ne legyen lelkiismeret furdalásod, túléli. *A zeneteremre bólint.* - Persze. Úgyis én is járok oda rendszeresen. Karban kell tartani a gitártudásom. Te milyen hangszeren játszol? *érdeklődik. Aztán felpattan, és kényelmes léptekkel elindul a zeneterem felé. Úgysem járt ott az utóbbi napokban... Mással volt elfoglalva. Nyelvtanulás, meg vigyázás, hogy Fred ne legyen annyira pszichopata. Igaz, abban legtöbbször meglehetősen szerencsétlen... Ez van. Azért megteszi, amit lehet.*
    avatar
    Richard A. Wallmart
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Richard A. Wallmart Vas. Márc. 18, 2012 7:31 pm

    *Egy fekete szoknyában, egy fehér ingben (amin a felső gomb ki van gombolva, így egy enyhe, de szép dekoltázst ad a szembejövőnek Marin), egy fekete magassarkú szandál van a lábán, hajában pedig egy fekete hajpánt, amin egy fehér rózsa van rajta. A földön ül, kezében egy jó nagy vaskos könyv, kényelmesen hátradől a falnak és olvasgatja a nagy könyvet, amiben Angyalul van írva. Combjára van erősítve a két szeráf pengéje, mellette a földön egy jegyzetfüzet, füle mögé pedig betűrve egy ceruza, és néha-néha írogat valamit magának a füzetébe. Elvan, nem unatkozik, de hogy miért csinálja ezt? Na ez egy jó kérdés... Amúgy Sam is itt van mellette, csak ő nem az ablak párkányon, hanem mellette ül. A kis faocelot kényelmesen elhelyezkedett és talán már mélyen is alszik.*
    Raphael Walsworth
    Raphael Walsworth
    .::Lélekbúvár Fegyvertáros::.


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Raphael Walsworth Vas. Márc. 18, 2012 7:44 pm

    *Az alagsori lépcső irányából irdatlanul hangos csörgés-zörgés hallatszik. Valaki döngő léptekkel közeledik fel a lépcsőn. Hamarosan felbukkan egy fehér hajkorona, majd egy arc, és végül egy test. Raphael megint teljes harci díszben mászkál a kastélyban, és épp Tylától jött, akinek sikerült megint felhúznia. Az angyalnő ugyanis kitalálta, hogy a fegyvertárból. A FEGYVERTÁRBÓL! Játéktermet akart csinálni. Cöh. Még ilyet. Raphael fegyvertárát senki nem veheti el, még maga Perathon úrnő se. Egyébként ez a morcos kedv nem látszik meg rajta, és nyugalmat árasztó auráját sem sikerült megtörnie a galád angyal-vámpírnak. Szürke színű tekintetével végigpásztázza a bejárati csarnokot, és egy pillanatra megakad a tekintete Marinon. Nem a szépsége miatt, hanem azért, mert hogy lehet valaki oly' ostoba, hogy a hideg kőpadlón ücsörög. Egyébként Raphael megnézte-e magának az iskola új alkalmazottját? Nos nem. Egyáltalán nem keltette fel az érdeklődését. Sőt, semmilyen érzést nem váltott ki belőle. Viszont a férfi odamegy Marinhoz, és megkocogtatja a másik vállát.* -Elnézést, de nem gondolod, hogy nem valami okos ötlet a hideg padlón ücsörögni? Mellesleg engedje meg, hogy bemutatkozzam. Raphael Walsworth vagyok, az Akadémia fegyvertárosa. Kegyedben kit tisztelhetek? *Igen, Raphael a tőle megszokott módon mutatkozik be az angyalnak, és egyáltalán nem zavarja, hogy a fajaik közt valójában viszály dúl. Ő a halvány, de mégis megnyugtató mosolyával, a fényes páncéljával ott áll. Békés szürke szemeivel Marinra pillant, és igazából próbálja rá venni az angyalt, hogy a saját érdekében inkább álljon fel. Az állatot nem vette észre, de azzal most nem is foglalkozna, ha valaki épp azon fáradozik, hogy az ispotályba kerüljön.*
    avatar
    Richard A. Wallmart
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Richard A. Wallmart Vas. Márc. 18, 2012 7:58 pm

    *A csörgésre nem figyel fel, nem érdekli, hogy mi ez a hang. Amúgy is, elmélyülve tanulmányozza a könyvet, szóval a férfira csak akkor figyel fel, mikor az megkocogtatja a vállát.* - Nem árt az. *Legyint és csak azzal a megszokott, kissé gyerekes, de élettel teli mosolyával tekint Raphaelre.* - Örvendek Raphael, én Juliette Marin Merchant vagyok, a Fyron Akadémia új pszichológusa. *Mutatkozik be még mindig azzal a mosollyal az arcán és persze feláll, majd kezet nyújt a férfinak. Becsukja a nagy könyvet, persze előtte belehelyezi a kinyitott helyre a könyvjelzőt, majd a füzetet és a ceruzát is rárakja a könyvre és, hogy a férfi örüljön, átsétál a kanapéra, és lerakja az asztalra a dolgokat.* - Sam, gyere ide. *Szólal meg Angyalul és a faocelot szép lassan feláll, átkocog gazdájához és kényelmesen elfekszik újra a gazdája lábára, aki csak megvakargatja a füle tövét.* - Ő Sam, egy kis faocelot. *Mosolyog. Hát igen, imádja ezt az állatot.* - Na és te mi járatban erre Raphael? *Néz a férfira, miközben kényelmesen hátradől a kanapén.*
    Raphael Walsworth
    Raphael Walsworth
    .::Lélekbúvár Fegyvertáros::.


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Raphael Walsworth Vas. Márc. 18, 2012 8:08 pm

    - Ha maga mondja, bár én személyszerint ostobaságnak tartom, de hát az Ön döntése hogy ott marad, avagy nem. *Mondja nyugodtan a férfi, majd mikor Marin a kezét nyújtja felvonja a szemöldökét, de kezet fog a nővel.*- Ó, tehát Ön az, akit Perathon úrnő annyira emlegetett? Örvendek a szerencsének. Remélem mostantól átvállalja a diákok lelki bajait, mert én már cseppet kezdem unni, ha épp munka közben keresnek. *Kezd társalogni a nővel, és halovány mosollyal nyugtázza, hogy Marin azért valamelyest hallgat rá. Mikor az ocelotnak beszél a unkatársa csak tovább mosolyog, majd mikor bemutatják az állatot akkor szimplán felnevet.* - Tudom, hallottam hogyan hívja. Értek a nyelvén. Mellesleg Lord Sammael biztosan értékelni fogja, hogy az ocelotját úgy hívják, mint őt. *Vigyorog szélesen, és megpróbálja elképzelni, hogy a lidérctársa hogyan reagálna az egészre. Biztosan kiakadna. Ahogy ő ismeri a Lordot akkor valóban arra számít, hogy a férfi kiakadna.* - Én? Én Tylától jövök. Miután kibeszélte magát azok után kitalálta, hogy a fegyvertáramból szórakozóhelyet csinál. Közöltem vele, hogy felejtse el, úgyhogy most duzzogva elvonult vadászni, vagy a diákjaihoz ment. De még mindig jobb, mint múltkor, amikor gyilkolászott. Most már csak szimplán ideges, de nem viselkedik úgy, mint egy őrült.* Járatja tovább a száját, majd Marin könyvére szegezi a tekintetét.* - És Ön? Mit csinált mielőtt megzavartam volna a nyugalmát? *Kérdez vissza a lidérc, majd leül Marinnal szemben.*
    avatar
    Richard A. Wallmart
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Richard A. Wallmart Vas. Márc. 18, 2012 9:14 pm

    *Kezet fognak, amit igazából csak azért tett, hogy kikémlelje mennyire is irtózik fajtájától a lidérc, de mint látja nincs benne ellenségesség, aminek örül, bár eddig nem találkozott olyannal, aki szintén így lett volna az angyalokkal.* - Nagy valószínűséggel. Hát, azért jöttem, de ha mégis zavarnák, küldje át őket hozzám, én szívesen foglalkozok velük. Meg lehet, hogy a rokonok már direkt magához mennek. *Kuncog a nő, de ezt a viccet Raphael most nem értheti.* - Biztosan. *Kezd újra kuncogni a nő és megsimogatja az állat fejét.* - Lord Sammaelt még nem ismerem, tudnál róla mondani valamit ha megkérlek rá? *Néz kíváncsi szemekkel a férfira. Na igen, amikor hallott Sammaelről, azonnal meg akarta ismerni, no meg Amarilla úrnőt is, de őt talán majd személyesen keresi fel.* - Ezeket hallva nem sokat változhatott. Szerintem majd később megkeresem és elbeszélgetek vele. *Nyújtózkodik el a végén.* - Én? Csak tanulmányoztam néhány történelmi eseményt, olvasgattam pár dolgot az Angyal-Lidérc viszályról, vagyis próbáltam keresni forrásokat. Kíváncsi vagyok erre a viszályra. *Néz a másikra és kissé komolyabb arcot vág. Tényleg érdekelné, hogy honnét ered ez a dolog.*
    Raphael Walsworth
    Raphael Walsworth
    .::Lélekbúvár Fegyvertáros::.


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Raphael Walsworth Vas. Márc. 18, 2012 9:27 pm

    *Hát igazából neki nincsenek fajelőítéletei így nyugodt szívvel kezet ráz Marinnal csupán az zavarja kissé, hogy Marin nőből van. Mert nőkkel nem szokott kezet fogni, mindegy. Ezt a napot is megérte.* - Rendben. Azt hiszem alkalomadtán élni fogok a lehetőséggel. Rokonok? Tudtommal egy Merchant sincs az iskolában... *A rokonokra csupán felvonja a szemöldökét, és kíváncsi rá, hogy választ kap-e. Aztán a Lordra terelődik a szó, mire a férfi kissé érdekesen néz.* - Nos eléggé makacs, de igazságos lidérc, aki elég sokat tett már ezért az iskoláért. Saját felelősségének tartja a lidércek védelmét, így egy cseppet talán elnézőbb velük. Az angyalokkal eleinte bizalmatlan, még Dariusban sem bízik meg. Nem értem egyébként miért vannak ilyen aggályai, mikor minden dolgozónak utána néz szóval. De hát a Lord már csak ilyen. Egyébként szereti a természetet, és eléggé elfoglalt így nem érdemes zavarni. *Beszél általánosságban úgy gondolja, hogy ezzel semmilyen lényeges dolgot nem mondott el, de talán ezzel marin kíváncsiságát is kielégítette.* -Olyan konzervatív, mint régen volt. Felesleges vele fáradni. Csak kell valaki, akinek kibeszélheti magát aztán elnyugszik. *Nevet fel Raphael, mert Tyla valóban ilyen. Túl jól ismeri a nőt...* - Értem. Nos én csupán annyit tudok, hogy az Angyal el kezdte vadászni a fajtársaimat, de arról fogalmam sincs, hogy mi volt ennek az oka. *Mondja halkan a férfi, viszont egy pillanatra elkomorul a tekintete.* ~ Folant, Talaith, Aeron és a menyasszonyom. Ők mind a Vadász miatt haltak meg. A férfi hirtelen megrázza a fejét, és a nőre pillant.* - Ne haragudjon. Későre jár. Még van egy kis dolgom. További szép estét, és örültem a találkozásnak. *Búcsúzik el Marintól, majd szinte futva megy fel a lépcsőn, végigmegy a másodikon, és bevágja maga után a hálójának az ajtaját. Leül a kanapéra, arcát a kezébe temeti, és csóválja a fejét.* ~ Már megint...
    avatar
    Richard A. Wallmart
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Richard A. Wallmart Vas. Márc. 18, 2012 9:49 pm

    *Hát igen, Marinnál egy bevett szokás, hogy a munkatársakkal, vagy a fentiekkel kezet ráz, de mindegy.* - Merchant nincs is. Viszont Marceau igen. A húgom gyerekei azok. Alexander Seth Marceau, Giselle Céline Marceau, meg hamarosan majd még jön az unokaöcsém, Etienne Marceau. *Nevet fel.* - Hát igen, lassan már elfoglaljuk az iskolát. *Kuncog és kicsit előre hajol és a térdére támaszkodik egy sunyi mosollyal az arcán.* - Értem, de ez kicsit nagyon általánosításnak tűnt. Na mindegy, majd talán felkeresem holnap és beszélek vele. *Ül fel egyenesen és szemeivel körbekémleli a szobát.* ~ Vajon Sammael mennyire lesz bizalmatlan? Kíváncsi vagyok már. ~ *Kuncog magában és csak tervezgeti, hogy mi legyen holnap. Tylára csak bólint és kissé nyugodtan tapasztalja, hogy Raphael is nevet, eddig kicsit olyan komorabbnak gondolta, de akkor tévedett. Szerencsére.* - Majd kiderül. Ha rajtam múlik. *És a sunyi mosoly újra elterül az arcán. Mikor a lidérc arca elkomorodik kicsit meglepődik, de megfogalmazódik benne egy gondolat, amit szintén ki fog deríteni, hogy igaz-e.* - Részemről az öröm, és viszont kívánom magának is Raphael. *Nem figyeli, hogy szalad fel a férfi a lépcsőn, de magában már sejti, mi lehet a titok nyitja.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Vendég Kedd Ápr. 10, 2012 4:28 pm

    *Aradun leszáll a lova hátáról, majd körülnéz. Nem tudja, hogy pontosan mi is a teendője, de biztosan lesz majd valaki, aki segít neki, hogy merre tovább. Tanácstalanul álldogál a fűben, időnként kicsit megsimogatja a fehér ló oldalát.* -Majd keresünk egy legelőt Mirin.- *A ló csak nyerít egyet, mintha értené, aztán egyelőre kiköti egy fához és a bejárat felé indul. Egy nagy csarnokba érkezik, ahol nekidől a falnak és ott várakozik. Ha nem jön valaki, majd tovább megy, sokáig nem akarja kint hagyni a lovat.*
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Horváth Réka Kedd Ápr. 10, 2012 4:46 pm

    *Halott valami új diák érkezéséről, szóval gondolta körbenéz, hátha összefut az újdonsült Cameosossal. Egy fekete farmer, halvány szürke atlétika trikó, fekete magassarkú szandálból áll az öltözete, nyakában a nyaklánca, amit mostanában elég sűrűen szokott nézegetni. Tényleg hiányolja már testvéreit. Főleg azt a hülye gyerek ikerbátyját. Gyorsan lesiet a lépcsőn, majd onnét kiszúr egy, számára még ismeretlen, alakot. Van egy sejtése, hogy ki lehet, hisz más nem ácsorogna itt, már rég kényelembe helyezte volna magát, vagy simán nem itt lenne, hanem a birtokon. Elmosolyodik és az ismeretlenhez lép.* - Örvendek. Horváth Réka vagyok, Cameosos. Netán új vagy itt? *Kérdezi még mindig azzal a kedves mosollyal az arcán és sugárzik belőle a jó kedv és a pozitivítás. Na igen, kezd a régi lenni, bár néhány ember jelenléte nélkül jobban menne...*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Vendég Kedd Ápr. 10, 2012 4:53 pm

    *Már egy ideje vár, amikor lépteket hall, aztán egy lány kerül elő. Elég jól néz ki, úgyhogy megnézi magának, majd közelebb lép hozzá.* -Helo, én Aradun vagyok, azt hiszem szintén Cameosos. A lovam kint van, hol tudom őt elszállásolni?- *Néz a lányra kérdőn, mert nem tudja, hogy most mi a teendője és nem akarja, hogy a ló kint maradjon az udvaron kikötve, mert bármikor elkezdhet esni az eső, vagy feltámadhat viharos szél, ilyesmi.* -És nekem mi a teendőm most?- *Néz újra körül, hiszen egyelőre eléggé elveszett, nem tudja hol lesz majd valami lakhelye például.*

    Ajánlott tartalom


    Bejárati csarnok Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 12:10 pm