Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

4 posters

    Elhagyatott temető

    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Elhagyatott temető Empty Elhagyatott temető

    Témanyitás by Amarilla Darwin Csüt. Jan. 19, 2012 5:16 pm

    A kis békés városnak az egyetlen temetője ami teljesen kihalt, ködös és sötétség borítja. A nap soha nem süt itt ezen a helyen talán ezért is lehet olyan ijesztő. Koporsókon hada várja az ide érkezőket, de vigyázat! Aki belép ide, megzavarhatja a lelkek nyugalmát és természetesen fel is ébreszthetik azt. A temető mögött egy régi romos templom látható ahova nem tanácsos belépni. Valamikor az 1700-as években volt új és mióta fel gyulladt ember nem járta be. Viszont sok furcsaságot rejt e hely. Tanár felügyelete nélkül nem tanácsos ide jönni még ha elég bátor is vagy.
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elhagyatott temető Empty Re: Elhagyatott temető

    Témanyitás by Kyle Williams Szomb. Május 19, 2012 1:55 pm

    -Jó ötlet ne aggódj értem. Nálam van, amit tőled kaptam védelmi [You must be registered and logged in to see this link.]és van nálam 2 darab dobótőr. Nyugi Brian.Holnap találkozunk, van egy kis dolgom még a mai nap. Szia!*Azzal leteszi a telefont és halad az elhagyatott városban. A lányon egy testhez álló sötétkék farmernadrág van és egy fehér hosszú ujjú pólót visel aminek a jobb oldalán egy virágminta virít. A hátán ott van a hátizsákja abban benne van 3 féle ecset, latin és történelmi könyv és egy kis ital is, hogy azért meg ne szomjazzon. Úgy döntött, hogy a mai napon kicsit jobban felfedezi ezt a kisvárost. A temetőben kezdi a kutatást. Ahogy belép sűrű köd veszi körül és a fák közül bagoly hangok hallatszanak. Nem igazán látszik úgy, hogy félne a másik szóval ahogy belép ő a síroknál kezdi a felmérést.*
    Julian Steiner
    Julian Steiner
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elhagyatott temető Empty Re: Elhagyatott temető

    Témanyitás by Julian Steiner Szomb. Május 19, 2012 2:12 pm

    *Egy tizenhat körüli lány mászkál a temetőben. Hogy miért teszi? Ki tudja. Miért ennyire bátor, hogy nem fél a holtak haragjától? Nos, ő is meghalt. Igaz, nem látszik rajta, mert ügyesen tudja álcázni magát, de attól ő még meghalt. Sok-sok évvel ezelőtt megölték a hegyekben. A lány azóta is járja a szigetet, és keresi azokat, akiken bosszút állhat. Arcát egy fekete-fehér csíkos kendő takarja, famert és fekete inget visel. Teljesen úgy hat, mintha ő is élő és lélegző emberi lény lenne, csupán egy a bökkenő. Pár centiméterrel a föld felett lebeg. Szürke szemeivel a távolt kutatja, míg a két kezében egy-egy ezüst pengéjű kardot szorít. A szellem teljesen felfegyverkezve szokott mászkálni a Fyronba, mert néhanapján letéved erre egy-két „fertőzött”. Most egyébként épp a fogadóból jön, ahol néhány szövetségesével beszélgetett. Nincsenek barátai, nincs szüksége rájuk. Őt egyedül a bosszú hajtja. A bosszú, amely évek óta ezen a világon élteti. Halála után felvett egy álnevet, és azóta is mindenki így hívja. Érdemes tudni róla, hogy nagyon veszélyes ellenfél lehet, főleg azért, mert előszeretettel szállja meg mások testét. De ma egyáltalán nincsenek ilyen szándékait. Valakinek a sírját keresi csupán, de nem találja sehol. Azt viszont kiszúrja, hogy egy élő kutakodik a síroknál. Fellibben az egyik sírkőre, ami Alice mögött van, és lekicsinylő hangon megszólítja. * - Tudod kislány, én a helyedben békén hagynám a holtakat. Nem félsz a haragjuktól? Nem jó dolog Fyron városának a lakóit zargatni. Pláne nem egy magadfajtának. *Még mindig a sírkövön ül, és előre szegezett karddal bámulja az élőtársát. Gyűlöli azokat a halandókat, akik nagyon bátornak hiszik magukat, lemerészkednek ide. Egy lidérc, vagy egy démon más tészta. De egy ember… Nos, mindenesetre rondán néz Alice-re, és arra vár, hogy eltakarodjon a területükről. *


    A hozzászólást Siller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 19, 2012 3:04 pm-kor.
    avatar
    Ever K. Whitewood
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elhagyatott temető Empty Re: Elhagyatott temető

    Témanyitás by Ever K. Whitewood Szomb. Május 19, 2012 2:30 pm

    *Pár sírral a másik kettő mellett sétálgat, és határozott célja ellátogatni a templomba. Elég bátor teremtést, az biztos. Kis idő múlva megtorpan, és inkább visszafordul. Hogy miért? Megérzés. Van egy rossz előérzete, jobbnak látja most, hogy inkább ne tegyen ott látogatást, majd talán később. Visszaindul, útközben pedig hallgatózik a másik kettő után. Leül az egyik sírra, kissé távolabb a másikaktól és pihen. Nos igen, neki ez egy kissé megnyugtató környezet, magány és csend. Bár a magány nem teljes, mivel vannak még itt, de kétli, hogy ők pont őt akarnák zaklatni. Néha hátrapillant a szellemre, érdekesnek találja. Érdekelné, hogy mi történt vele. Gyilkosság, betegség, öngyilkosság?*
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elhagyatott temető Empty Re: Elhagyatott temető

    Témanyitás by Kyle Williams Szomb. Május 19, 2012 3:08 pm

    *Ő keres. Hogy mit? Furcsa irományokat és pergameneket vagy valami régi hieroglifákat. A hátáról leveszi a táskáját és ki nyitja majd előkeresi azt a könyvet, amit még a városban vett a napokban. Egy kis történelmi útbaigazítás a városról és a szigetről, no meg az akadémia sem maradhat el. Ahogy kiveszi, a könyvet visszacsukja, majd visszateszi a hátára a táskát. Elkezdi olvasni mit is kell tudni ugye a temetőről. Egy hangfoszlányra lesz kíváncsi. Természetesen ismeretlen hangra. Felpillant a könyvről és csodálkozva nézi a szellemet.* -Nem a szellemeket bántom, én csupán ismerkedem a város történelmével. Nem vagyok kislány kedves kis szellem. A haragjuktól soha nem szabad félni, hiszen a legtöbb szellem, ha jól emlékszem a félelemből táplálkoznak. Egy magamfajtának? Tulajdon képpen aki gyáva az le se jön ide.*Felei teljes nyugalommal és nem igazán foglalkozik Siller mondani valójával.* - Ki vagy egyébként?*Kérdezz rá majd becsukja a könyvet ahol tartott.*
    Julian Steiner
    Julian Steiner
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elhagyatott temető Empty Re: Elhagyatott temető

    Témanyitás by Julian Steiner Szomb. Május 19, 2012 3:23 pm

    *A szellemlányt marhára nem érdekli, hogy Alice mi a fészkes fenét keres itt. Ő csupán azt akarja, hogy lelépjen. Letelepszik az egyik sírkőre, és onnan beszél az apácához. Rondán mered a másikra, s mikor hozzászólnak, akkor leereszkedik a földre, és a kardját továbbra is Alice-re szegezi.* - Ne akard ismerni ezt a helyet, s nem látunk itt szívesen szóval tűnj el! Nem akarod tudni mi történt itt, ha meg információkat akarsz, akkor keresd meg az egyik igazgatót az akadémián! Valamelyik nőszemély ki tud téged okosítani. Nem szeretjük, ha megzavartok minket. Mégis milyen dolog az, hogy betörtök az otthonunkba? *Szólal meg fennhangon,m és kiszúrja ám a másik lányt, de nem különösebben érdekli. Érzi rajta, hogy lidérc, viszont az embereket nem szereti a közelében. A kedves kis szellemre dühösen szusszant.* - Anyád a kedves kis szellem! Úgy nézek ki, mint egy szende bárányka, aki azt hiszi, hogy azért ragadt itt, mert nem tudja hogy kell továbblépni?! Én küldetésen vagyok drágaságom! A küldetésbe az is beletartozik, hogy az otthonunktól távol tartsam a magad fajtádat! *Osztja ki Alice-t, de hát nem tehet róla. Minden idegennel így viselkedik, és soha de soha nem bízik meg senkiben.* - A haragjuktól pedig nem árt tartani, mert marhára nem félelemből táplálkozunk. Vagyis a többség nem szóval ez van. *Csúsztatja a hátán lévő hüvelyekbe a kardjait, és csípőre teszi a kezét. * - Aki nem jön le, annak van esze, mert jól tudja, hogy szeretünk magunk lenni. *Sóhajt lemondóan, mert úgy érzi, hogy Alice marhára nem fogja fel, hogy el kéne mennie innen. Amikor a nevét kérdezik, akkor viszont meglepetten pislog, majd gyanakvóan néz a másikra.* - Előbb mondd meg te a neved! *Vakkantja morcosan, majd ha bemutatkoztak, akkor ő is megszólal.* - Siller, Siller vagyok. *Mondja kurtán, és ő ezzel le is tudta a bemutatkozást.*
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elhagyatott temető Empty Re: Elhagyatott temető

    Témanyitás by Kyle Williams Szomb. Május 19, 2012 3:43 pm

    *Úgy látszik meg van az egyetlen közös témájuk. Nem szeretnék egymást látni. Alice csak szétnézni jött le nem kell félni. Nem zavarja a szellem viszont az, hogy akadályozza abban amit ő szeretne elérni és csinálni hát na. Egyedül jobban szeret dolgozgatni. A lány egyáltalán nem fél a szellemektől és tudja is őket kezelni.* - Nem akarok elmenni. Azért jöttem ide le, hogy kicsit körbe nézzek. Az akadémiára, meg egyáltalán nem fogok menni. Tudod lehet sokat meg lehetne úgy tudni viszont, hogy saját magam fedezem fel a város csodáit és rejtélyeit még jobb. Nem csak olyan szellemek vannak akik nem szeretik ha a másik lent van. Tisztában vagyok, hogy te nem szeretnéd. Nem fogok elmenni még egyszer mondom.*Mondja kicsit erőteljesebb hangon, de nem kiabál. Könyvet a hónaalja alá teszi és tovább lépked a sírok között. Pontosan oda megy ahol éppen Siller van. Megméri magának a szellemet, tetőtől talpig és felcsattanásra csak utána válaszol.*- Az ilyen hozzá állások miatt nem tudsz továbblépni. Esetleg ha normálisabb lennél. Küldetésen? Nos engem az nem zavar. Nyugodtan vadászgass én nem megyek ma beljebb. A temető tökéletes, de úgy is vissza fogok majd jönni. Hidd el, nem fogtok megúszni és ne aggódj nem ártanék senkinek sem.*Mondja miközben a lányra rápillant és ugye bemutatkozik a másik.* - Alicenak hívnak. Siller igazán érdekes név..*Gondolkodik el, és felvonja a szemöldökét, de igazából még nem kérdezz arra rá, hogy honnan van a neve.*
    Julian Steiner
    Julian Steiner
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elhagyatott temető Empty Re: Elhagyatott temető

    Témanyitás by Julian Steiner Szomb. Május 19, 2012 4:11 pm

    *Siller szíve szerint senkit nem lát szívesen. Ő jobban szeret egyedül, vagy a hulla társai között lenni. Élőkkel való társalgás nem az ő szakterülete.* - Semmit nem találsz itt csak romokat, holtak meg mindenféle undorító démont, akik az évek során bevackolták ide magukat. Egyedüli történelmi emlék itt De Calliot palotája, de ha nem akarsz meghalni, és csatlakozni közénk, akkor oda nem teszed be a lábad. Jobban tennéd, ha a történelem érdekel, hogy elhúzol abba a tetves kastélyba, és megkérdezed valamelyik elmebeteg igazgatónőt. *Szusszant dühösen, aztán mikor a felfedezést hallja, akkor felhorkant, és széttárja a karjait.* - Hát rendben. Fedezd fel a saját halálodat! *Mondja morcosan a lány, és megigazítja az arcán lévő kendőt. Szürke szemei izzanak a dühtől, mert tényleg nagyon gyűlöli, ha élő emberek vannak a közelébe.* - Akkor örülnék neki, ha nem túrnád fel a várost olyan dolgok után kutatva, amiket később elvinnél magaddal! Itt minden a Mi tulajdonunk. Szóval örülnék neki, ha nem fosztogatnál. Mert ha megtudom, hogy loptál utánad megyek. *Mondja figyelmeztetően, egyébként semmi baja nincs Alice-szel csak gyanakvó az élőkkel szemben.* - Ki mondta, hogy tovább akarok lépni? Nekem megfelel a világ. Különben is emberként egy sebezhető lény voltam, most viszont nem tudnak megölni. Kétszersült létezik, de kétszerholt nem. Egyébként köszönöm szépen teljesen normális vagyok. *Morogja maga előtt, és a többire csak felvonja a szemöldökét.* ~ Komolyan azt hiszi, hogy felügyelet nélkül hagyom?! *Néz meglepetten a másikra, majd ismét elkomorodik a kendő mögött az arca, és újra szúrósan néz Alice-re.* - Itt senkinek nem tudnál ártani csak magadnak. Különben meg, mint mondtam annak nem örülnék, ha elvinnél innen dolgokat. *Karba tett kézzel lebeg a lány előtt, de nem fogja megtámadni. Embereket nem bánt csupán vérfarkasokat és vámpírokat.* - Alice, mint Alice Csodaországban? *Vonja fel a szemöldökét, de nem tesz további megjegyzést a lány nevére. Egyszerűen túl régies számára, hiszen mostanában kevesen kapják az Alice nevet.* - Egy fedőnév. * Rándítja meg a vállát a kísértet, mert valóban az. Akkor kellett neki, mikor belekezdett a vadászatba. *
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Elhagyatott temető Empty Re: Elhagyatott temető

    Témanyitás by Kyle Williams Szomb. Május 19, 2012 4:40 pm

    *Nem igazán szereti, ha keresés közben zavarják, viszont ugye ugyanakkor nem szeretne senkit sem megzavarni.* - Majd elmegyek oda, de nem egyedül ne aggódj.*Vonja meg a vállát a válaszára és nem ő tényleg nem ideges. Fogja, magát majd utána a halálra nem mond semmit. Ő nem fél a haláltól. Fel van rá készülve teljes mértékben, és ha meg hal tisztában van azzal, hogy jó helyre kerül. * - Ne izgulj, nem viszem, magammal tudod, nem vagyok olyan mániákus, mint egyes kutatók.*Mondja majd ugye hallja, hogy a másik nem akar tovább lépni. Csak felhorkant és közben elindul vissza ahonnan érkezett. * - Kétszerholt is létezhet. Annak csak meg kell találni a módját.*Válaszol kötözködve a másiknak és az ártásra csak vállat rándít.* - Nem ártok én magamnak. Ha elindulok, valahova tisztában vagyok a következményekkel, amik várhatóak. Az Alicere csak szemetforgat.* - Légy szíves én sem szóltam le a neved. Egyébként majd még visszatérek szerintem a napokban és nem egyedül.*Int Sillernnek és fogja magát és visszaindul Qarinba.*

    Ajánlott tartalom


    Elhagyatott temető Empty Re: Elhagyatott temető

    Témanyitás by Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 9:19 am