Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Lovaspálya és istállók

Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.

Lovaspálya és istállók - Page 5 Empty Re: Lovaspálya és istállók

Témanyitás by Dante Torres on Pént. Nov. 15, 2013 11:44 pm

- Sajnos nem tehetek róla, ez hozzá tartozik a varázslathoz, legalábbis azt hiszem. * mondja egy sóhajtás kíséretében.* - Hogy-hogy nem jársz be órákra? Vagy miért nem? * kérdi meg és tényleg kíváncsivá tette a lány.* - Mit szólnál, hozzá, ha már mindketten látjuk a szellemeket, ha együtt mennénk be egy két órára. Szerintem neked is jót tenne egy kis társaság. * ajánlja fel a lánynak, és tényleg bpróbálja a lehető legbarátságosabb énjét elővakarni. Ám a szellemek akkor is aggasztják. Igen a rossz emlék az rossz emlék.* -Tudom, bár egyesek elég bátrak, hogy közel merészkedjenek. De azok nagyon is idegesítőek. * mosolyodik el a lányra és nem akar tényleg semmi gondot, bár nem szereti ha nagyon közel jönnek hozzá a szellemek. Attól még igyekszik nem foglalkozni velük inkább a lányra figyelni igyekszik sokkal jobban tényleg szeretne vele egy jó barátságot kialakítani.*
    //fagy//
    Chloé Laneth
    Chloé Laneth

Témanyitás by Chloé Laneth on Pént. Nov. 29, 2013 10:29 pm

-Nem azért. Nem zavar. Engem legalábbis nem. Őket lehet.* Bólint a fejével a leskelődő szellemek felé.* - Itt túl sokan vannak. És van itt valami hátborzongató. És... Igazál én... Nem vagyok hozzászokva az emberekhez. Ők.. * Egy pillanatra megáll a mondanivalójában, mert nem találja a megfelelő szavakat.* - Nem tudom. Senki nem akar velem lenni. Senki nem akar a közelembe jönni. Ez így van amióta előjött a szellemlátó képességem. Nem merek barátkozni velük. Félek... Félek, hogy.* A hangja elcsuklik, és lesüti a szemét.* - Mindegy. Ne beszéljünk róla.* Egy mosolyt erőltet magára.* - De örülnék, hogy valaki hozzám hasonlóval lehetnék. Te talán.. Nem futsz el.* A szellemek felé pillant, akik egyre kíváncsibban figyelik őket. Egy kislány feléjük indul, de valaki visszafogja.* - Hát ők biztos nem jönnek ide. A kíváncsiságuknál erősebb a félelmük. Érzem. Furcsa, hogy még azt is érzem hogyan állnak hozzád. Bár ez.. Elég félelmetes tud lenni.* Egy nagyot nyel, majd visszafordul a fiú felé.*

Mit tennél, ha látnád azoknak a szellemét, akik már nem tartoznak ehhez a világhoz? Ha sohasem lehetsz elég felkészült arra mi fog történni? Ha a képességed miatt senki sem mer közelíteni hozzád? Egyedül maradtál ezen a világon, de hordoznod kell a saját keresztedet. Az idő tovább halad. Nincs menekvés. Eláraszt a magány. Egyedül vagy, és senkire sem számíthatsz. Vársz, hogy mikor jön el az idő, hogy te is elmenj innen, miközben félsz, hogy mi lesz azután. Vajon te is testetlen lélekként bolyongsz majd tovább, megnyugvást keresve, vagy éppen bosszúra szomjazva? Minden bizonytalan, de nem menekülhetsz el a gondolataid elől. Nincs bátorságod feladni az életed.

Főkarakter: Eliana De Lucia
    Dante Torres
    Dante Torres

Témanyitás by Dante Torres on Pént. Nov. 29, 2013 10:48 pm

- Ismerős érzés, egy két embertől én is viszolygom, de talán a társszellemük miatt akiket látok. * Mondja a fiú és közben idegesen néz körbe, mert keresi spyro-t a kis sárkányát. Akire szüksége van, hogy túlélje a szellemeket. Mellette biztonságban érzi magát. De mikor már nagyon keresgélne a lányon észrevesz egy két dolgot. Leginkább egy félelem vegyes megnyugvást, hogy van valaki más is aki látja a szellemeket rajta kívül.* - Nem nem fogok elfutni. * mondja és utálja magát azért, hogy most véres az inge. Pedig úgy adna egy bátorító ölelést a lánynak. De nem akarja, hogy a lány megérezze rajta a vért. és igyekszik ezt továbbra is titkolni.* - Tudod, azért nekem is jó érzés, hogy valakivel tudok beszélni erről. Mármint ne érts félre nem annak örülök, hogy ilyen félelmeid vannak, hanem annak, hogy találtam valakit aki esetleg többet tud róluk mint én és esetleg aki segíthet, hogy ne féljek annyira tőlük. Bár spyro eléggé sokat segít nekem benne, de ő nem lehet mindig mellettem. Ahogy most sincs itt és emiatt eléggé nyűgös vagyok. * mondja és közben próbálja leplezni a szellemektől való félelmét amikor a lány feléjük lép akkor egy lépést tesz is hátra de aztán amikor nem jut tovább visszalép eredeti helyére és mélyen a lány szemébe próbálja kinézni vajon mit gondolhat a lány.*
    Chloé Laneth
    Chloé Laneth

Témanyitás by Chloé Laneth on Pént. Nov. 29, 2013 11:13 pm

* A fiú megjegyzésére felnevet.* - Igen. Ismerős. De vannak vicces szellemek is.* Egy kicsit ismét csendben marad.* - Néha elgondolkodom, mit csinálnának az emberek, ha tudnák, hogy nincsenek egyedül. De legfőképpen, ha tudnák, hogy milyen szellem van velük. A gonosz szellemek felemésztenek. Aztán.* Megint befejezi a beszédet, és inkább körbepillant. Észreveszi, hogy a fiú is keres valamit a tekintetével, de úgy dönt, most nem kérdezi meg, mit is. * - Ennek örülök. * Egy bátorító mosolyt küldd a fiú felé. Nem igazán figyeli, hogy milyen ruha van Dantén. Valószínűleg a vérfoltot sem venné észre. De ha igen, minden bizonnyal megijedne. Így is érzi a veszélyt rajta.* - Én is így gondolom!* Mondja lelkesen* - Örülök, hogy végre találtam valakit, aki megért. Vagy legalábbis részben. Tudod, egészen lehangoló, ha valaki csak a szellemekkel tud beszélgetni. És ijesztő. Minden napod rettegéssel telik. Megtanulod hogyan védd meg magad, de van, akitől nincs hová bújni. Félsz, hogy ez a valaki eljön. Mert tudod, hogy akkor mindennek vége.* Szemeivel a távolba tekint. Mintha már nem is ebben a világban lenne. Mintha látna valamit. Aztán hirtelen a fiúhoz lép, és jobb karját kinyújtja annak válla fölött, még mindig meredten bámulva valamit. Tekintete ködös. Semmi nem látszik benne, csak valami üresség. kis idő múlva visszahúzza kezét, és elhátrál a fiútól.* - Elnézést. Túl sokat mondtam.

Mit tennél, ha látnád azoknak a szellemét, akik már nem tartoznak ehhez a világhoz? Ha sohasem lehetsz elég felkészült arra mi fog történni? Ha a képességed miatt senki sem mer közelíteni hozzád? Egyedül maradtál ezen a világon, de hordoznod kell a saját keresztedet. Az idő tovább halad. Nincs menekvés. Eláraszt a magány. Egyedül vagy, és senkire sem számíthatsz. Vársz, hogy mikor jön el az idő, hogy te is elmenj innen, miközben félsz, hogy mi lesz azután. Vajon te is testetlen lélekként bolyongsz majd tovább, megnyugvást keresve, vagy éppen bosszúra szomjazva? Minden bizonytalan, de nem menekülhetsz el a gondolataid elől. Nincs bátorságod feladni az életed.

Dante Torres
    Dante Torres

Témanyitás by Dante Torres on Pént. Nov. 29, 2013 11:34 pm

* Ahogy a lány beszél és ahogy mondja a lány, hogy örül, hogy talált valakit akivel tud beszélni egy mosoly húzódik végig az arcán ami aztán el is tűnik. Ám amikor a lány a válla fölé nyúl teljesen elmerengve kirázza a hideg. Aztán amikor a lány elhúzza a kezét és bocsánatot kér bólint egyet majd megszólal.* - Semmi gond, de áruld el mi történt az előbb? A hideg kirázott tőle. * s miközben beszél egy kölyök sárkány ereszkedik le a vállára. akit amikor leérkezik megsimogat. Aztán kíváncsi szemmel néz vissza a lányra.* - Szóval elárulnád, hogy ez mi volt? Amúgy tőle ne ijedj meg ő spyro a kis sárkányom. Neki köszönhetem, hogy még nem őrülte meg a szellemektől.* Mondja a srác, még mielőtt Chloé azt hinné, hogy rossz dolog fog történni és még mielőtt megijedne nagyon a lány.*
    Chloé Laneth
    Chloé Laneth

Témanyitás by Chloé Laneth on Pént. Nov. 29, 2013 11:51 pm

*Amikor a sárkány megjelenik a fiú vállán, elmélázik egy darabig. Nem igazán tudja, hogy félnie kéne, vagy sem. Nem fél.* - Spyro. Igen. El is felejtettem megkérdezni az előbb, hogy ki is ő. Pedig akartam. Bocsi csak...* Oldalra húzza a száját, és miközben elmerengve néz a fiúra. azon gondolkodik, el-e mondja neki, amit az előbb látott, hiszen úgy tűnik, a srác nem éppen a legbátrabb, ha a túlvilági lelkekről van szó. Végül sóhajt egyet, majd halkan megszólal.* - Szóval az előbb.. Nos... Hát egy nő állt mögötted. Nem tudom mit akart, de nem volt valami barátságos kisugárzása. De már eltűnt. Nem volt erős. Az ilyeneket még tudom kezelni. De mi van, ha beszélni akart volna veled valamiről, én pedig elküldtem? Átküldtem. És ha nem tudta elmondani? Ha valami fontosat akart?* Kezdi magát belelovalni a dologba. néha hajlamos túlreagálni egyes eseményeket. Persze mindennek meg van a maga oka. ennek is.* - Bocsi. Túlreagáltam. Viszont most. Visszamegyek a városba. Túl sokan vannak. Nem bírom őket. Szóval ha megbocsátasz. Én most elmegyek.* Mondja kicsit félénken, majd hátat fordít a srácnak, és elindul, de pár lépés után megáll és visszanéz.* - Majd még találkozunk. Szia* Mosolyog bátortalanul, és gyors léptekkel eltűnik a lovaspályáról.*

Dante Torres
    Dante Torres

Témanyitás by Dante Torres on Szomb. Nov. 30, 2013 12:03 am

* Bár látja, hogy a lány elmélázik, de azért minden jól alakul ám amikor a lány említi, hogy egy nő képe jelent meg mögötte és elküldte az arca falfehérré válik.* - Hogy nézett ki? Lehet már találkoztam vele párszor. És hogy tudtad átküldeni, vagy elküldeni? * kérdi tovább érdeklődve, de még mindig olyan falfehér az arca, hogy valami hihetetlen. Ám ekkor a kis sárkány kicsit belevájja a karmait a fiú vállába mire annak falfehérsége eltűnik és visszatér eredeti színe.* - Nem gond ha elkísérlek? * kérdi meg és ha a lány megengedi akkor elkíséri és utána eltölti valahol a mai éjszakát igyekezve kiverni a fejéből azt a női szellemet akit látott a lány mögötte.*
    Melantha Goldwin
    Melantha Goldwin

Témanyitás by Melantha Goldwin on Szomb. Jan. 04, 2014 6:22 pm

*Öt perc, öt perc múlva három. Túl korán jöttem, már egy negyed órája itt állok az istálló előtt. Igazából fogalmam sincs miért jöttem ilyen hamar. Talán, hogy szokjam a szagot, vagy mert.... áhh mindegy. Remélem menni fog, nem akarok leégni D'aleiko előtt. Többször is próbálkoztam a lovaglással, de a fránya lovak gyűlölnek engem, persze neki csak azt mondtam, hogy csak egyszer ültem lovon. Minden más sportágban remekelek, ez miért nem megy?! Nekidőlök a falnak, fejemet hátra hajtom. Még négy perc.  Egész éjszaka nem aludtam, kényelmetlen volt az ágy. Fáradt vagyok. Lezuhanok a földre, a fejem még mindig a falhoz döntve. Lassan lecsukom a szemem és elszundítok. Hirtelen felriadok. Ránézek az órámra, kemély két percre hunytam le a szemem. Akkor miért érzem úgy, mintha legédesebb álmaimból ébredtem fel?!*
    -Hjajj, egy ilyen rakás szerencsétlenséget mint én, máshol nem találni...
    *Lassan felkelek a földről és leporolom magam. Lovagló ruhám az nincsen, ezért egy egyszerű cicanadrágot vettem fel meg egy bézs színű kabátot, ami tökéletesen átvette a fal színét. Alatta persze jól fel vagyok öltözve. Irtó hideg van.*
    -Remek... -*morgolódok magamba és közben még egyszer rápillantok az órára. Még egy perc*.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Szomb. Jan. 04, 2014 6:33 pm

* Mint mindig most is percre pontosan érkezem. Így az istálló falához dőlve látom meg a lányt. Odalépek hozzá és egyből észre is veszem rajta, hogy nem sokat aludt.* ~ érdekes lovaglás lesz~ * gondolom magamban, aztán kezemet nyújtom neki, hogy segítsek neki felállni. Aztán ha már úgyis olyan segítő kedvemben vagyok előhozom a lovakat a két kedvencemet. Csak mert őket ismerem a legjobban. Persze egy fél órával a találkozó előtt voltam már lent, hogy a nyerget meg minden mást felrakjam a lovakra és már csak ki kelljen hozni őket a karámból. és csak ekkor szólalok meg.* - Jó újra látni téged. Szia. Merre szeretnél menni?* kérdem meg tőle és ha hagyja felsegítem a lóra. Aztán én is felülök a másikra.*
    Melantha Goldwin
    Melantha Goldwin

Témanyitás by Melantha Goldwin on Szomb. Jan. 04, 2014 6:53 pm

*Ismét rápillantok az órámra, s mikor felnézek D'aleiko áll előttem. ~Milyen pontos.~ Felsegít engem a földről majd az istállóból kihoz két lovat. Eleinte csak álltam a ló mellett, de nem telt bele egy percbe se mire már a földet csókoltam. Nem szeretnek engem a lovak, ezt bizonyítja, az hogy már fel is borultam. De most így végig gondolva, nem is lökött el az az állat, hanem csak épp hozzám ért. Ennyire megijedtem volna tőle, hogy elborultam? Felnézek a lóra.*
    -Ha?! Hallottad?! Ez kinevetett!
    *Gyorsan felpattanok. Belenézek a jószág szemébe. Szuggerálom, vagyis csak próbálom.*
    -Öhmm... Szia! Egyedül is menni fog, azért köszönöm.
    *Megállok a ló mellett, veszek egy mély levegőt és feldobom magam a nyeregbe. És csodák csodájára sikerült, bár volt egy pont ahol azt hittem lezúgok a másik oldalon. Elmosolyodok. Megcsináltam, már csak a nap hátralévő részét kell túlélnem, úgy, hogy nyeregben maradok. Közben D'aleiko is felült a lovára, majd megkérdezi, hogy hova menjünk. Pár percig csak nézek rá majd előre fordulok.*
    -Én azt nem tudom. Életemben először vagyok itt... fo..fogalmam sincs, hogy merre kellene mennünk.
    *Megsimítom a paci nyakát, de nem hiszem, hogy nagyon tetszett volna neki mert megrázta a fejét. ~Fránya lovak!~.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Szomb. Jan. 04, 2014 7:02 pm

* Mikor a lány elborul amikor a ló csak az orrát érintette hozzá elmosolyodom és eszembe jut múltkori mondata, hogy csak egyszer lovagolt eddig. Így hát nem csinálok semmit.* - Nem nevetett ki, csak a szeretete jelét fejezte ki. * mondom a lánynak és nem tudom miért de szívmelengetően cuki. // na ilyet se hallott még a user ettől a karitól // Aztán amikor nem tudja eldönteni merre menjünk akkor elmosolyodok és megindulok előre.* - Akkor gyere erre tudok egy szép helyet ami mind télen mind nyáron szép és a lovak már eléggé jól tudják arra az utat, szóval biztosan nem fog egyikünk se eltévedni. * mondom mosolyogva és galopp tempóban elindulok közben figyelve a lányra, hogy semmi baja ne legyen és ő is tudjon jönni mellettem. Amikor a ló a simogatásra megrázza a nyakát elmosolyodom még.* - Kicsit jobban nyomd oda a kezed mert ez inkább csikizte mint simogatásnak érezte volna. * mondom még neki.*
    Melantha Goldwin
    Melantha Goldwin

Témanyitás by Melantha Goldwin on Szomb. Jan. 04, 2014 7:17 pm

*~Persze...szeretet..ha... tudom én, hogy nem bír engem.~ Rásandítok a lóra, majd felállok.
    Elindult és én is úgy teszek. Az erdőbe vettük az irányt. Nagy meglepetésemre elég jól ment a lovaglás, megérte annyiszor próbálkozni és figyelni a többieket s még csak ragasztót sem kellett használnom, hogy rajtamaradjak a lovon. Lovaglás közben nézelődök egy kicsit. Gyönyörű az erdő, még így télen is.*
    -Messze vagyunk még attól a helytől?
    *Érdeklődve nézek a srácra. Már alig várom kivárni, hogy odaérjünk, nagyon kíváncsi vagyok.
    Már az erdő sűrűjében lehettünk amikor az egyik faágon megláttam egy kicsiny pirosos-sárgás pöttyöt. Megálltam lóval és tovább figyeltem a kis fénycsóvát, ami egyre közelebb jött. Eleinte fogalmam se volt mi a frász lehet, de mihelyst közelebb ért láttam, hogy az én drágaságom Prue az. Kitartottam felé a kezem, amire hamar rá is szállt. Már régóta elment, és nagyon hiányzott ezért örültem, hogy visszatért hozzám. A kismadár végigmászott a karomon majd leült a vállamra. Kellemes meleg áramlott át arcomon. Prue piciny teste most is árasztotta a forróságot, mint mindig. Újra elindultunk és még mindig nagyon izgatott vagyok és ez talán látszik is rajtam..remélem nem.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Szomb. Jan. 04, 2014 7:28 pm

* Miközben lovagolunk előre az erdőbe egy kismadár repül a lány vállára. Valószínűleg a háziállata.* - Már nem vagyunk messze. * és mintha az erdő is igazat akarna adni a szavamnak elkezd világosodni majd felérünk a hegytetőre én pedig leszállok a lóról és gyalog megyek tovább előre amíg el nem érem teljesen a hegytetőt. aztán a lányhoz fordulok és széttárom a karomat.* - Nézz körül milyen szép itt minden. * mondom neki aztán eldőlök és mivel eléggé magas a hegy itt van hó is és mikor az eldőlt testem teljesen éri a talajt elkezdek csinálni egy hóangyalt. Nem tudom mi van velem, de jól érzem magam lehet túl sokszor vagyok jó mostanság. Ami eléggé furcsa. Mindegy nem tudok mit kezdeni ezzel az érzéssel.* - Hogy tetszik? * kérdem meg tőle amikor már abbahagytam a hóangyal készítést.* - Nekem ez az egyik kedvenc helyem mind télen, mind nyáron. * mondom neki és tényleg így is van.
    Melantha Goldwin
    Melantha Goldwin

Témanyitás by Melantha Goldwin on Szomb. Jan. 04, 2014 7:50 pm

*Tovább megyünk. És végre felérünk a hegytetőre. ~HEGYTETŐ?! A francba, ha innen leesek tuti meghalok.~ És amilyen szerencsétlen vagyok, biztos elbukok valamiben. Én is leszállok a lóról, nagyon közel haladok a pacihoz mert ha megcsúsznék akkor bele tudok kapaszkodni. Mihelyst felértünk D'aleiko felém fordult és a tájat mutatta. Pár percig nem mertem felnézni. Hogy miért? Magam sem tudom, valószínűleg azért mert ha meglátom a tájat elesek, beverem a fejem a sziklába és meghalok..... biztos így történne. Végül megemberelem magam és felnézek. Odébb tolom a lovat, hogy jobban lássak és csak bámulok. Még a szám is tátva maradt. Talán egy kicsit el is érzékenyültem... Na jó nagyon! Nem igazán voltak barátaim, barátaim akik ilyeneket mutattak volna nekem. Egy pár könnycsepp végigfolyt arcomon, majd nyakamon keresztül be a ruhámba. Kellemetlen érzés volt. A fiú felé fordultam, aki mint egy nagy gyerek a hóban hempergett. Ismét a tájban gyönyörködtem majd halkan megszólaltam.*
    -Köszönöm.
    *Csak ennyi, más nem jött ki a számon. Letöröltem könnyeimet. ~Ajj mi bajom van?!~ Nem vagyok az a sírós típus. Talán azért érzékenyültem le ennyire, mert anyámra gondoltam, ezt neki is látnia kellene. Velem kellene, hogy legyen. És mihelyst letöröltem a könnycseppeket, újak jöttek.*
    -Francba, már évek óta nem sírtam... Most már elég legyen! -*kiáltottam rá magamra, s közben mosolyogtam. Irtó szerencsétlenül nézhetek ki. És igazából az is vagyok, de mindegy most ez nem érdekel. Leülök az egyik sziklára és tovább fürkészem a tájat.*
    -Tényleg nagyon szépen köszönöm, hogy elhoztál ide.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Szomb. Jan. 04, 2014 8:05 pm

* Mikor a lány könnycseppet ejt én felülök a hóban aztán föltápászkodom magamhoz csöppet sem méltó módon aztán odalépek hozzá és letörlöm a könnycseppet. Majd elgondolkozom. Vajon miért is vagyok ennyire érzékeny felé.* - Nincsen mit köszönnöd. * mondom neki Aztán ugye leül az egyik sziklára és én pedig leülök mögé és elkezdem simogatni a kezét. majd amikor megszólal elmosolyodom.* - Nincsen mit köszönnöd de ezt már mondtam és igen nincs még egy ilyen szép látvány ezen a világon. * és szavaim úgy csengenek, hogy a lány ne tudja eldönteni, hogy most ezek neki szóltak vagy még mindig a tájról beszélek. Csak hogy egy kis gondolkozást is vihessek a mai napba. Nem másért mondom.*
    Melantha Goldwin
    Melantha Goldwin

Témanyitás by Melantha Goldwin on Szomb. Jan. 04, 2014 8:24 pm

*Mikor D'aleiko letörölte a könnyeimet egy kicsit megijedtem, mert teljesen elbambultam, de nem rezzentem meg, csak álltam ott és tovább bámultam előre.
    A fiú leül mögém és elkezdi simogatni a kezemet. Rögtön vörös lett a fejem, amit próbáltam eltakarni a hajammal. És igaza van, de még milyen igaza, gyönyörű a táj és szinte órákig képes lennék nézni.*
    -Igaz. Legszívesebben itt lennék örökké. Mostantól ez a szikla lesz az otthonom! -*jelentem ki mindezt nevetve, játékosan. *
    *Kezembe veszek egy marék havat, de úgy, hogy ne lássa. Hógolyót formálok belőle, majd a srác arcába nyomom. Felpattanok a szikláról és egy kicsit távolabb lépek, figyelem a fiú reakcióját. Remélem nem fog teljesen kiakadni tőle. És én ilyet nem mindenkivel csinálok, csak úgy nyomok bele valakinek a képébe egy hógolyót, hogy közben elrejtek benne egy nagyobb követ. Jól érzem magam, és már nagyon régen éreztem így magam.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Szomb. Jan. 04, 2014 8:35 pm

* Bár a lány nem vette a bókot amit mondtam neki, sőt egy marék havat kaptam az arcomba meghálálás céljából, de engem ilyennel nem lehet kiakasztani. Sőt gyúrok én is egy marék hógolyót és azt meggyúrva lány felé dobom.* - HA te így akkor én is így. Egy hógolyó csata? * kérdem meg a lánytól és viccelődve dobok még egy hógolyót felé majd már nyúlok le, hogy készítsem a következőt és közben nevetek. Igen életemben már oly régóta komor arc most újra mosolyog és nevet és nem valami hülye szarkasztikus dolgon hanem egy szép dolgon. Egész pontosan egy szép lányon. De ez már kicsit sem fontos.* - A sok hideg után kapok valami meleget is? * kérdem meg viccelődve és kicsit komolyabb hangnemben is. Igen érdekes, hogy most ilyen a hangulatom. Bár egyáltalán nincs fogalmam, hogy miért. Csak azt tudom, hogy most jó itt lenni ezzel a lánnyal aki most itt van velem.*
    Melantha Goldwin
    Melantha Goldwin

Témanyitás by Melantha Goldwin on Szomb. Jan. 04, 2014 9:09 pm

*D'aleiko se volt rest rögtön viszonozta a gesztust, ami jól arcon is talált és egy pillanatra kidöntött az egyensúlyból. El is estem de csak nevetni tudtam a dolgon és nem is fájt hála a hónak. *
    -Naná, de hidd el nyerni fogok. -*közben tucatra gyártom a hógolyókat, majd megsorozom vele a srácot. Talán egy találta el de abban se vagyok biztos. *
    -Öhmm... ebbe is bele kell jönni...
    *Elmosolyodok és újabb hógolyókat kezdek gyártani. Egy pillanatra megállok és felnézek. ~Meleget?~ Egy pillanatra eszembe jutott az, hogy nekidobom Pruet, de ezt rögtön el is vetettem. Nem érdemelné meg. Elhozott engem egy ilyen szép helyre én meg nekidobok egy madarat. Azért én se vagyok ennyire elvetemült. Nem voltunk olyan messze egymástól. Ledobtam a hógolyót a földre. Közelebb léptem hozzá, majd megöleltem. Most vagy beteg vagyok vagy fogalmam sincs mi a bajom. Legutóbb apámat öleltem meg, nyolc éves lehettem. *
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Szomb. Jan. 04, 2014 9:22 pm

- Azt te csak hiszed, hogy te fogsz nyerni. Nevetem el magam és én is tovább gyártom a hógolyókat és aztán hógolyózás közben végig nevetek. Ami igen furcsa számomra. Mert egyáltalán nem szokásom. Fogalmam sincs mi van velem. Majd ugye megkérem Melanthát, hogy valami meleget adjon mert már sok volt a hideg. Mire a lány ledobja a hógolyót s egy nagy ölelést kapok tőle. Ami valamiért nagyon jó érzéssel tölt el és nem engedem el egyhamar hanem még egy jóideig csak ölelem és ölelem. Aztán ránézek a lányra egyenesen a szemeibe és életemben először megpróbálok olvasni valakinek a szemeiből és ami mégfurább ezt hagyom is a másik számára. Egyáltalán nem tudom mi van velem csak azt tudom jó érzés így állni és nem mostanság akarom elengedni a lányt és még jó ideig nézek a szemébe és nem csinálok semmi mást csak nézem azokat a csodálatos szemeket. // az user most épp azon gondolkodik mi a fene van a karival // Nem egyszerűen képtelen vagyok arra, hogy leálljak ezeknek a nézésével, hiszen bámulatosak és elragadóak. Olyan hihetetlen, hogy én mégis ezeket nézhetem.*
    Melantha Goldwin
    Melantha Goldwin

Témanyitás by Melantha Goldwin on Szomb. Jan. 04, 2014 9:34 pm

*Érzem ahogy ő is átölel, ami meglehetősen fura, hiszen több rétegben van rajtam ruha. Hallom a szívdobogását. Jó itt lenni, jó itt lenni vele. Felnézek. Engem néz. Már nem tudom mióta állunk itt. Hm az idő olyan gyorsan telik jó társágban. Nem engedek az ölelésből, még be kell pótolnom pár évet. És olyan jó, olyan hihetetlenül jó. Nem is hiszem el, hogy ezt én mondom, én aki legszívesebben nekidobna egy követ a vele szembejövővel. Én aki annyi helyről ki vagyok már tiltva. Elengedem az ölelésemből, és odalépek a lovamhoz. Majd mosolyogva visszanézek.*
    -Most hova megyünk?
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Szomb. Jan. 04, 2014 9:43 pm

* Mikor kibontakozunk egymás öleléséből ő a lovához lép én pedig csak nézek utána majd amikor megkérdezi, hogy hova menjünk felcsillan a szemem.* - Mit szólnál egy vacsora meghíváshoz? * kérdem meg és ha beleegyezik akkor felülök a lovamra és elindulok lefelé a hegyről egy másik úton nem azon amit jöttünk és így egyenesen a városba jutunk ki egész pontosan egy kis étteremhez. Mely a Drianon nevet viseli. Szóval egy eléggé kellemes kis étterem. Majd ha belépnek kér egy asztalt kettejük számára és leülnek arra a helyre amit a pincér mutat nekik.
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.

Témanyitás by Esteron Baltazaar on Vas. Márc. 09, 2014 1:36 pm

* Amikor azt mondja, hogy szívesen megnézné pár versemet elvigyorodom.* Rendben akkor megmutatom majd őket. * mutatom. Aztán elindulok a lánnyal az oldalamon az istállóhoz és kivezetek két lovat, amiket aztán gyorsan fel is nyergelek. Aztán a lányhoz fordulok.* - Kyra a lónak a neve. Amire felülsz majd. * mutatom neki. Aztán intek, hogy jöjjön közelebb és szembe állítom a lóval. Majd mögéje lépek és a kezére fogok a másik kezemmel egy adag kockacukrot rakok a kezébe majd az ő kezét irányítva az ő keze által odaadom a lónak. MAjd továbbra is irányítva a lány kezét végig simítok vele a ló fején. Nem sietem el a dolgot. Tudom, hogy előbb meg kell szokniuk egymást ezért csinálom így és meg is van az eredménye. A ló ugyanis lejjebb ereszkedik ezáltal felkínálva a lehetőséget, hogy a lány felülhessen rá.* - azt akarja ezzel Kyra mondani, hogy ülj fel rá. * mutatom neki. Majd ha felült akkor mellé lépek. * - Kyra nagyon okos ló. Tudja ki milyen és hamar megérti a dolgokat. Ha kicsit erősebben meghúzod a kantárszárat akkor megáll. Ahhoz, hogy elinduljon ahhoz pedig elég megpaskolni így a nyakát és onnantól kezdve ő tudja, mit hogyan kell csinálnia. Nem lesz semmi gond jó? * mutatom neki és aztán felpattanok a mellette levő róla és onnan kérdezem meg a következő kérdést.* - Indulhatunk?

Nagyon sok mindenen keresztül ment már és most mégis teljesen magányosnak érzi magát, úgy érzi, hogy elhagyta őt Ő és már nem tartja a gyermekének, teljes űr tátong a szívében és fogalma sincs képtelen lesz e kimászni ebből a gödörből...

Elizabeth Quenell fogadott bátyja Marilion és Laschan legidősebb testvére
    Sommer T. Rewer
    Sommer T. Rewer

Témanyitás by Sommer T. Rewer on Vas. Márc. 09, 2014 1:48 pm

*Amikor oda megyünk az istállóhoz, alaposan szeretnék körülnézni, de ezt Estaron nem hagyja; rögtön bemutat nekem egy kis kedvencet. Megmondom őszintén egy picit féltem tőle - de amikor Estaron megszelídíti teljesen más benyomást tesz rám. Sőt, még egy kis lekenyerezés után, lassan, nyugodtan, egy kis segítséggel ugyan, de azt is megengedi, hogy megsimogassam. Közben nem nagyon figyelek arra amit Estaron mutat nekem, mert teljesen el vagyok foglalva a pacival. Majd bólintok, és amikor Kyra lejjebb ereszkedik, megragadom az alkalmat és nehézkesen, de sikerül föl ülnöm rá. Egy null nekem! - Indulhatunk,persze! - Mutatom.
    Megveregetem a ló nyakát, úgy ahogy Estaron mutatta, és már szinte száguldok is. Ha belegondolok, nem is olyan rossz ez,mint számítottam. A mosoly kiül a számra, és közben követjük Estaronékat.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar

Témanyitás by Esteron Baltazaar on Vas. Márc. 09, 2014 1:57 pm

* Mikor a lány sikeresen felszáll rá és elindul a lóval én is utánuk indulok és hamar utolérem őket. Majd kissé lelassítva mind a két lovat a lány felé fordulok.* - Így sokkal egyszerűbb körbemenni a birtokon és gyorsabb is. Meg így mindent meg tudok mutatni. Olyan helyeket is amerre nem sokan járnak rajtam meg pár társamon kívül. * mutatom és elindulok a sötét erdő felé először. Be nem megyünk bár nem ártana, de mivel oda csak gyalog lehetne mert a lovak ki nem állják azt a helyet ezért csak az erdő széléig megyünk el.* - Ez egy olyan hely ahova semilyen állat nem szeret bemenni. Kivéve talán a két rémfarkas amink Sayonnal van. Azon kívül más nincs ami bemerészkedne oda állat. * mutatom neki, aztán persze tovább megyünk egyenesen a tó felé. Itt viszont megállunk egy picit, hogy körül tudjon nézni a lány. * - Állítólag egy sellő él a tóban és az itt élő diákokat próbálja a vízbe csalni, hogy megehesse őket. Szóval nem érdemes a tóban úszkálni. HAcsak nem akarsz sellő eledel lenni.* mutatom neki aztán várok egy kicsit had gyönyörködhessen a tájban.*

Nagyon sok mindenen keresztül ment már és most mégis teljesen magányosnak érzi magát, úgy érzi, hogy elhagyta őt Ő és már nem tartja a gyermekének, teljes űr tátong a szívében és fogalma sincs képtelen lesz e kimászni ebből a gödörből...

Elizabeth Quenell fogadott bátyja Marilion és Laschan legidősebb testvére
    Sommer T. Rewer
    Sommer T. Rewer

Témanyitás by Sommer T. Rewer on Vas. Márc. 09, 2014 2:06 pm

*Még szerencse, hogy nincsen tél, és nem sötétedik hamar, mert akkor nem lehetne látni semmit. - Igen így tényleg jobb - mutatom neki. Egy erdő felé megyünk, ami elmondása szerint, nem való lovaknak. Én erre csak bólintok, mert egyenesen az erdő sötét, végeláthatatlanságába nézek. Nem valami barátságos. Majd a tó felé megyünk, ami most, a virágzó fákkal, a tó kék habjaival, különösen szép látványt ad. Egy ideig csak nézegetem, aztán arra gondolok, milyen szép lenne ez naplementébe. Úgy majd biztosan megnézem. Közben Estaron picit mesél a tóról szóló legendákról, én meg csak mosolygok rajta. majd undorodva gondolkodok el a sellő eledeles metaforáján. Elhúzom a számat, és elfordulok. - Te mióta vagy itt? - Kérdezem tőle, bár nem egy értelmes kérdés ha belegondolok. Csak most hirtelen meg kellett kérdeznem.*

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Csüt. Nov. 21, 2019 2:59 pm