Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+16
Dante Torres
Elizabeth Cobb
Simone Bellerose
Atanas A. WIlliams
Catherina C. Williams
Eliana De Lucia
Nicole Brise
Yan Antonov
Liliya Antonov
Victoria Jones
Elliot Herondale
Naomi Verhoeven
Zentai Márk
Giselle Céline Marceau
Teylyn Draed
Amarilla Darwin
20 posters

    Lovaspálya és istállók

    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Lovaspálya és istállók Empty Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Amarilla Darwin Kedd Jan. 03, 2012 7:36 pm

    A lovaspálya egy viszonylag nagy helyet foglal el a birtokon. Két részből áll: a legalább ötven lovat befogadni képes istállóból és a pályából, ami szintén több részre oszlik: egy futtató és egy versenypálya. A versenypálya körül található a futtató, és a középen található pályán ki van jelölve egy négyzet alakú rész (a lovaglónégyszög, a megfelelő betűkkel ellátva), ahol a díjlovagolni vágyó diákok gyakorolhatnak. Valamint az istálló mellett bárki számára elérhetőek a mozgatható akadályok, amikből tetszés szerint állítható össze egy ugratópálya. Az istálló áll egy hosszú, méretes épületből, ahol az iskolai húsz darab lovat tartják, több, kisebb részből, ahová a diákok - igazgatói engedéllyel - behozhatják a saját lovaikat, valamint egy kis helyiségből, ahol a nyergeket és az egyéb felszerelést lehet tartani a rendelkezésre álló szekrényekben, viszont található itt egy kis kandalló és egy kanapé is.

    Írta: Sammael Crow, Jesmon Helar

    Lovaspálya és istállók 14526031_9e64fbb730ffd64f777c5b586ef2db7f_m Lovaspálya és istállók 14525981_90d8d297fc7c2d417a6603509fe17486_m

    Az istállóban a következő diákok lovai találhatók:

    - Aradun Thornsteel
    - Lucien du Bois - Daphné
    - Yan Antonov - Angelos
    - Ariadne L. Marshall - Rodrick
    - Victoria Jones
    - Mia Norgen
    - Elliot Herondale - Ceolas
    - Simone Bellerose - Coorein
    Teylyn Draed
    Teylyn Draed
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Teylyn Draed Csüt. Jún. 21, 2012 12:13 pm

    *Lucien egy világos farmerben, egy fehér, feltűrt ujjú ingben és napszemüvegben érkezik meg a lovardába. Eléggé elhanyagolta szegény Daphnét az elmúlt napokban, így hát úgy döntött, most lenéz hozzá. Jobb kezében három szál répát tart, mert a lova imádja az említett zöldséget. Megérkezve belép az istállóba, ahol azonnal meg is hallja az ismerős nyerítést, mire halványan elmosolyodik, és odasétál a nőstény karámjához.* - Hello, pacim. Szia, Daphné *dörgöli meg a ló orrát, aki nagy vidáman megszaglássza, majd elkezdi nyújtogatni a nyakát, hogy elérje a répákat. A lidérc felkuncog, és odaadja az egyiket az állatnak, míg a másik kezével a nyakát simogatja. Odakint nagyon meleg van, szóval lovagolni ma valószínűleg nem fog, csak kényezteti egy kicsit kedvenc háziállatát. Az egyiket. A másik most éppen repked valahol, vagy talán a bagolyházban ücsörög az uhukkal. Sosem tudja követni, hogy Alphonse éppen merre garázdálkodik, igazából csak esténként szokta látni, mert mindig ott alszik az ágya mellett a madárülőkén. Szóval simogatja és eteti a fehér lovat, közben az egyik karakterén törve a fejét. Hiába, na, szerepjátékos, nem nagyon tud szabadulni a dologtól. Persze nem mintha akarna...*
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Csüt. Jún. 21, 2012 12:35 pm

    *A meleg miatt a francia cameosos lány felfüggesztette a sétáját, és inkább betért az istállóba hűsölni, no meg imádja az állatokat, és végre tényleg meg kellene tanulnia rendesen lovagolni. Furcsa mód a két kutyája most nem játszadozik körülötte, ugyanis az angyal odalent hagyta őket az öccsénél, mert valamilyen trükkökre akarja őket tanítani.* ~ Nem hiszem el, hogy ez a lökött ide hozatta Sébastiennel meg Sabinével Victort. Nem mintha zavarna, de azt hittem meghagyja anyának azt az örömöt, hogy a sarkában lohol a rottweiler. *Töpreng magában a hátsó boxoknál álldogálva. Pontosabban az egyik fekete paripának a boxában ácsorog, és simogatja a ló nyakát. Egyébként a lány is eléggé vékony ruhákat vett fel, akárcsak Lucien. Egy fehér topból, egy kék, térdig érő halásznadrágból és szandálból áll a lány mai öltözéke. Amikor a fél-lidérc belép nem veszi észre, de a lovak, a takarmány és a lócitrom szaga teljesen elnyomja a félvér illatát, így csak akkor eszmél fel, hogy nincs egyedül, mikor előrébb lévő karám egyikéből hangos nyerítés szűrődik ki, majd meghallja a fiú szavait, és riadtan kapja fel a fejét. Pontosabban csak a Daphné nevet hallotta meg, de az épp elég arra, hogy pánikba essen.* - Úgy nincs itt az az elmebeteg? *Csúszik ki akaratlanul is a száján, de mivel franciául beszélt, ezért reméli, hogy az illető nem annak a Dapnének szólt, és hogy nem ért franciául.* ~ Még csak az kéne, hogy Crine bolond húga is itt legyen. Annak örülök, hogy valamelyest tudom kontrollálni a képességeimet, de két, labilis természetmágus felérne egy óriási atomrobbanással, amitől a Föld elpusztulna. *Hadarja magában, majd kiles a karámból, és megkönnyebbülten felsóhajt, mikor meglátja Lucient a lóval. * - Ó, szóval a lóhoz beszéltél… *Szusszant a lány, és halványan elmosolyodik.* - Egyébként szia. Örülök neki, hogy nem csak én vagyok olyan őrült, hogy lemerészkedtem ide… Szóval, akkor Daphne a tiéd? *Szólítja meg a fél-lidércet, és akármennyire nem akarja a fekete ló, hogy a lány elmenjen, Giselle ott hagyja egyedül a karámban. Lassan elindul Lucien felé, és mikor elhalad a lovak mellett, akkor egy-kettő vidáman felnyerít. Az angyal lány meglepetten pislog, de lassan már kezd hozzászokni, hogy nem csak ő szereti az állatokat, hanem az állatok őt.*
    Teylyn Draed
    Teylyn Draed
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Teylyn Draed Csüt. Jún. 21, 2012 1:02 pm

    *Neki sem tűnt fel Gis, túlságosan el van foglalva a maga kicsi világában. Amikor azonban a lány megszólal franciául, felkapja a fejét, és összeráncolja a szemöldökét. Hát, igen, a csaj remekül eltalálta, ugyanis drága félvérünk éppenséggel francia. Szóval érdeklődve várja, mivel folytatódik a dolog, és érdeklődve igyekszik megtalálni a tekintetével a beszélőt. Aztán a lány kilép a box takarásából, és megszólítja. A szavaira elmosolyodik, és franciául felel.* - Mert mit hittél, kihez? *A köszönésre felkuncog.* - Neked is szia. Amúgy miért lennénk őrültek? A lovak tündéri teremtmények, igaz-e, Daph? *pillant az állatra, miközben odaad neki egy második répát.* - Igen, Daphné az én lovam. Az utóbbi időben kicsit elhanyagoltam szegényemet, szóval ideje volt meglátogatnom. És te mi járatban? Szimplán csak baráti látogatás a lovaknál? *kérdezi jókedvűen, továbbra is franciául beszélve. Ha valaki az első gondolatát franciául böki ki, az egész biztosan jól érti a nyelvet, vagy akár francia, ő meg élvezi az anyanyelvét használni, mert az angol számára részben az apja öröksége. Arra meg, mint tudjuk, eléggé érzékeny.* - Amúgy Lucien vagyok *nyújtja a jobbját, természetesen előbb átvéve a répát a másik kezébe. Elvégre mégsem azt kéne odanyomni a csaj képébe. Aztán ha megvolt a kézfogás, ismét megsimogatja a lovat, és odaadja neki az utolsó répát is.*
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Csüt. Jún. 21, 2012 1:19 pm

    *Maradjunk annál, hogy mindkét francia el van a maga kis világában egészen addig, míg a lányt ki nem zökkenti valaki a gondolataiból. Arról pedig nem tehet, hogy Lucien is francia, általában mindig az anyanyelvén szólal meg, ha meglepetés éri. Aztán ugye a csaj előlép, Lucien szavaira meg csak megrándítja a vállát.* - Az egyik ismerősömet is Daphné-nek hívják, és kissé bolond teremtés. Azt hittem, hogy megint rám szabadította a jó Isten azt a lányt. Egyébként te is francia, vagy csak túl jól beszéled a nyelvünket? *Felel a fiúnak, és szélesen elvigyorodik az anyanyelve hallatán. Elég rég beszélt már ezen a nyelven, mer Kamen miatt és a suli elhelyezkedése miatt teljesen átszokott az angolra, és csupán akkor beszél így, ha épp olyanok közelében beszél így, akik szívesen beszélnek vele, vagy épp az otthoniakkal cseveg így.* - Hát, mert ilyen melegben többnyire mindenki víz közelben van, vagy épp a társalgókban hűsöl. *Mosolyog továbbra is, majd kíváncsian figyeli Lucien lovát. Reméli, hogy ő nem olyan szeleburdi teremtés, mint a névrokona.* - Tényleg tündériek, de azt hiszem a kutyákkal jobb kapcsolatot ápolok. *Felel a lónak feltett kérdésre, majd ha Lucien és Daph hagyja, akkor megsimogatja a lovat.* - Értem, akkor gondolom azért hoztad a répát, hogy kiengeszteld szegényt. *Mosolyog halványan, majd a karám palánk falának nekidől.* - Én? Sétáltam, melegem volt, s mivel még nem jártam erre gondoltam benézek. Aztán megtaláltam ezeket a gyönyörű teremtéseket, és itt ragadtam. *Néz körbe, és a szeme vidáman megcsillan, mikor a lovakra néz. Igen, nem kicsit szereti az állatokat. Edgar halála után is három napig szomorú volt, mert a holló hű társa volt a francia angyalnak.* - Egyébként egy ideje gondolkozom azon, hogy meg kellene tanulnom rendesen lovagolni, mert nem igazán megy. *Mondja halkan, és eszébe jut a régi iskolájának az egyik szakköre, ahol egy defektes gebét kapott hátasnak.* - Giselle, bár csak Gis-nek, vagy Angyalkának hívnak, de régebben voltam lökött és elmebajos is. De maradjunk a Giselle-nél, vagy a Gis-nél. *Mutatkozik be hosszan, majd kezet fog a fiúval. Utána visszadől a falnak, és azon gondolkozik hol látta már a srácot korábban.* - Várj, te is Cameosos vagy, igaz? Őszinte részvétem. Nem tudom elképzelni, hogy mi folyik nálatok esténként, de a két bátyám, Kamen és Fredék kombinációja biztos nem valami nyugodt csevegés. *Vakarja meg a tarkóját elmerengve, hiszen tegnap is a társalgóba kiszűrődött Lasse japán rockja.*
    Teylyn Draed
    Teylyn Draed
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Teylyn Draed Csüt. Jún. 21, 2012 3:31 pm

    - Ó, értem. Nos, nem kell aggódnod, mert csak a lovamról van szó *kuncog. A következőre elvigyorodva bólint.* - Igen, francia vagyok. Ezek szerint te is. *Aztán ugye szóba kerül, hogy kissé őrültek, amiért itt múlatják az időt, felkuncog. Hát, neki itt abszolút tökéletes, nincs túl sok napfény, szóval...* - A társalgó meg a háló túl mozgalmas a nyugalmas kikapcsolódásra, kint meg túl sok a napfény... Fura, hogy féllidércként is ennyire irtózom a fénytől *mondja szórakozottan, miközben megdörgöli egy kicsit a lova orrát. Arra, hogy a lány a kutyákkal jobb kapcsolatot ápol, halkan felkuncog.* - Ha ezt Edmond megtudná... Ő macskapárti. Azt hiszem hat macskája van *vigyorog.* - Néha eléggé láb alatt tudnak lenni, pedig elég nagy helyen lakunk. De hát annyi kis szörnyeteg mellett... *Aztán ismét felnevet.* - Persze szeretem ám őket. Csak a sólymommal szoktak néha problémák lenni. Nincsenek éppen jóban a macskákkal *magyarázza. Hát, náluk otthon egy kisebb állatfarm van, de tényleg Ed a hibás a macskaimádatával. Igazság szerint Lucien nem is tudja a kölykök neveit, csak az idősebbekét. Nagyjából. Arra, hogy miért hozta a répát, bólint. Igaz, egyébként is kényeztetné Daphnét, de ilyen elhanyagolás után meg pláne.* - Hát, mellettük nem is nehéz leragadni. Bár én a legtöbb állatot nagyon szeretem, szóval én egyébként is viszonylag gyakran torpanok meg, amikor látok egyet-egyet *mosolyog. Arra, hogy a lánynak meg kéne tanulnia rendesen lovagolni, felcsillan a szeme.* - Szívesen tanítalak, ha gondolod. Csak nem ebben a rekkenő hőségben, meg ragyogó napsütésben *int a fejével kifelé. Hiába, ezt az időjárást nem éppen neki találták ki... Aztán bemutatkoznak, és a lány bőbeszédűségén felnevet.* - Szerintem maradok a Gisnél *vigyorog. A kérdésre biccent.* - Igen, és mivel láttalak odafent, gondolom te is. Amúgy ne is próbáld meg elképzelni. Kész őrültek háza a hely... Bár sok ötletet tudnak adni a regényeimhez meg a novelláimhoz, szóval igazából nem bánom. Ha meg nagyon idegesítenek, egyszerűen meglépek *mondja jókedvűen.* - Nálatok amúgy milyen a helyzet? Olyan csendben vagytok néha, mintha nem is léteznétek *jegyzi meg, miközben visszafordul a lovához. Le kellene csutakolnia, ebben a melegben biztosan jól esne az állatnak...*
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Csüt. Jún. 21, 2012 4:07 pm

    - Akkor jó. Nyugodt vagyok, azt hiszem. Bár ha nem robbant fel semmi, akkor bizonyára az vagyok. *Zavartan körbepislog miközben válaszol, és leellenőrzi, hogy tényleg nem gyulladt fel semmi, valójában nem sikerült semmit felgyújtani, nem halt meg semmilyen állat, de még a helyet nem árasztotta el egy kisebb árvíz, sőt nem is tombolt itt hurrikán. Szóval, igen. Határozottan nyugodt maradt, és talán addig jó, amíg a francia lány kiegyensúlyozott, bár lassan tudatosan csinálja a dolgait, és szándékosan használ elementálmágiát, de azért némi hiba néha itt is becsúszik. Aztán ugye szóba kerül az, hogy francia-e büszkén kihúzza magát.* - Igen, az vagyok, ahogy lassan már a fél iskola, de nem baj. Legalább büszke nemzetünket is képviseli valaki itt. *Szólal meg kissé nacionalista hangnemben, és hiába imádja Angliát, akkor is francia vér csörgedezik az ereiben, és olyan nevelést kapott a lány. Egyébként neki speciel semmi baja nincs a fénnyel, sőt akár napozni is kifeküdne, ha lenne társasága. Így hát kuncogva hallgatja Lucien szavait.* - Az igaz. Kissé hiperaktív ház a Cameos. Egyébként még nem értem miért irtóztok ennyire a napfénytől. A Szent Láng veszélyesebb számotokra. *Mondja vigyorogva az első mondatokat, majd a fényes dologra már csak elmerengve válaszol, hiszen hogyan is érthetné meg ő azt, hogy a lidércek nem kedvelik a napfényt, hiszen neki ez az egész természetes, csak azért is, mert angyal. Utána szép lassan áttérnek az állatokra, és kíváncsian vonja fel a szemöldökét egy ismeretlen név hallatán.* - Ki az az Edmond? Csak nem új diák? *Érdeklődik, majd a macskákra felkuncog. A kutyákat hűségesebbnek tartja, de azokkal sincs különösebb baja.* - A macskák is aranyosak, de a kutyákkal jobban kijövök. De ha a kezembe nyomna egy kiscicát én azzal is elszórakoznék. *Mondja továbbra is elgondolkozva, majd mikor meghallja, hogy együtt laknak halkan felnevet. Szóval lakótársak. Ő meg új diáknak hitte…* - Ó, hidd el, a kutyák is. A beagle-öm például mindig körülöttem sertepertél, ha nem vigyáz rá az öcsém. A bátyáimra semmit nem bízok. Szerintem erre magadtól is rájöttél, ha volt szerencséd beszélni Alexanderrel és Etienne-nel. *Mesél lelkesen a kutyájáról, majd egyre lejjebb viszi a hangsúlyt, ahogy a tesóit emlegeti. Igen, lefárasztják őt agyilag. Így pusztán már a gondolatától is fáradtnak érzi magát, hogy őket látja.* - Van sólymod? Nekem hollóm volt, de egy hónapja meghalt. Azóta nem igazán tervezek madarat magam mellé. Pedig Edgar sok szép emléket okozott nekem. Tudod, őt pár éve mentettem meg, mikor beakadt egy bokorba, és ott vergődött. Azt hiszem az öregség vitte el.*Magyaráz kicsit szomorúan, néha még fáj neki szegény megboldogult madárról beszélnie, de legalább egy valaki örülhet, hogy nem terrorizálja a madár. Lucien szavaira csak halványan mosolyog, teljes mértékben egyetért a fél-vérrel. Aztán szóba hozza a lovaglást, mire a fiú felajánlja a segítségét.* - Ó, azt nagyon szépen megköszönném. Úgy volt, hogy lesz tanárom, de mégse jött össze, és egyszer volt egy kis balesetem a lovakkal, szóval azért szeretnék megtanulni rendesen, hátha még egyszer olyan helyzet alakulna ki.* Fogadja el boldogan Lucien ajánlatát, és a másik el nem tudja képzelni, hogy mennyire boldoggá tette ezzel a lányt. A rekkenő hőséges dologra csak bólint egyet.* - Persze, én is úgy gondoltam. Ilyen melegben mindenhez lusta vagyok. *Motyogja halkan, majd hosszasan bemutatkozik a másiknak. Elég hosszasan, bár talán Jessicától vette át azt a szokását, hogy rengeteget képes beszélni.* - Rendben, az a legegyszerűbb. *Vigyorodik el szélesen a lány, és Daphnére pillant ártatlanul. Azon tűnődik, hogy vajon mennyi ideig bír majd megmaradni az első lovaglólecke alkalmával.* - Pontosan. Túl jó vagyok a Sylorinához, de túl rossz az Erethonhoz. Bár így legalább szemmel tarthatom az idióta rokonságot. *Kuncog egy sort, majd a kuncogás nevetéssé alakul át, mikor a fiú háló hangterjedelméről esik szó.* - Úgy néhány hónapja láttam mi folyik ott, bár akkor csak hárman voltak, de az is elég zajos volt. *Szóval köszöni szépen, az alapján valamennyire el tudja képzelni mi van ott.* - Még egy író? *Kérdi halványan mosolyogva, aztán kacagni kezd a meglepésén.* - Én közölném velük, hogy maradjanak csendbe, és valószínűleg hallgatnának is rám. Nálunk? Hát nálunk veletek ellentétben kisebb a hangerő, mivel nem beszélünk mindenkivel. Jóformán klikkre vagyunk osztva, és csak azokkal beszélünk, akikkel jóban vagyunk, vagy épp szimpatikusak. Garantált zajcsökkentés. Egyébként meg létezünk, de nem szeretnénk, hogy Mikhá leharapja a fejünket, ha arra jár, és nem tud szundítani miattunk.* Kacsint a fiúra, egyébként még mindig szívesen látja a tigrist, bár annak be kell érnie azzal, hogy Giselle háromfelé figyel, hiszen a két kutyussal is foglalkoznia kell. Aztán némán figyeli, hogy Lucien lecsutakolja Daph-ot. Ő is segítene, de nem ért hozzá, és bénázni egyáltalán nincs kedve.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Zentai Márk Pént. Júl. 27, 2012 7:28 pm

    *Az istállóknál ül egy fiú szalmák között. Lábai a hasához húzva azon egy mappa és egy rajzlap van. Éppen egy ében fekete lovat rajzol, ami vele szemben van és közben fülhallgató a fülében és egy gyönyörű szép zene szól. Igen.. Szokott a fiú ilyeneket hallani és természetesen megnyugtatja az efféle zene. Ráadásul most végzett nem rég Dariusnál. Nem olyan rossz a gyógyítónál dolgozni, de nem szereti hangoztatni. Dominikkal terezi, hogy este elrángatja, valahová ha összejön neki. Ha nem? Akkor tovább rajzolgat magában. Csak szépen egyenletesen rajzolja a vonalakat és néhol árnyékot is csinál. Ceruzával imád rajzolni és mindig tudta, hogy nála jobban Domi rajzol. Szóval most pihen a gyermek és nem törődik egyszerűen semmivel.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Pént. Júl. 27, 2012 7:45 pm

    *Ahogy Márk ücsörög a szalma között, és rajzolgat, érezheti, hogy valami megmozdul mellette. Hamarosan a szalma közt két pici szempár bukkan fel, majd egy barna menyét kászálódik ki, és a fiúra pislog. Nem sokkal később halk dúdolás hallatszik, és egy mogyoróbarna paripa bukkan fel az istálló ajtajában egy lánnyal együtt, aki éppen valami számot dúdolgat Atomic Fireballs-tól. A lány bekíséri a boxba a lovat, lenyergeli, ad neki vizet, majd kijön, bezárja a lovat, és csípőre tett kézzel megszólal.* - Hol vagy te lökött menyét? *Keresi barna szemeivel az állatkáját, aki éppen Márkra pislog, s mikor meghallja a gazdája hangját, akkor összerezzen, felugrik a fiú térdeire, majd megiramodik Nao irányába. A lány leguggol, s mivel még mindig nem vette észre a másik lidércet azért hagyja, hogy a menyét felszaladjon a kezén, és a nyakába elterpeszkedjen. Aztán mikor a lány felegyenesedik, eljut az agyába a menyét üzenete, hogy nincs egyedül, akkor halványan elmosolyodik. * - Neked nem Dariusnál kellene lenned? *Szólal meg halkan miközben néhány gyors lépéssel Márk előtt terem. * - Egyébként, szia. Mit rajzolsz? *Szólítja le a srácot, miközben leeszi a nyakából a házi kedvencét, és el kezdi simogatni Coant. Érdekes módon megnyugtatja a másik jelenléte, és ha a magyar rontásűző a közelében van, akkor nem gondolkozik olyan dolgokon, amiktől csak még jobban lelkiismeret furdalása lenne. Épp elég neki az a rengeteg hiba a múltjában, no meg hogy képes volt két napra bezárni magát egy pici szobába, hogy legyőzze a fóbiáját, szóval a másik akár csodálkozhatott is, ha nem látta két napon keresztül a csajt.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Zentai Márk Pént. Júl. 27, 2012 8:02 pm

    *Ugye ücsörög és hallgatja a számot. Nem törődik, azzal ki figyeli vagy kinem ő most úgy döntött lovakat rajzol és felhívja a másik pajtársát. Amúgy Dariustól ugye 6 körül eljött nem volt olyan vészes, túlélte a napot. Mennyi vár még rá. A menyétet nem látja, hogy figyeli, csak akkor veszi észre, amikor ráugrik a térdére és egyenesen a rajzlaptól rugaszkodik el. A srác félre vitt egy vonalat és gyilkosan tekint az állatra. Füléből a fülest kiszedi.* - Te… te...*Mondja a menyétnek, majd amikor jön a kérdés egy ismerőslánytól felpillant rá és halványan elmosolyodik. Nem számított rá, hogy találkoznak, de ez egy iskola ahol órákon lesznek együtt.* - Már rég végeztem Aranyom. Tekintve attól, hogy miattad voltam ott hatig egész éjszakára akarod, hogy ott legyek? Néha aludni is kell tündérkém…*Feleli nevetve a másiknak majd a következő kérdésre halványan elmosolyodik ismét.* - Mit? Már semmit, mert elrontottam a lovat. Mondom lerajzolom azt a szép fekete lovat ami nem tudom kié, aztán megyek a városba Domival. Volna kedved csatlakozni? Amúgy szia..*Kérdezz rá és a lovas kérdésre megkapja a választ. A menyét miatt rontotta el a rajzot…* - Miért jó az, hogyha az ember fiának illetve lányának egy menyétje van? Annyira nem szépek olyan hülye fejük van.*Jegyzi meg finoman Naominak és piszkálódós kedvében van, hogyha a közelében van. Nem tudja, honnan jött ez az érzés, de akkor is most kötözködik a lánnyal.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Pént. Júl. 27, 2012 8:18 pm

    *Hát igen, szegény Coan le lett koppintva, így kénytelen volt ott maradni az istállóban, aztán Naó visszatér a lóval, akit elrendezve visszakísér a boxszába, hogy később Márk nyakán lóghasson. A menyét egyébként nem foglalkozik a sráccal, nem érdekli, hogy tönkretette a rajzát, hiszen ő csak azért van, hogy adja az információkat Naominak. Aztán ugye felbukkan a csaj, és a száját húzva hallgatja a másik szavait.* - Ó, nem tudtam róla, drágám. *Hangsúlyozza az utolsó szót kissé szkeptikusan, de egyébként tényleg fogalma sem volt róla, hogy a másik meddig segít be Dariusnak, hiszen két napig nem is beszélt senkivel, és nem lehetett elérni.*- Szeretném, rád fér a művelődés. És egy lidércnek nem kell sok alvás, bogárkám. *Szól vissza Márknak, és szándékosan úgy becézgeti a másikat, ahogy ő tette vele. A becenevekre nagyon kényes, és nem szereti, ha így hívják, így kissé támadólag lép fel, ha aranyomozzák, vagy tündérkémezik. De amúgy ő is nevet, mert jól esik a másik piszkálása miközben a menyétkéjével foglalkozik.* - Ó, értem. Hát, akkor próbálkozzál. Tudod, úgy lehet a legjobban fejlődni. *Kacsint a másikra, és végigsimít a menyét hátán.* - Hát, ha nem zavarok, akkor szívesen csatlakozom. Úgyis van egy találkozóm a barátnőmmel, szóval… *Mondja halkan, majd a menyétes kérdésre halkan felnevet, és hagyja, hogy az állat visszamásszon a vállára.* - Mert remek társ lehet. Rontásűzőként mindig azt tanították nekem, hogy válasszak ki egy állatot, barátkozzak meg vele, fogadjam be, és tanítsam, mert hasznomra válhat. Így is lett. Coan remek tolvaj és felderítő, így helyettem is elvégzi a dolgokat. Olyan helyekre is képes beférkőzni, ahová én nem, s merem állítani, hogy annyira összenőttünk, hogy ismerjük egymás gondolatait, akár a szemével is képes vagyok látni. Nagyszerű társ. *Dörzsöli meg a menyét fejét, aki elégedetten morrant.* - Neked sem ártana egy ilyen társ. *Jegyzi meg, majd mikor a menyétet kezdik szidni, akkor amaz fújtatni kezd, Naomi pedig halkan felnevet.* - Ne sértegesd. Támadásra is kiképeztem. Egyébként pedig én szeretem a menyéteket. *Fel sem veszi a másik piszkálódását, majd neki dől a boksz falának, és Márkra szegezi a tekintetét.* - Nem hittem volna, hogy kiteszed a lábad az épületből. Mondd csak, a farkas még mindig pattog? *Érdeklődik tovább, miközben próbálja elhessegetni a negatív gondolatait.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Zentai Márk Pént. Júl. 27, 2012 9:09 pm

    *Coannal nem igazán szimpatizál. Belegondol egyik ilyen állattal sem. A kígyókat szereti és imádja mindenfélecsúszó mászókat. Lovakat stb. Zene vált egy magyarra Children of distance – Másról szólt című számára. Halványan elmoslyodik amikor a számot hallgatja. Ránéz Naomira ugye piszkálódik vele, de hát törleszti a büntetését. Nem tehet róla. Ugye becézgeti szándékosan, csak hát szokjon hozzá. Furcsa érzés, hogy a fiú jól érzi magát egy lány társaságában és meglepő. Csak azért, mert alig volt lányok körében.* - Rád még jobban. A nőiesség is kell neked. Legalább magassarkút vennél fel…*Mondja ösztönösen és angyalian pislog a másikra. A menyéttel szemez, szándékosan zavarja az állat, na. Közben ugye rajzol a fejlődésre csúnyán néz.* - Csak egy valakitől tanulok. Dominiktól.*Mondja kaccsintva és igen a srác jobb nála szebben rajzol.. nem mondja azt, hogy Naomi rosszul rajzolna csak a srác ilyen. Szóba hozza, hogy a városba berángatja Domit, hogy körül nézzenek. Kell neki a társaság.. a srác angyalian néz a másikra, majd ördögien elvigyorodik.* - Helyes. Legalább tanulhatsz tőle, hogyan öltözködj nőiesen. Nem mintha most nem lennél nőies csak.. szép.. normális lány szép ruhákat vesz fel…*Feleli nyelvet öltve és félre teszi a lapot. Nem tehet róla a srác ilyen mondta, hogy kamatostul visszaadja a lánynak és igen piszkálódással.* - Mondtam, hogy nem megyek utána ispotályba, ha letelik a büntetésem? Legközelebb te vállalod el!*Jegyzi meg Naominak aztán a menyét kerül újra szóba, amire szemet forgat.* - A magány a társam. Meg Domi.. de Domi nem úgy csak-csak hát, na, kiegészítjük egymást.*Akadozik a beszéde és igen magas labdát adott saját magának. Látszik aludnia, kéne, de nem fog.* - Én nem szeretem a menyéteket, kutyákat, macskákat, egereket, hörcsögöket, papagájokat. Továbbá nem szeretem az olyan jellegű állatokat, mint a tengeri malac. Maradok a hüllőknél, azok békésebbek és barátságosabbak.*Feleli a lánynak és már értheti, hogy miért ilyen Coannal. A kiképzést elengedi a füle mellett.* - Zárjam el magam? Amúgy meg szeretek kint sétálni szeretek ismerkedni, csak tisztelet a kivételnek kevés olyan fej van, akivel el lehet lenni.*Mondja szemet forgatva és igen ő tényleg olyan, hogy válogatós barátság terén. Csak pislog a másikra és halványan elmosolyodik.* - Mondtam már, hogy a smink kiemeli a szépségedet?*Teszi fel a kérdést és igen látszik, hogy unatkozik a másik.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Pént. Júl. 27, 2012 9:40 pm

    *A menyétet nem kell szeretni. Elég neki, ha Naomi szereti őt, neki ez így tökéletesen megfelel. Szóval a menyét összeszűkült szemekkel lesi Márk minden mozdulatát miközben Naomi kedélyesen társalog. A zenét figyelmen kívül hagyja, bár észleli, hogy magyar a szám, de nem különösebben érdekli. Egyébként nyugodtan lehet piszkálni, elég jól tűri, és tudja is hogy megérdemli. A kinézetére tett megjegyzésre viszont elhúzza száját.* - Örülnék neki, ha legalább te nem szólnám bele a dolgaimba. Épp elég, hogy egy elmebeteg nőszemély megpróbálja átszervezni a ruhatáramat. Könyörgöm, Rontásűző vagyok nem pedig *****! *szusszant dühösen a Verhoeven-lány, és továbbra is gyilkosan mered Márkra.* - Egyébként, ha muszáj, akkor felveszem az olyan cipőket is, de mivel egész nap vadászok, ezért nem előnyös nekem úgy öltözködni. *mondja karba tett kézzel, és az egyik lábával a boksz falát támasztja.* - Mi az? Az állatokat csíped? *Szól be a másiknak, majd Domi említésére felhorkant.* - Pedig nagyon sok embertől tudnál tanulni. Dariustól például empátiát. * nevet fel csipkelődve, majd ugye szóba kerül a társaságos dolog, és a beszólásra húzza a száját.* - Kösz, de kihagyom. Nekem ez így tökéletesen megfelel. Egyébként pedig, mint mondtam, Rontásűző vagyok. Nem fogok csak az emberiség kedvéért úgy kinézni, ahogy nem akarok. Ez az egyéniségem elnyomását jelenti! Diszkrimináció. *Puffog továbbra is, és a menyét szemei fenyegetően csillannak. Megérti, amit a srác mond, és idegesíti, hogy hogy merészel ilyet mondani a gazdájának. Nao pedig ellöki magát a faltól, árnyékká válik, és Márkot megpróbálja leszorítani.* - Egyébként tudok én nőies lenni, ha akarok. Csak nem szeretem mutogatni azt az énemet különben nem félnének tőlem. *Súgja a srác fülébe, majd elengedi, és ismét megjelenik néhány lépéssel távolabb a sráctól. Meglepetten pislog kettőt, hiszen ő sem hiszi el, hogy az előbb ezt csinálta, de user egy belső érzés által vezérelte úgy gondolta, hogy a lány képes ezt megtenni, ezért leírta.* - Pedig muszáj lesz, ha megsérülsz. Egyébként pedig már ezerszer is mondtam, hogy átvállalom a büntetésedet, de Dariust nem hatotta meg. *Vonja meg a vállát, aztán ugye beszól a másiknak, és felnevet Márk válaszán.* - Két szerelmespár, mindig együtt jár… Mondjam tovább? Mikor lesz az esküvő? Remélem, rajta leszek a meghívottak listáján. *Nevet fel, mielőtt még a másik magyarázkodni kezdhetne. Aztán mikor a sylorinás ecsetelni kezdi, hogy milyen állatokat utál, akkor megvetően felhorkant.* - Ember, a cameosban véged lenne. Az olyan, mint egy állatkert és egy szanatórium összeolvasztva. *nevet fel a lány, mert tényleg, amennyi állat és elmebeteg van ott… Csoda, hogy még nem gyilkolták le egymást.* - Aha. Egy elmegyógyintézet tökéletesen megfelelne a számodra. *szól be csipkelődve a másiknak, egyébként a kiképzéses dologra nem is várt választ.* - Egyébként meg inkább éreznéd magad megtisztelve, hogy szóba állok veled, mert az iskolából rajtad kívül a házvezetőmmel meg a Loielemmel vagyok hajlandó szóba állni.*teszi durcásan karba a kezét, a csipkelődésre meg a szemét forgatja.* - Mondtam már, hogy hiába vagyok bakancsban attól még kárt tudok tenni az ágyékodban? *szól vissza a másiknak, és sértődöttséget tetettve elfordul. Egy darabig nem is hajlandó szóba állni a másikkal.*

    //FAGY//
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Zentai Márk Szomb. Júl. 28, 2012 2:57 pm

    *A zenét leállította és nem érdekli, hogy a menyét, hogyan tekint rá. Ő természetesen annak örülne, ha nem lenne itt, de nem tehet arról, hogy itt van. A lány állatja, szóval hozzá kell szoknia a tudathoz, hogy nem szabadul meg ettől az állattól. A lány leszólja, de nem tudja miért.. egyeszrűen rájött a hülyeség. Igen Márk és az a hülyeség amit Domi már megszokhatott. Angyalian pislog a másikra, amikor visszaszól a másik.* - Pedig a ****** is szoktak Rontásűzők, lenni. Amúgy meg nem szólok bele csak felhoztam pár dolgot.*Mondja nyelvet öltve és ártatlanul pislog a másikra. A cipőkre csak felhorkant és elfordítja a fejét.* - Jól van.. akkor legyél pasi!*Jegyzi meg egy negédes mosollyal és utána elterül a szalmában ami pihe-puha számára. Aztán felhozza Dariust és arra csúnyán néz. Nem azt mondta, hogy nem bírja, a gyógyítót csak méregeti magának az angyalság miatt. Mert bírná, csak küzdené le ezt az angyal utálatot. Nem tehet róla.* - Jó akkor ne tégy úgy és gyorsan tanulok. Úgy ahogy nem veszed észre kislány.*Mondja hangsúlyozva és nyelvet ölt a másiknak. Jó hatással van rá a lány, de nem tudja miért… egyből megkedvelte és nem mondta még senkinek, pedig Márk gyorsan ismerkedik és hát, na.* - A diszkrimináció az, ha meg különbözetünk más embereket. Például a kínait a japánnal. Az öltözködés nem tartozik ide! Szokj hozzá.*Feleli kurtán és tovább nézi, a lányt miközben elfekszik a szalmán. Igen jól érzi magát így, nem tehet ám róla. Néha megnyugtatja az ilyen hely a srácot. Most a plafont bámulja, miközben beszélgetnek. Vagy inkább vitáznak, bár ki tudja ezt megállapítani.* - És nekem megmutatod?*Kérdezi meg a nőies énjére és igen határozottan nem normális a srác. Csak hülye és fáradt. Aztán közli, hogy ő nem teszi be a lábát az ispotályba és tényleg nem fogja betenni, mert besokallt a srác. Hát igen erről ő maga tehet, de nem nyafog, hanem csinálja a feladatokat. Ő ilyen. Ha valamit elrontott vagy rosszat tett vállalja azért a felelősséget.* - Akkor majd elmegyek egy „angyalhoz” az jobban segít, és nem lennék képes újra betenni oda. Nem szeretek gyógyítóst játszani.*Feleli a száját elhúzva és becsukja pár percre a szemét. Képes lenne itt elaludni, de nem tehet róla. Aztán Domiról kezdenek el beszélni, amire kicsattan a szeme és gyilkosan néz a másikra..*- Ember.. maradj csendben. Amúgy nekem ő a kisöcsém. Én annak tekintem. Kis szeleburdi, szerencsétlen.. de imád rajzolni és varrni.*Mondja nevetve és igen kicsit visszaemlékezik, amikor meglátta a srácot és megmentette ott abban az összecsapásban. Na, igen azt nem tudja el felejteni és nem is akarja. Nevetéssel kezdődött az egész és nem is emlékszik arra összekaptak e valaha is.* - Szóval a Cameos egy pszichiátria ahol maga a főorvos is elmebeteg. Egyébként bírom Perathon úrnőt csak nem hagyhattam ki.*Mondja ártatlanul és visszadől a szalmára és becsukja a szemét és nyugalmi állapotba helyezi magát. Csak veszi a levegőt mélyen és érzi, hogy a teste kezd el lazulni. A kérdésre, meg felel, vagyis nem a kérdésre, hanem amit mondd a másik.* - Hasonló képen vagyok én is. Olyan nyugodt ez a hely én szívesen elaludnék itt. Komolyan.. a lovak… az egész hely… egyszerűen megnyugtat. Mit gondolsz hány ilyen hely lehet az iskolában? Bár én máshol is tudok rajzolni vagy éppen bármi mást csinálni. Azt hiszem, holnap elmegyek melózni, Darius után..*Mondja Naominak és elgondolkozik a srác. Persze csukva van továbbra is a szeme.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Szomb. Júl. 28, 2012 3:28 pm

    *Jól is teszi, Coannal nem kell foglalkozni., és igen, kénytelen lesz hozzászokni, ha még kommunikálni kíván a lánnyal.* - Igen, csak azok rendszerint hamar elpatkolnak nemi betegségben. Szóval, kösz, de kihagyom. Az a bizonyos néhány dolog pedig az öltözködésemet jelöli? *Morogja karba tett kézzel, mert az öltözködésére és a kinézetére nagyon tud harapni a csaj.* - Tudod, örömmel öltözködöm úgy. Legalább nem kell attól tartanom, hogy bevetés közben letörik a cipőm sarka, tönkremegy a műkörmöm, vagy épp beakad a szoknyám valamibe. *Replikázik nyelvet öltve. Mert tényleg, ha úgy vesszük, akkor a lányos öltözék tényleg nem passzol össze a vadászattal. A csúnyán nézésre csak angyalian mosolyog a másikra, mert neki az égvilágon semmi baja nincs az angyallal.* - Köszönöm a megértésedet, tényleg tanultál némi empátiát Dariustól. *Mosolyog még mindig a srácra, a kislányos pedig nyelvet ölt nyelvet ölt.* - Azért annyira nem vagyok olyan fiatal. 181 éves leszek. Hogy repül az idő. Egyébként neked mikor van a születésnapod? *Jegyzi meg halkan, majd a másik születésnapja felől érdeklődik. Akit egy kicsit is kedvel, arról igyekszik megtudni az alapvető információkat. Egyébként Márkkal ellentétben Naomi eléggé nehezen barátkozik másokkal. Eléggé antiszociális a lelkem.* - Nem, a diszkrimináció az az, hogy ok nélkül kiközösítenek másokat. Ebbe bizony az öltözködés is beletartozik, drága Márk. *Vág vissza a másiknak, mert kötelességének érzi felvilágosítani a másikat ez ügyben. Aztán mikor szóba kerül a nőiessége, akkor ugye a fiú felett támaszkodik, a haja a válla fölött előrebukik, és a másik arcát kezdi csiklandozni, a Nao pedig negédes mosollyal suttogja Márk fülébe a választ.* - Ha jófiú leszel, akkor egyszer megmutatom. *Koppint a másik orrára, majd mielőtt még valami hülyeséget csinálna, eltávolodik a másiktól. Utána nagy, barna szemekkel pis a menyétet kezdi simogatni. Fogalma sincs, hogy ezt miért csinálta. Furcsa dolgokra lehet ösztönözni a cameosost. Aztán ismét szóba kerül Darius, Nao pedig szélesen vigyorog.* - Ó, egy angyal, egy Rontásűző, vagy egy Vajákos épp megteszi. *Vigyorog a másikra, majd megrándítja a vállát, visszadől a falnak, és még megtoldja valamivel a mondandóját.* - Ebből kettővel tudok szolgálni. Sajna, angyallá nem tudok átalakulni. *Vigyorog továbbra is, aztán Márk heves reakciójára egy picit meglepődik, majd halványan elmosolyodik.* - Nyugi, nem bántom. Szimpatikus srác. Előbb verem azt a nagyszájú Jonest, minthogy ártsak a haverodnak. *Kezeli higgadtan a helyzetet, majd a Cameosos viccre halkan felnevet, egy távoli boxban pedig az egyik ló felháborodottan felnyerít.* - Annyira nem vészes, csak amikor éppen valami nagy esemény van, és mindenki bekattan a közelemben. Egyébként meg ne viccelődj Perathon úrnővel, mert itt még a lónak is füle van. *Nevet fel hangosan a belga lány, majd vigyorogva hallgatja a másikat.* - Lustaság. Folyton aludni akarsz? Annyi, de annyi mindent lehetne csinálni itt, te meg szundítani akarsz, ejnye. *Csóválja a fejét, miközben ellöki magát a falától, és Márk előtt ácsorogva tekint le a srác, hacsak annak nem áll szándékában lerántani a másikat is.* - Egyébként tuti van egy pár. Példának okáért találtam egy olyan helyiséget, amit szerintem csak a takarítók használnak. Ott tök jól lehet képregényt rajzolni. *Magyaráz vigyorogva, majd a dolgozáson csak vigyorog.* - Hajrá, az összes felhívás nálam van. Szóval, ha munkát akarsz, akkor keress a Cameosban. *kacsint a másikra, majd finoman Márk talpát kezdi rugdosni.* - Most komolyan aludni akarsz? Mert akkor én lépek, és nem tisztellek meg a jelenlétemmel. *kacag a Verhoeven-lány, és, ha Márk tényleg nem hajlandó életjelet mutatni, akkor elfoglalja magát valamivel, vagy éppen felsétál a kastélyba.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Zentai Márk Szomb. Júl. 28, 2012 4:55 pm

    *Az elpatkolásra csak felröhög, és nem igazán mondd semmit. Miért teszi ezt? Ő nincs ebben a pláza cica jellemben. Nem szereti az olyan lányokat, de azok közül is vannak normális egyének. Természetesen tisztelet a kivételnek. Szóval ő csak bámul és figyeli a másikat és élvezi a jelenlétét. Az öltözködését nem taglalja, hiszen az övét sem taglalják, hogy folyamatosan feketében van. Ritka pillanatok egyike, ha más ruhát hord. Szóval ő csak csendben marad, és nem törődik azzal, hogy milyen a lány. Csak örül, hogy beszélgethet valakivel. Minden esetre csak azon gondolkozik, merre menjenek este Dominikkal végül is ő körbe szeretné járni a várost. Lehet nem éjszaka kéne. A fiatal megjegyzése ő csak felnevet…* - Szóval fiatal vagy. Hozzám képest.*Jegyzi meg és fintorog egyet. Azért élvezi a helyzetet. Direkt nem mondja, hogy nála idősebb, de nem veszi ezt olyannak, hogy komoly lenne. Domihoz képest mindenképpen, de Naomihoz.. ő azért van olyan komoly, mint ő és azért ezt elismeri. Sőt. Nem törődik azzal, hogy oda hajoltak hozzá ő csak elfeküdt a szalmákon. Kezei a tarkó alatt van és bárgyun vigyorog a másikra.* - Én mindig az vagyok, de valaki miatt rosszat tettem. Ezért hát bűnhődnöm kell.*Mondja nyugodtan és veszi a mély levegőt és elvigyorodik. Nem tudja miért, de most jól esik a vigyorgás. Lehet ha valaki látná, azt mondaná nem normális, de hát, na. Dariusra csak nem szól semmit. Miért nem? Azért nem, mert ő azon gondolkozik, hogy mit gondol az angyalokról. Mivel ő nem gyilkol, csak lenézi őket, ezen valahogy akkor is változtatnia kell. Mert, nem szeretné megbántani a barátját sem és megint elkezdenék azt taglalni, hogy az angyal-lidérc utálat semmire sem vezet. Ő is tudja ezt csak hát, na.* -Te magad is egy angyal vagy átalakulás nélkül.*Mondja a bókolást és igen nincs tisztában azzal, hogy mit mondott. Nem különösebben törődik, ezekkel csak mondja.* -Jonas? Mit keres itt egy Jonas? Hadd verjem meg a nyálas képét.*Felpattan és igen ő nem szereti azt az együttest és igen, nem normális. Aztán visszafekszik és ugyan abban a helyzetben és pózban van. A Perathon úrnős dologra csak felröhög nem zavartatja magát. Felőle mögötte is lehet, nem ijed meg tőle. A lustaságra és az alvásra csak szuszog.*- Ühüm.. elfáradtam, na. Ha nem találsz, ki valamit elalszok itt.*Mondja a lánynak és ezzel a arra céloz, hogy ő találjon ki valami programot. A munka megjegyzésére csak hümmög egyet és csend honol végig a helyiségben.* - Ugye tudod, hogy nem vagyok csapatjátékos?*Teszi fel a kérdést és tényleg nem az. Szeret dolgozni, de egyedül inkább. Nem hiába csinálja mindig azt, hogy este megy el. Szóval.. csak tovább tartja csukva a szemét és szuszog. Amikor a talpát rugdossák, morog egyet.*- Ugye tudod azt, hogy nem jó az alvó embert felkelteni?*Teszi fel a kérdést, utána ördögien elvigyorodik és reflexszerűen a tarkója alól kiveszi a kezeit és megfogja Naomi derekát és lerántja magára. Az arcuk szinte összeér. Kinyitja a szemét és csak angyalian pislog a másikra. Nem tudja ezt miért csinálta, de ez nem normális. Márknál nem.* - Én mondtam, hogy nem jó szórakozni. Mondtam, hogy kamatostul visszakapod kicsike lány.*Jegyzi meg Naominak és igen. Nem engedi el a derekát, csak ha a másik kéri.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Szomb. Júl. 28, 2012 5:24 pm

    *Elég érdekes humora van Márknak, ha ezen képes volt nevetni, bár mondjuk, ha úgy vesszük, akkor viccnek szánta. Egyébként neki is van plázacica ismerőse, de ő nem olyan durva, mint például Octavia. Amúgy Naonak feltűnt már, hogy Márkot mindig feketében látja, de látja de őt annyira nem érdekli az egész kinézet dolog. Az estés dolog… Nos, ha Márknak szerencséje van, akkor a főtéren belebotlik majd egy kisebb Rontásűző csapatba, akik természetesen a Verhoeven-lányhoz jöttek.* - A velem egykorúakkal szemben tényleg fiatal vagyok, de aki nem lidérc, az nekem fiatal. De mikor is van a születésnapod? *Ismétli meg újra a kérdését, mert úgy tűnik, hogy a fiú figyelmét kissé elkerülte. Nao egyébként tényleg tud komoly lenni, ha akar, de általában ez a hiperaktívsága miatt nem látszik. Aztán ugye odahajol Márkhoz, és a bárgyún vigyorgásra csak halványan mosolyog. Nem tudja miért, de jól esik neki a másik közelsége. Hiába töri a fejét, egyszerűen nem tudja eldönteni, hogy ez miért van így.* - Persze, persze. Igazi lovag voltál. *Duruzsolja még a srác fülébe mielőtt eltávolodna. Egyébként egyikük se teljesen normális, szóval az lenne a legjobb, ha inkább hagynánk ennek a témának a taglalását. Aztán következik Darius, a lány pedig megrándítja a vállát. Neki semmi baja az angyalokkal, míg azok rendesen megfizetik, Márk megjegyzésére pedig csak vigyorog.* - Dehogy vagyok az. Lidérc vagyok. Nincs bennem semmi jó. *Fordítja el a fejét, mert ismét lelkiismeret furdalása támad, de igyekszik gyorsan elterelni a gondolatait, és inkább rávigyorog a másikra. Utána meg említi Victoriát, és hangosan röhög, mikor Márk összekeveri a Jonest a Jonasszal.* - Azt hiszem, nem ártana neked néhány nyelvlecke, ugyanis Jonest mondtam nem Jonast. Csiszolhatnál az angoltudásodon. De mivel tőlem nem lennél hajlandó tanulni, ezért kénytelen leszel megkérni a haverodat. *Jegyzi meg ártatlanul, csipkelődve, mert számára természetes, hogy kihallja a Jones és a Jonas közötti különbséget. Egyébként mikor a srác felpattan, majd visszafekszik, akkor csak vigyorog, és hollandul odasúg valamit a menyétnek, aki halkan, nevetésszerű hangot hallat. Aztán túljutnak az úrnős dolgon, és elérnek odáig, hogy Naomi azzal szekálja Márkot, hogy ne legyen ilyen lusta.* - Szegény, szerencsétlen fiú. Biztos nagyon kimerítő lehet a munka. *Mondja irónikus hangnemben, aztán rávigyorog a másikra.* - Gyere el velünk. El akarnak rángatni táncolni. Csak nem akarod hagyni, hogy egyedül legyek kitéve a hülyeségeiknek? *pislog ártatlanul a másikra, majd a csapatjátékos dologra halkan felnevet.* - Ugye tudod, hogy én meg igen? Ha muszáj, akkor egyedül dolgozom, de csapatban is remekül tudok tevékenykedni. *Szól vissza a másiknak, majd ugye piszkálni kezdi a srác talpát.* - Ugye tudod, hogy nem alszol? *Vigyorog a másikra, majd mikor lerántják, akkor felsikkant, és nevetve rávág a fiú mellkasára.* - Hülye. Hozd rám a szívbajt! *Kuncog, majd mikor majdnem összeér az arcuk, akkor el kezdi egyre szaporábban venni a levegőt, és belenéz Márk sötét szemeibe. Halványan elmosolyodik, hagyja, hogy fogják a derekát, és teljesen elmerül a tekintetében. A kamatos dologra csak halkan felnevet, előre hajol, és a fiú fülébe suttog.* - Hogyan is fogom visszakapni? *Érdeklődik, és gyengéden végigsimít a másik arcán. Hogy miért teszi? Még egy jó kérdés. Egyszerűen jól esik neki. De nem nyafog azért, hogy engedjék el, különös oknál fogja élvezi a helyzetet, és talán most látszik először, hogy tud ő érzelgős lenni, ha akar.*
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Elliot Herondale Szomb. Aug. 18, 2012 11:31 pm

    *Az elmúlt napokban egy Cameosba, ő pedig nem más, mint Elliot Herondale. Tegnap este szépen berendezkedett ma pedig azzal töltötte a napját, hogy a húgával, Emeliával beszélt, és járkált az iskola területén. Aztán olyan nyolc örül kapott egy sms-t, hogy Ceolas megérkezett az istállóba, így az angyalfiú úgy döntött, hogy Gale-lel, a sólymával üdvözli régi ismerősét. Lassan fél éve, hogy nem ült a musztáng hátán, de hát amilyen elfoglalt személyiség talán érhető is. Így némi kérdezősködés után eljutott az istállókig, ott pedig már hamar megtalálta a hollófekete musztángot. * - Jól van, ennyire azért ne örülj nekem, Ceolas *mosolyog halványan, és megsimogatja a ló orrát, aki boldogan felnyerítve megrázza a sörényét, és neki dörgölőzik a fiatal angyal csupasz mellkasának. Elliot halkan felkuncog, majd kaján mosollyal az arcán kivezette a lovat a boxból, felnyergelte, majd felült a hátára, és kiügetett a pályára vele. Egyébként a páros felett egy hófehér sólyom köröz, és magasból figyeli a gazdáját. Elliot egyébként a meleg miatt egy szál farmerben és edzőcipőben ül a nyeregben, a felsőjét pedig az ujjainál fogva a nyakába kötötte.* - Na, Ceol… Egy kis díjugratás? *kérdi halkan a lótól, aki vidáman toporzékol, míg Elliot válogat az akadályok között. Igen, az angyal fiú van olyan lökött, hogy a sötétben ugrat a lovával, bár ezerszer eljátszotta már ezt Ceolasszal, és mindannyiszor túlélték, így ez remélhetőleg most is így fog történni. Szóval a fiú az állatkái társaságában szépen elfoglalja magát, mert most nem vágyik a társalgóban lévők nyüzsgésére.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Victoria Jones Szomb. Aug. 18, 2012 11:46 pm

    *Jeff biliárd szalonjából visszatérve nem tudja azt, hogy most hogyan viszonyuljon a férfi nemhez, Egyszerűen nem kíváncsi rájuk nem tudja azt, hogy mit mondjon nekik és inkább befogja a száját. A lány megint gondolkodik, és egyszerűen nem tudja kiverni a fejéből azt a bizonyos embert. Nem fogja elmondani neki. Egyáltalán nem. Ahogy halad a birtokon sétálgat és semmi kedve nincsen még betámolyogni az iskolába és egyáltalán nem fáradt. A telefonját nézegetve kapott egy sms-t és elolvasva csak felnevetett. Az unokabátyja írt sms-t és megint sikerült megnevettetnie..*~Hülye idióta..~*Csak nevet rajta és egy kis szél elkezd fújni. A lánynak most ki van engedve a haja és egy mély levegőt vesz és besétál az istállóba, de még ő maga sem tudja, hogy minek.. talán lovagolni, de lehet, hogy csak megnézi őket.*~Kicsit hűvös van, de jól esik azért..~*Jegyzi meg magában és az egyik lovat elkezdi simogatni és képes lenne, most elmenni lovagolni egyet. Randomban elkezd lovagolni egy sötétbarna lovon és igen. Szereti amúgy a lovakat.. *- Jó ötlet lenne e?*Teszi fel magának a kérdést és aztán ugye fogja magát és akkor is elindul. Ma nem frpgzik maximum este ír előtörténetet aztán az új kariját fogja bejáratni. Mindenfélén agyalgat…*-Látom nem csak én vagyok olyan hülye, hogy lovagolok a sötétben Üdvözletem.*Köszönti a srácot és figyeli az állatját majd a lovát.. ha látja a sötétben. Persze miért ne látná?*
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Elliot Herondale Vas. Aug. 19, 2012 12:08 am

    *Ő szépen kivezette az istállóból Ceolas-t, és néhány bemelegítő kör után megcélozták az akadályokat. Kicsit berozsdásodott már lovaglás téren, pláne díjugratásnál, de reméli, hogy menetközben eszébe jutnak a dolgok, egyelőre pedig csak élvezi, ahogy a menetszél a hajába kap, és végigsimít az arcán. * ~ Azért kicsit sajnálom, hogy egyedül eljöttem ide, de mindegy. Hiányozni fognak, de minden nap tartom velük a kapcsolatot, szóval nem lesz gond. Ha meg nagyon hiányoznék nekik, akkor pedig eljönnek hozzám, vagy elkéretőzök a házvezetőtől. Meg tudom győzni, ha nagyon akarom, hogy engedjen el *gondolkozik magában, majd megragadja a kantárt, a sarkát a musztáng oldalába vágja, és Ceolas megugrik. Elliot pedig ügyel arra, hogy ne essen le a nyeregből, így sikeresen földet a páros, és a fekete mén boldogan kapája a földet, míg Elliot az állat nyakát simogatja.* - Ügyes voltál. A végén még elmegyek lóversenyezőnek *nevet fel vidáman az angyal, és kitárja, majd megrebbenti a szárnyait. A hófehér tollak csillognak, ahogy a holdfény rávetül, és ellensúlyozza a fiú sötét haját. Ha valaki ilyen állapotában rápillantana, akkor mondhatná Elliot-ra, hogy fenséges, vagy éppen süt róla, hogy mennybéli teremtés. Aztán éppen készülne megfordulni Ceolasszal, mikor leszólítják, akkor kicsit megrebbennek a szárnyai, és fekete szemeivel Victoriát kezdi keresni, majd mikor megpillantja, akkor egy halvány mosoly ül ki az arcára.* - Szép estét a hölgynek, viszont attól tartok, hogy nem nevezném magam se hülyének, se ostobának, hiszen egy részt van önbecslésem, más részt pedig Ceolas már hozzá van szoktatva az esti lovagoltatáshoz. Egyébként Elliot Herondale vagyok. És önt, hogy hívják? *felel kimérten, de mégis valami furcsa szelídséggel a hangjában, bár a szemei ezzel ellentétben huncutul csillognak a sötétben. Mellesleg Vic érkezésekor Gale alacsonyabbra szállt, és elhelyezkedett az egyik akadály tetején.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Victoria Jones Vas. Aug. 19, 2012 12:31 am

    *Ő csak lovagol ugye és úgy dönt. Nem fog balesetet okozni és nem szerencsétlenkedik. Legalább is megpróbál. Ha bár próbál, normális lenni csak a baj találja meg mostanában. Erről Lacel már beszélt és nem csak vele.. Úgy van a lovagolással, hogy valamikor megkéri Richard bácsit, hogy hozassa ide a lovát, mert szeretne versenyezni és legalább folytatni tudja. Tiszta hülye volt, amikor otthon hagyta a drágáját. Ő megtalálta az itteni életét nagyjából, viszont Cambridgebe nincs kedve visszamenni. Nem képes betenni még a lábát a házába és pedig meg lenne rá az az oka, hogy beteheti, de nem tudja. Lehet részben ezért is mondta vissza az utat.. a hiány és a magány ami közre játszik, de Victoria köszöni szépen jól van és túl van a dolgokon. Nagyjából. A fiút figyeli hiszen a szárnyai feltűnőek és csak elmosolyodik amikor meglátja őt.* . Üdvözletem. Elnézést kérek csak kevesen szoktak itt lovagolni este.*Feleli csendesen és a sólymát is nézi ami egészen szép darab.* - Értem. Szép neve van a lónak.. és elég ritka. A madarat, hogy hívják?*Kérdez rá és bámulja a jószágot.* - Victoriának. Victoria Jones és a Cameosban láthatott már.*Mondja Elliotnak és felpillant az égre a holdra. Igen szereti bámulni a holdat és nem csak akkor amikor rossz a kedve.* - Hogyhogy ilyenkor van kint? De szerintem maradjunk a tegeződésnél, nekem ez az illem nem megy.*Igen tényleg nem tudja azt, hogy magázza a vele egy idősöket, de ha kell meg adja az illemet. Meg most ilyen kedve van, hogy beszél, de furcsa az, hogy ruhában lovagol. De nem zavarja. Egyáltalán nem.. ha bár a papucs nehezebbé teszi, de már csinálta így a lovaglást kiskorában.*
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Elliot Herondale Vas. Aug. 19, 2012 1:06 am


    *Még szerencse is, mert Elliotnak semmi kedve nincs elcipelni Victoriát az ispotályig. Hiába származik nemesi családból és viselkedik lovagiasan, pillanatnyilag nincs kedve az életmentő herceget játszani, szóval Vic csak óvatosan garázdálkodjon. Aztán ugye leszólítják, mire bemutatkozik, és ártatlan képpel felel a másiknak.* - Semmi gond, mint említettem Ceollal hozzászoktunk az ilyen fényviszonyokhoz is *mosolyog halványan a másikra, majd a ló büszkén kihúzza magát, mikor megdicsérik. Elliot halkan felnevet, és megpaskolja a ló nyakát.* - Jól van Ceolas, ennyire azért ne telj el magadtól, drága! *nevet fel csilingelő hangon az angyallal, és az egész környék az ő dallamos kacagásától cseng.* - Valóban ritka, hiszen angyal nyelven van, de maradjon titok, hogy mit jelent *kacsint a lidércre, majd mikor a sólyomról kérdeznek, akkor rápillant a madárra, és halványan elmosolyodik.* - Gale, Gale a neve.*Fordul meg a lóról, és odakocog a madárhoz, aki kitárja a szárnyait, és miután Elliot megsimogatta a fejét, akkor felrepül a levegőbe.* - Hát örülök a szerencsének Miss Jones, és valóban, a Cameos házba járok, tegnap délután érkeztem *vigyorog továbbra is, majd mikor a felől érdeklődnek, hogy mit keres kint, akkor nemes egyszerűséggel megvonja a vállát.* - Értesítettek, hogy Ceolas-t meghozták az istállóba, így döntöttem lenézek, mert nem volt kedvem bent maradni az épületben *beszél még mindig cseppet hivatalos hangnemben, majd mikor Vic említi a tegeződést, akkor sunyi mosolyra húzódnak az ajkai.* - Ezt nem nekem kellett volna felajánlani? Bár, rendben, akkor tegeződjünk *biccent, és odaüget Victoria mellé.* - Lenne kedved járni velem egyet? *kérdi halkan, fekete szemeivel a lány arcát fürkészve, aztán, ha Vic benne van, akkor Elliot Ceolasszal együtt megindul a futtató rész felé, ahol egy darabig körbe-körbe mennének.* - Egyébként te mit keresel kint? *vonja fel szépen ívelt szemöldökét, és visszább húzza a szárnyait.*
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Victoria Jones Vas. Aug. 19, 2012 1:32 am

    *A szerencsétlenkedést valóban nem tervezte beiktatni úgyhogy az a bizonyos herceg megnyugodhat. Lacenek sem volt kedve élet mentősdit játszani csak szimplán szemmel tartotta. Elkezd érdeklődni a madár felől. Szépnek találja és ilyesmit itt még nem is látott. Ha igen csak más aurával rendelkezett.* - Értem. Szóval ugye hozzászoktatok már. Hmm.. én is szoktam lovagolni, de nem este.*Leszáll a lóról, és inkább nem próbálkozik meg éjszaka ruhában lovagolni. Aztán vissza indul az istálló felé, de előtte hallgatja a srácot és halványan elmosolyodik majd felnéz az égre és a holdat bámulja.* - Hát jó pedig kíváncsi lettem volna arra a titokra, hogy mit jelent. De szép neve van és különleges aurával rendelkezik.*Jegyzi meg és csak bámulja a madarat és a lovat.* - Értem akkor ezért nem láttam. Én tegnap jöttem vissza Cambridgeből szóval elkerülhettük egymást. Valamikor ilyen tájt tipegtem befelé. Egyébként merre van az a haza?*Kérdezi honnan érkezett utána csak tovább gondolkodik. Még nincs kedve neki se bemenni és nem is tudna aludni.* - Azt hiszem én vissza viszem ezt az angol telivért.. nem tudom a nevét, de én holnap szólok a ló ügyben. Vissza kéne szoknom a versenyzésre, már nagyon rég nem csináltam.*Gondolkodik el hangosan és igen kicsit el nosztalgiázik hiszen nem tette már meg egy jó ideje. Miért hagyta abba? Csupán azért, mert volt egy versenyző aki lovaglás közben halt meg és azóta letett róla. Bár ez 50 éve volt szóval ami késik nem múlik.* - Elnézést, de én nem igazán mondanám magam tipikus csajnak. Fiús stílusom van szóval mindegy melyikünk ajánlja fel. Remélem vágod amit mondok.*Mondja nevetve és a szárnyát figyeli és elmosolyodik.* - Ritka az olyan angyal aki így hordja a szárnyát. Szépek nagyon..*Mondja mosolyogva és igen dicséri azért az angyalokat és tiszteli a munkásságukat. Ő teljesen el van velük, egyáltalán nincsen semmilyen ítélőképessége.* - Persze csak előbb beviszem a lovat.*Mondja a lány és ha elrendezte akkor visszamegy Elliothoz és már kíváncsian várja a sétát. Jó kicsit most pörög, de egy kis jó kedve van a lánynak.* - A kérdésedre a válasz nem tudtam még aludni és elmentem Jeff biliárdszalonjába kicsit játszani. Egyébként meg mostanában éjszakai bagoly vagyok egyszerűen nem tudok el aludni korán. Na és te? Gondolom csak a lovad miatt jöttél ki.*Jegyzi meg a srácnak és közben magyarázkodik miért és mit keress kint. Fredet sem nyaggatja a hülyeségeivel és addig is el van a lány. Meg hát most a Cameos legalább is Victoria számára teljesen csendes lett hiszen Naomi és Milan elmentek, szóval ez is szokatlan neki, hogy nem bámulja minden nap a lányt.* - Te ilyen versenytípus vagy. Mármint.. arra gondolok, hogy ló versenyen vettél már részt?*Érdeklődik kíváncsian és igen. Victoria most kicsit szociális hangulatba került. Végre valahára.*
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Elliot Herondale Vas. Aug. 19, 2012 2:00 am

    *Még szerencse, mert az ifjú Herondale-fiú tényleg akar most semmilyen felhajtást. Nyugalomra vágyik, így hát jobb elkerülni az olyan esetek, mint mondjuk Vic leesik a lóról.* - Persze, sokszor gyakoroltunk sötétben, mert a drágalátos öcsémnek van egy nagyon bonyolult elve, és az alapján tanítottuk ki Ceolas-t.*magyaráz Vic-nek, miközben figyeli, hogy leszáll a ló hátáról. Lesegítené ő, de az angyal még nem tervezi, hogy leszáll a nyeregből. Egyébként csak jót derül a lányon, ahogy csodálja a sólymot, és halkan felnevet.*- Gale, nos, mondjuk úgy, hogy nem mindennapi madár. Odafentről származik, ezért lengi körül ez a számotokra furcsa aura. Nekem ez teljesen természetes, mert én szinte évente háromszor biztosan felmegyek. Ceolas-ban viszont csak a neve meg a név jelentése az érdekes. Ő egy hétköznapi musztáng, és ne aggódj. Talán egy szép napon elárulom neked *kacsint a másikra, és továbbnevetgél lóháton.* - Bizonyára ez lehetett, mert tegnap ilyenkor már régen a fiúkkal ücsörögtem odabent. Nocsak, cambridge-i vagy? *felel a lánynak, és megörül, hogy egy újabb brittel hozta össze a sors, majd mikor felőle kérdeznek, akkor szusszant egyet, majd kajánul elvigyorodik.* - London másik oldalán, Oxford. *árulja el, hogy az ő családja merrefelé él, hiszen ez nem titok, ráadásul nem rasszista, így hát elmeri mondani egy lidércnek, hogy hol lakik.* - Rendben, neked is van lovad? *érdeklődik tovább, majd mikor Vic visszaviszi a telivért, akkor ő Ceolas hátán ülve követi, majd ő is bevezeti kedvencét a boxába, ott szépen lenyergeli, és megkeféli az állat szőrét.* - Versenyzel? *kérdezősködik tovább, majd Victoria következő szavaira felhorkant.* - Persze, hogy értem. Az én lányismerőseim élnek-halnak a szoknyákért és a sminkért *kacag fel, mire néhány ló felnyerít. Aztán a szárnyas dologra csak szélesen vigyorog, szereti, ha növelik az egóját.* - Büszke vagyok rájuk, ezért felmerem vállalni az angyalságomat, pláne, hogy az összes családtagomnak ilyen a szárnya. Tiszták vagyunk, nem úgy, mint néhány másik angyalcsalád… *felel nyugodtan a lánynak, és talán egy cseppet érezhető, hogy tud egy-két olyan dologról, amik annak a bizonyos másik családnak nem tetszene, és Elliot se nagyon értékeli ezeket a dolgokat. Aztán mivel bekísérte a lányt, ezért valószínűleg együtt sétálnak is ki, ezért nem szakad meg a beszélgetés fonala.* - Értem, bár azt a helyet nem ismerem. A városban van, igaz? Én? Csak Ceolas miatt jöttem, ahogy mondod meg telefonon beszélgettem a testvéreimmel *magyaráz tovább, és egész jól kezdi az ismerkedést a Cameos-ban, de majd később… Akkor mg kiütközik a lökött éje is.* - Lóverseny? Dehogy, családi versengésben igen, de inkább vívok. Többszörös Európa Bajnok vagyok, ha szoktad követni a versenyeket. Keményen megdolgoztam érte, de végül sikerült jó eredményeket elérnem. És te? Lovagláson kívül versenyzel valamit, vagy esetleg sportolsz? Mert én még szoktam futni és úszni, bár ezeket a napi edzéstervembe iktatom be. Szóval, van még valami hobbid? *érdeklődik miközben kiköti a nyakából a felsőt, és belebújik, majd hamarosan megérkezik Gale is, és rátelepszik a fiú vállára. Elliot egy pillanatra lehunyja a szemét, hagyja, hogy körbevegye a madár aurája, megcirógatja kedvence tollait, majd ő is kinyújtóztatja a sajátjait. Póló alatt már picit kényelmetlenebb neki, de még így sem hajlandó eltüntetni az ő drága, hófehér szárnyait.*

    //Fagy//
    Liliya Antonov
    Liliya Antonov
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Liliya Antonov Kedd Aug. 21, 2012 1:34 pm

    *Egy gyönyörű, világospej telivéren vágtázik körbe a lovaspályán. Az akadályokat már felállította, egy öt akadályból álló pályát készített magának a mozgatható rudakból és tartókból. Van benne x, oxer, meredek, de a legmagasabb is maximum nyolcvan centi. Ezen a lovon még nem ugratott sokszor, körülbelül ez a harmadik alkalom, így nem szeretné túlzásba vinni. Meg hát, iskolai ló, ki tudja, hogy ki ült rajta és mit művelt vele. Szellő a neve, ami illik is rá - olyan, mintha a patái nem is érintenék a talajt, ahogy vágtázik. Ezt a látszatot a rajta ülő, szőke, nagyon vékony lány is növeli. Szőke haját copfba fogta, fehér lovaglónadrágot és fehér rövidujjút visel, persze fekete kobakkal és fekete lovaglócsizmával. Pálca is van nála, egy hosszú aranyszínű, de nem igen használja - Szellőnek nincsen rá különösebb szüksége. Mikor úgy érzi, hogy készen állnak, a lovat az első akadály felé fordítja, lassú, ütemes vágtában halad rá. Szépen át is ugratja, ahogyan a másodikat, harmadikat és a negyediket is. De a kihívás a legutolsó. Szellő mindig is félt ettől a fajtától, úgyhogy nem csoda, hogy Liliya szívverése jelentősen felgyorsul, ahogyan ráhaladnak. Azonban a ló az akadály előtt megtorpan, majd mégiscsak átugorja, és ez ilyen magasságnál... Szóval Lil szépen átbukfencezik a ló nyakán, és az az egy szerencséje, hogy nem a ló útjában ért földet, hanem két centivel odébb, így az elvágtázik mellette, és a pálya széle mentén ügetni kezd. Lil pedig csak fekszik a porban, már nem mintha különösebb baja lenne, csak az önérzete sérült. Ilyen primitív hibát elkövetni... Simán kivédhette volna a dolgot, észrevehette volna, nem kellett volna rálovagolnia. Lassan felül és leporolja a homokot a pólójáról, de még mindig nem mozdul, csak némán figyeli a pálya sarkában álló, fejét lóbáló Szellőt. Jobb is, hogy azt mondta Yannak, hogy ne jöjjön. Még csak az hiányzik, hogy végignézze ezt a gyönyörű esést.*

    Ajánlott tartalom


    Lovaspálya és istállók Empty Re: Lovaspálya és istállók

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 12:59 pm