Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Magyarország

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Magyarország Empty Magyarország

Témanyitás by Vendég on Kedd Jan. 03, 2012 6:27 pm

Hát mondani se kell milyen...
    Nyilas Dominik
    Nyilas Dominik
    .::Diák::.

Magyarország Empty Re: Magyarország

Témanyitás by Nyilas Dominik on Pént. Május 24, 2013 9:07 pm

*Dominik és Márk már hosszú órák óta utaznak, és ez főleg White-on látszik meg. Éppen egy Budapest-Esztergom vonaton ülnek, nem rég szálltak át a Bécs-Budapest járatról. Jellemző, hogy nem sikerült olyan repülőt kifogniuk, ami Ferihegyen száll le... Domi nagyot ásít, és Márk vállára hajtja a fejét. Egyedül vannak a kabinban, ráadásul egy kimondottan régi típusú vonatot sikerült kifogniuk, amiben még ténylegesen zárható fülkék vannak, szóval teljes nyugalmuk van. Sokan ma láthatóan nem mennek Esztergomba, ami szintén jó dolog, tekintve, hogy őszintén szólva némileg furán nézett rájuk az az egy-két ember is, aki elhaladt a fülke előtt, Dominik ugyanis amint beértek, ledobta a cipőjét, felkuporodott az egyik ülésre, aztán odarángatta magának Márkot, és jelenleg a srác bal kezét ölelgetve bújik hozzá. Hiába, kifárasztotta ez a nap: órák, aztán pakolás, aztán repülő, most meg már háromnegyed hat óta vonatoznak, és neki már nagyon elege van. Blacknek persze ismerős lehet minden tünete, minden hosszú utazás után így viselkedik, bár tény, hogy most kimondottan pechesek voltak, hogy Schwechatra érkezett a gép, és Bécsből kell hazajönniük... De legalább nem négy-öt hanem két átszállásos vonattal tudnak jönni. Már ez is egy jó dolognak számít. Na, mindegy, a lényeg, hogy Domi éppen Márkon fetreng, néha nagyokat ásítva, és jelentősen veszítve megszokott hiperaktivitásából.* - Te, Márk... *szólal meg hirtelen, de meglehetősen halkan, és nem teljesen ébren.* - Nálunk alszol ma? Biztos nem lesz gáz, ha egy nappal később mész haza, ráadásul fogadni mernék, hogy úgyse mondtad még meg, hogy jössz *motyogja. Nincs kedve elszakadni a sráctól, mert a szerinte megfelelő időnek a tizedét sem töltik együtt, és igazán ki akarja sajátítani Márkot egy kicsit. Meg ki akarja használni, amíg a közelében sincs a "barátnője", mert így teljesen az övé Black figyelme...*

Egy fiatal, messzi földről érkezett fiú, aki igazából nem teljesen tudja, hogy mégis hova tart, de azt nagyon jól tudja, hogy hogyan akarja élni a jelenét. Elképesztően ügyetlen és balszerencsés, amikor kissé bonyolultabb szituációba kerül, elkezd kétségbeesetten kiabálni, mutogatni és össze-vissza beszélni. Megbőgetni sem nagy feladat, és eléggé profi benne, hogy egyes embereknek az agyára menjen. Egyébként imád rajzolni, festeni, és ruhákat is tervez, aminek a voltaképpeni sértettjei a közvetlen szobatársai - és lehetséges, hogy a háztársai is -, ugyanis szokása széthagyni tűket, ollókat, papírvágó késeket, és minden egyebet, ami valamelyik hobbijához szükséges, még akkor is, ha az illető hely már kívül van az ő felségterületén. Ja igen. Nem ismeri a személyes tér fogalmát.

Rebecca Taylor magyar művész-vajákosa
    Zentai Márk
    Zentai Márk

Témanyitás by Zentai Márk on Pént. Május 24, 2013 9:30 pm

*Már egy jó ideje ott hagyták Far Islét, hogy haza utazzanak hiszen vége a tan évnek és már csak a vizsgák vannak hátra. A fiú cseppet sem aggódik hiszen ő tudja nagyon jól, hogy mentálmágiából is át fog menni az neki úgy ahogy jól megy bár ő neki a kedvence akkor is az elementálmágia. A szakítás óta nem igen találkozott Isobellel igazából több ideje volt így is és még jobban töltheti az idejét a legjobb barátjával. Egyenlőre a fiú életébe nem kellenek nők amíg Domiból nem lesz férfi. Már mondjuk Márk szerint az, de hát az más tészta. Márk jelenleg néhány dolgon elgondolkozik és nem tudja még azt, hogy mit csináljon a helyzetekkel. Oké egy iskola meg minden, de lassan munkát is kéne vállalnia. Őt egyáltalán nem zavarja az, hogy éppen rajta fekszik legjobb barátja hiszen végül is teljesen megszokta már hiszen mindig ezt csinálja. A fiú jelenleg csukva tartja a szemét és igyekszik nem gondolni az útra. Még bele gondol abba, hogy ezek a régi típusú vonatok jók, de valahol ő nem bírja hiszen teljesen más a hangja meg minden.. bár tömeg nincsen. Amikor a fiú megszólal rápillant…* - Igen?*Teszi fel a kérdést és közben előveszi a telefont. Lassan megérkeznek Esztergomba és örül annak, hogy itthon van. Ő nem az a típus aki előre szól bár kéne hiszen az édesanyjának még is tudnia kéne.* - Persze ha már nem lehetünk egy házban.*Mondja nevetve és barackot ad Domi fejére.* - Egy anyának nem szokásom mindig bejelenteni, hogy mikor jövök.. kivéve amikor ő utazik el és nincsen finom hazai étel az asztalon. Kettő szerintem úgy is tudja, hogy együtt akarunk lenni még, de utána úgy is hozzánk fogsz jönni. Tényleg a családod gondolom már tudja, hogy jövünk ezen már meg sem lepődök.*Mondja fejcsóválva és egyet sóhajt a srác.* - Lassan leszállunk..*Mondja Dominak és visszacsukja a szemét.* - Szakítottam Isobellel..*Nyögi be végül úgy is meg kell tudnia Dominiknak.* -Igazad volt több szempontból is.*Folytatja és tovább sóhajt. Nem gond terhelt sóhaj inkább csak olyan elgondolkodó. Egészen Bécstől ezen gondolkozott, de hát ez nem pech inkább szerencse vagy nem is lehet tudni minek mondani.*

Egy lidérc aki megállta a helyét a világban. Képes talpra állni hogyha valami rossz dolog érkezik. Természetesen közvetlen mindenkivel kivéve az angyalokkal. 3 lépés távolságot megtartja. Bennük nem bízik. Legjobb barátjával érkezett az iskolába Whiteal akinek a neve Dominik. Egyébként a kedvenc időtöltése a rajzolás. Hogyha keresni szeretnéd akkor vagy Dominik oldalán vagy a szabad találod meg fekete öltözetben.

Reed Denkey különleges művésze és Nyilas Dominik jó barátja.
    Nyilas Dominik
    Nyilas Dominik

Témanyitás by Nyilas Dominik on Pént. Május 24, 2013 10:08 pm

- Király *mosolyodik el a srác, persze csak miután nyuffogott egy sort a barack miatt, de aztán még inkább Márkhoz bújik, és úgy hallgatja a fiú szavait.* - Persze, írtam nekik még hét elején *motyogja.* - És mivel tudják, hogy te is jössz, úgy készülnek, hogy ma ott alszol, mert ugye valamikor fél tizenegy körül ér be a vonatunk Esztergomba *magyarázza, még mindig eléggé álmos hangon. Őszintén szólva ő már sok mindenre nem képes, de azért igyekszik.* - Egyébként gulyás lesz, meg palacsinta *teszi még hozzá, a hazai ételre reagálva. Hiába, neki is hiányzik már az igazi magyar étel, amit az édesanyja tesz elé. Ez határozottan hátránya annak, hogy Európa másik végébe mentek egy bentlakásos iskolába... Ez van.* - Szerintem még van időnk *motyogja, aztán elkezd visszamerülni abba az alvásközeli állapotba, amiben nem régen volt, de ekkor Márk ismét megszólal, mire Dominak felpattannak a szeme, és a gyomra furcsán összerándul. Nem is tudja hova tenni az érzést, csak azt tudja, hogy küzdenie kell magával, hogy ne hallatszódjon az öröm a hangján.* - Mikor? Hogyhogy? *A fáradtság határozottan eltűnt, legalábbis nagyon háttérbe szorult. Kicsit el is húzódik Márktól - bár a fiú kezét még mindig magához öleli, mintha tartana tőle, hogy egyszer csak eltűnik mellőle -, de most éppen az arcát vizsgálja, a vonat nem épp tökéletes fényeiben tág szemekkel. Talán nem is kell ennél jobban elmagyaráznom, hogy már megint az aranyosság egy elképesztően magas fokát üti meg, de hát ebben valószínűleg a legjobbak között van, szóval...*

Egy fiatal, messzi földről érkezett fiú, aki igazából nem teljesen tudja, hogy mégis hova tart, de azt nagyon jól tudja, hogy hogyan akarja élni a jelenét. Elképesztően ügyetlen és balszerencsés, amikor kissé bonyolultabb szituációba kerül, elkezd kétségbeesetten kiabálni, mutogatni és össze-vissza beszélni. Megbőgetni sem nagy feladat, és eléggé profi benne, hogy egyes embereknek az agyára menjen. Egyébként imád rajzolni, festeni, és ruhákat is tervez, aminek a voltaképpeni sértettjei a közvetlen szobatársai - és lehetséges, hogy a háztársai is -, ugyanis szokása széthagyni tűket, ollókat, papírvágó késeket, és minden egyebet, ami valamelyik hobbijához szükséges, még akkor is, ha az illető hely már kívül van az ő felségterületén. Ja igen. Nem ismeri a személyes tér fogalmát.

Zentai Márk
    Zentai Márk

Témanyitás by Zentai Márk on Pént. Május 24, 2013 10:59 pm

*Ahogy magyarázta a dolgokat nem zavartatja magát a nyuffogásra. aztán hallgatja a fiú válaszát így tehát és elneveti magát.* - Te mindig mindenre gondolsz.*Magyarázza a srác és a fejét csóválja. Örül annak, hogyha Domiéknál töltheti az estét szóval tényleg minden klappol.* - Az jó legalább hazai étel aminek a legjobban örülni tudok.*Válaszolja a srác és mosolyog. A múlt héten is csinált palacsintát nekik mindig ez a kedvenc ételük. Végül is hamar el is telt az év és természetesen mindig vágyott haza. Aztán még Mártonnal is beszélnie kéne ő is haza jött. Márk éppen alszik félig és most jó ez az állapot, de gondolkozik is több dologról. Aztán kimondja, hogy szakított Isobellel, teljesen érzelem mentesen.* - Tudom mit gondolsz egyébként szóval nyugodtan lehet örülni.*Mondja és magához húzza a srácot.* - amúgy egy hete kb.. nem illetünk össze ráadásul ő volt az egyetlen olyan lány aki rám figyelt a Sylorinában, de igazából én jöttem rá, hogy nem illünk össze és nem is éreztem igazából semmit.*Magyarázza Márk ami igaz is, mert mindig is elnyomva érezte magát, de a barátja mellett például nem. Nem hagyja, hogy Dominik elhúzódjon szóval hiába próbálkozik úgyse jön össze.* - Te ne hogy elmerészelj húzódni.. tudom jól, hogy itt akarsz maradni. Figyelj ahogy leszálltunk és nálatok leszünk elkezdjük a pihenésünket. Első sorban te válaszd ki mit akarsz majd csinálni oké?*Teszi fel a kérdést és eltereli a témát.* - Van majd valami amit majd szeretnék megmutatni. De azt majd nálatok fogom előszedni a bőröndből. Neked csináltam valamit.*Feleli mosolyogva a srác felé, aztán becsukja ugye a szemét és tovább gondolkozik.*
    //Fagy//

Egy lidérc aki megállta a helyét a világban. Képes talpra állni hogyha valami rossz dolog érkezik. Természetesen közvetlen mindenkivel kivéve az angyalokkal. 3 lépés távolságot megtartja. Bennük nem bízik. Legjobb barátjával érkezett az iskolába Whiteal akinek a neve Dominik. Egyébként a kedvenc időtöltése a rajzolás. Hogyha keresni szeretnéd akkor vagy Dominik oldalán vagy a szabad találod meg fekete öltözetben.

Nyilas Dominik
    Nyilas Dominik

Témanyitás by Nyilas Dominik on Kedd Május 28, 2013 11:17 am

- Valakinek muszáj, Márk *vigyorodik el a fiú. Aztán ugye szóba kerül, hogy Márk szakított Izzyvel, és hát Domi, noha igyekszik kontrollálni, nagyon örül ennek. * - De az nem illendő, Black *mosolyodik el halványan, de nem tagadja, hogy boldog.* - Háááát, örülök neki, hogy végre észhez tértél *nevet fel Dominik.* - Én mindig is tudtam, hogy a legkevésbé sem vagytok jó páros, nem érdemelt meg téged. Nem mintha szerintem bárki is megérdemelne téged *vörösödik el egy kicsit White.* - Okéééé *nevet fel Márk következő szavaira, aztán visszabújik a sráchoz. Ha elhúzódik úgyis fázni kezd, szóval jobb is, ha kihasználja a másik testhőjét, mielőtt még megfázik. Meg amúgy sincs senkinek szüksége a hisztijére, ha esetleg nem tetszik neki a hőfok, szóval...* - Oké *vigyorodik el.* - Igazából nagyon sok mindent, szeretnék túrázni, meg lemenni a játszótérre, meeeeeg... A hídon is szeretnék ücsörögni veled megint *neveti el magát.* - Azt sooooooha nem lehet kihagyni. Aztán majd valamikor felmehetnénk Pestre is, meg meg meg a fürdőbe, mármint otthon, Esztergomban. Imádom azt az élményfürdőt *vigyorog izgatottan. Csak mondani kellett neki, hogy találjon ki programokat, máris tele van ötletekkel. Hiába, Domi mellett nincs megállás, leginkább csak esténként, amikor mindig arra vágyik, hogy kifeküdjenek a csillagok alá, és beszélgessenek. Ez egyébként szintén program lesz, de ezt már kár is említeni, hiszen Márk úgyis tudja, hogy a másik lidércnek ez a mániája.* - Ajándéééééék! *kiált fel vidáman, csillogó szemekkel a fiú.* - Milyen alkalomból kapom? *kérdezi boldogan mosolyogva, felpislogva Márkra. Lassan odaérnek... Ideje lesz már.*

Zentai Márk
    Zentai Márk

Témanyitás by Zentai Márk on Kedd Május 28, 2013 1:09 pm

*A szakítás nem is lenne nagy dolog, de ez mivel máshogy alakult hát.. igen Márkot nem viselte meg, de hát tudja jól, hogy nem illetek össze ő sem.. Nem is tudja miért voltak együtt.* - Dominik tudom azt, hogy mit gondolsz szóval.*Magyarázkodik és oda húzza magához a srácot. * - Eddig is eszemnél voltam drágaság.*Továbbra is beszél hiszen tényleg zavarban e miatt. Mert tudja jól, hogy az eszénél van, de igazából Isobel volt az a lány aki mindig is normális volt a Sylorinában, de hát tudja azt is, hogy mikor volt igaza mikor nem. Csupán mostanra megváltoztak a dolgok és nem tudja azt, hogy jó irányba vagy rossz.* - Teljesen más ez a helyzet. Cameos ház teljesen jó nekem valahogy jobb hatást ért el.*Mondja és igen aztán eszébe jut a vizsga és természetesen arra is fel kéne készülniük.. igen történetesen jót fog tenni nekik a pihenés.* - Túrázni fogunk mindenképpen. Tudod arra gondoltam elmehetnénk arra ahova először találkoztunk mit szólsz hozzá? Mielőtt kérdezed a nosztalgia is rám tört, de eszembe jutott valami amit lehet ott találok meg.*Gondolkozik továbbra is el ezeken a dolgokon és eszébe jutott pár dolog amit még szeretne mindenképpen megtekinteni hiszen bosszúlna, de nem fog.. Mindenképpen gondol az anyjára is, meg arra is, hogy ő neki mi a legjobb meg persze Dominik számára hiszen mindenképpen tudja azt, hogy az sem megoldás, hogy elmenkül a bajok elöl. Most jelenleg nem baj van a sráccal csak csupán bele gondolt abba a helyzetbe, hogy eszébe jutott a testvére.. de a sírhelyet szeretné majd meglátogatni.* - A hídra csak azért nem fogunk felülni, mert te leesel onnan. Szóval a hídon ácsorgás jöhet kis gyermekem..*Mondja és újabb barackot ad a srácnak és elneveti magát.* - Felmegyünk oda is, mert Alexander kért onnan egy valamit ami Magyar és emlék úgyhogy.. Igen tőlem is hajtanak be dolgokat nem tudom te, hogy vagy az Erethonnal.*Gondolkozik el hiszen mind a kettőnek furcsa lehetett a ház váltás. Egyébként Márk készített ajándékot Dominiknak amire elmoslyodik amikor a kis srác örvendezik.* - Csak úgy. Egy jó barát nem adhat semmit csak úgy a legjobb barátjának?*Teszi fel a kérdést mosolyogva és határozott a srác, de nem fogja elővenni szóval majd meglátja a srác.. Bár reméli Márk, hogy az utat végig viselte az a valami de hát.. ki tudja..*

Nyilas Dominik
    Nyilas Dominik

Témanyitás by Nyilas Dominik on Kedd Május 28, 2013 1:21 pm

- Igeeeen, sejthettem volna, végül is mindenkinél jobban ismersz *mondja kissé zavartan, megvakarva a fejét. Meg hát amúgy sem éppen profi abban, hogy elrejtse az érzelmeit...* - Ja, vettem észre *húzza el a száját, bár azért a megnevezésnél szórakozottan villan meg a szeme. Arra, hogy a Cameos jó hatással van Márkra, ismét elmosolyodik és biccent.* - Szerettem ott, biztos vagyok benne, hogy jó helyed van *jegyzi meg.* - Persze az Erethon is nagyon bejön, szeretek ott lenni, bár a szobatársaimnak már teeeeeeljesen az agyára mentem, de muszáj lesz megszokniuk. *Aztán hallgatja Márkot, és bólogat, bár arra, hogy talán megtalál ott valamit csak felvonja a szemöldökét, és láthatóan érdekli, hogy miről van szó. Viszont nem kérdez rá, mert Black ennyiből is tudni fogja, hogy őt érdekli a dolog, és ha így nem mondja el, akkor nem is akarja faggatni.* - Jó, ácsoroghatunk is *nevet.* - Báááár tudod, hogy az őrtorony korlátján is szoktam ücsörögni éééés még egyszer sem sikerült leesnem, szóval feleslegesen aggódsz *vigyorog. Na, persze, mintha Domi mellett létezne olyasmi, hogy felesleges aggodalom... De persze White nem rajong annyira az állandó felvigyázásért, még úgy sem, hogy egyébként megszokta már, meg hát imádja Márkot, csak akkor is.* - Naaaaa *hisztizik még egy sort a barackon, de annyira azért nem vette a szívére.* - Á, én nem ígértem senkinek semmit, ráadásul annyira jóban nem vagyok senkivel a suliban, hogy ajándékot vegyek nekik *válaszolja, bár az utolsó tagmondatban egy kis szomorúság hallatszik. Mert oké, kedvel több embert is, meg tényleg sokan vannak, akik kedvelik, meg aranyosnak találják, de olyan igazi barátokat itt sem sikerült találnia. De hát végül is ez egész életében így volt, szóval... Meg amúgy is, itt van neki Márk. Erre a gondolatra felpillant, és boldogan rámosolyog a másik fiúra.* - Hááát... Végül is de *nevet fel ismét. Aztán megérzi, hogy fékezni kezd a vonat, mire elengedi Márkot, felpattan, és rátapad az ablakra.* - Mindjárt megérkezünk, Máááárk! *kiabál vidáman, egyből teljesen felélénkülve. Azért elég erős honvágya volt már...*

Zentai Márk
    Zentai Márk

Témanyitás by Zentai Márk on Kedd Május 28, 2013 1:53 pm

– Na ugye megmondtam, hogy jobban ismerlek mindenkinél.. pláne, hogy lassan nem is tudom hány éve ismerjük egymást.. bár én nem is számolom. Egyébként is.*Mondja a kis srácnak hiszen mintha csak tegnap lett volna, hogy találkoztak és természetesen tudja azt, hogy számíthat a másikra.* - Jó.. na hagyjuk.. Amúgy meg vannak jó arcok ott szó mi szó.*Feleli gondolkozva hiszen vannak olyanok akikkel nincsen jóban főleg Victoria miatt, de hát majd ő úgy is fog változni vagy is már változott.* - Na jó egye fene ücsöröghetünk is, de hogyha leesel akkor utánad esek.* - Barack az egy finom gyümölcs és tudod jó adni is.*Kuncog a srác és mindig is tudja, hogy ő erősebb is.. de nem bántja ám a srácot. * - Értem.. figyelj amúgy az Erethonosok majd hozzád szoknak hiszen ha bántana téged bárki is akkor azt én megszorongatom a Cameososokkal együtt.*Magyarázza a srácnak és tényleg nem hagyja továbbra sem, hogy bántsák őt.* - Szlovákiába is át mehetünk majd.*Mondja és mosolyodik el. Utána nosztalgiázik egyet szóval becsukja a szemét is és maga előtt látja a régi dolgokat. Sóhajt egyet aztán Domi hangosan megszólal és elmosolyodik.* - Akkor menjünk is az ajtóhoz mert percek alatt meg érkezünk.*Feleli a srácnak és ha ő is benne van akkor ugye lassan elkezdenek készülödni és Dominik hallhat egy kis vinnyogást. Tengeri malachoz hasonlít.. de a barátja nem fog semmit mondani.*

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Pént. Feb. 21, 2020 12:04 am