Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Anglia

Ragnar Solberg
    Ragnar Solberg
    .::Diák::.

Anglia         - Page 4 Empty Re: Anglia

Témanyitás by Ragnar Solberg on Vas. Júl. 13, 2014 5:14 pm

*Mikor meglátja az angyalokat, az első reakciója, hogy elrejtőzik egy vastagabb fa mögé, hogy még véletlenül se vehessék észre - bár így is elég távol vannak, szóval eleve kicsi rá az esély, hogy kiszúrják. Így hát biztonságos távolból s rejtekből figyeli őket, ameddig rá nem jön, hogy épp Henrik felé tartanak. Ekkor ő is rohanni kezd, vissza, a tisztás felé, biztos távolból követve a lidércet üldöző angyalokat. Nem igazán szeretne feltűnést okozni, ameddig nem feltétlenül muszáj. Tehát sűrű fák és bokrok között halad, a lehető legkevesebb zajt keltve, habár ez nem sikerül tökéletesen, mert lemaradni sem szeretne tőlük. Ha visszaérnek a tisztásra, egyelőre nem lép ki a fák takarásából, csak elhelyezkedik egy Henrikhez közel eső bokor mögé - úgy gondolja, ha ezek itt lidércvadászok, nagyobb veszélybe sodorja a barátját, ha elárulja, hogy együtt vannak.*

Ragnar Solberg, bár egy teljesen átlagos fiúnak tűnhet, elég vele két szót váltanod, hogy kiderüljön: ez egyáltalán nem így van. Nem volt egyszerű az élete, hiszen angyalok végeztek a családjával, de aztán, egy idő múlva mégis minden jobbra fordult. Először megismerkedett Amandával, akit azóta is a testvéreként szeret, majd pedig Henrikkel, akivel együtt tanulták ki a rontásűzést szinte profi szinten. Mániája, hogy minél több embert minél behatóbban megismerhessen, s szentül vallja, hogy mindenkiben van valami értékes, még abban is, aki még saját magáról sem állítaná ezt.

Jesmon Helar északi lidérce és Henrik Dahl Loeilje.
    Henrik Dahl
    Henrik Dahl

Témanyitás by Henrik Dahl on Vas. Júl. 13, 2014 5:20 pm

- Na, erről beszéltem egész végig. Tűnés *int a fejével az erdő felé, aztán ledobja magát, az ölébe veszi a kardját, és fütyülni kezd. Igazából elég ideges, de legalább Ragnar kikerült innen: ráadásul ha a csapda angyalokat tart bent, Ragra valószínűleg nem vár semmilyen veszély odakint. Nem sokkal később azonban zajokat hall, így felpattan, és ugrásra készen figyeli a környezetét. Ahogyan megpillantja, mi a helyzet, nagyon gyorsan döntésre jut, és futva a csapat felé indul.* - Állj! Állj! *kiabál nekik, majd ha elég közel ér hozzájuk, elkapja a lidérc karját és a háta mögé löki, a kardját maga elé tartva, élő akadályként állva az angyalcsapat és a lány között.* - Mit akartok tőle? *kérdezi éles hangon. Egy gyors pillantással megbizonyosodik róla, hogy Ragnar nem tért vissza a tisztásra, bár biztos benne, hogy még nem jutott túl messzire, de azért... reménykedik. Ő végül is angyal, talán van valamennyi esélye megúszni ép bőrrel ÉS megmenteni a lidérc lányt. Hacsak nem tényleges bűnök miatt üldözik, de azt nehéz elhinni róla... valahogy... talán túl fiatal hozzá? Nos, Henrik szerint mindenképpen.*

Egy hosszú utat bejárt fiatal angyal, aki egy hétköznapi kölyökből vált lidércvadásszá, majd bunyóssá, végül rontásűzőként egy lidérc Loeilje lett. Nem volt egyszerű élete, de azért nem is volt maga a katasztrófa, ő legalábbis képes volt túltenni magát rajta. Néha teljesen lökött módon tud viselkedni, néha azonban nagyon is mély beszélgetéseket lehet vele folytatni. Igyekszik a helyes utat járni, és igyekszik segíteni másoknak is, hogy ők is megtalálják a legjobb ösvényt...

Rebecca Taylor északi rontásűzője
    Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Vas. Júl. 13, 2014 5:31 pm

* Mikor az angyalok kiabálást hallanak hirtelen megtorpannak, teljesen váratlan számukra az, hogy egy másik angyal a védelmére áll egy Lidércnek.* - Állj, félre az utunkból ennek a Lidércnek meg kell halnia, az apja, küzdött az Angyal-Lidérc harcokban és meghalt és ezért ez a lány bosszú miatt veszélyes lehet ránk nézve. * jelenti ki a vezetőnek látszó egyén, és előrébb lép kardját előre nyújtva, hogy tovább hangsúlyt adjon mondatának. * - Ha nem állsz félre árulás vádjával téged is megölünk, ahogy ezt a Lidérc lányt is. Amúgy se lenne senki aki hiányolná őt, hiszen senki se él már. * mondja mire társai felröhögnek.* -Komolyan azt hiszed, hogy ellene állhatsz egyedül, hat harcos angyalnak? * kérdezi meg és elindít egy vágást Henrik felé. Eközben a többiek elindulnak a háta felé, hogy a lányt megszerezhessék és megölhessék. Ragnarnak pedig pont olyan bokrot sikerült szereznie ahol az angyalok nem vehetik észre ő viszont tökéletesen láthat mindenkit és könnyen a lány segítségére is tud sietni*

Témanyitás by Henrik Dahl on Vas. Júl. 13, 2014 5:36 pm

- Aha. Hát nem tudom, nekem pontosan ilyen hülyeség miatt ölték meg a szüleimet, úgyhogy nem támogatom *válaszol hidegen. Valószínűleg erősebb az igazságérzete mint a túlélési ösztönei... bár ez nem újdonság.* - Pontosan *vigyorodik el, majd egy félkörívet ír le a karjával, egy falnyi Szent Lángot küldve az angyalok felé, közben próbálva kivédni a vágást is, de elsődlegesen a többieket próbálja megállítani, hogy ne érjék el a lányt.* - Tűnés! *kiált még hátra neki, majd megforgatja a kardját, és nekiugrik a vezetőnek, remélve, hogy legalább egy kis időt szerzett a lidércnek, hogy felszívódhasson.*

Egy hosszú utat bejárt fiatal angyal, aki egy hétköznapi kölyökből vált lidércvadásszá, majd bunyóssá, végül rontásűzőként egy lidérc Loeilje lett. Nem volt egyszerű élete, de azért nem is volt maga a katasztrófa, ő legalábbis képes volt túltenni magát rajta. Néha teljesen lökött módon tud viselkedni, néha azonban nagyon is mély beszélgetéseket lehet vele folytatni. Igyekszik a helyes utat járni, és igyekszik segíteni másoknak is, hogy ők is megtalálják a legjobb ösvényt...

Ragnar Solberg
    Ragnar Solberg

Témanyitás by Ragnar Solberg on Vas. Júl. 13, 2014 5:41 pm

*A bokor mögött hallgatja az eseményeket, egészen addig a pillanatig, ameddig az egyik angyal rá nem ront Henrikre. Akkor aztán azonnal kiugrik s előrántja a saját kardját.* - Nem, nem egyedül. *Kiáltja, Rik mögé lépve, megcélozva az egyik angyalt, aki a lány után indult. Reméli, van annyi esze, hogy futásnak indul, ameddig ők ketten feltartóztatják üldözőit. Rag szokásos harcmodorját alkalmazza az angyalok ellen: igyekszik minél váratlanabb helyekről támadni, mégpedig úgy, hogy bizonyos időközönként árnyékká válik, s az ellenfél háta mögött jelenik meg ismét. Elég gyorsan mozog, hiszen van már gyakorlata. Persze hat angyal nagyon sok, de reméli, hogy ha le nem is győzik őket, legalább el tudnak majd menekülni...valahogy.*

Ragnar Solberg, bár egy teljesen átlagos fiúnak tűnhet, elég vele két szót váltanod, hogy kiderüljön: ez egyáltalán nem így van. Nem volt egyszerű az élete, hiszen angyalok végeztek a családjával, de aztán, egy idő múlva mégis minden jobbra fordult. Először megismerkedett Amandával, akit azóta is a testvéreként szeret, majd pedig Henrikkel, akivel együtt tanulták ki a rontásűzést szinte profi szinten. Mániája, hogy minél több embert minél behatóbban megismerhessen, s szentül vallja, hogy mindenkiben van valami értékes, még abban is, aki még saját magáról sem állítaná ezt.

Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Vas. Júl. 13, 2014 6:00 pm

- Ahogy gondolod. * mondja csak úgy magának a vezető és megkezdődik az elkeseredett harc, persze amikor Henrik kijelenti a lánynak, hogy meneküljön az nem hagyja ott sőt próbál segíteni neki, persze még eléggé kezdő de azért a természetmágiához nagyon jól ért, így két angyal akit eltalál a varázslata hamar indák veszik körül majd szép lassan a földhöz szögezik őket majd szép lassan fulladás általi halálra ítéltetnek. Ragnarnak is sikerül két angyalt lefegyvereznie így már csak ketten maradnak. Az egyik az végig a főnök háta mögött helyezkedik és a hátát védi, ám nem sokáig védheti, ugyanis az erdőből egy nyílvessző lövell kifelé mely tökéletesen eltalálja a főnök hátát védő angyalt ám a nyílvessző tulajdonosa továbbra sem mutatkozik, így Henrik teljes esélyt kap arra, hogy végezhessen a főnökkel, ám, az mielőtt végezhetne Rik vele szárnyra kap és megpróbál elmenekülni. Azonban mind hiába az erőpajzs őt sem engedi, ki. Majd nem sokkal később miután rájön sehogyan se tud kijutni az erőtérből így hát leereszkedik egyenesen Ragnar elé, hiszen azt hiszi a Lidérc hozta létre ezt az energia falat.* -Megadom magam, az életem a kezedben van. * jelenti ki, ám ezután egy újabb nyílvessző érkezik és vele a gazdája is. Egy erős vezető egyéniségnek látszó [You must be registered and logged in to see this link.] * - Ne mozdulj angyal vagy téged is megöl nyilam. * jelenti ki majd mögötte megjelennek további emberek és mivel szinte a semmiből tűnnek elő rájöhetnek, hogy ők is Lidércek. * - Ha visszaérünk a táborba kihallgatunk téged gyertek velünk. * jelenti ki majd elindulnak befelé az erdőbe és most már Rik is gond nélkül átjut az energia pajzson. Több órás gyaloglás után egy táborba érkeznek, mely tele van lidércekkel.* - Kik vagytok ti és hogy kerültetek a csapdába és, hogy lehet, hogy képesek voltatok elintézni négy angyalt és ez az angyal miért harcolt mellettetek a többiekért. Tisztában van vele, hogy elárulta fajtársait? * kérdi meg a vezető. * - TIsztelt Helrond úrnő. Én Emily Henderson vagyok, apám a seregedben harcolt, ezek az angyalok engem üldöztek, mikor ez az angyal meg akart menteni engem és ez a lidérc a segítségére sietett nekik köszönhetem, hogy életben vagyok, kérlek hallgasd meg őket is és kegyelmezz meg nekik. * mondja a lány és igen kiáll értük. ezek után a nő feléjük fordul és nézéséből rájöhetnek, hogy engedélyt kapnak a beszédre.*

Témanyitás by Henrik Dahl on Vas. Júl. 13, 2014 6:18 pm

- Mi a sz**t keresel itt, Ragnar?! *üvölt Henrik, amikor Rag megjelenik a színen, de aztán gyorsan visszatér a harchoz, egészen addig, amíg az előtte álló alak fegyvertelenné nem válik. Az azonban meg sem fordul a fejében, hogy lesújtson a főnökre, engedi - vagyis engedné - elmenni, de hamar kiderül, hogy az erőtér még mindig körbeveszi a tisztást. Felvont szemöldökkel figyeli az angyal viselkedését, és horkant egyet, és már kommentálna is, ebben a pillanatban azonban egy nyílvessző áll a férfi testébe. Henrik megrezzenve maga elé kapja a kardját és megfordul, a veszélyforrást keresve. Hamar meg is pillantja, és hát... sajnos Rik még mindig nem a legjobb abban, hogy magában tartsa a bicskanyitogató kommentjeit.* - Mintha olyan nagyon megérdemelném, segítettem megvédeni a csajt, hülye *int a fejével a lány felé, de közben a földbe szúrja a kardját maga mellett, egyértelművé téve, hogy nem kíván tovább harcolni. Csak reménykedik benne, hogy ezek itt némileg nyitottabbak, mint a másik csapat volt... A kardját felkapva indul a többiek után, szorosan Rag mellé lépve, ami egyértelművé teszi, hogy noha szokás szerint úgy tesz, mint aki tökéletesen magabiztos és nyugodt, nem érzi magát biztonságban. Ami talán nem túlságosan meglepő, egy rakás angyalvadász között. Nem is távolodik el tőle még akkor sem, amikor megérkeznek a táborba, sőt, ott még idegesebb lesz, amit Ragnar, de csakis ő észrevehet abból, ahogyan a jobb hüvelykujjával a jobb mutatóujját vakargatja. Nagyon kicsi jel, éppen ezért nem tudja értelmezni senki más, csak aki elég jól ismeri. Amikor intenek nekik, hogy beszéljenek, vállat von.* - Nem árultam el senkit, pláne nem a saját fajomat. Plusz én is itt vagyok, szóval nyugodtan fordulhatsz a kérdéseiddel egyenesen hozzám is, szivi. Tehát, mivel nem vagyok lidércvadász, egész nyugodtan elengedhetnétek minket.

Ragnar Solberg
    Ragnar Solberg

Témanyitás by Ragnar Solberg on Vas. Júl. 13, 2014 6:35 pm

- Csak nem képzeled, hogy meghagyom neked az összes dicsőséget?! *Vigyorog Rik kiakadásán, ahogy az ráordít. Aztán persze nincs idejük leállni vitatkozni, ugyanis el vannak foglalva a rájuk támadó angyalokkal meg a lidérc csaj védelmével. Szerencsére elég hamar felülkerekednek rajtuk, Rag is harcképtelenné tesz kettőt a hatból, míg végül csak a főnökük marad. Rag zihálva figyeli a menekülési kísérletet, majd mikor az végül leszáll elé, felvont szemöldökkel végigméri. Épp arra gondol, milyen menő szöveget nyomjon le neki, amiben elárulja, hogy megkegyelmez számára, mert nem szokása lealacsonyodni ellenségei szintjére, mikor vele is egy nyílvessző végez. Ezt már Ragnar is roppant aggasztónak találja, azonban nincs sok ideje ezen filozofálni, ugyanis hamarosan a fegyver gazdája is megjelenik. Meglátva a rakás lidércet, Rag azonnal eldobja a fegyverét, s tenyerét felfelé fordítva jelzi, hogy nem kíván ellenállást tanúsítani. Rik kommentjére vet felé egy "fogd már be, te barom", pillantást, majd ugyebár elindulnak.* - Hagyd, hogy én beszéljek. *Suttogja úgy, hogy lehetőleg csak a mellette sétáló Rik hallja, amit mond.* - Rám talán hamarabb hallgatnak. *Majd inkább csöndben is marad, nehogy felhívja magukra valamelyik őrzőjük figyelmét. A táborba érve Ragot sem önti el a földöntúli nyugalom, de látja, hogy Henrik sokkal idegesebb nála - amit meg is tud érteni. Na persze, neki sincs oka a boldogságra, mert hát hiába lidérc, a legjobb barátja nagyon nem az, és nagyon nem szeretné, hogy bármi baja essen. Magyarul: ő is rohadt ideges, bár ezt igyekszik eltitkolni. Rik szavaira gondolatban csinál egy facepalmot, majd gyorsan, mielőtt válaszolhatnának neki, beszélni kezd.* - Fogalmunk nincs, hogyan kerültünk ide. Egyszer csak azon a tisztáson találtuk magunkat, és a barátom *bök Henrik felé* nem tudott kimenni onnét. Feltételezem... ti csináltátok a csapdát. Szóval, én elindultam segítségért, amikor ezek a lidércvadászok megjelentek, őt üldözve. *Int ezúttal a csaj felé.* - Mi pedig csak segítettünk neki. Nézzétek, én nem vagyok angyalvadász, ő pedig nem lidércvadász, nem akarunk mi meggyilkolni senkit. Ő a legjobb barátom már hosszú évek óta! Nem ártana a lidérceknek. Kérem, csak engedjetek el minket, és soha többé nem fogtok hallani rólunk.

Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Vas. Júl. 13, 2014 6:54 pm

* Mikor Henrik lehülyézi egy szúrós pillantást küld a fiú felé, majd elindul, mivel a fiú a földbe szúrta a kardját tudja, hogy nem fogja bántani őt és ahogy azt is tudja, hogy nem kell erőszakkal magukkal vinniük őt. Mikor a táborba érnek, végighallgatja Emily-t majd a fiú mondandóját is meghallgatja.* - Ha ez így van akkor mit keresel itt, hol minden Lidérc és angyal egymást gyilkolja és angyal és lidérc között nincsen barátság, de ha tényleg nem vagy Lidércvadász akkor mihez kezdjek veled? Esetleg beállhatnál a seregünkbe. Bár nem mert első dolguk lenne, hogy megöljenek... Majd még kitalálom mihez kezdhetek veled. * jelenti ki és csak ezután fordul a másik diák felé és hallgatja meg őt is. * - Értem, de sajnos nem engedhetlek el titeket, mert akkor esetleg a lidércvadászok kezeire játszhattok minket, muszáj itt maradnotok. * jelenti ki, ám az események hirtelen furcsa fordulatot vesznek, egy Erős és hatalmas [You must be registered and logged in to see this link.] jelenik meg a tábornál és erős hangon így kiállt. - Az Áruló vére engem illet. Add ki az árulót és én Malthael a halál angyala megkegyelmezek nektek és ezúttal élve hagylak titeket, tudjátok milyen erős vagyok és, hogy esélyetek sincs ellenem és seregem ellen. Adjátok ki és nem ama nap lelitek halálotok. * ordítja szét mire Helrond a következő képpen felel.* - Itt állok előtted te vadbarom megsüketítesz. viszont a foglyot csak is egy esetben adom át, ha megígéred, hogy az embereim közül senki nem hal meg most. * jelenti ki a nő teljes nyugalommal hisz végül is egy angyal élete mit számít ezernyi Lidércéhez képest. Majd int egyet mire az őrök Henriket Malthael kezei közé lökik.* - Szégyelld magad áruló, és, hogy lásd miféle kínokban lesz részed és mindenki lássa, hogy mi lassú szörnyű halált szánunk ellenségeinknek, most megkapod első kínzásodat. * mondja majd egy kést vesz elő amit hirtelen beleszúr Henrik bal combjába markolatig, majd kirántja onnan, majd belemarkol a fiú hajába és feldobja őt a lovára amit közben egy másik angyal utána hozott. Majd elindul Henrikkel együtt az angyalok tábora felé. *
    Ragnar: * Helrond miután az angyal elment és elvitte magával a másikat is.* - Sajnálom nem tehettem mást, de nem áldozhattam fel a teljes csapatot egyetlen angyalért. De ha rátudsz venni pár Lidércet akkor magaddal viheted őket és kiszabadíthatod a barátod. * jelenti ki, majd a sátrába vonul ezzel Ő letudta az ügyet. Ekkor Emily lép oda hozzá és a vállára teszi a kezeit. * - Én veled megyek bármi is történjék, megmentette az életem. Talán most viszonozni tudom a szívességét. De a többiek nem fognak jönni így beszédet kell mondanod, valamit amivel meggyőzöd őket. * mondja a lány majd elindul a fegyvertár felé fegyvereket és páncélt szerezni magának. *

Témanyitás by Henrik Dahl on Vas. Júl. 13, 2014 7:09 pm

- Megpróbálok *súgja vissza Ragnarnak, bár tökéletesen tisztában van vele, mennyire kicsi az esélye, hogy képes lesz kontroll alatt tartani a száját. És hát persze ez valóban nem is igazán jön össze...* - Figyelj, nekem semmi dolgom ezzel az egész háborúval, egész egyszerűen szeretnék kimaradni belőle, a legjobb barátommal együtt *biccent Rag felé, ez után viszont átadja neki a szót. Egészen addig, amíg az angyal meg nem jelenik, csendben is van, akkor azonban elkerekedett szemmel hátrébb lép, ökölbe szorítva a kezét.* - Ez gáz *motyogja. Tökéletesen tisztában van vele, hogy azonnal át fogják adni, nem dédelget reményeket.* - Ragnar, maradj ki- *De nem tudja befejezni, ugyanis a lidércek az angyalhoz lökik. Amikor az angyal belé szúr egy tőrt, fájdalmas kiáltás hagyja el a torkát, és a fájdalomtól elgyengülve nem képes ellenállást kifejteni. Mire megérkeznek, sikerül összeszednie magát, szóval ha lekerül a lóról, azonnal kirántja a kardját, amit eddig elvileg még nem vettek el tőle, és noha borzalmasan fáj a lába, és remeg is, ahogyan küszködve próbálja megtartani Henrik testsúlyát, maga elé tartja a fegyvert, és eltökélten összeszorítja a száját.* - Nem fogom hagyni magam. A harcotok hülyeség és semmi közöm hozzá: az angyalok fő célja mások védelme kellene hogy legyen. Fajunk elárulása az, amit ti csináltok, nincs rá semmi jogotok, hogy árulónak kiáltsatok ki. Kettőnk közül *fordul a főnök felé* - szerintem nekem fehérebb a szárnyam *jelenti ki magabiztosan. Persze retteg. De nem fogja engedni, hogy ezt mások is láthassák rajta. Csak abban reménykedik, hogy Ragnar nem csinál semmi hülyeséget... Ha ide jön, azonnal meg fogják ölni, az pedig nem történhet meg. Kell valaki a csapat élére. És ha ő nincs, legalább Rag legyen ott nekik.*

Ragnar Solberg
    Ragnar Solberg

Témanyitás by Ragnar Solberg on Vas. Júl. 13, 2014 7:33 pm

*Ragnar épp nekiállna vitatkozni a lidérccel, hogy mégis miért kell őket elengedniük, amikor egy első látásra is nagyon erősnek tűnő angyal rontja el az összképet. Rag előrántja az egyetlen fegyverét, ami nála maradt, mégpedig egy tőrt a farmerszárából, s maga elé tartva, összevont szemöldökkel mered az angyalra.* - Nem! *Kiált fel, ahogy realizálja, mit akar az elérni.* - Nem tehetitek, nem adhatjátok át! *Fordul ezúttal a lidércek felé, azonban szavai süket fülekre találnak. Ahogy Henriket az angyal kezei közé lökik, Rag torkából artikulálatlan üvöltés tör elő, szemei elé a rettegés tejfehér köde ereszkedik. Gondolkodás nélkül az angyalra ront, s bizony, ha nem fogják vissza, képes egyetlen egy darab tőrrel nekimenni. Persze ez valószínűleg nem fog megtörténni, vagy az angyalok, vagy a lidércek tartják majd vissza. Ő azonban még egy darabig küzd a sors ellen, egészen addig, ameddig már biztos nem lesz benne, hogy nem érné utol őket. Akkor aztán zihálva térdre rogy. Ahogy Helrond hozzá lép, sötét tekintettel felpillant rá.* - Rohadj meg. *Közli még vele egyszerűen, mielőtt az bevonulna a sátrába. Akkor aztán feltápászkodik és vesz néhány mély levegőt. Ekkor odalép hozzá a lány, akit megmentettek, s rá már kissé kedvesebb tekintettel néz.* - Köszönöm. *Biccent felé, majd figyeli, ahogy ő is elvonul. Ekkor ismét vesz pár mély levegőt, próbálva megállítani remegő kezét. Fél, iszonyúan fél, sőt, szinte retteg, legszívesebben most azonnal elindulna, ha kell, egyedül. De sajnos tudja, hogy így nem sokra jutna, így hát erőt vesz magán, és kissé remegő lábakkal felmászik valami magasabb pontra, egy sziklára vagy ilyesmi.* - Lidércek! *Kiáltja el magát, s ha kell, megismétli a felszólítást, addig, ameddig nem figyel rá mindenki, aki a közelben tartózkodik.* - Valószínűleg pontosan lesz*rjátok, ami itt az előbb történt, és csak menteni szeretnétek a bőrötöket. Én azért mégis megpróbálom, hátha van köztetek bárki, aki tudja, mi az a barátság. Az az angyal, akit elvittek, az egyik legjobb élőlény, akit valaha ismertem, és bizton állíthatom, hogy a legjobb, akivel ti valaha találkozni fogtok. Ha van bennetek egy csöppnyi emberség is, ha csak egy kicsi empátiát is képesek vagytok érezni... segítsetek. Ha valóban lidérceknek gondoljátok magatokat, legyen bennetek elég bátorság! Azok az angyalok elrabolták a barátomat. Nem fogom megakadályozni, hogy meggyilkoljátok őket, de egyedül nem lennék rá képes. Persze meg fogom próbálni, de remélem, nem kerül rá sor. Szóval ha van valaki, aki többnek érzi magát itt egy földigilisztánál jellemileg... húsz perc múlva indulunk. Hozzatok minél több fegyvert. *Fejezi be végül, majd leugrik a szikláról, s elindul, hogy kerítsen magának megfelelő felszerelést. Őszintén szólva nem táplál sok reményt az iránt, hogy hányan fognak megjelenni, de... kevés remény is remény.*

Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Vas. Júl. 13, 2014 7:48 pm

Henrik: * Körberöhögik, amikor még így, hogy alig áll a lábán még megpróbál küzdeni, de Malthael egyetlen intésére csend lesz. * - Bátrabb vagy mint gondoltam, épp ennek köszönheted azt, hogy nem teszlek teljesen vakká még mielőtt meghalnál. azzal egy csapással kiüti az amúgy is gyenge Henrik kezéből a kardot és egy gyors alig követhető mozdulatsor után a két keze között érezheti Henrik a fejét majd egy hatalmas angyal kéz eltakarja a bal szemét végül pedig egy ujj közeledik ahhoz és egyre közelebb és közelebb láthatja míg végül a szemének nyomódik az ujj és egészen addig amíg szép lassan nem érezheti a fájdalom mellett azt, ahogy a szeme és mellette saját vére elkezd folyni lefelé az arcán. Majd végül elengedi a két kéz és bár hiába engedte el, többé a bal szemére képtelen lesz látni. Ezután ha még képes a fájdalomtól bármit is érzékelni ennyit hallhat.* - Vessétek a ketrecbe. Holnap pedig kivégezzük. * jelenti ki majd elvonul a sátrába.*
    Ragnar: * Amikor megpróbál barátjához férkőzni két lidérc fogja vissza őt közben azt mondogatva neki, hogy megfognak ölni maradj, majd mikor már messzebb vannak az angyalok és érzik Ragnar nyomása is gyengült elengedik őt. A Emily csak mosolyog egyet amikor megköszöni neki a lidérc a segítséget. Bár a lidércek első felszólalásra nem is, de másodikra odafigyelnek már és végig hallgatják és egy hajrá kiáltás hagyja el a szájukat mikor befejezi mondandóját és bár akárcsak a főnökük ő is meglepődhet ugyanis az egész tábor mozgásba lendült. 20 perc múlva mindenki menetfelszerelésben és teljes páncélzatban áll, egyedül Helrond  marad hátul meghúzva magát és bár ő is menet felszerelésben van, látszik csak azért teszi mert nem akarja, hogy a csapata senkinek tartsa. Egy kisebb gyaloglás után a [You must be registered and logged in to see this link.] sorakozik fel az angyalok tábora előtt és azt is láthatják, hogy azok eléggé kapkodva és sietve szedelőzködnek. Nagyon nem számítottak támadásra.*

Témanyitás by Henrik Dahl on Vas. Júl. 13, 2014 7:57 pm

*Hiába próbálkozik, nem képes ellenállni: a lába túlságosan megnehezíti a rendes mozgást, ráadásul kezdi érezni a vérveszteséget is.* - F****ba *sziszeg, ahogyan kiesik a kezéből a kard, de sok ideje nincs ezzel törődni, és ahogyan megérzi az ujjakat a bal szemén, hirtelen felfogja, mit mondott az előbb a férfi, így üvölteni kezd, és minden megmaradt erejével próbál kiszabadulni, és néhány gyenge mágikus lökés is körbeveszi, de nem elég ahhoz, hogy eltaszítsa magától a férfit. Hamarosan pedig már nem képes semmire csak üvölteni, és semmi más nem jut el az agyáig, csak a borzalmas fájdalom. Ezek után szinte semmit nem fog fel maga körül, így hát semmilyen ellenállást nem tanúsít, ahogyan a ketrecbe hurcolják és ott hagyják. A borzalmas fájdalomtól és a vérveszteségtől eszméletét pár perc alatt eszméletét is veszíti, és jó pár percig biztosan ki lesz ütve.*

Ragnar Solberg
    Ragnar Solberg

Témanyitás by Ragnar Solberg on Vas. Júl. 13, 2014 8:05 pm

*Enyhén szólva is meglepve veszi tudomásul, hogy nemhogy néhány, de az összes lidérc vele kíván tartani az angyalok táborába. Ha nem aggódna annyira hihetetlenül Henrik miatt, biztosan nem tudna elfojtani egy vigyort. Így azonban csak megköszöni néhányuknak, akik mellett elhalad, miközben fegyvereket szerez magának. Mikor mindenki elkészül, ugyebár elindulnak az angyalok tábora felé, s egy kisebb gyaloglás után meg is érkeznek. Mondani sem kell, hogy Ragnar a sereg élén halad, s ahogy odaérnek, rögtön elkiáltja magát.* - Merre van a fogoly? Ha kiadjátok, elmegyünk. *Próbálja kihasználni a sereg létszáma és a meglepetés okozta előnyt - az viszont már más kérdés, hogy a többi lidérc is egyetért-e vele.*

//Ezt a mesélőnek tájékoztatásul: (Ragnar viseli)
    Árnypáncél: Egy lidérc kovács által készült páncélzat, amelyet csak az árnyak képesek viselni. A páncél különlegessége, hogy ha fénymágiával támadtnak illetőre akkor a varázslatot visszaveri az ellenfélre. //

Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Vas. Júl. 13, 2014 8:16 pm

* Amikor Ragnar megszólal, egy női angyal lép elő nem Malthael. * - Soha ő a mi fogjunk és áruló, vigyétek el erővel, de mi nem adjuk ki. Támadás! * mondja ki és egy része a csapatnak mely elkészült az angyalok közül nekiront a több száz fős seregnek. Eközben a táborban Malthael a fogoly felé indul a közelében akarja tudni, mert tudja, hogy egy bosszúra szomjas lidérc képes bármit megtenni, de ha a barátja élete a tét, talán másképp gondolkozik majd, szóval maga a fővezér ott áll a fogoly mellett a tábor közepén. A lidércek és az angyalok egymásnak rohannak teljes a felfordulás Ragnarnak eben a felfordulásban kell megtalálnia barátját és bár a túlerőnek hála és annak, hogy a magát halál angyalának nevező Malthael még nem kezdett el küzdeni egyre jobban és jobban haladnak előrefelé. Nagyon sokáig nem mehet előre ugyanis hirtelen egy erős kék fényt vehet észre és láthatja a támadást elrendelő női alakot magasan a fejük felett [You must be registered and logged in to see this link.] lendülve. a varázslat mely kékes fénnyel világít és Ragnar számára hisz ő nem vett részt még eben a háborúban ismeretlen lehet egyenesen őt veszi célba és ha nem tesz valamit sürgősen akkor hamarosan eléggé fájdalmas módon tapasztalhatja meg a varázslat erejét.*

// Lil ha varázslatot használsz 6-os kockával dobj légyszíves //

Témanyitás by Ragnar Solberg on Vas. Júl. 13, 2014 8:50 pm

*Ragnar a körülötte kialakuló véres csatával mit sem törődve próbál meg minél előrébb jutni, elkerülve az egymással összecsapó angyalok s lidércek varázslatait s fegyvereinek csapásait, már amennyire tudja. Persze az angyalok közé nem ronthat be, hiszen azonnal rátámadnának, így csak olyan gyorsan haladhat, amilyen gyorsan a többi lidérc. Szerencséjére azonban a túlerő miatt nem hátrafelé, hanem előre szorulnak. Csak nem olyan gyorsan, mint ahogy azt ő szeretné. Minden esetre nagyon igyekszik, hogy előkerítse Henriket, csakhogy igyekezetét egy igencsak kellemetlen esemény szakítja félbe: az egyik angyal a többiek feje fölé emelkedik, s éppen Ragnart célozza meg egy látszólag elég veszélyes varázslattal.* - Glacies Aura! *Kiáltja el magát reflexből, hirtelen ez a védővarázslat jutott csak eszébe. Reméli, hatása is lesz.*

//Jégaura
    Varázsige: Glacies Aura
    Leírás: Egy vaskos, áthatolhatatlan burkot hoz létre megidézője körül, amelyet semmilyen fizikai erővel nem lehetséges áttörni. Az egyetlen, ami hat rá, az a tűzmágia, de annak is sok idő kell, mire felolvasztja. Belülről minden, kint történő eseményt látni lehet, kívülről azonban csak egy tükröződő felület pillanatható meg. Hatalmas hátránya, hogy alatta nagyon hamar lehűl a hőmérséklet, és belülről is olvad, tehát nem érdemes sokáig odabent tartózkodni, hacsak az ember nem télikabátban és duplanadrágban idézi meg. A mágus bármikor egy egyszerű legyintéssel el tudja olvasztani maga körül a burkot, valamint csak maga köré tudja felhúzni.
    Hatóidő: Az építmény egy perc alatt jelenik meg a varázsló körül, utána pedig addig marad meg, amíg el nem olvasztják, vagy meg nem szüntetik.//

Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Vas. Júl. 13, 2014 8:50 pm

The member 'Ragnar Solberg' has done the following action : Dices roll

'Hatoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Result :
    Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Vas. Júl. 13, 2014 9:03 pm

* A varázslat félig meddig sikerül és bár a a másiknak a varázslatát valamennyire felfogja a jégaura azért kisebb égési nyomok keletkeznek rajta, majd az angyal egy újabb támadásra készül melynek a varázsigéjét már ki is mondja. * - Mortuus Exercitus! * mondja ki a varázsigét és hát ha gyorsan akarja a srác elintézni ezt a dolgot akkor előbb az angyalt kell legyőznie, másképp a most megholtak akiket feltámaszt az angyal könnyen megfordíthatják a csata kimenetelét.*

//Holt hadsereg
    Varázsige: Mortuus Exercitus
    Leírás: Ki ne szeretne maga mellett tudni egy hadsereget? Akár a semmiből, akár a temetők közelében lévő holtak ezzel az egyszerű varázsigével fegyverbe lehet hívni. A temetőben nyugvó holtak annyira nem képzettek, mint a semmiből megidézett harcosok, de a hívásuk kevesebb energiát vesz igénybe. A lelkek hűségesen szolgálnak, védelmeznek, és az élők önző céljaiért harcba szállnak. Katonás vezényszavakkal lehet őket irányítani, hiszen a parancsnokuknak tartják a megidézőjüket. Viszont vigyázat, mert egy idő után a kötelék gyengülni kezd, és ha nem küldik el őket időben, akkor a megidézőre is rátámadnak! Az “Oszolj!” paranccsal lehet őket eltüntetni a legkönnyebben.
    Hatóidő: Egy óráig hűen szolgálják vezérüket, de ha letelik az egy óra, akkor minden élő elsöpörnek a Föld színéről.//

Témanyitás by Ragnar Solberg on Vas. Júl. 13, 2014 9:17 pm

*Szerencsére kisebb sérülésekkel megússza a támadást, így gyorsan leolvasztja maga körül a jégburkot, hogy aztán ellentámadást intézhessen. Azonban eközben az angyal sem maradt tétlen, egy élőholt sereget kezdett el megidézni. Így hát Ragnar gyorsan árnyékosul, s így igyekszik minél közelebb kerülni támadójához. Ha már egészen közel ért hozzá, hirtelen megjelenik, s árnymágiára árnymágiával felel.* - Fulmen! *Kiáltja, tenyerét egyenesen az angyal felé tartva, reménykedve benne, hogy sikerül kiütnie.*

//Villámcsapás
    Varázsige: Fulmen
    Leírás: Ezzel az átokkal lehet a legkönnyebben lefegyverezni az ellenfelet. A varázsige elsuttogása után elég az ellenfél felé fordítani a tenyerünket, és abból két-három villám csap ki az ellen felé. Ha eltalálja a másikat, akkor kisebb-nagyobb áramütések haladnak végig a illető testén, és nagyon képzett mágusok képesek arra, hogy a villámok áthaladjanak a szívén, de még azt is meg tudják tenni, hogy irányítják a villámokat. Viszont ezzel az átokkal vigyázni kell, mert ha egymás után sokszor használják, akkor a megidéző tenyere elég súlyosan megég.
    Hatóidő: A villámok rövid életűek, csupán addig léteznek, amíg belecsapódnak valamibe. Ha élőlényt érnek, akkor sokkoló, elektromos kiütésekké alakulnak át, és jó időre a padlóra küldeni az ellenséget.//

Ragnar Solberg
    Ragnar Solberg

Témanyitás by Ragnar Solberg on Vas. Júl. 13, 2014 9:18 pm

*Megfogja a kockát, megrázogatja a tenyerében és eldobja.*

Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Vas. Júl. 13, 2014 9:18 pm

The member 'Ragnar Solberg' has done the following action : Dices roll

'Hatoldalú kocka' :
    Result :
    Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Vas. Júl. 13, 2014 9:30 pm

* Miután hamar és eszesen az angyal közelébe jut és a varázslatot is sikerül kimondani, a varázslat telibe találja az angyalt és elég erős ahhoz, hogy kiüsse, majd aztán zuhanása után a lidércek szétmarcangolhassák. Majd miután ez megtörtént meghallhatja amint Malthael angyal ezt kiáltja.* - Gyere ha kell a barátod vedd el, de ahhoz, hogy megkapd ölj meg előtte. * mondja és egy szent lángot küld a lidérc felé, majd kardját kirántva neki rohan a Lidércnek. Hogy kiüsse őt.*

Témanyitás by Ragnar Solberg on Vas. Júl. 13, 2014 9:44 pm

*A Szent Láng által Rag ugyebár védve van, ami nagy szerencse egy angyallal folytatott csatában. Jó, hogy megszerezte ezt a páncélt - nagyon értékes cucc. Előrántja a lidérc táborból hozott kardot, s ezúttal varázslat nélkül, pusztán azzal esik neki ellenfelének.* - Engedd el Henriket, vagy itt fogsz megdögleni, te gerinctelen rohadék! *Szinte már hörög, ahogy a harc nevében még ordítozni is akar ellenfelével.*

Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Vas. Júl. 13, 2014 9:51 pm

* Miközben elcsodálkozik, hogy nem hatott a szent láng attól még tovább rohan és egyszerre csapják össze a kardjukat. * - Gyere akkor és vedd el. Csak engem kell legyőznöd hozzá senki nem fog benne megakadályozni csak én. Gyere és szerezd vissza a barátodat. Csak engem kell megölnöd. Gyere, itt vagyok gyere. * mondja és tökéletesen védi minden támadását Ragnarnak, szóval a fiú hamar rájöhet, hogyha leakarja győzni ellenfelét varázslatot kel alkalmaznia, vagy valahogy bezárnia valahová. *

Témanyitás by Ragnar Solberg on Vas. Júl. 13, 2014 10:04 pm

*Ahogy egyre jobban fárad, lassan leesik neki, hogy itt a kardok közötti harc nem fog eldönteni semmit, valami mást kéne tennie az ügy érdekében. Így hát úgy dönt, ismét varázsolni fog.* - Caecitas. *Ejti ki a varázsigét, remélve, hogy ezzel szerez némi előnyt - ha ez megtörtént, s az angyal elveszíti látását, minden erejével mellkason rúgja, hogy a földre kerüljön, s ha ez megvolt, átszúrja a kardját a vállán, úgy, hogy ne ölje meg, de a földhöz szögezze. Ha ezzel is megvolt, egy mágikus kötéllel jó alaposan lekötözi, s kihúzza belőle a kardját. Már feltéve, ha a terv első fele sikerült.*

//Vakítás
    Varázsige: Caecitas
    Leírás: A következő átok is arra való, hogy ha szorult helyzetbe kerülnénk, akkor az ellenfelet harcképtelenné tegyük, bár bizonyára akadnak olyanok is, akik élvezettel veszik el mások látását. A varázsige elmondása után a másik szeme összegyűjti az összes fényt, többszörösére felerősíti, és ez a ragyogás ideiglenesen vakká teszi a másikat. Így tehát hasznos, ha sarokba szorítottak, hiszen az erős fény és az utána következő sötétség összezavarja a másikat, és egy kis idő kell neki, mire megpróbál hozzászokni a jelenlegi, kiszolgáltatott helyzetéhez, addig pedig szépen azt tehetünk vele, amit csak akarunk.
    Hatóidő: Húsz percen keresztül él ez az átok, viszont az utóhatás miatt egy kicsit várni kell, hiszen a hirtelen helyreállt látás szintén megzavarhat minket. A nagyon erős mágusok arra is képesek lehetnek, hogy örökre elveszi mások látását.//

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Szer. Ápr. 08, 2020 4:56 pm