Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Anglia

Dobókocka
    Dobókocka

Anglia         - Page 5 Empty Re: Anglia

Témanyitás by Dobókocka on Vas. Júl. 13, 2014 10:04 pm

The member 'Ragnar Solberg' has done the following action : Dices roll

'Hatoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Result :
    Ragnar Solberg
    Ragnar Solberg
    .::Diák::.

Témanyitás by Ragnar Solberg on Vas. Júl. 13, 2014 10:05 pm

//Khm.//

Ragnar Solberg, bár egy teljesen átlagos fiúnak tűnhet, elég vele két szót váltanod, hogy kiderüljön: ez egyáltalán nem így van. Nem volt egyszerű az élete, hiszen angyalok végeztek a családjával, de aztán, egy idő múlva mégis minden jobbra fordult. Először megismerkedett Amandával, akit azóta is a testvéreként szeret, majd pedig Henrikkel, akivel együtt tanulták ki a rontásűzést szinte profi szinten. Mániája, hogy minél több embert minél behatóbban megismerhessen, s szentül vallja, hogy mindenkiben van valami értékes, még abban is, aki még saját magáról sem állítaná ezt.

Jesmon Helar északi lidérce és Henrik Dahl Loeilje.
    Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Vas. Júl. 13, 2014 10:05 pm

The member 'Ragnar Solberg' has done the following action : Dices roll

'Hatoldalú kocka' :
    Result :
    Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Vas. Júl. 13, 2014 10:13 pm

* A varázslat kétszeres kimondása eléggé erőssé teszi a varázslatot ahhoz, hogy sikerüljön így Malthael megvakul így a következő csapásával Ragnar halálos sebet vihet be neki. Majd hajól körülnéz a főtérre mehet ahol megtalálja a ketrecben Henriket, valamint két kis fénylő tárgyat vehet észre amit ha kiszabadította Lanat és felkap egyre jobban világítanak. MAjd a következő pillanatban az Akadémián találhatják magukat egyenesen a főbejárat előtt, de azt is érzékelheti Ragnar, hogy nincsenek egyedül a lány is idekerült akin segítettek. *

// köszi a mesén való részvételt. Szerintem ez a kis ajándék belefér mindkettőtöknek:

Henrik Dahl: Mindentlátó szem
    Ragnar Solberg: Arieth gyűrűje //

Témanyitás by Henrik Dahl on Vas. Júl. 13, 2014 10:34 pm

*Henrik, amikor ismét magához tér, az első dolog, amit felfog, a fájdalom. Percekig képtelen is bármi másra, mint halkan nyöszörögni, próbálva valahogyan blokkolni az érzést. Hallja a távolból a csata hangjait és Ragnar kiáltásait is kihallani véli a hangegyvelegből, így arra próbál koncentrálni a fájdalom helyet. Végül sikerül valamennyire összeszednie magát, ekkor azonban hirtelen felfogja, mi történt vele, így teljesen megmerevedik, kinyitva a szemét és egy halk nyöszörgéssel megállapítja, hogy bal oldalon egyszerűen nem lát. Ahogyan egyre mélyebben tudatosul benne, hogy mi történt, Ragnar nevét kezdi motyogni, próbálva segítséget kérni tőle. Hevesen remegve várja, hogy barátja odataláljon valahogyan, hogy megmentse valahogyan, és egyáltalán, hogy ott legyen vele. A szemét időközben szorosan összeszorította, viszont a könnycsatornája működésbe lépett, a sós könnyekkel még tovább fokozva a fájdalmat a bal szemüregében.*

Egy hosszú utat bejárt fiatal angyal, aki egy hétköznapi kölyökből vált lidércvadásszá, majd bunyóssá, végül rontásűzőként egy lidérc Loeilje lett. Nem volt egyszerű élete, de azért nem is volt maga a katasztrófa, ő legalábbis képes volt túltenni magát rajta. Néha teljesen lökött módon tud viselkedni, néha azonban nagyon is mély beszélgetéseket lehet vele folytatni. Igyekszik a helyes utat járni, és igyekszik segíteni másoknak is, hogy ők is megtalálják a legjobb ösvényt...

Rebecca Taylor északi rontásűzője
    Ragnar Solberg
    Ragnar Solberg

Témanyitás by Ragnar Solberg on Vas. Júl. 13, 2014 10:48 pm

*Szerencsére még idejében észreveszi, hogy a varázslat nem sikerült túl jól, így kimondja ismét, s ezúttal már sikerrel jár. Ettől függetlenül Rag nem végez vele, csupán mozgásképtelenné teszi, majd rohanva Henrik keresésére indul. Nem tart sokáig, mire megtalálja. Egy pillanat alatt feltöri a ketrecet s szinte reflexszerűen felkapja a két csillogó tárgyat, miközben térdre esik Henrik mellett. Ekkor ismét elsötétedik minden, s hirtelen újból a Birtokon találják magukat. Ragot azonban ez most a legkevésbé sem érdekli. Teljes testében remegve kúszik oda Henrikhez a harmattól nedves fűben.* - Rik... Rik, itt vagyok... Minden oké lesz... Visszakerültünk... *Szólongatja barátját, miközben gyengéden megszorítja annak kezét. Szinte észre sem veszi, hogy a lány is visszatért velük együtt. Jelenleg csak Henrik érdekli.* - Oké, felmegyünk az ispotályba. Gyerünk. *Mondja, inkább magának, mint a félig ájult angyalnak. Majd feláll s nagy nehezen felemeli Riket is, némi mágiával rásegítve remélhetőleg elbírja. Ekkor feltűnik neki a lidérc lány is, így hát int neki is, hogy kövesse. Futva indul el a kastély, majd az emelet irányába, nem törődve a kíváncsi tekintetekkel. Szó szerint bezuhan Henrikkel az ispotály ajtaján, olyan gyorsan érkezik, meg hát, lábbal rúgta be, mert mindkét keze foglalt. Gyorsan lepakolja barátját egy ágyra, s azzal a lendülettel ő maga is félig leájul egyre, mivel az égési sérüléseinek nem tett túl jót ez a rohanás.*

Ragnar Solberg, bár egy teljesen átlagos fiúnak tűnhet, elég vele két szót váltanod, hogy kiderüljön: ez egyáltalán nem így van. Nem volt egyszerű az élete, hiszen angyalok végeztek a családjával, de aztán, egy idő múlva mégis minden jobbra fordult. Először megismerkedett Amandával, akit azóta is a testvéreként szeret, majd pedig Henrikkel, akivel együtt tanulták ki a rontásűzést szinte profi szinten. Mániája, hogy minél több embert minél behatóbban megismerhessen, s szentül vallja, hogy mindenkiben van valami értékes, még abban is, aki még saját magáról sem állítaná ezt.

Jesmon Helar északi lidérce és Henrik Dahl Loeilje.
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Szomb. Júl. 26, 2014 9:45 pm

*Persze én fiatal és gyámoltalan aki nem képes harcolni.. nem hiszem el. Megkeresem Gabrielt még egy ember angyal vagy bárki nem fog a lelkemen száradni. Képes vagyok megvédeni magam. Darioth ilyet mond nekem gyáva és még el is mondja Michaelnek. Apa persze nem engedett volna el muszáj volt kitaláljak valami mesét. Szóval valami fekete nadrág és fehér pólóban hosszú begöndörített hajjal járkálom az utat és a fegyverek amiket szereztem nálam vannak.* - Hol vagy te isten fajzat!!!*Kiabálok egyik sarkon befordulva és alig látok pár embert.* - Engem akartál itt vagyok Ereszd el őt!!*Kiabálok továbbra is és ha jön válasz akkor felkészülök ha meg nem tovább megyek és igen eszembe jutott h bátyuskáim megint kifognak oktatni és Laschan is aggódik értem, de megtudom magam védeni. Egy magam vagyok London egyik sikátorában és nem félek semmitől.*

Egy sors. Egy élet ami nem tudni hova vezet. Egy nehéz időszak és úgy érzi, hogy egyedül van pedig tudja, hogy ez nem így van. A visszatért srácnak nagyon örül és mindenképpen ragaszkodik hozzá, de nem olyan  Elizabeth mint volt. Belsőleg teljesen megváltozott. Kiben bízzon meg ezek után és mihez kezdjen?  A lány aki képes lesz felcsapni démonokat irtani, de a szeretteit nem fogja bántani. A [You must be registered and logged in to see this link.] amit kapott Patrictől még mindig a nyakában hordja. Michael eltűnése megváltoztatja a dolgokat.. Hiányzik neki az apja. A lány nem beszél akárkivel és nem igazán bízik meg senkiben. Védtelen.  Képes bármilyen őrültséget végig csinálni és nagyon makacs teremtés. Milyen időszaka lesz ezután? Nehéz, mert nem tudja mit csináljon...

Castin Noyers kishúga, Őrangyala és nevelőapja: Michael Cobb, Darioth Fogadott bátyja: Patric J. Morgan és Esteron Baltazaar, Laschan Baltazaar kisangyala
    Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Szomb. Júl. 26, 2014 10:05 pm

* Ahogyan a kislány sétál a sikátorban egy rejtélyes [You must be registered and logged in to see this link.] aki mellesleg nem más mint Kain másik alakban és persze másik névvel, szegődik utána, majd meg is szólítja.* - Üdvözöllek Elizabeth, az én nevem Elrond és tudom miért vagy itt. Ki akarod szabadítani a barátodat. Gabrielnek hívják és egy arkangyal. Gyere én meg tudom mutatni merre van. * Mondja majd megnyit egy portált. Amin keresztül látszódik Gabriel fájdalmas arca, valamint maga a börtön amiben fogva tartják. * - Gyere utánam és segítek neked kiszabadítani. * mondja majd átlép a kapun és reméli, hogy Elizabeth is követi. *

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Szomb. Júl. 26, 2014 10:15 pm

*A semmiből megjelenik alakot figyeli és felvonja a szemöldökét. Elizabeth túlságosan gyanakvó és honnan tudja az alak kit keres?* - Te vagy annak a talpnyalónak a követe? Nem érdekel.. nem hiszem el én azt hittem ő maga jön el Gabriel pedig az én „rokonom” és sokat köszönhetek neki ha nem száll le az arkangyalokról akkor velem fog megggyűlni a baja. Aysen egy önző kiszámíthatatlan alak és nem tudom honnan tudod a nevem.*Feleli a lány és észre sem véve, hogy a férfival együtt átlépett valamit.* - Hol a bánatban vagyunk egyáltalán? Különben is ha engem akar jelenjen meg személyesen, de ne így!!!!! Gyűlölöm. Inkább haza megyek.*Fordul vissza, hogy kiléphessen a portálon. Már ha tud… Igen nem bízik egyenlőre a fickóban, mert gyanús neki. Nagyon is.*

Egy sors. Egy élet ami nem tudni hova vezet. Egy nehéz időszak és úgy érzi, hogy egyedül van pedig tudja, hogy ez nem így van. A visszatért srácnak nagyon örül és mindenképpen ragaszkodik hozzá, de nem olyan  Elizabeth mint volt. Belsőleg teljesen megváltozott. Kiben bízzon meg ezek után és mihez kezdjen?  A lány aki képes lesz felcsapni démonokat irtani, de a szeretteit nem fogja bántani. A [You must be registered and logged in to see this link.] amit kapott Patrictől még mindig a nyakában hordja. Michael eltűnése megváltoztatja a dolgokat.. Hiányzik neki az apja. A lány nem beszél akárkivel és nem igazán bízik meg senkiben. Védtelen.  Képes bármilyen őrültséget végig csinálni és nagyon makacs teremtés. Milyen időszaka lesz ezután? Nehéz, mert nem tudja mit csináljon...

Castin Noyers kishúga, Őrangyala és nevelőapja: Michael Cobb, Darioth Fogadott bátyja: Patric J. Morgan és Esteron Baltazaar, Laschan Baltazaar kisangyala

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Szer. Ápr. 08, 2020 5:00 pm