Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Spanyolország

Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.

Spanyolország Empty Spanyolország

Témanyitás by Amarilla Darwin on Kedd Jan. 03, 2012 6:25 pm

....
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.

Spanyolország Empty Re: Spanyolország

Témanyitás by Naomi Verhoeven on Szer. Aug. 22, 2012 11:57 am

*Már öt napja, hogy ott hagyták Fair Islét, és elrángatta a Loieljét a spanyol tengerpartra, Barcelona városába. Az elmúlt napokban állandóan pörög a Verhoeven-lány, és le se lehet lőni, hiszen mindig kitalál valamit, hogy ne unatkozzanak. Ezen kívül Nao átment fényképezőgép-gyilkosba is ugyanis öt nap alatt kettőt tönkretett, és három memóriakártya teljesen megtelt a képektől, mert a belga lány mindent dokumentálni akar., hogy aztán később lerajzolhassa. A mai reggel is szokásosan indult: felkeltek, reggelizitek, Naonak egész idő alatt be nem állt a szája – kivéve akkor, amikor épp táplálkozott -, fülelt, hogy a többi vendég miről beszél, és amikor meghallotta, hogy lehet hajókázni, akkor csillogó szemekkel, hollandul neki állt pofázni szegény Milannak, hogy menjenek el sétahajózására, amibe végül is a fiú beleegyezett, szóval most a hajón vannak, és Naomi a korlátnak támaszkodva birizgálja a fényképezőgép pántját.* - Kíváncsi vagyok milyen Ibiza. Még soha életemben nem voltam ott, bár Barcelonában se. Valljuk be, ezek a spanyolok tudnak valamit. Szívesen ideköltöznék néhány hónapra a Fyron helyett. Fair Islének olyan kiszámíthatatlan az időjárásra azok miatt az idióta szárnyasok miatt. A spanyoloknál meg igaz, hogy rohadt meleg van, de már hozzászoktam, te is lebarnulsz, én meg megcsillogtathatom a csodás spanyol tudásomat. Mázli, hogy a Jenaelbe ideiglenesen volt egy spanyol csaj, akit rávettem, hogy tanítson meg az anyanyelvén, mert most nagyon megszívnánk. Téényleg, Portugáliába nem akarunk átmenni? A franciákból nem kérek, az olaszokat nem szeretem. Korzika? Az is itt van a közelben… Vagyis hát picivel feljebb. Milaaan, ha befejeztük a Fyron-t, akkor egyszer beutazzuk kettesben az egész világot? Egyébként mennyire szereted a szerencsejátékokat? Azon filózom, hogy Monte Carlo-ba is el kéne menni, de ha függő vagy, akkor nem megyünk, mert nem akarom súlyosbítani a szerencsejáték-mániádat. Ja, amúgy kikapcsoltad a telefonod? Mert én igen. Állandóan zaklatnak, pedig világosan megmondtam Kiliannak, hogy Ionatan a főnök, de mégis hívogat. Egyébként a srácok üzenik, ha még nem mondtam volna, hogy meg akarnak ismerni. Vagyis, hát Pieter-t ismered, meg azt hiszem, hogy Alain-t és Adrian-t is. Roxane-t láttad, de Kiliannal, Borisszal meg Ionatannal és Laurával még nem találkoztál. És amúgy ugye tudod, hogy holnapra neked kell kitalálni valamit? *hadarja villámgyorsan, és talán be kéne fogni a száját, mert a végén elfelejt levegőt venni. Továbbra is fogja a korlátot, és nem a kék tengert bámulja, hanem Milan-t miközben dumál. A Földközi-tenger most marhára nem tudja érdekelni, hiszen folyton látja, így inkább próbálja több beszéddel és kevesebb kattingatással eltölteni azt az időt, amit a hajón kell tölteniük.*

Egy Rontásűző, akinek a szépen felépített életét egyetlen tettel szétrobbantotta, majd saját erőből kezdett el építkezni. Egy lány, kinek édesanyja meghalt, apjával pedig sajátkezűleg végzett. Egy klánvezető gyermeke, aki saját vállalkozásba kezdett. Egy lidérc, akinek végre fel kell nőnie. Végül pedig egy Loeil, aki tűzbe tenné a kezét a társáért.

Tyaeloria Perathon belga elszánt Rontásűzője, Milan Wouters Loielje egyébiránt szerelme
    Milan Wouters
    Milan Wouters

Témanyitás by Milan Wouters on Szer. Aug. 22, 2012 12:18 pm

*Azért Milant sem kellett olyan sokat győzködni: elég hamar kötélnek állt. Persze a tengert már elég jól ismeri, hiszen élete elmúlt hatvan évét a tengerparton töltötte, de azért a kettő nem ugyan az. A spanyol tengerpartot vélhetően mindig a boldogsággal fogja összekötni. Így hát némi megbeszélés, hajókeresgélés és pénztárca-könnyítés után már a hajón állnak. Milan kényelmesen támaszkodik a korláton, szemében jókedvű csillogással figyelve a tengert, vigyorogva hallgatva Naót.* - Én sem jártam még arrafelé, szóval nem is fog megártani, ha megnézzük. A portugálok annyira nem érdekelnek, de ha szeretnéd, akkor átmehetünk *villant egy ellenállhatatlan mosolyt a lányra, majd visszafordul a tenger felé.* - Nézd, Nao, oda megyünk, ahová csak szeretnéd. A világjárásban pedig végképp benne vagyok *nevet fel.* - Világ életemben szerettem volna megnézni a piramisokat, a Yellowstone-t, Tokiót, az Alpokat, Isztambult, Moszkvát, és sorolhatnám még *vigyorog.* - Ha pedig te is csatlakozol, pláne jöhet *bólint, aztán tovább hallgatja a másikat. A szerencsejátékokra szusszant egyet.* - Igazából emlékeim szerint még egyszer sem próbáltam. Vagyis sokat pókereztem például, de az nem tétre ment *mondja, közben elhessegetve a tényt, hogy az öccsével meg az édesanyjával játszották a legjobb póker partikat.* - Nem, de igazából mindegy is, mert nem keresnek túl sokan *nevet fel.* - Kevés ember tudja a számomat, meg hát le is cseréltem, amikor eljöttem Fyronba. Egyébként még nem említetted, de én is szeretném megismerni őket. Ahogy mondtad, Pietert ismerem, meg Alainra és Adrianra is emlékszem. Ha hazamentünk, szívesen találkoznék velük *mondja, ismét a lányra mosolyogva, majd visszatérve a hullámok bámulásához. Igazából a napokban már feltűnhetett a másiknak, hogy Milan kicsit olyan, mintha nem lenne teljesen biztos benne, hogy hogyan is viselkedjen körülötte. Biztos az érzéseiben, nem arról van szó, csak hát mindig a testvérének tartotta a csajt, és ez így most kicsit... Fura. Egyébként nem zavarja a sok dumálás, már kezd hozzá szokni, elvégre Naót már vagy öt napja próbálja leütni, de mivel eddig nem sikerült, úgy érzi, ez után sem fog. És valahol azért élvezi ám...* - Amúgy nem látom okát, hogy mégis miért kellene nekem kitalálni bármit is, amikor te úgyis tele vagy ötletekkel *kuncog fel. Ő amúgy nagyon élvezi a hajóutat, lehet, hogy még jobban is, mint ahogyan majd a szigeten való nézelődést fogja. Szereti a tengert: a hullámok moraját, a sós illatú levegőt, a ragyogó napot a fejük felett, a mediterrán nyugalmat. Mindent, ami ehhez tartozik.*

Hogy mégis mit kell tudni Milanról? Nos, sokkal de sokkal többet, mint amit valaha is fogsz. A halál, a fájdalom, a magány olyanná tette, amilyen sosem akart lenni. Nyitottnak tűnik, de közben hét lakat alatt tartja az igazi önmagát. Gondtalannak, miközben romokban áll benne minden, és hiába próbál, nem tud a törmelék fölé kerülni. Fuldoklik a portól, és a mellkasára zuhant kövektől, amiket nem tud arrébb lökni, mert közben az apja lefogja a kezeit. Igyekszik szabadulni és megtalálni a helyes utat, vagy legalább valakit, akivel együtt küzdhetnek a tévelygés végtelen dzsungelében, valakit, aki bebizonyítja, hogy nem olyan rossz rontásűző, aki elfeledteti vele, hogy ő a hibás a testvére és az édesanyja haláláért, aki meggyőzi, hogy nem tett tönkre mindent azzal, hogy túl gyenge volt. Kell egy ellenpont. Még akkor is, ha ő maga úgy érzi, senkiben nem bízhat igazán...

Rebecca Taylor belga rontásűzője
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven

Témanyitás by Naomi Verhoeven on Szer. Aug. 22, 2012 1:04 pm

*Hát, ha győzködni kellett volna, akkor is előbb-utóbb megunta volna a csaj könyörgését, mert ilyen szempontból nagyon akaratos tud lenni, ha akar, bár most már leszokott róla, hogy rákényszeríti az akaratát Milanra, de akkor biztosan megpróbált volna valami kompromisszumot kötni, hogy mozduljanak ki a szállodából. A spanyol tengerpartra Nao mindig is boldogan gondolt az után, hogy hallott róla. Mostantól meg tuti, hogy boldogan fog gondolni rá, hiszen azzal töltött el egy teljes hetet, vagy azzal tölt egy hetet, akit a legjobban szeret. Szóval vigyorogva áll, figyeli Milan-t, és traktálja a hülyeségeivel.* -Remek, reméljük, hogy valami szép helyre bukkanunk ott. Egyébként nem szükséges elmenni a portugálokhoz, vagyis csak akkor megyek, ha tudsz vezetni, és akkor bérelünk egy kocsit, bár amilyen jók a tájékozódási képességeim térképen… Simán eltévedünk *nevet fel, az ellenállhatatlan mosolyra pedig halványan elpirul, és megpuszilja a másik arcát. Örül neki, hogy egy picit is jókedvűnek látja a másikat, hiszen amik Fyron-ban történtek velük… Nos, valószínűleg egyiküknek sem volt valami kellemes élmény, ezért is döntött úgy, hogy most fogják magukat, és kettesben elvonulnak jó messzire az iskolájuktól.* - De ahová te nem akarsz menni, oda nem kényszerítelek *mosolyodik el halványan, és ártatlanul mered a másikra, majd vidáman megcsillannak a szemei, amikor Milan mesélni kezd, hogy hová menne legszívesebben.* - Vigyázz, a végén bezárlak egy piramisba! *csipkelődik, és nyelvet ölt a másikra. Persze nem lenne képes rá, hogy szándékosan bezárja Milan-t, bár arra képes lenne, hogy véletlenül mindketten bent ragadjanak néhány, foszladozó halott és porosodó tárgyak között. * - Tokiót megnézném. Oroszul pedig tudok! Szóval mehetünk Moszkvába is, bár azt majd akkor, ha nagyon nagy kánikula lesz, jó? Az Alpokról is tudnék mesélni, Isztambul meg… Többnejűségre pályázol, mi? *nevet fel végül, és nem tehet róla, de most csak szeretetből piszkálja a másikat meg a hülyeségeit sem képes visszatartani.* - Yellowstone-ba is egyszer elmegyünk, ha annyira szeretnél. De! Nem etethetsz meg a farkasokkal! *kuncog tovább, és könnyen előfordulhat, hogy napszúrást, vagy hőgutát kapott, de az is lehet, hogy a szerelem teszi ezt vele. Ki tudja… Végül is az a lényeg, hogy Nao egy idióta, és nem biztos, hogy gyógyítható.* - Az természetes, hogy megyek. Most már tényleg nem tudsz levakarni magadról, Milan Wouters! *fenyegetőzik játékosan, de Milan most már tényleg nem fog megszabadulni Naótól, kivéve, ha az a lökött meg nem öleti magát, de azt meg nem tervezi, szóval jó darabig a nyakán lesz. Aztán el kezdi taglalni Monte Carlo-t és a szusszantásra felvonja a szemöldökét.* - Remek! Akkor oda is benézhetünk. Mondjuk én alapból béna vagyok benne, de mindegy. Te meg akkor elvileg nem fogsz rászokni, szóval csak körbenézünk *villant egy ezerwattos mosolyt, és szép lassan kezd visszatérni a régi hiperaktív énje, bár az is előfordulhat, hogy a mostani sokkal jobban pörög, mint a régi.* - Mázlista *horkant fel a mobilos témára, majd gonoszan felcsillannak a szemei.* - Lehet mobilt kéne váltanom. Akkor nem zaklatna Kilian *vigyorog sunyin, majd bólint arra, hogy csak kevesen tudják a másik számát.* - Akkor megtisztelve érzem magam, hogy hajlandó voltál megadni a számodat *vigyorog szélesen, majd ugye említi, hogy a további exjenaeles kíváncsi Milanra.*- Akkor most mondom. Előre szólok, hogy Kil eléggé kiállhatatlan tud lenni, szóval, ha bunkó, akkor nézz keresztül rajta. Bár nem hinném, hogy be merne szólni. Boris meg kissé, fura, és enyhén morbid a humora… Azt hiszem, az orosz vér teszi. Laura meg… Hiperaktív, de szeretni való. Ionatan meg jóformán a legnormálisabb mindközül. Ja, Roxane meg a különbejáratú plázacicánk. Szegény Pieter meg van áldva vele, mert ő a Loielje *sztorizik vidáman a társairól, és halványan mosolyogva figyeli másikat. Egyébként feltűnt neki, hogy furcsa a másik, de ő se nagyon tudja hogyan álljon a dolgokhoz, szóval nem teszi szóvá, inkább szép csendesen elhallgatja az észrevételét, és ontja magából a hülyeséget. Nao egyébként tényleg lelőhetetlen, szóval Milan kénytelen lesz hozzászokni.* - Nem én vagyok tele ötletekkel, hanem a többi vendég. Én csak fülelek. Jó, az esetek többségében én találok ki valamit, de a hajózás nem az én érdemem, és gondoltam azért hagylak téged is érvényesülni *pislog ártatlanul, és magában mereng az elmúlt napokon.*

Egy Rontásűző, akinek a szépen felépített életét egyetlen tettel szétrobbantotta, majd saját erőből kezdett el építkezni. Egy lány, kinek édesanyja meghalt, apjával pedig sajátkezűleg végzett. Egy klánvezető gyermeke, aki saját vállalkozásba kezdett. Egy lidérc, akinek végre fel kell nőnie. Végül pedig egy Loeil, aki tűzbe tenné a kezét a társáért.

Tyaeloria Perathon belga elszánt Rontásűzője, Milan Wouters Loielje egyébiránt szerelme
    Milan Wouters
    Milan Wouters

Témanyitás by Milan Wouters on Szer. Aug. 22, 2012 2:03 pm

*Eleve: Milan elég könnyen fejet hajt Nao akarata előtt, mert azt akarja, hogy a másik jól érezze magát. És ha Nao boldog, akkor általában ő is az, ilyen egyszerű.* - Hát, vezetni tudok, szóval bérelhetünk *kuncog.* - Ezek után viszont azt hiszem, felülvizsgálom a térképet, mielőtt elindulunk *vigyorog. Úgy, hogy vezethet, egyből jobban tetszik neki a dolog, mert sok lehetősége igazából még nem volt rá. Évekkel ezelőtt megszerezte a jogsit, egyszer-kétszer volt is esélye, hogy vezesse valakinek a járgányát. A puszira egyébként rá kerül a pirulás sora, de csak egy egész kicsit pirosodik ki az arca, szóval inkább vissza is fordul a tenger felé.* - Figyelj, ha te jól érzed magad, akkor én is, úgyhogy oda megyünk, ahová szeretnél *mondja jókedvűen. Arra, hogy bezárják egy piramisba, felnevet, és rávigyorog a csajra.* - Még ki is nézem belőled. Bár valószínűbb, hogy véletlenül zársz be mind a kettőnket, és múmiákat kell irtanunk *nevet. Hiába, elég jól ismeri már Naót. Ja, hogy ő még mindig nem hajlandó használni a rontásűzői képességeit? Az nem számít. Nem is tervez különösebben kitérni rá, ugyanis amikor az öccse meghalt, elhatározta, hogy ő soha többé nem fog rontásűzéssel foglalkozni.* - Tokióban is elboldogulunk, ugyanis a japánt legalább olyan jól beszélem, mint az oroszt, tehát úgy a felsőfokú nyelvvizsga szintjén. Egyébként igen, oda nyár közepén érdemes menni, a legnagyobb hőségben, mert akkor talán nem fagyunk halálra *vigyorog. A többnejűségre felnevet.* - Hát, reménykedtem, hogy nem jössz rá a valós szándékaimra, de sajnos lebuktam, úgyhogy úszott a terv *pillant Naóra ártatlanul, tekintetében huncut csillogással. Amúgy ez abszolút nem zavarja Milant, mert hát tudja, hogy a lány csak csipkelődik.* - Ha annyira farkascsemegét szeretnék csinálni belőled, egyszerűen kikötözlek a fenyvesben teliholdkor, és akkor még az utazási költséget is megspórolom *jegyzi meg, ezúttal ő piszkálódik. Egyébként mint említettem, abszolút nem zavarja, hogy Nao ilyen lökött a napokban. A következő mondatra is felnevet, nagyon jól tudja, hogy esélye sincs lerázni Naomit, de nem is akarja. Amúgy meg nem is hagyná neki, hogy kinyírassa magát, szóval amiatt sem kell aggódni.* - Oké, benne vagyok. Egy-két partit azért majd lejátszanék *vigyorog a másikra.* - A mobilváltás nem rossz ötlet, bár az azért fontos lehet, hogy téged elérjenek, nem? *vonja fel a szemöldökét érdeklődően. Egyelőre ugyanis még semmi köze sincs az egész újonnan alakuló klánhoz, mert hogy nem rontásűző. Legalábbis ő magabiztosan kitart emellett az álláspont mellett. Szóval az utóbbi hetekben Nao elől el-eltűnő hirdetések mögött nem az ő munkája áll...* - Érezd is *kuncog. Aztán hallgatja a többi rontásűzőről szóló kiselőadást, és az utolsó mondatra felvonja a szemöldöke.* - Pieternek egy plázacica a Loeilje? Szegény srác *horkant fel.* - Amúgy a bunkóság nem zavar különösebben, szóval Kiliannal nem lesznek gondjaim. A morbid humor sem zavar különösebben, úgyhogy Borisszal is minden rendben lesz, és a hiperaktivitást is tudom kezelni *kacsint Naóra. Hát, igen, a belga lány épp elég nagy energiabomba tud lenni néha, szóval nem fogja zavarni.* - Á, értem. Egyébként nekem nincsenek különösebb ötleteim, szóval inkább rád hagyatkozom *villant egy újabb sármos mosolyt a lányra, aztán jobb híján elhallgat, és pislog maga elé. Ő nem olyan nagy dumás, szóval hagyja, hogy Nao szövegeljen.*

Hogy mégis mit kell tudni Milanról? Nos, sokkal de sokkal többet, mint amit valaha is fogsz. A halál, a fájdalom, a magány olyanná tette, amilyen sosem akart lenni. Nyitottnak tűnik, de közben hét lakat alatt tartja az igazi önmagát. Gondtalannak, miközben romokban áll benne minden, és hiába próbál, nem tud a törmelék fölé kerülni. Fuldoklik a portól, és a mellkasára zuhant kövektől, amiket nem tud arrébb lökni, mert közben az apja lefogja a kezeit. Igyekszik szabadulni és megtalálni a helyes utat, vagy legalább valakit, akivel együtt küzdhetnek a tévelygés végtelen dzsungelében, valakit, aki bebizonyítja, hogy nem olyan rossz rontásűző, aki elfeledteti vele, hogy ő a hibás a testvére és az édesanyja haláláért, aki meggyőzi, hogy nem tett tönkre mindent azzal, hogy túl gyenge volt. Kell egy ellenpont. Még akkor is, ha ő maga úgy érzi, senkiben nem bízhat igazán...

Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven

Témanyitás by Naomi Verhoeven on Szer. Aug. 22, 2012 2:40 pm

* Az igaz, de Nao igy úgy van már vele, hogy ha a másik jól érzi magát, akkor ő is boldog lesz. Mondjuk, ő már attól boldog, hogy nem kell többé bunkósággal álcázni az érzéseit és sikerült zöld ágra vergődni Milannal. Na meg, hogy Cornelis se nagyon avatkozhat bele a dolgokba.* - Ó, király. Kezdelek egyre jobban imádni, ha már el is tudsz furikázni *csillognak vidáman a szemei, és szélesen vigyorog. A térképes dologra halkan felnevet, és rázza a fejét.* - Jó, na. Terepen tudok tájékozódni meg térképen is, ha helyes beállításban nyomod a kezembe, mert én hajlamos vagyok rá, hogy elnézzem a dolgokat *szól vissza megjátszott durcássággal, majd ugye puszit nyom a másik arcára. Halványan elmosolyodik, amikor meglátja Milan reakcióját, ellöki magát a korláttól, és hátulról átkarolja a másik nyakát.* - Jó, de ha azt mondom, hogy gyere be velem egy full rózsaszín épületbe és shoppingolj velem, akkor bejössz? *kérdi halkan, de nem gondolja komolyan, mert ezzel csak Roxane-t akarta parodizálni.* - Egyébként tényleg nem akarod semmit rád kényszeríteni *mosolyodik el halványan, és összeborzolja a másik haját.*- Hát, önszántamból nem tenném meg. Viszont történhetnek véletlenek… *pillázik ártatlanul, majd a múmiairtásra hangosan felnevet.* - Persze. És te majd szépen felgyújtod rajtuk azt az izét, amivel befedték őket, mi? Én meg majd marionett-bábuként rángatom őket, hogy egymásnak essenek *viszi tovább a gondolatmenetet, mert tényleg képesek lennének felforgatni az egész piramist. Pláne, hogy Nao milyen bajkeverő tud lenni, ha akar… Egyébként a lányt nem zavarja, ha Milan nem akar Rontásűző lenni, nem fogja nyaggatni vele.* - Ó, remek. Akkor megtaníthatnál japánul, mert azon a nyelven én is beszélnék. Az orosz meg nekem is megy, hiszen egy ruszkitól tanultam *vigyorog, majd amikor az orosz időjárást kezdik el taglalni, akkor szélesen vigyorog.* - A hideget jól viselem. Szerzünk olyan vastag öltözéket, és simán elboldogulunk *kuncog egy sort, majd ugye elsüti a többnejűséges poént.* - Sajnos nem vagyok hülye. Meeg nem vagyok hajlandó osztozni rajtad mással *vonja meg a vállát, elengedi a másikat és viszonozza az ártatlan pillantásokat.* - Köszi, Milan. Szeretlek, mondtam már? Micsoda barbár módszer kikötözni egy fenyőhöz! Ennél kreatívabb nem tudnál lenni? *háborodik fel, majd nevetésben tör ki, és csak csóválja a fejét. * ~ Még hogy kiköt egy fenyőhöz… Micsoda gondolatok… * morog magában, de nem vette magára a piszkálódást, sőt élvezi. Nagyon is élvezi. És az határozottan jó, hogy Milan tisztában van azzal, hogy mire vállalkozott, amikor összejött ezzel a lököttel. Nao pedig azzal van tisztában, hogy Milan megvédené, ha bajba kerülne.* - Csak nehogy a végén egy zsák pénzzel távozzunk *kuncog.* - Annyira nem fontos. Csak Kilian unatkozik, és olyankor szokása, hogy hívogat. Általában olyanokat szokott kérdezni, hogy elmehetnek-e Izlandra melózni meg ilyesmik. Semmi extra, bár mielőtt elmentem volna világosan beközöltem, hogy a Brit-szigeteken, Észak-Franciaországban, Luxemburgba, Belgiumba, Hollandiába meg Norvégiába átmehetnek. naná, hogy nem fogta fel. Vagy csak engem akar bosszantani, nem lényeg *legyint, mert egyébként a német srác tényleg ilyen hülyeségekkel akarja bosszantani Naót.* - Meg vannak ők nélkülem, hidd el. Annyira már összeszoktak… *vonja meg a vállát, majd szélesen elvigyorodik.* - Meg különben is. Én veled akarok lenni, és eleget bámultam már a képüket. Azt meg hozzá sem teszem, hogy te jobban nézel ki *teszi hozzá ártatlanul mosolyogva.* - Annak veszem *puszilja meg ismét a másikat, majd megfordul, és ő is a tengert kezdi bámulni.* - Igen, ő is felletébb sajnálja magát. Pláne, hogy Roxane szereti kihasználja a Loielséget, és mindig Piete-tel cipelteti az újonnan vásárolt cuccait. Kezdesz örülni, hogy fiús Loieled van? *nevet fel, egyébként Nao mióta Milannal van kezd egy cseppet lányosodni, szóval csak félig igaz ez az állítás.* - Igen, mert a bunkósághoz volt időd hozzászokni by én. De Kilian úgy is fél tőlem a múltkori óta, szóval befogja a pofáját. Boris meg kiszámíthatatlan, de szerintem őt a legkönnyebb kezelni. A hiperaktivitást ne is emlegesd… *magyarázkodik, egyébként kezd elege lenni magából, mert az ilyen szintű pörgéshez nem szokott még vissza, és irritálja saját maga. A kacsintásra egyébként újra elvörösödik.* - Jól van, de ugye tudod, hogyha rám hagyatkozol, akkor előbb-utóbb életveszélybe kerülünk? *kuncog, a sármos mosolyra meg csak zavartan mosolyog. *

Milan Wouters
    Milan Wouters

Témanyitás by Milan Wouters on Szer. Aug. 22, 2012 3:43 pm

- Hát, nincsenek nagy igényeid *nevet fel jókedvűen.* - Ha már azzal így növelem a presztízsemet, hogy furikázlak, akkor nem lesz nehéz dolog megtartani *vigyorog a csajra. Egyébként abszolút nem ilyen biztos a dolgában, éppen ezért is vicceli el a témát. Hát igen, a csaj hosszas szerelmi vallomására sem tudott különösebben jól reagálni, noha kimondta már a szeretlek szót, ami végül is több, mint a semmi.* - Oké, akkor majd csak azt ellenőrzöm, hogy északra legyen észak *nevet fel a következő szavakra. A puszira ugyebár elpirul, majd a nyakába kapja Naót, mire kuncog egyet, amiből aztán hangos nevetés lesz a következő kérdésre.* - Nem, akkor elviszlek egy jó elmegyógyászhoz *vigyorog szélesen.* - Túl jól ismerlek, ha te önszántadból be akarsz menni egy ilyen helyre, akkor valami súlyos mentális károsodást szenvedtél *teszi még hozzá nevetve. Egyébként eléggé örül is ennek a ténynek, mert hát nem szívesen sétálgatna a shoppingoló Naomi után. A hajkócolásra csak szusszant egyet, majd megigazítja a frizuráját, és közben már nevet is a következő szavakon.* - Körülötted elég gyakran szoktak ilyen véletlenek történni, nem gondolod, Nao? *kérdezi vigyorogva.* - Tutira. Megoldjuk *nevet, ahogyan elképzeli a lángoló múmiákat dobálgató csajt. Igen, nem kétség, hogy még lehetséges is lenne a jelenet, ha beszabadulnának egy olyan piramisba, ahol élőholt múmiák vannak...* - Szívesen megtanítalak *mosolyog a lányra.* - Nem annyira vészes, csak az írás a problémás, maga a beszéd annyira nem durva *mondja, az oroszra meg vigyorogva bólogat. Az időjárásra felnevet.* - Ahogyan már az előbb is mondtam, mi megoldjuk, bármiről is legyen szó *vigyorog jókedvűen.* - Oké, legalább nem vagyok egyedül abban, hogy nem osztozkodom *mosolyog Naóra, láthatóan komolyan gondolva, amit mond. Amikor a kreativitását kezdik firtatni, megint nem tudja megállni nevetés nélkül. Hihetetlen egy nőszemély!* - Ezek szerint az a legnagyobb problémád, hogy éppen a fenyőhöz kikötözést választottam, a farkasok nem is izgatnak? *vigyorog. Egyébként tök jók, ahogyan ácsorognak a tengerparton, a ragyogó napsütésben, és arról tárgyalnak, miként nyírnának ki néhány rájuk támadó múmiát egy piramisban, vagy hogyan öltözködnének Moszkvában, vagy mit is csinálnának, ha Nao éppen közeledne ahhoz, hogy farkaseleség legyen belőle.* - Á, értem. Hát, ez esetben végül is lehet, hogy tényleg érdemesebb lenne számot váltani *nevet a kilianos dologra. Arra, hogy ő jobban néz ki, ismét felkuncog.* - Ez jó hír, mert akkor egy rontásűző sem fog tudni elcsábítani tőlem *mondja, miközben hirtelen az agya egyik zugából bevillan a depis Milan, és megjegyzi, hogy pedig már egészen hozzászokott ahhoz, hogy a rontásűzés vesz el tőle mindent... De ezt a gondolatot gyorsan elhessegeti, bár egy pillanatra átfut az árnyék a szemein, szóval ha Nao figyel, ezt azért észreveheti. A puszira azonban már elmosolyodik, aztán halkan kuncog egy sort Piete-en.* - Mindig is örültem neki, nem bírtam volna ki, ha egy nyávogó valakivel kötnek össze egy életre... Egyébként a legkevésbé sem aggódom miattuk, biztosan ki fogunk jönni *nyugtatja meg Naót, a hiperaktivitásra pedig felnevet.* - De én így szeretlek *mondja, mert erősen sejti, mire fel az utolsó megjegyzés. Arra, hogy előbb-utóbb életveszélybe kerülnek, megint csak nevet.* - Már megszoktam, és egyébként is, engem abszolút nem zavar, legalább nem unjuk el magunkat *válaszolja, aztán ismét a tengerre fordítja a pillantásra, és immár kiszúrja a szigetet is. Lassan úgy tűnik odaérnek...*

Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven

Témanyitás by Naomi Verhoeven on Szer. Aug. 22, 2012 4:20 pm

- Veled szemben? Miért is lennének? *jelenik meg egy pimasz mosoly az arcán, majd megvonja a vállát.* - Ó, igazság szerint csak ki akarom használni, hogy végre nem kell könyörögöm Kiliannak, ha el akarok menni valahová. Tényleg, mi a kedvenc autód? *vigyorog ártatlanul, és igen, kocsit akar venni. És nem is valószínű, hogy le lehetne róla beszélni. Egyébként nem is csodálkozott azon a reakción, amit Milanból váltott ki, hiszen eléggé letámadta a témával, és mivel ami a szívén, az a száján, ezért hosszú sorokon, oldalakon keresztül taglalta az érzéseit.* - Jól van. Én meg igyekszem majd, hogy észak északon maradjon *vigyorodik el, majd átkarolja a másik nyakát, és együtt a fiúval.* - Csak akkor vagyok hajlandó elmegyógyászhoz menni, ha te vagy az, vagy veled együtt kezelnek *kuncog, majd a mentális károsodásra felhorkant.* - Előfordulhatott, hogy a legutóbbi balesetem óta mentálisan károsodtam. Azóta folyton füst szagot érzek, és valami kis hang beszél a fejemben: „Ejnye Naomi! Nem kellett volna gyújtogatni a fenyvesben...”*nevet fel hangosan, mert csak hülyéskedik a drága. Egyébként, ha Nao vásárolni akar, akkor általában könyvet, vagy fegyvert vesz. Oda meg csak elkíséri Milan… A szusszantásra felnevet, és a másik fülébe suttog.* - Ejnye, milyen hiú ma valaki. Reggel borzalmasabb állapotban voltál*piszkálja a másikat, a véletlenekre meg dünnyögni kezd és ártatlan fütyörészésbe fog.* - De az is csak azért van, mert a jó Isten nem akarja, hogy halálra unjam magam, és hogy lefoglaljam a körülöttem lévőket.* kacag, majd a piramisos eseten csak nevet.* - Talán annyira menők leszünk, hogy tévébe is kerülünk *vigyorog, majd a japán nyelvtanulásra csak még szélesebb lesz a mosolya.* - Köszönöm, és tudom, hogy az írás a problémás *jegyzi meg halkan, majd jókedvűen felnevet.* - Ó, mi mindig mindent megoldunk, még azt is, amit nem *Zsebel be egy újabb puszit Milan, majd az osztozkodásra halványan elmosolyodik.* - Nem is kell. Egy részt, nem tudok arról, hogy a többférjűség lehetséges dolog lenne. Más részt, most már a világ minden kincséért se hagynálak el, kivéve! Ha eltévedek, de azt meg nézd el nekem *duruzsolja a másiknak, hogyha netán a hajón valaki értene hollandul, akkor az se hallhassa meg.* - Igen! Mert barbár módszer! És hol lenne a kihívás? Karmokká alakítom a kezem, elvágom a köteleket és lemészárolom a farkasokat. Ebben hol a móka? *kérdi ravasz mosollyal. Amúgy tényleg profik abban, hogy egy ilyen idilli nap ilyen hülyeségekről dumáljanak.* - Na látod! Igazam van, vagy lekoptatom Kilian-t. Majd meglátom. Keresek majd egy boltot Barcelonában *nevet fel, majd a rontásűzős dologra elhúzza a száját, pláne mikor meglátja a másik szemeiben azt az árnyékot.* - Senki és semmi nem tudna elszakítani tőled. Most már nem *mondja halkan, majd Milan álla alá nyúl, magához húzza, és megcsókolja. Amikor hozzáér az ajka a másikéhoz, akkor megremeg, majd mikor elhúzódik a másiktól, akkor pedig már ártatlanul pislog rá.* - Egy valaki tudná elérni, hogy elszakadjak tőled. Az te vagy *mondja halkan, és megcirógatja a másik arcát.* - Azért valljuk be, én is tudok nyafogni *nevet fel halkan, és ragyogó szemekkel tekint a másikra.* - Örülök neki, hogy örülsz nekem *ölti ki a nyelvét játékosan, majd halványan a mosolyog. A hiperaktívságára a tett megjegyzésen csak kuncog. Kissé süt a lányról, hogy mennyire szereti a másikat.* - Akkor jó, mert én nem tudok másmilyen lenni… * suttogja, a megszokáson pedig jót derül.* - Figyelj, mindig kitalálok neked valami programot *vigyorodik el szélesen, és ő is észreveszi a közeledő szigetet, szóval szépen el kezd fényképezgetni, ami tovább ontja a megjegyzéseit.*

Milan Wouters
    Milan Wouters

Témanyitás by Milan Wouters on Szer. Aug. 22, 2012 5:28 pm

*Az első kérdésre csak kuncog, amikor azonban az autókra terelődik a szó, nem váratja a lányt a válasszal.* - Kia Sportage. Feketében, sötétkékben vagy narancssárgában *feleli vigyorogva.* - Egyébként ha lenne kocsim, én szívesen fuvaroználak mindenfelé, de sajnos azt egyelőre még nem engedhetem meg magamnak *teszi még hozzá, kissé zavartan, mert hát kicsit azért kellemetlen, hogy voltaképpen csak a tandíjra meg a ház fenntartására van pénze. Ja, igen, hoppá. Nao még nem is tudja, hogy őt kitagadták a klánból meg a Wouters családból... Hát, ez egy kicsit kellemetlen. De mivel nem nagyon tudja szóba hozni, ezért úgy dönt, hogy azt majd egy másik alkalommal említi meg. A következő megjegyzésre megint csak kuncog, az elmegyógyászosra pedig felnevet.* - Ha gondolod, majd elvégzek egy képzést, hogy agyturkász lehessek, és akkor majd kikúrállak *vigyorog szélesen. A következő mondatokkal Naomi újabb nevetést fakaszt Milanból.* - Az a hang nem hasonlít esetleg egy kicsit az enyémre? *kérdezi, továbbra is vigyorogva. A heti tendenciát nézve vélhetően be fog állni a szája, vagy legalábbis nagyon el fognak fáradni az arcizmai, tekintve, hogy az idő legnagyobb részében mást sem csinál, mint vigyorog és nevet. Úgy tűnik, tele van boldogsághormonokkal... Pedig nem is evett túl sok csokit. Egyébként is inkább a sós ízeket szereti.* - Tudom *kuncog.* - De az reggel volt, most pedig a nap közepe van *mondja jókedvűen. Akkora katasztrófa azért nem történt, elég könnyű visszaigazgatni a haját, meg egyébként is, Nao azonnal eltereli a figyelmét a körülötte előforduló véletlenekkel.* - Minden bizonnyal *nevet fel megint. A tévésre csak kuncog és bólogat, a köszönetre pedig barátságosan rámosolyog, jelezve, hogy szívesen teszi. Aztán újabb puszit szerez, aztán szóba kerül a többnejűség.* - Ez valószínűleg azért van így, mert férfiakból kevesebb van, mint nőkből, szóval nekünk lehet több, esetetekben viszont nem fair *vigyorog a csajra.* - Amúgy az eltévedést elnézem, majd megyek, és megkereslek *kuncog fel, aztán a farkasosra megforgatja a szemét.* - Lusta vagyok nagyobb kihívást kitalálni, szóval kénytelen vagy megelégedni ennyivel *zárja le, de persze továbbra is vigyorog.* - Hümm, nem ér rá,ha visszamentünk? Nincs kedvem körbejárni Barcelonát egy telefonszaküzletért *sóhajt fel. Egyébként is megfigyelhető, hogy minél melegebb van, annál kevésbé van kedve mászkálni a városokban. A csókot kissé bizonytalanul viszonozza, és érzi Nao remegését, így közben végigsimít a lány hátán.* - Nos, én pedig nem akarom, hogy elmenj *vallja be halkan, majd visszatérnek a másik lökött rontásűző haverjaira. A nyafogásra felkuncog.* - Oké, egy-null. De már megszoktam, és mivel az is hozzád tartozik, elvileg azt is szeretnem kell. Gyakorlatilag meg kibírom, mert megéri *mosolyog rá. Arra, hogy Naomi nem tud másmilyen lenni, felnevet, és megcsóválja a fejét.* - Azzal én tökéletesen tisztában vagyok. *Amikor a lány azt mondja, hogy mindig kitalál valami programot, ismét felkuncog, aztán hagyja, hogy a másik fényképezzen meg dumáljon, és nem is nagyon szól közbe, csak vigyorog. Aztán, amikor megérkeznek a szigetre, az első, amit kiszúr, az egy étterem, és persze egyből jelez a szervezete, hogy ideje enni valamit. Szóval elrángatja Naomit, és ha a lány hagyja, akkor nem számít, mennyire kicentizi a pénzt, meghívja őt is egy ebédre. Hogy ez után mi a program... Hát, az meg majd még eldől.*

Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven

Témanyitás by Naomi Verhoeven on Szer. Aug. 22, 2012 6:16 pm

*A kocsis válaszra szélesen elvigyorodik, és felnevet.* - Fekete, az jól néz ki. A sötétkék elmegy, de a narancssárga… Mi vagy te, bohóc? *kuncog, majd mikor említik, hogy engedheti meg magának, akkor aggódóan megcsillannak a szemei.* - Ugye tudod, hogyha kell valami, akkor nyugodtan szólhatsz? *kérdi halkan, mert ő tényleg szívesen kisegíti a másikat, ha anyagi gondja lenne. Úgyis van elég pénze.* - Amúgy fuvarozni meg saját kocsi nélkül is tudsz, mert van egy közös kocsink. Vagyis a kocsi az enyém, de Kiliané a jogsi. De végre kisajátíthatom… *nevet fel gonoszan, hogy végre ki tudja játszani a rámenős németet.* - Remek. Nem csak sofőröm lenne, ha különbejáratú pszichiáterem! Csak erre vágytam *nevet fel.* - Az a hang? Hm. Hát, ha te szoktad suttogni a fejembe, hogy ne verjem agyon Kilian-t, ha tapló akkor lehetséges, hogy te voltál. Mondjuk, akkor meg kissé beteges, hogy már a hangodat is hallom, mikor a nem vagy közelemben. Ennyire fanatikus nem lehetek… *kuncog, és örül neki, hogy ennyire jókedve van a másiknak. Ezzel a kis nyaralással tényleg ez volt a célja, na meg megígérte, és az ígéreteit nem szokása megszegni.*- Jó, de reggel sokkal aranyosabb vagy, amikor kinyitod a szemed, és azt sem tudod hol vagy *mosolyog angyalian a másikra, és lehet, hogy nem jött rá a másik, de Nao galád módon azért tartja a gépet az éjjeliszekrényen, hogy álmában is fotózhassa.* - Ez így van! Tudom! Megmondta nekem, álmomban sugallta, hogy ez a küldetésem *nevet fel, majd letárgyalják a japán nyelvtanulást, és áttérnek a többnejűségre.* - A ti esetetekben meg az nem fair, hogy egyszerre több nővel kavartok. Akkor hogy is van ez? *vonja fel szkeptikusan a szemöldökét, majd felkuncog.* - Annyi minden köt már össze minket, hogy szerintem könnyedén megtalálsz *vigyorog szélesen, a lustaságra meg oldalba böki.* - Ugye tudod, hogy nem fogok megelégedni vele? Akkor ne farkasokat uszíts rám, hanem valami veszélyesebbet*nevet fel vidáman, majd a telefonszaküzletre csak vigyorog.* -Lustaság. De ha nem szeretnél keresgélni, akkor majd a Fair Islén kerítek egyet * böki oldalba a másikat miközben szélesen vigyorog. Aztán ugye megcsókolja a másikat, érzi a bizonytalanságot, de majd csak később teszi szóvá. Aztán mikor végigsimítanak a hátán, akkor lehunyja a szemét, és halványan mosolyogva hallgatja Milan-t.*- Akkor itt maradok veled, de lehetnél picit határozottabb * koppint a másik orrára játékosan, aztán megvonja a vállát a bunkóságos dologra.* - Én már leszoktam róla. Csak néhány kiváltságos személy hallgatja a bunkóságaimat. Lásd. Kilian Bäcker *kuncog halkan, majd a megéri szócskára elvörösödik.* -Akkor jó. Tudod mire vállalkoztál. Merész vagy, Milan, nagyon merész *nevet vidáman, majd az előző reag-ban leírt dolgokat csinálja, amíg ki nem kötnek. Egyébként el tudja rángatni kajálni, bár ő nem éhes még, szóval csak akkor fog enni, ha Milan nagyon nyaggatja vele. Aztán, ha a fiúnak sikerült megemésztenie, akkor valószínűleg megfogja a kezét, és keresztül-kasul bejárják Ibizát, aztán… Egyszer csak visszatérnek.*

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Szer. Feb. 19, 2020 3:56 pm