Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+97
Hunter Quinn
Ariana Lavene
Arleen
Mortem
Aksel Dalen
Morgan L. Lachemballe
Chloé Laneth
Charlotte Devon
Sariel
Rachel Morrow
Christopher Acerlot
Castin Noyers
Amélie Deneuve
Rhiane
Brin Mothsamery
Mary Helroy
Christine Caruso
Eliana De Lucia
Kiera Bellamy
Laschan Baltazaar
Laila Dalen
Morten Toov
Adrian R. Walker
Kornel Meisner
Abigail C. Rainheart
Raisa A. Wyberg-Merchant
Loras M. Merlioth
Lorette Cyrill Branimir
Ragnar Solberg
Bianca D. McCarthy
Mesélő
Abaddon
Morianna S. Clasqua
Lord Sayon Merlioth
Simone Bellerose
Jesmon Helar
Joyce Fleming
Erik Norgen
Caleb Helroy
Dorotea Rodríguez
Wojciecha Sokołowski
Nicole Brise
Octavia Sylvia de Obregon
Liliya Antonov
Médium
Victoria Jones
Milan Wouters
Naomi Verhoeven
Jarek Malkova
Amanda Helgesen
Sadie Elena Montgomery
Karita Toov
Nadja S. Marilovics
Delia
Lora Verhoeven
Felion
Nathaniel Jenkins
Kyle Williams
Julian Steiner
Henrik Dahl
Isobel Campbell
Lucifer
Selina Crow
Yan Antonov
Emeline Thienen
Michael
Elizabeth Cobb
Alise Rubenis
Matthew Chancellor
Patric J. Morgan
Elliot Herondale
Teylyn Draed
Rebecca váltó
Ian
Richard A. Wallmart
Giselle Céline Marceau
Amarilla Darwin
Ever K. Whitewood
Maureen Caiside
Gwendolyn Zade
Lisa Deadwood
Raphael Walsworth
Conor Merlowan
Abigail Aleksev
Gaweł Pawlak
Gabriel Dvorak
Arleena Queen
Emily Crawford
Fredrik Laine
Alexander S. Price
Barbara Decker
Rebecca Taylor
Lasse Fält
Horváth Réka
Kamen Grozdan Branimir
Lily Hollow
Lucien du Bois
101 posters

    HTML kódok

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Szomb. Aug. 04, 2012 9:18 pm

    Üdvözlégy Vándor, légy hírhozóm! Vidd el halálom szüleim sírjára s tégy ott szélrózsát hantjukra majd. Mond el nekik, szerettem őket, helyettük haltam meg minden hajnalon.

    Üdvözlégy Vándor, légy hírhozóm! Vidd el halálom szüleim sírjára s tégy ott szélrózsát hantjukra majd. Mond el nekik, szerettem őket, helyettük haltam meg minden hajnalon.

    Üdvözlégy Vándor, légy hírhozóm! Vidd el halálom szüleim sírjára s tégy ott szélrózsát hantjukra majd. Mond el nekik, szerettem őket, helyettük haltam meg minden hajnalon.

    Üdvözlégy Vándor, légy hírhozóm! Vidd el halálom szüleim sírjára s tégy ott szélrózsát hantjukra majd. Mond el nekik, szerettem őket, helyettük haltam meg minden hajnalon.

    Üdvözlégy Vándor, légy hírhozóm! Vidd el halálom szüleim sírjára s tégy ott szélrózsát hantjukra majd. Mond el nekik, szerettem őket, helyettük haltam meg minden hajnalon.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Szomb. Aug. 04, 2012 9:25 pm

    Az utolsó írásnak, a második aláírásnak. Smile
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Szomb. Aug. 04, 2012 9:31 pm

    Remélem jókat választottam most az alapján amit mondtál, mire jeleztél, már nem tudtam visszamenni, hogy ránézzek a kódokra. Embarassed Shocked X"D

    Szóval ez lenne a szöveg, és tanál lehet hogy kicsit nagyon világos. Legalábbis szerintem egy kissé. #efedc6

    Aláírás, ami persze az ékszerészé, és talán ehelyett sem ártana egy kicsit határozottabb szín, bár nem tudom. #e6ff94

    Aki másnak vermet ás és blablabla ... Szerintem ez a szín jobb lenne szövegnek, de ha nem is lenne jó, legalább már az aláírásszínemben már meg tudtam egyezni magammal. De finnyás vagy te nő! Ez a karakter más most hepciás! X"D #bcc254
    Elliot Herondale
    Elliot Herondale
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Elliot Herondale Szomb. Aug. 18, 2012 10:51 pm

    Aláírás: Legyenek inkább becsületes ellenfeleim, mintsem becsvágyóak, és nyugodtabban fogok aludni éjszakánként. - #82756d

    Írás: Legyenek inkább becsületes ellenfeleim, mintsem becsvágyóak, és nyugodtabban fogok aludni éjszakánként. -#dab394

    Liliya Antonov
    Liliya Antonov
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Liliya Antonov Szomb. Aug. 18, 2012 11:47 pm

    Ezek elüldöznek... Ilyet...Sad xD

    És ezt miért a HTML-kódokban sikerült elpanaszolni? :'D Nehogy nekem itt egy őrzőt kelljen megfegyelmezni Razz - Sam voltam

    Nem tudom... ez volt kéznél xD Tudjátok, hogy ilyenkor kiszámíthatatlan vagyok x'D
    Igenis Főnök. Jó leszek :/ xD


    A hozzászólást Liliya Buryana összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 19, 2012 7:34 pm-kor.
    Alise Rubenis
    Alise Rubenis
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Alise Rubenis Vas. Aug. 19, 2012 5:17 pm

    Na jól van, ne tessék offolni.Razz Egyébként köszi a segítséget Lil. Wink És azért üldöztünk el, mert azt mondtad, hogy csütörtök óta nem siekrült Samet kipihenni. Nekünk meg fontos az egészséged.Very Happy Szóval OFF vége.

    Az ember nem attól lesz okos, hogy mindenre tudja a helyes választ. Attól lesz okos, hogy mindig a helyes kérdéseket teszi föl. - #b6e4da

    Az ember nem attól lesz okos, hogy mindenre tudja a helyes választ. Attól lesz okos, hogy mindig a helyes kérdéseket teszi föl. - #5c5c44
    Lora Verhoeven
    Lora Verhoeven
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lora Verhoeven Vas. Aug. 19, 2012 7:46 pm

    Sietni én sosem siettem.
    Gondoltam, megvárnak a dolgok.
    Hiába volt sorsom kietlen:
    boldog voltam, boldog és boldog.- #d5caae


    Sietni én sosem siettem.
    Gondoltam, megvárnak a dolgok.
    Hiába volt sorsom kietlen:
    boldog voltam, boldog és boldog. - #52787b



    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Hétf. Aug. 20, 2012 3:08 pm

    Ugyanaz az erő teremti a rosszat és jót s innen van az, hogy amit mi rossznak nevezünk, abból jó is fakad számunkra s amit jónak érzünk, abból megannyi rossz. A nap érleli a kendert s ugyanakkor porlasztja a kenderkötelet. A nap élteti a bárányt, de a tigrist is. Ami fejleszti az értelmet, sorvasztja az ösztönöket. Ugyanaz a szél hajtja malmaidat s hordja el termőföldedet. A tudás fejleszti értelmedet s teszi tönkre eredendő, ártatlan és szép naivitásodat. A poklok kínjai tanítanak élettapasztalatra.-#cecabf

    Ugyanaz az erő teremti a rosszat és jót s innen van az, hogy amit mi rossznak nevezünk, abból jó is fakad számunkra s amit jónak érzünk, abból megannyi rossz. A nap érleli a kendert s ugyanakkor porlasztja a kenderkötelet. A nap élteti a bárányt, de a tigrist is. Ami fejleszti az értelmet, sorvasztja az ösztönöket. Ugyanaz a szél hajtja malmaidat s hordja el termőföldedet. A tudás fejleszti értelmedet s teszi tönkre eredendő, ártatlan és szép naivitásodat. A poklok kínjai tanítanak élettapasztalatra.- #7797be


    avatar
    Joyce Fleming
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Joyce Fleming Pént. Aug. 24, 2012 2:26 pm

    Hazugság a megtévesztési szándékkal előadott valótlanság. =#9c929a

    Hazugság a megtévesztési szándékkal előadott valótlanság. =#0c0b10

    Hazugság a megtévesztési szándékkal előadott valótlanság. =#d1d4e3

    Hazugság a megtévesztési szándékkal előadott valótlanság. =#25242c

    Hazugság a megtévesztési szándékkal előadott valótlanság. =#08080a

    Hazugság a megtévesztési szándékkal előadott valótlanság. =#18171d

    Hazugság a megtévesztési szándékkal előadott valótlanság. =#605a68
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Jesmon Helar Pént. Aug. 24, 2012 4:31 pm

    Írás:
    Sorsunkban nem az út egésze, hanem csak egy része előre meghatározott. Adott az útvonal, de mi, utazók döntünk valamennyi kanyarnál és elágazásnál. Nem vagyunk az élet urai, de nem is vagyunk teljesen kiszolgáltatva neki.
    Elif Safak




    Aláírás:
    Sorsunkban nem az út egésze, hanem csak egy része előre meghatározott. Adott az útvonal, de mi, utazók döntünk valamennyi kanyarnál és elágazásnál. Nem vagyunk az élet urai, de nem is vagyunk teljesen kiszolgáltatva neki.
    Elif Safak
    Delia
    Delia


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Delia Pént. Aug. 24, 2012 5:55 pm

    Próba mivel nincs idézetem ^^-#d6d6d6
    Próba-#e2e2e2
    Próóóba...-#939393
    Próba... Szerintem ez lenne jó, mert a felsője nem teljesen fekete, inkább sötétszürke, és ezt arról szedtem le. Amúgy a legelsőt ajánlanám hozzá írásnak. (Sam voltam) - vastag #141414
    Victoria Jones
    Victoria Jones
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Victoria Jones Kedd Aug. 28, 2012 9:11 pm

    A jövőt nem sejthetem,
    A sors ezer rejtelem.
    Ahogy lesz, úgy lesz,
    Bárhogy lesz, úgy lesz.-#d6caca

    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Arleena Queen Kedd Aug. 28, 2012 10:49 pm

    - Egyszer rátenni az életet egy bizonyos sínre, utána már csak a sebesség fontos, az irány adva van. (...)
    - A sebességet... azt mi határozza meg?
    - Azt? A hit. A meggyőződés. Százfajta szót találhatsz rá. Az akarat.
    - Vagy a kényszer.
    - Ezt hogy érted? (...)
    - Hogy a hasonlatodnál maradjak: a sín. Rohantál mindeddig ezen a sínen. A sín nemcsak pálya. Korlát is. Csak arra mehetsz, amerre jelöli az utadat. Csak azt teheted, hogy rajta rohansz. Rohansz, rohansz, teszed, amit ez a két korlát parancsol. Amit pedig teszel, azt mások bűnnek is ítélhetik. Eltaposol mindent, ami a sínen eléd kerül. Ez a kényszered, nem cselekedhetsz másképpen. Szerencsétlen embereken robogsz át. Halottakon netán. Aztán egy idő után már nem marad más lehetőséged, csak az, hogy tovább, tovább, tovább, mert akiket legázoltál, azokért bosszút is állhatnak... -#6791a1




    -Egyszer rátenni az életet egy bizonyos sínre, utána már csak a sebesség fontos, az irány adva van. (...)
    - A sebességet... azt mi határozza meg?
    - Azt? A hit. A meggyőződés. Százfajta szót találhatsz rá. Az akarat.
    - Vagy a kényszer.
    - Ezt hogy érted? (...)
    - Hogy a hasonlatodnál maradjak: a sín. Rohantál mindeddig ezen a sínen. A sín nemcsak pálya. Korlát is. Csak arra mehetsz, amerre jelöli az utadat. Csak azt teheted, hogy rajta rohansz. Rohansz, rohansz, teszed, amit ez a két korlát parancsol. Amit pedig teszel, azt mások bűnnek is ítélhetik. Eltaposol mindent, ami a sínen eléd kerül. Ez a kényszered, nem cselekedhetsz másképpen. Szerencsétlen embereken robogsz át. Halottakon netán. Aztán egy idő után már nem marad más lehetőséged, csak az, hogy tovább, tovább, tovább, mert akiket legázoltál, azokért bosszút is állhatnak... -#5a81a0





    - Egyszer rátenni az életet egy bizonyos sínre, utána már csak a sebesség fontos, az irány adva van. (...)
    - A sebességet... azt mi határozza meg?
    - Azt? A hit. A meggyőződés. Százfajta szót találhatsz rá. Az akarat.
    - Vagy a kényszer.
    - Ezt hogy érted? (...)
    - Hogy a hasonlatodnál maradjak: a sín. Rohantál mindeddig ezen a sínen. A sín nemcsak pálya. Korlát is. Csak arra mehetsz, amerre jelöli az utadat. Csak azt teheted, hogy rajta rohansz. Rohansz, rohansz, teszed, amit ez a két korlát parancsol. Amit pedig teszel, azt mások bűnnek is ítélhetik. Eltaposol mindent, ami a sínen eléd kerül. Ez a kényszered, nem cselekedhetsz másképpen. Szerencsétlen embereken robogsz át. Halottakon netán. Aztán egy idő után már nem marad más lehetőséged, csak az, hogy tovább, tovább, tovább, mert akiket legázoltál, azokért bosszút is állhatnak...-#3b6478




    -Egyszer rátenni az életet egy bizonyos sínre, utána már csak a sebesség fontos, az irány adva van. (...)
    - A sebességet... azt mi határozza meg?
    - Azt? A hit. A meggyőződés. Százfajta szót találhatsz rá. Az akarat.
    - Vagy a kényszer.
    - Ezt hogy érted? (...)
    - Hogy a hasonlatodnál maradjak: a sín. Rohantál mindeddig ezen a sínen. A sín nemcsak pálya. Korlát is. Csak arra mehetsz, amerre jelöli az utadat. Csak azt teheted, hogy rajta rohansz. Rohansz, rohansz, teszed, amit ez a két korlát parancsol. Amit pedig teszel, azt mások bűnnek is ítélhetik. Eltaposol mindent, ami a sínen eléd kerül. Ez a kényszered, nem cselekedhetsz másképpen. Szerencsétlen embereken robogsz át. Halottakon netán. Aztán egy idő után már nem marad más lehetőséged, csak az, hogy tovább, tovább, tovább, mert akiket legázoltál, azokért bosszút is állhatnak...-#6089bd
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lucien du Bois Kedd Aug. 28, 2012 10:50 pm

    Ethan normális képet kapott *-* Khm. Amúgy első-harmadik ^^
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Arleena Queen Kedd Aug. 28, 2012 10:53 pm

    Örülök, hogy tetszik. Very Happy Én is szerelmes vagyok belé és tervezem aktivizálni. ^^
    avatar
    Simone Bellerose
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Simone Bellerose Csüt. Aug. 30, 2012 2:47 pm

    Nincs idézet, de azért milyen? Smile- Brown

    Nincs idézet, de azért milyen? Smile - Black

    Nincs idézet, de azért milyen? Smile - Moccasin

    Nincs idézet, de azért milyen? Smile - Saddlebrown

    Nincs idézet, de azért milyen? Smile - Sienna

    Nincs idézet, de azért milyen? Smile - Wheat
    Emeline Thienen
    Emeline Thienen
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Emeline Thienen Szomb. Szept. 15, 2012 11:31 pm

    Írás: Az élet olykor kegyetlen, de el kell fogadnunk a Sors igazságtalanságait még akkor is, ha nem tetszik nekünk. El kell fogadnunk, hogy semmi nem történhet úgy, ahogy szeretnénk, és hogy a végzetünk néha csúf játékot játszik velünk, de ez a dolgok rendje. – #f45542

    Aláírás: Az élet olykor kegyetlen, de el kell fogadnunk a Sors igazságtalanságait még akkor is, ha nem tetszik nekünk. El kell fogadnunk, hogy semmi nem történhet úgy, ahogy szeretnénk, és hogy a végzetünk néha csúf játékot játszik velünk, de ez a dolgok rendje. – #8aca7c
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Hétf. Szept. 24, 2012 3:40 pm

    Ahogyan a múltunkat sokféleképpen magyarázhatjuk, jelenünket számtalan módon megváltoztathatjuk, és különféle lehetséges jövők állnak előttünk.-#5e5e5e

    Ahogyan a múltunkat sokféleképpen magyarázhatjuk, jelenünket számtalan módon megváltoztathatjuk, és különféle lehetséges jövők állnak előttünk.-#9e9e9e

    Ahogyan a múltunkat sokféleképpen magyarázhatjuk, jelenünket számtalan módon megváltoztathatjuk, és különféle lehetséges jövők állnak előttünk.-#9e9e9e

    Ahogyan a múltunkat sokféleképpen magyarázhatjuk, jelenünket számtalan módon megváltoztathatjuk, és különféle lehetséges jövők állnak előttünk.-#000000

    Ahogyan a múltunkat sokféleképpen magyarázhatjuk, jelenünket számtalan módon megváltoztathatjuk, és különféle lehetséges jövők állnak előttünk.-#6c6c6c
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Alexander S. Price Csüt. Okt. 04, 2012 5:07 pm

    Tánc megváltoztatja az életünk minden pillanatát...- #20782a

    Lily Hollow
    Lily Hollow
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lily Hollow Szomb. Okt. 06, 2012 4:28 pm

    Rájöttem, hogy noha nem rossz ez a színkombináció, de annyira azért nem vagyok elragadtatva tőle, szóóóval keresek másikat :'D

    Ha tehetném, minden régi sebed begyógyítanám. Lecsókolnám ajkadról a félelmet és remegést. De helyette csak csendben remélem, hogy ez a fél szív itt bennem kiegészít benned valamit. - oldlace

    Ha tehetném, minden régi sebed begyógyítanám. Lecsókolnám ajkadról a félelmet és remegést. De helyette csak csendben remélem, hogy ez a fél szív itt bennem kiegészít benned valamit. - #6a4a45

    Hát, az eddiginél jobb :'D
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Hétf. Okt. 08, 2012 11:44 am

    Tartsd magadhoz közel a barátaidat, és még közelebb az ellenségeidet! #533b17

    Tartsd magadhoz közel a barátaidat, és még közelebb az ellenségeidet! #4f371d

    Tartsd magadhoz közel a barátaidat, és még közelebb az ellenségeidet! #6e5b3a

    Tartsd magadhoz közel a barátaidat, és még közelebb az ellenségeidet! #7e4323

    Tartsd magadhoz közel a barátaidat, és még közelebb az ellenségeidet! #ae733b

    Tartsd magadhoz közel a barátaidat, és még közelebb az ellenségeidet! #7d5935

    Tartsd magadhoz közel a barátaidat, és még közelebb az ellenségeidet! #a3642f

    Tartsd magadhoz közel a barátaidat, és még közelebb az ellenségeidet! #538850

    Tartsd magadhoz közel a barátaidat, és még közelebb az ellenségeidet! #84813e

    Tartsd magadhoz közel a barátaidat, és még közelebb az ellenségeidet! #b28327

    Tartsd magadhoz közel a barátaidat, és még közelebb az ellenségeidet! sienna
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Vendég Hétf. Okt. 08, 2012 11:59 am

    A kísérletezés egyenlő azzal, hogy tudod, élsz. És az életedet nem engeded hogy más tegye a világképével a te világoddá. Mindenki a saját világát kell és fontos, hogy megteremtse. Ettől lesz színes és élvezhető az ÉLET. #7a8e4f

    A kísérletezés egyenlő azzal, hogy tudod, élsz. És az életedet nem engeded hogy más tegye a világképével a te világoddá. Mindenki a saját világát kell és fontos, hogy megteremtse. Ettől lesz színes és élvezhető az ÉLET. #b5c685

    A kísérletezés egyenlő azzal, hogy tudod, élsz. És az életedet nem engeded hogy más tegye a világképével a te világoddá. Mindenki a saját világát kell és fontos, hogy megteremtse. Ettől lesz színes és élvezhető az ÉLET. #ad9554

    A kísérletezés egyenlő azzal, hogy tudod, élsz. És az életedet nem engeded hogy más tegye a világképével a te világoddá. Mindenki a saját világát kell és fontos, hogy megteremtse. Ettől lesz színes és élvezhető az ÉLET. #ee6324

    A kísérletezés egyenlő azzal, hogy tudod, élsz. És az életedet nem engeded hogy más tegye a világképével a te világoddá. Mindenki a saját világát kell és fontos, hogy megteremtse. Ettől lesz színes és élvezhető az ÉLET. #d4aa3d

    A kísérletezés egyenlő azzal, hogy tudod, élsz. És az életedet nem engeded hogy más tegye a világképével a te világoddá. Mindenki a saját világát kell és fontos, hogy megteremtse. Ettől lesz színes és élvezhető az ÉLET. #72aa53

    A kísérletezés egyenlő azzal, hogy tudod, élsz. És az életedet nem engeded hogy más tegye a világképével a te világoddá. Mindenki a saját világát kell és fontos, hogy megteremtse. Ettől lesz színes és élvezhető az ÉLET. #9e9771

    A kísérletezés egyenlő azzal, hogy tudod, élsz. És az életedet nem engeded hogy más tegye a világképével a te világoddá. Mindenki a saját világát kell és fontos, hogy megteremtse. Ettől lesz színes és élvezhető az ÉLET. #acc655

    A kísérletezés egyenlő azzal, hogy tudod, élsz. És az életedet nem engeded hogy más tegye a világképével a te világoddá. Mindenki a saját világát kell és fontos, hogy megteremtse. Ettől lesz színes és élvezhető az ÉLET. #707632

    A kísérletezés egyenlő azzal, hogy tudod, élsz. És az életedet nem engeded hogy más tegye a világképével a te világoddá. Mindenki a saját világát kell és fontos, hogy megteremtse. Ettől lesz színes és élvezhető az ÉLET. #c27409
    avatar
    Matthew Chancellor
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Matthew Chancellor Hétf. Okt. 08, 2012 5:48 pm

    A kultúra célja az, hogy ellássa az emberi életet azokkal az erős struktúrákkal, amelyek biológiailag hiányzanak belőle (...). A kultúra az ember "második természetévé" válik. - #3f70b0

    A kultúra célja az, hogy ellássa az emberi életet azokkal az erős struktúrákkal, amelyek biológiailag hiányzanak belőle (...). A kultúra az ember "második természetévé" válik. - #735c59

    A kultúra célja az, hogy ellássa az emberi életet azokkal az erős struktúrákkal, amelyek biológiailag hiányzanak belőle (...). A kultúra az ember "második természetévé" válik. - #d9b8b2
    Nathaniel Jenkins
    Nathaniel Jenkins
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Nathaniel Jenkins Vas. Okt. 14, 2012 9:23 pm

    Azt mondják, arrogáns vagyok. Tévednek, csupán egoista és magasra helyezem a mércét. Azt is állítják, hogy forrófejű vagyok. Ez tévedés, hiszen hány fattyú életét kíméltem meg miután lekorcsozott! Nem tagadom, hogy a Pokol szülötte lennék, ahogy azt sem, hogy farkas-kórral is megfertőztek. Engem ez egyáltalán nem zavar, az annál inkább, ha gúnyolódnak. Lekezelő stílusom miatt jó pár anyámasszony-katonája futott el sírba, de soha nem bántottam senkit. Ok nélkül. Szerintem teljesen az ellentéte vagyok annak, amit állítanak. Akkor hogy is van ez? Jó igaz, hogy szeretek másokat manipulálni, de nem vagyok egy vérengző vadállat. Szemétnek kissé az vagyok, de elviselhető. Csak… Hagyjanak békén, és akkor senkinek nem lesz baja. - #872e26

    Azt mondják, arrogáns vagyok. Tévednek, csupán egoista és magasra helyezem a mércét. Azt is állítják, hogy forrófejű vagyok. Ez tévedés, hiszen hány fattyú életét kíméltem meg miután lekorcsozott! Nem tagadom, hogy a Pokol szülötte lennék, ahogy azt sem, hogy farkas-kórral is megfertőztek. Engem ez egyáltalán nem zavar, az annál inkább, ha gúnyolódnak. Lekezelő stílusom miatt jó pár anyámasszony-katonája futott el sírba, de soha nem bántottam senkit. Ok nélkül. Szerintem teljesen az ellentéte vagyok annak, amit állítanak. Akkor hogy is van ez? Jó igaz, hogy szeretek másokat manipulálni, de nem vagyok egy vérengző vadállat. Szemétnek kissé az vagyok, de elviselhető. Csak… Hagyjanak békén, és akkor senkinek nem lesz baja. - #574e47

    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Hétf. Okt. 15, 2012 3:09 pm

    Minden rosszban van valami jó.
    Minden rosszban van valami jó.

    Ajánlott tartalom


    HTML kódok - Page 7 Empty Re: HTML kódok

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 7:31 pm