Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Anglia mágikus szörnyek és egyéb lények börtöne

Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.

Anglia mágikus szörnyek és egyéb lények börtöne - Page 2 Empty Re: Anglia mágikus szörnyek és egyéb lények börtöne

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Vas. Júl. 27, 2014 6:57 pm

*Mindenképen szeretném, ha történne valami, de már haza szeretnék menni. Véget szeretnék vetni ennek az egésznek is, de alaki megjelenik előttem és nyelek egyet.* - Tudod mit? Nem érdekel, hogy micsoda vagy, és ki a te hírnököd. Nekem egy valaki kell és adjátok, át különben megeszlek.*Közlöm vele határozottan aztán Elrondra nézve felvonom a szemöldököm.* - Nem igazi ez az Aysen… tudod miért?*Nézek rá valami gyanúsat érzem, hogy valami van. da lépek előre és határozottan beleszúrok a karddal a hasába és megvárom amíg szépen kifröcsög a vére és kihúzom majd szépen a bőrén letörlöm a vért.* - Ha jól sejtem és remélem és helyén álló akkor ez egy Nixe volt. Akik képesek alakot váltani és találkoztam már hasonlókkal, de ez biztosan nem Aysen volt. Nem az ő stílusa ez.. Menjünk tovább gyere.* - Amúgy hogy is keveredtél ide?*Érdeklődök aztán tovább menve nézelődök nehogy újabb akadályba ütközzünk.*

[ Darioth]
    *Miután nagyjából kiderítettem hol van a lány közöltem Michaval, hogy utána megyek és majd ő otthon helyre teheti. Szóval meg is találom a helyt és meglepődöm.* - Na, hogyan jussak be ide.. minden képen szeretnék…*Gondolkozok el és az angali kardomat előveszem.. kellene valami portált nyitni és ha nem sikerül akkor betöröm az ajtót. Szóval mindig csak gondolkozom. Felrepülök megnézem be tudok e repülni felülről és figyelem minden lépést.. keresek bejáratot..*

Egy sors. Egy élet ami nem tudni hova vezet. Egy nehéz időszak és úgy érzi, hogy egyedül van pedig tudja, hogy ez nem így van. A visszatért srácnak nagyon örül és mindenképpen ragaszkodik hozzá, de nem olyan  Elizabeth mint volt. Belsőleg teljesen megváltozott. Kiben bízzon meg ezek után és mihez kezdjen?  A lány aki képes lesz felcsapni démonokat irtani, de a szeretteit nem fogja bántani. A [You must be registered and logged in to see this link.] amit kapott Patrictől még mindig a nyakában hordja. Michael eltűnése megváltoztatja a dolgokat.. Hiányzik neki az apja. A lány nem beszél akárkivel és nem igazán bízik meg senkiben. Védtelen.  Képes bármilyen őrültséget végig csinálni és nagyon makacs teremtés. Milyen időszaka lesz ezután? Nehéz, mert nem tudja mit csináljon...

Castin Noyers kishúga, Őrangyala és nevelőapja: Michael Cobb, Darioth Fogadott bátyja: Patric J. Morgan és Esteron Baltazaar, Laschan Baltazaar kisangyala
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb

Anglia mágikus szörnyek és egyéb lények börtöne - Page 2 Empty Re: Anglia mágikus szörnyek és egyéb lények börtöne

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Vas. Júl. 27, 2014 6:58 pm

*Dobás lemaradt a harc miatt..*

Egy sors. Egy élet ami nem tudni hova vezet. Egy nehéz időszak és úgy érzi, hogy egyedül van pedig tudja, hogy ez nem így van. A visszatért srácnak nagyon örül és mindenképpen ragaszkodik hozzá, de nem olyan  Elizabeth mint volt. Belsőleg teljesen megváltozott. Kiben bízzon meg ezek után és mihez kezdjen?  A lány aki képes lesz felcsapni démonokat irtani, de a szeretteit nem fogja bántani. A [You must be registered and logged in to see this link.] amit kapott Patrictől még mindig a nyakában hordja. Michael eltűnése megváltoztatja a dolgokat.. Hiányzik neki az apja. A lány nem beszél akárkivel és nem igazán bízik meg senkiben. Védtelen.  Képes bármilyen őrültséget végig csinálni és nagyon makacs teremtés. Milyen időszaka lesz ezután? Nehéz, mert nem tudja mit csináljon...

Castin Noyers kishúga, Őrangyala és nevelőapja: Michael Cobb, Darioth Fogadott bátyja: Patric J. Morgan és Esteron Baltazaar, Laschan Baltazaar kisangyala
    Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Vas. Júl. 27, 2014 6:58 pm

The member 'Elizabeth Cobb' has done the following action : Dices roll

'Hatoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Result :
    Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Vas. Júl. 27, 2014 7:25 pm

Lizzie: * Kain meglepődik amikor Lizzie átlát a játékon és leszúrja a nixét , de hát erre is számítani kellett. Erősebb a lány mint az akár maga akár bárki más gondolná. Mindegy a nixével együtt a Gabriel illúzió is eltűnik és most mehetnek tovább, szörnyeket és egyéb teremtményeket legázolva tovább keresni az igazi Gabrielt. Ahogyan haladnak tovább a távolból hallhatják azt, hogy valaki egy óriásit nyög fájdalmában, ki tudja ki vagy mi az illető, de eléggé szarul lehet de talán még megmenthető. A hangról annyit lehet tudni, hogy meglehetősen emberi hangja van, tehát nem egy szörnyé. A kérdés ki vagy mi lehet ott ahonnan a hang jön.*
    Darioth: * Ahogyan a kardját előre tartja érezheti, hogy a kardnál fogva húzza valami örvényszerűen befelé és a következő pillanatban bent találhatja magát egy sötét folyosón egy furcsa [You must be registered and logged in to see this link.] a lény támad, és ha Darioth jobban körülnéz megértheti, hogy miért nem messze onnan észreveheti a szörny gyerekeit és a fészkét a teremtmény valószínűleg csak a gyerekeit védi, de azt is láthatja, hogy maga mögött csak fal van a szörny mögött pedig egy kékesen világító fényt láthat. Szóval az út csak is előre felé vezet.*

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Vas. Júl. 27, 2014 7:42 pm

*Mintha egy bérgyilkos veszett volna el a lányban és persze élvezettel szúrta le a Nixét. Igen képes rá és megcsinálta már gyilkolt.* - Min kell meglepődni? Gyilkoltam már Nixét ki ismertem pár hét alatt a stílusúkat.*De nem eléggé ne képzelődj te  leány. Minden áron a leányzó tovább indul a hangirányába.*- Hallod ezt?*Teszi fel a kérdését majd elindul egyre gyorsabban Gabrieel.*Kiabál és követi a hangot remélvén, hogy eléri és meglátja az arkangyalt. Nagyon szereti és félti őt is mindenképpen szeretné ha biztonságban lennének szerettei./ - Elrond gyere azt hiszem megtaláltam…*Kiabál a lány és egyre gyorsabban fut a hang után.*

[Darioth]
    *A Griffre ránézve csak sóhajt egyet és nézi. Neki repül majd harcolni kezd a madárral. A férfi pislog egyet és kimondja a varázsigét! Közben valahova berepülnek és nem tudja hova meglepődik az angyal mi ez a hely, de ennek ellenére a madárra mondja az igét* - Ventus Flante!*Elementál varázslatot használ ami az erőssége és szereti is használni igen úgy látszik sikerül is neki * - Na ez mi a madár és hol az állat?*Az user mondaná, hogy maga előtt, de inkább nem teszi meg szóval a férfi miután rendbe tette magát elindul az átjárón és reméli nem él már a madár és nem esett le vele.*

//Levegőmágia 1.Szélroham
    Varázsige: Ventus Flante
    Leírás: Egy erőteljes széllökés rohan végig a közelben – kb. húsz méteres körzetben – tartózkodó alakok között, amely képes feldönteni a legnagyobb alakokat is. Védekezni nem lehet ellene, talán egy angyal képes lehet rá, hogy a szárnyát kitárva ne egy fához vagy a földhöz vágja a szél, hanem csak a levegőben dobálja. Természetesen ez a varázslat sem kivételezik: nem számít, hogy az illető szövetséges-e vagy sem, ha a varázsige útjában van, a szél elsodorja.
    Hatóidő: Azonnal hat, egyetlen nagy lökés erejéig. //

A hozzászólást Elizabeth Cobb összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 27, 2014 7:51 pm-kor.

Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Vas. Júl. 27, 2014 7:42 pm

'Hatoldalú kocka' :
    Result :
    Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Vas. Júl. 27, 2014 8:52 pm

* Amikor Lizzie elkezd rohanni a hang után Elrond utána rohan, mert még maga sem tudja mi ez, ám ahogy rohannak és a lány felismeri Gabriel hangját egy fintor fut végig az arcán a sötétben, persze úgy, hogy Lizzie ezt ne láthassa, ahogy haladnak előre a hang felé egy kékes fényt láthatnak, majd a következő pillanatban leomlik mellettük a fal és ha átnéznek rajta akkor Dariothot láthatják, meg egy furcsa madár szerű lénynek a tetemét, a fal túlsó oldalán. Viszont ahogy leomlik a fal a kék fény is mintha erősebben világítana balról.* - Elizabeth.... te tudod ki ez a fickó, mert ha nem akkor jobb lenne ha mi most távoznánk, úgy látom elég erős és ketten se bírnánk el vele, menjünk inkább másik irányba.... * * mondja Elrond képében Kain félelmet ültetve ki az arcára és hát valamilyen szinten tényleg fél mert tudja jól ki áll a fal túl oldalán és lehet ő lesz az utolsó akit a mai nap és a hátra levő életében láthatott.*

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Vas. Júl. 27, 2014 10:29 pm

*Amikor fut Gabriel hangját erősebben hallja aztán történik valami hirtelen és Elrondra figyel amikor valami fal leomlik. Megfordul a fiúra nézve, majd aki harcol és duzzogva nézi.*~Mi a fenét keres itt ~*Gondolja magában.* - Tudod ő az apám.. mindegy is inkább segítsünk neki, mert ez a lény erősnek tűnik.. Gabriellel utána hárman foglalkozunk ő angyal a felvilág edzője szóval nem arkangyal, de az egyik legerősebb angyal Gabriel mellett akit ismerhetek. Viszont ez a madár mintha láttam volna apám könyvében, de nem tudom legyőzni. Ez nekem erősnek tűnik és nem nixe az ilyenek nem tetszenek..*Mondja a lány és rápillant Elrondra.* – Engem te nem győzől le… hülye madár..*Szólal meg a férfir és a lány meg van dermedve amikor látja, hogy harcol.. Miután megölte a madarat oda lép Dariothhoz és felvonja a szemöldökét.* - Te meg mit keresel itt? Elegem van, hogy apa mindenkit utánam  küld.. – Ne beszélj így róla tudod, jól miért van az egész és ha nem vagy képes ezt megérteni akkor még gyerek vagy.. – Éppen be akarom bizonyítani képes vagyok az ölésre.. – De ahogy látom közben barátkozol is. Remélem nem ellenség vagy mert a kezeim között végzed. – Hagyd békén inkább keressük meg Gabrielt és utána azt csináltok velem apával amit akartok. – Kb a szobád előtt erkélyed körül az ablakod alatt mindenhol őrök lesznek és nem léphetsz ki a szobából. Fél év szobafogságot érdemelnél egy ilyen veszélyes küldetésért, de szerencséden múlt, hogy nem haltál meg… még… – Tudod mit neki köszönd akkor, hogy még itt vagyok, na de miattad elvesztettem a hangot.*Feleli a veszekedés után és tőlük zeng az egész Labirintus. Szóval Darioth gondolkozni kezd.* - Tudom nem lenne egyszerű neked, de ezt meg kell csinálod. Koncentrálnod kell. Csukd be a szeme és erősen majd ki kell mondanod a varázsigét. Spiritus Figura. ez a varázsige segít átalakulni szellemmé majd ha ez sikerült át tudsz menni a falakon. Legalább egyszerűbb én meg repülök. Te pedig nem tudom ki vagy.. azt csinálsz amit akarsz *Legyint neki majd Koncentrálni kezd a leányzó és ahogy a férfi mondta.* - Spiritus Figura.*Kimondja az igét, de Darioth tudja, hogy ez a lelkén szárad ha nem sikerül a varázsige. Ha sikerül Darioth felülről a lány pedig alulról kezdi keresni falon átsétálva. Ha nem akkor nagy baj van.*

//Szellemalak
    Varázsige: Spiritus Figura
    Leírás: Ez az ige az emberi testre hat, amely lényegében képes átszellemülni, ez által az illető, aki használta magán a varázsigét szinte sebezhetetlen, képes átmenni tárgyakon. Jóformán bármit megtehet, amit egy átlagos szellem is tud. De a varázslat van hátránya is! Ha nem koncentrálunk eléggé a varázsige kimondása közben, akkor akár örökké szellemekké válhatunk. Ezen kívül másik nagy hátránya, hogy rengeteg összpontosítás szükséges ahhoz, hogy anyagi formákat meg lehessen érinteni, vagy legalább megmozdítani.
    Hatóidő: Elsőre fél órát él ez a varázsige, ha sikeresen megidéztük, és utána mindenféle előjel nélkül megszűnik, viszont, ha valakinek sikerült elrontani a varázslatot, akkor csak egy nála sokkal erősebb mágus képes feloldani, ezért óvatosan kell bánni vele.//

A hozzászólást Elizabeth Cobb összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 27, 2014 10:54 pm-kor.

Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Vas. Júl. 27, 2014 10:29 pm

'Hatoldalú kocka' :
    Result :
    Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Vas. Júl. 27, 2014 11:04 pm

* Hát furcsa egy teremtmények ezek az angyalok gondolja magában Elrond, de vállat ránt figyeli amint Lizzie szellemé változik ám amikor Darioth felszáll megszólal. * - A falak fölé nem tud menni ha csak nem akar egy kellemes áramot magába vezetni. Valamint megköszönném, ha nem így bánna velem örüljön, hogy itt vagyok a lánya mellett másképp mostanra már halott lenne szóval megköszönném, ha nem bánna ilyen lekezelően velem. Lehet, hogy az angyalok lenézik a vámpírokat, de azért nem szeretjük ha a földdel egyenlőnek néznek minket. Spiritus Figura! * mondja ki aztán ő is a varázslatot és elindul Lizzie után akit aztán hamar utol is ér.* - Apád mindenkivel ilyen lekezelően viselkedik? vagy csak engem nem lát szívesen azért mert vámpír vagyok? * kérdezi meg a lánytól aztán követi tovább. Amúgy a harmadik vagy negyedik fal után amin átmennek Lizzie hirtelen kékes ragyogást láthat, majd láthatja az igazi Gabrielt és az igazi tigrisét amint egy kékesen fénylő bűbáj gömb vesz körül. a hangja Gabrielnek kihallatszik, de ő maga nem tud kijönni és az is látszik, hogy nincs nagyon a tudatánál, inkább csak a fájdalom miatt adja ki a hangokat. Ki kell találniuk valamit a mágikus börtön feltörésére és utána máris szabad az út előttük. Csak ezt az egy akadályt kell már legyőzniük.*

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Vas. Júl. 27, 2014 11:26 pm

*Darioth szavaira csak pislog és örül a lány, hogy sikerüllt a varázslat így Darioth hallgat a vámpírra majd a varázslatot kimondja ő is szóval bocsánat nem dob az user, de így akkor hárman mennek tovább.* - Darioth nem az apám… még igazából apám őrangyal és nem beszélek tovább, de a lényeg, hogy elég fontos kulcs vagyok amiért így bánik velem – Igen és nem kéne fecsegned minden idegennek erről.. – Aki segít megmenteni az életem az nem idegen.. Nézzétek..*Beszélgetést abba hagyja és meglátja az arkangyalt.* Ránéz a vámpírra és az angyalra.* - Valami használható ötlet? – Haza vinnélek.. - Jó ezután.. - Van még egy, de nem tudom. Ez erős varázslatnak tűnik szerintem szellem sem képes átmenni rajta. – Csodás.. Elrond most már rád számolhatok a harc tudásomon kívül várjatok..van olyan varázslat ami leszedheti ezt az egészet?*Teszi fel a kérdést majd valami hangot hall – Igen van,, de azt csak én tudom leszedni. Viszont ehhez a varázslathoz más is tartozik és tudod mi az… szóval ha itt van ami kell veled együtt Gabriel szabad és Darioth is elmehet.. talán a kis barátod is, de ha nem.. akkor.. *Feleli egy sötét hang és a lány meglepődik amikor meglátja az igazi Aysent rápillant Dariothra és Elrondra.*

Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Vas. Júl. 27, 2014 11:53 pm

* Mikor odaérnek és megjelenik Aysen Elrond ledöbben persze csak megjátszásból, minden tökéletesen úgy történik ahogy el lett tervezve már csak egy kis apró közjáték és övé a lány meg az apa bizalma is vagy akárkije is a másik.* - Nem tudom ki a fene maga de most szépen mindenki távozik innen maga eltünteti a börtönt és utána eltűnik oda ahova jött mi meg elvisszük magunkkal az arkangyalt. * jelenti ki nagy bátran, ám azért persze ha Aysen ilyen könnyen feladná az túl egyszerű lenne szóval tovább játszanak.* - Te ostoba vámpír fogalmad sincs kivel beszélsz így. A purgatórium ura áll előtted aki nemsokára urad és parancsolód lesz. * jelenti ki majd egy tűzgömböt dob a srác felé. Aki hamar ki is hárítja azt egy tűzpajzs segítségével. hiszen tűz a tűznek nem árt. Ezután a srác kezd el varázsolni Lizzie nem értheti a szavait, de Darioth ráismerhet egy ősi vámpír varázslatra ami rettentő nagy energiát igényel de ha a vámpír sikeresen használja ezt a varázs igét hát ki tudja milyen károkat okozhat vele a másikban. Szóval jobb ha Darios és Lizzie kicsit hátrébb húzódnak. Miután sikeresen kimondja a varázslatot és használja is Aysenen, aminek az erején még maga is meglepődik Aysen egy apró fénylő tárgyat ejt le majd hirtelen eltűnik a semmibe.* - Azt hiszem ez lesz a kulcsa a börtönnek. * mondja majd a kulcs segítségével eltünteti a mágikus pajzsot ezáltal szabaddá téve az utat majd térdre esik ez a varázslat szinte minden szabad erejét elvette és jelenleg nem képes arra, hogy felálljon innen és tovább folytassa. Ahogy a börtön falai megszűnnek egy kékes portál jelenik meg amin keresztül Michael arkangyal dolgozószobája látható.*

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Hétf. Júl. 28, 2014 12:07 am

*Amikor Aysen megjelenik a lány ledöbben és igen nem tud mit mondani. Elrond előre lépve neki kezdenek harcolni Darioth igyekszik a lányra vigyázni szóval amint eltűnt Aysen figyeli, hogy biztonságban vannak e. A lány nem számított erre persze tudja jól azt, hogy Aysen mit akarhat. Gabrielt azonnal beviszi Darioth a vendégszobába elkezdi Gyógyítani, mielőtt elkezdené a szobából kilépve ránéz a férfira is.* - Ne haragudjon, de most nem tudunk foglalkozni önnel igazából a kisasszony engedélye számít meg az enyém.. – Van még egy vendég szoba apával tud beszélni holnap is.. – Jó, de te most azonnal megkeresed apádat. Az én nevem Darioth.*Nyújt kezet a vámpírnak majd Gabriel mellett levő szobát megmutatja.* – Itt maradhat éjszakára… ne haragudjon, de muszáj foglalkoznom az arkangyal az első.*Mielőtt Gabriel magához tér és kiosztaná a lányt igazából Kain hallhatja, Lizzie trappolását meg, hogy becsapja az ajtót, mert tudja a lány bajban van. Szóval Darioth elköszön a férfitól és Kain szabadon járkálhat a házban.*

Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.

Témanyitás by Dante Torres on Szer. Aug. 20, 2014 10:06 pm

* Mikor átlép Beliar után a portálon az be is csukódik mögötte és Beliar elkezd papolni minden féle nyavajáról, miután megidézett egy lángcsóvát. Én ásítozást imitálva hallgatom amiket mondd. * - Szólj ha befejezted a süketelésed. Addig keresek valami más szórakozást. * mondom és egyik mellék járatba belépek és elindulok arra felé, de még mielőtt teljesen eltűnnék vissza szólok.* - Fuss mert én vagyok a fogó * mondom azzal vámpír sebességemet használva hamar Beliar mögé kerülök és pisztolyom a tarkójának nyomom.* - Mondj egy okot, hogy miért ne húzzam meg a ravaszt és küldjelek vissza újra a pokolba... * mondom és a választ várom.*
    Beliar
    Beliar
    .::Alvilági::.
    .::Alvilági::.

Témanyitás by Beliar on Szer. Aug. 20, 2014 10:31 pm

– Nem futok én előled. Tudod miért?*Ugatást lehet hallani és megjelenik Beliar két hatalmas kutyája a föld alól. Amikor elneveti magát meglepődik egy kicsit a vámpíron.* - Tudod nekem is dolgozhatnál és jól ki jönnénk egymással és nem kellene folyton harcolnunk. A testvéred se szeretné ha bajod lenne és nem félek ám tőled.*Próbálok megfordulni és egy mozdulattal igyekszem kikerülni a pisztolyt. Harcolni akarsz? Gyere itt vagyok nem félek ki állni ellened rajta csináld?*Hergeli a másikat és nem fél egyáltalán tőle mindenképpen élvezi ha harcolnia kell valakivel és Danteval volt pár harcuk egymással.* -Engem nem tudsz elpusztítani jegyezd meg. Lucifer jobb keze vagyok és van egy tökéletes bárom ahova most éppen eltudom csempészni Elizabethet egy kicsike segítséggel.*Gonoszan elvigyorodik és igen van egy terve hogyan nyithassák ki a purgatóriumot.*

A hazugságok és a csalás patrónusa. Lucifer után született, eredetileg az Erények Rendjének hercege volt. A tizenötödik és a tizenhatodik században Isten legnagyobb ellenségének tartották. Nagyszerű szónok és néha egy úriember alakjában jelenik meg. Néhányan Belialt tekintik az eredeti ördögnek, aki teljesen különáll Istentől. Néhány történet szerint Belial volt Isten ellenfele, mikor Lucifer elbukott. Aztán egyesítették ereiket.

Castin Noyers ősdémon hercege

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Pént. Dec. 06, 2019 5:04 am