Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Anglia mágikus szörnyek és egyéb lények börtöne

Mesélő
    Mesélő

Anglia mágikus szörnyek és egyéb lények börtöne Empty Anglia mágikus szörnyek és egyéb lények börtöne

Témanyitás by Mesélő on Szer. Júl. 09, 2014 8:02 pm

Ki ide betévedsz, hogy kiutad megleld, kelj át ezernyi veszedelmen, szíved húrjait pengetik, vagy épp nyakadnak ugranak, soha nem tudhatod mit hoz a következő cella fal. Csak menj csak, menj merre szíved vezet, s ha helyesen cselekedsz. Szabadságod megleled. De ha nem és elcsábulsz soha innen ki nem jutsz s a kapu számodra bezárul.

[You must be registered and logged in to see this image.]

.::Felvilági::.

Anglia mágikus szörnyek és egyéb lények börtöne Empty Re: Anglia mágikus szörnyek és egyéb lények börtöne

Témanyitás by Gabriel on Szer. Júl. 09, 2014 8:23 pm

*Talán ez az őrjáratozás nem a legmegfelelőbb dolog. Éppen hogy csak bekapnék valamit amikor megéreztem, hogy valamelyik védencem bajban van. A bajnok a mester pedig azonnal lép pedig a háborúra is gondolni kell ami zajlani fog. Nem nagyon tetszik ez az egész, de nagyon szeretném ha már béke lenne és végre visszakaptam a bátyámat is és félig helyre állt a rend. A kard a kezemben a tigrisem éppen mellettem sétál. Azon is gondolkozom, hogy Aysennel mi lehet és érte is kutatok nap mint nap. Számos ügyet kell elintéznem, de jelenleg most a védencemet keresem. Jelzem a tigrisemnek, hogy maradjon. Anglia egyik utcájában sétálok a macskaköves úton. Jelenleg minden második kukánál egy-egy ember van aki nem szimpatikus..* - Betty…*Szólítom a lányt, mert érzem a jelenlétét, hogy itt van, de nem igazán látom. A sikoltásra felfigyelek és nyomban befordulok az egyik utcában és megpillantom a lányt, hogy éppen szekálja néhány démon és félvér..* - Az úr nevében beszélek.. eresszétek el ezt a halandót, vagy nem állok jót magamért!*Szólalok meg és az arkangyali energiámat megérezhetik és azt is, hogy megremeg a föld. Sóhajtok egyet és ha nem engedik el a lányt akkor természetesen súlyos vége lesz.*

Gabriel arkangyal  a remény és a bajnok angyala, aki mindig reményt ad az embereknek. Ábrázolása mindig valami fensőbbségeset sejtet mindenkivel, amitől (akárcsak Mihály arkangyaltól) a gonosz fél. Hatalmas szárnyakkal ábrázolják, mely a természetfeletti erejét jelképezi. Ő üldözte ki Ádámot és Évát a Paradicsomból. Gabriel barátságos kedves szóval nyugodtan lehet hozzá fordulni, vicces, de azért tud komoly is lenni ha kell.

Castin Noyers Bajnoka és a Remény Arkangyala..
    Mesélő
    Mesélő

Anglia mágikus szörnyek és egyéb lények börtöne Empty Re: Anglia mágikus szörnyek és egyéb lények börtöne

Témanyitás by Mesélő on Szer. Júl. 09, 2014 8:38 pm

* Mikor a férfi meghallja az ismerős hangot megfordul.* - Gabriel. Tudtam, hogyha egyik kis védencedet bajba keverem akkor te rögtön jössz és megvéded, és ezzel egyenesen belesétáltál a csapdámba. Küldetést kaptam a mesteremtől és el is végzem és a mesteremnek az útjában állsz. Szóval kénytelen vagyok téged egy jó időre eltávolítani a színről. * Mondja, majd mielőtt az arkangyal bármit is tehetne vagy mondhatna, hirtelen a csapda láthatóvá válik amely nem más mint egy portál és a következő pillanatban az Arkangyal Tigrisestül mindenestül belezuhan ebbe a portálba, majd nem sokkal később, egy börtönben találhatja magát, amit ha felismerhet, hiszen biztos ő is már tett itt sittre pár nem kívánatos lényt és egyéb teremtést, melyek a varázsvilág részei. Emellett azt is érzékelheti, hogy a szárnyai eltűntek. Nincsenek nem léteznek. Valamint arkangyali ereje is elszállt. Szóval jelen pillanatban olyan, mint egy normális átlagos képességekkel rendelkező angyal akinek van egy pontosabban volt egy tigrise, mert azt is észreveheti, hogy a tigrise is eltűnt. Csak egy papír darab van a kezében.* "Sok sikert a tigris vadászathoz, és a túléléshez. Üdvözlettel: Aysen" * Ennyi möndössze amit észrevehet. Valamint annyit láthat, hogy hat oldal folyosó van amelyiken elindulhat. Mivel mindegyik ugyanolyan sötét ezért ennél többet nem tudhat róluk csak ha belép valamelyikre.*

Témanyitás by Gabriel on Szer. Júl. 09, 2014 9:08 pm

*Talán nem mondta elég szépen és aztán veszélyt érzékel, mire megtorpan. A hangra is felfigyel és morog egyet.*-Elizabeth..*Gondolja magában, aggódik a lány miatt is aztán a folyosóra kerülve a papír darabra néz és dühösen sóhajt. Igen megbánja az az illető aki egy arkangyallal kezd és igen nagyon nem jó ötlet, hogy pont vele és pont ő. Gabriel elindul az egyik folyosón duzzogva, hogy beleesett a csapdába.* - Csak kerülj a kezem közé, te semmire kellő mihaszna az úr nevében..*Gabriel igen most dühös és csak vakon elindult az egyik folyosóban igyekezvén kiszabadulni és egyenesen utána Michaelékhez fog vezetnie az út. Nagyon nem tetszik neki ez az egész helyzet hiszen még is csak Aysenről is szó van… Aggódik és az állatáért is aki már régóta vele van.* - Ki vagy és mit akarsz tőleeeem?*Kiabál hangosan!* - Nem félek tőled!*Kiabál és igen ő nem fél senkitől tőle kell félniük és rossz angyalba kötöttek bele.*

Gabriel arkangyal  a remény és a bajnok angyala, aki mindig reményt ad az embereknek. Ábrázolása mindig valami fensőbbségeset sejtet mindenkivel, amitől (akárcsak Mihály arkangyaltól) a gonosz fél. Hatalmas szárnyakkal ábrázolják, mely a természetfeletti erejét jelképezi. Ő üldözte ki Ádámot és Évát a Paradicsomból. Gabriel barátságos kedves szóval nyugodtan lehet hozzá fordulni, vicces, de azért tud komoly is lenni ha kell.

Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Szer. Júl. 09, 2014 9:22 pm

- Hogy ki vagyok hiszen tökéletesen tudod, hogy ki vagyok, hiszen már régről ismersz. Egyszer már elárultalak miért ne tenném meg újra és újra és újra addig amíg bele nem őrülsz. Mindig is a helyedre pályáztam testvérem és Aysen nekem ígérte a helyedet és megígérte, hogy a szolgámmá tesz téged és az ici- pici kis cicádat, aki jelenleg nagyon nagy fájdalmakat él át szóval jobb lesz ha sietsz és minél előbb megtalálod, másképp nem biztos, hogy túléli a kiképzést. * hallhatja Gabriel egy ismerős hangon méghozzá Ian hangján. * - Mi lesz a szegény pici Gabriellel a cicája és az ereje nélkül a sok csúnya gonosz szörny között? Akik közül nem egy neki köszönheti, hogy ide került? Hogy fog innen kikeveredni? * hallatszik tovább gúnyosan a hang. Azonban amikor a szörnyet emlegetik a sötét folyosón megjelenik két világító meztelen női angyal alak, akik egyre közelebb és közelebb csábítják magukhoz az arkangyalt egyre bujább és vadabb dolgokat téve amik minden férfit felizgatnak. Azonban nem látszik, hogy a két világító kis angyalnak van egy tulajdonosa aki mozgatja őket egy kicsit a [You must be registered and logged in to see this link.] emlékeztet de mégsem griff és eléggé veszélyes is ha az ember vagy esetünkben angyal nem figyel oda eléggé.*

Témanyitás by Gabriel on Szer. Júl. 09, 2014 9:48 pm

*Gabriel a hangra igyekszik nem figyelni csak, hogy nem kellett volna belekeverednie ilyenbe. Persze mi mást csinált.. megtette az arkangyal éppen keresi a megfelelő ki utat éés azt, hogy az állata épségben kijusson. Csak egy téboly lehet ez egy rossz álom. Gabriel pedig most nem tudja mi vár rá és aggodalom tölti el.. pedig tényleg most szeretne kijutni a csapdából.* - Mutasd magad!*Jelenti ki majd fogja magát és csak megy majd meglátja a griffet amire elő rántja a kardját és sóhajt.* - Ti akartátok hát rajta….*Néz szembe nem csak a Griffel és igyekszik nem bedőlni ezeknek a dolgoknak.* - Nem tudtok elcsábítani…*Rég volt már nővel és igen tényleg rég.. felizgatja, egy pillanatra, de a szörnyre koncentrál és egyenlőre a kardjával támad a bajnok.* - Rosszal húztatok újat…*Magyarázza tovább és támad a Griffre.. egyenlőre minden varázslat nélkül csak a kardjával támad egyenlőre.. ki akar jutni és az állatát is akarja.*

Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Szer. Júl. 09, 2014 9:58 pm

* A mutasd magadra csak felnevet Ian hangja.* - Még nem érkezett el az ideje. * jelenti ki, majd abba marad, szerencséjének, vagy ki tudja, hogy minek köszönhető, hogy az angyal időben észreveszi és kirántja kardját, ám a kard nem sokat segít, ugyanis ha megtámadja a madarat érzékelheti, hogy nem fog rajta a kard, viszont megvillan egy apró pont a támadás érkezésekor. Arra is rájöhet, hogy ezt csak varázslattal lehet kiiktatni másképp nem megy. Mert a kard azon a ponton se fog. Szóval minél előbb ki kell találnia a milyen varázslatot kell használnia, ugyanis a griff szerű lény torkából tűz tör elő. Szóval ha nem akar megperkelődni akkor igyekeznie kell kitalálnia a megfelelő varázslatot amivel hatástalanítani tudja a lényt.*

Témanyitás by Gabriel on Szer. Júl. 09, 2014 10:09 pm

*Aki a győzelem angyala hirtelen megtorpan amikor a kardját nem tudja használni. Pislog és fel figyel rá. Sóhajt hát jó. Duzzog majd gondolkozik és a leghatásosabb varázslatot keresi a nyugodt angyal.* - Hát te akartad! Mondtam ne húzd fel Isten egyik fiát és én most eléggé ideges vagyok ezért hát most: Currene Ignis!*Ejti ki a varázslatot és igen Gabriel eléggé ideges és még a villámot is képes lenne ha lenne ereje normális arkangyali. Most dühös, de nem ez most rossz vicc volt.* - Engedj szabadon ki most…!*Varázslat hatására kíváncsi mi fog történni és igen ha kiszabadul egyenesen Michaelékhez megy és mindent beszámol neki. Ez most nem játék ahol van muszáj kijutnia…*

// Elementálmágia: Tűzörvény.. nem akartam kimásolni lusta voltam most xD //

Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Szer. Júl. 09, 2014 10:09 pm

The member 'Gabriel' has done the following action : Dices roll

'Hatoldalú kocka' :
    Result :
    Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Szer. Júl. 09, 2014 10:15 pm

* A varázslat valamennyire sikerül ha másra nem is, de annyira jó volt, hogy az ellene irányuló tüzet vissza szorítsa, de a griffnek különösebb baja esik. Rá kell jönnie, ide nem lesz elég egy egyszerű tűz varázslat, hiszen a madár is tűzzel támad és tűz a tűznek nem rosszakarója. Viszont a madár egyre haragosabb amiért nem tudja megölni áldozatát és most már a világító női testecskéket is beveti, melyekhez ha véletlenül is hozzáér akkor émelygő zsibbasztó érzést érezhet és az a testrésze amelyik hozzáér egy 10 percre megbénul. Szóval csak óvatosan és higgadtan kell cselekednie.*

Témanyitás by Gabriel on Szer. Júl. 09, 2014 10:30 pm

- Na jó nekem ebből elég! ragor!*Mondja ki a varázsigét az egyik falra majd a következőre és így tovább nem harcol a griff ellen, mert nincsen kedve és valamiért érzi, hogy az energiája elhagyta. Gabriel mindig is pörgősebb volt most meg nyugtalan, hogy nem tud semmit sem tenni. Más különben pedig már rég megölt volna mindenkit és kiszabadult volna.* - Mit csináljak mit…*Gondolkozik majd ahova kirobbantotta magát csak fut előre hiszen nagyon szeretné ha régi lenne nem szeret gyengének lenni és ő bízik az isten erejében.* - Spiritus Figura!*Mondja ki a második varázsigét hiszen reméli összejön ez is. Az user lusta bemásolni egyébként a Spiritus figura a szellemalak az árnytanban a fragor pedig a robbantás. Arkangyaltól ezek furcsa lehetnek, hogy használja őket.*

Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Szer. Júl. 09, 2014 10:30 pm

The member 'Gabriel' has done the following action : Dices roll

'Hatoldalú kocka' :
    Result :
    [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
    Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Szer. Júl. 09, 2014 10:38 pm

* - Bár Gabriel egészen jól próbálkozik úgy néz ki az ereje nagyon elhagyta és így egyik varázslata sem sikerül, ráadásul a jobb kezét el is találja az egyik világító női alak így azt most 10 percre használhatatlan ezt kihasználva pedig a griff el kezd közelíteni hozzá csőrét csattogtatva csorgó nyállal az eléggé nagy bajban levő angyalhoz, ha a következő varázslata se sikerül akkor bizony nagyon nagy bajban lesz egy kis időre, mert utána már nem lesz semmilyen bajra problémája, ugyanis egy griff gyomrában tölti élete hátra levő részeit.*

Témanyitás by Gabriel on Szer. Júl. 09, 2014 11:31 pm

*Hát jó most már elég ki kell jutnom innen ez nem játékszer ami itt megy. Aysen megtalállak, esküszöm, megöllek.  Komolyan most már ezen gondolkozik és Igen Gabriel még nem került ilyen helyzetbe teremtéskor sem… Nem szeretne, bajba kerülni bár abban van szóval nem tud mit tenni…*-Fenébe … most kéne egy kis segítsééég… nem nem megy most már nem sikerül.*Nem ez még csak most kezdődik és az arkangyal érzi teljese erejét elvesztette nem tud mit kezdeni és még varázsolni sem tud.*

// user fáradt már azért rövid a hsz. De élveztem a mesééét…. Very Happy //

Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Szer. Júl. 09, 2014 11:45 pm

* Mikor már Gabriel úgy érzi az ereje teljesen elfogy egy kábító átok éri testét és ööszerogy. A griif elhátrál, majd végül eltűnik. Gabriel az utolsó képekben azt láthatja amint egy alak közelít hozzá és a végén egy ismerős arc vigyorog a képébe. Ian-é. * - Most végre megvagy testvérkém és nemsokára Darioth is a enyém lesz. Te pedig nem akadályozhatsz meg benne, de nagyon sokat csalódtam benned. Sokkal többre számítottam tőled. * hallhatja aztán végérvényesen eluralkodik rajta a kábító átok. Ekkor egy másik alak is megjelenik amikor már Gabriel teljesen eszméletlen. * - Szép munka volt Ian. Már nem kell sok és mienk a világ. * jelenti ki Aysen. Mire csak Ian ennyit válaszol.* - NEm érdekel a világ uralmad az egyetlen egy dolog ami érdekel, hogy Dariot megkapjam tőled a többi meg a te dolgod. * jelenti ki majd lelépnek mind a ketten. Gabrielt, pedig bezárják ájultan és ájultan tartják egy cellában.*

Témanyitás by Mesélő on Szomb. Júl. 26, 2014 10:36 pm

* Mikor a lány elkezdi mondani, hogy talpnyaló felvonja a szemöldökét Elrond.* - Nem tudom kiről beszélsz vámpír vagyok szóval max az ősvámpírnak lehetek az alattvalója, de ő róla nagyon rég nem hallottam, ha arra a fickóra gondolsz aki láttam, hogy elrabolta a barátodat, akkor fogalmam sincs, hogy ő kicsoda, csak azt tudom, hogy valami piszok erős varázslattal rendelkező alak lehetett. Egy arkangyalt nem éppen egyszerű csapdába csalni. Én itt bújtam meg a sikátorban pár hát rosszakaróm elől és a kukák mögül tökéletesen láttam az egészet. Gondoltam, hogy előbb utóbb keresni fogja az Angyalt valaki és utoljára a tigrisének azt kiáltotta Vigyázz Elizabethre és hát ebből gondolom, hogy te vagy az, de szólj ha tévedek. A portált meg onnan tudom, hogy hogy kellett megidézni, hogy megfigyeltem, mindent, hogyha jön valaki eltudjam mondani neki. * mondja aztán véletlenszerűen elindul balra, hogy megtalálja a megfelelő alagutat ami Gabrielhez vezet, már sokszor végig ment rajta, de neki túl erős egyedül a kábító átok és egyedül nem tudja megszüntetni, szóval csak a saját nyomait kell követnie.*

.::Városi Lakos::.

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Szomb. Júl. 26, 2014 10:48 pm

- Nem igaz már hagyjatok békén!*Közli a lány és igen nem tud távozni a portálon keresztül. Amik zajlanak benne aggódás és félelem egyaránt, hogy az arkangyalnak baja van, és most nem érdekli az sem, hogy az apja érzi azt, hogy bajban van e. Most ezt akkor is végig csinálja, nem egy gyáva féreg önmagáért akarja megcsinálni.* - Tűnjetek el. Engedjétek el Gabrielt.. Mit akartok még? Eljöttem hát itt vagyok. Cserébe engedjétek szabadon.*Kiabál a lány kétségbe esetten majd valami melegséget érez és ráfigyel a vámpírra.Meglepődve amit mond és figyeli a dolgokat.*- Igen én vagyok és akárki is rabolta el rossz emberrel kezdett ki. Egy arkangyal lánya vagyok és tudod nehéz ha azt mondják neked nem vagy elég felkészült sokat gyakoroltam és képes vagyok kiszabadítani az arkangyalt. Segíts nekem!*Néz Kainra és igen segítséget kér.*

Egy sors. Egy élet ami nem tudni hova vezet. Egy nehéz időszak és úgy érzi, hogy egyedül van pedig tudja, hogy ez nem így van. A visszatért srácnak nagyon örül és mindenképpen ragaszkodik hozzá, de nem olyan  Elizabeth mint volt. Belsőleg teljesen megváltozott. Kiben bízzon meg ezek után és mihez kezdjen?  A lány aki képes lesz felcsapni démonokat irtani, de a szeretteit nem fogja bántani. A [You must be registered and logged in to see this link.] amit kapott Patrictől még mindig a nyakában hordja. Michael eltűnése megváltoztatja a dolgokat.. Hiányzik neki az apja. A lány nem beszél akárkivel és nem igazán bízik meg senkiben. Védtelen.  Képes bármilyen őrültséget végig csinálni és nagyon makacs teremtés. Milyen időszaka lesz ezután? Nehéz, mert nem tudja mit csináljon...

Castin Noyers kishúga, Őrangyala és nevelőapja: Michael Cobb, Darioth Fogadott bátyja: Patric J. Morgan és Esteron Baltazaar, Laschan Baltazaar kisangyala
    Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Szomb. Júl. 26, 2014 11:07 pm

* Elrond nem érti a kiakadás tárgyát, legalábbis Elrond karakter, Kain igazából tökéletesen tudja, hogy mi a kiakadás tárgya de ezt esze ágában sincs kimutatni. * - Persze, segítek, párszor már végig mentem ezeken a folyosókon, hogy mindent tudja, sajnos hiába győztem le egy vagy két szörnyet, mindig jöttek újak, ahhoz viszont nincs elég erőm, hogy megtörjem a kábító átkot ami itt tartja, szóval ezért nem tudtam neki segíteni. Gyere utánam. * mondja és a kezét nyújtja a lánynak. Reménykedve, hogy az bízik benne. * - Bízz bennem, minden meg fog oldódni és talán ha kivittük utána az apád talán feltudja oldani az átkot, vagy lehet akár te is elég erős vagy hozzá én nem tartozom az erős Vámpírok közé sajnos, szóval nem éppen jól mennek a varázslatok... De nagyon igyekszem segíteni neked, csak gyere utánam. * mondja és a következő pillanatban hirtelen megjelenik előttük egy Lizzie számára ismeretlen Elrond számára viszont ismerős teremtmény. Egy [You must be registered and logged in to see this link.] . Ami hát elég dühösen szeretne rájuk támadni Elrond-on látszik, hogy fél valamennyire. persze mert gyűlöli ezeket a teremtményeket, de egy lándzsa kerül valahonnan a kezében és azzal indul neki a szörny ellen. De egyedül látni, hogy nem sok esélye van Lizzie segítsége is el kell ott.*

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Szomb. Júl. 26, 2014 11:21 pm

*Megfogja a kezét és elindul vele persze tudja számára idegen és a vámpír forma nem csak ő maga. Elrondna nézve amikor elindulnak valamerre megijed a szörnyre nézve..*-Na remek.. s te nevezed magad vámpírnak..*Neki indul a szőrnynek és elindul a kardjával, de valamit érezz. Nem érdekli, de neki ront a szörnyetegnek.*- Gyere már segíts mondja fiúnak és igen képes arra, hogy harcoljon, mert alapvarázslatokat tanult Michaeltől, de még nem elég erős ahhoz, hogy használja. Így a harcmodora marad. Szóval szörnynek neki indulva igyekszik a fejét célozni, de elég durva módszerrel.*

Egy sors. Egy élet ami nem tudni hova vezet. Egy nehéz időszak és úgy érzi, hogy egyedül van pedig tudja, hogy ez nem így van. A visszatért srácnak nagyon örül és mindenképpen ragaszkodik hozzá, de nem olyan  Elizabeth mint volt. Belsőleg teljesen megváltozott. Kiben bízzon meg ezek után és mihez kezdjen?  A lány aki képes lesz felcsapni démonokat irtani, de a szeretteit nem fogja bántani. A [You must be registered and logged in to see this link.] amit kapott Patrictől még mindig a nyakában hordja. Michael eltűnése megváltoztatja a dolgokat.. Hiányzik neki az apja. A lány nem beszél akárkivel és nem igazán bízik meg senkiben. Védtelen.  Képes bármilyen őrültséget végig csinálni és nagyon makacs teremtés. Milyen időszaka lesz ezután? Nehéz, mert nem tudja mit csináljon...

Castin Noyers kishúga, Őrangyala és nevelőapja: Michael Cobb, Darioth Fogadott bátyja: Patric J. Morgan és Esteron Baltazaar, Laschan Baltazaar kisangyala
    Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Szomb. Júl. 26, 2014 11:21 pm

The member 'Elizabeth Cobb' has done the following action : Dices roll

'Hatoldalú kocka' :
    Result :
    Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Szomb. Júl. 26, 2014 11:31 pm

* Bár Lizzienek nem sikerül valami jól a támadás, Elron, még idejében a szörny és a lány közé ugrik így az pont nem tudja megvágni Lizzie-t viszont Elrond jobb kezét megsérti. Egy hangos ordítás hagyja el a száját, de fogát össszeszorítva eldobja a lándzsáját és a lándzsa célt talál tökéletesen a szörny szemébe, mire az visszahúzódik, majd az egyik oldal járaton át, elmenekül.* - Igen én nevezem magam annak. Ez a teremtmény az általában legjobban utáltak közé tartozik nem egy sebet szereztem már be tőlük ezért féltem jobban és ezért csak lassan indultam meg. * mondja a vámpír majd tovább indul, sebével nem foglalkozva ám pár kanyar után egy hangot hallhatnak, ami Lizzie számára ismerős lehet. * - Lizzie segíts, hallasz engem, itt vagy valahol, kérlek segíts egyedül nem tudok innen kiszabadulni kérlek könyörgöm, gyere el értem itt vagyok Angiában, szólj a bátyámnak ő is tud segíteni csak kérlek ne hagyj itt szenvednem. * hallhatja Laschan hangján a kérlelést. Ami hát eléggé olyan hangon szól, mintha a fiúban már csak pislákolna az élet szikrája.* - Én nem javaslom, az ilyenek mögött csapda van, én anyám hangját szoktam hallani. Nagyon ravasz egy hely ez. Menjünk tovább gyere. * mondja és reméli hallgat rá a lány. *

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Szomb. Júl. 26, 2014 11:43 pm

*Mindig is szeretetett bizonyítani és igen képes rá pislog amikor a férfi elé lép és meglepődik.* - Kösz..*Mondja neki biccentve és indul előre majd valami hangot kezd hallani. Nem igaz. Elizabeth aggódni kezd és igen Laschanért.. rápillant a férfira.* - Ha csapda akkor is legalább látom ki az elkövető.*Indul a hang felé és igen eléggé makacs mint az apja ez látszik is.*-Nem tudom én most már szeretném tudni mi az ábra rendben? Ha csapda itt vagy más nem apa értem jön és rosszbb esetben hét lakat alá zár amiért elmertem szökni egy hülye kijelentés miatt. Arkangyal lánya vagyok és nekem fontos Gabriel és nem hagyom, hogy bántsák a szeretteimet. *Feleli.* - Mutasd magad! Elég a szórakozásból ne szórakozz velem! Nem megyek innen sehova sem, gyere ide aki szórakozik..*Rápillantva Elrondra leül a földre és koncentrál a képességeivel használ e látja e azt, hogy merre van Gabe.. fejleszteni próbálja..* - Lassan ott tartok igazuk van a családomnak nem vagyok képes a harcra..még őt sem tudom megtalálni. Mondd meg mit tegyek? Kétségbeesetten makacsan neki vágtam, hogy megmentsem és itt vagyok 16 évesen képtelen vagyok. Laschan nem hiszem, hogy itt van ugyan is beszéltem vele mielőtt eljöttem ráadásul szeretem és fontos nekem. Gabriel meg még is „rokonom”..* - Akárki is vagy nincs itt apám sem inkább mondd meg mit akarsz én nem harcolok így.. szemtől szembe*Feleli és igen látszik csalódott.*

Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Vas. Júl. 27, 2014 12:33 am

* Csak nemlegesen bólogat. Egyet aztán elindul egy ideig a lány után, ám még szerencsére a csapda előtt megáll a lány, nagy megkönnyebbülésére figyeli ahogy megpróbálja kideríteni hogy mi van.* - Szerintem nem vagy gyenge erős vagy hiszen itt vagy egyedül kiderítetted, hol van fogva tartva Gabriel, elmertél jönni velem ide, hogy kiszabadítsd és mindezt egyedül, ezek után senki ne mondja nekem vagy neked, hogy te gyenge vagy, vagy épp képtelen vagy a harcra. Szerintem erős vagy és képes vagy rá és bár gyenge vámpír vagyok de érzem, hogy angyal vagy és az angyalokról mindig azt mesélték nekem a szüleim, hogy ők nagyon erősek és nagyon jóságosak és szinte lehetetlen legyőzni őket. A hangot, pedig maga a börtön kiabálja, hogy megtörjön, senki nem játszadozik csak maga az épület. * mondja és maga után húzza Lizzie-t * - Gyere te erős nagy lány erre kell mennünk én tudom a megfelelő utat, mert végigjártam már párszor. * Majd egy két sarkon rohanva befordulás után a srác belerohan egy [You must be registered and logged in to see this link.] * - Na, ne szórakozzunk már, kezd egy kicsit elegem lenni az itteni szörnyekből. Socium Sustinere! * Mondja ki és utána a lány felé fordul. * - Gyere így most már együtt menni fog. * és a srác kezében újra megjelenik a lándzsa, majd neki támad a szörnynek. *

//Fagy//

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Vas. Júl. 27, 2014 4:58 pm

// Majd Olvad csak az user egy órácskára eltűnik hatra itt van Very Happy //

*Nem tudom mit képzeltem és apa ezért nagyon ki fog akadni, tudom. Megmondta ő is és Dariothnak is igaza van, hogy nem vagyok még felkészülve. Szóval lényegében az első támadás után megijedtem és igen belátom, hogy kár volt ide jönni. Viszont Gabriel a cél és nagyon szeretném, ha meglenne. Amikor beszél, hirtelen rápillantok és elmosolyodom ezekre a szavakra.* - Köszönöm, de nem kell húzni, tudok magamtól is menni. Igazából a makacsságot az apámtól örökölhettem, de mostanában nagyon sokat edzek, és nem szeretnék senkinek csalódást okozni.* - A szörnyet meglátva nyelek egyet és segítek neki, szóval közben figyelem varázslás közben a szörnyeteg gyenge pontját is. Ahol tudom, igyekszem a kardomat használni, de remélem, nem kell.* - Kérlek, találjuk meg Gabrielt maradtam volna nyugton a fenekemen..*Fejezem be Elrondnak és igen nagyon szeretném már befejezni ezt az egészet. Nem tudok csak alap varázslatokat, meg amit Victoria mutatott, de az is kevés nekem. Nem vagyok, erős csak harcolni tudok a karddal meg a fegyverekkel és ennyi. Valamit érzek. Érzem az arkangyal jelenlétét, de ez egy hatalmas labirintus.* - Na jó. Figyelj ha még egy szörnyeteg jön feladom magam a családom miatt. Az volt a céljuk ide jöjjek. Itt vagyok, de nem tudok még varázsolni sem csak egy harcos vagyok varázslatok nélkül.*Magyarázom Elrondnak és igen lehet, hogy már az agyára megyek. Remélem nem jön még szörny mert akkor szörnyet halok.*

Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Vas. Júl. 27, 2014 6:17 pm

* Kain belül érzi, hogy most simán megtörhetné a lányt és akár el is foghatná, de nem ez a tökéletes pillanat, nem most kell, mert tudja azt, hogyha az igazi nyakláncot akarja megszerezni akkor türelmesen várnia kell. Elfog jönni a megfelelő alkalom, de addig a lánynak a teljes bizalmát meg kell szereznie. Valamint az arkangyalok bizalmába is be kell férkőznie. Muszáj lesz másnak mutatnia magát mit aki vagy ami. A szörnyet hamar legyőzik hála a varázslatnak és Lizzie ütései is pontosan a megfelelő helyre találnak, így a szörny újabb ebeket szerezve hamar elkotródik. A lándzsa pedig ismét eltűnik Elrond kezéből.* - Már nincs messze két sarok és ott vagyunk. * mondja és Lizzie láthatja is, hogy igaza volt a srácnak, mert amin befordulnak a második sarkon megpillanthatja Gabrielt és annak tigrisét amint a plafonról fejjel lefelé lógva kábultan függenek. * - Üdvözöllek Elizabeth Cobb. Nem mintha a név változtatás ugyanúgy segítene rajtad, tudtam, hogy meg fogsz jelenni, hogy segíts Gabrielen, jobban örültem volna ha az arkangyal apád jött volna, akkor már ő is itt lóghatna a drágalátos testvére mellett és akkor már csak a három testvéredet kellett volna elfognom és teljesen az enyém lennél, de hát a sors kegyes fintora, nem kell ezzel bajlódnom, mert te magad sétáltál bele a csapdámba és akár ki is ez a fickó itt melletted, ő lesz majd az én hírvivőm, hogy jön a világ vége. Te pedig szépen velem jössz az igazi nyaklánccal és kinyitod azt az átkozott kaput és végre enyém lesz a világ! * jelenti ki a férfi. Mindketten ismerhetik Lizzievel, Kain azért mert a főnöke Lizzie meg, Lizzie meg hát tudjuk miért.... persze Kain Elrond-ként megjátsza magát.* - Nem tudom ki a fene maga, de én nem leszek hírnök és a lányt se viszi sehová. Maga szépen elkotródik, mi meg távozunk az arkangyallal meg a tigrisével együtt ez lesz. Maradj itt én majd megvédelek. * mondja teljes haraggal, persze a szemben levő férfi tudja, hogy ki ő és ő is tökéletesen benne van a színjátékban, már csak az a kérdés Lizzie mit tesz. Mert hát az ő döntésétől függ, hogyan alakulnak tovább a dolgok.*

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Szer. Feb. 19, 2020 3:51 pm