Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Fyron fogadói meglepetés

Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.

Fyron fogadói meglepetés Empty Fyron fogadói meglepetés

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Vas. Jan. 19, 2014 8:51 pm

[ Elsőnek a  Manoire de l'Ange-ban  játszódik  ^^]

*Ez egy szokványos hétköznap itthon. Na jó talán nem, mert azért elegem van, hogy apának a kedély változásaiból, de igyekszem nem felvenni azokat a dolgokat amiket mondd, de nem bírom. Szegény Faith issza meg a levét. Ahogy közeledik, az este egyre jobban gondolkozok abba a dologba bele, hogy ez az egész amit megbeszéltem Lucassal jó ötlet e ez az egész. Egyébként is, tudom ilyen fajból való és ha ezt apa meg tudja tuti ki fog nyírni. Már egy jó ideje tudom, hogy nem lenne jó démonokkal barátkozni azokon kívül akiket ismerek, de ő érzem, hogy más. Bátyám tudom, hogy megtorolná, de tudom jól, hogyha valamit csinálna Lucas akkor kicsinálná. Viszont ezért féltem is. Azt, hogy velem mi van érzelem, düh minden bennem van egyszerre tudnék ölni is meg nevetni is. Visszatérve Patricre. Kezd elvonási tüneteim lenni a hiányzásában, de azért örülök annak, hogy végül is megtörtént a dolog, hogy tudjunk találkozni. Igazából nem érdekel, hogy apa ki fog akadni, de nem tud tőle elválasztani és ezt meg is mondtam neki viszont makacsul el akar tiltani tőle.. Szóval nem tudom. Ahogy a nappaliban ülök Lucassal kicsit zavarban vagyok. Lucas annyira aranyos, de nem szeretném ha meginná a levét ennek az egésznek. Elvégre mi csak barátok vagyunk. Még az iskolából ismerem persze és régen nem bírtuk egymást, de mostanában mióta újra találkoztam vele azért eléggé más a helyzet. Amikor éppen meg szólalnék akkor gyorsan történik valami. Persze ez semmi első csókom és kicsit vagyok csak zavarban. Elhúzódom tőle egy pillanatra.* - Ezt nem lehet. Te idősebb vagy én meg fiatal..*Kezdenék bele mire csak elmosolyodik.*
    – Tudod a kor nem számít.. különben is ha elmegyünk oda szerinted mit fognak mondani. Végül is te akartál elmenni oda.. – Jó, de úgy mint a haverod. Most meg.. járunk?*Teszem fel a kérdést elpirulva mire ő csak mosolyog aranyosan.* – Gyere rá te.. *Ahogy közli úgy kulcsolja át az ujjaimat én meg csak meg vagyok lepődve és nem tudom levenni a tekintetem róla.*

Egy sors. Egy élet ami nem tudni hova vezet. Egy nehéz időszak és úgy érzi, hogy egyedül van pedig tudja, hogy ez nem így van. A visszatért srácnak nagyon örül és mindenképpen ragaszkodik hozzá, de nem olyan  Elizabeth mint volt. Belsőleg teljesen megváltozott. Kiben bízzon meg ezek után és mihez kezdjen?  A lány aki képes lesz felcsapni démonokat irtani, de a szeretteit nem fogja bántani. A nyaklánc amit kapott Patrictől még mindig a nyakában hordja. Michael eltűnése megváltoztatja a dolgokat.. Hiányzik neki az apja. A lány nem beszél akárkivel és nem igazán bízik meg senkiben. Védtelen.  Képes bármilyen őrültséget végig csinálni és nagyon makacs teremtés. Milyen időszaka lesz ezután? Nehéz, mert nem tudja mit csináljon...

Castin Noyers kishúga, Őrangyala és nevelőapja: Michael Cobb, Darioth Fogadott bátyja: Patric J. Morgan és Esteron Baltazaar, Laschan Baltazaar kisangyala
    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.

Fyron fogadói meglepetés Empty Re: Fyron fogadói meglepetés

Témanyitás by Michael on Vas. Jan. 19, 2014 10:25 pm

*A mai nap átlagos volt. Nem igazán éreztem ilyesmit az elmúlt hetekben, de ma kivételesen nem húzott fel semmi, még Darioth-tal sem álltunk neki veszekedni, ami összességében... elég meglepő. Persze nekem gyanús, hogy nem úszom meg ennyivel, valami biztosan fog még történni a napban, ami elrontja, de megpróbálom elhessegetni ezt a gyanút, és élvezni a helyzetet, amíg lehet. Ahogyan azonban belépek a nappaliba, és meglátom a lányomat, ahogyan egy démonnal csókolózik... nos, mondjuk, hogy ismét bizonyítékot kaptam rá, hogy a pesszimistáknak általában igazuk van. Egy fél pillanatig a düh belém fojt mindenféle megszólalást, azonban az utolsó szavak elhangzása utánra végre megtalálom a hangom.* - ELIZABETH! *üvöltök fel dühösen, miközben odacsörtetek, és nyakánál fogva felrántom a fiút a kanapéról, és a lépcső irányába lököm.* - Ez. Egy. ROHADT. DÉMON! *kiabálok, teljesen kikelve magamból.* - Egyébként sem bízhatsz meg senkiben, azt hittem, végre megtanultad Denkey után, erre most idehozol egy démont?! Te *fordulok villlámló szemmekkel a fiú felé.* - Azonnal takarodj innen, és ha még egyszer a lányom közelébe jössz, annyi darabkára téplek, hogy még a túlvilágon sem leszel újra egyben! *vicsorgok rá. Ha lelépett, visszafordulok a lányomhoz, egy fél pillanatig dühödten meredek rá, majd idegesen a lépcső felé intek.* - Te pedig takarodj a szobádba. Nincs vacsora. És ha még egyszer behozol ide valakit az engedélyem nélkül, három napra bezárlak a pincébe *fejezem be hidegen, majd megvárom, hogy elinduljon a lépcső felé, és a szobájáig kísérem. Utána pedig visszamegyek a saját szobámba, nagy csapkodással összekötött rakodással próbálva levezetni a feszültségemet.*

Minden megfagyott, megkeményedett, szenvedő szív felolvad egyszer. Michael arkangyal újra önmaga, noha nagyon sokat változott az elmúlt több mint húsz év folyamán. Michael Cobbnak lenni sok mindenre megtanította, amit korábban nem tudott, nem értett, vagy amivel egész egyszerűen nem foglalkozott. Emberibb lett, megértőbb, bár talán épp emiatt az embersége miatt valamivel sebezhetőbb. De nem bánja: úgy érzi, megérte, mert az, amije most van, egy igazi család, soha nem lehetett volna az övé korábban.

Rebecca Taylor (és Darioth) hercege és Lizzie nevelőapja
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Vas. Jan. 19, 2014 10:52 pm

*Amikor elmosolyodom rá és válaszolnék, a mondatára a hideg futkos a hátamon, amikor kiabálást hallok. Ez így nem fer.* - Apa.. de..*Szólalok meg és pislogok, amikor a Lucast kitesékeli a házból én csak pislogok dermedve és pedig nem ártott senkinek. Csak egy fiatal gyerek, aki már felnőtt, de még mindig gyerekként viselkedik. Nem tud mit mondani Lucas és ez így elég kényelmetlen.* - Apa, már régóta ismerem.. és nem bántott meg soha! Még a Sollaionba járt tavaly végzett ráadásul eléggé nemes családból származik.*Kelek ki magamból és amikor Denkeyt emlegeti, persze csak pislogok. Persze nem tudok mit mondani a szavaira, amikor a házból kirakja és végig figyelem. Persze ugye közben mondom, amikor vezeti ki és igen felpattantam a kanapéról teljes dühömből.* - Apa nem értem mi bajod nem mentem el. Oké, démon és nem-nem bízok senkiben, de úgy érzem, hogy benne egy picit lehet. Azt a nézőpontot nézi, mint Jesmon vagy bárki más. Nem tudja mi a problémám nem mondtam el neki, de sokszor mondta segítene. Nem nézi azt a nézőpontot, mint Lucifer vagy Aysen.. Lucifernek különben se lenne olyan oka, hogy így csábítana le a pokolba.*Ezt már akkor mondom, amikor rám pillant, és a szobámba akar küldeni és a vacsorát emlegeti..* - Nem hiszem, el már megint ezt csinálod. Apa ne legyél ilyen ez nem állapot.. Nem tilthatsz el senkitől ennyi erővel Emmától is eltilthatnál, mert démon. Komolyan. Tudod, mit akkor levadászom azt, aki ilyen fura viselkedéssel tett téged. Ez már komolyan nem állapot.*Üvöltök vissza szemtelenül és tisztában vagyok miket mondok és valószínűleg meg is bánom. Darioth pedig nem tudom, merre járkál, valószínűleg már alszik és nem keltjük fel. Nem hiszem el. Mérgesen rápillantok apára majd a lépcső felé indulva..* - Nem hiszem el, hogy nem lehetek senkivel.. ennyi erővel zárjon el a külvilágtól komolyan lassan ez következik. Tisztában vagyok azzal, hogy hol volt és aggódom is érte és tehetetlen is vagyok és rosszat álmodok napok óta és Patricnek is elmondom. Viszont már kezd elegem lenni, hogy kínossá teszi a helyzetet. Azt hiszem nem tehetek mást muszáj levegőznöm egyet.*Mondom Faithnek ha itt van a szobában ugye, mert nem néztem az ágyam felé sem hanem egyből a szekrényhez léptem és felveszek egy kicsit érdekesnek tűnő  ruhát. Egy fekete strasszos csizmával, farmer sorttal és egy kivágott felsővel. A hajamat is addig megcsináltam és igen tudom apa azt mondta nem mehetek sehova és most nem érdekel. Akkor távozom az ablakon át. Felveszem a fekete szövet női kabátot amin nem látszik az, hogy mi van rajtam majd egy két tőrt a kabátomba elrejtek amiket kaptam a nyáron és nem látszik semmi. A hangom egyébként eléggé hallatszott amit mondtam azzal együtt hangosan csaptam be az ajtót. Egyébként meg halkan fogom magam és kinyitom az ablakot, hogy ne hallja apu vagy bárki más és kimászok. Kár, hogy nem tudok repülni, most jól jönne.. ha sikerült kimászni a démonok közé vezet az irány és persze nem egyedül.*

Egy sors. Egy élet ami nem tudni hova vezet. Egy nehéz időszak és úgy érzi, hogy egyedül van pedig tudja, hogy ez nem így van. A visszatért srácnak nagyon örül és mindenképpen ragaszkodik hozzá, de nem olyan  Elizabeth mint volt. Belsőleg teljesen megváltozott. Kiben bízzon meg ezek után és mihez kezdjen?  A lány aki képes lesz felcsapni démonokat irtani, de a szeretteit nem fogja bántani. A nyaklánc amit kapott Patrictől még mindig a nyakában hordja. Michael eltűnése megváltoztatja a dolgokat.. Hiányzik neki az apja. A lány nem beszél akárkivel és nem igazán bízik meg senkiben. Védtelen.  Képes bármilyen őrültséget végig csinálni és nagyon makacs teremtés. Milyen időszaka lesz ezután? Nehéz, mert nem tudja mit csináljon...

Castin Noyers kishúga, Őrangyala és nevelőapja: Michael Cobb, Darioth Fogadott bátyja: Patric J. Morgan és Esteron Baltazaar, Laschan Baltazaar kisangyala
    Michael
    Michael

Témanyitás by Michael on Szer. Jan. 22, 2014 7:58 pm

- Nem érdekel, milyen családból származik! *sziszegek Elizabeth-re. Ahogyan pedig tovább beszél, csak egyre jobban rontja a helyzetet, és valószínűnek tartom, hogy ezt ő is tisztán látja. Legalábbis elég egyértelmű a tekintetem, ahogyan általában ez lenni szokott...* - Nem ismered Lucifert *szólalok meg jegesen.* - Bármilyen eszközök mögött rejtőzhet, és erős oka van rá, hogy megpróbáljon elkapni, többször is, és ott van Aysen is, akiről szintén valószínűnek tartom, hogy nem különösebben a megfutamodó, meghunyászkodó típus. Nem bízhatsz meg senkiben, és még ha magadtól elég ostoba is vagy hozzá, hogy ezt ne fogd fel, legalább azt értsd meg, amikor én mondom! *emelkedik a hangom idegesen. Dühös vagyok és félek. Nem meglepő érzelmek, inkább azzal nem tudok mihez kezdeni, hogy miután kiszabadultam onnan, még mindig nem tűntek el, sőt egyre csak erősödnek. Valami, mélyen bennem egyértelművé teszi, hogy nem jó felé haladok, de a dühöm elnyomja ezt a kis hangocskát, főleg a lányom következő megszólalása után.* - Takarodj a szobádba! *üvöltök rá, és dühödten figyelem, ahogyan felmegy a lépcsőn, majd utána indulok, ellenőrzöm, hogy tényleg bement-e, majd visszatérek a saját szobámba, és igen komoly károkat kezdek okozni a helyiség berendezésében. A haragom egyszerűen... erősebb nálam, teljesen a hatalmába kerít, így alig veszem észre, ahogyan a körülöttem lévő világ egyre inkább megreped tőle, hogy aztán végül apró darabokra törjön, miközben én megfékezhetetlenül tombolok...*

Minden megfagyott, megkeményedett, szenvedő szív felolvad egyszer. Michael arkangyal újra önmaga, noha nagyon sokat változott az elmúlt több mint húsz év folyamán. Michael Cobbnak lenni sok mindenre megtanította, amit korábban nem tudott, nem értett, vagy amivel egész egyszerűen nem foglalkozott. Emberibb lett, megértőbb, bár talán épp emiatt az embersége miatt valamivel sebezhetőbb. De nem bánja: úgy érzi, megérte, mert az, amije most van, egy igazi család, soha nem lehetett volna az övé korábban.

Rebecca Taylor (és Darioth) hercege és Lizzie nevelőapja
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Szer. Jan. 22, 2014 8:20 pm

[Fogadóban]

*Nem tudom elhinni azt, hogy ezt művelte. Tényleg a szobába küldött és igen tudom jól, hogy mit mondtam, de csak azért mondtam, hogy felvilágosítsam. Hol van ilyenkor Darioth amikor szükség van rá? Nem igaz már. Szépen lassan indulok a kijárat felé és igen, a főtérre vezet, az út ahol találkozom Lucassal. Jó tényleg ő mondta nekem, hogy hol van ez a hely és ki akarom deríteni, hogy még is melyik démon kínozta így halálra. Nem, tudom felfogni egyszerűen ez képtelenség. Hogy kelhetett ki önmagából? Nem ilyen volt és nem veszekedett senkivel.  Most meg, mindenkivel és még az újdonsült lakótárssal is Dariothal aki persze felsőbb utasításra van itt. Legalább ő helyre tudja tenni apát, ha sikerül. Amikor meglátom Lucast olyan arcot vág, mint aki szellemet látna.*
    – De az apád.. – Nem érdekel. Most már tényleg elegem van. Menjünk. – De azt mondta, hogy.. – Nyápic vagy-vagy férfi? Csak nem félsz apámtól? – Ami azt illeti a viselkedése után, de… kicsit igen.– Nem érdekel, megyünk. Bármilyen baj érne magamra vállalom. Ez most szükséges. Szóval hol van az a fogadó?*Ahogyan pislog, a srác rám igazából látom, hogy nem tetszik neki és mielőtt kioktatna ő is, inkább morog egyet az orra alatt és elindul. Nem szólunk egész úton egy szót sem egymáshoz majd amikor körbe nézek a lenti úton el fog egy pillanatra valami. Megtorpanok a sötétség és a kihaltság láttán. Ajjaj a belső ösztöneim jókor jeleznek. Sosem szoktak ilyenkor, de most valami azt súgja nem kéne bemennem. Vissza kéne fordulnom, de.. ez nem.. * – Mi az? Megijedtél? Vissza is mehetünk és nem kerülsz te sem bajba meg én sem..– Mondd milyen bajba kerülhetnék? – Mondjuk össze futsz itt valakivel akire nem is számolsz nem szeretném ha baj lenne. *Ahogy kimondja a szavakat megfogom a kezét és persze húzom a fogadó felé amint meglátom a bejáratot. Ahogy belépünk valami nem túl feltűnő helyett keresünk, de egyetlen egy sarok hely volt szóval azt gyorsan betámadtuk. Lucas pedig magamra hagyva elment innivalóért én pedig a kabátomat leveszem. Hmm.. vajon megteszi ez beolvadásnak? A sok démon között egy kicsit veszélyes, de most az adrenalin kell.. nem nem lesz baj és nem félek egyáltalán. Úgy sincs itt senki akit ismernék még is mi lenne?*

Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.

Témanyitás by Patric J. Morgan on Szer. Jan. 22, 2014 11:17 pm

*Patric szokásos csütörtök esti sörözését tartja a Fogadóban, ahogyan annak lennie kell. Kissé unatkozik, mert nincs senki, akit irritálhatna egy kicsit, hogy van olyan pofátlan, hogy miután elengedték a Pokolból, még itt lófrál a bejárat környékén - már az alapvetően, ismeretlenül őt utálókon kívül senki -, szóval egyedül iszogat egy sarokban, úgy öltözködve, hogy aki nem látta az arcát, mialatt bejött, vagy amikor kikérte a sörét, véletlenül se ismerhesse meg. Szokásos farmer-bakancs kombinációjához ma egy szürke csuklyás pulcsit - aminek csuklyáját természetesen mélyen az arcába húzta -, valamint egy bőrkabátot választott. Természetesen megszokott fegyverei is nála vannak, nem túl feltűnő, de könnyen elérhető helyen. Lényeg a lényeg: ahogyan békésen ücsörög, és a sörét iszogatja, némán figyeli a pulthoz lépőket, és össze is szalad a szemöldöke, ahogyan észrevesz egy hozzá hasonlóan fiatal srácot. Viszonylag kevesen járnak ide a korosztályukból, és akik el is tévednek erre, általában jó okkal jönnek, és ő nyugodt szívvel meri állítani, hogy az elmúlt csütörtökök alatt nagyjából ki is derítette, kik azok. Bár már gondolkozik rajta, hogy napot kéne váltania, tekintve, hogy így mindig ugyanazokat az embereket látja, és lehetséges, hogy kimondottan termékeny lenne információ szempontjából, ha időnként cserélgetne. Mielőtt azonban mélyebben elmerülhetne a kérdésben, hogy ki is az a srác, egy random démon levágja a saját italát az asztalára, és kérdés nélkül ledobja magát az asztalhoz, amivel, nos... nem sikerül kivívnia Pat tetszését.* - Hé, haver. Ez az én asztalom, keress helyet máshol *morog rá, mire a pasi felhorkant.* - Nem láttam rajta a nevedet, kölyök *válaszol közönyösen, mire Patric negédesen elmosolyodik.* - Rossz válasz. *Majd - persze a söre felemelése után - egy könnyed mozdulattal fellöki az asztalt, ezzel egyszerre öntve le, vágva orrba és lökve fel a hivatlan asztaltársat. A továbbiakban nem is nagyon törődik vele, csak pár félmondatban lerendezi a csapost, és keresni kezdi az előbbi fiút, hogy vajon melyik asztalnál ülhetett le. Sikerül is megpillantania, azonban ekkor egy alak megelőzi, és megáll az asztaluk mellett. Szerencsére Pat már hallótávolságban van, így van szerencséje végighallgatni a fiatal férfi szavait.* - Helló, bébi! Te, te miért ezzel a nyomorékkal lógsz? Sokkal jobb pasik is akadnának, akik szívesen elvinnének egy körre, ha érted, mire célzok *kacsint a lányra, valószínűleg szélesen vigyorogva, bár ez a sálja miatt sajnos nem látszik. A démon-vámpír azonban ekkora lopakodik úgy, hogy megfelelő szögből figyelhesse a jelenetet, és felismerhesse a lányban Elizabeth Quenellt. Nos, attól a fél perctől eltekintve, amíg kissé elnyílt szájjal, és a meglepetéstől elernyedt kezében tartott korsóból kifolyó sörrel mered rá, nagyon gyorsan utoléri a félelemmel vegyes düh. Ilyen nincs. Mérgesen lecsapja a korsóját - úgyis üres már, teljesen mindegy -, és karon ragadja a pasit, aki odalépett hozzájuk. Gyors verekedés veszi kezdetét, ami igazából csak pár mozdulat erejéig tart, míg a srác erősen hasba nem öklözi Patric-et. Az ekkor nyög egyet, majd magához rántja a pasit, és a vigyorát egy grimasznak álcázva a fülébe suttog.* - Ne játszd túl, Wulven! *javasolja neki halkan, majd egy erőteljes mozdulattal megperdíti, így a férfi az egyik asztalnak tántorodik, majd káromkodik egy sort, és eloldalog a bárpult felé. Azonban Elizabeth ezt már nem ússza meg: Pat nagyon is észrevette, és ez nagyon hamar egyértelművé válik.* - Elizabeth *sziszeg, miután odahajolt a lányhoz.* - Nem tudom, mit gondoltál, de most azonnal elmegyünk innen. Ha nem jössz, kirángatlak. Te meg nem tudom, ki vagy, de ez a lány tizenöt, remélem tisztában vagy vele. Ha egy hajszála is meggörbül az este folyamán, fellógatlak és megégetlek. *Szerencsétlen Lucas... Egy este alatt két halálos fenyegetés. Nem lehet valami kellemes.*

Hosszú úton halad, és még mindig nem látja a végét... Csak annyit tud, hogy igyekszik egyszerre szolgálni minden oldalt, próbálja valahogy úgy lavírozni az életét, hogy sehol ne okozzon károkat, ahol nem szeretne. A gond csak az, hogy a sarkában lihegő ördög ezt nagyon megnehezíti...

Rebecca Taylor udvarias bérgyilkosa
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Szer. Jan. 22, 2014 11:58 pm

– Nem tudok mit hozni alkoholon kívül.. – Akkor nem kérek semmit.. Igazából nem akarok inni semmit, mert nem bízom az itteniekben.*Suttogom, halkan a srácnak majd kicsit megfigyelem a környéket. Eléggé érdekes alakok járnak ide, de ez csöppet sem riaszt vissza most nem. Mekkora bajba kerülhetek? Nos, eléggé..* - Komolyan..*Hajolok a sráchoz oda és sóhajtok.* - Szerinted itt melyik az, aki lejárhat?*Mire halkan felkuncog.* – Naiv vagy. Bárki lehet, viszont hogyan lehetne kideríteni nem, tudom. Végül is nem csinálhatod azt, hogy letámadsz egy nálad erősebb démont. *Mondja és elgondolkozok. Csak kíváncsi vagyok és talán apának is segítenék, de lehet, rosszul tenném ebben a szituációban. Viszont nem tudom mit vártam.. Végül is ez egy kocsmaféleség ilyenbe még sosem jártam. Azonban valaki oda jön az asztalunkhoz és a napszemüvegemet lehajtva rápillantok. A fejemre teszem, a szemüveget majd kényelmesen hátradőlök.* - Mert ezek a nyomorékok rendesebbek, mint egy magad fajta csőcselék.*Felelem, reflexszerűen mire tarkón vág Lucas és ártatlanul rápillantok.* - Különben is vannak nálad sokkal..*Nézek végig az alakon.* - Emberibb kinézetű fazonok, akikkel szívesebben lennék és neked inkább kisasszony*Mondom, hangsúlyozva mire a srác elneveti magát, de nem szólal meg. Aztán történik valami érdekes, amikor összenézünk a sráccal. Valaki hátra rántja és ismerős hangot hallok meg. Becsukom a szemem és ilyen nincs. Francba. Miért most kellett itt lennie? Egyáltalán mit keres itt? Nem igaz már.. egyszer szeretnék kideríteni valamit és akkor is csődöt mondok.* - Tudni akarom melyik csinálta ki apát.*Mondom Patnek és rápillantva nincsen megelégedve a tetteimmel. Melyik verzió legyen.. a srácra nézve nyelek egyet megszorítom a kezét és mondom neki, hogy „bocs”, de nem szeretném azt, hogy baja legyen. Fel állok az asztaltól, Pattel legyek egy szemkontaktusban. Persze a kabátomat is felveszem majd visszapillantok Lucasra.* – Na jó, az apád fenyegetését még elfogadom.. de ki ez a pióca aki ide jön és ok nélkül fenyeget? A pasid? *Teszi fel a kérdést mire ő is fel áll és próbál beleütni egyet Patric hasába és csak meglepődve nézem. Szegénynek esélye sincs, de az vicc, hogy Patric.. na jó felsóhajtok. - Bátyus, nem lesz itt gond.. nem tervezek inni sem és különben is mit keresel itt?*Teszem fel a kérdést halkan majd felsóhajtok. Igazából Pat észre veheti, hogy a kabátomban van a késem elrejtve szóval bár ez itt nem érne semmit. Szóval most az asztal előtt csak támaszkodva figyelem Patricet, mert nem moccanok meg az egyszer biztos. Na jó.. azért ő még is csak Patric és lehet nem kéne kivágni a hisztit itt. Rápillantva a srácra elindulok kifelé. Köszönök Lucasnak és remélem, hogy nem veri szét Pat, de a fenyegetést muszáj megmagyaráznom neki. Persze elég kevesen mondhatják el azt, hogy egy angyal fogadott bátyja „démon-vámpír” aki bérgyilkos. Ha kiléptem a fogadóból a falnak támaszkodva várom meg a srácot, mert onnan biztosan nem mozdulok meg. Nem.. mert nem akarok még haza menni ráadásul apának megint lenne ürügye veszekedni. Persze a megszökés nem a legjobb megoldás volt, de nem tehetek róla. Valahol még is, de így alakult. Elfogadom a büntetést, de erre szükség volt. Viszont még meg kéne figyelni a démonokat, de hogyan tehetném ezt meg? Meddig fog tartani ez az állapot? Hetek óta nem bírok magammal és valahogy le kéne vezetnem azt ami bennem van. Eléggé meg látszik ez is és nem tudom meddig bírom én is.. Sergejhez kéne lemenni, de nem tudom. Most nem.. reggel meg nem szólalnánk egymáshoz apával és szegény Faith issza meg a feszültség levét, mert Dariothal is veszekszik.*

Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan

Témanyitás by Patric J. Morgan on Csüt. Jan. 23, 2014 3:55 pm

- Minden megfigyelés nélkül nyilatkozni... eh. Ez a probléma a nőkkel! *sóhajt fel a pasi dramatikusan, majd felhorkant a következő szavakra.* - Arról álmodozhatsz naphosszat. Egy kocsmában? Komolyan? Célszerűbb lenne visszavonulni *mondja, és ebben az utolsó mondatban van valami, amin érezni lehet, hogy nem csak spiccesen baromkodik, hanem volt valami oka arra, hogy idejöjjön hozzájuk. Ekkor azonban Patric úgy dönt, közbeavatkozik, arrébb penderíti a pasit, majd nekilát, hogy helyretegye Elizabeth-et.* - Melyik? *vonja fel a szemöldökét Pat hidegen, majd megmarkolja a vállát, és a kocsma vendégei felé fordítja.* - Az. Meg az. Meg az. És az a kettő is. És ő is, és ő is *mutogat rá néhány démonra, majd elvágja a lány kilátását.* - A lista mérföldes, mert bárki bemehetett hozzá, és elkezdhette kínozni, ha pedig szűkíteni akarsz, akkor... *Itt megáll, mert rájön, hogy itt nem olyan célszerű elkezdeni magyarázni Luciferről, mert sajnos még a falnak is füle van, és ha valaki rájön, hogy ki is ez a kiscsaj, vagy felbukkan valaki, aki történetesen tudja, itt messzire sem kéne menni, hogy foglyul ejtsék. Aztán amikor a fiú válaszol a fenyegetésére, türelmetlenül sóhajt, és egy gyors mozdulattal elkapja a felé induló kezet, és a srác torkához szorít egy tőrt.* - A legrosszabb rémálmod vagyok, főleg ha tovább jártatod a szádat. Okom pedig történetesen van rá, mert idehoztad ezt a lányt, akinek otthon lenne a helye az apja védő szárnyai alatt. Szóval nagyfiú. Fogd be a pofád, és hozzám ne érj, különben addig foglak kínozni, amíg halálért nem könyörögsz *sziszegi Lucas arcába, majd elengedi, és Lizzie-t karon ragadva kisétál a Fogadóból. Hát, ne szórakozz Pattel, mert megjárod. Ha nem próbálja meg megütni, valószínűleg megúszhatta volna ezt a helyretételt... Kiérve, amikor a lány megáll, idegesen szembefordul vele.* - Mozogj. És közben magyarázd el, hogy milyen gondolatmenet vezetett arra, hogy ezt jó ötletnek ítéld.

Hosszú úton halad, és még mindig nem látja a végét... Csak annyit tud, hogy igyekszik egyszerre szolgálni minden oldalt, próbálja valahogy úgy lavírozni az életét, hogy sehol ne okozzon károkat, ahol nem szeretne. A gond csak az, hogy a sarkában lihegő ördög ezt nagyon megnehezíti...

Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Csüt. Jan. 23, 2014 4:39 pm

*Elmosolyodok gúnyosan felhorkantva a férfire nézve.* - Nézd.. Nem ismersz, és ha nem mész el garantálom, hogy ott végzed, ahol nem szeretnél lenni.*Igazából hiába a fenyegetés, mert itt nem használna. Egyébként is tudom nagyjából mit teszek, de aztán meglepetésemre felbukkan egy olyan személy akire pont nem számoltam itt. Csak meg vagyok lepődve pont úgy mint ő. Aztán amikor mutogatni kezd nézni akarnám, de el takar amint  fel akarok tápászkodni.* - Jó hagyjuk a szűkítést értem a célzást.*Mondom morogva majd rápillantok Lucasra aki csak pislog és a szememet forgatom.* - Fiúk ezt ne itt csináljatok jelenetet okés? Majd elintézitek Fyronba.*Mondom nekik, mert Lucas is oda jár csak ő éppen a Cameosba. Amikor azonban apát emlegeti elordítom a fejem és a srác felhorkantva szemöldökét vonogatja.* – Na jó..a védőszárnyai alatt? Akkor ha a „bátyja” vagy akkor megkérdezed miért szökött meg otthonról. Én próbáltam vissza vinni, de ő akart jönni. Próbáltam lebeszélni, de ő akart jönni. Nem akarom, hogy baja legyen. Tisztában vagyok mennyi idős, de én csak felnyitottam a szemét néhány dologra. A legrosszabb rémálmom? Maximum rózsaszín tangába, de tőled biztosan nem félnék.. Különben is.. – Légy szíves..*Állnék oda kettőjük közé, de vissza lök oda ahol álltam. Nem egyáltalán nem vagyok meglepődve és persze nem akarom tudni mit szól ehhez Pat.. a szőkésre pedig csak nyelek egyet, mert ezt a részt el akartam kerülni. Apa pedig valószínűleg forrong már.* – Az apjától tényleg lehet tartani, de tőled aligha.. és nem fogom be a szám ahogy azt az uraság parancsolja. Nem félek egy..hozzám hasonló démontól. *Na remek témánál vagyunk. Ezt akartam elkerülni. Aztán ugye kézen ragad Pat, de nem akarok menni szóval merevedve állok.* - Amit a múltkor is mondtam nem tudom kiszedni apából mi a baja és mindenkivel veszekszik és.. történetesen ma is veszekedtünk és azt hittem ha ide jövök kicsit megfigyelve a helyet megtalálom azt aki sokáig kínozhatta..*nyelek egyet.* - Beliaron kívül.*Halkan mondom a nevet, nehogy megjelenjen.* - Plusz hetek óta érzem a bennem keringő magas energia feszültséget és valahogy le kéne vezetni. Még is mit tegyek?*Tárom szét a karomat és járkálok fel alá.* - Nézzem tétlenül ahogy apa rossz úton halad és egyre jobban változik át valami nem tudom mivé. Olyanná akit nem ismertünk eddig és lehet ez az igazi valós énje?*Nézek Patre és tényleg aggódok miatta. Nem tudom hova fogunk kilyukadni vagy mi lesz. Nem is vagyok rá dühös miért is lehetnék? Annyira szeretem, hogy itt van, de közben hetek óta aggaszt a viselkedése.* - Lehet, hogy még csak gyerek vagyok.. de nem vagyok hülye sem. Bármit megtennék azért, hogy visszakaphassuk. Azért, hogy újra a régi legyen. Bármit. Tudom, hogy bajban vagyok és lehet nem a legmegfelelőbb ötlet volt, de muszáj tudnom rajta kívül ki volt aki sokszor bent volt.*Nem tudom ennyire még soha nem aggódtam senkiért, de ő miatta bármit megtennék. Akármekkora bajba kerülök most emiatt, nem tudom azt, hogy meddig fog tartani. Ez így ahogy van kijött belőlem és lehet néha felemeltem a hangom nem szándékosan. Viszont amit Darioth is magyarázz, hogy idő kell a dolgokhoz. Ne kérdezősködjünk hanem legyen az amit apa akar, de akkor is ez most sok volt. Nem tudom.. és imádom apát mindennél jobban, de mikor lesz újra a régi?*

Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan

Témanyitás by Patric J. Morgan on Szomb. Jan. 25, 2014 8:51 pm

- Hozzád hasonló? Te szánalmas kis hülye *suttogja Patric, kegyetlen, vérengző mosollyal.* - Fogalmad sincs ki vagyok. De ne aggódj, bárhova is kerülsz, hallani fogsz rólam. *Ezzel az eddig a fiú torkának szorított kés áthatol a bőrén, és mélyen belevág a torkába. Ömleni kezd a vér, ahogyan Pat szenvtelenül elveszi a kést, hasba szúrja vele Lucast, majd megtörli a nadrágjában, és Elizabeth felé fordul. Már éppen folytatná is a társalgást, amikor a fogadós észreveszi, mi történt.* - MORGAN! Ennyi volt, két hétig nem akarlak a fogadóm közelében látni! Takarodj innen, de most azonnal! *üvölt rá dühösen a pult mögül, mire Pat csak szusszant egyet, karon ragadja Lizzie-t, és kirángatja a fogadóból, miközben a pasi elkezd intézkedni, hogy feltakarítsák a hullát.* - Nem kívánok az előbbieken vitatkozni, figyelmeztettem. Michaelt pedig hagyd ránk, te annyit tudsz tenni, hogy nyugton maradsz. Amin apád keresztül ment, azt nem fogja megváltoztatni, ha bárki is szenved azok közül, akik ezt tették vele, abba pedig bele se merek gondolni, hova vinné, ha elveszítene téged. Szóval ne kockáztasd tovább az életedet, amennyiben nem akarod még jobban tönkretenni *vált hirtelen dühödt sziszegésbe. Aztán megint karon fogja Elizabeth-et, és húzni kezdi a kifelé vezető úton.* - A legtöbb, amit Michaelért tenni tudsz, hogy ott vagy mellette, és nem foglalkozol a hisztériázásával, hanem támogatod. Rettentően nehéz helyzetben van, olyanban, amin csak kitartó szeretettel lehet segíteni. Remélem egyértelmű vagyok. *Ez után egy kicsit csendben van, majd megenyhül, és meg is áll, elengedve a lányt.* - Nézd, Lizzie, tudom, hogy ez nagyon nehéz. Nem fogok hazudni neked, nekem is nagyon nehéz ez most Michával. De bíznunk kell benne, hogy amennyiben látja, mennyien állnak mellette, mennyien kitartanak mellette, hogy a hozzá legközelebb állók mennyire szeretik, vissza fog térni, össze fogja szedni magát. De ennek idő kell, ezt el kell fogadnod. Sajnálom. *Az utolsó szó kicsit lassan, kicsit halkabban, és sokkal fájdalmasabb hangvétellel hangzik el, mint a többi. Tudja, hogy szerepe van abban, ami és ahogyan történt, és tudja, hogy Michael mentális helyzetét az ő "árulása" is nagyban rontota. De egyben azzal is tisztában van, hogy az arkangyalnak most segítő szeretetre van szüksége, ennél fogva tehát Lizzie-re, úgyhogy a lánynak nem eshet baja. Persze ennek egyéb okai is vannak, de jelenleg, ebből az aspektusból figyelve ez a megfelelő ellenérv.*

Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Vas. Jan. 26, 2014 1:00 pm

-Kérlek.. ne.. csináljátok..*Ahogyan próbálok közéjük férkőzni gyors váltás történik: A bátyusom akarva akaratlanul leszúrja Lucast én pedig csak dermedve állok ahogyan csinálja. Egyszerre kezdett benem lenni félelem, aggódás, düh.. és a sráchoz letérdelnék, de Pat kihúz a kocsmából.. a kiabálás után.. Felfogtam egyáltalán azt, hogy most láttam életemben először gyilkolást? Olyan valakitől akire felnézek és a példaképemnek mondhatok?Aztán ugye neki állunk beszélgetni, de csak eszembe jut ahogyan Lucassal végzett.* - Persze, hogy nem akarom, de..*Dermedve állok továbbra is, mert nem én vissza akarok menni Lucashoz..* - Állj meg visszaakarok menni még egyszer legalább, hogy lássam.*Kérem Patet és próbálnék visszafelé menni, de nem fogja engedni.* - Támogatom, de ha szóba kerülsz akkor persze pofonnal jutalmazz vagy beküld a szobába.*Mondom Patricnek és igen való igaz azóta kevesebbet mondom neki a srácot, de nem tehetek róla. Néha meg ér egy próbát és hiába veszi árulásnak amit csinált.. nem rossz szándék vezérelte. Én is utálhatnám azért, mert a Purgatóriumban volt és nem bízhatnék meg benne, de van valami kötelék, ami miatt nem megy a haragtartás és ragaszkodom hozzá egyre jobban. Nem egyszerűen nem tudom. apa tudna megbocsájtani neki aztán észre, veszem, hogy meg enyhül és pislogok rá.* - Tudom és neked is próbálok segíteni ezzel kapcsolatban, de nem tudlak felhozni, mert olyan makacs és.. ezzel kapcsolatban azt hiszem várni, fogok. Elfogadom és tudok várni csak szépen lassan.. ~el fog jönni a baj..~*Gondolom magamban, és ha szerencsém van ezt nem hallja meg Pat.. gondolok itt Kamenre is és a levelekre is amiket sikerült megírnom. Tudom, én sem vagyok teljesen őszinte, de még vannak dolgok, amik frissek ezeken kívül és még Kamennel sem sikerült beszélnem.*- Figyelj..*Állok meg és jutott eszembe pár dolog.* - Valahogy úgy érzem az én hibám is és tartozok nektek ennyivel, hogy megpróbáljam helyre tenni a dolgokat. Akkor nem tudtam miért van egy vad idegen férfiról látomásom és Arthur miért ismerte meg akkor és sorolhatnám azért magamat is hibáztatom.. de.. neked is annyi mindent köszönhetek, hogy az leírhatatlan. Valahogy felelősnek érzem magam tudnom kellett volna, de nem jöttem rá.*Mondom Patnek és ennél tényleg néha magamat okolom, mert ha van egy kis eszem rájöhettem volna, hogy aki hirtelen elő került valahonnan az Pat.. de sohasem derült ki. Akkor biztosan tudtam volna szólni apának, ha gáz van, de nem tettem meg.* - Viszont.. ami odabent történt.. tudnod kell, hogy „csókolóztunk” apa ezért veszett velem össze. Mert, hogy démon és, hogy nem bízhatok meg senkiben meg, hogy beengedtem az engedélye nélkül.. az, és amit láttam szerintem inkább neked szólok, ha készülök hasonlóra, de ne gyilkold le az összes fiút körülöttem, aki nem szimpatikus vagy vissza szájal. Ugye meg tudod ezt tenni? Tudom, hogy féltesz és aggódó bátyus vagy, de legközelebb fogd vissza magad jó?*Nézek rá és igen.. valóban neki fogom megmutatni legközelebb, ha sráccal, találkozok, és rajta kívül van még két fiú haverom, de azért szépen lassan. Nem én nem félek Patrictől és szeretem.. nem tudnám elveszíteni, még így sem amit láttam. Most életemben először és lehet, hülye vagyok, de stílusosan csinálta.* - Ugye tudod, hogy eléggé stílusos a módszered? Megtaníthatnál rá…*Mondom neki, persze tényleg tetszett valahol a módszere, de valahol sajnáltam a srácot is és visszatartom a sírást. Valószínű a szobámban fogok sírni, mert nem akarom mutatni a gyengeségemet senki előtt az utcán. Erről még azt hiszem sohasem sikerült beszélgetnünk, de ha már egy darabig még együtt vagyunk, ameddig apa meg nem jelenik forrongva és nem akarom, hogy veszekedjetek.. még maradhatnánk lent, egy picit. Nem akarok a fogadóba menni és még haza sem. Biztosan veszekedne, és most tudom, hogy okkal, amit elfogadok, de az este folyamán ez most sok lenne. Figyelj, ha már felhoztam ezt a fiúkkal való kapcsolatos dolgot és mivel már kamaszkorban vagyok.*Nézek Patre és ha beleegyezik abba, hogy beszéljünk, erről akkor remélem, összejön, ha nem akkor majd másik alkalomkor.* - Ugye nem tervezel az első randimon megjelenni? Igazából, ami még nem volt.. de nem is baj, csak tudjam, mire számolhatok az elkövetkezendő jövőben. Sosem beszéltünk erről és már itt az ideje főleg a ma este láttán, amit apa is csinált. Bármit is mondasz, bátyó elfogadom.*Mondom neki mosolyogva és kíváncsi vagyok a gondolat menetére. Tényleg elfogadom, mondjon bármit, mert ezt már tudnom kell és sohasem volt olyan, aki ennyire aggódott volna értem. Mintha a testvére volnék.. igazából nem érdekel, hogy nem vagyunk vér rokonok, nekem a testvérem és kész. Ezek után mondjon bárki bármit… kapni fog.*

Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan

Témanyitás by Patric J. Morgan on Szomb. Feb. 08, 2014 6:00 pm

*Patric teljesen figyelmen kívül hagyja Lizzie azon vágyát, hogy visszamenjen Lucashoz, mert egyszerűen... nem érdekli. Mint mondta, figyelmeztette, így nem hajlandó ezen vitatkozni.* - Akkor ne hozz szóba! Michaelnek megvannak az indokai, hogy hallani se akar rólam, feleslegesen beszélsz rólam, nem fogja mostanában meggondolni magát, úgyhogy ne rontsd se a saját se az én helyzetemet ezzel *válaszolja rosszkedvűen. Tisztában van vele, hogy Micha mennyire ki van rá borulva, és inkább nem is gondolna rá, ha lehetséges.* - Egyrészt nem a te hibád, másrészt pedig már úgyis teljesen mindegy, mert minden megtörtént úgy, ahogy megtörtént, és most már nem lehet változtatni rajta. Kár ezen gondolkozni *von vállat közönyösen, mintha ő nem ezen tűnődne folyamatosan. Nos, ő legalábbis megtartja magának, és ez az, amit jelenleg Elizabeth-től is elvárna. Ezek olyan dolgok, amikkel nem igazán lehet mihez kezdeni, meg kell várni, amíg begyógyul a seb, ennyi. Ami a pasikat illeti, Pat egész egyszerűen figyelmen kívül hagyja a lány szavait, nem hajlandó most elmagyarázni, hogy miért ölte meg Lucast - talán azért is, mert tudja, hogy nem lenne rá megfelelő magyarázata. Feldühítette, és ha őt feldühítik, ez az eredmény, pláne, ha egyébként már hónapok óta nem volt lehetősége kitombolni magát, mert túl elfoglalt volt más problémákkal.* - Felejtsd el. Remélem apádtól örök szobafogságot kapsz a ma estéért *morogja rosszkedvűen Patric. Bele se mer gondolni, hogy mi történhetett volna, ha nem csütörtök este van, és nincs éppen itt... Akárki megláthatta volna a lányt, és... nem, ezen inkább nem is gondolkozik tovább. Int Lizzie-nek, hogy induljanak tovább, mert nagyon szeretne már kikerülni innen, de a kérdést hallva úgy dönt, hajlandó normális témákról beszélni.* - Hát, mostanában folyamatosan követni foglak, és megnyugtatlak, hogy valószínűleg apád is, szóval... lehetőleg ne démonokkal meg nixékkel randizgass. Akkor nem fog zavarni.

Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Vas. Feb. 09, 2014 1:02 pm

*Nem tudom feldolgozni azt, amit tett, hiszen még is megölt egy olyan valakit, aki jó felidegesítette, de nyílván bocsánatot kért volna tőle, de hát hagyjuk. Visszatérve a történésekre csak figyelem és hallgatom ahogy a „bátyám” kioktat és néhányszor csak ciccegek a dolgokra, de remélem sejti mellyekre. Aztán elmagyarázom miért is szöktem meg részben, vagyis miért vesztem össze apával, de igazából űgy vagyok vele, hogy e nélkül is tudom azt, hogy egész életem során szobafogságot kapok emiatt a hülyeségemért. Na igen és pont itt volt Patric bár nem gondoltam bele, hogyha Beliarral futnék össze.. valószínűleg most alulról szagolnám az ibolyát.* - E nélkül is tudom, hogy azt fog adni. Ráadásul van egy sejtésem, hogy testőröket fog a szobám elé állítani.*Morgok Patnek a megjegyzésére, mert tudom, igaza van. Aztán ugye elkezdünk beszélni néhány dologról és közben rángatok, magamon egyet majd úgy indulok tovább az intésére figyelve várom a reakcióját: Remek.* - Hát ez baró, bár ha Faithel megyek valahova nyílván.. de szerintem nem követne és héé.. neked is van jobb dogod és most nem leázási célból mondom hanem például szórakozhatnál isi egy kicsit. Teszem azt. A történtek ellenére neked is kijár a kikapcsolódás.*Nem azt mondom, hogy ne legyen a nyakamba hanem néha inkább foglalkozzon magával.. erre próbálok célozni és remélem rájön. Aztán szépen lassan haladunk fel-felé nyílván sejthető mi lesz amint átlépjük azt a részt ahol már apa simán kézen fog és elrángat Patrictől.* - Nem vagyok biztos benne, hogy látni szeretném apa forrongását nem maradhatnánk itt?*Jó egy kicsit tény, hogy megijedtem és vállalom is a felelősséget, de egész este azzal fog eltelni, hogy kioktat mit lehet tenni mit nem. Persze jó, hogy a dolgokat nem kéri írásba.* - A randizgatásokkal egyébként a témára visszatérve még várok vele azt hiszem meg a többire is és igyekszem nem a bajt keresni. De.. lenne még egy kérdésem. Ki volt az a démon aki odalépett hozzám?*Kérdezem meg a sráctól amíg ki nem érünk.. igazából nyelek is egyet, mert apa bármikor megjelenhet.*

Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan

Témanyitás by Patric J. Morgan on Szer. Ápr. 16, 2014 6:58 pm

- Nagyon jól teszi *morog halkan Pat. Ez után kicsit más vizekre terelődik a társalgás, valószínűleg szerencsére, mert hát ezen hiába veszekednének még ki tudja meddig is, semmi nem változna.* - Nyilván akkor is követünk, mert amilyen hozzáállásod van, a végén mind a kettőtöket megöleted *horkant rosszkedvűen a férfi. Egész egyszerűen mérges a lányra, amiért újra meg újra nem érti meg a veszélyt, amibe keveri magát. Mindeddig szerencséje volt, minden mellette állt, de nem számolhat ezzel minden egyes alkalommal. Előbb vagy utóbb nem fog vigyázni rá Fortuna, és világok bukhatnak el rajta, ha ez megtörténik. Persze ez nyilván túl nagy súly egy tizenöt évesnek...* - Nincs időm szórakozni *von vállat.* - Talán majd ha ennek az egésznek vége lesz egyszer, elmegyek és úgy leiszom magam, hogy három napig nem józanodok ki *vigyorodik el, tettetett jókedvvel. Őszintén szólva nem igazán hiszi, hogy ő még itt lesz, amikor vége lesz ennek a hatalmas háborúnak, ha egyáltalán vége lesz valaha. Ez után hosszabb csend következik, míg el nem érik a bejáratot, ott azonban Lizzie ismét megszólal, ami Patet egy mérges szusszantásra készteti.* - Nem, kis hölgy. Most szépen visszamegyünk, és ha szerencséd van és apád nem vette észre, hogy leléptél, egy egész napon át elodázhatod a büntetést, mert én nem fogok szemtől szembe beszélni vele *jelenti ki, majd kézen fogja a lányt, és így vezeti tovább. A kérdésre vállat von.* - Honnan tudjam? Valami démon. Lehetséges, hogy Lucifer egy közvetlenebb szolgája, és tudta, ki vagy... Én nem ismertem *válaszolja könnyedén, tökéletes folyékonysággal hazudva. Oka van rá, hogy nem osztja meg a lánnyal Wulven történetét, ha más nem is, akkor az, hogy a srác okkal használ álnevet, neki pedig nincs rá joga, hogy felfedje a mögötte rejtőző fiatal férfit. Ennyit erről. A házhoz érve elengedi Lizzie kezét, és szembefordul vele.* - Most akkor szépen felmész, mintha mi sem történt volna, holnap pedig elbeszélgetsz apáddal a hülyeségeidről. És lehetőleg legközelebb ha valami ilyesmi eszedbe jut, gondold át, hogy el mernéd-e mondani Michaelnek vagy nekem, és ha a válasz nem, ne tedd meg. Befelé! *int, de érezni rajta, hogy mostanra már inkább aggodalomból, mint tényleges dühből feddi meg Elizabeth-et. Aztán ha a lány eltűnt a házban, hazafelé veszi az irányt, úgy döntve, elég volt mára ennyi izgalom.*

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Kedd Feb. 25, 2020 10:35 am