Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Moment of Truth

Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.

Moment of Truth Empty Moment of Truth

Témanyitás by Patric J. Morgan on Vas. Dec. 15, 2013 12:58 pm

// November 19, kedd délután //

*Patric az elmúlt napokban nagyrészt azon gondolkozott, hogy vajon mi lesz holnap Beliarral, szóval nem sok mindennel foglalkozott: az azonban feltűnt neki, hogy Elizabeth meglepően nyugton van, sőt, még Kamen is megemlítette neki, hogy valami nincs rendben a lánnyal. Ő pedig, mint jó testvérpótlék, úgy döntött, beszélniük kell. Aggódik érte... Még szép, hogy aggódik. Őszintén szólva nem is teljesen biztos benne, hogy egyáltalán joga volt felajánlani az ősdémonnak, amit felajánlott, szóval amiatt amúgy is megkereste volna, a kislány furcsa viselkedése pedig csak fokozza a gyanakvását. A vendégszobákhoz érve odasétál Lizzie ajtajához, és udvariasan bekopog, az engedélyt azonban nem várja meg, egyszerűen csak benyit.* - Helló, Lizzie *köszön egy halvány mosollyal, de egyelőre megáll az ajtóban, várva, hogy hogyan reagál rá a lány. Végül is eléggé gyanús, hogy napokon át nem kereste, szóval lehetséges, hogy tett valamit, amiről nem tud. Ami persze nem lenne túl meglepő... Igazából ha az lenne az ok, hogy valamilyen módon kiderült ez a Beliar-ügy, még akkor is teljesen megértené, hogy mi a probléma. De persze az nem derülhetett ki, hiszen kettejükön kívül senki nem tud róla... Kamen pedig említette volna, ha az ősdémon valami ilyen fontos információt juttat el Elizabeth-hez. Szóval valami más lesz a háttérben... Remélhetőleg valami, ami nem az ő hibája.*

Hosszú úton halad, és még mindig nem látja a végét... Csak annyit tud, hogy igyekszik egyszerre szolgálni minden oldalt, próbálja valahogy úgy lavírozni az életét, hogy sehol ne okozzon károkat, ahol nem szeretne. A gond csak az, hogy a sarkában lihegő ördög ezt nagyon megnehezíti...

Rebecca Taylor udvarias bérgyilkosa
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.

Moment of Truth Empty Re: Moment of Truth

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Vas. Dec. 15, 2013 1:31 pm

*Az ágy mellett ül összekuporodva és szinte egy szemhunyásnyit sem aludt. Szinte azon gondolkodik bár ne történt volna meg a dolog. Még Faithel sem beszélt meg szinte senkivel inkább úgy döntött egyedül szeretne lenni.*~Egy hülye volnék? Kicsoda is vagyok valójában?~*A szeme ugyan vörös, de már nem sír. Beliar legalább békén hagyja, de az is nyugtalanítja, hogy mi van. Lelkileg teljesen úgy érzi, hogy össze van omolva. Amikor meghallja a hangot csak rápillant a srácra. Nem is tudja, hogy mit érez és a tanár teljesen felzaklatta vagy Aysen ezt már a lány se tudja..* - Szia.*Szólal meg kissé rekedten a lány és még a külön órájára sem ment be. Tényleg látszik, hogy valami nincs rendben, de most még fel kell dolgoznia a hallottakat. Kamennek sem mondta el nem csak nem bírja a lány sem.* - Azt hittem dolgod van, vagy a „bátyám” ha egyáltalán tényleg van olyan elmondta mi történt.*Teszi hozzá kicsit nyomatékosan és őszintén szóval Aysen örülne annak ha sikerülne a terve.* - Egyedül szeretnék lenni.*Még mindig a földön ül és tudja jól a lány, hogy ilyen állapotban bárki könnyedén megtámadhatná plusz még az apjára is gondolt. Egyébként tisztában van vele, hogy a srác nem fog elmenni, de egyenlőre össze kéne szednie magát.*

Egy sors. Egy élet ami nem tudni hova vezet. Egy nehéz időszak és úgy érzi, hogy egyedül van pedig tudja, hogy ez nem így van. A visszatért srácnak nagyon örül és mindenképpen ragaszkodik hozzá, de nem olyan  Elizabeth mint volt. Belsőleg teljesen megváltozott. Kiben bízzon meg ezek után és mihez kezdjen?  A lány aki képes lesz felcsapni démonokat irtani, de a szeretteit nem fogja bántani. A nyaklánc amit kapott Patrictől még mindig a nyakában hordja. Michael eltűnése megváltoztatja a dolgokat.. Hiányzik neki az apja. A lány nem beszél akárkivel és nem igazán bízik meg senkiben. Védtelen.  Képes bármilyen őrültséget végig csinálni és nagyon makacs teremtés. Milyen időszaka lesz ezután? Nehéz, mert nem tudja mit csináljon...

Castin Noyers kishúga, Őrangyala és nevelőapja: Michael Cobb, Darioth Fogadott bátyja: Patric J. Morgan és Esteron Baltazaar, Laschan Baltazaar kisangyala
    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan

Témanyitás by Patric J. Morgan on Vas. Dec. 15, 2013 3:06 pm

*Nem nyugtatja meg különösebben a lány kinézete: eléggé... gyanús. Látja, hogy valami határozottan nincs rendben, de halvány lila gőze sincs, hogy mégis mi. Nem kell azonban sokat tűnődnie: Elizabeth hamarosan egyértelművé teszi a helyzetet. A bátyám szóra megdermed, és az agya azonnal millióféle verziót gyárt rá, hogy mégis honnan tudhatta meg a kislány, de gyorsan leállítja magát. Végig kell hallgatnia, tőle kell megtudnia, hogy mi történt, és hát teljességgel tisztában van vele, hogy ez némileg az ő sara... De végül is volt rá igencsak nyomós oka, hogy nem mondta el neki.* - Dehogy szeretnél *sóhajt halkan, majd a lány mellé sétál, és leül a földre.* - Érteni szeretnéd ezt az egészet, ami nem lep meg különösebben. Mi történt? *vonja fel a szemöldökét. Tudnia kell, hogy mennyit tud a lány és honnan. Elvégre nem mindegy, hogy most mit kell elmagyaráznia neki és mi az, amit már megértett. Bár láthatóan még amit ért, azt sem igazán akarja elhinni, legalábbis ha ebből a báttyal kapcsolatos megszólalásból bármi is kiderült. Látja Lizzie-n, hogy nagyon nem tetszik neki a dolog, és tényleg, megérti. Valószínűleg ő is ugyanígy viselkedne, ha valami hasonló kaliberű hazugsággal találkozna. Valóban, a lánynak joga lett volna tudni... de Patric úgy érezte, csak felesleges súly lenne a vállán. Persze mostanra már azt is érti, hogy többé nem felesleges az információ, tudja, hogy aktív szervezkedés folyik, amiben a kislánynak nagy szerepet szánnak, és hogy lassan valóban nem volt már elég az az indok a folyamatos őrzésére, hogy "mert Michaelt megzsarolhatják veled". Valószínűnek tartja, hogy Elizabeth is tökéletesen tisztában van vele, hogy ez már rég többről szól, és úgy érzi, hogy remélhetőleg még nagyobb óvatosságra intheti, ha a lány megérti, hogy mekkora felelősség nehezedik rá... De még mindig szívesebben megkímélné, ha tehetné. De hát mivel már tudja is, hogy van valami, ráadásul valószínűleg nagyobb veszélyben van, mint eddig bármikor... Nem, tovább nem húzhatja.*

Hosszú úton halad, és még mindig nem látja a végét... Csak annyit tud, hogy igyekszik egyszerre szolgálni minden oldalt, próbálja valahogy úgy lavírozni az életét, hogy sehol ne okozzon károkat, ahol nem szeretne. A gond csak az, hogy a sarkában lihegő ördög ezt nagyon megnehezíti...

Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Vas. Dec. 15, 2013 11:18 pm

*A lány egész éjjel egy szemhunyásnyit nem aludt és ez is meglátszik rajta. Az agya egész éjszaka járt és csak arra tudott gondolni, hogy tényleg ennyire naiv? Ráadásul, amikor rátámadtak és védelmezően elé álltak „ne bántsd a húgomat..” Kissé meglepte. Nem neki ez sok és az is, hogy ő angyal. Nem tudja feldolgozni ez neki túlságosan is nehéz.. Ő a világ egyik kulca lehetséges ez? Ezt egészen eddig eltitkolták volna. Sohasem gondolta volna azt, hogy ez fog várni rá. Nos hát ebből az egészből fel tudott fogni néhány dolgot: Egy Patricnek lehet igaza van nem bízhat meg senkiben és talán saját magában sem. Kettő: Amit most tudott meg hatással lehet a jövőjére és nem érzi azt jelenleg, hogy menne neki. Patre ránéz. Ő mindig is ragaszkodott a sráchoz és nem akarja elveszíteni és tán azt, hogy egyedül szeretne, lenni talán el akarná lökni magától, de még sem sikerül elég jól. Nem neki szüksége van Patre. Elővesz egy zsebkendőt és belefúj, majd lerakja maga mellé és felsóhajt.* - Hogy mi történt? Gondoltam mielőtt benézek Faithhez egy kicsit sétálok lefekvés előtt és megtámadtak. Miért Patric? Erre én nem vagyok készen.. Nem.. Nem vagyok képes erre az egész világ megmentősdire. *Nyel egyet és oda bújna a sráchoz. Ahhoz képest teljesen jól el volt egészen eddig a Fyronban, de hogy Reed megpróbálta elrabolni azért ez betett neki.* - Ha Castin tényleg a bátyám hol volt egészen eddig? Hol volt és mit csinált? Miért nem volt ott, amikor megkorbácsoltak miért nem volt sehol?*Teszi fel a kérdéseket és számtalanszor elgondolkozott ezen és jelenleg úgy érzi, hogy tényleg nem tudja kicsoda is valójában.* - Már azt sem tudom ki vagyok. Neked tök könnyű az élet komolyan egy síró gyerekre bízni a világot?*Néz a srácra és igen nagyrészt tényleg válaszokat szeretne és tele van egy csomó kérdéssel amit feltenne a démon-vámpírnak. Noha most ez nehéz neki és úgy érzi becsapták nem teljesen igaz. Csak amíg el nem jön a megfelelő idő elhallgatták és a lány még nem készült fel erre az egészre. Sokszor játszott már el a gondolattal és amikor Alexel vagy Abigaielel beszélgetett többször felhozta nekik és még Christopherrel is beszélgetett egyszer kétszer, de ezt nem gondolta volna.*

Egy sors. Egy élet ami nem tudni hova vezet. Egy nehéz időszak és úgy érzi, hogy egyedül van pedig tudja, hogy ez nem így van. A visszatért srácnak nagyon örül és mindenképpen ragaszkodik hozzá, de nem olyan  Elizabeth mint volt. Belsőleg teljesen megváltozott. Kiben bízzon meg ezek után és mihez kezdjen?  A lány aki képes lesz felcsapni démonokat irtani, de a szeretteit nem fogja bántani. A nyaklánc amit kapott Patrictől még mindig a nyakában hordja. Michael eltűnése megváltoztatja a dolgokat.. Hiányzik neki az apja. A lány nem beszél akárkivel és nem igazán bízik meg senkiben. Védtelen.  Képes bármilyen őrültséget végig csinálni és nagyon makacs teremtés. Milyen időszaka lesz ezután? Nehéz, mert nem tudja mit csináljon...

Castin Noyers kishúga, Őrangyala és nevelőapja: Michael Cobb, Darioth Fogadott bátyja: Patric J. Morgan és Esteron Baltazaar, Laschan Baltazaar kisangyala
    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan

Témanyitás by Patric J. Morgan on Pént. Dec. 20, 2013 9:38 am

- Gyere ide *sóhajt fel halkan, és fél kézzel átkarolja a lányt, amikor az hozzábújik. Tisztában van vele, hogy Elizabeth-nek borzalmasan nehéz lesz feldolgozni ezt az egészet, de azt is tudja, hogy a kislánynak nem igazán van más választása. Mert amit muszáj, azt muszáj. És Lizzie-nek nincs rá módja, hogy kikerülje Aysent és világuralomra törő terveit, mert sajnos nyakig benne van.* - Nem tudom... Úgy gondolom, erről vele kell beszélned. Persze tudok dolgokat az életéről, de nem hiszem, hogy van rá jogom, hogy ezeket veled is megosszam. Ülj le vele. Beszéljétek meg. Tudnod kell, hogy ő tényleg a testvéred, és hogy szükséged lesz rá, jobb, ha jó kapcsolatot alakítotok ki. Én egyébként kedvelem őt... Régóta ismerem már, csak persze sokáig nem tudtam, hogy van közötök egymáshoz. És hogy miért éppen te... Nem tudom, Lizzie *sóhajt gondterhelten.* - De éppen emiatt az érzés miatt akartam titokban tartani ezt az egészet, ameddig csak lehetett. Azt akartam, hogy legalább apád itt legyen, legalább az ne terheljen már, legalább ő tudjon segíteni neked feldolgozni ezt, amikor megtudod... De sajnos a sors így hozta. És tudom, hogy nehéz, de nincs más választásod, mint beletörődni, mert ez az, aki vagy, ez az, amivel együtt kell élned. Tudnod kell, hogy Aysen, a Purgatórium egyik ura vadászik rád, és bármit megtenne, hogy megszerezzen. Maga mellé akar majd állítani, hogy segíts neki megnyitni a saját kapuját a tisztítótűzből a földre, hogy elfoglalhassa a világot. Ezért is kell óvatosnak lenned... Talán még óvatosabbnak, mint eddig valaha. Ez hatalmas felelősség. *Ezzel befejezi, és megpuszilja a lány homlokát. Tisztában van vele, hogy nem segített sokat... De egyben meg nem is az a típus aki hazudozni fog neki az esélyeiről meg a helyzetéről, amikor tökéletesen tisztában van az egész ügy valós természetével. Nem. Ő nem az az ember. Ez van, és Elizabeth-nek fel kell dolgoznia, bármilyen nehezére is esik.*

Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Pént. Dec. 20, 2013 2:31 pm

*Oda bújik a sráchoz.. érezze, hogy itt van és fontos neki.  Neki ő egy pótlék és igen nagyon örül annak, hogy itt van. Mintha egész életében ismerte volna, sohasem tudna rá haragudni. A lány mindig úgy gondolta, hogy milyen lehet a tinédzser élet. Milyen lehet az első csók és persze az első tánc egy olyan sráccal, akit szeret. Erre kapja 15 évesen az egész világot. Nagyon sok neki, hogy ennyi idősen ennyi mindent kell a többiekkel át élnie, hiszen nem szeretne önző lenni ezért nem is panaszkodik. Hiszen mindene meg van, amiről eddig csak álmodott.  Egyedül csak azt sajnálja, hogy nem volt vele Castin amikor szüksége volt rá. A srácra pillant kérdően és szipog kettőt.* - Tudtad.. Még is honnan?  Egyáltalán, honnan ismered?*Teszi fel a fontos kérdést és ekkor leesik neki két dolog. Hogy hiába a eltitkolás ez mindenképpen fontos.* - Várjunk csak.. azt mondtad titokban tartani. Még is mióta tudsz erről az egészről?*Teszi fel a kérdést, amikor bevillannak a fejében az összeesküvés elméletei, de akár mennyire is mérges nem ő nem lenne képes a srácot elhagyni. Annál fontosabb neki.* - Figyelj, bármennyire is sors ide sors oda nem szeretnék egész életemben bújkálni, de ezzel most arra céloztam, hogy nem szeretnék Londonba menni. Tudod, mit sajnálok? Hogy teljesen ledermedtem amikor Aysen megszólalt. Addig, amíg nem jött Cas, addig azt hittem Reed az és nem értettem az egészet. Az a gyáva féreg, ha meg akar kaparintani, akkor szemtől-szembe, tegye, és ne küldjön mást..*Mondja a lány és persze céloz a megtámadására is hiszen ahogy magyarázza azt, hogy megakarja kaparintani. Felsóhajt és nem ő aztán képtelen erre az egészre és neki ez nagyon sok.* - Ugye nem hagysz egyedül és itt leszel?*Kérdezi meg tőle és neki most nagyobb szüksége van arra, hogy ne legyen egyedül.* - Tudod eszembe jutott, hogy bármelyik 15 éves tinédzser arról álmodozik, hogy fiúk vegyék körbe és meg legyen az első csók és az első tánc.. Erre kapom ezt. Komolyan mikor fog körbe venni egy olyan srác, akiben teljesen megbízhatok.*Mondja Patnek és igen ezt a témát is felhozza, mert fontos. Főleg azért, hogy a szülinapjára emlékszik, mert nem tetszett neki ugye a „fiú” aztán bevillan neki..* - Gyűrű..Azt a gyűrűt nem véletlenül kaphattam. tudsz valamit róla?*Kérdezi meg tőle és rápillantva, mert ha igen akkor magyarázatot szeretne. Castinnal viszont mindenképpen fog valamikor beszélni, de még jelenleg képtelen és nem mer. Egyedül nem.* - tudod… ki gondolta volna, hogy igazad lesz abban, hogy nem bízhatok meg senkiben.*Mondja, elgondolkozva aztán eszébe jut Alex is.* - Kérdezhetek még valamit? Ez is ide vág.. Mennyire bízhatok meg egy társadban Kamenen, Esteronon és rajtad kívül mondjuk egy Alexben? Táncolni tanít, amíg tudod, itt vagyok, és nem tudom miért ajánlotta fel ezért kérdezem.*Teszi fel a kérdést és nem most igyekszik felnőttként viselkedni. Eszébe jut pár dolog például az is, hogy ha az apja ki kerül az alvilágból, akkor rá is kell vigyázni. Erősen szorítja a srác derekát, ahogyan bújik, hozzá valahogy megnyugtatja és sajnálja azt is, hogy Kamennek is ennyi gondot okoz, de hát sok minden történt az évben és hát eléggé furcsa dolgok történnek.* - Vajon apa megérti.. itt gondolok arra is, hogy tőled nem választhat el. Nem egyszerűen mintha egész életemben mellettem lettél volna nem bírnám ki nélküled. Mert ha megtudja ezt is tuti, hogy kifog akadni és amilyen makacs..*Erre is belegondolt, de örülni fog Michaelnek, hogyha ott lesz vele, de a férfi amilyen állapotba lesz fel kell dolgoznia az egészet. Végül is ha Sergejnek meg tudott bocsájtani akkor persze Patricnek is.. Végül is nem haragudhat rá örökké. Egyébként meg a lány azt sem tudja, hogy az ünnepeket hol tölti ez is egy kérdés. Szóval tele van egy csomó kérdéssel és nem tudja még, hogy mi merre.*

Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan

Témanyitás by Patric J. Morgan on Hétf. Dec. 23, 2013 7:07 pm

*Természetesen Elizabeth-nek vannak kérdései. Hogy ne lennének? Olyan sokkoló információkat kap, amik valószínűleg még egy felnőttnek is problémát okoznának.* - Jártam egyszer a Purgatóriumban... Aysen valahonnan híremet vette, és rá akart venni, hogy vigyem el neki a nyakláncot és az őrzőjét, és gyilkoljam meg a teljes családját. Persze nem tettem meg, ahogyan arra meg is voltak az indokaim... Viszont az ügy felkeltette az érdeklődésemet, így megkerestem a Noyerseket, legalábbis megpróbáltam, de csak a bátyáddal találkoztam *magyarázza el röviden a lényeget. Sokkal több mindent lehetne erről mondani, de arra most nem tér ki, túl bonyolult lenne. A kérdésre válasz, amit elmondott.* - És ez volt az a pont is, mármint a purgatóriumi látogatásom, hogy megtudtam ezt a történetet. Persze akkor még nem tudtam, hogy te vagy az, sőt, ez még az előtt volt, hogy egyáltalán megismertelek volna. Aztán valamikor tavaly nyáron, még a születésnapod előtt rájöttem, hogy te vagy az elveszett Noyers-lány... Ezért hát odaadtam a nyakláncot, és megfogadtam, hogy a fél szememet rajtad tartom. Persze nem volt olyan nehéz dolgom, hiszen Michael mint az őrangyalod szintén ott volt... *Ez után elhallgat, és hagyja Lizzie-t beszélni. Megértően bólogat arra, hogy a lány nem akar Londonba menni, bár őt húzná a szíve haza, és tudja, hogy Kament is, de neki itt kell maradnia Elizabeth-tel, szóval... Kam meg nem fog elmenni nélküle sehová. De sajnos most fontosabb az ő szórakozásuknál a lány biztonsága.* - Nem a te hibád... Aysen bárkit meg tudna téveszteni *vonja meg a vállát, de nem fogja ennél tovább győzködni. A következőre meg aztán végképp nem tud mit mondani, szóval ismét csak a vállát tudja vonogatni.* - Előbb-utóbb biztosan lesz valaki: nem aggódnék a helyedben, tizenöt évesen még semmivel nem vagy elkésve. *A gyűrűre aztán bólint.* - Alakváltásra használható. Abból jöttem rá, hogy a látogatód Castin... Láttam már az övét korábban, és felismertem, hogy ahhoz hasonló. De ha arról többet akarsz tudni, megint csak azt tudom mondani, hogy őt keresd meg *tanácsolja. Ő nagyjából ennyit tud arról a varázstárgyról, mert hát neki sosem volt, szóval ennyire ért hozzá, de úgy tudja, hogy ez a legfőbb funkciója. A következő kérdés hosszas csendet eredményez, ami alatt Patric elmerül a gondolataiban, régebbi emlékeit elemezgetve Alexről. Igazából nem rémlik neki, hogy bármi komoly gáz lett volna a srác körül, de nincs is rá indoka, hogy megbízzon benne...* - Nem tudom. Nem ismerem annyira, neked kell megítélned. Amíg nincs valami konkrét okod, hogy bizalmasan viselkedj vele, addig azt javaslom, légy óvatos. Nem kell túlzásba vinni se az ellenségeskedést, se a barátkozást. Ezt egyébként mindenki másra is vonatkoztasd. Talán egyszer eljön majd az idő, hogy nem kell így viselkedned, de most nagy a rád leső veszély, és rajtunk kívül senkiben nem bízhatsz igazán *magyarázza. Láthatóan ő sem örül neki különösebben, hogy erre kell tanítania egy ártatlan kamaszlányt, de tudja, hogy vagy ez, vagy az élete, és vele együtt a ma ismert világ vége is. A következő témára halk sóhajjal reagál.* - Nézd, Michael minden erejével távol akar majd tartani tőlem, és az alapján, ahogyan ő látja a dolgokat, igaza is van. És nagyon rossz állapotban lesz, erre jobb, ha felkészülsz. Magát ezt a dolgot szerintem nem fogja olyan rosszul fogadni, végül is találkozott ő már ilyen... sőt, mivel valószínűleg az emlékeivel együtt jön majd vissza, ennél nagyobb erőkkel is. *Pat tisztában van vele, hogy Mike nem fog neki egyhamar megbocsátani, ez egyértelmű volt abból, ahogyan elküldte. Persze örülne neki, és Kamen is azon a véleményen van, hogy meg fogják oldani, a démon-vámpírnak nagyon erős a gyanúja, hogy nem lesz olyan egyszerű menet, ahogyan mindenki más gondolja...*

Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Hétf. Dec. 23, 2013 8:06 pm

*Annyi mindent meg kell kérdeznie, hiszen itt, van, a titok nemsokára lehull erről az egészről és tisztában szeretne látni mindent, amit eddig nem. Miért hazudtak neki a lidércségről és miért kellett járkálnia házról házra. Aztán felfigyel rá és közben szipog és igyekszik lenyugodni, de Pat érezheti, hogy a lány minden porcikájában remeg. Természetesen ez érthető is. Annyi minden járja át a lány fejét és ránézve Patre.* - De valahogy még is eltűntek.. Hiszen azt mondtad, hogy csak őt találtad meg..*Kezd bele remegő hanggal és letörli a kezével a könnyeit. Azt, hogy mit gondoljon Patricről nem nem tudja.. Vagyis érzéseiben igen, de a feje próbálja az ellenkezőjéről meggyőzni, de nem jön össze.* - Mondanám, hogy haragudnék azért, mert nem tudtam ezekről hamarabb. Des is elmondhatta volna és persze megértem, hogy még kicsi voltam és vagyok is, hogy ezt megértsem, de.. amennyit láttam az elmúlt években persze tapasztalatot is szereztem és igyekszem nem azzal foglalkozni, hogy mi volt a múltban. Ha egy ajtó bezárul, egy másik kinyílik és mindig van idő az újra kezdéshez. Bár bevallom van még mit tanulnom, de önző lennék ha kiakadnék. Így is túl sokat kockáztattok miattam is, hogy ezt nem tudnám meghálálni és annyira jó, hogy itt vagy. Te is pótolod a családom egy részét.*Végül is igaza is van és ad egy puszit a srácnak és átöleli a nyakánál. Valóban a lány úgy érzi, hogy lenne mit törlesztenie Patnek is amennyiszer bajba került. Igyekszik felfogni a dolgokat már amennyire teheti és persze ha megértette őket ugye innentől kezdve nem lesz gond. Persze elmenne ő Londonba, de ugye úgy, hogy ne kelljen bújkálnia.* - Figyelj, ha azt mondom vagy kérem, hogy még is menjünk el Londonba mindenképpen bújkálni kell ott is? Igazából tudom, hogy mit miért csinálsz és nem csak te hanem apa is..Apa..*Sóhajt és nyel egyet és ugye időközben visszaül a démon-vámpír mellé.. Aysenre csak fintorog.* - Gyűlölöm a pasast.. Ő is olyan mint Beliar bár nem is tudnám megmondani melyik a rosszabb. *Sóhajt gondterhelten. Arra, hogy a gyűrűről szó van elmosolyodik.* - Akkor jó, hogy nem smároltunk mi?*Kuncog Patre, de inkább nem feszegeti ezt a témát. Na jó csak azért hozza fel, mert azért tudni akarja a srác reakcióját rá bár valószínűleg Castinnal való beszélgetés elég hosszú lesz majd. Alexre meg bólint és igyekszik óvatos lenni aztán már Michaelre felsóhajt.* - Nem.. nem fog összejönni. Tudom és azt is, muszáj lesz felhízlalni és.. persze nem akarom tudni, hogy Lucifer mit művel vele.. gyűlölöm. Szerinted hiányzom neki? Annyira fáj így a közelgő ünnepek miatt, hogy félek, hogy nem látom többé. Tudod mi a furcsa, hogy Sergejt nem gyűlöli.. pedig ő is.. és téged meg.*A lány mindent meg fog tenni ez ellen. Ráadásul amiatt is, hogy találkozzanak hiszen mindig kitalál majd valamit. De persze egyenlőre tartsanak ott, hogy az apja felbukkan. Már nagyon átölelné.*

Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan

Témanyitás by Patric J. Morgan on Hétf. Dec. 23, 2013 11:05 pm

- Nem tudom, mi történt velük *válaszolja halkan. Ezt Castinnal sem beszélte meg soha... Nem érzi úgy, hogy rá tartozna. Nem az ő dolga, és van épp elég baja anélkül is, hogy ilyen kis részletekre koncentráljon. Persze valahol szomorú, hogy ezekben a hatalmas játékokban egy kis család élete lényegtelen részlet, de így van: a célpont, az egész dolog tengelye Lizzie, ő a fontos, vele kell foglalkoznia.* - Mint mondtam, nem mondhattam el korábban... Nem éreztem helyesnek a válladra tenni még egy súlyt *válaszolja, miután a lány megpuszilta. Tényleg elmondta volna, ha nem gondolja úgy, hogy Elizabeth túl fiatal ahhoz, hogy ekkora terhet cipeljen. Persze bebizonyosodott, hogy nem nagyon volt választása, de ez ismét nem túl fontos a lényeg szempontjából.* - Sajnos igen... Nem igazán vagy biztonságban sehol, és abból, ami történt, úgy gondolom, Aysen most már bármit megtenne, hogy megszerezzen, könnyen lehet, hogy mindenhol emberei vannak. Hogy Denkey közéjük tartozik-e vagy sem... Nem tudom. De nagyon vigyázz vele, nem bízom abban az emberben. Soha nem is bíztam meg benne. Rossz előérzetem van, ahányszor csak eszembe jut *figyelmezteti a lányt. Persze egyelőre nem tudja, hogy van-e ennek bármi alapja, vagy ez a gondolat csak a férfi iránti ellenszenvéből fakad, de hogy ott van, azt nem tudja tagadni - még mások előtt sem. Valószínűleg szinte már híres az a tökéletes utálat, amivel Patric viszonyul az árnytan tanárhoz... Még szerencse, hogy mást nem tanít neki.* - Én sem tudnám megmondani. Beliar terveiben nem vagyok teljese biztos... Azt viszont biztosan tudom, hogy Aysen az egész világot akarja, és szeretett ősdémonunk ilyen jellegű vágyát még nem fejezte ki. Bár ez annyira nem meglepő... Ha apuci hírét veszi, nagy bajban lesz *nevet fel sötéten. A következőre csak egy halvány mosollyal megforgatja a szemét, de nem igazán mond semmit. Ez után aztán Michára térnek át, mire halkan sóhajt.* - Biztos vagyok benne, hogy hiányol. És abban is, hogy ha visszajön, valószínűleg te leszel az egyetlen, akivel úgy fog viselkedni, mint korábban. Ami engem illet, komolyan mondom, hogy ne fűzz hozzá nagy reményeket. Michael nem fog megbocsátani nekem.

Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Kedd Dec. 24, 2013 12:06 am

*Sejtette, hogy ezt a választ fogja kapni, és bár már tudja a dolgokat igyekszik nem önző módon viselkedni. Oda figyelni az értékek rendjére és arra is, hogy mi a fontos. Elmosolyodik tegnap óta az első őszinte könnyebült mosolya.* - Tisztában vagyok vele és hálás azért amit teszel. Úgy érzem, hogy még csak most kezdődik a fejlődési szintem következő szakasza… azt hiszem lesz még mit tanulnom.*Mondja a srácnak és itt a harcra is gondol, meg az edzésekre. Sokat fejlődött, de nem eleget. Hallgatja Patricet és bár tény csalódott arcot mutat, de még is egy része boldog, mert tudja, kicsoda csak fel kell dolgoznia ezt az egészet. Amikor Denkeyre terelődik, a szó elfintorodik.* - Ígérem, vigyázok. Aysen pedig gondolom nem olyan erős, mint amilyennek képzeli magát.. a saját embereivel próbálkozik a helyett, hogy ő maga jó nem kívánom, hogy ide jöjjön csak érted. Gyávának tartom.*Sóhajt.* - Tudod azt hittem Reednél, hogy amikor beszélgettünk és meghallgatott, hogy megértett.. Persze csak azért értett meg, mert meg akarta és akarja szerezni, ami fontos.. akkor ezek szerint engem. Szóval.. oh, hogy az ördög vigye el..*Csap a homlokához.* - Ha ezt tudom akkor nem adom oda.. volt egy medálom benne még anyáról meg apáról egy kép. Az volt az egyetlen medálom még Destinytől kaptam. Amikor meglátta mi van benne habozva, de oda adtam neki amikor rákérdeztem, hogy minek kell azt mondta csak meg akar nézni valamit.. de ezek alapján bármire képes Denkey igaz? és nem kaptam vissza a medált. Annyira hülye vagyok.*Mondja a lány és mérgelődik. Még valamikor november közepén adhatta neki oda. Nála szokott lenni, de nem mindig veszi fel a nyakába. Akkor pont ott volt és persze rögtön elkérte. Meg se kérdezte kicsoda micsoda, mintha tudta volna.* - Beliar gondolom halottnak akar hinni. Remek. Az alvilág ősdémonja és a világ uralomra törő uraság vadászik rám miközben a világot is meg akarja szerezni. Ez jó karácsonyi ajándéknak elhozni az apokalipszist... tényleg. *Csak nem nagyon örül ennek az egésznek. A világ végére pedig csak már mérgelődik és a fáradtság beszél belőle részben. Viszont még nem mer aludni pedig jó 24 órája nem feküdt le és ez nem normális.* - Hozd el a világbékét. Komolyan.. Ez annyira ez az egész.*Ásít a lány. Aztán Mikera is terelődik a szó amire nem szól semmit csak már hiányolja.* - Pedig Sergejnek is megbocsájtott. Nagyon remélem és bár örülök annak, hogy akkor amikor Faith felbukkant legalább némi információt tudtunk meg róla.*Mondja a lány és kicsit eldől az ölébe. Látszik a lányon, hogy fáradt és bármelyik percben elaludna.* - Figyelj.*Mielőtt elaludna a srác ölébe a szemébe néz.* - Ugye nincs több titok?*Érdeklődik mosolyogva és szeretné tudni, hogy tartogat e az élet még meglepetéseket, szóval igen. Kíváncsinak kíváncsi, de hát ki nem az ennyi idősen? Minden kamasz az.*

Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan

Témanyitás by Patric J. Morgan on Kedd Dec. 24, 2013 4:10 pm

- Nem aggódok érted, meg fogod tudni csinálni *mosolyog le bátorítóan a lányra. Igazából ennyire nem biztos benne, de tudja, hogy Lizzie-nek nem nagyon van választása, így hát a legjobb, ha biztatja.* - Azért légy óvatos *figyelmezteti elkomorodva, amikor Aysen kerül szóba.* - Attól függetlenül, hogy eddig még nem jött el érted, bármikor felbukkanhat, valamint egyébként sem szabad lebecsülni az ellenfeleidet. Minden harcos, aki elbukik, azért jut erre a sorsra, mert túlságosan beképzelt, vagy egész egyszerűen csak úgy gondolja, az, aki ellen küzd, gyenge. Nem azért, én is hajlamos vagyok rá... De nem szabad. Nagyon veszélyes *magyarázza. Persze, harc közben ő is sokszor gondolja úgy, hogy á, ebben az illetőben nincs semmi, könnyedén le tudja győzni, de mindig rászól önmagára is. Ha úgy áll hozzá, hogy trükköt, meglepetést vár a másiktól, akkor mindenét beleadja, és biztosra megy. Természetesen ezeket vonatkoztassuk azokra a küzdelmekre, amik tényleg fontosak... Az órai munkája nem tartozik ide, a lényegtelen dolgokra nem szeret időt és energiát pazarolni.* - Ha gondolod, megpróbálom... visszaszerezni tőle *mosolyog a lányra. A tényleges mondat úgy folytatódott volna, hogy "kilopni az irodájából", de úgy döntött, az túl neccesnek hangzik. Bár persze ha a lány megkéri, akkor az lesz, mert ő nem beszél Denkeyvel - abból úgyis csak a baj lenne. Aztán hallgatja, amiket Lizzie mond, de már érzi rajta, hogy mennyire fáradt a kislány, szóval csak simogatja a hátát, és nem szól semmit. A kérdésre lepillant Elizabethre, és haloványan elmosolyodik.* - Nincs. Aludj. *Majd megpuszilja a homlokát, hátradől, és a gyerek haját és hátát simogatva elmerül a gondolataiban. Aztán ha Lizzie elaludt, óvatosan felemeli, beteszi az ágyába, és magára hagyja.*

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Pént. Feb. 21, 2020 1:26 am