Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Erdőmélye királyság

Maddox Rivery
    Maddox Rivery
    .::Diák::.

Erdőmélye királyság - Page 2 Empty Re: Erdőmélye királyság

Témanyitás by Maddox Rivery on Szer. Dec. 04, 2013 9:58 pm

Once upon a time…

* Érzem a vér ízét a számban, fogaim pedig talán pont ezért kezdenek őrült marcangolásba. A torokból, melyhez oly közel kerültem, lassan nem marad semmi, én pedig miután teljesen kiszipolyoztam a lényt, jóllakott farkasként ülök le, és nyalintom körbe a számat. Miután úgy érzem kellően tiszta vagyok, és a frászt sem fogom ráhozni a közben körülöttem megjelenő emberekre, úgy döntök visszaváltozom, és ha már itt tartunk, inkább nem is kommentálom miss hiszti dicsérő szavait. Nem vagyok a szavak embere, és pont nem vágyom arra, hogy ő dicsérgessen. Úgyhogy csak megvonom a vállamat, biccentek egyet, majd mikor hirtelen hazatérünk elindulok vissza a kastély irányába. Kabátomat a szél lassan fújja, majd alakomat elnyeli a leereszkedett köd.. *

// Köszönöm, nagyon jó volt! Smile//

•• [You must be registered and logged in to see this link.]

Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Szer. Dec. 04, 2013 9:58 pm

The member 'Maddox Rivery' has done the following action : Dices roll

#1 'Hatoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    #1 Result :

--------------------------------

#2 'Tízoldalú kocka' :
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro

Témanyitás by Ezio Nazzaro on Szer. Dec. 04, 2013 10:14 pm

Miután felkapom a lányt, és elhurcolom a rézangyal mellől, az egy picit rám förmed, és elkezdi a hátamat püfölni, de csak tovább vigyorgok, kérdésére pedig őszintén, és egyszerűen válaszolok.
    - Kétlem.
    Amikor végül a másik srác kicsinálja a célpontot kissé rosszabb lesz a kedvem, hiszen még a rézangyalt sem bírtam felkenni a láthatatlan falra, mert, mire elértem vele odáig, addigra meghalt a célpont, és a fal is leomlott. Ennek látványára, teszek egy mozdulatot, mintha elkapnék valamit a levegőben.
    - A fenébe.
    Dörmögöm még az orrom alá, ahogy vissza érek a lány mellé. Nem is marad több időm, mert egy furcsa érzés kerít hatalmába, mintha húznának valamerre. Ami még a leányzóból is egy kissé talán meglepő mozzanatot csal ki, hiszen ekkor hirtelen megragadja a kezemet, aztán hozzám simul. Persze nekem sincs ellenemre a dolog, és át is ölelem közben. Pár pillanat után, vagyis jobban mondva szó szerint egy szempillantás múlva már a főtéren is vagyunk, ahol persze egyből el is lép tőlem, aztán dicsérve a másikat el is siet.
    - Ch. Furcsa egy lány...
    Vakarom meg a tarkómat. Ahogy érzem kezd kimenni belőlem a reggeli sütemény okozta furcsa kábulat. És pár pillanatig úgy bámulok utána, aztán én is megindulok. A srác mellett lehaladva, én is gratulálok neki.
    - Szép munka. De legközelebb nekem is hagyj prédát.
    Vigyorgok rá, miközben rácsapok egyet a hátára, és előre sietek. Amint sikerül útólérnem a lányt, azért neki is mondok még pár szót.
    - Te is jól csináltad.
    Mosolygok rá, aztán gyengén rácsapok a fenekére, és hamar kocogni kezdek, majd futólépésre váltok. Ideje kideríteni, hogy ki is hagyta ott eddig a sütiket.
    Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Szer. Dec. 04, 2013 10:14 pm

The member 'Ezio Nazzaro' has done the following action : Dices roll

#1 'Hatoldalú kocka' :
    #1 Result :

--------------------------------

#2 'Tízoldalú kocka' :