Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+34
Charlotte Devon
Sadie Elena Montgomery
Lasse Fält
Catherina C. Williams
Soranne Whitholle
Esteron Baltazaar
Eliana De Lucia
Morten Toov
Atanas A. WIlliams
Nicole Brise
Bianca D. McCarthy
Park Min Lee
Selina Crow
Nathaniel Jenkins
Henrik Dahl
Christopher Acerlot
Roderica D'rayn
Mesélő
Jesmon Helar
Lord Sayon Merlioth
Horváth Réka
Delia
Isobel Campbell
Zentai Márk
Médium
Liliya Antonov
Victoria Jones
Gaweł Pawlak
Ever K. Whitewood
Fredrik Laine
Richard A. Wallmart
Rebecca váltó
Raphael Walsworth
Lucien du Bois
38 posters

    Tó és stégek

    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Zentai Márk Szomb. Aug. 18, 2012 12:46 am

    *Csak röhög és kicsit túl van pörögve. Ő sem bír aludni, de nem zavarja a többieket a röhögésével inkább itt magában el van. Utána meg úgy is alszik mint a mormota. Úgy is tud aludni a mellett a hülye mellett és próbál lenyugodni. Igen.. A kutyára felfigyel és csak szakad tovább és most dőlt el a fűben ahogy a lány megérkezett.* - Szia neked is…*Nevet tovább és próbál levegőt venni.* - Nem förtelem. Magyar Parodisták akiket egyszerűen imádok és nem lehet őket lelőni. Ha értenéd a nyelvünket lehet nevetnél rajta te is. Te miért nem alszol?*Kérdezz rá és a kutyákra rápislantva bólint nekik és Izzynek mutatja, hogy üljön le melléje. Igen elviseli maga mellett a lányt jelenleg.* - Nem vagyok Aaron kutyája egyébként meg biztos a potencia növelő nem használ neki és ezért nem akarja látni a barátnőjét. Basszus akkor induljon el a minésztériumba és egyen meg mindenkit. Akkor végre nyugalom és rend lenne.*Jelenti ki és szemet forgatva tudja mit mondott és lehet Aaron kinyírná. Nem baj viszont majd beszél a sráccal. Amikor visszakerül a hálóba. Jelenleg nem nyilatkkozik a tettekről.* - Amúgy jutottál valamire amit beszéltünk?*Érdeklődik hiszen azért nem alszik a lány vagy valami más miatt. Oldalra dönti a fejét a telefont kikapcsolja majd figyeli a lányt és a kutyát.* - Amúgy amit neked elmondok azt Aaronnak még nem mondtam el. Kibékültem Naomival. Megbeszéltük a dolgokat, és azt hiszem készen állok a kinormulásra viszont téged még nem tudlak….*Jegyzi meg és halványan mosolyogva beszél a dolgokról és Igen ki szeretne normulni és megváltozni és nem akar egyedül maradni és rossz társaságba keveredni. Neki úgy jó a mostani élete ahogy van.. de azért edzeni fog.* - Amúgy mit művelt már megint az az idióta?*Kérdezz rá és halványan elmosolyodik és kíváncsi a másikra. Ha kell bezárja őt a Sylorinába.*
    Isobel Campbell
    Isobel Campbell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Isobel Campbell Szomb. Aug. 18, 2012 1:41 am

    *Igen, a röhögés volt az, ami miatt megtorpant, és először hülyének nézte a másikat. Egyébként Isobel úgy van vele, hogy a lányokkal nem igen hajlandó kommunikálni meg, ha teheti, akkor úgy is ideje nagy részét a szigeten tölti, és hozzávalókat keres a bájitalaihoz.* - Levegőt azért vegyél, hiszen nem vagy te vámpír *szusszant morcosan Márk röhögőgörcsére, majd a parodistákra elhúzza a száját.* - Akár hiszed, akár nem, nem érdekelnek a parodisták. Nem tudok nevetni az idióta humorukon *fintorog tovább, majd a nyelves dologra felhorkant.* - Bocs, de nekem tökéletesen megfelel az angol nyelv. Végül is, skót vagyok. Semmi közöm hozzátok., és mint mondtam, engem ilyen trágya nem tud jobb kedvre deríteni *morogja, arra pedig, hogy ő mit keres itt csak elgondolkozik, és megvonja a vállát.* - Forgolódtam. Sehogy nem volt kényelmes, ráadásul Laina kopácsolt valamit. Kielégítő válasz, vagy más elégítené ki a kíváncsiságodat? *kérdi halkan, és cseppet nincsen beszámítható állapotban. A keresztkérdésre egyébként csak szélesen elvigyorodik, aztán ugyebár elhelyezkedik a másik mellett. * - Az lehet, de te még meg tudod valamennyire fékezni. És szerintem az neked sem ártana drága Márk, mert múltkor sem voltál a toppon. Egyébként meg ne csesztesd folyton, meg van a maga baja *szusszant bosszúsan, és szándékosan szemétkedik a másikkal, aztán a következő kérdésre megrántja a vállát, és a tóra szegezi a tekintetét.* - Még mindig azon gondolkozom. Pontosabban azon, hogy el kéne játszanom a halálomat… Hátha akkor békén hagynak, és önmagam lehetnék. Kyle szerint hülye ötlet, mert úgyis rájönnének. Szóval még nem tudom biztosra *mondja halkan, majd Márkra pillant, mikor azt mondja, hogy nem árult el valamit.* - Hm. Kibékültél a kis csajjal, ez miért is nagy titok? *érdeklődik, de észrevehető egy apró mosoly az szája sarkában, és időközben már Kyle is odatelepült Isobel mellé, hogy kényeztessék.* - És… Velem akarsz megváltozni, vagy mi? kérdez vissza, míg a démonkutya hasát vakargatja.* - Semmi extrát. A Lidérc-Vámpír haverjával elment táplálkozni, a barátnője meglátta, sokkot kapott, elmenekült, Aaron meg nem hajlandó találkozni vele. Valami olyasmit hajtogat, hogy semmi humora nincs ahhoz, hogy üvöltözzenek vele, és jó neki a hálókörletben. Visszatérve rád… Akkor leállsz a csajozgatással? *érdeklődik, és felpillant a sylorinás srácra. Valahogy túl nyugodt és békés ez a beszélgetés. Olyan furcsa ma… Ma nem úgy viselkedik, ahogy szokott. Érdekes módon ez a nyugalom jól esik neki, és nem kell az agresszív démonlányka szerepet alakítania.*

    //FAGY//

    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Zentai Márk Szomb. Aug. 18, 2012 3:27 pm

    *Nem tehet arról, hogy röhög most tipikusan jó a kedves a gyereknek. Gyerek.. Félig meddig felnőtt emberről beszélünk aki nem képes arra, hogy aludjon éjszaka. Miért is nem szeretne? Azért, mert ő nem tudja kiverni a fejéből a tetteket és lehet el fog menni majd a bazilikába valamikor. Igen a srác nagyon is hívő és nem szokta ezt hangoztatni.* - Még nem vagyok vámpír, de lehetek!*Jelenti ki és elneveti magát, de nem gondolja komolyan ezt az egészet. Hogy is gondolná hiszen ki akar lidérc-vámpír lenni? Elég az a pszichopata állat aki majd ki fog normulni előbb vagy utóbb. Utána csak figyeli a lányt és a parodisták egyáltalán nem érdeklik őt sajnálja azért, de nem fogja reá erőltetni a dolgokat.* - Tudom, hogy megfelel neked nem is erőltetem ne aggódj.*Feleli mosolyogva majd utána elteszi ugye a telefont és oldalra dönti a fejét amikor ő leül melléje.* - Nem kell az a más…*Feleli nemlegesen bólintva és érti akkor miért nem tud aludni a másik. Akkor menjen a házába.* - Szerintem is hülye ötlet, de egy próbát végül is megér. Hajat nem akarsz festeni külsőt váltani esetleg? Bár nem kéne, de akkor sem ez a legjobb ötlet. Viszont örülök annak, hogy kezdesz javuló tendenciában lenni.*Feleli mosolyogva és tényleg örül annak, hogy a sámán lány kezd megváltozni. Kyle-ra csak felnevet és nem igazán mondd semmit. Tudja nagyjából milyen Isobel és így is csodálkozik azon, hogy vele szóba áll rendesen. Ennyire szívtipró lenne? Nem szállna el magától, de hát erről ő nem tehet.* - Talán igen.*Feleli a változásra és elfordítja a fejét még mindig gondolkozik azért azon, hogy és mint akar megváltozni, mert fogalma sincs hol kezdje.* - Nem csodálom, hogy sokkot kapott. Majd le fog nyugodni és beszélek a fejével. Szerintem hallgat rám vagyunk ennyire jóban. Elhiszem, hogy nincs kedve az üvöltözéshez, de lehet csak rendesen szeretné letárgyalni a dolgokat.*Feleli Isobelnek és megvakarja a fejét a kérdésre is. Ő a csajozással? Kezdi élvezni, de furcsa lenne leállni.* - Nem tudom.. gondolkoztam rajta ugyan, de rájöttem ezt a részét élvezem a legjobban. Nem is értem miért nem csináltam eddig bár Márton szerint a rossz társaság miatt van és nem tudom ti miért lennétek rossz társaság pedig téged is meg Aaront is bírom haverként. Sőt.. Fiú és lány barátság létezik ugye?*Teszi fel ártatlanul a kérdést és rápislog közben a kutyára. Ha hagyja Kyle akkor megsimogatja és csak halványan mosolyodik el a lányra. Tényleg nem tudja mihez kezdjen ez ügyben nagyon tehetetlen.*
    Isobel Campbell
    Isobel Campbell
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Isobel Campbell Szomb. Aug. 18, 2012 4:04 pm

    *Mondjuk addig jó, amíg Márknak jókedve van, és nem pszichopata, hiszen épp elég, hogy Aaron az. * - Hát, ha a kedvenc szívtipró, lidérc-vámpírunkon múlik, akkor egyhamar te is az leszel. *kuncog Izzy, mert ezzel sikerült megnevettetni, de a parodisták ostoba vicceitől csak morcos lesz. Egyébként ő se lenne valami keverék, köszöni szépen neki tökéletesen megfelel a teljes démonság. Aaron pedig remélhetőleg normális lesz, de az is előfordulhat, hogy még jobban becsavarodik, akkor viszont Isobel nem tudja mit fog csinálni a sráccal, mert azért félti az életét egy ilyen idiótától.* - Örülök neki, hogy nem próbálod meg rám kényszeríteni, amit nem akarok *sóhajt halkan, és továbbra is a tó tükrét bámulja.* - Nem is akartam, csak ha te hülyéskedsz, akkor már én is *vigyorodik el szélesen, és hagyja a két kutyát, hogy hozzábújjon. Egyébként nem is akarok aludni, szóval nem megy el a tanyáig, amikor jó neki most a Fyronban is.* - Kösz… *húzza el a száját, majd a hajfestésre felröhög, és megrázza a fejét. *- Minek fessek hajat, amikor könnyebben megoldom? *kérdi halkan, és ha Márk ránéz akkor láthatja, hogy Isobel szőke tincsei teljesen feketévé változtak, aztán felszusszant arra, hogy teljesen változzon meg.* - Persze, álmodik a nyomor. Nekem tökéletesen megfelel a külsőm… *morgolódik, aztán a javuló tendenciára csak elereszt egy halvány, erőtlen mosolyt.* - Értem, de szerintem teljesen felesleges titkolnod, hogy jóban vagy vele. Mondjuk szerintem mivel a fél Cameos úgyis pikkel rád, ezért magasról tesznek arra, hogy kibékültél vele *vonja meg a vállát, és Isobelnél egyáltalán nem tudni, hogy miért van jóba Márkkal. Nem lehet rajta kiigazodni. Lehet érdekből, lehet, hogy tényleg javulóban van, majd kiderül. A „talán igen”-re csak halványan elmosolyodik, de nem szól semmit, inkább a kutyákat kényezteti.* - Ó, én nem kaptam volna tőle sokkot. Minden véres dologhoz hozzászoktam már. Sokszor a bájitalaimhoz is kell belőle… *vigyorog magában.* - Hát reméljük te elérsz nála valamit, és ezeknél ki tudja. Én már nem igazodok ki rajta *fintorog egy sort, majd ugye visszatereli a témát a másikra.* - Aaron 2.0… *jegyzi meg halkan, majd a rossz társaságra felnevet.* - Ha engem rossz társaságnak tart, akkor jó, hogy nem ismeri a bátyámat *derül jót azon, hogy ilyen jelzővel illették egyébként a kutya Márk keze felé kap, mert Isobel-en kívül mást nem tűr meg maga mellett.* - Hé, vigyázz! Nem házi kedvencnek neveltem, csak az én érintésemet bírja elviselni *figyelmezteti a másikat, majd a kérdésre megvonja a vállát.* - Fogalmam sincs, mint mondtam, nekem nemigen vannak barátaim *felel bizonytalanul a másiknak, és azon gondolkozik, hogy milyen lenne, ha barátok vennék körül. Egyszerűen képtelen elképzelni.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Zentai Márk Szomb. Aug. 18, 2012 5:20 pm

    *na, igen. Ő nem akar pszichopata lenni és nem is tervezi azt. Szóval ő inkább megmarad annak a cuki rajzosnak, aki volt és nem bánt senkit.* - Remélem én is. Majd lerendezem vele, hogy mikor változtasson át. Akkor együtt garázdálkodhatunk, hehe.*Neveti el magát és csak röhög rajta. Amúúúgy ha olyan állapotban lenne, akkor lehet, hogy tényleg megtenné. Jelenleg nem szeretne senkit maga körül látni, szóval lehet, napokra eltűnik a Sylorinában. * - Nem is akarom. Nem vagyok ám olyan állapotban, hogy erőszakoljak másra olyat, amit nem szeret. *Feleli kedvesen és ő tényleg nem olyan.*-Ha kíváncsi vagy akkor majd megmutatom a rajzaimat.*Ajánlja fel Izzynek és kedvesen és tényleg megmutatja neki.. bár nem mindenkinek szokta ezt, de hát, na. Utoljára Naomi ha látta a rajzait neki mutatott párat, de hát.* - Helyes. Amúgy vicces, vagy ha tudsz az lenni.. Amúgy meg van humorérzéked.*Feleli csendesen és sóhajtozik. Igen nem tud egyszerűen mit mondani. A hangulata most kicsit rosszabbodott egy kicsit. Nem mutatja ki. Utána Isobel változásáról van szó amire ugye hülyeségnek tartja azt, hogy halottnak tetteti magát, hiszen egyszer csak rájönnek. A hajra elmosolyodik, és nem felel semmit. Jól áll Isobelnek a fekete haj, de azért maradjon meg olyannak aki volt eddig is. Hiszen bírta. Felhozta Naomit amire csak elmosolyodik ismét és elgondolkozik ezeken. Nem igazán akarja nagy dobra verni és tisztában van vele, hogy a fél Cameos szidja.* - Változtatni fogok ezen csak nem tudom kinél kezdjem a Cameosban. Vagy is tudom, de Fredrik lesz nekem a nehéz dió.. mindegy meg oldom.*Sóhajt és igen tart az őrzőtől és nem tudja azt, hogy hogyan szóljon hozzá. Igen most már a beszélgetéseket tervezi és jó ötlet volt az emléktörés. Úgy, hogy ilyen téren is meg van nyugodva.* - Jut eszembe.. az árat mikor rendezzük le?*Teszi fel a kérdést huncutan és ásít egy nagyot, A véres dologra egyébként nem szól semmit csak csóválja a fejét nemlegesen, hogy ez a gyerek kiszámíthatatlan mármint Aaron, de ő így bírja ahogy van és szeretné ha kinormulna. Aztán beszélgetnek és a rossz társaságot is megjegyzi és egyáltalán nem szimpatizál Márton a haverjaival.. nem érdekli ki mit mondd ő már be illeszkedett a Sylorinába és úgy jó ahogy van.* - Hagyd. Márton csak óvni akar, de nem ismer titeket.*Feleli csendesen majd lassan felpattan a földről. Ugye a kutyához nem tudott hozzá nyúlni és arra csak bólintott. El felejtette, hogy a démon kutya ki nem házi kedvenc szóval arra nem is felel semmit.* - Most már van egy barátod.*Nyújtja a kezét és halványan elmosolyodik.* - Lassan induljunk vissza aludni Laina biztos abba hagyta a kopácsolást. Isobel. Majd szeretnék neked mutatni valamit.. ne nagyon tervezz semmilyen programot vasárnap + hétfőn rendben?*Teszi fel a kérdést és mit tervezz? Elviszi a lányt sátorozni és pontosabban fel a Morsaconra. Azt, hogy minek az más a srác titka marad és terve, azt majd ott ki fog derülni. Addig is szépen gondolkozik az ételen, hogyha a másik hagyja és elfogadja a meghívást. Komolyan örülne neki és a kutyák se zavarná a srácot. Miért ne zavarná? Végül is mindenhova követik a lányt, de a sátorban nem alszanak.*
    Delia
    Delia


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Delia Szer. Szept. 05, 2012 6:44 pm

    *Csak nyugodtan sétálgat a Tó és Stégeknél. Kicsoda ő? Diákok számára még ismeretlen lehet és tarthatnak is tőle,de aki megismeri rájön nem olyan. Egy tanár aki Amarilla helyett jött tanítani akire máig fény nem derült. Keresni keresik.. nem kevesen. Aztán meglátják mi lesz belőle. A földön ülve figyeli a tavat ami békés és frissen szívja be a jó kis levegőt.* - Nem szabadott volna elengednem…*Gondolja hangosan és most már ki kellett szabadulnia a Sylorinából. Nagyjából meg ismerkedet azokkal akikkel tudott és tetszik is neki a hely. Amúgy egy farmer nadrág van rajta, sport cipő és egy sötét póló. Az 500 év nem látszik rajta ugyanolyan laza apukának tartja magát. Söt az is.. teljes mértékben állíthatja, hogy a Roxfortban lévő diákok fele imádja, bár van egy sajátos módszere a tanításra van aki nem hátrál meg… habár ellenvetése mindig akadnak például Perselussal való folytonos vita ami miatt most kicsit könnyebb hiszen nem lesz annyit a Roxfortban. Max az órákra.. amíg elő nem kerül Amarilla addig csak azt tanít. A férfi becsukja a szemét és maga előtt látja a dolgokat.. Mi van a gyásszal? Gyászol a lelke a felesége miatt, de valahogy még is könnyebb.. könnyebb hiszen a múltkori esemény óta nem tud nem gondolni a nőre. *~Idióta nőcsábász vagyok..~*Valójában tényleg az hiszen Ethan a sármját is tőle örökölte amit nem használ. A lábait kinyújtja és tovább marad csukva a szeme és mosolyog…*
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Horváth Réka Szer. Szept. 05, 2012 7:14 pm

    *Egy egyszerű öltözetben jelenik meg a tó és stégeknél. Kezdi egyre rosszabbul érezni magát. Bár ez lehet azért van, mert nem rég volt telihold, de igazából leginkább az zavarja, hogy hiányzik neki Dan. Nem akarja vissza a depressziót, de valahogy nem megy neki ez. Nem tud élni, vagy fene tudja, de sosem történik semmi jó vele. Már tényleg kezd félni, hogy egyetlen társa az életben Kira marad, aki amúgy ott szaladgál körülötte, néha nyávog egyet, jelezvén, hogy még itt van. Hamar kiszúrja a fickót, sejti is, hogy ki lehet az. Mély levegőt vesz, majd elindul a tanár úr felé, de Kira megelőzi és mire Réka odaér hozzájuk, addigra Kira bőven belekezd a hízelgésbe.* - Elnézést Reed tanár úr, szeret hízelegni. *Céloz itt a macskára és magához hívja a cicust.* - Remélem nem zavarom. *Szólal meg újból és ha kell akkor elmegy. Amúgy is azt tervezte, hogy valahová lekuporodik és elgondolkozik Danen, hogy miért nem tudja már elfelejteni, és, hogy miért számít rá minden reggel, hogy a nyaklánccal újra az álmaiba fog lépni, és újra a régi lesz.*
    Delia
    Delia


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Delia Szer. Szept. 05, 2012 7:33 pm

    *Csak gondolkozik és nem egyáltalán nem ideges. Tudja azt, hogy minden rendben van. Sóhajt egyet majd kirázza a hideg amikor hízeleg neki csak mosolyog. Megsimogatja majd rápillant a kék szemeivel a lányra és haloványan elmosolyodik.* - Üdvözletem.. Úgy látom hallott már rólam szóval örülök a találkozásnak.*Szinte alig mozdult ki. Ha igen akkor azért láthatták, mert körbe járkált. Ismerkedett.. *~Perselus remélem nem fogod elrontani a diákjaimat..~*Szusszant hiszen párbaj szakkört is ő tartaná most, de jelenleg semmi ereje nincs a kisebbekkel foglalkozni. Ráfigyel Rékára és nézi Kirát.* - Semmi baj szeretem az állatokat.. nekem egy vizsla kutyám van.*Mondja a lánynak.* - Cameosos ön jól mondom?*Érdeklődik hiszen a Sylorinába nem illik az Erethonba se tudná elképzelni. Egyébként meg tényleg szereti őket azután még van egy rokona aki sárkányokat tenyészt… szóval ő igen. Azután nem szól semmit. Ő nem mondja el, hogy gondja vagy baja lenne bárkivel is, mert nincs.. csak ki kellett már szabadulnia.* - Egyébként nagyon aranyos cica. Mi a baj kisasszony?*Teszi fel a kérdést hiszen látja is rajta, hogy valami nincs rendben… megpróbál beszélgetni.*
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Horváth Réka Szer. Szept. 05, 2012 7:52 pm

    *Elmosolyodik, mikor a Reed tanár úr Kirát simogatja. Valahogy illenek hozzá az állatok. Legalább is Réka szerint.* - Igen, hallottam. *Mosolyog a másikra.* - Részemről a szerencse tanár úr. *Kár, hogy most pont nincs kedve társasághoz. Bár az tény, hogy valamennyire nyugtatja a társaság, de egyben úgy is érzi, hogy nem akar itt lenni. Érdekes. Egyszerre vágyik és iszonyodik a társaságtól.* - A vizsla az aranyos kutya. Nekünk otthon rengeteg kutyánk van. *Mosolyodik el a gondolaton. Lehet haza kéne majd egyszer néznie. Bár nem. Megígérte magának, hogy nem megy haza. Új esély, új élet, új kezdet. Bár nem kezdte túl fényesen, de igyekszik. Sajna túl labilis jelenleg az állapota.* - Igen. *Helyesel egy bólintás kíséretében. Mondjuk, Réka leginkább csak a depressziója miatt került Cameosba. Legalább is, mindig is pozitív gondolkodású volt, mindig a jóra törekedett, viszont ez a depis korszaka teljesen tönkretette az életét.* - Köszönöm. *Mosolyog a macska dicséretére és hagyja, hogy az visszamenjen a férfihoz, ha akar.* - Semmi, csak egy kis honvágy. *Mosolyog* ~ Részben végül is... ~ *Állapítja, hogy akkorát azért nem hazudott. Nincs kedve kitárni az érzéseit. Elég neki a naplója, a többit meg igyekszik maga megoldani.* - Maga mi járatban erre tanár úr, friss levegőre vágyott? *Érdeklődik, hogy lehetőleg terelődjön a téma.*
    Delia
    Delia


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Delia Szer. Szept. 05, 2012 8:13 pm

    *Nem mondd semmit. Csak simogatja a cicát ő állat barát még ha nem is látszik rajta. Sokat törődik az ilyen féle lényekkel.. meg amúgy is. A másik kedvenc lénye a sárkányok. Talán azért, mert a rokona sárkányokat tenyészt és azon kívül még valami más féle lényre is vigyáz. Még a nevét nem tudja pontosan mi a z úgy is még a hétvégén majd utazik vissza Cambridgebe beszélni vele. A rengeteg kutyára csak bólint és nem igazán tudja azt, hogy mikor volt normális élete. Ha bár ő szereti azt, hogy tanár és szereti a diákjait és azt amit csinál. Szóval.. csak egy gondolattal nem tud megbékélni. Látomások.. folyamatos látomások mintha a mennyből.. és hangokat is hall.. nem érti mire fel, de nem tudja azt, hogy álmodik e. Amíg így gondolkodik örül annak, hogy nem tudja ezeket. A depresszió egy ok abból ki lehet kerülni rossz illetve jó irányba. Csak sóhajt továbbra is. Ő miért volt Mardekáros? Talán mert a viselkedése miatt. bár 500 év.. rengeteg idő. rengeteg eltöltött idő és annyi próbálkozás. Emlékszik arra is amikor először volt női kezekben…. ilyenekre emlékszik. Mind a jó és mind a rossz emlékek. Mikor vesztette el anyját és az apját. Igen.. Ő viszont megtartotta a méltóságát és soha nem rettent meg az új dolgoktól. Talán ezért is tudja azt, hogy minden rendben lesz és a tündér meséje részben valahol Boldog lesz amikor Amarilla előkerül. * - Honvágya mindenkinek van.. ~Ugye Illus?~*Gondolja magában és tovább gondolkozik azokon a dolgokon, hogy tanítás. Jó, hogy ilyen felső oktatást vállalt szóval elfoglalja magát. Plusz még hátra van néhány dolgozat amit ki kell javítania meg házi feladat.* -Ha nem szeretnéd nem kell elmondanod, de lehet megkönnyebbülnél ha beszélnél róla.*Mondja arra, hogy nem mondd sokat ugye a honvágyra. Azután kap egy kérdést amire ismét becsukja a szemeit és maga elé képzel pár jelenetet.* - Csak pihenés miatt jöttem ki. Tudod néha a tanárok és az idősebbek is pihennek.*Kacsint utána Rékára.* - Gyere ide nyugodtan. Egyébként meg szép környék meg ismerkedem a hellyel. Nem nagyon mozdultam ki mióta itt vagyok csupán ez is csak a szocialiságomnak köszönhető…*Mondja nevetve és valami nyugtató aurát lehet érezni a férfinál. Egyébként meg szívesen beszélget még a depressziós emberekkel nem zavarja ám. Sőt örülni tud annak, hogyha segít.*
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Horváth Réka Szer. Szept. 05, 2012 8:37 pm

    *Sárkányok. Nos igen, Rékának is van, imádja Cuteot. Bár ő bűbáj hatása miatt kicsi marad, és mivel van már majdnem 1 éves, úgy ahogy viselkedni is tud. Már nem gyújt fel mindent. Hát igen, ő is eléggé hiányzik Rékának. Talán ha Balázsék elnéznek hozzá elhozzák őt is látogatóba. Vagy majd ha Réka szerez a városban házat, akkor majd oda beköltözteti őt.* - Nem, nem hinném. Majd túl leszek rajta. *Mosolyog. Hát igen. Ádinak már mindent elpanaszkodott, de nem segített, ugyanúgy rosszul érzi magát, és Ádi még inkább ide akar jönni. Szóval eddig még nem sült ki semmi jó a dolgokból. Persze ne essék félreértés, Rékának is hiányzik ikerbátyja, nagyon is, de nem akarja, hogy most idejöjjön. Csak aggódna érte, nem akarja, hogy Ádi ilyen állapotban lássa. Balázzsal is csak azért találkozott, mert úgy volt, hogy vissza tudja változtatni Angyallá.* - Hát, néha talán nem árt meg nekik sem. *Nevet a lány. Nos igen, ilyen is régen volt már, de még ez sem az igazi. Leül ő is a fűbe, Kira visszaszalad hozzá, és kényelmesen elhelyezkedik gazdája ölében és várja, hogy ő simogassa.* - Az tény, hogy szép környék. *Mosolyog és örül neki, hogy ilyen rendes a tanár.*

    //Fagy//
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Hétf. Szept. 10, 2012 2:59 pm

    Egy Komor lovag sétál a tó felé, gondolataiba merülve. Nem figyeli, hogy merre, csak megy, úgy a megérzéseire hallgatva. Eltűnt húga jár a fejében Amarylla, Az együtt töltött perceken, a közös játékokon amikor a "hercegnő és a lovagot" játszottak. Felidézi gyönyörű mosolyát és csilingelő nevetését. Miközben így elmélkedik eljut a stéghez és leül megpróbálja gondolatait a visszahúzni a jelenbe. Nézi a kék vizet, örül, hogy végre itt van. Apja szerint ez a legkiválóbb akadémia, hisz mikor még gyermek volt, sokat mesélt róla. Az Erethon házba osztották be, ami a jók háza. Ennek is örült, bár igazából nem tudott mit kezdeni vele. Hirtelen egy halk csobbanást hallott, amire eszébe jutott a tóban lakó sellő, akiről azt mondják kiszívja a diákok lelkét. Erre felállt, hogy felkészüljön a sellő érkezésére...
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Szept. 10, 2012 8:51 pm

    //Szia! Smile Üdv köztünk, örülök, hogy játszol, de szeretném felhívni a figyelmedet pár dologra. Például, hogyha visszaolvasgatsz játékokat láthatod, hogy a karaktered cselekvésénél * jelet kell használnod, így:
    *Egy Komor lovag sétál a tó felé, gondolataiba merülve... stb.*
    Ha pedig párbeszédet írnál le, így teheted meg:
    *Jesmon éppen a lépcsők felé halad, amikor észrevesz maga mögött egy diákot.* - Jó estét! Segíthetek valamiben? *Néz rá némileg gyanakodva, ámde kedves mosollyal.*
    Remélem érthető volt Smile Még csak annyi, hogyha játszani szeretnél, nyugodtam írj nekünk privát üzenetet itt vagy facebookon, szerintem bármelyikünk (Amarilla, Sammael, Tylaeronia) szívesen játszik veled Very Happy A lényeg, hogy egyedül nem jó ötlet nekikezdeni. Ha még van kérdésed, írj csak rám, vagy bárki másra, és segítünk Smile//
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Lord Sayon Merlioth Kedd Szept. 11, 2012 3:30 pm

    // a levél mellett itt is megköszönöm a figyelmeztetést //

    *Azonban várakozása ellenére csak egy hal bukkant fel* - Hű ez a hely kezd egyre érdekesebb lenni! * Morogta csak úgy magának. Majd kissé elkeseredve, hogy nem látta a sellőt elindult vissza a kastélyba. a helyet azonban megjegyezte magának és megfogadta, hogy még sokszor visszatér ide.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Vendég Szer. Okt. 10, 2012 4:53 pm

    *Aary már szinte unatkozik. De csak már, és szinte. Élvezi a csendet és a nyugalmat, valamint azt, hogy apja úgy tűnik vagy nem jött még mindig rá a lopásra, vagy nem éri az Akadémia falain belül utol. Szép és jó itt minden. Ráadásul nyugalmas is. El is határozza, hogy lemegy ahhoz a rémisztőnek nevezett tóhoz, amiben állítólag egy sellő élt, amit még senki sem látott persze. Amikor leér ki is szúrja a figyelmeztető táblát de mivel már elég hűvös is van meg sem fordulna a fejében, hogy úszkálni akarjon. Sokkal melegebb éghajlatról származik, így már most fázik. Bele sem mer gondolni milyen lehet errefele télen. Lúdtoll kabátját is már itt vette a városban, a barna gyorcssálat édesanyja előrelátásának köszönheti. Fekete farmere kellemesen meleg, fényesre suvickolt puhabőr fekete cipője kényelmesen simul a lábára. Itt minden kényelmes. A reggeli, ebéd és vacsora, a fűtés már megy a lakótérben, és még sorolhatná, de nem teszi. Hiányzik neki a mozgás. A pástra még nem mert kimenni. Pedig kellene valami. Fintorog egyet, majd lesétál a tó partjára.*
    Mesélő
    Mesélő


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Mesélő Szer. Okt. 10, 2012 5:07 pm

    *Nyugodalmas a környék mindenek előtt. Azt, hogy élt nem nevezhető múlt időben hiszen Lyra még mindig itt tanyázik az otthonában mióta a Fyron megnyitotta kapuit. Hányszor vitt el halandó férfiakat és csábított el hajósokat.. Persze, nem is szokott ilyeneken gondolkozni, hanem rögtön cselekszik.. Egyébként aranyozott uszonyát lehet látni, mert nem olyan mély a víz. Csak az úrnője parancsára jön elő, vagy ha érez egy „bánatos férfi” jelenlétet. Most mit csinál éppen? Unatkozik és muszáj elütnie az időt valamivel.. Hideg van, és nem sokan járnak erre felé.. Megérzi a lidérc jelenlétét, és felúszik a víz felszínére..* - Bátor ember, aki ide merészkedik.. Nem vagy sem bánatos.. sem szerelmi csalódott.. Mi szél hozott ide a tóhoz?*Kérdezi meg gyönyörű elvarázsolt hangjával.. hosszú fekete haja csak úgy omlik a vállára. Ami hiányzik neki az a kagylója, ami a hangszere. Elvették tőle és túljártak az eszén. Ő csak is kizárólag az Úrnőjének engedelmeskedik, de örömmel beszélget bárkivel csak vigyázni kell vele.* - Milyen lény vagy te.. a víz elég kellemes…*Kezdi a terelgetést, hiszen mint az user is mondotta unatkozik a szirén.*

    Lyra
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Vendég Szer. Okt. 10, 2012 5:17 pm

    *Bizony, ő nem bánatos, és nincs az a nő, akiért kalodába zárná a fejét. A nő az számára csak eszköz céljai bárminemű elérésére. Semmi több. Nem evett meszet. Még korainak tartja, a család bevállalását is. Még csak 199 éves! Még csak az kéne! A sellőt sem találja szépnek. A hangja az, de az arca...?! Nagyon nem az esete. Azok a zorbaszemű lányok jutnak az eszébe, aki arrafelé éltek ahonnan ő jött. Sok kell ahhoz, hogy ő egy nőben mást lásson, mint amit már említettünk. Látja hát az aranyszegéjes uszony csillanását, majd ahogy a sellő feljön a felszínre, és felcsillan a szeme. Egy élő sellő! Eddig csak hallott felőle, de hjajj ha egyet birtokolhatna! Elmosolyodik a csalogatásra, és mosolyogva (enyhén farkasvigyor) válaszol.* - Nem ettem én meszet szép hölgy, hogy ússzak ebben a hidegben. És a szerelem is messzire kerül amíg én másként nem döntök. A kíváncsiságon kívül pedig csak a lábam hozott erre. De ha zavarok, mehetek másfelé is éppen. *Zárja le a témát, és már éppen menne is, de csak látványosan, amúgy esze ágában sincs. Sellő! Egy igazi, élő sellő! Mennyit hallott ezekről a veszélyes lényekről, akik énekeikkel csalják be a vízbe megfojtani a halászokat! De ez nem énekel. Így igazából az óvatossága mellett, marad. Nem hülye ő. Csak nagyravágyó.*
    Mesélő
    Mesélő


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Mesélő Szer. Okt. 10, 2012 5:43 pm

    *A szirének már évezredek óta léteznek. Vannak ám sok mese is amiben szerepelnek. Mi van azzal, hogy tudnak e járni? Kijönnek a vízből azonnal lábuk lesz, de járni nem igazán tudnak, hiszen egész életüket a víz legmélyebb zugában töltik vagy az óceánban. A szirén figyeli a férfi arcát és az egész jelenlétét.. A lány arca egyébként mondható szépnek a hangjára sem lehet panasz.* - Kellemes a víz, és nincs semmi félelmetes ide bent..*Mondja továbbra is az ő saját hanglejtésén..* - Fiatal vagy.. a szerelem mindenkit megtalált, de olykor el is vesztheti..*Beszél továbbra is, és közben mosolyog egyet. Amikor látja menni, készül, csak néz a kék szemével a férfi felé.* - Félsz? Nem beszélsz.. Ritka, amikor egy ilyen férfi jelenik meg ezen a helyen.*Még nem tért rá a dologra, ami hajtja a lányt. Még pedig a „kagylója” amit Reed elvett tőle..* - Mondd csak te azok között vagy akik még nem láttak soha szirént közelről.. mi a véleményed a fajunkról?*Kérdezz továbbra is és közben ugye a stégnél támaszkodik és úgy néz a férfi felé.. neki mindegy ki milyen hogy néz ki. Valamikor csak az érdek vezérli.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Vendég Szer. Okt. 10, 2012 6:12 pm

    *Mint ahogy Aaryt is csak az érdekek vezérlik. Szerelem!?! Az minek? Az apja is elvette az anyját és van nyolc húga és négy öccse. De hogy szerelemből tették volna? Nem tud róla. Az pedig hogy ők mit mondanak az nem érdekli. Amit a szemükben lát az bőven minden, csak nem szerelem Aary szerint. Ha el jön az ideje, fog venni magának egy lányt, és nemz neki néhány utódot. De ez még bőven korai. Szerelem...? Minek? Olyan felesleges érzés, amiről a sellőnek még csak sejtése sem lehet. Az a sok szerencsétlen meg akik szerelmesnek hiszik magukat, pusztán a hormonok csapdájába estek, semmi több. Kiengedték a gyeplőt a kezük közül és túl ostobák hogy tudják, hogyan szerezzék újra vissza. Ez a sellő meg ... szép szép de ... nem esik le neki, mit akarhat tőle ennyire, hogy olyat beszélne belé amit esze ágában sincs bevenni.* - A szerelem az ostobák extrém sportja. *Von vállat az agitálásra, és nem hagyja magát akkor sem, amikor provokálni akarja a sellő.* - Nem. *Torpan meg és fordul felé.* - Félni éppenséggel nem félek. A sellők köztudottan énekkel csábítanak, de neked csak a szád jár. És amíg nem megyek oda hozzád, addig csak az énekedtől kell tartanom. *Jelzi, hogy bár valóban nem látott még sellőt, azért hallani hallott róluk.* - Elég nekem innen lássalak. És hogy mit tartok rólatok? *Mondaná ő, hogy halvérű, de mivel ez csak egy szóvicc lenne, inkább nem teszi. Helyette csak egyet mondhat. Az igazat. Nincs miért kertelnie. Nem jár haszonnal a számára. ... MÉG.* - Nem tudom. Mivel te vagy az első, akivel beszélhetek. Majd megmondom a következő alkalommal. *Von vállat és zsebre dugja a kezeit. Fáznak. Mi tagadás az orra is. De azt nem tudja zsebre vágni. Sísapkában meg csak nem mászkálhat a Birtokon. Még beszökött bankrablónak néznék.*
    Mesélő
    Mesélő


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Mesélő Szer. Okt. 10, 2012 7:46 pm

    *Hát a szerelem sok mindent csinál. Összetart egy családot, viszont akár össze is törhető a szív.. Nem is kicsit. A szél elkezd kicsit fújni viszont a szirént, ezt nem zavarja.. Ahogy sötétedik be.. úgy lesz egyre hidegebb. Ezt Lyrat nem igazán zavarja, viszont igazán szeretne az emberek között járni, amit nem tud.. nem kapott engedélyt sem rá. Igen a hormonok csinálják a férfiakkal, de a legtöbbjük szeretik ám ezeket.. főleg azok, akik éppen hajóútról érkeznek meg.* - A szerelem egy olyan végzet, ami téged is el fog érni és még hozzá hamar..*Feleli, és közben oldalra dönti a fejét. Utána ugye kérdezi fél e és halványan elmosolyodik a nemre. Utána a szemével bájosan néz a férfira és utána lehajtja kicsit a fejét. Szája jár? Nem.. ő csak azoknak a szerelmeseknek énekel, akik szenvednek.* - Az eltévedt lelkeknek szoktam.. Viszont.. neked is tartogatok valamit..*Kicsit kijjebb jön de annyira, hogy megtudjon támaszkodni.* - Rendben viszont néz ide nyugodtan.. nyisd ki a füled és tárd ki az elméd..*Hát a szirének tudnak ravaszak lenni és minden bizonnyal énekelni kezd. Unatkozik, de hát erről mit sem tehet. A testvérei is messze vannak tőle. Bele kezd egy dalba ezen a hang frekvencián ami az ő hangja, hogy figyelmet keltsen fel.. vajon Aary megtud menekülni a csábítástól?* - Szeretném,hogyha segítenél nekem..*Hogyha befejezte az éneklést suttogja a férfinak lágy hangon.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Vendég Szer. Okt. 10, 2012 8:02 pm

    *Amikor a szirén nem tágít a témától a gyanúja ezerrel beriaszt. Ha a sellő szirénkedni akar, felőle szirénázzon, de nélküle csinálja. Amint kijjebb mászik a halfarkú csaj és annyira legényfogósan kezd el nézni rá, hátrál két lépést. Fázik is nagyon, sőt egyre jobban. Egy dilis sellő meg ha unatkozik mert nincs kit vízbe fojtogatnia, nem jó társaság. Amikor azt hallja, hogy tartogatnak neki valamit, majd felhangzik a végszó, hogy nyissa ki a fülét, ő persze alaposan az ellenkezőjét teszi. Kikapja a kezeit a zsebeiből, és a füleire tapasztja amilyen szorosan csak tudja. Nők! Sosem szabad megbízni bennük, és a sellők csalfa-csúnya lények. Rosszabb mint egy buta némber aki azt hiszi lehet irányítani egy olyan férfit, aki nem szerelmes. Agybeteg ostobaság. Gyorsan a kezeit a fülére tapasztja tehát, és igyekszik minél messzebb rohanni a tótól, miközben az imára hívó esti éneket kiabálja bele a levegőbe. Próbáltad már? Olyan erővel hallod vissza a saját hangodat, hogy minden más zajt kizár. Ha minden igaz, Aary is megmenekül, hiszen így nem tud hatással lenni rá a sziréndal. Szép meg minden, elhiszi a lidérc, de sok halász tűnt el minden évben a falujából még száz évvel ezelőtt is ezek miatt a gonosz lények miatt. Szóval Aary fut, és közben az esti ima dalát énekli teli tüdőből a kastély felé rohantában. Mindenki dilisnek tartaná aki nem veszi figyelembe, hogy a tó felől szalad nyílegyenesen fedett hely irányába de nagyon gyorsan.*
    Mesélő
    Mesélő


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Mesélő Szer. Okt. 10, 2012 8:16 pm

    *Hangosan énekel egyre jobban és igen segítséget szeretne utána kérni.. nem egyelőre nem viszi be a vízbe. Sőt biztos. Amúgy a fület befogásos téma sikerül Aarynak és ugye elfut amit az user is megtud érteni. Ugye utána a szirén csak felkiált majd elrugaszkodik és vissza megy a vízbe. Igen.. általában sikerül a férfiakat a hangjával és a bájával elcsábítani, de hát ez most nem jött össze. Amarilla úrnő ellenére Fyronos diákot megtámadni hát.. bűnesetes.. szóval A lény vissza megy a víz aljára és meghúzódik ott. A fiúnak ezúttal szerencséje volt, de ha legközelebb ide téved meg fogja e úszni épp bőrrel, Az már rajta múlik. Egy biztos.. Lyra nem egy őrült aki henyél egésznap azért tesz is valamit…*
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Jesmon Helar Szomb. Okt. 27, 2012 2:25 pm

    *A tó partján egy szürke hajú, öltönyös férfi áll, kezét zakója zsebében nyugtatva. Alatta fehér inget visel fekete nyakkendővel, ami egy ismeretlennek meglepő összeállítás lehet, mintha éppen egy fontos tárgyalásra készülne. Azonban, aki ismeri az ősdémont (vagy legalábbis nem először látja) az tudhatja, hogy mindig így járkál. Azonban öltözékén kívül más furcsaságot is meg lehet rajta figyelni: a szemerkélő eső ellenére olyan, mintha egy teljesen száraz szobában ácsorogna. Egyáltalán nem vizes. Egyetlenegy hajszála sem. Hát, hiába szereti a hideget, a vizet valahogy sosem bírta elviselni. Egyenes, magabiztos tartással áll, tekintetét a tó esőcseppektől barázdált felszínén nyugtatja. Még mindig nem látszik kipihentnek, de már egy fokkal jobb állapotban van, mint néhány napja. Elérte, amit akart. Megtalálta a könyvet. Kiszabadíthatja Lilitht a fogságból. Már csak azt kell kitalálnia, hogy hogyan szerezze meg a könyvet. Dehát... Mégiscsak az egyik legöregebb démon akit maga Lucifer teremtett. Hiába nem él a Pokolban több ezer éve, nem vesztett az erejéből, sőt. Nem lesz nehéz. De mi lesz utána? Hogy elhagyhatja a Poklot? Hiszen még azt sem tudja, hogy... Mindegy is. Mindent a maga idejében. Vesz egy mély levegőt, majd lassan kifújja és figyeli, ahogy a lélegzete láthatóvá válik az orra előtt. Szereti ezt az időt. Na persze, csak kis mennyiségben. Mindenből éppen megfelelő mérték kell. Napsütés, eső, havazás... Ott, ahol ő született, egyik sem volt, így hát nem csoda, hogy rajong értük. Ha teheti, mindig a természetbe menekül. Menekül... Furcsa kifejezés az ő esetében, hiszen az élete felét meneküléssel töltötte. Tesz pár lépést előre, lába csaknem a tavat érinti. Persze tudja, hogy jobb, ha közelebb nem megy. Lyraval még ő sem húzna ujjat. Ki tudja, mi történne, ha akár csak a cipője orra beleérne a tóba. Vagy bárki másnak. Ő még csak elbánna vele, de egy diák... Na persze Lyra őt kifejezetten nem szívesen látná a lakhelyében. Bár ez csak egy megérzés. És Jesmon megérzései általában nem csalnak.*
    Roderica D'rayn
    Roderica D'rayn
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Roderica D'rayn Szomb. Okt. 27, 2012 2:39 pm

    * Lassú, kimért léptekkel halad valamerre. Hiszen csak nemrég jött, ideje megtekinteni, hová is menekült. A hallomások alapján, ez a hely még ideális is lehet számára, és még ő maga is úgy gondolja, hogy a volt otthonánál bárhol jobb, mégis vannak fenntartásai.*
    ~ Vajon.... valaki egyből megérzi, ha új otthonra lel?~ * Mindig is imádta költői kérdéseket, de ezzel most még saját maga is beletrafált. Érezni... számára ez annyira szubjektív,hisz ő mostanság nem nagyon tud olyat, persze azzal is tisztában van, hogy nem foghatja vissza örökké, de ha egyszer így jó? Még az eső sem zavarja, mondhatni hozzászokott, viszont az kicsit meglepi, hogy ennek ellenére mennyire langyos az idő, vagy az is lehet, hogy Norvégiában volt mindig hideg. Mindenesetre a blézer, ami rajta van nem engedi, hogy fázzon. Szemeit felemeli az útról, csak akkor pillantja meg a tónál álló valakit. Megtorpan, fogalma sincs, mit tegyen. Normális ember, vagy nem ember kapva kapna az alaklomon, hogy rövid idő alatt lefárassza a hülyeségeivel, de Rica ezzel koránt sincs így. Nem szokása csak úgy odamenni akárkihez is, most mégis ere vetemedik. Lassan halad a másik felé, és ahogy egyre közelebb ér, legalább azt sikerül leszűrnie, hogy férfi az illető. Reflexszerűen húzza el a száját, Igor óta nem nagyon akar vele egyneművel egy légtérben lenni, de majd csak túlteszi ezen is magát.*
    - Jó napot.* Áll meg mellette, és a víz tükrét kezdi fixírozni. Igen, zavarban van, igen, jelenleg fogalma sincs, hogy ilyenkor mi tévő legyen, viszont abban azért bízik, hogy az arca van olyan semleges, a szemi vannak olyan kifürkészhetetlenek, hogy az idegen ebből semmit nem vesz észre.*
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Jesmon Helar Szomb. Okt. 27, 2012 2:57 pm

    *Persze, mondani sem kell, Jesmon már akkor észreveszi a lányt, amikor az még őt meg sem látta. Mégsem mozdul, nem néz hátra. Egyelőre annyit tud, hogy egy fiatal démon, többet nem. Hogyha úgy dönt, elsétál mellette, nem fogja megszólítani. Nem az a fajta, aki ráerőszakolná a társaságát másokra, viszont ha úgy érzi, szüksége van rá, feltételek nélkül, bármikor készen áll. Na jó, egy hete ez talán nem lett volna így. A saját problémáival volt elfoglalva. De most, hogy kezdenek megoldódni a dolgok, minden visszatérni látszik a normális kerékvágásba. Így hát, amikor közeledni hallja a lányt, hátrébb lép egy fél lépésnyit a tótól. Nehogy valakinek baja essen. Türelmesen vár, még mindig nem néz hátra, csak akkor emeli a démonra kissé természetellenesen fekete szemét, mikor az megáll mellette.* - Jó napot. *Vet rá egy pillantást. Érzi a másik zavarát, érzi, hogy még nem szokott hozzá az új helyhez, de ránézve semmi egyebet nem tud kitalálni. Profinak tűnik az érzelmei álcázásában. Ahogyan Jesmon is az. Róla sem lehet semmit sem leolvasni, ameddig nem szeretné. Ha boldog, ha szomorú, ha dühös... Csak akkor láthatják mások is ezt, ha ő úgy dönt. Úgy tűnik, a lány is hasonló helyzetben van, bár Jesmon érez valamit, valami megfoghatatlant... Mintha nem lenne tisztában az erejével, pedig nem tűnik gyenge démonnak. Igen, ő már nagyon sok démonon, vérfarkason és vámpíron segített, megtanította őket használni az erejüket, elfogadtatta velük a sorsukat. Felismeri hát, milyen az, aki nincsen tisztában azzal, amire képes, és emiatt szenved. Na nem mintha egy médium lenne, vagy ilyesmi. Csupán jók a megérzései, pláne ha egy fajtársáról van szó.* - Új vagy itt? *Szólal meg mély, bizalmat és megnyugtatást sugárzó hangján.* - Jesmon vagyok. Jesmon Helar - igazgatóhelyettes. De tegezz nyugodtan. Igazából csak egy szívességnek köszönhetően vagyok itt. *Pillant rá ismét, ezúttal mintha valami mosolyféle is átfutna vonásain, de nála ezt elég nehéz megállapítani. Ritkán mosolyog.*

    Ajánlott tartalom


    Tó és stégek - Page 3 Empty Re: Tó és stégek

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 1:51 pm