Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Sétány

Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.

Sétány      - Page 7 Empty Re: Sétány

Témanyitás by Eliana De Lucia on Szomb. Ápr. 06, 2013 10:11 pm

*Vidáman sétálgat a fiú mellett, majd bólint egyet.* - Rendben. Szívesen mesélek magamról. Legalább egy kicsit. *Kacsint egyet, majd meghallgatja a fiú rövid bemutatkozását.* - Bulgária... *Amint kimondja elgondolkodik egy pillanatra.* - Sosem jártam még ott. Pedig elég sok helyen voltam már. De akkor bele is vágnék. *Kiköszörüli a torkát, majd elkezdi történetét.* - Eliana De Lucia a teljes nevem. Olaszországban születtem egy Ravello nevű tengerparti kisvárosban. Az anyámat nem ismerem, mert nem sokkal születésem után elhunyt. Apám egy nem olasz nemes, akinek nem volt valami sok ideje a munkája miatt. Van egy bátyám, aki mindig is vigyázott rám. Már kiskorom óta tanulok zenélni, ezért tudok játszani pár hangszeren. 16 évesen történt, hogy... *Kicsit megáll, majd erőt véve magán folytatja.* - Történt hogy ilyenné váltam. Aztán elmenekültem. Azóta egyedül vagyok. Már 3 éve. Eldöntöttem, hogy nem leszek olyan, mint a többi vámpír. Akkor nem tudnék magamra nézni. Nem lenne értelme, hogy itt legyek. Dióhéjban ennyi. *Rövidre fogta a mondandóját, csak a fontosabb dolgokat emelte ki, de így is kihagyott néhány mozzanatot. A bátyjáról sem beszélt bővebben. Tehát nagyrészt kihagyta a családi kapcsolatok boncolgatását. Egy kicsit még mindig félt, hogy rátörnek az emlékei, mint legutóbb történt. Nem akarta, hogy ismét magányossá váljon.*
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams

Témanyitás by Atanas A. WIlliams on Szomb. Ápr. 06, 2013 10:32 pm

* Érdeklődve hallgatom amint a lány magáról mesél, ám amikor az hirtelen elhallgat megállok és ránézek a lányra, ha nem akarod nem kell elmondanod mondanám de addigra már folytatja tovább a mondandóját.* Aztán amikor végzett a történetének elmondásával akkor odalépek hozzá.* - Sajnálom. * azzal kezem a vállára teszem és ránézek. * - Tényleg sajnálom. De akkor a gondolat elterelése végett, akkor most én mesélek magamról. Egy eléggé nagy családban születtem, három húgom van és nagyon sok unokatestvérem, közülük kettő ide is jár a fyronba. Szüleim csak két éve házasodtak össze nagyszüleimnek a hosszas nógatására. Most szünetben látogattam meg az otthoniakat. Mert azért hiányoznak. * Aztán elgondolkodom, majd ismét megszólalok egy hirtelen ötlettől vezérelve.* - Szereted a vicceket? Mert nagyon sok jó viccet tudok. * Mondom mosolyogva, aztán kicsit megsimogatom a lány hátát majd egy kacsintás keretében újra megszólalok,.* - Indulhatunk hölgyem?

Az elmúlt események hatására egy teljesen összezavarodott teremtmény, megbukott, ráadásul vámpír is lett. Még nem dolgozta fel ennek a súlyát, valamint, emlékei közül se tudja, mi az ami valós és mi az ami nem az. Most ki akarja deríteni mi az igazság akármennyire is összetört.

Főkarakter Lord Sayon Merlioth
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia

Témanyitás by Eliana De Lucia on Szomb. Ápr. 06, 2013 10:44 pm

*Amikor Atanas odalép hozzá, hogy sajnálja, hálás, hogy próbálja megvigasztalni, azonban egy részt nem érti miért. Most nincs semmi baja. Annyira nem gondolt bele a dolgokba, hogy teljesen beleélje magát. És meg is szokta valamennyire, hogy egyedül van. Vagyis most már csak volt. Örült, hogy beiratkozott az iskolába, és furcsa, de hálás volt annak a vámpírnak aki az intézményről mesélt neki. Ha ő nem mondja el neki, hogy létezik Fyron, még most is úton lenne, egyedül, és semmi sem változott volna. Aztán a fiú mesél magáról egy kicsit. Eliana elcsodálkozik.* - Milyen nagy családod van. És jó lehet, hogy az unokatestvéreid is ide járnak. Én legalább is örülnék neki. *Mondja magaelé, és ismét felnéz az égre, majd vissza a fiúra, hiszen kérdezett valamit.* -Hallgatlak.* Mondja szélesre húzódó mosollyal, habár a hátsimogatáson kicsit meglepődik. Nem szokott hozzá, hogy ilyen gyorsan érintésszintileg is testi kontaktusba kerüljön olyanokkal, akiket nemrég ismert meg. Azért bólint egyet, mikor Atanas megkérdezi indulhatnak-e, és tovább sétál a fiú mellett.*
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams

Témanyitás by Atanas A. WIlliams on Szomb. Ápr. 06, 2013 11:00 pm

* Amikor észreveszi a lány meglepődését a hátsimogatáson akkor elgondolkodik azon, hogy elkezdjen e magyarázkodni vagy sem. Aztán végülis a nem mellett dönt.* - Nos akkor íme az első vicc. * Kezdem el egy nagy mosoly keretében.* - Mit jelent az, hogy paff a bűvös sárkány? * kérdezem, majd várok egy kicsit és válaszolok.* - Az anyós elesett biciklivel. Következő, Egy férfi már majdnem hazaér amikor hirtelen elkezd dörögni, villámlani és szakadni az eső. A férfi felnéz az égre majd megszólal: úgy látom felért. * Nevetek fel. * Mindig is imádtam az anyósos vicceket. Te tudsz párat? * közben ugye folytatjuk tovább a sétát és megyünk tovább a sétányon.* - Eszembe jutott még egy! Hogyan kell az anyóst eltemetni? * nézek rá kérdőn.* - Derékig, hogy a saját sírját is gondozza. * Aztán várom, hogy ő vajon mesél e pár viccet a lány is. *

Az elmúlt események hatására egy teljesen összezavarodott teremtmény, megbukott, ráadásul vámpír is lett. Még nem dolgozta fel ennek a súlyát, valamint, emlékei közül se tudja, mi az ami valós és mi az ami nem az. Most ki akarja deríteni mi az igazság akármennyire is összetört.

Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia

Témanyitás by Eliana De Lucia on Vas. Ápr. 07, 2013 4:51 pm

*Nem törődik többet az előbbi incidenssel, és kíváncsian hallgatni kezdi a fiú vicceit.* - Tényleg nagyon szeretheted az anyósos vicceket. *Nevet fel inkább a fiún, mint a viccein, de az utolsót azért valóban mókásnak találja, így annál egy jóízűt nevet.* - Sajnos én nem nagyon ismerek vicceket. Kiskoromban még nagyon nem érdekeltek, később pedig nem volt kitől tanulnom. Néha hallottam egyet-egyet útjaim során, viszont nem jegyeztem meg őket. Nem tartottam olyan fontosnak a memorizálásukat. *Magyarázkodik kicsit zavartan.*
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams

Témanyitás by Atanas A. WIlliams on Vas. Ápr. 07, 2013 4:59 pm

- Áh nem gond akarsz még hallani? * kérdezem meg tőle és remélem egy igenes választ kapok, mert akkor még szívesen mesélek neki párat.* - Van egy egész könyvem amiben csak viccek vannak, ha gondolod kölcsönadhatom. * - Viszont kezd hideg lenni, szerintem, szóval lassan el kellene esetleg indulnunk visszafelé, ugyanis nem tudom te mennyire de én fázom. Szóval... * kezdem el mondani a dolgokat és ha bele egyezik a másik akkor elindulok vele együtt visszafelé és közben még mondok pár viccet.

Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia

Témanyitás by Eliana De Lucia on Vas. Ápr. 07, 2013 5:05 pm

* A fiú kérdésére bólint egyet.* - Szívesen hallgatnék még tőled vicceket. *A könyv említésére pedig boldogan válaszol.* - Nagyon megköszönném. Talán így egy-kettőt még meg is tanulnék. És persze vigyáznék a könyvedre. *kacsint egyet megnyugtatóul, hogy nem tépné szét, vagy gyújtaná fel, vagy akármi, hanem jó kezekben lenne nála a könyv. A hideget nem nagyon érzékeli. A vámpírok ehhez hozzá vannak szokva, így nem különösebben zavarja, de tiszteletben tartja a fiút. Megperdül, és elindulnak visszafelé az iskolába, miközben Atanas még mesél pár viccet, melyeken jókat nevet.*
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia

Témanyitás by Eliana De Lucia on Csüt. Jún. 06, 2013 8:11 pm

*Kisebb qarini kiruccanása óta egész sokat sétál az iskola birtokán. Az eset utáni napon elég másnapos volt, ami számára az újdonság erejével hatott. Úgy gondolta, hogy ha sokat van a szabad levegőn gyorsabban helyrejön, és amúgy is szeret sétálgatni. Így estefelé pedig egész hangulatos tud lenni a környék. Főleg sétány. Lassú léptekkel halad a kikövezett úton. Az ég alja vöröses narancssárgás színben pompázik. Az utolsó sugarak a sétányt egyfajta melankolikus érzéssel töltik meg. Eliana egy pillanatra megáll, és a lenyugvó napot nézi. *~Gyönyörű~* gondolja, majd tovább indul. Úgy döntött az utat fogja követni. Ráér. Ha meg mégsem szeretne ennyi időt azzal tölteni, hogy céltalanul körbe-körbe sétál egyszerűen csak vissza kell fordulnia. Menet közben nem veszi le tekintetét az égről. A nap egyre lejjebb kúszik a horizonton, míg végül eltűnik a kíváncsi szemek elől. Sugarai még megvilágítják az ég alját, de hamarosan besötétedik, s az út melletti lámpák felkapcsolódnak, egy másik, de valahol mégis elmerengő érzést keltve az arra járókban. A napszakok váltakozása, és a helyszín Elianát különös elmerengésbe taszítja.*
    Dean Taylor
    Dean Taylor
    .::Tanár::.

Témanyitás by Dean Taylor on Csüt. Jún. 06, 2013 8:31 pm

*Csak sétálgat nyugodtan és örül annak, hogy nincs olyan sok munkája. Szóval ahogy telik a nap minden úgy tökéletes lesz. Egy gyönyörű lány is van akit meg ismert bár azért nem bízik meg senkiben, de azért valahol még is. Miért is? Mert a lány démon és igazából fajtája ezért megbízik benne, de még nem ismeri annyira, hogy bemutassa a testvérének avagy Amarillának. Egy fekete ing van rajta és egy farmer nadrág. Meg persze a sport cipő. Mivel nincsen semmi dolga ezért sétálgat a sétányon teljes nyugalomban. Meglátva egy diákot elmosolyodik.* - Tényleg szép itt a naplemente. Esténként lehet a csillagokat is bámulni nagyon szépek.*Mosolyog rá és sóhajt egyet és még abba is bele gondol mi van ha egyszer nem a feje után menne és elfogadná a tényt, hogy Becca kivel van? Mert szemmel láthatóan nem fogadta el a Jesmonnal való együtt létet.* - Hogy megy a tanulás?*Érdeklődik a diákja felől és kicsit megborzolja a haját, mert kicsit össze vissza van.*

Reed Denkey démonja, Rebecca Taylor védelmező bátyja
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia

Témanyitás by Eliana De Lucia on Csüt. Jún. 06, 2013 8:47 pm

*Miközben elmélyülten sétált az eget kémlelve, hirtelen egy ismerős hangra lett figyelmes, azt viszont először nem tudta eldönteni honnan ismerős. mielőtt megfordulhatott volna egy férfi lépett mellé és megborzolta a haját. Eliana riadtan elhúzódott tőle, majd mikor felnézett enyhén elvörösödött a rátörő szégyenkezéstől. * - Tanár úr. Nagyon megijesztett. Nem illik mások mögött lopakodni, majd csak így megborzolni a hajukat.* Mondja, miközben ujjaival a haját igazgatja. * - A tanulás... Azt hiszem egészen jól. Még a vizsgákat meg kell csinálnom, de szerintem inden rendben lesz. *Mosolyogni kezd. Jól érzi magát, és elég pozitívan áll a vizsgákhoz is, a többi tantárgyból pedig szintén egész jól áll, így nincs miért panaszkodnia.* - Tanár úr is a naplementét jött megnézni? *Kérdezi, miközben tanárát vizsgálja. *~Igazából egész jóképű. Olyan fiatalos. Igazából furcsa is Tanár úrnak szólítani... Vajon hány éves? Biztos sok mindent megélt már.~* Gondolkodik, majd megrázza a fejét, hogy azon gondolatai, melyek azt ecsetelik, hogy Dean meglehetősen jóképű eltűnjenek.*
    Dean Taylor
    Dean Taylor

Témanyitás by Dean Taylor on Csüt. Jún. 06, 2013 10:46 pm

*Hát a tanár nem a munkájával foglalkozik egész nap, de hát ilyen aztán még a testvérével is kéne beszélnie meg ugye abba hagynia a játékokat. Miféle játékokra gondol? Hogy megfogja kavarni a helyzetet Jesmonnál és Beccánál és közel sem olyan a helyzet ahogy kellene lennie. Akármennyire is rendes tanár ő azért vérbeli démon és van egy mondás amit ő mindig is gondol: Sose bízz meg egy Démonban! Pedig ő is az, de még saját magában nem szokott bízni.* - Elnézést kérek. Nem szokásom megijeszteni senkit sem. Azt hittem egy vámpír nem ijed meg.*Magyarázkodik, de egyébként ebben igaza van. Szóval Tudja jól a helyzetet és amúgy is a vámpírokat tudja jól, hogy mi van. * - Igen meg pihenni és sétálni mert azért mi is elszoktunk ám fáradni.*Mondja mosolyogva és végig néz Elianán akit már látott színész órán.* - Tudja a naplemente a legszebb de a csillagok még szebbek.*Mondja és ezt állítja is.* - Nem lesz nehéz a vizsga szerintem menni fog. Hogy érzi magát úgy nem a suli terén hanem magán életben persze ha nem veszi tolakodásnak.*Érdeklődik ő szokott a diákjaival beszélni és mindig szereti őket megismerni.*

Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia

Témanyitás by Eliana De Lucia on Csüt. Jún. 06, 2013 11:04 pm

*Őszintén szólva ne szokott nagyon a tanáraival beszélni, kivéve a zenetanárt. Bár lehet ez abból adódik, hogy az szinte már ódákat zeng a lány hegedű és ének tehetségéről. Pedig Eliana szerint még távol sem elég jó, és mindig van hova fejlődni. Na meg annyi mindenen ne tud még játszani.* - Nem tudom a többi vámpír meg szokott-e ijedni, vagy sem, én nem szoktam, bár tény, hogy eddig egyetlen tanárom sem borzolta meg a hajam ilyen hirtelen. *Feleli szinte védekezően. Nem akarja, hogy gyengének és ijedősnek tartsa őt a tanár.* -Ha a tanár úr nem mondja el se hinném. *Feleli nevetve a de i is el szoktunk fáradni megszólalásra. * - A csillagok valóban gyönyörűek. Nézze. Már látszanak is! Az égre mutatott rögtön Dean feje fölött. Gyorsan besötétedett, és ne is nagyon vette észre, hogy már a csillagos ég uralja a teret. Csillogó szemekkel nézte az égboltot, majd sóhajtott egyet. A tanár kérdésére csak megrázta a fejét. * - Nem veszem tolakodásnak. A tanár úrnak nem. *Kacsintott egyet, majd kicsit lefagyott, mert rájött, hogy lehet ezt mégsem kellett volna, hiszen ő egy diák, de most már mindegy. Próbálja higgadtan folytatni a beszédet.* - Köszönöm, jól vagyok. Bár valamiért mostanában néha elég gyorsan ideges leszek, és elvesztem az önkontrollt. *~Igazából minden Morten miatt van. Ne tudom miért jut még mindig eszembe néha.~* - De ez elég gyorsan múló állapot. Úgy érzem sokat fejlődtek a képességeim, és egész jól érzem magam az akadémián is. Örülök, hogy végre vannak barátaim, akikkel beszélhetek. * Arcán egy őszinte, hálás mosoly jelent meg. A pár magányos év után, most végre úgy érezi, megint tartozik valahová, s ezt az érzést semmiért nem cserélné el.*
    Dean Taylor
    Dean Taylor

Témanyitás by Dean Taylor on Csüt. Jún. 06, 2013 11:46 pm

*Dean szereti tartani a diákokkal a kapcsolatot pláne ha nem büntetésről van szó. Nem olyan öreg Dean igazából az, hogy démon az egy dolog a sármja teszi részben naggyá. Plussz helyes is és hát nem tudja azt, hogy mit kezdjen vele bár mostani barátnője is így gondolja. Amit még Rebeccának nem mondott el legalább le fog szállni róla. Szóval nyugodt lehet Rebecca. Most Dean éppen az egyik diákjával beszélget akit nagyon szimpatikusnak talál hiszen az órákon is mindig megjelenik időben és örül annak ha egy diák lelkes. * - Igen és már szépen rajzolódnak ki a csillagképek. Szereted a csillagászatot?*Teszi fel a kérdést és elmosolyodik és tényleg lelkes egyébként.* - Egyébként a többi vámpírmaximum csak mérgelődik.*Gondol Amarillára.* - Nem csak te vagy ilyen helyzetben.*~~bár én más miatt.~*Gondolkodik el és nem fogja kimondani.* - Szívesen meghallgatlak ha bármi van. Tudod nem csak tanár vagyok, de azért jól értek a diákok nyelvén is.*Mármint nem a csókolózós nyelvre gondol ezt viccen kívül hanem megérti és el tud velük beszélgetni. Nem hiába vannak ilyen ismerősei is.* - Biztosan gyorsan múló? Fiatal vámpíroknál kötve hiszem. Ha érdekel elárulom neked ismerek egy olyat aki hasonló helyzetben volt régebben pont rá ütöttél és évekbe telt mire leküzdette ezt a dolgot. Nem mondanám azt is, hogy most sikerült neki, de hát ki tudja. Valaki örökké gyerek marad.*Magyarázkodik és emlékszik vissza a Roxfortos éveire és nem most történtek a dolgok.* - Örülök annak, hogy vannak. Hidd el a hely is szép és nem fognak egyedül hagyni plusz azt hiszem fel kell javítani az iskola könyvtárát is.*Gondolkodik el ismét ezen a kérdésen és eszébe jut este még befejezi a darabot amit készít a diákoknak.* - Színészkedésen kívül érdekel téged más téma is? Tudod van egy valami amiben segítség kéne és ritkán kérek diákoktól segítséget..*Gondolkodik el és szimpatikusnak tartja Elianát nem kétség és hát meg is kérdezi segít e a darabban neki amit a tanévzárón szeretné meglepni a tanárokat részben.*

//Fagy//

Sara Dalgaard
    Sara Dalgaard

Témanyitás by Sara Dalgaard on Szomb. Jún. 08, 2013 7:47 pm

*Sara, fülében fülhallgatóval - amiben Beyoncé Run the world (Girls) című száma üvölt - fut a sétányon. Úgy döntött, a szabadban edz ma délután, mert... Mert. Mert most ilyenje volt, ráadásul foglalt volt az edzőterem, úgyhogy minden arra utalt, hogy bizony ma kiszorul a birtokra. De a legkevésbé sem bánja, nagyon jól szórakozik. Amikor néha nagyon elmerül a fülében szóló zenében, beiktat a futásba pár ugrást és tánclépést is, de azért alapvetően rendesen csinálja. Elég unalmas napja volt, ami leginkább azt takarja, hogy nem találkozott Alexszel. Bár amúgy is eléggé aggódik mostanság a csávó miatt, mert nem úgy néz ki, mintha toppon lenne. Sara még arra is képes volt, hogy titokban kövesse néhányszor, és nem volt olyan nagyon meggyőző, hogy a srác állandóan a sötét negyedbe járkál meg piál. Mert oké, ő maga sem éppen egy szent, de ő tudatosan csinálja, amit csinál, és tényleg csak addig megy, hogy botrány legyen, aztán annyi elég. De Lex... (Igen, még mindig nem szokott le róla, hogy Lexnek hívja a srácot. Ez van, drága Alex.) Nem, az nagyon nem oké, amit ő csinál. Van benne valami, ami nagyon nem tetszik Sarának, és igazán szívesen megütné, hogy vegye már észre magát. Na, mindegy, biztos benne, hogy előbb-utóbb helyreáll a nagyszájú slyorinás, ő meg addig figyel rá, hogy ne kerüljön bele semmibe, ami később nagy gázt okozhat neki. (Nem, Sara még nem tud az Abigail-ügyről. Talán addig jó.) Szusszant egyet, kicsit megrázza a fejét, és ismét teljesen a futásra koncentrál. Nem olyan nagy egyébként a tempó, kényelmesen kocog, viszont hallani nem hall a fülhallgató miatt, szóval vagy szemből kell jönni, vagy hozzá kell érni, ha valaki azt akarja, hogy a lány észrevegye.*

Egy csodagyerek, aki amint felfogta, mit jelent ebben a titulusban élni, minden erejével menekülni kezdett. Egy fiatal lány, aki végre elszabadult a rivaldafény fojtogatásából, és csak arra vágyik, hogy beilleszkedhessen. Persze vele született különlegességét sosem vetkőzheti le, de a kezdetben csak álcaként használt botrányos stílus mostanra tényleg a személyisége részévé vált.

Rebecca Taylor angyali színésznője
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.

Témanyitás by Alexander S. Price on Szomb. Jún. 08, 2013 8:12 pm

*Hát ezt nem hiszem el. Ma is egy remek napon vagyok túl. Habár minden rohadt nap ilyen. Az expoliandumban töltöttem ma is a délutánt és nem volt kedvem vissza menni az iskolába mostanáig. Bár drága rokonomnak sikerült rábeszélnie, hogy ez nem egészséges állapot, de kit érdekel? Jelenleg a sétány felé veszem az irányt bár legszívesebben aki látna lehet felpofozna. Wallace is aki nem régiben közölte, hogy egy kicsit haza utazik vagyis a haza neki Phoneix és nélkülem, hogy egyedül töltsön Victorékkal néhány napot aztán mehetek. Nem hiszem el.. Jelenleg olyan vagyok mint egy kivert kutya. Amúgy meg a hajam össze van egy kicsit kócolódva és a szemem alatt kicsit fel van duzzadva azt nem szeretném részletezni, hogy miért.. A kezemben nincsen alkohol tartalmú ital, de jelenleg érezni lehet mintha egy csöves lakosztályából hoztak volna elő. Bárki meglátna így aki ismer tuti, hogy leordítaná a fejem. Napok óta nem voltam amúgy a suliban szóval az Abigailes eset után keresztettem a gőzt. Kicsit? A sétányon leülök egy fa alá és kicsit becsukom a szemem.*

Azt hinnéd, hogy ismered, de közben rájöhetsz csöppet sem. Ugyan is Alexander Marceau nem az a srác akit megismertek rengetegen. Hölgyek társaságában remekül helyt áll. Szeret irányítani.. nem néznéd ki belőle, de az alvilágban tölti majdnem a minden napjait. Rengeteget edz és megváltozott a szakítása után. A húgára igyekszik oda figyelni, de jelenleg fontosabb az ő dolga mint a testvére. Nem fog engedelmeskedni senkinek és éli a saját életét. Az már más kérdés, hogy kifordult önmagából, de majd az unokabátyja igyekszik rendet rakni a srácban. Ha beszólsz visszaszól.. Ha csesztet mást tudja, hogy megkapja a magáét, de az nem is érdekli. Barátaiért kiáll még akkor is ha nem igazán jó a viszonyuk. Megváltozott ez tény és való, de vajon ez jót tesz a srácnak vagy éppen rosszat?

Castin Noyers Cameosos angyalkája és Sara Dalgaard szívtiprója
    Sara Dalgaard
    Sara Dalgaard

Témanyitás by Sara Dalgaard on Szomb. Jún. 08, 2013 8:23 pm

*Ahogyan fut, a távolban maga előtt egy alakot pillant meg, és közeledve kíváncsian figyeli, hogy mégis vajon kivel hozta össze a sors keze, aztán amikor a srác letelepszik a fa tövébe, sikerül felismernie, mire szélesen elvigyorodik, kiveszi a füléből a fülhallgatót, és abbahagyja a futást. Kényelmes léptekkel sétál el Alexig, ahol kisterpeszben megáll előtte, és reményei szerint hirtelen megszólalásával a szívbajt hozza rá.* - Helló, nagyfiú. Régen láttalak *vigyorog, majd lehuppan a másik mellé, és fintorog egyet.* - Pfúj. Felvedeltél egy kocsmát? Bűzlesz *kommentál azonnal, nem is ő lenne, ha nem tenné. Elég sikeresen száműzi az aggodalmat a hangjából - elvégre elég jó színésznő -, de ettől függetlenül félti a csávót.* - Ne értsd félre, alapvetően nincs problémám az alkohollal, de azért vannak szintjei a dolognak. Meg így elázva nem vagy olyan szexi *húzza el a száját.* - Meg a monokli se segít, feltételezem ez itt *érinti meg a fiú arcát* egy verekedésből származik. Komolyan, Expoliandumba mászkálás nem tesz jót a vonzerődnek. A végén még nekem se fogsz bejönni, pedig nekem kábé minden pasi bejön, aki már valahogy kinéz. Szóval ha már nekem se jössz be, az gáz *nevet fel jókedvűen, igyekezve minél inkább provokálni Alexet, hogy kihúzzon belőle valami értelmeset. Aztán lehet, hogy nem fogják olyan jól fogadni a szavait, de egy próbát megér.*

Egy csodagyerek, aki amint felfogta, mit jelent ebben a titulusban élni, minden erejével menekülni kezdett. Egy fiatal lány, aki végre elszabadult a rivaldafény fojtogatásából, és csak arra vágyik, hogy beilleszkedhessen. Persze vele született különlegességét sosem vetkőzheti le, de a kezdetben csak álcaként használt botrányos stílus mostanra tényleg a személyisége részévé vált.

Alexander S. Price
    Alexander S. Price

Témanyitás by Alexander S. Price on Szomb. Jún. 08, 2013 8:48 pm

*Nem hiszem el.. az alkohol sem mossa el a bánatot és nekem soha semmi nem fog össze jönni. Csak leülök és amikor megszólítanak nézek a lányra és sóhajtok.* - Úgysem hiányzom senkinek.. nem vagyok én nagyfiú..*Mintha részeg lennék, de nem. Egyáltalán nem.* - Régen? Milyen régen?*Teszem fel az ismétlődő kérdésemet és igen határozottan úgy is beszélek mint egy részeg. * - Nem is szeretnék vissza menni a suliba. Pedig kéne. Tudod egy monoklitól csak szexibb leszek. Áu..*Mondom a lánynak és érezve azt a fájdalmat amit a szemem alatt érzek és fáj egy kicsit a fejem is. Amikor ránézek a lányra nem is tudom most nem vagyok önmagam vagy mi van?* - Azt hiszem nem vagyok jó passzban mostanában. Le kéne fürödnöm is.. vagy még szerezni inkább alkoholt.*Mondja a srác és elkezd gondolkodni, hogy vissza menjen e a boltba qarinban.*

Azt hinnéd, hogy ismered, de közben rájöhetsz csöppet sem. Ugyan is Alexander Marceau nem az a srác akit megismertek rengetegen. Hölgyek társaságában remekül helyt áll. Szeret irányítani.. nem néznéd ki belőle, de az alvilágban tölti majdnem a minden napjait. Rengeteget edz és megváltozott a szakítása után. A húgára igyekszik oda figyelni, de jelenleg fontosabb az ő dolga mint a testvére. Nem fog engedelmeskedni senkinek és éli a saját életét. Az már más kérdés, hogy kifordult önmagából, de majd az unokabátyja igyekszik rendet rakni a srácban. Ha beszólsz visszaszól.. Ha csesztet mást tudja, hogy megkapja a magáét, de az nem is érdekli. Barátaiért kiáll még akkor is ha nem igazán jó a viszonyuk. Megváltozott ez tény és való, de vajon ez jót tesz a srácnak vagy éppen rosszat?

Sara Dalgaard
    Sara Dalgaard

Témanyitás by Sara Dalgaard on Szomb. Jún. 08, 2013 9:18 pm

- Dehogynem, például kapásból nekem. Na, ne legyél már idióta *forgatja meg a szemét a csaj, de határozottan aggasztja Alex viselkedése.* - Túl régen, Lex *válaszolja egyszerűen. Meglepően megkedvelte a srácot az elmúlt hónapok alatt - mennyi is telt el, mióta megismerkedtek? már bőven több, mint egy év -, és igazán nem szeretné, ha a fiúnak valami baja lenne. És most eléggé úgy néz ki, mint aki nincs éppenséggel toppon.* - Igen, kéne. Tiszta gáz vagy, teljesen eláztál *kuncog egyet Sara.* - Nem, nem leszel. Hallgass rám, én száz százalékig nőből vagyok, elég sok tapasztalattal, és magabiztosan állíthatom, hogy nem nézel ki jobban monoklival *vigyorog a csaj. Igyekszik valahogy felpiszkálni a srácot, visszazökkenteni valahogy a megszokott szóváltásaikba, csipkelődni vele egy kicsit... De nem úgy néz ki, mintha működne a dolog. Mindegy, Sara nem adja fel.* - Nem mondod! Komolyan mondom, ki nem találtam volna. Kösz, hogy tájékoztatsz, géniusz *forgatja a szemét megint Alex következő szavaira. Ja, elég nehéz kiszúrni, hogy nincs jó passzban. Tényleg.* - Á, szóval arra gyúrsz, hogy még a pár agysejted is eltűnjön, és teljesen a farkad vezessen? Szerintem ennyire keményen azért nem kell dolgoznod érte *kacsint vigyorogva a lány. Aztán elkomolyodik.* - De most tényleg, kinyírod magad, ha erre még iszol. Meg amúgy is, nem tetszik, hogy egy ilyen jó pasi így rombolja magát... Ezért hal ki az emberiség *magyarázza drámaian, és ha Alex megpróbál megmoccanni, akkor valószínűleg az ölébe veti magát, és nem hagyja elmenni. Ez van, a nyakába kapta Sarát, most már nem szabadul.*

Alexander S. Price
    Alexander S. Price

Témanyitás by Alexander S. Price on Szomb. Jún. 08, 2013 9:38 pm

– Ha idióta vagyok?*Teszi fel a kérdést és igen Alexander határozottan nem nincsen magánál és ha ez így halad rosszabbodni fog a helyzet. Suóval valakinek sürgősen tennie kell valamit ezzel, mert biztosan nem fog változni. Kedveli Sarát, de igazából úgy van a helyzettel, hogy ha nincs magánál például ilyenkor akkor nem tud normálisan gondolkozni.* - Akkor kísérj el a fürdőig..*Magyarázza a srác a lánynak, mert ő aztán támolyog jobbra és balra is.. Megrázza a vállát a monoklira nem is tudja azt is, hogyan szerezte nem emlékszik rá. Saranál meg igazából nem tudja mi a helyzet és lehet elrontotta a dolgokat, de tudja, hogy bizonyítania kéne, de hogyan? Így is romokban az élete és nem tudja azt, hogy mi van. Családja sem érdekli vagy nem is tudja mi van és a barátai sem törődnek vele. Akkor ki?* - Lökött az már rég nem vezet sehova.*Mondja a lánynak kuncogva, de nem is tudja azt, hogy mi van. Mi merre hány méter és mi fog még várni rá.* - Szerinted kinyírom magam? ha igen akkor elég jó úton haladok a felé.*Mondja a lánynak és igen határozottan idióta és most kéne felpofozni. Szóval fogja magát és igen megpróbál fel állni.* - Dalgaard nem unod, hogy a nyakamon lógsz?*Teszi fel a kérdést ám jól esik neki, hogy valaki itt van a közelében sőt.*

Sara Dalgaard
    Sara Dalgaard

Témanyitás by Sara Dalgaard on Szomb. Jún. 08, 2013 9:57 pm

- Igen, az vagy, drága egy szem Alexanderem *nevet fel Sara, miközben megrázza a fejét. Nem, ez egyszerűen hihetetlen.* - Óvatosan, tudod, hogy megteszem, sőt, le is fürdetlek, ha szeretnéd *kacsint szemérmetlenül a fiúra. Gátlások? Á, Sara még sosem hallott róluk. És nem is túl valószínű, hogy szeretne megismerkedni velük. Egyébként nem valószínű, hogy a lány ott fogja hagyni Alexet. Tudja nagyon jól, hogy a srác egy hatalmas balfék tud lenni időnként, de ezzel együtt kedveli, és úgy érzi, hogy ha már egyszer mindenki faképnél hagyja szegényt, legalább ő legyen itt neki. Szóval ő törődik a fiúval.* - Ja, biztos vagyok benne *nevet fel.* - Ha nem lennél így kiütve, letesztelném azért az állításodat *vigyorog.* - De így most nem nyaggatlak, bár biztos vagyok benne, hogy készséges lennél *teszi még hozzá tűnődő arcot vágva, és nem, nem bírja ki, hogy ne tegyen perverz megjegyzéseket. A következő szavakra viszont felhúzza magát, szóval csak türelmetlenül szusszant egyet, és lekever egyet a srácnak.* - Remélem ez kijózanít egy kicsit, Alexander *mondja hidegen, de egy fél pillanattal később már nem látszik rajta a harag, és csak felnevet Alex szavaira.* - Nem, és nem is túl valószínű, hogy valaha meg fogom unni Marceau, szóval törődj bele, nem szöksz meg előlem *mosolyog jókedvűen, majd a felpattan, és a fiú kezéért nyúl.* - És most szépen velem jössz. Gyere *parancsolja, és a suli irányába vezeti a srácot. Most nem fogja kiengedni a felügyelete alól, legalább addig nem, amíg leadja valamelyik sylesnek, mondjuk Adriannak. Vele jóban vannak, ha megkéri, vigyázni fog Lexre.* - Komolyan mondom, nagyon sok baj van veled. Nem készülsz ki magadtól néha? *kérdezi, miközben lassú tempót diktálva vezeti a fiút az ösvényen.*

// FAGY //

Alexander S. Price
    Alexander S. Price

Témanyitás by Alexander S. Price on Kedd Jún. 11, 2013 5:48 pm

//olvad//

- Mióta vagyok én a te Alexandered?*Vonom fel a szemöldökömet és természetesen nem tudom ezt hova tenni. Saraval mi van, és ezen elgondolkozok jelenleg. Csak azért, mert néha tényleg úgy viselkedik a lány én meg bunkó vagyok és a természetem nem illene a lányhoz, de nem is tudom azt, hogy mit mondjak.* - Tudom, hogy megteszed és azt is tudom, hogy mit csinálnál még picilány. Hé olyat mondj amit nem tudok veled kapcsolatban.*Válaszolom a lánynak legalább is próbálom és azt hiszem nekem most már mindegy. Egyébként meg örülök annak, hogy a lány így viselkedik, de tudom én azt, hogy mi lesz ebből az egészből. Sóhajtok és igen mielőtt bárki kérdezné a viselkedésem nem csak Sara tanul színészkedni. Jó egy kicsit gyakorolni meg egy picit rá játszani. Amikor kijelenti azt, hogy tesztelne, felvonom a szemöldökömet.* - Ha azt mondom, nem vagyok kiütve? Így is tesztelnél?*Nézek a lányra és ördögien sunyin elvigyorodom. Nem tehetek, róla pasiból vagyok és néha így tudom kiugrasztani azt, hogy mi érdekel egy lányban és mi nem. Vagy nem is tudom.. Saranál például azt gondolhatom, hogy még meg kell, ismerjem, hogy tudjam milyen is valójában.. a mögött amilyen szerepet játszik. A pofonra amikor megkapom felvonom a szemöldököm és az arcomra nézek.* - Héé.. áu.. ezt miért kaptam?*Kb teljesen normális hangon mintha nem lenne semmi bajom.. jó amatőr vagyok, de nem gáz.* - Mi van ha nem megyek kisasszony?*Nézek rá és össze kulcsolom a karomat magam előtt.* - Szabadban jobb lenni, de ha te szereted a fürdőben.*Nézek a lányra és természetesen nem tudom mi ütött belém. Nem vagyok hirtelen bunkó tényleg rájátszottam egy kicsit.*

Sara Dalgaard
    Sara Dalgaard

Témanyitás by Sara Dalgaard on Kedd Jún. 11, 2013 6:38 pm

- Most óta *vigyorog rá a lány Alexre. Őszintén szólva nem hitte, hogy ez fel fog tűnni a másiknak, de mindegy.* - Hm, az elég nehéz *nevet fel jókedvűen. Hát, amit a felületes viselkedéséről tudni lehet, azt Alex mindet tudja. A múltja már más kérdés, de arról meg nem tervez beszélni senkinek, szóval ő nyugodtan kijelenti, hogy Alexander már ismeri.* - Ne hidd, hogy ilyen könnyű préda vagyok *nyújtja ki a nyelvét, bár a kijelentés eléggé sántít, tekintve hogy a fél Sylorinával lefeküdt már. De... á, mindegy. Ne is próbáljuk megtalálni a logikát Sara gondolkozásában, cselekedeteiben és szavaiban, és pláne ne próbáljuk meg összekötni őket. Amúgy a csaj most már annyira nem különbözik kívül és belül, szeret ilyen lenni, szóval tényleg ilyenné vált. Ettől függetlenül tény, hogy van egy érző, komoly oldala is, de azt csak akkor veszi elő, ha szükség van rá, egyébként nem foglalkozik vele, mert úgy tartja, hogy az életnek semmi értelme, ha nem azzal foglalkozik a legnagyobb részében az ember lánya, hogy élvezze, szóval... Ő élvezi.* - Mert. És örülj, amíg nem kapsz még egyet, amiért szórakozol velem *forgatja meg a szemét türelmetlenül. Nem, nem örül neki különösebben, hogy Alex feleslegesen szórakozik vele.* - Komolyan nem értem, miért van ekkora szükséged arra,hogy a figyelem középpontjában legyél... Nekem nem kell részeget tettetned ahhoz, hogy érdekelj *jegyzi meg csak úgy mellékesen, majd ugyebár felpattan, és a fiú kezéért nyújtja a sajátját.* - Akkor először felpofozlak megint, most a kisasszonyért, aztán megbénítalak és belebegtetlek a kastélyba, ami eléggé megalázó lesz *kacsint vidáman, továbbra is nyújtva a kezét Lexéért, aki elég jól ismerheti hozzá a lányt, hogy tisztában legyen vele: Sara tényleg megtenné. * - Á, most úgy általában nincs hozzá annyira kedvem, de egyszer mind a kettőt kipróbálhatjuk majd, ha szerencsés vagy *vigyorog kacéran Alexre a lány, aztán sürgetően int a kezével.* - Na, gyerünk, pattanj!

Alexander S. Price
    Alexander S. Price

Témanyitás by Alexander S. Price on Kedd Jún. 11, 2013 7:12 pm

*Inkább nem mondok semmit erre. na, jó talán annyit megkérdezhetnék, hogy mi lehetne rosszabb. Hogyha Sara megjátszaná magát vagy az, hogy megint kikosarazzák. Szóval nem tudom..* - Hé én tudom, én azt.*Magyarázom neki. Szóval igen tisztában vagyok Saraval nagyjából és nem is tudom azt, hogy mit gondolhatnék még ezek után róla.* - Csak velem nem voltál még együtt.. hé mondd csak meddig csinálod ezt?*Nézek a lányra és sejtheti mire mondom én ezt az egészet. Szóval igen tudom azt, hogy mindenkivel volt már.. meg szórakozik.. de hát, na. Akkor sem tudom azt, hogy mit gondoljak róla. Bár arra, hogy komoly oldala a lánynak hát arra hümmögnék, de nem is tudom, én érzéketlennek tartom jelenleg.* - Szeretem, ha az van, amit én szeretnék.*Mondom nyelvet öltve és aztán bedurcázom ugye a dolgokra és a pofonnál meglepődöm.* - Most ezt csak úgy mondod. Komolyan kicsilány néha nem is tudom azt, hogy mit gondoljak, rólad vagy te mit gondolsz rólam. Ez csak egy neked készült dolog. Egyébként meg kíváncsi voltam mit váltanék, ki ha meglátnál így.*Mondom normálisan a lánynak és ettől függetlenül tényleg őszinte vagyok most.. de tényleg nem ártana lezuhanyoznom.* - Kicsilány leszel és pont. Nem fogsz, te itt bénítgatni mielőtt kettőt pislognál, hátrébb löklek, ezt jegyezd meg.*Viccelődök és most nem tudom komolyan mi ütött belém…* - nem fogjuk kipróbálni. Bántanál egy ilyen helyes cuki angyalt, mint én? Aki ráadásul okos és van pénze is?*Nézek, ártatlanul pislogva a lányra persze csak viccelek, de néha gondolkodok őszintén, hogy mit szeretnek a lányok bennem. Talán azt, hogy jó vagyok az ágyban.. bár a hülyeségem miatt eltiltottak a Fyron lányaitól.. de azt hagyjuk. Annak még úgy is lesz egy folytatása, de ne most.. így is van elég gond.* - Most akkor hova megyünk?

Sara Dalgaard
    Sara Dalgaard

Témanyitás by Sara Dalgaard on Kedd Jún. 11, 2013 7:34 pm

*Amikor Alex megkérdezi, hogy mégis miért csinálja ezt, egy gyengéd mosolyba fordul az arckifejezése, majd közelebb hajol a fiúhoz, végigsimít az arcán, és egy gyengéd puszit ad az ajkaira.* - Találd ki *suttogja, és Alexander érezheti a leheletét a száján. Aztán a pillanat úgy illan el, mintha soha nem is történt volna meg, és Sara ismét jókedvűen nevet.* - Gondolj rólam, amit akarsz, Lex, hidd el, biztosan nem jársz távol a valóságtól. De azért nyugodtan megoszthatod néha, hogy mi a véleményed rólam, aztán majd megállapítom, hogy igazad van-e vagy sem *vigyorog vidáman. Igen, ez határozottan jól jönne, mert ő sem igazán tudja, hogy a fiú mit gondol róla. Csak azt tudja, hogy a másik épp olyan szívesen játszik vele, mint ő a sráccal.* - Hát, most már tudod, szóval akár össze is szedheted magad. Eléggé undorítónak tartom a bűzlő, földön fetrengő részegeket *válaszolja fintorogva. Hiába, erre tényleg kényes, mert egy darabig még oké egy spicces pasi, kimondottan jót szórakozik rajta, de eléggé kényes az orra - ami ugyebár a legdrágább parfümökhöz van szokva -, úgyhogy ez nagyon nem jön be neki.* - A kicsilánnyal nincs bajom, a kisasszonnyal van *szusszant egyet, aztán felnevet.* - Ezen felül valamikor ki foglak hívni egy párbajra, hogy megnézzük, ki a jobb *vigyorog szemtelenül. Ettől függetlenül valószínűleg maximum egy szinten van Alexszel, de azért jó érzés szócsatákat vívni vele, meg próbálni letörni egy kicsit az egoizmusát.* - Simán *nevet.* - Cuki angyalból, okos és pénzes személyből így is lesz egy *mutat magára*, szóval annyira nem kell aggódni, hogy esetleg kimaradna valami az életemből. *Nem igazán sikerül leteríteni a cuki pislogással, bár belülről olvadozik, de már elég régóta ismeri Lexet ahhoz, hogy ne mutassa, mennyire édesnek találja, amikor így néz.* - Hát... Továbbra is fenntartom, hogy igazán nem ártana meg, ha lezuhanyoznál vagy valami, mert bűzlesz *válaszol Alex fennmaradó kérdésére is, de láthatóan annyira már nem akarja nyaggatni a srácot.* - Persze így, hogy nem vagy részeg, nekem az is elég, ha csak magadra nyomsz egy tisztítóbűbájt, és akkor ücsöröghetünk még itt a fa alatt *teszi hozzá vállat vonva. Neki csak az a lényeg, hogy legyen valami ezzel a szaggal.*

Alexander S. Price
    Alexander S. Price

Témanyitás by Alexander S. Price on Kedd Jún. 11, 2013 8:02 pm

* Őszintén szóval nem tudom, már mit gondoljak az egészről. Most már, tényleg hiszen nyílt titok, amit Sara csinál. Szóval tényleg nem tudom ezt az egészet főleg vele kapcsolatban. Amikor érzi, a leheletét rápillantok a lányra.* - Néha használhatnál tic-tacot.*Mondom neki ki és csak hülyülök és nyelvet öltök.* - Mi a véleményem rólad? Nos attól függetlenül, hogy miket csinálsz.. nem tudom eldönteni azt, hogy velem mi a helyzet. Most tegyük fel azt, hogy meg se lepődök azon, hogy mindenkivel jóban vagy és ki tudja kihasználod e a színészi múltadat a tanulás terén is? Most nem bántásként. Szerintem tisztában vagy vele min mentem mostanában keresztül és elhiheted, nem nagyon szeretem azt, hogyha szórakoznak a bizalmammal. Az már más kérdés, hogy jó lány vagy és nem tudom azt, hogy csinálod.. de kedvellek viszont amennyi hibám és rovásom van, te biztosan nem értékelnéd ezt. Szóval én akárhogy kedvelhetlek, hogyha tudom azt, hogy megjátszod nálam és szívesen lennél mással, mint velem szóval ez nem zavar.. de jó lenne tudni most már hol állunk a dologgal. Lassan ismerjük, egymást nem is tudom mióta és azért megpróbálom figyelni a helyzetet. Attól függetlenül amilyen vagyok. Én el tudlak fogadni úgy ahogy vagy és szerintem te ezt már régóta tudod.. csak én is szeretek szórakozni másokkal, de mi van akkor ha a szórakozás kicsit komolyabb témára menne?*Teszem fel a kérdést és elkezdek ezen gondolkodni és ahogy kijön belőlem érzem, hogy kicsit könnyebb vagyok és ezen a dolgon már nem kellett sokáig gondolkozzak. Tény, hogy Linivel amikor együtt voltunk akkor is felfigyeltem Sarara, de már akkor nem tudtam hova tenni. Szóval.. a viselkedése az egész énje megbabonázott, de nem egyszerűen.. kész végem.. Szóval amikor beszélgetünk a részegségről elmosolyodom.*- Jól van cserkész betyszóra megígérem nem lesz több ilyen.*Jelentem ki, de akkor is néha ilyen leszek és kész. Valóban nem játszhattam sokáig ezt a szerepet, de Taylor Professzor úr mit szólna érte! Nem is tudom.* - Kicsilány..kisasszony..kicsilány..*Na jó nem szórakozok én..* - Ha te cuki és okos vagy megeszem a kalapom.*Mondom ki és elnevetem magam, de csak hülyülök ezt tudhatja.* - Én is itt vagyok… és cuki vagyok..*Durcázok és igen.. * - Na jó..*Elnyomom a szagot és durcázok egyet továbbra is, de legalább a ruhám is egyben van.* - Örülsz hercegnő?*Igen becézgetem és leülök a fa alá és húzom magammal.* - Na szóval… ott tartottunk,hogy beszéljük meg ezt a dolgot. szóval..*Nézek a lányra teljesen komoran és nem szeretném ha színészkedne.*

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Csüt. Nov. 21, 2019 2:27 pm