Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+53
Dante Torres
Richard A. Wallmart
Morgan L. Lachemballe
Agnes Gadegaard
Simone Bellerose
Matthew Chancellor
Nadja S. Marilovics
Mary Helroy
Castin Noyers
Morten Toov
Etienne Marceau
Joyce Fleming
Atanas A. WIlliams
Gabriel
Yan Antonov
Atsushi Keiko
Amélie Deneuve
Catherina C. Williams
Kamen Grozdan Branimir
Jonathan Acerlot
Loras M. Merlioth
Eliana De Lucia
Rosetta M. McCarthy
James Runnel
Nathaniel Jenkins
Rebecca Taylor
Elizabeth Cobb
Arakiri Kyo Keisuke
Esteron Baltazaar
Mesélő
Jesmon Helar
Lord Sayon Merlioth
Delia
Isobel Campbell
Bianca D. McCarthy
Nicole Brise
Zentai Márk
Médium
Naomi Verhoeven
Liliya Antonov
Elliot Herondale
Lasse Fält
Ever K. Whitewood
Fredrik Laine
Lisa Deadwood
Giselle Céline Marceau
Dobókocka
Gaweł Pawlak
Horváth Réka
Park Min Lee
Lily Hollow
Amarilla Darwin
Lucien du Bois
57 posters

    Csevegő

    Maddox Rivery
    Maddox Rivery
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Maddox Rivery Szomb. Dec. 14, 2013 2:02 pm

    Nyáááááá! Na szóval csak gondoltam jelzem, hogy még élek, bár kissé eltűntem. A dolgok a fejemre nőttek a héten, bocsika, és ezért voltam ily elveszett. Amúgy elvileg holnap már leszek... a mai napot nem ígérem! Szóval ... már nem fogok sokáig hiányozni.. Cool *ego* xD
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Kedd Dec. 24, 2013 10:12 am

    Mivel valószínűleg csak késő este leszek már...

    BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!


     Csevegő   - Page 32 Kar_csony_k_www.kepfeltoltes.hu_

    Van a csoda... Karácsony csodája. Amire várunk. És ami teljesedik. De ez a csoda nem a színes szalagokkal átkötött dobozokban rejlik. Nem a feldíszített zöld fenyő alatt találod. Ezt a csodát másutt kell keresni, másutt lehet megtalálni. Ez a csoda a kedves szavakban, őszinte, szívből jövő kívánságokban, szerető érzésben érkezik. És kell ennél nagyobb ajándék? A következő háromszázhatvanöt napban ezek kísérnek, ezek adnak erőt. Nem a csomagokban lapuló tárgyak, hanem csakis ezek. Csak ezek... Ez a karácsony csodája.
    Csitáry-Hock Tamás


    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Kedd Dec. 24, 2013 10:40 am


    B O L D O G  K A R Á C S O N Y T    M I N D E N K I N E K!



    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Kedd Dec. 24, 2013 11:56 am

    Drágáim, a tündéreink kicsit garázdálkodnak! Két karaktert válasszatok és gondolkozzatok el mit szeretne karácsonyra! Reális kereteken belül meg tudjuk valósítani és persze bármi lehet csak reaális kereteken belül legyen Very Happy 25.-e reggel ott terem a karakter szobájában és aki szeretne vmit az üzenetbe küldje el ^^
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Dec. 24, 2013 12:43 pm

    Nagyon boldog karácsonyt mindenkinek, élvezzétek a jó kajákat, az ajándékokat meg a szeretetet meg a fenyőillatot meg a napsütést (a szép téli időjárással)! ^^ <3




    "Küszöbön áll a nap, az az egyetlen egy nap az évben, mely hivatalosan is a szereteté. Háromszázhatvanöt nap közül háromszázhatvannégy a gondjaidé, a céljaidé, munkádé, és a szereteté csupán egyetlen egy, s annak is az estéje egyedül. Pedig hidd el, Ismeretlen Olvasó, fordítva kellene legyen. Háromszázhatvannégy nap a szereteté, s egyetlen csak a többi dolgoké, s még annak is elég az estéje."
    Wass Albert
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Kedd Dec. 24, 2013 10:42 pm

    Mindenkinek nagyon Boldog karácsonyt kívánok és kellemes ünnepeket! Smile Very Happy
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Szer. Dec. 25, 2013 7:42 am

    Kicsit lemaradva, és bár Z vel írom be, mert lusta vagyok átlépni. Egy jó Jameses megszólalás azért Very Happy

    "Szintén."

    Ha már úgy is a szavak embere az a kari Razz
    Agnes Gadegaard
    Agnes Gadegaard
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Agnes Gadegaard Szer. Dec. 25, 2013 4:33 pm

    "Megkésve bár, de törve nem..." Na szóval én is megjöttem. Kellemes karácsonyt mindenkinek!
    (~B*sszus ez a r*hadt szóköz...~)
    Oké, bocsesz. Naszóval jelentkezem Soltvadkertről...pénteken megyek haza, addig is túlélőtáborosdit játszom. És képzeljétek...van ezen a szaron skype! *-* Szóval jah...bár jelenleg senki nem kommunikál velem, de azért fent vagyok, és lesem az éter kopár szík sarját...khm...'oppá...

    Első nap élménybeszámoló:
    Minden zsír, élek és virulok (rohadt szóköz...mindig beakad..pfff....*szétveri a billentyűzetet...Pityuka bezzeg elvitte a laptopot, hogy egyem meg a szívét...)
    Szóóóval, délre ideértem, nagy családi ebéd...rendesen bekajáltam...háháá...Very Happy És a Virág egy ennivaló kétéves csöppség...Virág..őő...Sanyinak, az élettársának (alias: Julcsi) a lányának (alias: Marcsi) a kislánya. De egy cukorpofa...amikor elbúcsúztam tőle, kaptam egy cuppanós nyálas puszit. Very Happy Áááj...cukorpofa és kis pattogós labda az a kiscsajszi. Very Happy Aztán...kimentünk a tóhoz, kihúzni az elsüllyedt csónakot...de hát...na...mindegy...az is baromi jó volt...Idióta egy társaság ez...a 3 fiú, meg Marcsi...mamám..oookéé..xD Most meg itt vagyok...nem tudom hány pohár pálinka, zöld, meg piros színű vodka után...belakva...de unatkozva...:/
    Holnap ha nem lesz semmi még feljövök...puszi, ölelés...küldjétek, az energiákat, hogy a banya ne szálljon rám...eddig még rendes volt (rohadt szóköz...grrr...hiányzik a laptopom...:'( ) Na pá mindenki...Zolika beizzította odakint a zenét...egyedül...nem tom kimenjek-e hozzá...áh...nem zavarom...vagy mégis...(mostohabátyám mellesleg..) Áh...mindegy...abbahagyom a monologizálást...xD Very Happy Kicsit...fáradtak...zsibbadtak a kezeim...asszem eszek valamit...nyammm...) Nyamm, nyamm, nyamm...fuu...Titaniiiiiiic....na jó nem...áh...fáradt vagyok...xD)
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Szer. Jan. 01, 2014 2:35 pm

    Boldog újévet Very Happy Ennek örömére most azt is megosztom, hogy a fórum 4:40kor lesz kerek két éves, és hogy enyém az év első posztja Very Happy
    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Szer. Jan. 08, 2014 7:02 pm

    Csak egy kis érdekesség Smile

    Sammael :

    Héberül a ’’sam’’ mérget, az ’’el’’ pedig angyalt jelent. Herceg a démonok és a varázslók között, gyakran a halál ördögének hívják. Néhányan azt mondják, hogy ő volt az édenkert kígyója, és ő csábította el Évát, és nemzette neki Káint. Gyakran tévesztik össze a Sátánnal, és néhányan a neveiket keverik össze. Vörös hajú úriemberként jelenik meg. Ismert még róla, hogy rendkívüli módon értékeli a művészeteket.

    Ezek után Sam akkor most szólíthatunk méregnek? Razz Very Happy
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Szer. Jan. 08, 2014 7:37 pm

    Igen, már olvastam pár helyen... de köszi nem kell xD
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Rebecca Taylor Szomb. Jan. 11, 2014 11:43 am

    Helló ^^ Egy gyors kérdés: ugye ti látjátok a fórumon a karakterképeket? ._.
    Catherina C. Williams
    Catherina C. Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Catherina C. Williams Szomb. Jan. 25, 2014 10:20 am

    Mindenkinek kellemes és hóban gazdag hétvégét kívánok!

    Itt már tegnap óta megállás nélkül szakad a hav! ...és már most minden csupa latyak. xD
    Nem tudom, ki hogy van vele, de én most kihasználom és élvezem a semmittevés hétvégéjét, ezután a mozgalmas, letaglózó, esemény és információdús hét után. *relaxál* xD
    Puszi, ölelés mindenkinek!
    Legyetek jók, és havra fel!!!
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Szomb. Jan. 25, 2014 11:51 am

    Jó reggelt jelentem mindenkinek én is betoppantam és élek xD csak kicsit el vagyok havazva, meg inkább mással foglalkozom. Tételezek éééés kivettem néhány könyvet a mai nap. Cath menj a <3 itt még nem esik Sad *Szipog* Na de én most balra el és persze délután jövök mindenképpen. Az órára szeretettel várok mindenkit Smile
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Szer. Jan. 29, 2014 7:28 pm

    [Warning: most addig fogok írogatni nektek, ameddig ki nem elégítem szövegelési kényszeremet! Most még visszafordulhatsz xD]

    Hali emberek! Very Happy Szép időnk van, igaz? Véégre esik a hó, bár kicsit meleg van hozzá, legalábbis itt, így főleg latyak az egész.
    Node mit is lehet ilyen szépséges időben csinálni? Sétálni a városban, szánkózni, hóangyalt gyártani, havat lapátolni, forrócsokizni...
    Vagy biológiát tanulni!
    Nem ér röhögni... (James, NEM vagyok kíváncsi a megszólalásodra sem xD)
    Hát igen. Szép az élet. Kicsit úgy érzem magam, mint akinek kivették az agyát és fallabdáztak vele egy sort xD (és most megszólalt bennem a kis hang, hogy akkor már sajnos nem élnék, msot meg sorolja az okokat, hogy miért nem bírná ki az agyam, ha fallabdáznának vele.)
    A helyzet úgy áll, hogy pénteken megyek Miskolcra országos református bioszversenyre - felemelő lesz, egy k*** hónapja erre tanulok xD Pénteken lesz az elméleti forduló írásban, szombaton meg laborgyakorlat (meg ne kérdezzétek, mit köll ott művelni, nem tudom...).
    Szóval ja. Azt hiszem, érettségire olyan iszonyú profi leszek bioszból, hogy 120 %-osra írom meg xDD Na jó, de legalább nem fogok megbukni, az is valami xD
    Ötös lett a matekdogám *-*
    Fáj a kezem a hósöprögetéstől. Ja, nekem abból is jutott xD
    Egy spirálfüzet elvágta az ujjam. Hétfőn. Még mindig fáj.
    Kiolvastam ismét a HP-t, megint meghaltam egy kicsit belülről Sad
    A Kispál és a Borz egy jó zenekar.
    Jövő héten valószínűleg kipróbálhatom az asztali szerepjátékot Very Happy
    Álmos vagyok.
    Azt hiszem, most volt elég xD Köszönöm a megtisztelő figyelmet ^^ xD
    James Runnel
    James Runnel
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by James Runnel Szer. Jan. 29, 2014 7:36 pm

    Nem terveztem semmilyen megjegyzést sem tenni arra, hogy egész nap csak gyakorlod a bioszt. Legalább élvezed :PKülönben is. Honnan tudtad, hogy KIVÉTELESEN! (ezt most erőteljesen kihangsúlyoznám xD) Képes vagyok bármit 2 szónál tovább olvasni, ami ekkora terjedelmű, és a csevegőben van? xD

    Amúgy sok sikert a versenyhez, és a boncoláshoz is rajta :PNe feledd vukk ért még nem csinálnak semmit, de, ha megszületik, akkor azt már kevésbé fogják szívlelni a laborban. Főleg a takarítók Very Happy

    Erősíteni kellene kicsit kézre, és nem fog fájni azért mert 10 percig egy henger alakú tárgyat markolsz, és oda vissza jár a kezed Razz
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Szer. Jan. 29, 2014 9:33 pm

    James... te a perverzség olyan szintjeit közelíted meg, amiket én látni sem akarok xD
    Hát, gondoltam a nevedet csak kiszúrod Razz És minek köszönhetem a megtisztelő figyelmedet? xD
    Áh, nem kell boncolnunk, hanem ilyen különböző élettani kísérleteket csinálni meg elemezgetni.
    Abigail Aleksev
    Abigail Aleksev
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Abigail Aleksev Szer. Jan. 29, 2014 9:49 pm


    Engem se lehet lelőni.. xD Én is örülök a hóóónak és gyártottam hó angyalkát és halál ereklyéi jelet a hóban xD nem lehetett lelőni egész délután óta fel vagyok pörögve XDD
    Lil: A Biológiát nem tanulni kell hanem alkalmazni..*megszólal ő is és véleményezi a perverz megszólalást.. Razz* Amúgy is megtettem volna XDDD
    A versenyre meg kitartást szurkolok neked <3 <3 <3 menni fooog *-* asztali szerepjáték jó Very Happy egyszer volt részem ilyenben xD azt a talin is csinálhatnánk xD
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Szer. Jan. 29, 2014 10:30 pm

    Én aztán nem vagyok perverz. Nem tehetek róla, hogy ennyire félreértesz pár kétes értelmű, és akár nagy eséllyel más, talán perverzebb értelmét alkalmazó szót Razz
    Amúgy meg. Talán csak azért olvastam el, mert, rooooooohadtul unom az agyam. (Igen Rilla. Veled ellentétben van.)
    Ja, és nem baj Very Happy Akkor is csak vigyázni a vörös bundás egyének kibukásával a verseny végéig Very Happy
    Mert, a végén még közben jössz rá, hogy a róka azt mondja: bööööööööh. Illetve egyéb hasonló aranyos megjegyzéseket Very Happy
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Vas. Feb. 02, 2014 4:01 pm

    Hát, James, figyelmeztetésed nem volt teljesen alaptalan - a gyakorlati részben konkrétan elénk pakoltak egy-egy disznószívet, hogy boncoljuk fel xD Poén volt Very Happy De nem lettem rosszul, ez egy biztató jel, az egyetemen persze sokkal durvább lesz Razz
    Amúgy ötödik lettem, kaptam egy bioszkönyvet meg menő oklevelet, szóval minden király Smile Érdekes egy hétvége volt, az biztos. Szeretem a vonatokat, de ez egy egészen kicsikét túlzás volt, pláne, hogy a Keleti-Miskolc útvonalat oda-vissza 95 fokban kellett megtenni xD Az elméleti feladatlap nagyon köcsög volt, messze az emelt szintű követelmények fölött, de aztán a gyakorlaton javítottam... Miskolcot nem zártam a szívembe, de azért nem annyira rossz Smile Vannak szép részei.
    További szép vasárnapot mindenkinek Very Happy
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Vas. Feb. 02, 2014 10:09 pm

    Na, az is remek dolog Smile Gratula Very Happy Hát, azért előre féltelek az egyetem miatt Very Happy Hogy miket kell majd megtanulnod még, hogy tényleg állatorvos lehess... Nem minden fog tetszeni az már tuti :/ De, sebaj Very Happy Viszont, akkor, ha már úgy is ilyen jól megy az elmélet is bioszból, nem is csodálkozok rajta, hogy gyakorlatban már kijavítottad az egészet Razz Hm. Valakinek az oldalról ezt le kéne azért tesztelnie, hogy tényleg ennyire megérte-e tanulnod a bioszt Razz
    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Hétf. Feb. 03, 2014 9:01 pm

    Én mostantól elég keveset leszek elérhető, mert úgy döntöttem rendeznem kell az életem. Az utóbbi időben túl sok olyan dolgot tettem amire nem vagyok büszke és ez annak köszönhető, hogy nem figyeltem oda eléggé a dolgokra. Szóval ezen okok miatt úgy döntöttem egy időre visszavonulok. Telefonon elérhető leszek meg néha feljövök, de nagyon ne számítsatok rám játék terén... Minden jót mindenkinek és sok sikert a tzk-hez, vizsgákhoz, meg minden egyébhez...
    Mary Helroy
    Mary Helroy
    .::Diák::.
    .::Diák::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Mary Helroy Kedd Feb. 04, 2014 9:21 pm

    Bonne nuit! Je t'aime mon petit chou. Je m'appelle Andi. Comment tu t'appelles? Pardon. Je ne parle pas bien français.

    És itt ki is fúlt a francia tudásom. Na...Mary tök nyugis kari...
    Hello mindenki...lusta vagyok visszaolvasni...és reagálni az előzőkre, szóval ezért mindenkitől elnézést.
    Épp szenvedek...SZENVEDEK! Gazdasági tz. holnap...neee!!!  affraid És még semmit se tudok...csak addig a mátrixig...Sad
    Gumicsirkeee!!!
    Amúgy nincs semmi különös, kösz a kérdést. Vagyis...van...kezdve az őrült, hangulatingadozó osztálytársamtól, aki egész nap baszakszik velem, egészen a sok katyvaszig, a napestig tartó próbákig.
    Képzeljétek, kaptam egy meghívást, a jövő hét szombaton megrendezendő bálra a szalagozó után itt a sulimban. Egyébként, ha van rá energiátok, meg pénzetek szívesen látlak titeket azon a hétvégén. :DSzombaton a végzősök (az enyém majd jövőőőőre lesz) szalagozója, melyben mi 11.-esek tartunk egy közel 1 órás előadást, tömény humorba áztatva...este pedig bál, melyre mindenkit szeretettel várunk. Szóval én is hivatalos vagyok rá...csak épp ruhám nincs. Már egyik ismerősöm vállalkozott is, hogy megcsinálja a hajam...de ruhám az nincs, és ha így haladok nem is lesz. xD
    Pirosseggűpáviánapálmánriszálriszál!!!!!!
    Pénteken lehet megyek jégkorizni.
    Utálom az olyan embereket, akiknek jólesik az, ha megalázhatják, és folyamatosan beszólogathatnak a másiknak. Már napok óta ezt viselem el bent a suliban...és...és...még én szégyellem magam, mikor semmit nem tettem, amivel ezt kiérdemeltem volna. Semmit...és mégis...folyamatosan. De tudjátok, kezdek eljutni arra a pontra, amikor 3 dolog történhet...vagy elbőgöm magam, vagy behúzok neki egy akkorát, hogy a fal adja a másikat, és mellé még visszaszólok valamit, hogy azért vegyen már vissza, vagy szimplán sikerül kizárnom az aurámból, és már csak azért is megmutatni, hogy jól érzem magam, és nem ronthatja el a kedvem.
    Múlt hét szombaton voltam egy focimeccsen. --> nem értem...jah, meg birgéztünk egy pékség-kávézóban...imádom Very Happy
    Ma sörbundás rántott hús volt, borsófőzelékkel a menzán. ---> rágós volt a hús.
    Értem az angolban a függő beszédet. ---> jah...kellett, vagy 2 hét, de felfogtam, és megvilágosodtam.
    Hajat kell ma este mosnom.
    Imádom a forrócsokit.
    Holnap gazdasági, csütörtökön töri tz és biosz röpi, pénteken irodalom doga Jókai - Az arany ember tételből.
    Hétfőre ki kell olvasnom Az ember tragédiájából 6 színt... --> majd nyomom nektek, vagy itt, vagy facen a tartalmat és kommeneket. Élvezetes lesz. xD És alig várom a hétfői irodalom órát, mert megnézzük a színházi előadást, melyben Alföldi játssza Lucifert. *-*
    Jövő héttől elvileg fogok járni zumbázni gyerekek. Alkalmanként 600 ft, csütörtökönként fél 7-től fél 8-ig, a művházban. --> hiányzik, valami rutinos eljárogatás valahova az életemből. A zene egyenlőre kilőve, szóval intenzív mozgás beiktatva.
    Ma citromos söröztem...
    Olvad a világ, és mégis kib*szott hideg van.

    Kivagyok...*reménytelenül tekint a távolba, majd megrázza magát és továbbmegy...mert muszáj*


    U.I.: Pami (a macskám) tüzel...és folyton murrog, meg nyivákol. És muszáj neki a legváratlanabb pillanatokban...muszáj!!!!!!! *hozzávág egy papucsot* De amúgy meg cukiii...még soha nem volt ilyen bújós, mint mióta ennyire...benne van az ösztön, hogy kiscicákat csináljon...vagy hogy fogalmazzam meg, úgy, hogy ne legyek közönséges. Folyton bújik az emberhez, meg dörgölőzik, meg a kezedért nyúlik nyalogatni, meg az öledbe ugrik. Komolyan...pedig amúgy alapjáraton egy igazi kis hercegnő, aki mindent karmolászhat, mindenhova odafeküdhet, még ha ezzel a fél ágyat el is foglalja...de soha nem volt még ennyire bújós, mint most. Emellett pedig idegesítő, hogy az éjszaka közepén képes nyávogó-koncertet előadni...komolyan...értékelem én a zenét, és a művészetet...de ez azért sokk!
    Castin Noyers
    Castin Noyers
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Castin Noyers Kedd Feb. 04, 2014 9:40 pm



    Ember tragédiájaa *-*  Ezt Lilnek,Samnek is nyugodtan lehet mondani Very Happyők is imádják meg én is szeretem nagyon... :Dlegalább zajlik nálad az élet szivem. Very HappyÉn tanulok ezerrel, meg új  hobbin gondolkozok  kétnapja: Már régóta ezt tudjátok, de most megvalósítom... :DMost szenvedek a büntetőjoggal és wááá nem akarom, de muszáj... xD én meg olvasom az Abraham Lincoln vámpírvadász könyvet majd utána a mester és margaritát.. Very Happy a jó könyveket hátra.. úgy döntöttem xDD na én balra el ennyit rólam.. Very Happy 
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Jesmon Helar Kedd Feb. 04, 2014 10:09 pm

    AlföldiAlföldiAlföldiLucifeeeer *-*
    Khm. Jó szórakozást hozzá Cath Very Happy Meg minden máshoz is, amihez meg nem, ahhoz meg kitartás ^^ Az emberkét meg zárd ki az aurádból, én is nap mint nap ezt teszem egy-két emberkével, már egészen jól megy, csak néha borítanak ki - szóval semmis sem lehetetlen! Smile
    Ma asztaliztam, itt Tatán és úúúúúúúúúúú *-* Istenkirály volt *-* Bár sci-fi, amit annyira nem kedvelek, de egészen jó kis karakterem lett (olyan fórumosan túlkomplikált féle xD), és rögtön a félórás bevezető játékban bajba keveredtem vele de segáááz xD Amúgy három órán át akraktert és világot alkottunk és a kocka élőben is gyűlöl és máris van a karakteremnek egy rakás adóssága, szóval jól megszívtam a karakteralkotás részt de mindegy...xD A társaság is szuper, a mesélő is szuper, a világ is szuper, Lil is szuper, és szuper beteg és álmos vagyok így most kidőltem, minden jót Very Happy Very Happy Very Happy

    Ajánlott tartalom


     Csevegő   - Page 32 Empty Re: Csevegő

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 2:07 pm