Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Szabadtéri gyakorlópálya

Henrik Dahl
    Henrik Dahl
    .::Diák::.

Szabadtéri gyakorlópálya - Page 3 Empty Re: Szabadtéri gyakorlópálya

Témanyitás by Henrik Dahl on Vas. Nov. 04, 2012 1:01 pm

*Hát igen, ha nincs hozzászokva az ember - vagyis inkább angyal, hogy pontosak legyünk -, akkor tényleg megerőltető saját erőből, irányítva repülni, de még mindig jobb, mintha rémületében kilő valaki, aztán nem tudja irányítani a dolgot odafent. Nem egy angyal törte már csontját így, de Gaeának nincs félnivalója: Henrik vigyáz rá, ráadásul egyébként is át tud változni madárrá, úgyhogy... Amikor majdnem leütik, arrébb slisszan, majd rámosolyog a lányra.* - Velem ne törődj, én vigyázok magamra. Nyugodtan leüthetsz *nevet fel halkan, majd elkomolyodva tovább figyeli a lányt, végül pedig, amikor amaz határozott fejlődést mutat, széles vigyor ül ki az arcára.* - Jól van, nagyon jó, nagyon jó. Ügyes vagy, Gaea *dicséri vidáman, és hát jó tanár nem szűkölködik a biztatásban.* - Látod, megy ez neked. Egy idő után teljesen rá fogsz érezni, csak gyakorlat kérdése. Lemenjünk? *kérdezi, hiszen látja a lány vörös arcát, meg hát emlékszik még az ő első repüléseire, úgyhogy nagyon jól tudja, hogy ennyi ilyen magasságban ebből vélhetően elég volt. Szóval ha igent kap, akkor lassan ereszkedni kezd, közben magyarázva.* - Használ egyensúlyozásra. Kicsit kell csak mozgatnod, nézd, ahogyan én csinálom *mondja, de természetesen bevárja a lányt, továbbra is ugrásra készen, ha bármi lenne.*

Egy hosszú utat bejárt fiatal angyal, aki egy hétköznapi kölyökből vált lidércvadásszá, majd bunyóssá, végül rontásűzőként egy lidérc Loeilje lett. Nem volt egyszerű élete, de azért nem is volt maga a katasztrófa, ő legalábbis képes volt túltenni magát rajta. Néha teljesen lökött módon tud viselkedni, néha azonban nagyon is mély beszélgetéseket lehet vele folytatni. Igyekszik a helyes utat járni, és igyekszik segíteni másoknak is, hogy ők is megtalálják a legjobb ösvényt...

Rebecca Taylor északi rontásűzője
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Vas. Nov. 04, 2012 1:17 pm

*Nem kicsit kifárasztja a repülés, és most már masszívan érzi hogy igen, ez szédülés. Pont jókor kérdezi Henrik, hogy lemenjenek e, mert félő hogy ha tovább maradnak ekkora magasságban nem ér földet eszméleténél. Nem egy ájulós fajta, de ez nagyon szokatlan volt neki, és eléggé megerőltető is. Mintha fél órán keresztül kellene egy megpakolt szekrényt megemelve tartania. Már nincs sok szusz benne hogy válaszoljon, ezért bágyadtan bólogat a felajánlásra, majd igyekszik figyelni Henrik magyarázatára lefele, és csinálni amit tőle lát. Lefele könnyebb. És nyugtázza is magában, hogy erőnléti edzéseket kell majd végeznie ezen a téren, ha nem akar gyenge szárnyú liba maradni. Lefele könnyebb. Igen, sokkal könnyebb. A reggeli edzésekbe beleveheti a repülésleckéket is. És felírja magának agya hátsó kis szegletébe, hogy bizony ha házit nem is kap majd, azért még nem árt két edzés között is gyakorolnia majd. Ahogy elnézi Henrik ereszkedését, a baglyok jutnak az eszébe. Hangtalan ereszkednek az egérre, bár tény, hogy sokkal gyorsabban. Az utolsó méterein tart amikor már kezd elhomályosodni a látása. És mire földet érnek, alig marad ereje talpra érkezni. Térdre rogyva fújtat, és a homlokát törölgeti. ~Ez baromi nehéz!~ Jegyzi meg csak úgy magának, de szégyellené hangosan is kimondani. Úgy is látszik rajta. Úgy is észrevehető. Igyekszik egy pontot találni, egy biztos pontot hogy abbamaradjon a szédülés, de nem megy egyből. Seggre ül, és a karjain kell megtámaszkodnia, hogy ne akarjon elfeküdni a hideg földön. Most senki nem lenne képes arra, hogy talpra állítsa csak egy daru, vagy két gyógyító az ispotályból a hóna alá nyúlva. Kinyúlt na! Ki hitte volna, hogy az angyalszárnyon repülés ilyen nehéz?*
    Henrik Dahl
    Henrik Dahl

Témanyitás by Henrik Dahl on Vas. Nov. 04, 2012 1:32 pm

*Ő elegánsan ér talajt, majd gyorsan lehuppan a lány mellé, megtámasztja oldalról, és segít neki kényelmes ülő pozícióba helyezkedni. Időközben behúzza a szárnyait, hogy elférjenek, aztán törökülésbe helyezkedik, kábé merőlegesen a csaj helyzetére, így láthatja az arcát.* - Jó voltál. Vegyél mély levegőket. Meglepően megerőltető, igaz? *kérdezi felnevetve.* - Egyszerűnek tűnik, de azért nem az. Persze ha az ember fia egész életében látja, hogy mások hogyan csinálják, akkor egy fokkal azért egyszerűbb, de még úgy sem olyan könnyű. De nagyon hamar beleszoksz, és egy idő után meg sem fogod érezni, hogy repülsz, és még másokat is el fogsz bírni. Na, de most egy darabig szerintem ücsörögjünk, látom nagyon kivagy *vigyorodik el, aztán ő is megtámaszkodik a kezein, láthatóan egy jóízű csevelyre készülve. Elvégre hagyni kell időt, hogy a másik összeszedhesse magát. Gyorsan végigfut a témákon, aztán úgy dönt, marad az ismerkedésnél. Ha már egyszer vélhetően elég sok időt fognak együtt tölteni, akkor jó, ha megismeri a lányt.* - Szóval... Mondtad, hogy tavasszal tudtad meg, hogy angyal vagy. Gondolom a szárnyad nőtt ki akkor... Beszélt neked valaki is rólunk? Arról, hogy mégis honnan származunk, meg mik a feladataink, meg úgy egyáltalán, mit kell tudni a történelmünkről? *kérdezget, elvégre nem csak gyakorlati része van az angyalosdinak, az elmélet is legalább ilyen fontos, és kíváncsi, hogy azzal hol áll a másik. Elvégre szerinte sokkal könnyebb úgy használni a képességeiket, hogy az ember tudja, mégis miért rendelkezik mindezzel. Hogy kik a fajtársai, kikre számíthat, hova fordulhat, ha baj van, milyen célokra kapta ezeket az ajándékokat.*

Egy hosszú utat bejárt fiatal angyal, aki egy hétköznapi kölyökből vált lidércvadásszá, majd bunyóssá, végül rontásűzőként egy lidérc Loeilje lett. Nem volt egyszerű élete, de azért nem is volt maga a katasztrófa, ő legalábbis képes volt túltenni magát rajta. Néha teljesen lökött módon tud viselkedni, néha azonban nagyon is mély beszélgetéseket lehet vele folytatni. Igyekszik a helyes utat járni, és igyekszik segíteni másoknak is, hogy ők is megtalálják a legjobb ösvényt...

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Vas. Nov. 04, 2012 1:51 pm

*A másik puha földet érését egy kis fintorral nyugtázza csupán, bár belülről nagyon csalódott. Tudja ő, hogy gyakorlással egyre jobb lesz, de azért nem hitte volna, hogy ennyire megerőltető az első olyan repülés, amikor oda is kell figyelni a szárnyaira. És az igazat megvallva azt sem tudja mikorra fog tudni igazán jól repülni. Amikor már valóban nem arra figyel, és akár másokat is elbír, vagy fel bír emelni ahogy Henrik mondja. Hálás szemekkel néz a fiúra amikor oldalról megtámasztják, és beletelik pár percbe mire nem csak beszélni de gondolkodni is képes, akkorra már kihúzva magát ül rendesen a hideg talajon. Őszintén reméli, hogy nem fog felfázni.* - Igen, akkor nyíltak ki a szárnyaim. *Helyesel, és igyekszik válaszolni minden tudását összeszedve, ami valljuk meg, nagyon kevés.*Igazság szerint nem sokat tudok. Csak azt hogy léteznek, ~Jelen!~ és hogy a templomok falát nem akár miért díszítik. Hogy közük van Istenhez, és hogy ha az írásokat nézzük ők a jó oldalra lettek szánva és teremtve. Viszont vannak bukottak, és hát az igazat megvallva amit ők művelnek az belülről nagyon zavar, és személyes okok miatt is. Nem vagyok hívő. Nem neveltek azzá, és nem is tudom hol található igazság szerint. De állítólag a tiszták, mint te is, Miatta léteznek. Igazság szerint senki nem beszélt az angyalokról nekem. A könyvekből igyekeztem informálódni, amiket itt a könyvtárban találtam. De az valljuk meg száraz adathalmaz nagyon, és a fele sem megy a fejembe, mert bár érzem hogy igaz, de ... *fejét ingatva keresi a helyes szavakat.* - ... nem értem. Nem tudom felfogni. Valahogy nem megy. *Kétkedőn csillogó szemekkel néz Henrikre és a fiú leolvashatja az arcáról hogy Gaea valahogy azt sem tudta még igazán elfogadni hogy ő angyal lenne valójában. A sztereotípia és amit saját bőrén tapasztal az számára annyira különböző. Annyira felfoghatatlan.*
    Henrik Dahl
    Henrik Dahl

Témanyitás by Henrik Dahl on Vas. Nov. 04, 2012 2:08 pm

*Érdeklődve hallgatja a lányt. Végül is őt ebben nevelték, szóval neki minden természetes, de sejti, hogy a másik nincs minden tudás birtokában.* - Ezt könyvekből nem is lehet megérteni *mosolyog halványan a kétkedő tekintetre.* - Sok angyallal kell találkozni, hogy igazán össze tudja rakni az ember, de azt hiszem, nekem már elég tapasztalatom van ahhoz, hogy megpróbáljam elmagyarázni *szusszant, majd egy pillanatra elhallgat, eltűnődő arcot vág, aztán folytatja.* - Alapvetően, ahogy mondtad, a Jó szolgáinak teremtettek minket. Elhoztuk a békét és a szeretet a földre Istentől. Aztán Lucifer lázadást szított, ezt általában csak A Bukásként emlegetik. A lényeg, hogy ezek után már nem volt teljesen egyértelmű, hogy most akkor kit is kell segíteni. Sokan hallgattak a sátánra, és egy idő után teljesen megoszlott a társadalmunk. Én nem feltétlenül nevezném magunkat feketének és fehérnek. Főleg a mi korosztályunkat nem, elvégre mi éppen abban a korban vagyunk, amikor az ember mindenben kételkedik *iktat közbe egy mosolyt.* - Mindenki fehéren kezdi, már aki nem bukott családban nevelkedik eleve, és tanítják Isten gyűlöletére, aztán egy időszakban a legtöbben szürkék lesznek. Nem tudjuk, mi a helyes, és mi a helytelen, és várunk, hogy valaki kisegítsen ezekből a kétségekből. Amikor lidércvadász voltam, én is épp így éreztem. Dühös voltam, hogy ilyen lények létezhetnek itt, az Ő engedélyével, és nem is érdekelt egy idő után, hogy vajon helyes-e, amit teszek. Aztán az ellenkező kételyek ébredtek fel bennem, hogy mi van, ha mégis hülyeséget csinálok? Ha nem is vagyok méltó az angyallétre, éppen az egész vadászat-dolog miatt? De végül a sors a segítségemre küldött valakit, akivel közösen felépítettünk egy új életet, és megbékéltünk a múltunkkal *meséli, elvégre tudja, hogy a saját példa a legmeggyőzőbb.* - Szóval... Visszatérve arra, amit mondtál: nem vagyok teljesen tiszta. Egy időben nem is érdekelt, hogy az maradok-e, utána elkezdtem aggódni a tetteim miatt, mára pedig úgy tűnik egy fehér angyal látszatát keltem. Hogy mit is akarok mondani ezzel az egésszel? *nevet fel zavartan, láthatóan kissé belekeveredett a saját mondanivalójába.* - Hát arra próbáltam utalni, hogy oka van annak, hogy éppen angyalnak születtünk. És mivel szürkék vagyunk, ezért megvan az a csodás szabadságunk, hogy dönthetünk: megerőltetjük magunkat és fehérré válunk, vagy hagyjuk odáig süllyedni az életünket, hogy teljesen elnyel a sötétség *fejezi be végül, majd úgy dönt, hogy most akkor itt az ideje befogni. Eleget szövegelt már, és talán érthető is volt. Persze ez leginkább a morális része a dolognak, de talán az egyik legfontosabb, a hogyan is fogadjuk el önmagunkat ügy. Ezen végül is mindenki keresztül megy, nem csak az angyalok, és ilyenkor nagyon sokat segít, ha valaki példáján át meglátjuk a fényt, hogy igen, ez tényleg lehetséges, csak akarni kell.* - Öhm... Lehetséges, hogy nem különösebben mondtam el semmit, amire kíváncsi lennél, szóval esetleg kérdezz *vakarja meg a tarkóját egy zavart nevetés kíséretében.*

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Vas. Nov. 04, 2012 2:36 pm

*Henrik csak beszél és beszél, és Gaea meg csak hálásan hallgatja. És valóban hálásan. Kicsit zsibbad a feje, de amúgy éppen eléggé figyel is a mondandóra. Pont a lényegre szerencsére, a morális mondandóra. Mintha Henrik ráérezne a lényegre vagy csak ennyire hasonló lenne az amin eddig keresztül mentek? Hasonló, de ki is derül, hogy mégis más. Más mert A fiú már felhagyott mindazzal, aminek jogosságában valahogy még mindig meg van győződve. Hogy a lidércek sorsa a lassú eltűnés. De tényleg most akkor ki is mondta hogy ez a sorsuk? Valóban ez lenne a cél? És ha a lidércek eltűnnek, ki mondhatná azok után majd hogy az angyaloknak van helye a világban? És ha igaza van? és minden okkal és engedéllyel létezhet ahogy fogalmazott? Ki ő, hogy ezt megkérdőjelezze? ... Megbékélni a múlttal. Hogy is lehetne megbékélni a múlttal? Ingatja a fejét, miközben Henrik beszél tovább. Bukottak a szülei és igen, lehetséges hogy ők adtak neki helytelen irányt? És egyáltalán ki mondja meg mi a helytelen irány? És erre Gaea tudja a legjobban a választ. Minden irány helytelen, amit nem magad jelöltél ki magadnak. És ha ez igaz, akkor a ház sem helyes irány? És a villa? Nem, a villa a helyes úton van az biztos. De mit kezdjen azzal, amit ő indít el és ő tesz helytelenül? Hogy hozza helyre? Egyáltalán helyre kell hozni? Hiszen senki nem akadályozta meg annak létrejöttét? És ha engedéllyel létezik és lett létrehozva? Ki adott rá egyáltalán engedélyt? Hisz' senki nem tudott róla! Senki nem tud még mind a mai napig sem. Újabb fejingatás. ... Mondani mindent olyan könnyű. De mi van akkor ha valóban csak egy neveltetésből visszamaradt rossz parancs útját járja még most is? Honnan tudja, honnan tudhatja mi a helyes?* - Mi a helyes? *Kemény kérdés, de Henrik kérdezte van e kérdése. És valóban van.* - Úgy értem. Mert ha már angyal vagyok, és szerinted okkal születtem annak, akkor honnan tudom, mi a helyes? Nézd, én embernek tudtam magam idén tavaszig, miközben olyan titkot őriztem ami tudtommal meghaladta volna a képességeimet, de amikor kitört a káosz mégis megbirkóztam vele. Mint mondták angyalságom miatt. De ezt is csak akkor tudtam meg amikor kinyíltak tavasszal a szárnyaim. A szüleim bukottak de ezt is csak aznap tudtam meg, mert azt sem tudtam kik ők! Akkor álltak elém hogy az ő lányuk vagyok és nem többszörösen árva. *Henrikre néz, és úgy fészkelődik, hogy emennyire lehet, a szemeibe tudjon nézni egyenesen.* - MI a helyes út? Hogy fogadjak el olyan angyalságot, amit tettei és azok következményei miatt helytelennek tartok ... *Itt akad el a szava, és kikerekedett szemekkel egy pillanatra lefagy. ~Helytelen. Ó te jó ég! HELYTELEN!~ Vagyis nincs helye annak amit tett! Valóban rossz az az út! De hogy tehetné jóvá? És egyáltalán hogyan? Felpattan a helyéről, és zavartan keresgélni kezdi a lerejtett holmijait, majd miután feloldotta a rejtést felkapja csak a holmijait, és csak ennyit mond Henrik felé.* - Bocsi de most mennem kell! *Majd gyors léptekkel távozik a szobája/ágya felé, miközben magára csatolja sietve mindazt, amit Henrik róla levetetett.*
    Henrik Dahl
    Henrik Dahl

Témanyitás by Henrik Dahl on Vas. Nov. 04, 2012 2:55 pm

*Beszéd közben ugye észreveszi a fejingatásokat, de mivel nem teljesen biztos benne, hogy mit jelentenek, ezért csak szövegel tovább. Aztán ugye bejelenti, hogy lehet kérdezni, és meglepetten felvonja a szemöldökét arra, hogy mi a helyes. Épp válaszolna is, amikor a lány tovább folytatja, így vár még egy kicsit. A második megállásnál is nyitná a száját, hogy válaszoljon, de a másik megint folytatja, szóval ismét csak hallgat, majd jelentőségteljesen felvonja a szemöldökét a megtorpanásra. Igen, talán ez elég egyértelmű, még a lány számára is. Talán csak az kellett neki, hogy beszéljen ezekről a dolgokról. Amúgy meg elraktározta magának a másikról megismert információkat, hogy majd erről is beszélgessenek később, de mivel a másik felpattan, ezért ő is feláll, leporolja magát, és pár nagy lépéssel a nyomába érve megfogja az alkarját.* - Gaea! A lényeget úgyis érted, de azért elmondom: arra a kérdésre, hogy mi a helyes, nincs válasz. Minden az, ami nem helytelen. És sokan beszélnek nagyobb jóról... De egy nagyobb jó csak akkor nagyobb jó, ha mindenkinek jó, és nem veszítik ezrek életüket miatta *teszi még hozzá, aztán elengedi a másikat, és egy barátságos mosolyt varázsol az arcára.* - Holnap öt körül ugyanitt *mondja, majd megfordul, elsétál az egyik ülőhelyig, ahonnan felkapja az addig nem túl feltűnő kardot, majd megforgatja, felvillantja rajta a Lángot, és nekiáll elpüfölni a bábukat. Ha már egyszer a lány inkább lelépett gondolkozni - mert hiába a mennem kell dolog, azért erősen úgy érzi, hogy inkább időre van szüksége -, azért valaki lássa el a baját ezeknek a valamiknek. Ezzel még jó darabig el is szórakozik, majd rendet tesz, és ő maga is visszatér a Cameosba egy kiadós fürdőre... Persze Gaea egész nap meg-megjelenik a gondolataiban, de ezt nem bánja különösebben. A reakcióiból ítélve messze nem menthetetlen.*

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Vas. Dec. 08, 2013 9:38 pm

* Délután jött ki a gyakorló pályára, amikor mindenki más normál esetbe mással foglalkozna. Csak azért, hogy ő gyakorolhasson. Méghozzá hogy új találmányait kipróbálhassa. Igen a képességének csak a képzelet szabhat határt és az ő képzelete határtalan. Múltkor egy szárnyaló angyalt sikerült kialakítani a füstből. El is csodálkozott rajta, hogy még erre is képes. Szóval most a lakókörletben kigondolt. Csont szellem támadást próbálja gyakorolni, melynek a lényege, hogy a füst eleje egy támadó csontvázat ábrázol és úgy száguld a célpont felé. Most, hogy végre itt van délután óta és most az előbbi pillanatban végre sikerült is megvalósítani. Pedig már kezdte felhúzni az agyát, hogy nem megy. Lehet, hogy ez a plusz löket kellett hozzá.*
    Maddox Rivery
    Maddox Rivery

Témanyitás by Maddox Rivery on Vas. Dec. 08, 2013 9:54 pm

* Az esték mindig is arra voltak jók, hogy az ember a gondolatait összeszedve kicsit tudjon magával foglalkozni, végre sétálni és átgondolni az élet fontos dolgait. Jelen esetben a lehetőségeket, valamint a jövő olyan rafinált kis cseleit, mellyel nagy valószínűséggel még egyáltalán nem vetettem számot. A dolog lényege, a tudat maga, hogy tisztában vagyok azzal, hogy feladattal kerültem ide, és még mindig nem kaptam semmiféle útmutatást. Pedig az idő telik, én pedig egyre türelmetlenebb vagyok, még akkor is, ha tudom, ez egyáltalán nem erény, sőt ha úgy vesszük, inkább átok.
    Nagyot sóhajtva lépek hát be a szabadtéri gyakorlópálya területére, ahol először is megkönnyebbülök, hogy nincs tömeg körülöttem, majd szám széle apró mosolyra húzódik, mikor is meglátom a múltkori fiút. Igen, megbeszéltük hogy tanítani fog, és látom hogy most is azzal foglalatoskodik. A méreg már-már tökéletes alakzatban reppen elő, én pedig bámulatosnak tartom azt a képességet, hogy létre tudta hozni ezt. A teremtést mindig is értékeltem, és remélem hasonlóan sok mindent tudok majd a későbbiekben én is létrehozni. Mondjuk teret a Nixe fajnak a Purgatóriumon kívül... *
    - 'Estét! Ilyen későn is csak gyakorolsz?
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Vas. Dec. 08, 2013 10:04 pm

* Mikor aztán a csontváz elenyészik a semmibe útja végén egy ismerős hangot hallok meg. A múltkori sylorinás srác hangját akinek megígértem, hogy megtanítom a képességemre. így hát felé is fordulok és visszaköszönök.* - Neked is. Jah, de ezek újak mostanság azzal foglalom le magam, hogy megpróbálok emberi alakokat kihozni belőle. Csak sokkal töb koncentráció kell hozzá mint azt valaha is gondoltam. Mondjuk múltkor sikerült egy szárnyaló angyalt kialakítanom belőle. Ahhoz, hogy amit az előbb láttál eljussak 4 órán át kellett gyakorolnom. * mondom aztán kifújom magam. Ige a sok koncentráció is nagyon nehéz és megerőltető munka. Talán megerőltetőbb mint a test edzés. Mert az agyat fárasztja nem pedig a testet.* - Lenne kedved megpróbálni pár csóvát kialakítani? Aztán a gondolod áttérhetünk az alakosokra is ha jól megy. * mondja, közben kezei között egy újabb alak formálódik ki az angyal amit tegnap sikerült kialakítania. Elgyönyörködik a csodálatosságában, aztán hagyja, hogy szép lassan elenyésszen.*
    Maddox Rivery
    Maddox Rivery

Témanyitás by Maddox Rivery on Vas. Dec. 08, 2013 10:14 pm

- Bár az én óráim is ilyen hasznosan telnének.. * húzom el a számat. Hiszen mostanában mivel is töltöm az időmet? Beszólogatok másoknak, esetleg romantikus vacsorát fogyasztok el egy démon lánnyal és... igazából ennyi. Ha a szüleim ezt látnák, valószínűleg kiborulnának, hiszen nálunk mindig minden időben el van határozva, meg van tervezve és különben is. A földi élvezetek nem azok, mellyekkel nekem az időm kellene múlatnom. Jobb lenne bajt keverni, futni valaki után, akinek a lelkére áhítozom, szörny alakját kellene magamra öltenem, és úgy kellene a fogaimat egy csodálatosan kecse nyakba mártani, ahonnan a vöröslő vér a torkomra ömölhetne. Bár megtehetném mindezt szabadon! Bár csak ezzel foglalkozhatnék ahelyett, hogy az időmet feleslegesen pazarlom. Persze vannak pillanatok, mikor semmi sem felesleges. Ez is egy olyan.. *
    - Az igen! Biztos nagyon fárasztó lehet. Még nekem is nagyon nehéz az állandó mentális gyakorlás, hogy azért én kellően erős mentális képességekkel születtem. Fontos, és kell a trenírozás, hiszen annak van értelme, és ez is fogja idővel meghozni a gyümölcsét! * mondom a fiúnak és mikor megkérdezi van e kedvem gyakorolni, rögvest igent mondok. Jó lenne elsajátítani ezt a dolgot, úgyhogy bólintok, és közelebb is lépek. *
    - Oké kezdjük! Mit csináljak?
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Vas. Dec. 08, 2013 10:26 pm

* egyetértek a fiúval amikor az azt mondja, hogy a mentális képességek elsajátítása sokkal nehezebb és, hogy fontos az edzése ezeknek. Aztán amikor beleegyezik, hogy tanítsam egy kicsit bólintok. Legalább addig kicsit könnyebb már nagy odafigyelés nélkül is működő dolgokat tudok kialakítani.* - Először is gondolj valamire amiből dühöt tudsz meríteni és haragot. Ezek után ezt a dühöt próbáld meg kiengedni a kezeden és arra felhasználni, hogy mint egy kesztyű megvédje azt az ütésektől. Aztán ha ez meg van gondolatban szedd le a kezedből és formálj belőle a képzeleted segítségével egy lángcsóvát ami a tenyered fölött egy pár milliméterrel ég. * mondom neki és közben meg is mutatom mire gondolok. Ezután pedig figyelem neki, hogyan sikerül.*
    Maddox Rivery
    Maddox Rivery

Témanyitás by Maddox Rivery on Vas. Dec. 08, 2013 10:37 pm

* A dühvel kapcsolatos dolgokban nem vagyok túl jó, lévén, hogy én inkább elfojtok, mintsem a felszinre engedjem a dolgokat, már ami azokra vonatkozik, melyeket eddig még nem toroltam meg. Mindenesetre próbálok kellően ráhangolódni a dologra, és lehunyom a szemem, hogy jobban menjen a dolog. Fejemben képek villannak fel arról, ahogyan apám egy hatalmas pofonnal próbál rávenni arra, hogy végre legyek férfi, és üssek meg egy lányt. Keze hatalmas ütéssel csattan az arcomon, nekem pedig a fejem megrázkódik úgy, hogy egy pillanatra elakad a lélegzetem. Fogaim összekoccannak, nyelvemet a hirtelen harapástól felsértem és azt érzem, most megérdemelné, hogy rátámadjak.
    A gondolat hatására kezem lassan izzani kezd, majd tényleg olyan érzésem van, mintha egy kesztyűt viselnék. Gondolataimat kicsit elkapom, mintha csak egy ruhát akasztanék le a fogasról, majd igyekszem lehúzni a kezemről, és afelett lebegtetni.
    Nem mondom, hgoy a dolog egyszerű, hiszen hiába minden faji tulajdonságom, még nekem sem megy minden egyszerűen, akármennyire is jó vagyok benne. A gondolatokat könnyebb piszkálni, oda nem kell olyan nagy fokú koncentráció! Mindenesetre mikor kinyitom a szememet, csodálkozva veszem észre, hogy tényleg sikeresen megcsináltam. *
    - Hát ez elképesztő...
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Vas. Dec. 08, 2013 10:50 pm

* figyelem ahogy lehunyja szemét és elkezd koncentrálni az arcát figyelem, hogy közben vág e pofákat.* - Az arcodon ne ütközzön ki a harag mutasd azt hogy nyugodt vagy csak a kezeid között kiereszkedő füst mutassa a haragod. * mondom neki.* - Ha az arcodon is meglátszik akkor könnyen rájönnek, hogy tervezel esetleg valamit a hátad mögött. * tanácsolom ám magam is meglepődöm, hogy a másiknak milyen gyorsan sikerül azt egy csóvává alakítani és tovább mondom az instrukciókat.* - Nagyon jó. Most tartsad meg ebben a kezedben ezt a csóvát de a másikon is alakíts ki egyet. Aztán ha ez meg van amit először csináltál, azt gondolatban dobd el afelé a céltábla felé mutatok egy a még közelünkben levő céltáblára nem biztos, hogy sikerül neki, de én bízok benne. *
    // fagy //
    Maddox Rivery
    Maddox Rivery

Témanyitás by Maddox Rivery on Szomb. Dec. 14, 2013 10:33 pm

//olvad//

* Igyekszem komoly fejet vágni, mindent úgy csinálni, mintha csak ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, de hát nem mehet minden elsőre. Legalább is nálam. És itt most nem arról van szó, hogy béna lennék. Egyszerűen csak mindig is megküzdöttem minden elért eredményemért, és furcsa lenne, ha ez is rögtön sikerülne. Hiszen  jó dolog a faji mentális képesség, mely azért eléggé kiemel a tömegből, de nem hiszem hogy ez egy olyan dolog lenne, ami egyértelmű garancia lenne a sikerre.
    Tehát próbálok fókuszálni, és mindezt úgy, hogy magamra terítem az érzéketlenség álcáját. Arcomon már nem látszik semmi, csak azt, hogy jeges, mint a tél, és ha most valaki rám néz azt láthatja, hogy mennyire elszánt is vagyok. Talán épp ezért sikerül a füstlabdát megidéznem a másik kezemre is, majd mikor a kilövésre kerül a sor... hát az már nem megy túl jól. Valószínűleg az energiaeloszlással van gond, ugyanis túl sokat fektettem bele az előhívásba, és már kevés maradt a kilövésbe. ezt helyre kell tenni, mert hát így, hogy az a két szerencsétlen savas golyó a lábam előtt ér földet... még jó hogy nem magamat sikerült eltalálnom. *
    - Hát azt hiszem, az energia elosztása még problémás... * húzom el a számat, majd a fiúra nézek. *
    - Neked hogy tart ki a végéig?
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Szomb. Dec. 14, 2013 10:55 pm

* Mikor Maddox megpróbálja eldobni az a lába előtt ér földet. Elmosolyodok azért az, hogy sikerült mind a kettőt átalakítania már az is nagy szó.* - Valószínű. Nekem úgy tart ki, hogy utána hagyom, hogy a dühöm ne ragadjon hozzám, azt akarom, hogy a másik érezze meg a dühömet érezze, hogy mennyire vagyok haragos és ez fájjon is neki. El is kell engedni a dühöt, hogy más megkaphassa azt mint egy pokoli fájdalom. Melynek soha nincs vége. Csak ha meghaltál. A halál viszont lassan jön el ha épp csak megsebesíted olyankor akár napokig tartó kín is lehet belőle. De ezt csak a legkegyetlenebb nekromanták használták. A legenda szerint Amikor dúlt a Nekromanta szabadságharc, hogy kikerüljünk a Démonok uralma alól a démonok úgy végeztek a foglyokkal miután kikérdezték őket, hogy egy tű alakú füstöt repítettek feléjük és az megkercolta valamely végtagjukat, majd szép lassan pár nap alatt iszonyatos fájdalmak között akár napokig pusztulva el meghaltak. a Nekromanták néha, csak, hogy ezzel is megtörjék a démonokat visszaküldték a foglyot az ellenséges tábor közelébe, hogy ott végezze ki utolsó napjait és társai hallhassák, fájdalmasabbnál fájdalmasabb sikolyait. Ennek köszönhető, hogy a legtöbb nekromanta gyűlöli a démonokat és legszívesebben mindet kiírtanák. Viszont a nekromanták csak akkor ölnek, ha van okuk. Démont is csak akkor ölünk. Adj okot egy nekromantának, hogy miért öljön. Fizesd meg és ő elvégzi a többit.* meséli a srácnak és közben fejével mutatja, hogy próbálja újra, de miközben meséli a legendát teste körül meglátszódik, hogy eléggé eluralkodtak benne az indulatok ugyanis úgy néz ki mintha égne a teste és feneketlen düh forrna benne. Melynek sosincs vége és aztán hirtelen az egész mint egy bomba robban és mintha a teste és lelke külön válna ami elkezd rohanni D'aleikohoz legközelebb található felé ami jelen esetben Maddox ám mielőtt az árny D'aleiko elérné a fiút az semmivé válik és az igazi D'aleiko térdrerogyva liheg. Ekkora energiát még nem fékezett meg soha és most még az a csoda, hogy egyáltalán eszméleténél van. De látszik rajta, hogy nagyon kikészült.*
    Maddox Rivery
    Maddox Rivery

Témanyitás by Maddox Rivery on Szomb. Dec. 14, 2013 11:30 pm

- Nem tudom, hogy én erre képes vagyok e rögtön, de meglátjuk... * mondom, majd már épp nekikezdenék megint, mikor a srác elmeséli nála hogy is alakul ez ki. Hihetetlen energiákat mozgat meg, és szó szernt az indulatoktól szinte sugárzik. Hát igen,  van aki annyira mélyen elássa magában, hogy a felszabadult erőket egyszerre képes csak kiengedni. És nála úgy látom pont ilyen helyzet van. Az energialöket felém repül. Kezem keresztbe teszem magam előtt, mint egy pajzsot, úgy várom a becsapódást, azonban hiába minden rákészülésem, a találkozás elmarad. Helyette kapok egy fiút ,aki kábé félig hulla, úgy térdel a füvön. *
    - Hidd el, a lehetőség a bosszúra nagyon hamar el fog jönni. Most pedig gyere, egy lebetegedett nekromantával mit kezd a világ? * mondom, majd elé lépek, lehajolok, és a kezéért nyúlok. Hiszen mégis csak egy ház, egy csapat vagyunk. *
    - Hova vigyelek?
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Szomb. Dec. 14, 2013 11:51 pm

* Amikor kitör belőle az elfolytott harag és düh, elveszti pár másodpercre az irányítást ám még időben sikerül visszaszereznie ahhoz, hogy ne nyírja ki vele a fiút. Ám utána féltérdre esik.* - Vissza a házba a fiú hálóba. Képtelen vagyok most további energia áramoltatásra. Ha nem tudom időben szétoszlatni te most halott lennél. Én meg végkimerültségben estem volna össze. Majd legközelebb folytatjuk. Csak a démonos dolgot igyekezzünk ne fel hozni. Mert az évezredes dühöt és szenvedést hoz fel. nálam. * mondja és elfogadja a srác kezét és rátámaszkodva elindul vele befelé. *

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Csüt. Nov. 21, 2019 2:27 pm