Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

2 posters

    Az Angyal és a Démon

    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Az Angyal és a Démon Empty Az Angyal és a Démon

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Pént. Aug. 09, 2013 7:39 pm


    // Ez a történet 27.-én játszódik ^^ //

    *Furcsa ez a hely. Fyron egy olyan hely ahova nem igazán jöhetne be külsős... Utoljára tavaly voltam itt és azt hiszem Jessica volt éppen az ispotályban. Emlékszem rá.. nem tudom nem el felejteni. Patric elutazott és visszajön majd. Tudok, róla csak félek és aggódok. azt, hogy ez a legbiztonságosabb hely, azért ez még is van benne valami, de egyébként néhány dolgot nem fogok tudni érteni.. de majd úgyis fogok kérdezni és remélem, megkapom rá a választ. Az éjszaka nem igazán tudtam aludni szokás szerint a meleg miatt: Egyrészt amilyen meleg van, nem vagyok képes.. Ráadásul rémálmok is vannak bár azt könnyedén megoldottam. Bájitallal.. de hát ez az egyetlen megoldás. Szóval.. a tanévet ugyan várom már, de ezzel kapcsolatban nem is tudom Patricnek mi az elképzelése: Végül is ugye első sorban, hogy itt legyek mellette.. ez nekem is fontos lenne, de közben jól is szeretném érezni magam.  Már tanulmányoztam Roxfortot és a tanszereket is be kéne szereznem.. De az majd ráér. Jelenleg a vendégszobában vagyok, azt hiszem.. Felöltöztem és úgy hiszem jól kéne lassan éreznem magam. Mi van, ha nem fogom tudni? Kíváncsian várom mi fog kisülni az egészből, mert egyszerűen nem tudom.. mert át láthatatlan az egész dolog. Közben elindítok egy zenét: Jennifer Lopez feat Pitbull – Live it up. Nyári vidám zene, és igyekszem, jó kedvű lenni már amennyire ebben a nehéz időszakban lehet. Felvettem ma egy fehér virágos ruhát és összefogtam a hajam. Egy papucsot is vettem fel hozzá még pedig fehéret. Nem bírom a nadrágot..   Fura az akadémián és a kutyám jelenleg nem bírja a meleget ő sem. Adtam neki most vizet aztán a gyomrom is jelez.* - Nyughassál már..*Mondom a hasamnak.. majd valamikor kéne enni is.. de egyelőre nem bírok. Idegességtől, Nyugtalanságtól vagy csak a melegtől.. De nem tudok.. visszaülök az ágyra és elindítom a laptopomat. Mostanában kénytelen vagyok filmezéssel eltölteni az időt, bár éppen elég jelenetet látok Beliartól.. ha eljön az idő úgy is visszakapja. A Vendégszobába kinyitottam az ablakot is legyen valami levegő.. Nem mozdulok most sehová.*


    A hozzászólást Elizabeth Quenell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 10, 2013 10:52 am-kor.
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Az Angyal és a Démon Empty Re: Az Angyal és a Démon

    Témanyitás by Jesmon Helar Pént. Aug. 09, 2013 9:12 pm

    *A Cameos igazgatója szokásos, lassú lépteivel halad lefelé a lépcsőn a Toronybéli szobájából. A vendégszobák felé tart, hogy megnézze, minden rendben van-e Elizabethel. Örül, hogy legalább ezt a dolgot elintézték... egyelőre. Az éjszaka folyamán megcsinálták az összes védővarázslatot a szoba köré, s mondanom sem kell, hogy Jesmonnak emiatt nem sok alvás jutott a mai napra. Meg is látszik rajta egy kissé, de nem túlzottan - gyakran megesik vele, hozzászokott. A délelőttöt a varázslatok ellenőrzésével töltötte, majd azzal, hogy gondoskodjon az Elizabeth Fyron-beli tartózkodásához szükséges többi intézkedésről is. Szóval, minden készen áll ahhoz, hogy a lány akár hónapokig vagy évekig is itt maradhasson, bár a különórái még szervezés alatt állnak. Jesmon is fog vele foglalkozni, valószínűleg történelemre tanítja majd. Így hát elmondhatjuk, hogy rekordidő alatt sikerült megoldani - ha csak ideiglenesen is - ezt a problémát. De még ha csak ennyi lenne a baj! Ha nem lenne még jópár dolog, amiért az ősdémon aggódhat... De sajnos van. Nem csak Michael - bár valóban az tekinthető a legégetőbb problémának. Van más is, természetesen. Hogy is ne lenne... Furcsa lenne, ha Jesmon élete akár egy percig is unalmas lenne. De most nem szeretne ilyesmiken gondolkozni, inkább kicsit megszaporázza lépteit, s így hamarosan oda is ér a vendégszobákhoz, ahol megáll Elizabeth ajtaja előtt, majd halkan, de hallhatóan bekopog, s illedelmesen várja a választ. Nem tervez sokáig maradni, csak megkérdezi a lányt, minden rendben van-e, ellenőrzi a varázslatokat, és esetleg egy kicsit elbeszélgethetnek. Hisz ki tudja, mennyi ideig lesz itt, s mennyi időt töltenek majd együtt. Bár már hallottak egymásról, jobb, ha személyesen is megismerik kicsit a másikat.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Az Angyal és a Démon Empty Re: Az Angyal és a Démon

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Pént. Aug. 09, 2013 9:38 pm

    *Igyekszem nem olyan feltűnést csinálni, de jelen pillanatban ez megy a legkevésbé. Csak megőrzöm a hidegvérem.  Rengeteg gondolat fut végig az agyamon így azt sem tudom, hogy hol kezdjem. A gyűrűs témát most azt hagyom, az érdekel a legkevésbé, viszont akár hányszor lefekszem, mindig eszembe jut apa is és azért már jó lenne hallani akár mentálos kapcsolatban is. Lassan ennem is kéne, szóval a diákkonyhát kéne megkeresnem. Ha jól emlékszem Patriccel egyszer ott voltam.  Bár msot filmezek, aztán később meglátom. Amikor indítanám a másnaposokat, mert azt nézek kopogást hallok. Felvonom a szemöldökömet még is ki lehet az..  félre teszem a gépet az ágyra Arthur is felfigyel, majd az ajtóhoz sétálok és megfogom a kilincset, majd nemes egyszerűséggel kinyitom azt. Egy férfi áll az ajtó előtt és végig nézek rajta.* - Jó napot!*Köszönök Illedelmesen, majd félre állok, hogy bejöjjön. Nem is tudom, mit mondhatnék hirtelen.. Biztosan ő is benne van ebben az egész dologban viszont mindenképpen meg fogom neki is köszönni. Különben is jó megismerni másokat is és amúgy is szimpatikus is elsőre, pedig mostanában bizonytalan vagyok több dologban, amihez semmi kétség nem kell.* - Bocsánat, csak nem tudom hogyan köszönjek hirtelen, hozzászoktam ahhoz, hogy Patricet is és Sergejt is tegezem és elnézést a sok beszédért..*Mondom zavaromban, mert tényleg kicsit meg vagyok szeppenve. Nem tudom meddig leszek itt.. ameddig apa ki nem szabadul avagy Roxfort kezdésig, de mindenesetre van még néhány hetem dönteni a dolgokról és nyílván sokak érdekében kell a biztonság. Apa is azt szeretné, hogy ne pattogjak így azt hiszem maradok a fenekemen.* - Remélem a kutya nem baj a vendégszobában. Arthurnak hívják.. még játékos, de szeretni való.*Mondom Jesmonnak, aztán végre sikerül elhallgatnom akkor hagyom a férfit is szóhoz jutni. Sóhajtok egyet, nem tehetek róla, hogy ilyen vagyok mostanában.. talán egészen eddig nem voltam ennyire felkészülve, mint most.*
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Az Angyal és a Démon Empty Re: Az Angyal és a Démon

    Témanyitás by Jesmon Helar Szomb. Aug. 10, 2013 1:30 pm

    *A kopogásra hamarosan válasz is érkezik, Elizabeth nyit ajtót, ahogyan az várható volt. Jesmon kiválasztja a lehető legkedvesebb mosolyt, amit az ő érzelemkifejezési skáláján lehet találni, s így üdvözli a lányt. Hagyja, hadd beszélje ki magát, közben pedig belép a szobába s becsukja maguk mögött az ajtót. Érdeklődve körbetekint a helyiségben, de szerencsére nem talál semmi feltűnőt - és nem a lány személyes holmijaira koncentrál, csupán a jelekre, amik alapján feltételezhetné, hogy nem működik az egyik bűbáj. De úgy tűnik, minden rendben. Mikor Elizabeth befejezi mondandóját, Jesmon ismét mosolyogva ránéz.* - Semmi baj, nyugodtan maradhat. *Pillant a kutyára, majd ismét vissza a lányra.* - Engedd meg, hogy bemutatkozzam... Jesmon Helar vagyok, a Cameos házvezetője. Patrictől már talán hallottál rólam. Az én ötletem volt, hogy hozzunk ide, remélem nem okoz neked túl nagy gondot. *Magyarázza, miközben szórakozottan körbesétál a szobában, alaposan megvizsgálva a falakat. Azonban pár lépés után megtorpan, és mégis a lány felé fordul.* - Elnézést a vizsgálatért, csupán a védővarázslatokat ellenőrzöm... Remélem, megérted. Szükségesek voltak. De ne aggódj, nem fognak kellemetlenséget okozni. *A megfigyelőrendszerről, ami szintén be van építve, nem szól egy szót sem, felesleges, hogy tudjon róla. Ráadásul az ez által készült felvételeket csak Patric és ő látják, de természetesen nem figyelik a nap huszonnégy órájában, csak akkor fogják használatba venni, ha valami olyasmi történik. Tehát Jesmon körbejárja a szobát, majd miután végzett, leül az egyik székre, s ismét a lányra pillant.* - Nyugodtan tegezhetsz, elvégre nem vagy a diákom. *Mosolyog rá halványan ismét. Aztán kissé elkomolyodva folytatja.* - Sajnálom, ami Michaellel történt. Hidd el, ki fogják szabadítani... *Mondja, szándékosan nem említve azt a tényt, hogy ebben neki is igen nagy része lesz. Minél kevesebben tudnak róla, annál jobb.* - Addig azonban jobban szeretnénk, ha itt maradnál... Ugye megérted? Sokan aggódnak érted, és Michael sem örülne, hogyha mire feljön, téged nem találna sehol. *Magyarázza teljesen komolyan, elvégre attól, hogy Elizabeth fiatal, nem kell vele úgy beszélni, mint egy gyerekkel. Abból, amennyit az ősdémon tud róla, leszűrte, hogy kifejezetten okos és értelmes, így hát semmi oka rá, hogy leegyszerűsítse, vagy cukormázba burkolja a mondanivalóját. Bár, ha jobban belegondolunk, senkivel sem szokott hasonlóképpen beszélni. Ebben persze az is szerepet játszik, hogy nagyon ritkán kerül kisebb gyerekek közelébe...*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Az Angyal és a Démon Empty Re: Az Angyal és a Démon

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Szomb. Aug. 10, 2013 6:33 pm

    *Vagy minden változik vagy semmi. Persze semmi sem maradhat örökkön örökké. Ahogy kinyitja, az ajtót végig néz a férfin és haloványan elmosolyodik. Először persze nem tudja, mit mondjon, aztán zavarában sokat kezd el beszélni majd természetesen végül is leül. Figyeli, ahogyan körbe nézelődik, és sejti ám, hogy mit les Jesmon. Szimpatikus neki a férfi és persze, hogy démon! Elizabeth mit várhatott. Végül is démonok között érzi magát a legjobban. Aztán amikor bemutatkozik, mosolyog rá és érdeklődve nézi a férfit. Hagyja, hogy végig mondja, amit kell, hiszen nyílván meg is tudják ismerni egymást ráadásul, Elizabeth túl korán érett meg a dolgokhoz így meg is érzi a felnőttek beszédét. Csak ismételten elmosolyodik zavartan a vizsgálatnál, de csak pislog a lány.* - Az ilyenek nem zavarnak, de ha a fejembe mászkálnak azok annál inkább… *Jegyzi meg kicsit ingerülten, de ilyenkor csak Beliarra gondol.* - Elnézést, csak van egy démon, aki szeret, naphosszat a fejembe turkálni azt hiszi eltudok így bármit mondani, de eddig nem válaszoltam neki. Helyette kapom a rémálmokat tőle.*Mondja a férfinak, de azt, hogy a suliba nem tud bejönni az egy dolog legalább ezt megcsinálták. Aztán a tegeződésre elmosolyodik, de egyébként meg tiszteli Jesmont, mert sejti ám azt, hogy nem egy fiatal démonról van szó.* - Még lehetek.*Kaccsint és igen ebben biztosak vagyunk, hiszen jöhet még ide Fyronba. Aztán a Michaeles dologra csak pislog és nyel egyet. Azt, hogy-hogyan és mikor ő sem tudja, de már jó lenne, ha itt lenne az apja.* - Ja, úgy ahogy az-az őrült makacs arkangyal lement a pokolba.. na ha az is ilyen lesz, akkor frankó.. Egyébként én is és hidd el ha meg lehetne változtatni a jelenlegi helyzetet…*Sóhajt, mert azért most is hiányzik neki még ha nem is említi. Patricnél, meg tudja vissza fog jönni és a gondok ellenére lassan jó lenne valamit ki találni, mert kezd unatkozni is. Aztán felvonja a szemöldökét a sehol hangsúlynál, majd feláll, és az ablakhoz sétál.* - Azt még megértem, hogy Lucifer azért keresne, mert megszöktem, de szerintem van még valami csak Patric nem akarja elmondani, amit még mindig nem értek, de hagyjuk. Megértem persze ne aggódj. Patric is szeretne a közelébe látni szóval ezt is megértem, de év közben a taníttatásom hogy lesz? Mert részben Roxfortba szeretnék menni, de mehetek jövőre is. Viszont a suliból már apa ki íratott, mert mondjuk említettem neki, hogy nem bírtam az iramot a gondok miatt és apa miatt is rettenetesen aggódtam, hogy baj lesz részben Pat eltűnése miatt.*Sóhajt és megfordul, majd a férfire néz. Valóban nem egy átlagos gyerekkel van dolga Jesmonnal hiszen végül is majdnem felnőttként viselkedik a lány és megérti nagyon a dolgokat, persze amiken át ment meg most a Luciferes dolog és az apjáért bármit megtenne, de nem csak érte hanem akiben megbízik, megbízhat..* - Egyébként, meg az iskolán belül egyedül fogok közlekedni ha szeretnék elmenni valahova például úszni vagy ennivalót csinálni vagy csak szimplán ha rajzolni támad kedvem…*Érdeklődik Jesmon felől és igen ezekre is kíváncsi, ám nagyon.*
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Az Angyal és a Démon Empty Re: Az Angyal és a Démon

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Aug. 12, 2013 8:01 pm

    *A démonos dologra Jesmon összevonja a szemöldökét, és kérdőn a lányra pillant.* - Micsoda? Tud erről valaki? *Kérdi kissé előrehajolva. Aggasztó, hogy a lány csak így, mellékesen említi meg, mintha semmit sem számítana a dolog.* - Hogy hívják? És mit akar megtudni? *Kérdezget tovább, most félretéve az udvariaskodást. Hát, ezek szerint Elizabeth mégsem nőtt fel annyira, mint gondolta, de sebaj. A lényeg, hogy kiderült. Komolyabb dolog, mint ahogy azt a kislány felfogja, de mindegy. Még jó, hogy megemlítette. Ekkor ugyebár a tegeződésre terelődik a szó, mire Jesmon elmosolyodik.* - Bizony. Akkor a tanórákon kénytelen leszel majd magázni. *Mosolyog a lányra, majd ismét témát váltanak. Ahogy a másik az arkangyalra, azaz Gabrielre céloz, Jesmon először felvonja a szemöldökét, majd halványan mosolyogva megcsóválja a fejét.* - Ez némileg jobban meg lesz szervezve, ne izgulj. *Továbbra sem említi, hogy ki által, természetesen nem kell tudnia erről egy gyereknek. Aztán jönnek a kérdések, amiket Jesmon türelmesen végighallgat, hátradőlve a széken.* - Igen, így szemmel tudnak tartani. *Bólint, majd folytatja.* - Úgy gondoltuk, a tanárok magánórákat adhatnának neked. Köztük én is. Aztán, ha Michael visszatért, természetesen elmehetsz Roxfortba. *Magyarázza a lánynak továbbra is komolyan, de azért halvány mosollyal. A következő kérdésre is azonnal válaszol.* - Igen, bárhova elmehetsz az iskola területén belül, de biztosan lesz majd néhány segítőkész diák, aki elszórakoztat. *Mondja, mivel nem biztos benne, hogy Elizabeth örülne neki, ha rájönne, állandó felügyelet alatt fog állni. Inkább fogalmazzuk meg burkoltabban a dolgokat. Elvégre, ebből nem lehet semmi baj.* - És mondd csak, eddig hogy tetszik a hely? Körbenéztél már? *Kérdez rá, ismét mosolyogva.* - Ha bármire szükséged van, a szobámat a Tornyoknál találod. *Teszi hozzá, jelezve, hogy Elizabeth bármikor bekopoghat hozzá. Jesmon is megpróbál majd minél jobban figyelni a lányra, már amennyire bokros teendői közt időt tud rá szakítani. Ami, lássuk be, nem lesz egy könnyű feladat. Jót fog tenni az az egy hét nyaralás, feltéve, ha nem idegeskedi végig. De ez nem valószínű. Elvégre Rebeccával lesz ott... Kettesben.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Az Angyal és a Démon Empty Re: Az Angyal és a Démon

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Kedd Aug. 13, 2013 2:24 pm

    *Először nem is tudta mit mondjon. Aztán meg rájött, de nem baj. Legalább tudta pontosan azt, hogy Sergejen kívül másban is megbízhat. Bár Beliar idegesítése és a rémálmok eléggé aggasztóak és néha ezért nem tud aludni és hiába volt Sergej megnyugtatása egyszerűen félt lecsukni a szemét. Jesmonra nézve lassan bólint.* - Sergej, mert a második napon amikor hozzá kerültem valahogy Beliar befészkelte magát a fejemben.. kedve szerint kínoz rémálmokkal és nem ez az első eset. Patricet meg lehet kérdezni, de az nem rémálmos sztori volt nem is szeretnék rá emlékezni..*Mondja a férfinek és valóban az rosszabb emlék volt a szökés előtt, de Beliar addig nem fog megnyugodni amíg Elizabeth meg nem kerül.* - Nem-nem mondtam semmit Beliarnak, pedig próbálkozott azzal is, hogy Sergej ellen fordítson csak nem jött össze.*Sóhajt és valóban volt ilyen próbálkozása a démonnak, de a lány így is hajthatatlan. Nem egyáltalán nem felelt semmit neki és természetesen ha rátalál Beliar akkor mindennek vége.. Aztán másra terelődik a szó és az órákról beszélnek.* - Tudok különbséget tenni a kettő felől, de van egy kérdésem. Van egy rajztanárom azzal mi legyen? Egyik napról a másikra eltűntem ő sem tud semmit és igazából szeretném folytatni a rajzot is a tanév közben ha az iskolát nem hagyhatom el és ez lehetséges, hogy ő tanítson. Megbízható és okos nő.*Tesz fel egy komoly kérdést, mert ők tényleg úgy próbálnak segíteni a lányon, hogy nem mindegy ám ki tud a biztonságáról. Ezt Elizabeth meg is érti. Aztán Gabrieles témára csak szusszant és igen az nap megkereste az álmában és el is küldte a férfit melegebb éghajlatra, hogy lehetett ilyen felellőtlen. Lehet nem kellett volna megpofozni, de Gabriel arkangyalról van szó aki makacskodik és játszotta a hőst.* - Örülök neki.*Mondja Jesmonnak és jó lenne ha ezt a témát lezárnák röviden.* - Azért kíváncsi leszek ezekre az órákra, bár a többieknek fel fog tűnni egy fiatal jelenléte. Benézhetek azért majd egy rendes tanórába is?*Csillognak a szemei és igen kíváncsi a nagyok órájára. Amit tanulnak, de lehet nem fog tetszeni neki. Aztán kérdezi hogyan közlekedhet majd felvonja a szemöldökét.* - Segítőkész = Vigyázással. Értem én a dolgokat nem kell aggódni.*Válaszolja a férfinek és valóban szereti ha normálisan beszélnek vele mármint megértse ezt a dolgokat. Így is úgy is leesik neki egyébként meg Elizabeth nem is érzi magát úgy, hogy a korosztályába tartozna. Mintha egy felnőtt kislány testbe rekedt volna.* - Egyedül ha jól emlékszem az ispotályt, meg a diákkonyhába tudnék eltalálni. Egyébként meg szép hely. Itt mindig történik valami, de egyébként meg biztos vagyok benne, hogy gyakran elfogok tévedni. Valamilyen térkép nincsen az iskolához vagy csak úgy hirtelen meg fogok bármit találni?*Teszi fel a kérdést és pillant csillogó szemekkel Jesmonra. Mondjuk a lány mindig is szerette felfedezni az új helyeket ez most is így lesz. Szóval valószínű, hogy el fog indulni felfedezni a helyet.* - Köszönöm. *Mondja mosolyogva és őszintén. Valahogy úgy érzi, hogy Jesmon más.* - Mit tanít?*Teszi fel a kérdést érdeklődve azért még is szeretné meg ismerni a férfit.* - Amúgy meg, Fyron hasonlít kicsit Roxforthoz.*Mondja a férfinek mosolyogva majd leül az ágyra.*
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Az Angyal és a Démon Empty Re: Az Angyal és a Démon

    Témanyitás by Jesmon Helar Pént. Aug. 16, 2013 9:09 pm

    *A Beliarral kapcsolatos esetet hallván csak fáradtan sóhajt egyet. Hát még ez is? Még ezzel is kell foglalkoznia? Nem hagyhatja, hogy az az eszement egy ártatlan kislányt kínozzon rémálmokkal... Bár semmi kedve vele találkozni, úgyis tudja, hogy nincs más lehetősége, meg kell keresnie. Jobb, ha beletörődik, mert úgyis tudja, nem fogja feldolgozni azt, hogy Elizabeth szenved, miközben ő tehetne ez ellen. Az nem Jesmon lenne. A következő szavakra csak lassan bólint egyet, de mást nem reagál - már tud mindent, ami szükséges. Ilyenkor szégyelli magát az összes többi démon helyett is. Egy ártatlan kislányt? Rémálmokkal? Undorító, gerinctelen módszer. Ez nem maradhat így. Aztán a tanórák felé terelődik a szó, s Jesmon ismét kap egy kérdést, amin először pár másodpercig elgondolkozik.* - Megoldható, hogy ide jöjjön, és itt tanítson, ha ez mindkettőtöknek megfelel. Csak előbb add meg kérlek a nevét és a címét, majd beszélek vele. *Mondja mosolyogva, mert hát ez mégsem egy börtön, vagy mi a fene, ha Lizzy továbbra is rajzot akar tanulni, miért ne tehetné meg? Bár itt is van rajztanár, de ha ő már megszokta és megszerette a sajátját, akár ide is jöhet. Már ha maga a tanár is beleegyezik. Qarin nincsen túl messze. Aztán ismét egy kérdés érkezik, mire Jesmon elmosolyodik, ezúttal szélesebben.* - Természetesen. Ha kíváncsi vagy rá. *Felel, és valóban, fel fog tűnni a diákoknak, hogy egy fiatalabb lány is van közöttük, de Jesmon nem hiszi, hogy nagyon meg fognak lepődni. Történt már itt furcsább dolog is. Majd maximum megkérdik Lizzytől, hogy mi járatban errefelé. A következő szavakra ismét megjelenik egy mosoly az arcán. Úgy tűnik, Elizabethnél nem könnyű félrebeszélni.* - Nos, igen. Mondhatjuk így is. Remélem, nem gond. Ha valamelyikükkel nagyon nem bírsz, csak szólj. *Teszi még hozzá, mert ez még mindig nem egy börtön, nem kell olyanokkal lennie, akikkel nem szeretne. A lány következő mondataira halkan felnevet.* - Biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb belejössz. Térképünk az sajnos nincs, legalábbis nem tudok róla, de lehet, hogy valamelyik diák már készített. Eltévedni túlzottan nem tudsz, legalábbis kevés csontvázzal találkoztam a folyosókon az elmúlt időben. *Mosolyog a lányra, természetesen csak viccelődik - mert hát bármennyire is nem használja, azért van humorérzéke. A következő kérdésre már komolyabban válaszol.* - Történelmet, démon nyelvet és franciát... jelenleg. *Igen, lehet, hogy ez jövőre változni fog, bár még semmi sem dőlt el. Lehet, hogy minden marad majd a régiben.* - Igen, valóban hasonlít. Én is jártam ott, sőt, tanítottam is. Még nagyon régen... Az alapítás után nemsokkal. Szép hely. Nem is tudom, melyik iskola tetszik jobban. Bár a Szigettel szemben kicsit elfogult vagyok... *Pillant ki mosolyogva az ablakon. Kicsit? Jesmon, hahó, ha nem tűnt volna fel, ezért tettél látogatást Lucifernél... Idióta ősdémon.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Az Angyal és a Démon Empty Re: Az Angyal és a Démon

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Szomb. Aug. 17, 2013 6:39 pm

    *Sergej tudta, csak hiszen ő hallotta, ha éjszakánként azt, hogy sikítok. Nagyon rosszat álmodtam sokszor olyanokat, hogy látom, ahogy apába hasít egy baltát.. a hátába és én nem tehetek semmit. Nem tehetek semmit és ezáltal olyan gyengének érzem magam ráadásul többször felhozta, hogy ne bízzak Sergejben, mert egy Démonnal praktált le ráadásul még Patricet is be akarta ide venni, de az akaraterőm erős annyira, hogy tudom, nem vernének át. Aztán a rajztanáromról beszélek, és igen ragaszkodom Natasházo és teljesen megbízható. Elmosolyodok és le is írom a nevét meg a címét. Egy kisebb galériát vezet a városban a férfi hallhatott róla tehát mindenképpen őt szeretném. Ragaszkodok hozzá, mert még is lesz valaki, aki a közelemben van és teljesen ismer.. nem tényleg nem egy börtön, hanem egy iskola ahol tanulni lehet, bár mondjuk, fiatal vagyok, de szerintem annyira nem gáz. Vagy is végül is annyiban igen, hogy aprócska vagyok az idősek között, de velük tudok a legjobban kijönni. Barátaimmal továbbra is tartom a kapcsolatot, de csak ritkábban beszélgetek velük mostanában szinte semmit, mert azért nem kéne tudniuk arról, hogy Fyronban vagyok. Az órákra terelődik a szó, amire elmosolyodok, hiszen még is kíváncsi vagyok, mennyivel különbözik egy magasabb fokú suli Roxforttól. Na, jó a változatosság.* - Feltűnő lesz a többieknek, ha egyszer bemegyek órára.*Mondom Jesmonnak gondolkozva, de nem zavar.* - ne aggódj, mindenképpen szólok, bár elméletileg nem vagyok az a típus, aki nem jön ki senkivel, mert mindenkivel meg lehet találni a közös pontot csak keresni és kutakodni kell. Mindenkiben van valami jó és szép, amit szeretni lehet.*Mondom a férfinek, ami igaz is hiszen lehet olyan, hogy nem jön ki a másikkal egy ember, de akkor sem kell elítélni hanem próbálkozni. Végtére is csak így lehetünk valakik. Jesmon ha megkérdezi ő benne mit látok elsőre: Jó lélek, aki segít másokon és nem olyan démon, mint például Beliar. Vakon megbízok benne és valamiért, ha most ő is bajba kerülne, ami tudjuk nem fog megtörténni, de ha még is segítenék neki. Azt hiszem nem most fogunk találkozni utoljára. Ezt érzem is és tudom is. Sóhajtok egyet és halványan elmosolyodom. Jó hallgatni Jesmont és örülök annak tényleg, hogy megismerhetem. Történelemre felcsillan a szemem.* - Történelem mindig is érdekelt. Szeretek régi típusú könyveket olvasni vagy meg tudni néhány dolgot Hitlerről.. érdekelnek, a németek gyakran kutakodom és olvasgatok sok mindent és elméletileg olyan gyerek vagyok, aki első olvasásra megjegyez mindent. Nem tehetek róla ez néha átok is és áldás is.*Mondom a férfinak és valóban elég sokat szoktam olvasni és megjegyzek mindent, amit látok vagy hallok. Szóval végtére is félig meddig lehetek okos gyerek.* - Lenne egy kérdésem. Szeretném megtanulni a démon nyelvet már csak azért is, mert tudod, megértsem a démonokat.. Meg ez által lehet több meglepetést okozni nekik, ha esetleg démon nyelven beszélnének, lásd Beliar.. bár amikor nem hagy békén akkor szimplán valamit folyton kántál és nem tudom mi az.*Sóhajtok és nézek Jesmonra és amúgy is kíváncsi vagyok, milyen a nyelv felépítése legalább tanulok valami újat. Ahogy hallgatom, hogy járt ott és tanított elmosolyodom.* - Akkor gondolom, sokkal különbözik a suli ettől tanítás szempontból. Már, mint magasabb fokú és a diákok még rosszabbak. Vagy annyira nem?*Ha bár velem lehet, nem lehet gond, de ki tudja.. Végtére is még ártatlan kislány vagyok, aki nem néz ki senki semmit belőlem. Nem tehetek róla ezzel az adottsággal áldott meg a mennyei atyánk.* - Elfogult? Lucifer miatt?*Majd az ajkamra harapok nem szeretnék rögtön közvetlen és nyílt lenni, de nem hagyhattam ki a kérdést ez valahogy szimplán ki jött.* - Elnézést csupán kicsit kotnyeleskedem és nem úgy gondoltam a kérdést. Úgy értettem, hogy Miért vagy elfogult a sziget miatt..*Kérdezek rá normálisan és valóban nem tehetek arról, hogy ilyen vagyok. Aztán még az év közbenre kéne valamit kitalálnom a táncot magamtól kéne folytatni meg segíteni amiben tudok bár Patric biztosan kijelenté, hogy maradjak a fenekemen. Csak hát nem tudok én sem tétlenül ülni hiszen muszáj nekem is segítenem valahogy abban, hogy apa kiszabaduljon. Ráadásul milyen állapotba fog kerülni ki tudja.. nagyon akarom hallani a hangját és hiányzik egyre jobban. Kicsit elszomorodok, de csak mert apára gondoltam, de nem kell megijedni Jesmonnak semmi bajom nincsen. Ilyenkor csupán filozofálok rajta egy sort.* - Régebb óta vagy a szigeten igaz?*Nézek rá mihelyst összeszedem magam hiszen apán kívül más témánk is van és bizony nem csak vele foglalkozok, de azért nagyon itt van a fejemben. Éld, úgy a minden napot mintha az lenne az utolsó. Kb én is ezt teszem, de nem tudom, meddig vagyok képes eltűrni ezt az egészet. Bár lenne még valami érdekes ebben az iskolában.. azon kívül, hogy próbálják kiszabadítani Lucifer karmából apát..Biztosan fog neki örülni ha ez az egész kiderül, de addig úgyse fog semmi érdekes történni. Szürke sima hétköznapok bár jó lesz itt azért.*
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Az Angyal és a Démon Empty Re: Az Angyal és a Démon

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Aug. 19, 2013 9:40 pm

    *Valóban, mintha már hallotta volna a rajztanár nevét valahol, de mivel nincs sok ideje művelődésre, nem igazán tudja beazonosítani. Természetesen sejti, hogy Qarinban lehetett, de azon sem lepődne meg, ha már régebbről ismerné. Jesmonnál minden előfordulhat. Szóval elteszi a címet a zakója zsebébe, s magában eldönti, hogy minél hamarabb felkeresi. Kissé felsűrűsödtek mostanában a tennivalói, de semmi gond, hozzászokott már. Aztán beszélgetnek még a Fyronbeli órákról egy darabig. Elizabeth szavaira arról, hogy mindenkiben van valami szép, az ősdémon vonásaira egy halvány, de őszinte mosoly ül ki.* - Igen, ebben teljesen igazad van. Csak van, aki nem szeretné, hogy meglásd benne. *Teszi hozzá.* - Azért csak szólj, ha gond van. *Fejezi be a témát, ismét egy mosollyal, majd tovább is haladnak. A történelemre terelődik a szó, s Jesmon ezúttal nem állja meg egy halk nevetés nélkül.* - Hitlerről csak annyit, hogy pont annyira őrült volt, mint amilyennek gondolják. A halálával kapcsolatban azonban tudnék olyan részletekkel szolgálni, amik meglepnének... *Mondja, sokatmondó tekintetet vetve kifelé az ablakon. Na igen, ez az ősdémon némileg többet tud a történelem nagy alakjairól, mint az egészséges lenne. A tanórái is eltérnek kissé a megszokott tantervekben leírtaktól.* - Nocsak, mikor lenne ez átok? *Mosolyog a lányra.* - Szerintem inkább szerencse. Sokan vannak, akiknek ez lenne a legnagyobb ajándék. *Fejti ki a véleményét, s valóban nem érti, miért jelenthetne egy ilyen tulajdonság hátrányt. Aztán a démon nyelvről is esik szó, mire Jesmon bólint egyet.* - Persze, ha szeretnéd. Annyira nem bonyolult, mint amennyire elsőre hallatszik. *Na igen, Lucifer nem szereti túlbonyolítani a dolgokat. A következő kérdésre először kissé felvonja a szemöldökét, majd a helyesbítést hallva végül ismét megejt egy mosolyt.* - Nos, elég egyszerű. Ez a hely... Az utolsó a Földön, ahol ennyire tisztán és sértetlenül maradt meg a mágia. Nem létezik több hasonló. Hát, ezért. És mert mostmár ez az otthonom, úgymond. *Fejezi be végül. Ő a maga részéről nem kíván többet hozzáfűzni, a legtöbben ismerik száműzetésének rövid, sokszor elferdített történetét. Minden esetre nem szándékozik egy kislányt felvilágosítani a rideg és kegyetlen igazságról. Látja, hogy Lizzy mintha kissé elszomorodna, de nem kérdez rá, miért. Elvégre van rá elég oka.* - Jelenleg körülbelül egy éve, de jártam már itt korábban is. *Válaszol a következő kérdésre, majd az órájára pillant.* - Bocsáss meg, de nekem most mennem kell. Még nagyon sok a dolgom. *Áll fel, s rögtön el is indul az ajtó felé.* - Ha szükséged van bármire, tudod, hol találod a szobám. *Mosolyog még egyszer a lányra.* - További szép napot! *Int egyet, majd távozik az ajtón, szokásához híven meg sem érintve a kilincset. Nem nagyképűség, csak egyszerűen már észre sem veszi.*

    Ajánlott tartalom


    Az Angyal és a Démon Empty Re: Az Angyal és a Démon

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 7:22 pm