Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Dark City

Joyce Fleming
    .::Diák::.

Dark City - Page 2 Empty Re: Dark City

Témanyitás by Joyce Fleming on Hétf. Júl. 29, 2013 11:17 pm

*A császár kérdésére felvonja a szemöldökét.* - Nem, sajnos akkoriban elég rosszul állt a sárkányok szénája. Bujkálniuk kellett, hogy ne fedezzék fel őket a humanoid fajok *húzza el a száját. Na nem olyan hülye ám, hogy bevallja, hogy hoppá, ő egy démon amúgy. Aztán némán figyeli, ahogy megáldják a gyűrűket, a lövésekre pedig beindulnak benne a gyilkos ösztönök. A császár kérésének eleget téve, felugrik a helyéről, és a trónbitorlóra néz.* - Na, azt már nem r*****kám! Előbb velem állj ki! *vicsorodik el, majd egy hatalmas farkas bőrébe bújva megrohamozza Cathlint. Igyekszik elugrani a lövések elől, és ha meg tudja annyira közelíteni a nőt, akkor rávetődik. Ha ez is összejön neki, akkor pedig nemes egyszerűséggel megpróbálja átharapni a csaj torkát. Közben magában puffog, hogy már megint beleavatkoztak a dolgaiba. Ha pedig nem sikerül rávetni magát a nőre, akkor sólyom alakot öltve támad rá. *

Hogy ki is Joyce Fleming? Mephistopheles Elwar hatodik s egyben legkisebb gyermeke. A makacsságát az apjától örökölte, így nem csoda, hogy nem hatnak rá az észérvek. Fiatal kora ellenére nagyon jó harcos és kém. Kegyetlen zsoldos, akit nem érdekel más, minthogy a munkaadói elégedettek legyenek.  Kik a megbízói? Legyen alvilági, vagy földi démon, ha jól megfizetik, akkor mindenre képes. Jó, talán nem mindenre. A saját fajtársait csak akkor gyilkolja le, ha személyes sérelem is áll a dolog mögött. Imád parancsolgatni, ezért aztán sokan beképzelt libának könyvelik el. Nagyon érdeklődik a fekete mágia iránt, rengeteg könyve van erről, és mindegyiket nyolcezer lakat és védőbűbáj alatt véd. A természetet utálja, a sólymát is csak a munkája miatt viseli el. Nincsenek barátai. Nem is szorul rájuk. Meg persze ki tudná elviselni? Te megpróbálod? Vigyázz, egy ballépés és az életeddel fizetsz!

Tyaeloria Perathon pokolbéli kémje, Mephistopheles Elwar legkisebb gyereke
    Soranne Whitholle
    Soranne Whitholle

Témanyitás by Soranne Whitholle on Hétf. Júl. 29, 2013 11:25 pm

"Kinyírni őket!" Azt nem te fogod eldönteni cuki pofa. Túl nagy itt a szája valakinek, ideje lesz bedobnom magamat. A lány eme felsőbbrendű kijelentése után távozott, csak a négy őr maradt velünk. Mérlegeljünk: négyen kettő ellen. Még megoldható. Remélem Mara is rendelkezik azért valamennyi harctudással.
    Az őrök elkezdtek bennünket kifelé rángatni, de azt már nem vártam meg, hogy sikerüljön is nekik. A szemfogaimat kieresztettem, és felhúzott könyökkel orrba vágtam a két béklyómként funkcionáló őrt. Erre szerencsére nem voltak felkészülve, így hátratántorodtak, és kiesett a kezükből a fegyver, mivel természetes reakciójukként, egyből az orrukhoz kaptak. Én gyorsan felkaptam a fegyvereket a földről, és azzal a mozdulattal már ki is iktattam a két orrfájós katonát. Mínusz kettő. Ez is valami.
    Oldalra pillantva láttam, hogy Mara is kicselezte az ő fogva tartóit. Holtan elterülve feküdtek mellette, a mellkasukból rohamosan folyt a vér a fekete márványpadlóra.
    -Nem is tudtam, hogy az udvarhölgyeket megtanítják harcolni.
    -Én nem vagyok akármilyen udvarhölgy. Én ex udvarhölgy vagyok, akit nagyon, de nagyon felhúztak.*úgy látom jókora adrenalin löketet kapott. Szerencsére.*
    -Nincs túl sok időnk, menekülnünk kell. Fogd azt a két fegyvert, és kövess.*mondtam Marának. Bíztam magamban, sokszor voltam már hasonló helyzetben. Kifogunk jutni innen.*
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő

Témanyitás by Gyakorló mesélő on Hétf. Júl. 29, 2013 11:53 pm

Soranne: * a két lány megszabadul és a következő pillanatban Soranne visszakerül az erdő mellé ahol az előbb volt. Úgy látszik neki már nem volt több dolga.*
    Joyce,Mary: Ahogy Joyce sikeresen feldönti Cathlint de mielőtt madáralakba változva, megint támadhatna egy lövés hangzik ami a lány szívát találja el. A két lány a következő pillanatban ott találja magát ahonnan az előbb elkerültek. De Mary ruhája az sajnos a jövőben marad és csak a gyűrűhordozós ruhába kerül vissza.*
    Ezio: * Az egészet átaludva ugyan de visszatér és továbbra is aludva fekszik a társalgó kanapéján.*

// és akkor kérlek titeket dobjatok egy d6-os kockával //
    Joyce Fleming

Témanyitás by Joyce Fleming on Kedd Júl. 30, 2013 12:02 am

*Feldönti a nőt, és neki esik, majd ugye alakot változtat, és készülne lecsapni, de elkésik. Valaki beelőzte. Átkozódva leszáll a földre, és visszaváltozik emberré. Nagyon dühös, képes lenne kinyírni azt, aki véget vetett az áldozata életének. Ő látta meg előbb! Ő szemelte ki magának! Akkor meg mégis, miért? Ez nem fair! Valami ilyesmik kavaroghat a lányban is miközben majd’ felrobban a dühtől. Aztán ugye ismét az erdőben találja magát, és majdnem leesik arról a faágról, ahonnan nemrégiben eltűnt. Belecsimpaszkodik a törzsbe, és cifrán káromkodik, bár ezt már csak a sötét erdőben lévők hallhatják és élvezhetik. Aztán megpillantja maga mellett a tollászkodó sólymát, és őrült hangon rárivall.* - Te mégis hol a francban voltál? *íSzegény tollas annyira megijed a gazdájától, hogy inkább elrepül a közeléből. Joyce pedig… Nos, ő elvágtat Fyron-faluba, és leissza magát a fogadóban a bátyjával.*

Hogy ki is Joyce Fleming? Mephistopheles Elwar hatodik s egyben legkisebb gyermeke. A makacsságát az apjától örökölte, így nem csoda, hogy nem hatnak rá az észérvek. Fiatal kora ellenére nagyon jó harcos és kém. Kegyetlen zsoldos, akit nem érdekel más, minthogy a munkaadói elégedettek legyenek.  Kik a megbízói? Legyen alvilági, vagy földi démon, ha jól megfizetik, akkor mindenre képes. Jó, talán nem mindenre. A saját fajtársait csak akkor gyilkolja le, ha személyes sérelem is áll a dolog mögött. Imád parancsolgatni, ezért aztán sokan beképzelt libának könyvelik el. Nagyon érdeklődik a fekete mágia iránt, rengeteg könyve van erről, és mindegyiket nyolcezer lakat és védőbűbáj alatt véd. A természetet utálja, a sólymát is csak a munkája miatt viseli el. Nincsenek barátai. Nem is szorul rájuk. Meg persze ki tudná elviselni? Te megpróbálod? Vigyázz, egy ballépés és az életeddel fizetsz!

Tyaeloria Perathon pokolbéli kémje, Mephistopheles Elwar legkisebb gyereke
    Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Kedd Júl. 30, 2013 12:02 am

The member 'Joyce Fleming' has done the following action : Dices roll

'Hatoldalú kocka' :
    Dark City - Page 2 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Dark City - Page 2 Hatoldal__1_www.kepfeltoltes.hu_
    Mary Helroy
    Mary Helroy

Témanyitás by Mary Helroy on Kedd Júl. 30, 2013 12:05 am

* Mary szomorúan veszi tudomásul, hogy a kék ruha maradt rajta..de legalább az íját elhozta...ennyi esze legalább volt. Úgyhogy fogja magát és beszalad a suliba..lehetőleg, hogy senkivel se fusson össze.*

//Köszöntem a játékot! Nagyon jó volt...tetszett..csak mostanra már kiégtem. Smile//

Catherina Cosette Williams multikaraktere.
    Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Kedd Júl. 30, 2013 12:05 am

The member 'Mary Helroy' has done the following action : Dices roll

'Hatoldalú kocka' :
    Result :
    Dark City - Page 2 Hatoldal__3_www.kepfeltoltes.hu_
    Soranne Whitholle
    Soranne Whitholle

Témanyitás by Soranne Whitholle on Kedd Júl. 30, 2013 12:17 am

*Az egyik pillanatban még a hűvös márványon lopakodtam, a másik pillanatban már az erdő puha talaját tapostam. Ez... hihetetlen. Ilyenben nem volt még soha sem részem. Ugyan oda értem vissza, ahol a tornádó rám talált. Ez a második napom itt, de határozottan úgy érzem, hogy mozgalmas napok elé nézek. Egy apró mosollyal a szám sarkában indulok vissza az épület felé. A mai energia löketem megvolt.*

(Én is köszönöm a játékot, na meg persze a türelmeteket is. Egy élmény volt. Very Happy )

Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Kedd Júl. 30, 2013 12:17 am

The member 'Soranne Whitholle' has done the following action : Dices roll

'Hatoldalú kocka' :
    Result :
    Dark City - Page 2 Hatoldal__3_www.kepfeltoltes.hu_ Dark City - Page 2 Hatoldal__5_www.kepfeltoltes.hu_ Dark City - Page 2 Hatoldal__6_www.kepfeltoltes.hu_ Dark City - Page 2 Hatoldal__5_www.kepfeltoltes.hu_ Dark City - Page 2 Hatoldal__2_www.kepfeltoltes.hu_ Dark City - Page 2 Hatoldal__5_www.kepfeltoltes.hu_

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Csüt. Feb. 20, 2020 7:34 pm