Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Dark City

Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő

Dark City Empty Dark City

Témanyitás by Gyakorló mesélő on Hétf. Júl. 29, 2013 6:19 pm

A Város a jövőben, a sötétség és az ármány városa, itt senki nem érezheti magát teljes biztonságban. A császár pedig nem éppen az az ember aki törődne a szegény néppel, vagy azzal, hogy a lánya legyilkolja azokat.
    Joyce Fleming
    .::Diák::.

Dark City Empty Re: Dark City

Témanyitás by Joyce Fleming on Hétf. Júl. 29, 2013 6:34 pm

*Joyce szokásához híven valami olyan helyen tölti a szabadidejét, ahol senki nem talál rá. Eléggé antiszociális főleg azok után, hogy hónapokig kajtatott az egyik diáktársa után, de nem sikerült eltenni láb alól. Bosszantja, hogy az angyallány ilyen könnyen megússza a dolgokat. Tény, hogy megbízták a csajt megfigyelésével, de semmi kedve nincs a szabadidejében egy olyan személy után rohangálni, akit szívből rühell, amikor sokkalta egyszerűbb lenne kinyírni. Nemrég tért vissza a megfigyeltje után Londonból, és talán mondani se kell, hogy még idegbetegebb, mint valaha. Ha bárki hozzászól, akkor egyből halálosan megfenyegeti. Így hát nem csoda, hogy a sötét erdőben ücsörög magányosan egy fán, és azzal foglalkozik, hogy a mérgező pengéit fényesre súrolja. Az ágon mellette ott terpeszkedik az árnyéksólyma is, akit szíve szerint lerúgna onnan, de ezt sajna nem teheti meg a kémállatkával. Szóval: akinek kedves az élete, az ma ne szóljon egy ősdémon gyerekéhez! Ja, és a hőség, ha már mindenki ezen problémázik… Joyce tetőtől talpig hosszú, fekete ruhákat visel, és nem, nincs melege. Szerinte a Pokolban sokkal melegebb van. Sőt, ő kifejezetten szereti ezt az időt, hiszen az otthonára emlékezteti, bár véleménye szerint hiányzik innét egy-két vinnyogó lélek.*

Hogy ki is Joyce Fleming? Mephistopheles Elwar hatodik s egyben legkisebb gyermeke. A makacsságát az apjától örökölte, így nem csoda, hogy nem hatnak rá az észérvek. Fiatal kora ellenére nagyon jó harcos és kém. Kegyetlen zsoldos, akit nem érdekel más, minthogy a munkaadói elégedettek legyenek.  Kik a megbízói? Legyen alvilági, vagy földi démon, ha jól megfizetik, akkor mindenre képes. Jó, talán nem mindenre. A saját fajtársait csak akkor gyilkolja le, ha személyes sérelem is áll a dolog mögött. Imád parancsolgatni, ezért aztán sokan beképzelt libának könyvelik el. Nagyon érdeklődik a fekete mágia iránt, rengeteg könyve van erről, és mindegyiket nyolcezer lakat és védőbűbáj alatt véd. A természetet utálja, a sólymát is csak a munkája miatt viseli el. Nincsenek barátai. Nem is szorul rájuk. Meg persze ki tudná elviselni? Te megpróbálod? Vigyázz, egy ballépés és az életeddel fizetsz!

Tyaeloria Perathon pokolbéli kémje, Mephistopheles Elwar legkisebb gyereke
    Mary Helroy
    Mary Helroy

Témanyitás by Mary Helroy on Hétf. Júl. 29, 2013 6:57 pm

*Mary ma, a tegnapi elhatározásához híven, fogta magát, és kiment a gyakorló pályára. Pár nappal ezelőtt igencsak megjárta egy démonnal, azóta pedig nem mer túl sok időt tölteni az ikertestvérei közelében. Utál hazudni, Megnek meg Calebnek pedig különösen. Így, amikor csak lehet, inkább talál valami kifogást és egyedül kóborol az Akadémia területén. Bár Meg eléggé ki volt a lányra akadva, amikor végre visszaért éjjel hozzájuk, törött szárnnyal és rémülten, mint egy kisegér, azonnal visszatértek a suliba, és bár Mary megpróbált valami hihető hazugsággal előállni, a testvéreit nem tudja becsapni. Azonban...az igazat mégse mondhatja el. És ez...ez mindennél rosszabb büntetés számára. A pecsét pedig ott díszeleg rajta, semmivel se tudja letörölni, eltüntetni, miközben folyamatosan azon retteg, hogy vajon mikor bukkan fel az a démon, aki ilyen helyzetbe kényszerítette. Na de, most a lány odakint van a pályán. Az ott lévő kerítésre helyezett el üres üvegeket, almákat, felhúzza az íját, céloz és lő. A keze remeg, az egész teste forr a tehetetlen dühtől, amit az iránt a szuka iránt érez, ég az arca, hogy mennyire becsapja a testvéreit...a lövés pedig célt téveszt. Mary felmordul, majd gondolkodás nélkül ismét céloz és lő. Ismét nem sikerült. Még csak az üveg közelében sem járt a nyíl. Oldalra lép egyet, és az almával találja magát szemben. Újra céloz, lő. Ezúttal jobban odafigyel, próbálja kizárni a feszültséget és a kavargó gondolatokat. A nyíl pedig pontosan középen találja el az almát.*

Catherina Cosette Williams multikaraktere.
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro

Témanyitás by Ezio Nazzaro on Hétf. Júl. 29, 2013 6:59 pm

Kényelmesen ücsörgök a hálókörletben ágyamon, miközben a mellette lévő szekrény tetején bütykölöm a már régóta áhítottan várt játékomat, minek az utolsó darabját most kaptam meg. Micsoda szemétség már, hogy kénytelen vagyok darabonként megrendelni, hogy végül biztosan meg is legyen. Na, de nem számít lényeg, hogy most végre megvan, és, hogy a tudással is rendelkezem már jó ideje az összerakásához. Persze ha belegondolunk nem kéne ilyenekkel foglalatoskodnom, de, már nem számít, hiszen a vérembe ivódott, és nem tudnék nélkülük élni. Amint az utolsó csavart is meghúzom benne, már kapom is fel a szekrényről, és csodálom pár pillanatig a távolról egy kisméretű aktatáskának látszó tárgyat, majd egy gomb megnyomása mellet, egy gyors mozdulattal meglendítve kivágódik az alja, és felölti igazi formáját a fegyver. Már csak egy, már korábban megtöltött tárat kell belehelyeznem, mely az egyik fiókban lapult, több társa mellett, és kész is. Összecsukom a fegyvert, és az övemre felerősítek három darab tártartót, melyekbe darabonként kettő, már megtöltöttet helyezek, ezzel magamhoz is veszem az összeset, majd a megfelelő tartóeszközt is övemre erősítve, helyére csatolom az FMG9 esemet, hogy megnézzem illeszkedik e. Szerencsére minden rendben van, így ismét leszedem oldalamról, és a késemet előhúzva a tokjából, mely mindig a combomra van erősítve, amibe ha belegondolunk furcsa, hogy sosem szólnak érte. És három darab Z betűt karistolok a gépfegyver oldalába, hogy aztán ismét oldalamra akasztva és a késemet elrakva vigyorogjak, hogy megvagyok végre ezzel is. Hamar felpattanok, és már el is indulok a társalgónkba, hogy ne itt ücsörögjek bent egész nap. Jelenleg egy sokzsebes térdnadrág, egy fekete edzőcipő, és egy fehér atléta van rajtam. És bár, érdekes látvány lehet, ahogy egy kicsi nem is aktatáskának, hanem inkább toknak nevezhető tárgy lóg az oldalamról, nem zavartatom magam túlzottan. Most jó a kedvem.
    Soranne Whitholle
    Soranne Whitholle

Témanyitás by Soranne Whitholle on Hétf. Júl. 29, 2013 7:09 pm

*Minden olyan... nagy. Az egész épület. Egy kis túlzással fél napomba telt végigjárni. Már második napja vagyok itt, és még mindig olyan furcsa érzésem van. Itt tényleg zizeg a mágia, és annyi féle, fajta lakója van a kastélynak, hogy abba szinte belefájdul az ember feje. Bocsánat. A vámpíré. Nem bírtam magammal, ki kellett mennem a szabadba, hogy feltérképezzek ott is mindent. Ez az én vadászösztöneim egyike. Szeretek mindent megismerni, és mindennel tisztában lenni. Így hát felkaptam a késemet, amit még az egyik áldozatomtól szereztem, és belecsúsztattam a bakancsom szárába. Talán van, aki furcsállja, hogy a nagy melegben bakancsban császkálok. Jó benne futni, és puhák benne a lépteim. Szóval nyakamba vettem az Akadémia környékét, és rábukkantam egy erdőre. Ami nem túl nagy meglepetés, mert erre rengeteg volt, csak ez éppen nem egy szokványos erdő volt. Erősen tűzött a nap, de ebben az erdőben sötét volt. Teljesen sötét. Picike fény alig küzdötte át magát a lombokon. Mintha egy láthatatlan burok lenne az erdő felett, és ez nem engedné át a napsugarakat. Úgy gondoltam, hogy legjobb lesz a saját szememmel feltérképeznem a helyet, szóval a hajamat hátradobva határozottan megindultam a végtelenbe.*
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő

Témanyitás by Gyakorló mesélő on Hétf. Júl. 29, 2013 7:23 pm

* Miközben a négy diák az éppen aktuális elfogaltságát űzi viharfelhők jelennek meg és egy forgószél kezd el kibontakozni. Ami egymás után szippantja be a a kintlevő diákokat. Majd Eziot mellett kitörik egy üvegablak, és a srácot is kiszippantva egyre magasabbra és magasabbra kerülnek a diákok. A következő érzés a zuhanás amikor hirtelen eltűnik a forgószél és végül a becsapódás a kemény fémpadlóba amikor fölállnak és körülnéznek egy városban találhatják magukat, négy különböző részen.*
    Joyce: * a császári palotában zuhan le egyenesen a császár és a lánya elé és ennyit hallhat.* - Őrség fogják el a betolakodót!
    Mary: *A lány egy épp friss házas pár kocsijában landol szóval viszonylag puhábbra esett a végén. De látszik, hogy a két utas nagyon meg van rémülve tőle.*
    Ezio: * A srác egy csaj lakásába esik be aki amúgy harcosnak tanul és most is épp arra gyakorol, így hát amint felkel azt veheti észre, hogy egy fénykard mered egyenesen a torka felé.
    Soranne: * a lány egy teraszon ér földet, ahol egy vörös hajú szépség üldögél és egy papírt tartva a jobb kezében sír. *
    Joyce Fleming

Témanyitás by Joyce Fleming on Hétf. Júl. 29, 2013 7:30 pm

*Épp végzett a fegyverek tisztogatásával, és visszacsúsztatta a két kardot a hüvelyébe, amikor elkapja a forgószél. Amikor amaz felkapja, akkor irtózatos módon neki áll káromkodni démonnyelven, hiszen a drágalátos apjától ezt tanulta meg a leginkább. Amikor földet ér, felnyög, és feltérdel. Még mindig ontja magából a mocskos szavakat. Hiába, egy ősdémon gyereke… Amikor megpillantja a két idegent, és az őrségért kiáltanak, akkor elfintorodik. * - Miért találnak meg engem mindig az ilyenek?! *háborog, majd, ha felbukkannak az őrök, akkor nemes egyszerűséggel átalakul egy sárkánnyá. Hogy a sólymával mi van? Nos, az valahol ott köröz a császár meg a gyereke felett, amíg a gazdája egy veszett fenevadként próbálja elintézni azt útjába kerülő sepredéket. Néhány dolgot tudni kell Joyce-ról. Egy. Nem hátrál meg. Kettő. Senkinek nem kegyelmez. Három. Egy pszichopata fejvadász.*

// Alakváltás 5. szint: Képes felvenni annak a személynek az alakját, akit ismer. A hangja is tökéletesen ugyanolyan, mint a célszemélyé. Ezenkívül mitológiai, misztikus lényekké is képesek átalakulni. //

Hogy ki is Joyce Fleming? Mephistopheles Elwar hatodik s egyben legkisebb gyermeke. A makacsságát az apjától örökölte, így nem csoda, hogy nem hatnak rá az észérvek. Fiatal kora ellenére nagyon jó harcos és kém. Kegyetlen zsoldos, akit nem érdekel más, minthogy a munkaadói elégedettek legyenek.  Kik a megbízói? Legyen alvilági, vagy földi démon, ha jól megfizetik, akkor mindenre képes. Jó, talán nem mindenre. A saját fajtársait csak akkor gyilkolja le, ha személyes sérelem is áll a dolog mögött. Imád parancsolgatni, ezért aztán sokan beképzelt libának könyvelik el. Nagyon érdeklődik a fekete mágia iránt, rengeteg könyve van erről, és mindegyiket nyolcezer lakat és védőbűbáj alatt véd. A természetet utálja, a sólymát is csak a munkája miatt viseli el. Nincsenek barátai. Nem is szorul rájuk. Meg persze ki tudná elviselni? Te megpróbálod? Vigyázz, egy ballépés és az életeddel fizetsz!

Soranne Whitholle
    Soranne Whitholle

Témanyitás by Soranne Whitholle on Hétf. Júl. 29, 2013 7:52 pm

Minden érzékem vigyázzban állt, így meneteltem egyre beljebb, és beljebb az erdőbe. Aztán a semmiből egy nagy, fekete forgószél kerekedett. Talán kettőt ha pisloghattam, már el is ért, és hiába is próbáltam volna elmenekülni előle. Megragadott, és pár pillanat múlva ledobott. Nem volt túl kellemes becsapódás, keményen a földhöz vágott, de én gyorsan felpattantam, és körbe kémleltem. Egy átlagos ház tornácára érkeztem meg. Hirtelen halk szipogást hallottam meg. Megfordultam, és egy vörös hajú lányt láttam meg, aki egy levél fölé volt borulva. Megsajnáltam. Az empátia, noha vadász vagyok, mégis túltengett bennem.* -Mi a baj? *tettem fel a legalapvetőbb kérdést, ami, ha végiggondolok elég furcsán nézhetett ki. Azt sem tudta, hogy én ki lehetek, mondjuk én sem tudtam, hogy ő ki, vagy éppen, hogy egyáltalán hová is kerültem. Legnagyobb meglepetésemre nem kezdett el sikítozni, és nem kezdte el remegő hangon kérdezgetni, hogy "ki vagyok?", hanem válaszolt. Vagyis inkább elém tartotta a levelet. Nagy vörös betűkkel ez állt rajta: "TE KÖVETKEZEL." Semmi felkiáltójel nem volt mögötte, de így is eléggé fenyegető volt. Ugyan is a tintaként használt anyag vér volt. Megéreztem.*
    Mary Helroy
    Mary Helroy

Témanyitás by Mary Helroy on Hétf. Júl. 29, 2013 7:57 pm

*Mary, végre lehiggadt annyira, hogy normálisan oda tudjon figyelni a lövésekre, amikor hirtelen a gyönyörű, napfényes eget sötét felhők takarják el, majd feltámad a szél, és egy rohadt forgószél kapja fel a lányt. *~ B*ssza meg! Mi a franc ez??! ~* A lány még csak meg sem próbálkozik kinyitni a szárnyait. Egy: mert még gyógyuló félben van, kettő: egy tornádóval nem lenne szemben túl sok esélye. Így aztán az íját és a nyilait csak reméli, hogy meg tudja tartani, amikor egyszer csak..valami puhára esik. Ahogy felnéz, egy tetőablakot pillant meg, majd felhangzik mellette egy sikítás. Mary felül. *~ Egy limó? Wáó..szép. ~* Egy nőt és egy férfit pillant meg, akik olyan arcot vágnak, mintha..mintha egy csótány pottyant volna az ölükbe. *- Ööö, helló! -* Köszön, majd megpillantja maga mellett a beépített bárpultot, és felkap egy poharat, amiben valami sárgás lötty van. *- Egészség! -*Mondja, majd fenékig húzza, és jól szórakozik a két alak döbbent arckifejezésén. Mikor végzett, leteszi a poharat, mire ismét felsikít a nő..mintha épp most nyúznák. Na ja..de legalább Mary nem vesztette el a fegyverét. *- Na pá...kösz az italt. -* Int nekik, mikor élesen fékez a limó, majd kinyitja az ajtót és kilép az útra. Amit pedig odakint lát, attól leesik az álla. Azonban nem táthatja sokáig a száját, mert épp egy forgalom kellős közepén áll, így fogja magát és a kocsik közt szlalomozva siet le a járdára. Mi folyik itt?*

Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro

Témanyitás by Ezio Nazzaro on Hétf. Júl. 29, 2013 8:02 pm

Csendesen vonulok be mosolyogva a közös társalgóba, hátha találok ott valami elfoglaltságot magamnak, amikor az ablak előtt elhaladva azt veszem észre, hogy kint vihar tombol, és mintha egy tornádó keletkezne. Pár pillanat múlva viszont kitörve az ablakot, kiránt engem is az erős szélörvény, mint, ahogy látom még pár embert engem is a magasba repít, hogy aztán már csak azt érezhessem, hogy amilyen gyorsan jött el is tűnik a vihar, én pedig csak zuhanok, majd egy hangos recsegés, és törés hang kombinációval beszakíthassak egy tetőt, majd egy ágyon landolhassak.
    - Hogy a jó édes k**** anyád.
    Nyögök fel miután az ágyról még pattanok egyet, és arccal előre a padlóra érkezek. Lassan kezdek el feltápászkodni, szemeimet ki sem nyitva még, csak miután mind két kezemet hátamra helyezem, és kicsit hátra hajolok, mire az hangosan ropog egy sort.
    - Au.
    Mondom monoton, és unott hangon, miközben kinyitom szemeimet, hogy szembe találkozhassak egy leányzóval, aki egy fénykardot? Nézek kicsit furcsán, szegez a torkomnak, és egy pisztolyt is rám fog közben. Nem éppen a legszerencsésebb dolog, de valahogy még egyenlőre a tudatom nem kezd el elborulni, így józan gondolkodásmenetem még megmarad. Már, ha ezt is lehet-e szerencsésnek mondani.
    - Au.
    Nyögök fel még egyszer halkan, ahogy a lányt nézem. Hát, azt hiszem így esett-e rém eset, hogy estem ím e rémeset, és a végén még egy jó csaj lakásán is kötöttem ki. Kár, hogy jelen pillanatban életem kiontásának gondolatán eltöprengve, dolgoznak fejében a fogaskerekek,hogy előbb a ravaszt húzza-e meg, vagy inkább szúrjon. Vagyis, remélem, hogy nem pont ezen gondolkozik, mert, ha mégis, nincsen túl sok kedvem sem elpatkolni, sem megölni szegény leányzót. Nem ártott ő nekem semmit azon kívül, hogy a kidobási pontom alá helyezte el lakásának tetejét. Kezeimet idő közben fejem mellé emelem megadóan, majd elkezdek nézelődni a lakásban, és tekintetem a mennyezet felé terelődik, aztán vissza a lányra.
    - Te. Nem tudod, hogy most hol a f****ban vagyok?
    Ezt a kérdést kedves módon szerencsére angolul teszem fel, hátha azt érti. Ha nem, akkor úgy is végig fogom szidni egyaránt Olaszul, és Spanyolul is.
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő

Témanyitás by Gyakorló mesélő on Hétf. Júl. 29, 2013 8:19 pm

Joyce: * Amikor a lány sárkánnyá alakul a császár újból elüvölti magát.* - Állj fegyvert le! * Majd a lányhoz fordul és folytatja * - TE közülünk való vagy, hogy kerültél hát ide és mi a neved? * kérdi és hirtelen teljesen kedves hangnembe vált át. A lány még annyit észrevehet, hogy a nagy kavarodás alatt a császár lánya eltűnt.*
    Mary: * A lányon, bár teljesen meglepődnek és a menyasszony sikítozik,nem kerül nagyobb bántódás és a járdáig is épségben eljut. Ahol egy plakáton egy következő plakát áll meghívó a királyi esküvőre. Jelentkezzen a császári palotában érte. Majd ha visszanéz a limóra láthatja a párt még mindig és a kettő között sok a hasonlóság.*
    Soranne: * lány látja a levelet és utána a másik eddig síró lány is megszólal. - Mara vagyok. Ezt a levelet pedig a barátom vérével írták nekem. A császár eányának udvarleánya voltam, de elszöktem... * kezdi el mondani a történetet amikor katonák törik be a ház ajtaját és veszik körül őket, lézerpuskákat szegezve rájuk.*
    Ezio: *a lány teljesen meglepett képet vág de a kardot továbbra is rászegezve hozzászól. * - Állj fel! Ki vagy te? Amúgy te hoggyhogy nem tudod, hol vagy? Dark Cityben. Sose hallottál még róla? * csodálkozik el. * - Amúgy a nevem Evy. * teszi még hozzá*
    Joyce Fleming

Témanyitás by Joyce Fleming on Hétf. Júl. 29, 2013 8:26 pm

*Amikor a császár elkiáltja magát, akkor felvont szemöldökkel visszalakul.* - Most akkor mi van? *teszi csípőre a kezét, és az őrökre vicsorog. Aztán a császár felé pillant, és nagy kegyesen hajlandó válaszolni a kérdésekre.* - Először is, egy forgószél repített ide, pedig nem vagyok egy Dorothy. Másodszor: Joyce Fleming, Mephistopheles Ewar lánya. Pokol, hatodik kör *röviden és tömören összefoglalja, hogy mit kell tudni róla. Amúgy ő nem vette észre a csaj eltűnését, de a sólyom igen, tehát az utána repült.* - Ti kik vagytok? Mi ez a hely? És a legfontosabb: Mi a francért akartátok megölni egy ősdémon leszármazottját? *gyilkos pillantásokat lövell mindenki felé. Na igen, ez Joyce. Ő nem fog nyájasan beszélni senkivel, nem is hódol be senkinek. Neki az egyetlen ura és parancsolója maga Lucifer. Másra nem hallgat. Ettől függetlenül viszont szemtelenül válaszokat követel.*

Mary Helroy
    Mary Helroy

Témanyitás by Mary Helroy on Hétf. Júl. 29, 2013 8:39 pm

*Mikor Mary szerencsésen leér a járdára, akkor jobban is megnézi magának a várost ahol landolt. Szuperhipercsúcsszuper hely, és gőze sincs a lánynak, hogy vajon hol lehet, vagy mi. Aztán megpillantja a plakátot, és ha lehet még jobban leesik az álla. A limó még mindig áll, ott ahol egy őrült pillanattal ezelőtt is. Szóóval..a királyi párhoz pottyant volna be? Zsír. A limó motorja ekkor újra felhangzik, mire a lány gyorsan visszaszalad, és bekopog az ablakon, majd nem törődve a következményekkel, kinyitja az ajtót és bepattan a kocsiba..ezúttal már remélhetőleg nem kezd el senki se sikoltozni. Szóval beül, majd elvigyorodik. *- Üdv. Bocs az előbbiért. Faragatlan voltam. -* Mondja, majd felvesz egy másik poharat. *- Gratulálok. Sok boldogságot. -* Mondja, majd leteszi a poharat. Nem akarja leinni magát, elég volt így is az az egy pohár az előbb. *- Meg tudnák mondani, hogy hol vagyok? És...nem gond, ha maradok. Remélem tudnak segíteni, hogy hazajuthassak. *-Mondja hadarva a még mindig döbbent párnak.*

Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro

Témanyitás by Ezio Nazzaro on Hétf. Júl. 29, 2013 8:41 pm

Miután felkászálódtam a földről, és kiroppantottam a hátam, csak azután tűnik fel, hogy beszélnek hozzám, és persze miután kinyitottam a szememet. Kérdésemre a lány kicsit meglepődik, amiért nem tudom, hogy hol vagyok, bár ez lehet nem csoda. Nekem is furcsán jönne le, ha valaki beesne a házamba, és h***e kérdéseket tenne fel.
    - Ezi Nazzaro.
    Mutatkozok be neki, miközben a kezében szorongatott eszközt figyelem.
    - Ez meg mi a f...
    Érintem meg jobb mutatóujjammal a fénysugár végét ami felém van közelebb, majd a hirtelen égető fájdalom miatt, elkapom onnan a kezemet, és elkezdem kicsit rázni.
    - Hogy az a jó édes ku... B****meg. Tedd le azt a sz*rt mert veszélyes.
    Szólok a lánynak, aki közben Evy ként mutatkozik be, és miközben ugyan azzal a mutatóujjammal mutatok rá, amin már nem is látszódik az égés nyoma. Csak ezután térek vissza a kérdéseihez.
    - Persze, hogy nem. Honnan az anyám kínjából tudnám? Most őszintén. Nézz rám.
    Mutatok végig magamon többször is oda vissza mozgatva a kezeimet magam előtt, egyszer a lábamat, egyszer a fejemet mutatva, azt sugallva, hogy nézzen rajtam végig.
    - Szerinted úgy nézek ki, mint aki tudja, hogy hol van?
    Miután megkapom a választ kicsit furcsán nézek a lányra a város nevének hallatán.
    - Elég h*lye egy név. Sok itt a sötét mi?
    Kezdek el legyezni arcom előtt, miközben elkezdek vigyorogni, és kicsit nevetni is.
    - Viszont, ha gondolod nyugodtan körbe vezethetsz. Egy ilyen idegenvezetőnek nem mondok nemet.
    Vigyorgok tovább a lányra, közben kicsit arrébb hajolva, óvatosan átcsusszanok mellette, ügyelve, hogy ne ütközzek bele, aztán csípőre teszem a kezemet, és megállok a szoba közepén.
    - Szép kis ház. Kivéve az ott.
    Fordulok vissza, és mutatok az általam beszakított lyukra.
    - Az kicsit tönkre teszi a képet. De, hát tudod hogy van ez, ha az embert felkapja egy tornádó.
    Vonom meg a vállamat, miközben kezeimet is kicsit felemelem, a plafon felé mutatva tenyereimet, de mind végig vállmagasságban tartva őket.
    - Mindig jön ilyenkor az a nagyszerű érzés. Mint az a régi szám. I believe i can fly. Tudod. Mint, amikor betépve akarsz hegyet mászni. Először k***ajó érzés, de amikor megcsúszol már g**ire fáj.
    Aztán tekintetem visszafordul a másik irányba, és az ajtót kezdem el keresni.
    - Van valami ehetőbb cucc itthon? Megéheztem a gerincem szilánkosra törése közben.

A hozzászólást Ezio Nazzaro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 29, 2013 8:47 pm-kor.
    Soranne Whitholle
    Soranne Whitholle

Témanyitás by Soranne Whitholle on Hétf. Júl. 29, 2013 8:46 pm

*- Mara vagyok. Ezt a levelet pedig a barátom vérével írták nekem. A császár lányának udvarleánya voltam, de elszöktem..*válaszolta a lány, és én nem lepődtem meg. A barátja vére. Talán még életben lehet... talán csak meg akarták ijeszteni Marát. De az is lehet, hogy ennél sokkal kegyetlenebbek. Nem maradt több időm az elméletek gyártására ugyan is egy hangos reccsenést követően szilánkosra tört az ajtó, és a fa darabkák a szemközti falnak csapódtak, majd hangos üvöltözés közepette benyomult egy csomó katona. Mindannyian valami fura kék, világító ruhát viseltek. De ami a legrosszabb volt, hogy a kezük sem volt üres. Mindegyiknél lézerpuska volt. Ez is kísérteties kék fényt bocsájtott ki. És mindegyik egyenesen ránk irányult. A házban nem fértünk el, annyian voltunk.
    Én gyorsan a rémült lány elé ugrottam, és így próbáltam védeni. A késem még mindig a bakancsomban nyugodott, de talán jobb lesz, ha nem rántom elő, azzal csak rontok a saját helyzetemen.*
    - Meg ne próbáljanak trükközni! Nem lenne értelme.*vált ki a katonák közül a vezető, és lépdelt egyenesen elénk.
    -Mit akarnak?*tetten fel a logikus kérdést, és egyben ki is húztam magam. Engem nem fognak megfélemlíteni.
    -Nem adtam engedélyt a pofázásra! *ordította a képembe, amit én letudtam egy szemöldök rántással. Valaki nagyon idegbeteg. Ezt követően már meg is ragadtak bennünket, és vonszoltak, ki az ajtón, egyenesen az utcára. Szép kis kalamajkába keveredtem.*
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő

Témanyitás by Gyakorló mesélő on Hétf. Júl. 29, 2013 9:08 pm

Joyce: * Amikor a lány válaszol a császár meghökken egy picit, de aztán válaszol.* - Üdvözöllek Joyce Fleming, látom te benned is a császárok vére folyik. Légy a vendégünk. Ma van a fiam esküvője. Én V. Aerion császár vagyok és te most a fővárosban Dark Cityben vagy, azon belül is az én palotámban. Ha tudtuk volna, hogy a vérünkhöz tartozol nem támadtunk volna rád, nézd el nekem ezt a félreértést. Jöjj és a többit megbeszéljük útközben az esküvőre menet. * mondja neki és a lányba belekarolva már el is indul, hogy mutassa az utat az esküvői terem felé.*
    Mary: * Miután bepattan a kocsiba a limó újra elindul és az ifjú párból a férfi megszólal. - Én V. Aeris császárnak a fia vagyok Aerenis. Ő pedig a jövendőbelim. * mondja és mutat a párjára, majd folytatja * - Te ki vagy és mit keresel itt? De lenne egy kérésem, és akkor jöhetsz velünk ha ezt elfogadod. Te leszel a gyűrűhordozónk. Hátul van ruha is. Húzd el a függönyt és öltözz át. * mondja a lánynak és akkor ha azt elfogadja akkor velük mehet.*
    Ezio: * a csaj végighallgatja a srác hülyeségeit, de aztán elrakja a fénykardot, de a pisztoly még mindig a kezében marad.* - Te mit gondolsz, csak úgy bezuhansz aztán kaját szedsz a hűtőmből? * kérdi meg a csaj és teljesen fel van háborodva. Amúgy is el kéne menni-e ,de már elkésett. Az ajtón kopognak, aztán belép rajta a császár lánya.*
    Soranne: *A lányokat ugye körül veszik, a vezető pedig ordít. pár sort* - bilincseljétek meg és vigyétek őket a császár leányának lakosztályába. * Mondja és kapásból négy katona indul meg feléjük, hogy teljesítsék a parancsot.*
    Joyce Fleming

Témanyitás by Joyce Fleming on Hétf. Júl. 29, 2013 9:18 pm

*A császár bamba arcára egy gúnyos mosolyra húzódnak ajkai. Joyce és a felsőbbrendűség… Miért van az, hogy az ősdémonokon és a Bukottakon kívül mindenkit lenéz? miért? Khm. Szóval tőle szokatlan türelmességgel végighallgatja a császárt, majd arra, hogy a császárok vére folyik benne, csupán halkan kuncog. Na, ez már nem jó. Joyce és valami nevetésszerűség…* - Örülök, hogy legalább itt elismernek *jegyzi meg, hiszen tegyük hozzá, hogy a valós világban mindenki tesz a lányra, de csak addig, amíg el nem vágja a torkukat. * - Szíves örömest. Elfogadom a meghívását. A családomat fogom képviselni a ceremónián *felel valamivel normálisabban. A férfi nevét elengedi a füle mellett, az amolyan mellékes és felesleges tényező a számára.* - Dark City? Jól hangzik. Mondja, milyen évet írunk? *érdeklődik tovább miközben jobban szemügyre veszi a helyet. Tetszik neki, határozottan bejön neki a palota.* - Semmi gond, ezúttal elnézem az őreinek *legyint, majd fintorogva tűri, hogy belekaroljanak. Gyűlöli, ha hozzáérnek. Nem tudja elviselni másoktól, de ezúttal kénytelen kivételt tenni.* - Mondja csak. Ki volt az a lány, aki maga mellett állt? *faggatózik tovább. Végül is, akár itt is élhetne. De ahhoz tájékozottnak kéne lennie. Így hát puhatolózik.*

Mary Helroy
    Mary Helroy

Témanyitás by Mary Helroy on Hétf. Júl. 29, 2013 9:35 pm

*Mary igazán örül annak, hogy a továbbiakban a nő nem visítozik, ami igazán felüdülés a füleinek. Bólint a férfinak, majd int a menyasszonynak. *- Mary vagyok. -* Mutatkozik be, majd amikor a férfi tovább mondja, akkor csak egy bamba tekintetettel tud reagálni. *~ Mi van? Most ez a fickó komolyan azt akarja, hogy valami habos-babos ruhába erőszakoljam be magam, hogy utána valószínűleg a fél város röhöghessen rajtam? ~* Húhh...előre is kirázza a hideg, ha az esküvőkre gondol. *- Húúhh..muszáj a ruhát is felvennem? -* Kérdezi, azonban választ nem kap, csak szigorú tekinteteket. *~ Jó-jó..máris. ~* Egy sóhajtás kíséretében lehúzza az előbbi italt...erre szüksége van, hogy túlélje az elkövetkező perceket, majd hátra fordul, és elmászik hátra. Mikor már senki nem látja, lehúzza a ruháról a zsákot, és elkerekedik a szeme. Egyszerű, világoskék ruha, semmi fodor, semmi csipke, semmi rózsaszín hab. Két-három perc múlva már át is öltözött. A ruha combközépig ér, mélyen dekoltált...és ami legjobb benne, hogy kék, és egyszerű. Előre mászik..na gyerünk esküvő. De sírni és mosolyogni hozzá nem fog..azt ne várják el tőle*

Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro

Témanyitás by Ezio Nazzaro on Hétf. Júl. 29, 2013 9:44 pm

Miközben szemlélődök meg is pillantom a hűtőt, minek hatására a bennem rejlő farkas énemben feltámad a farkaséhség, és már tépem is fel úgymond a szerkezet ajtaját, amikor meghallom amit a lány magyaráz. Tökéletesen idilli, rajzfilmbe illő jelenetet sikerül előadnom a lány számára, miközben kikászálódok a hűtőből, egyik kezemben ketchuppal, a másikban a hűtő mellől szerzett zacskó szeletelt kenyérrel, miközben egy doboz vajat szorítok ugyan azon kezemmel magamhoz, hogy megtudjam tartani, és egy csomag bontatlan felvágott lóg ki a számból.
    - Mifoda dolog már ezs.
    Kiköpöm a számban lévő felvágottat az asztalra, miközben a többi cuccot is oda helyezem le.
    - Betöröm itt neked a plafont, és még csak meg sem hívsz ebédre?
    Háborodok fel kicsit, bár inkább csak poénból, mert én magam is tudom, hogy most nem is kicsit viselkedek h*lyén. Közben közelebb lépdelek a lányhoz, és kezeimet összefonom a mellkasom előtt, miközben megrázom a fejemet is.
    - Na mindegy. Nem számít.
    Odaállok a lány mellé, és átkarolva , a vállára helyezem a bal kezemet. Nagyjából ekkor kopognak be az ajtón, majd lép be még egy nő. Persze tekintetem eleinte még nem vándorol át rá, hanem egy, a szobában helyet foglaló üveg akváriumra szegeződik, melyben csak kevés víz van, és van föld is, meg kavicsok. Na meg persze egy teknős is. Tekintetem csak ezután fordul a belépő nő felé, majd a lányra akit átkaroltam.
    - Te. Nekem adod a teknősöd?
    Kérdezem meg tőle, miközben valamiért nagyon is rossz érzésem támad, és aminek köszönhetően, hirtelen, pár pillanatra elborul az elmém, és már csak arra eszmélek fel, hogy kicsavartam a lány kezéből a pisztolyt, és a fejéhez szorítom, miközben a másik kezem a nyaka előtt helyezkedik el.
    - Azt hiszem most jön az a pillanat, hogy. Ha megmoccansz, meghalsz.
    Vigyorgok rá kicsit őrült módon, miközben tekintetem gyilkossá, és érzéketlenné válik, akár csak egy jól megfent kés pengéje. Lehetséges, hogy ez volt eddig is a gond. Azért nem reagáltam olyan rosszul eleinte a rám szegezett pisztolyra, mert most egyszerre tört elő belőlem valamilyen szinten a farkas, és az pszichopata énem is.
    - Van egy olyan érzésem, hogy itt most valaki megfog halni.
    Kezdek el ismételten vigyorogni, és hangomban még a boldogság is hallatszik. Nem is szorongatom sokáig a nőt, egyszerűen elengedem a nyakát, miközben megtérdelem kicsit, a hátát, és már lépdelek is hátra, miközben rájuk szegezem a pisztolyt.
    - A teknősért még visszatérek.
    Vigyorgok ismét úgy mint egy gyermek, aztán megfordulva taposok egyet a falon, és arról elrugaszkodva megkapaszkodok a betört tető peremén, majd felhúzom magam, és próbálva onnan minél messzebb kerülni, ha van rá lehetőségem elkezdek futni, minél távolabb, hogy aztán kitalálhassam, hogy miért is kerültem ide.
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő

Témanyitás by Gyakorló mesélő on Hétf. Júl. 29, 2013 10:16 pm

Joyce: *A császár nem is nagyon veszi észre, hogy felsőbbrendűként viselkedik a lány. Hiszen megmondta, hogy császári vér folyik benne, de válaszol a lány kérdéseire.* - 30e542-t írunk. és az a nő a lányom Cathlin. * válaszol a lány kérdésére, majd belépnek a terembe és helyet mutat a lánynak a balján.*
    Mary: * Miután a lány átöltözik és előre jön a hercegtől egy elismerő bólintást kap. Félóra kocsikázás után kiszállnak és a lány azt hallhatja, hogy fényképezőgépek kattognak és egy csomó ember kántálja a hercegi pár nevét. Akik kilépnek a kocsiból majd a sofőr a kezét nyújtja a lánynak, hogy ő is szálljon ki és kövesse az ifjú párt.*
    Ezio: * A lány egy faragatlan tuskónak tartja a fiút és amikor belép az úrnője a fiú pedig elszedi a fegyverét meglepődik, de azért nem ilyen egyszerű a lányt így elkapni. A fiú meglepődésére a lány amint elengedi a fiú egy spárgának is betudható rúgással arcon rúgja a fiút és a pisztolyt elszedve tőle most ő fogja le ezután szólal meg* - Úrnőm * mondja a másiknak és erre az megszólal. - Te kis rohadék k***** te nekem itt nem dirigálsz de ha meg akarod tartani azt a mocskos kis életedet akkor segíts kinyírni az apámat és a bátyámat. * Majd int a fejével Evynek aki lerángatja a kocsihoz belöki, majd ők is elindulnak az esküvő felé.*
    Sorelle: épp most szállítják át a lány lakosztályára.
    Soranne Whitholle
    Soranne Whitholle

Témanyitás by Soranne Whitholle on Hétf. Júl. 29, 2013 10:21 pm

*A királylány lakosztályába? Mégis minek? Teljesen összezavarodtam. Mit akarhatnak tőlünk?
    A katonák nem éppen finoman "belénk karoltak", és vittek végig az utcán, egyenesen a palota felé. Nem volt nehéz észrevenni, mivel az egész városban ez volt a legnagyobb, legimpozánsabb, és legdíszesebb épület. És, ha jól láttam, valami nagy ünnepség van készülőben, mivel mindenhol virágok, és lampionok lógtak, és a sokaság már elkezdett gyűlni a főtéren.
    Marára néztem, de szegényen csak a kétségbeesést láttam. Bátorítóan rámosolyogtam, próbáltam belé egy kis hitet önteni. Ki fogom magunkat menteni ebből az egérfogóból, akármibe is kerüljön. Rajtam nem fog múlni.
    Elértünk egy nagy, díszes ajtót, és belöktek minket rajta. Ott találtuk magunkat egy hatalmas lakosztályban, ahol egy lány volt. Nagyon úgy tűnt, hogy már várt ránk. Kezd egyre érdekesebb lenni.
    -Mi ez a nagy felhajtás?*nem bírtam már magammal, muszáj volt megszólalnom.*
    -Mindent a maga idejében.*mosolyodott el a lány. De ez a mosoly minden volt, csak barátságos nem.*
    Joyce Fleming

Témanyitás by Joyce Fleming on Hétf. Júl. 29, 2013 10:21 pm

*Igazából, ha észrevenné, akkor se kéne vele foglalkozni, mert ő ilyen, és nem tervezik megváltozni. Az évszám hallatán magasba szökik a szemöldöke.* ~ Akkor még nem következik be a világvége… *dünnyögi magában.* - Érdekes. Én 2013-ból jöttem *jegyzi meg, majd a nő nevét elraktározza a memóriájában. Ja, a csaj neve fontos, de a császáré nem. Irtó aranyos ez a démon. Aztán, amikor megmutatják neki a helyét, akkor különösebb teketóriázás nélkül leül. Közben meg azon kattog az agya, hogy ebben a világban vajon mennyire előkelő pozíciót kapna.* - Egyébként, hogy értette azt, hogy közületek való vagyok? Miben hasonlítok rátok? *kérdi még mielőtt elkezdődne a ceremónia. Aztán ő bekussol, és továbbjáratja az agyát a beépülésen.*

Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro

Témanyitás by Ezio Nazzaro on Hétf. Júl. 29, 2013 10:45 pm

Amikor elengedem a lányt, az tökéletesen az arcomat célozva, majd ezzel fellökve, még a pisztolyt is elveszi tőlem, hogy aztán lefogva a másik r*banc felé tart, aki elkezd itt nekem ugatni.
    - Mekkora egy suttyó vagy...
    Forgatom meg a szemeimet, aztán a lányra nézek aki lefog.
    - Különben is. Hozzád meg ki a f*szom szólt?
    Fordulok ahhoz, amelyiket a lakás tulajdonosa úrnőjének nevezte.
    - De, oké.
    Vonom meg a vállamat nemtörődöm módon arra, hogy meg kéne ölni az apját, és a bátyját is. Szép lassan ellökdösnek a kocsiig, bár megyek én magamtól is, így nincs valami nehéz dolga a leányzónak, bár, amikor belök a kocsiba, azt nem nézem már annyira jó szemmel.
    - Milyen modortalan itt valaki.
    Vigyorgok megint a lányra, bár most valójában nincs annyira jó kedvem, ahogy a farkas ami bennem él kezd ismét szunnyadni. Miközben elindulunk, egy számomra ismeretlen cél felé, csak egyszerűen a nagypofájú r*banc felé fordulok.
    - Te. Csak azt a kettőt kell kinyírni, vagy nem gond, ha más is meghal?
    Kérdezem tőle, egy kicsit őrült félmosollyal, miközben a szívem, szépen fokozatosan, egyenlőre még csak kis mennyiségben, de elkezdi szétpumpálni szervezetemben az adrenalint.
    Mary Helroy
    Mary Helroy

Témanyitás by Mary Helroy on Hétf. Júl. 29, 2013 10:47 pm

*Pillanatokon belül megáll a limuzin, Mary pedig ha lehetne, legszívesebben felkötné magát. Ezt most komolyan végig fogja csinálni? Wáhh...fárasztó egy menet lesz az biztos, de ha vége, akkor..akkor csak vissza akar térni a suliba, és aludni egyet. Távol ettől az őrülettől. Szóval, a pár kiszáll az autóból, Mary vesz egy mély lélegzetet és mikor valaki nyújtja felé a kezét, ő is kiszáll. Wáó..azta. Mary leginkább csak arra fókuszál, hogy egyik lábát a másik után tegye, és lehetőleg ne vakuljon meg a sok vakutól. Muszáj volt pont ebben a limóban landolnia? Komolyan, rosszabb, mint egy kivégzés. Áhh..csak élje túl ezt a napot..soha többé nem akar esküvőre menni. Mint egy idióta romantikus filmben. Komolyan nem lehet ekkora pechje...a pár mögött megindul a fotósok gyűrűjében, lehetőleg teljesen érzelemmentes arccal. Kib*szott esküvők. Mint egy r*hadt nagy mézes-mázos torta, amiről csorog le a tejszínhab és a marcipán. És Mary az oldalán az elcs*szett virág, akinek annyira mázlis napja van. Elege van..csak adják ide a gyűrűket. Magában puffog, míg végül be nem érnek a templomba. Bár eléggé irreaális, hogy egy templom van ebben a csúcsszuper városban..furcsán mutat.*

Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő

Témanyitás by Gyakorló mesélő on Hétf. Júl. 29, 2013 11:05 pm

Soranne: A lányt miután visszatért a kinti látogatásból a császár lánya fogadja. Rájuk néz és csak ennyit mond.* - Kinyírni őket. * mondja aztán otthagy a lányokra négy őrt. Neki most fontosabb dolga van.*
    Joyce,Mary: a császár nagyobb érdeklődéssel fordul a lány felé. * - Ott is a sárkányok uralták a birodalmat emberalakba bújva? * kérdi meg és ezzel már válaszolt is a lány másik kérdésére. A következő pillanatban pedig láthatja amint bevonul az ifjú pár és a császár mellett jobbra helyet foglalnak. A császárral szembe pedig odaállítják a gyűrűhordozót.* - ÉN a birodalom császára áldásomat adom ezekre a gyűrűkre és erre a frigyre legyetek örökké boldogok. * Ám mikor a herceg felrakhatná a gyűrűt egy lövés zaja, hangzik és az eddig a lány mellett álló császár egy sebtől vérezve esik össze. A hasába kapott lövedéket. Majd még egy és a herceg a vállába kap lövedéket. Majd megjelenik Cathlin.* Ezentúl én leszek az új császár és senki, de senki, nem veheti el tőlem ezt a rangot. * Mondja, majd Joyce arra lehet figyelmes, hogy valaki rángatja a ruháját. a császár és utolsó lélekjelenlétével ennyit mondd.* - Ne engedd neki. * és ezz után meghal*
    Ezio: Az eddigi sok hülyéskedés árán elalszik és mivel semmi kedvük nincs foglalkozni a sráccal ezért otthagyják a kocsiban.

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Csüt. Feb. 20, 2020 6:31 pm