Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

3 posters

    Arcane Sanctum

    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő


    Arcane Sanctum Empty Arcane Sanctum

    Témanyitás by Gyakorló mesélő Vas. Júl. 28, 2013 9:03 pm

    * Egy szentély ami a levegőben lebeg több darabban. A darabok között az ember csak egy portálon át juthat át máshogyan nem.

    Rilla által engedélyezve a topik létrehozása
    Lora Verhoeven
    Lora Verhoeven
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Arcane Sanctum Empty Re: Arcane Sanctum

    Témanyitás by Lora Verhoeven Vas. Júl. 28, 2013 9:26 pm

    *Lora Verheoven a házuk mögötti udvarban ácsorgott, és éppen egy hosszú sétapálcával szórakozott. Egy fehér trikót meg egy rövidnadrágot viselt, amit nagy nehezen magára aggatott. Ezenkívül még egy napszemüveg ült a lány orrán, hogy eltakarja a lidérc kölyök szemét. Lora ugyanis néhány hónappal ezelőtt elvesztette a látását. Az orvosok állítása szerint még visszanyerheti azt, bár a lány nem lát erre sok esélyt. Talán ezért igyekszik annyira megtanulni mindent, amivel könnyíthet vak létén. Arra például már ráeszmélt, hogy a többi érzékszerve kiélesedett és, hogy furcsa vonalakat képes látni. Igaz, ezek a vonalak nem túlzottan élesek, és nem mindegyik jelentésére jött már rá, de igyekszik kitapasztalni ezt a furcsa dolgot. Addig is a közlekedésben a házi kedvence, egy kígyó segít neki. Mint kiderült Lora ért a kígyók nyelvén, vagy csupán a kígyó tud kommunikálni mentálisan a gazdájával, így aztán a hüllő irányítja a lány cselekedeteit. Elég különös páros, nem igaz? Lora két marokra fogja a botot, előre lép a bal lábával, és suhint egyet, aztán visszalép, és visszahúzza magához a sétapálcát. Egyelőre az alapokat igyekszik elsajátítani, mert bár próbálta az ujjai közt pörgetni a botot, azt érte el vele, hogy alaposan fejbe vágta magát. Lora megállt egy pillanatra, és hagyja, hogy a kígyó felkússzon a testén. Teljesen rácsavarodik a gazdára, bár igyekszik nem túlságosan megszorongatni a fiatal gyereket. Lorában egyébként még egy furcsa dolog van, Rontásűző. Magyarul a sötétség és a szörnyek ellen harcolt a klánjával, amíg el nem vesztette a szeme világát. Ettől függetlenül különféle varázserővel bíró rúnák feketéllnek a bőrén, amik hangtalan járást, fürgeséget és megnövelt koncentrációs készséget okoz annak, aki viseli a jeleket. Visszatérve a történésekre: a lány megcirógatja a hüllő fejét, amaz pedig halkan sziszegve Lora nyakának dörgölődzik, mint egy kiscica. Egész meghitt pillanatban találni az ifjú Verhoeven-t.*
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő


    Arcane Sanctum Empty Re: Arcane Sanctum

    Témanyitás by Gyakorló mesélő Vas. Júl. 28, 2013 9:40 pm

    * Miközben a kígyó a lányhoz dörgölődik elkezd egy tűzgomolyag kibontakoznia lány lábainál ami egyre jobban és jobban elnyeli a lányt végül a azt veheti észre, hogy sokkal hűvösebb lett és fúj a szél. Mivel nem lát ezért nem láthatja azt, hogy most egy szentélyben van. Viszont mielőtt, jobban megpróbálhatna bármit is tenni egy hang szólal meg mögötte.* - Üdvözöllek! Úgy látom sikerült a tervem és áthoztalak téged, egy nagyon egyszerű feladatom van a számodra. El kéne hoznod a varázskönyvemet elrabolták tőlem és én nem tudom visszaszerezni. * mondja a suttogó és a lány füléhez közel hajol persze kerülve a kígyót. Mintha félne tőle.* - Visszaszerzed nekem Lora? * úgy néz ki mintha a férfi mindent tudna róla.*
    Lora Verhoeven
    Lora Verhoeven
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Arcane Sanctum Empty Re: Arcane Sanctum

    Témanyitás by Lora Verhoeven Vas. Júl. 28, 2013 9:56 pm

    *A tűzgomolyag megjelenésekor a kígyó ijedt sziszegése kezd, de ezt nem érti meg a lány, hiszen ő nem érez semmi különöset. Igazából fel sem tűnik neki, hogy másik helyre került egészen addig, amíg a bőrén meg nem tapasztalja, hogy itt sokkal hűvösebb az időt. A széltől egyenesen dideregni kezd, és feszülten markolja a botot. * - Mi a f…? *káromkodik lányhoz nem illő módon, aztán amikor érzékel egy halvány körvonalat összepréseli az ajkait. Tehát van még rajta kívül itt más is. Ügyetlenül megperdül, és maga elé tartja a botot.* - Ki a franc vagy és mit akarsz tőlem? *sziszegi bosszúsan. Kezdi megunni, hogy mindig olyan dolgok történnek vele, amit ő nem akart. Először a Trükkös, most ez… Köszöni szép, nem kért belőle.* - Mi lenne, ha jobban próbálkozzál visszaszerezni azt a szaros könyvet? Ha nem tűnt volna fel: nem látok. Ha akarnék se tudnék segíteni. Most pedig azonnal vigyél vissza az otthonomba, vagy adj egy jó okot, hogy segítsek egyáltalán neked!  *replikázik vissza a lidérc kölyök, na igen, a nagyszájáról és a hevességéről híres Qarinban. Aztán, mikor hozzáhajolnak, akkor megpróbálja megütni az illetőt a bottal.* - Ha nem takarodsz el a közelemből, akkor esküszöm, hogy ******* megkeserülöd! *csattan fel. Na igen, érzékeny érinti, ha bárki is belép a személyes terébe.* - Amúgy meg… Honnan tudod a nevemet? *kérdezősködik tovább. Ó, igen, ő a kis ujját se fogja mozdítani válaszok nélkül. Amúgy a kígyó egyből az illető felé kapott, amikor az megpróbálta megkörnyékezni a kis gazdáját. Úgy tűnik, hiába ismeri a lányt, vagy enged neki, vagy nem lesz a küldetésből semmi, mert Lora Verhoeven-t nem olyan fából faragták, hogy bárki is parancsolgasson neki. Hajthatatlan. Makacs. Önfejű. Ez ő.*
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő


    Arcane Sanctum Empty Re: Arcane Sanctum

    Témanyitás by Gyakorló mesélő Vas. Júl. 28, 2013 10:18 pm

    - Nem kéne így viselkedned azzal aki talán, ha visszakapja a könyvét segíthet, hogy visszaszerezd a látásodat, sajnos, nem vagyok valami erős, de ha a könyvről tudok csinálni egy másolatot és abban benne van, hogyan tudnád biztosan és gyorsan visszaszerezni a látásod. * aztán amikor a lány megkérdezi, hogy honnan tudja a nevét megint válaszol még mindig suttogva.* - Ki ne hallott volna itt a szegény kis Lora Verhoevenről.- * mondja kis gúnnyal a hangjában. Szegény elvesztette a látását. De én segíthetek, hogy visszaszerezd a látásodat. * suttogja tovább.* csak lépj előre hármat. Három feladatod lesz és ha mind a hármat elvégzed akkor mienk a könyv és abból ha valaki segítségével. Nem az enyémmel végigcsinálod a varázslatod visszakaphatod a látásod. *mondja.*
    Lora Verhoeven
    Lora Verhoeven
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Arcane Sanctum Empty Re: Arcane Sanctum

    Témanyitás by Lora Verhoeven Vas. Júl. 28, 2013 10:27 pm

    *A feleletre ledermed. Visszakaphatja a látását? Valóban? Az micsoda öröm lenne! Így hát némán hallgatja a fickót, de a gúnyos hangvételre, vicsorogni kezd akár egy dühös farkas.* - Ne szórakozz velem, mert én még vakon is ki tudlak nyírni! *sziszegi. És talán tényleg képes lenne rá, elvégre nem tudja kontrollálni az erejét. Ráadásul, ha az áramkimaradást is a vakság kategóriába soroljuk, akkor véletlenül egyszer már gyilkolt.* - De tudod mit? Örül neki, hogy világszerte, vagy dimenziószerte híres vagyok már most. Hidd el nekem, mire felnőtt leszek, addig az összes univerzumban ismerni fogják a nevemet! *felel fellengzős hangon, majd egy vészjósló, szemét mosoly jelenik meg az arcán.* - Mellesleg, az igazi nem Lora Verhoeven. Ezt csupán felvettem, hogy eltakarjam vele a sötét és mocskos múltamat *lép előrébb dacosan. Na, igen. A kis Lorraine Perrot mindig talál valamit, amibe bele tud kötni.* - Ám legyen. Ha tényleg tudsz segíteni, akkor én is segítek. De ha átversz, akkor az összes létező erőre, amik mozgatják a világokat, megesküszöm, hogy kicsinállak! *Mondja, és nagyon is komolyan gondolja. * - Szóval mik a feladatok? *kérdi, miközben eleget tesz annak a kérésnek, hogy lépjen előre hármat. Vagyis kettőt lép előre, mert a harmadikat csak akkor fogja megtenni, ha minden légyenes dolognak a birtokában van. Segít az idegennek, de csak azért, hogy visszakapja a látását. Semmi több. Egyébként meg nem bízik a másikban, szóval igen csak cseppet bizalmatlan a lidérc.*
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő


    Arcane Sanctum Empty Re: Arcane Sanctum

    Témanyitás by Gyakorló mesélő Vas. Júl. 28, 2013 10:45 pm

    * a lány fellengőzésén a suttogó csak felnevet.* - Magamra emlékeztetsz a gyerekkoromból. Azért segítek. * mondja rá. Aztán figyeli ahogy a lány előrelép egyet aztán még egyet aztán megáll és kérdez.* - Az első feladat igen egyszerű a halál angyalának eszén kell túljárni. A második egy nagybőgő játék. A harmadik pedig te magad vagy. Ez az utolsó, önmagadat kell legyőznöd, hogy a könyvhöz juthass. Ezért nem tudtam sose megszerezni a könyvet, mert magamat nem tudtam legyőzni. * mondja továbbra is suttogva.* - lépjél előre még egyet és kezdődjön a küldetésed.* mondja és bár a lány nem látja, de a szemével unszolja, hogy menjen már.
    Lora Verhoeven
    Lora Verhoeven
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Arcane Sanctum Empty Re: Arcane Sanctum

    Témanyitás by Lora Verhoeven Vas. Júl. 28, 2013 11:08 pm

    * Arra, hogy az alakot saját magára emlékezteti, csak csúnyán fintorog.* - Most ezt bóknak kéne vennem, vagy sértésnek? *kérdi halkan.* - Komolyan azért választottál engem, mert én vagyok a „kicsi-éned”? *kérdez vissza, aztán hümmögve hallgatja a feladatokat. Miközben az illető azt magyarázza neki, hogy miken kell keresztülmenni egyre baljóslatúbb mosoly jelenik meg Lora arcán.* - Remek. Benne vagyok. Komolyan saját magadat nem bírtad legyőzni? Ez gáz. Ennyire nem ismered saját magadat? *kérdez megint csak vissza, aztán még mindig a botot szorongatva előre lép. Nem törődik a hüllő kétségbeesett sziszegésével. * - Kezdődjék a játszma! *vigyorog magában, aztán várja, hogy történjen valami. Hogy megérezze a halál angyalát, vagy ilyesmi. Aztán majd meglátjuk, hogy Lora a magabiztosságával meddig viszi. Eszes gyerek, de vajon elég furfangos, hogy teljesítse a küldetéseket, és visszaszerezze a könyvet? Nos, a mesélő bácsi majd megmondja.*
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő


    Arcane Sanctum Empty Re: Arcane Sanctum

    Témanyitás by Gyakorló mesélő Vas. Júl. 28, 2013 11:25 pm

    - Vedd aminek akarod, bár én bóknak szántam. * suttogja tovább.* - Nem, nem csak azért. és kíváncsi vagyok, hogy te olyan könnyedén legyőzöd e magad. * mondja aztán ugye átlép a lány a halál angyalához.* - Üdvözöllek kicsi lányka. NEm szeretnéd feladni a küldetésed, úgysem leszel képes legyőzni önmagadat. Akkor inkább már meg is halhatnál vak vagy. Egy kígyóra támaszkodsz és botodra. Simán megölhetnélek és könnyíthetnék a terheden. Nem lenne többé problémád. Vagy ha ennyire ragaszkodsz az életedhez akkor valaki másét veszem el. Láss ne csak nézz. * mondja a lánynak és igen a lánynak rá kell jönnie miért mondja ezeket, túl kell járnia az angyal eszén ahhoz, hogy tovább juthasson. De vajon mi a helyes válasz. Melyikkel engedheti tovább az angyal? Mindjárt kiderül.*
    Lora Verhoeven
    Lora Verhoeven
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Arcane Sanctum Empty Re: Arcane Sanctum

    Témanyitás by Lora Verhoeven Vas. Júl. 28, 2013 11:38 pm

    - Még meggondolom minek veszem *felel nyugodtan, aztán ugye átkerül a Halál angyalához. Az angyal szavaira csupán halványan mosolyog.* - Üdvözlet Kegyes Halál! Az ajánlatod irtó kecsegtető, de már évtizedekkel előbb is megszánhattál volna. Azt hiszem, most nem igazán nem tervezek elhalálozni. Néhány hónappal ezelőtt úgyis majdnem volt egy találkánk. Talán ezt te is tudod, ha már tisztában vagy a nyomorommal *kezdi nyájas hangon.* - De tudod, azóta már megtanultam kezelni ezt a helyzetet. Miért pont akkor halnék meg, amikor épp kezdeném felfedezni a világot? Nem gondolod, hogy ez kicsit gonosz lenne tőled? *kérdi költőien. Mozdulatlanul áll egy helyben, a tartása még most, a halál előtt is nemes és dacos. Nem lehet megtörni a vasakaratát.* - Egyébként meg, mióta vak vagyok, tudod mi történt? Tény, hogy nem látok, de máshogy is érzékelhetem az engem körül vevő világot. Hallok hangokat. A hangokra, a tapintásra, a szagokra és persze egy kígyóra támaszkodva mégis „látok” *szövegel tovább nyugodt, határozott hangon. Egy cseppnyi félelem sincsen benne. * - Mellesleg, valakinek muszáj megmutatnia a Szellemekkel suttogónak, hogy akadnak nála jobbak is. Nem gondolod, hogy mennyire megalázó lenne az, ha egy vak kislány elorozná előle a dicsőséget? *Nyájasan beszél, sőt mindenegyes szavát jól megválogatja. Hiába, jó színész. Jó színész.* - Azt pedig szeretném hozzá tenni, hogy képes vagyok legyőzni „saját magamat”! *dobbant egyet csökönyösen a bottal, hogy nyomatékosítsa a szavát. Néha eltűnődnek azon az ismerősei, hogy hogyan fér belé ennyi akarat és önbizalom.*
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő


    Arcane Sanctum Empty Re: Arcane Sanctum

    Témanyitás by Gyakorló mesélő Vas. Júl. 28, 2013 11:59 pm

    * Az angyal érdeklődve hallgatja amit mond és nem állja meg, hogy a szellemekkel suttogókos dolgon ne nevesse el magát.* - Nem ez a helyes válasz, de mivel megnevettettél ezért tovább engedlek. Lépj jobbra egyet és tovább mehetsz a zenés feladathoz. * Aztán ha a lány átlépett és tovább jutott akkor halk nagybőgőszót hallhat és egy rövid lejátszást.* - Üdvözöllek, amit az előbb játszottál rövid bejátszást azt kell visszajátszanod. * mondja a lány és Lora kezébe nyomja a húzót és a nagybőgőt, hogy játsza el az előbb hallottakat.*

    // kérlek dobj majd a játékhoz egy hatos kockával //
    Lora Verhoeven
    Lora Verhoeven
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Arcane Sanctum Empty Re: Arcane Sanctum

    Témanyitás by Lora Verhoeven Hétf. Júl. 29, 2013 12:09 am

    *Amikor felnevet az angyal, akkor felvonja a szemöldökét.* - Jé, nem is tudtam, hogy van humorérzékem… *dünnyögi.* - Vagyis, hogy neked van humorérzéked. Mindegy. Köszönöm. *biccent az angyalnak, aztán jobbra lép egyet. Mikor meghallja a zenét igyekszik megjegyezni a dallamot. Aztán, mikor hozzászólnak, akkor a szabad kezével megvakarja a tarkóját.* - Üdvözlet. Lehet egy költői kérdésem? Nem dúdolhatnám, fütyülhetném, dobolhatnám, gitározhatnám, vagy hegedülhetném el inkább a dallamot? A nagybőgővel még nem volt időm megbarátkozni… *érdeklődik, de mivel sejti, hogy nemleges lesz a választ, ezért lemondóan felsóhajt.* - Kaphatok pár percet, hogy felkészüljek? *kérdi halkan.* - Csak nem nehezebb, mint hegedűn játszani *dünnyögi halkan, majd fogja a nagybőgőt, és óvatosan kitapogatja rajta a húrokat. Kipróbálja a vonót is, aztán magában a dallamot dúdolva igyekszik eljátszani, amit kértek tőle. *
    Dobókocka
    Dobókocka


    Arcane Sanctum Empty Re: Arcane Sanctum

    Témanyitás by Dobókocka Hétf. Júl. 29, 2013 12:09 am

    The member 'Lora Verhoeven' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Arcane Sanctum Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Arcane Sanctum Hatoldal__5_www.kepfeltoltes.hu_
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő


    Arcane Sanctum Empty Re: Arcane Sanctum

    Témanyitás by Gyakorló mesélő Hétf. Júl. 29, 2013 12:41 am

    * Arra, hogy csinálhatja e másképp nemmel rázza a fejét, hogy felkészülhet e arra igennel bólint. Majd amikor a lány lejátszotta megtapsolja.* - Nagyon ügyes vagy. Bár volt benne pár hiba, de ezt betudom annak, hogy még nem nagybőgőztél. * mondja a lány, majd segít neki eljutni a következő porthoz. Amikor átlép tudhatja, hogy most már csak önmagát kell legyőznie.* - Na végre, azt hittem már ide se érsz a látásod nélkül. * hallhatja a saját hangján - Szóval mivel tervezel legyőzni. Bár teljesen mindegy, mert úgyis előre tudom, hogy mit csinálsz minden gondolatodat tudom. Emlékszel? Én vagyok te. Te vagy én. * mondja kaján mosollyal az arcán.*

    // ha varázslatot használsz légyszi dobj d6-tal
    Lora Verhoeven
    Lora Verhoeven
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Arcane Sanctum Empty Re: Arcane Sanctum

    Témanyitás by Lora Verhoeven Hétf. Júl. 29, 2013 1:00 am

    *A dicséretre, mintha apró pír jelenne meg az arcán, és halkan eldünnyög egy köszönömöt. Aztán, mikor meghallja a saját hangját, akkor felnevet.* - Hali neked is. Tudod, eleinte arra gondoltam, hogy halálra szidom magamat, aztán meggondoltam magam. Egyébként meg ne feledd! Én vagyok az igazi kettőnk közül! *igaz nem látja „magát”, de halványan érzékeli. Aztán leteszi a botot a földre, és nyugisan ő is elhelyezkedik.* - Tudom jól, hogy önmagammal szemben nem hat se a szép szó, se az erőszak. Szóval inkább ülj le! Sok mesélni valóm van *mutat a föld felé, majd halkan felsóhajt.* - Kezdjük anyuval. Tudod, én nagyon szerettem őt. Ő volt a legnemesebb, a legtisztább és a legtökéletesebb nő a világon. Mindig tiszteltem és tisztelem őt. Rettenetesen fájt, amikor meghalt abban a betegségben. Azt hiszem, soha nem fogom kiheverni az elvesztését. Ő volt a legjobb anya a világon. Aztán ott van apu. Nos, igaz, hogy beleőrült anyu halálába, ,és elég durva dolgokat csinált, de attól függetlenül én még mindig szeretem őt, és nagyon szégyellem, hogy pont az én kezemhez tapad a vére. Annyira szeretném, ha még mindig itt lennének a szüleim! De nem lehetnek itt. Mostantól nélkülük kell tovább járnom az utamat. Annak, viszont örülök, hogy Naomi rám talált, és befogadott. Egy életre lekötelezett. Igaz, hogy nem fogom soha úgy szeretni, mint a tulajdon anyámat, de mégis csak ő a második anyám úgymond. Néha kicsit heves és szertelen, de nagyon nagy szíve van. Aztán ott van a többi klántag. Nem akarom elárulni nekik, de kedvelem őket. De pszt. Erről nekik nem kell tudniuk. Még azt a két hülyét, Kornelt meg Emilt is bírom! Az egyetlen szívfájdalmam az az, hogy már több, mármint egy évszázados vagyok, és még mindig nem találkoztam olyannal, aki megértene. Tudod, milyen kínzó ez az érzés? *Ennél a pontnál a napszemüveg alól már könnyek gördülnek le, és Lora hangja meg-megremeg.* - Mindenkinek a közelemben megvan a maga lelki társára, de az enyém sehol nincs. Néha azon tűnődöm, hogy magányra lettem ítélve a tetteim miatt. Egyébként eleinte nagyon bántott, hogy nem látok többé semmit, hiszen kicsúszott a lábam alól a talaj, de azóta már… Nem bánom. Ebből is tanulok. És szívemből remélem, hogy legalább te képes vagy megérteni mik kavarognak bennem, ha már állítólag te én vagyok. Nem fogok erőszakot alkalmazni, se szép szavakat. Csupán szeretném kiönteni valakinek a lelkemet, és úgy tűnik, hogy erre saját magam vagyok a legjobb ember. Az meg, hogy mi lesz azzal a könyvvel nem izgat, csak egy dolgot akarok. Szerinted fel fog majd bukkanni az a személy, akit a lelki társamnak mondhatnék? Szerinted van egyáltalán a bolygón, vagy lesz olyan személy a bolygón, aki képes megérteni az én lelkem legsötétebb titkait is? *A végére már teljesen elhalkul a hangja. Ő tényleg csak lelkizni akar egy rendeset valakivel, és… És ha az épp saját maga azt se bánja. Több évtizede tömérdek tüske kínozza az ő megfáradt, szegény lelkét, és csak annyit szeretne tudni, hogy reméljen-e még, hogy bízzon-e még a holnapban. Mert nagyon jól tudja, hogy szüksége van valakire, valakire, aki mellett önmaga lehet. * - Ha valakinek, ezt neked meg kell értened...
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő


    Arcane Sanctum Empty Re: Arcane Sanctum

    Témanyitás by Gyakorló mesélő Hétf. Júl. 29, 2013 1:36 am

    * A hasonmása is leül a lánnyal szemben és végighallgatja. Pontosan tudja miket mond el, hiszen ő is ugyanúgy átélte mint a lány és pontosan tudja miről beszél.* - Tudod Lora, maradjunk ennél a nevünknél. Pontosan tudom miről beszélsz, de én ezen túltettem magam. Nem akarok többet hallani róluk, épp elég nehéz volt elzárni őket. * mondja és egy könnycsepp gördül le.* - Tudod nem azért fog sikerülni az amit tervezel, mert jól küzdöttél, vagy valami, hanem, mert megbántad, azt, hogy öltél, a szomorúságod miatt, amit a tátongó űr jelent. Figyelj oda a világban és megfogod tudni ki az aki a könyv segítségével, visszaadhatja a látásod. Nagyon figyelj, lehet, hogy olyan ember lesz akiről nem is sejtenéd. Bárki lehet érted? Bárki. Csak higyjél benne. Nem itt fogod visszakapni a látásod, hanem a saját világodban. De ennél többet nem tudok mondani. Ügyes voltál és vagy. A bűnmegbánás a lelkiismeret vizsgálat az amiért a könyvet kapod. *Majd kinyitja a kaput és egy oszloptartóhoz vezeti ahol ott áll a suttogó és halk hangján megszólal.* - Hát mégis sikerült *és kezébe nyújtja a könyvet. * - Térj vissza a világodba. * mondja és a kígyó megint láthatja a tüzet, majd a következő pillanatban megint érezheti a meleget és azt, hoy újra otthon van, de a kezében továbbra is ott van a könyv.*
    Lora Verhoeven
    Lora Verhoeven
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Arcane Sanctum Empty Re: Arcane Sanctum

    Témanyitás by Lora Verhoeven Hétf. Júl. 29, 2013 1:52 am

    *Végül is egyek, így teljesen megértik egymást. Néha Lora fejében megfordult már, hogy bárcsak lenne egy ikertestvére. Hogy milyen jól ellenne vele! Aztán csak beszél és beszél, majd ha a végére ért, akkor együtt sír a hasonmásával.* - Tetszik ez a név. Jobb, mint a Lorraine. Az túl kislányos. Viszont nem felejthetjük el, hogy nem csak Lora létezik, hanem a lelkünk legmélyén még mindig ott él Lorraine is, aki csak arra vár, hogy visszatérhessen. Hogy a vidámságával beragyogja a világot. És én is igyekszem, de egyedül nehéz. Másnak viszont nem szabad elmondanom ezt. Csakis annak, aki majd az én társam lesz. Addig pedig őrizni fogom ezeket a titkokat *suttogja halkan, majd a következő szavakra megrázza a fejét.* - Nem terveztem semmit. Csak valakivel szerettem volna igazán őszintén elbeszélgetni. Szerettem volna valakinek kiönteni a szívemet. És persze, hogy megbántam, hiszen a tulajdon apám volt! Igaz, nem szándékosan tettem, hanem féltem, és nem tudtam kontrollálni magam, de akkor is én voltam. Még szép, hogy a lelki ismeretem kínoz! *ellenkezik, hiszen valóban ez volt az igazi szándéka. Aztán némán hallgatja saját magát.* - Köszönöm. Köszönöm. Ugye, te mindig velem leszel? *suttogja elgyötörten. Igazán nagy szüksége lenne rá, hogy így el tudjon beszélgetni önmagával.* - Ígérem, nagyon fogok figyelni! És nem csak én vagyok ügyes. Te is az vagy, hiszen egyek vagyunk *mosolyodik el halványan. * - Nem is olyan nagy baj egyébként, hogy még várnom kell. Addig is tanulok a saját hibámból *veregeti vállon magát miután feltápászkodott. Aztán hagyja magát vezetni.* - Megmondtam, hogy sikerülni fog. Én nem te vagyok, Suttogó *feleli rekedten, miközben átveszi a könyvet. Letörli a saját könnyeit, hogy ha hazaért, akkor senki ne lássa. Egyik kezében a botot, másikban a könyvet szorongatja.* Ég veled! *köszön el az ismeretlentől, majd ismét hallja a kígyó riadt sziszegését, utána pedig megrohamozza őt a hőség.* - Mennyivel jobb idő volt ott *dünnyögi.* - Na, menjünk be. El kell tenni ezt a könyvet mielőtt a többiek kérdezősködnének *mondja immár a kígyónak, de a gondolataiban ott visszhangoznak a másik-én szavai. Felmegy a szobájába, a falnak támasztja a botot, majd kitapogatja az éjjeliszekrénye fiókját, és beteszi a könyvet. A hüllő letekeredik róla, ő pedig ruhástul elterül az ágyán. elalszik. Álmában megpróbál ismét kapcsolatba lépni a másik-énnel.*

    Ajánlott tartalom


    Arcane Sanctum Empty Re: Arcane Sanctum

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Márc. 29, 2024 6:18 am