Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

5 posters

    Mallowice

    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


            Mallowice Empty Mallowice

    Témanyitás by Amarilla Darwin Vas. Jún. 30, 2013 4:53 pm


    Szabad bejárást kaptak:

    Patric J. Morgan
    Reed Denkey


    A történelem egyik olyan városa, minek híre talán elterjedhetett a világban. A városba bejutni nem igazán lehet. Mallowice lakói egyetlen úr alatt dolgoznak, aki nem más, mint Aysen. Ő fogadja be a lakókat vagy éppen éri el azt, hogy neki dolgozzanak. Tőle szabad bejárást kaphatnak kiszemeltjei, de vigyázz! Ugyan úgy kitilthatja a férfi őket a városból és visszakerülhetnek az erdőbe. A lakók nem igazán barátságosak az újonnan idekerültekkel. Nem szabad megbízni bennük. Ahogy a város határát eléred, két őrrel találkozhatsz, akik éjjel nappal őrzik a helyet. Viszont ha valaki mégis sikeresen átlépi a határt, onnantól kezdve még jó darabig árgus tekintetek célpontjává válik. Mindenféle álca létezik ezen a helyen, és senki sincs biztonságban, aki csak kémkedni jött. Ezen a helyen mindenféle titokra könnyen fény derül, s a lakók igyekeznek az újonnan jötteket saját képükre formázni.  A városban ritkán süt a nap, az éjszaka és a komorság jellemző. Csupán a Hold és a csillagok ragyogják be ezt a helyet, de csak abban a kivételes esetben, ha az ég éppen nem borult. Itt a fák kopárak, és a fű is száraz, mintha senki sem gondozná őket. S éppen ezért minden belépőt hatalmába keríthet az érzés, ami azt súgja: ez a hely minden, csak nem békés és biztonságos.

    Írta: Castin Noyers, átdolgozta: Jesmon Helar


            Mallowice Mallowice1_www.kepfeltoltes.hu_
    Rhiane
    Rhiane
    .::Purgatóriumi hercegnő::.
    .::Purgatóriumi hercegnő::.


            Mallowice Empty Re: Mallowice

    Témanyitás by Rhiane Csüt. Júl. 04, 2013 9:38 pm

    *Rhiane összeszorított ajkakkal, kezében egy szegecsezett ostorral áll egy nyöszörgő, sebekkel teli nixe felett. A fegyveren egyértelműen látszik, hogy egészen eddig azzal verte a férfit. Nos, a pasas igazán számíthatott volna rá…* - Van még merszed elismételni, amit mondtál? *kérdezi sziszegve a földön fetrengőtől. Kivételesen nem undorodik magától, ahogyan ezt csinálja: ez az alak több mint megérdemli, amit kap. Annyi lelket semmisített meg, igazán kijár neki. Már évek óta várt rá, hogy kapjon egy indokot, hogy félholtra verhesse. Hát, legalább kiadta magából az indulatait…* – Nem, én… sajnálom, hercegnő, borzalmasan sajnálom, nem is tudom, hogy mertem… *nyöszörög gyengén a pasi, mire Ria egy lenéző szusszantással oldalba rúgja, majd megperdül, és tovább indul. A lakosok szinte ösztönszerűen húzódnak el előle. Kifejezés nincs rá, hogy mennyire utálja, hogy így reagálnak, amikor meglátják, de tudja, hogy szükség van erre az egészre, ha fent akarja tartani az imidzsét, ráadásul nem eshet ki Aysen kegyeiből. A legutóbb is szerencsésen sikerült értesítenie Deliát azokról a fiatalokról, akiket a bukott angyal iderángatott. Szigorúan távol tartja az érzelmeit az arcától, de ahogyan eszébe jut az ügy, ismét ugyanannyira kiborul, mint akkor. Érzi, hogy egyre inkább rezeg a léc, az angyal egyre messzebbre képes elmenni, hogy megszerezze valahogy az őrzőt, és neki meg kell őt ebben állítania. A baj csak az, hogy nem tudja, meddig tudja úgy szabotálni a terveit, hogy senkinek nem tűnik fel... Egyébként ilyen téren a férfi miatt aggódik a legkevésbé: elég jól az ujjai köré csavarta ahhoz, hogy ne legyen vele probléma. Közben előhúz a zsebéből egy fekete kendőt, és elkezdi törölgetni vele az ostort, nem különösebben figyelve a környezetére, tudva, hogy úgysem mer nekimenni senki...*
    Aysen
    Aysen
    .::Purgatóriumi herceg::.
    .::Purgatóriumi herceg::.


            Mallowice Empty Re: Mallowice

    Témanyitás by Aysen Csüt. Júl. 04, 2013 10:18 pm

    *Talán meglepő, de megint el volt egész nap az angyal. Attól, hogy a Purgatórium lakosa még kijárkál a városba. Hogyan? Meg van a maga módja és mindig el tud jutni oda ahova, szeretne. A mi kis barátunk pedig ahova szeretne el jutni azt már megtette. Szóval mindenképpen félig eljutott a céljára már csak a kislányt kell megtalálnia akár ki is legyen az. Aztán ott van még Patric is akivel mindenképpen össze kell fusson. Egyszerűen kíváncsi a bérgyilkosra, hiszen lelépett, úgyhogy nem teljesítette a feladatot. Nos, a férfi ezt árulásnak nevezi, és ami feladatot kapott azt meg kell csinálnia. A városban halad végig lassú léptekkel és gondolkodik, hogy felküld néhány Nixét a földre, hogy megkeressék a srácot. Talán mindenképpen mást kéne kitalálni hiszen Nixék feltűnőek lennének szóval máshogy fogja ezt megoldani. Szólni fog drága jó barátjának aki még mindig hű hozzá.. Ahogy végig halad a városon figyeli mi történik és felvonja a szemöldökét.* - Ennyje.. nem tudtam, hogy te ennyire durván szereted…*Húzza mosolyra a száját és rápillant arra akit éppen üt.* -Miért nem viszed inkább a kínzó kamránkba? Ott aztán nyugodtan elbánhatsz vele..*Hozza fel az ötletet. A férfi fején a csuklya és eléggé kiszámíthatatlan.* - Kérlek gyere utánam.. Később még elintézheted..*Köszörüli meg a torkát majd. A többiek akik bámulják soha nem érdekelte őt most más foglalkoztatja.. Ha követi a lány akkor mindenképpen elmagyarázza a dolgokat, bár még nem gyanít semmit vele kapcsolatban… Ahogyan elindul megfordul és rápillant két rangon alulira.* - Ti ketten felmentek Qarinba és megkeresitek Denkeyt. Üzentek vele, hogy hozza ide azt a bérgyilkost. Ha nemet mondd akkor várni fogja a börtön és egy hölgy aki angyalt püffölhet.*Néz rá Riára és most már reméli azt, hogy a lány utána követi. Aztán az égre is fel pillant mint mindig sötétség borítja a várost. Valahogy muszáj lerombolnia ezt az egészet és megtalálnia a kislányt. Azt, hogy a bátyja halott semmit nem jelent a lány még él.. és neki mindenképpen először élve kell.*
    Rhiane
    Rhiane
    .::Purgatóriumi hercegnő::.
    .::Purgatóriumi hercegnő::.


            Mallowice Empty Re: Mallowice

    Témanyitás by Rhiane Csüt. Júl. 04, 2013 10:45 pm

    *Amikor meghallja Aysen hangját, még egy utolsó, erőset vág az előtte fekvő nixére, majd csábosan rámosolyog a férfire.* - Remélem, ezzel most célozgatsz *jegyzi meg, mire többen zavartan elfordítják a fejüket. Nos, tény ami tény, az után, amit a pasi kapott Riától, amiért Aysen kis r****cának nevezte, nem igazán mernek megjegyzést tenni, és jobban is teszik. Valószínűleg ők sem igazán úsznák meg kevesebbel.* - Azt akartam, hogy mindenki lássa, hogy mi jár annak, aki köszörülni meri a nyelvét rajtam *válaszolja hevesen, dühös fintorba torzult arccal, majd belerúg a nyöszörgő kupacba.* - Ő itt már megtanulta *nevet fel aztán hidegen, majd meghajol a férfi előtt.* - Ahogy kívánod, uram *válaszolja mély tisztelettel, majd elfordul az áldozatától, és felveszi a bukott angyal tempóját.* - Sikeres napod volt? *kérdezi halkan, figyelve rá, hogy a körülöttük lévők ne hallhassák őket. Bár az is igaz, hogy a legtöbben igyekeznek kitérni egy ilyen páros útjából... Se Aysennek se Rhianénak nem akar betenni senki, és tökéletesen tisztában vannak vele, hogy az egyik maga után vonja a másikat. A kiadott parancsot hallva meglepetten felvonja a szemöldökét.* - Már megint azt a Patricet akarod? Nem hiszem, hogy érdemes rápocsékolnod az idődet, Aysen *jegyzi meg félhangosan, hiszen tökéletesen tisztában van vele, hogy a démon-vámpír komoly gondot okozhat még, ha egyszer úgy dönt, hogy hajlandó segíteni az urának. Igazán nehéz lenne úgy eltenni az útból, hogy Aysennek ne tűnjön fel, hogy ezt belülről csinálta valaki, márpedig ő nem lehet gyanús, hiszen ezt a parancsot kapta Deliától...* - Egyébként természetesen szíves örömest használom ostortesztelőnek vagy bokszzsáknak, aki az utadba áll *teszi hozzá negédesen, egy ragadozószerű mosolyt öltve magára. Személy szerint Reed kimondottan az agyára megy, mert most komolyan, neki miért jó, hogy Aysennek segít? Valószínűleg fel se fogja, mekkora veszélybe keveri ezzel a saját világát... De mindegy, nem ő fogja eldönteni. Ha a mellette sétáló férfi a kezére ad valakit, akkor garantálnia kell, hogy az illető milliószor megbánja, hogy valaha is a Purgatórium közelébe merészkedett, mert ez a dolga.*
    Aysen
    Aysen
    .::Purgatóriumi herceg::.
    .::Purgatóriumi herceg::.


            Mallowice Empty Re: Mallowice

    Témanyitás by Aysen Csüt. Júl. 04, 2013 11:06 pm

    *Tény, ami tény Ria neki nem is tudja, mit mondjon rá. Egy jó nő akivel el tud lenni akiben száz százalékig megbízik és tanácsot tud kérni tőle, ha jól csinál dolgokat vagy ha rosszat.* - Természetesen. Nem mindenkivel osztom, meg a lakosztályom ezt bizonyára már tudod.*Mondja, és valóban nem mernek Aysen közelébe jönni, hogyha meglátják. A férfiben ott van a ridegség a szemében látszik a gyilkolni vágyás és a hatalom. Egyre erősebb ez a szomja, de hát még nem teljes az amit véghez szeretne vinni. Amikor megszólal, a lány büszkén néz rá.* - Szerintem a nélkül is tudják, de tudod, hogy szabadon van bejárásod még a kulcsot sem kell elkérned.*Mondja a lánynak és ad egy puszit az arcára. Rhiannétól mindig is tartottak a lakosok nagyon megtudja büntetni azokat akik megérdemlik a büntetést és nagyon remek harcos. Az egyik legjobb Aysen szerint így nem is kell tartania a férfitól ha megtámadnák a várost. Bár Delia úgysem támadna.. szóval, majd egy szép napon. Ahogyan kiadta a parancsot horkant egyet a lány kérésére.* - Ideje elővenni azt a kis mocskot. Úgy tudom nem végzett tökéletes munkát és tudom azt is, hogy éppen Far Isle környékén tartózkodik.*Feleli gúnyosan és kiderítette azon belül hol is.. Igen mindennek utána nézett aminek csak tudott ráadásul ott is van egy ismerőse aki hű hozzá és nem tervez átverni.* - Patric a legszemtelenebb, a legotrombább, a legszánalmasabb akit valaha ismertem. Én mondom neked, a lustasága miatt nem kapta meg a pénzét.*Mondja a srác és ezt sajnos komolyan gondolja, de nem tud a srácnak keresztbe tenni. Rá kell jöjjön arra amit titkol. Aztán amikor Reedről van gondolata elmosolyodik ördögien és rápillant a lányra.* - Denkey még nem szenvedett eleget.. de ha szeretnél szenvedést adni neki a tied lehet.*Ajánlja fel és a férfinak eggyel könnyebb munkája van. Csak kiosztja a dolgokat és le van tudva minden. Ráadásul nem mernék átverni hiszen a Purgatóriumi dolgok eléggé titkosak szóval nagy babra megy a játék.* - Mostanában elég keveset látlak. Ennek mi az oka?*Teszi fel a kérdést és ha már látta a lányt miért ne tenné fel. Érdeklődik felőle és szeretne egy kicsit vele lenni.*
    Rhiane
    Rhiane
    .::Purgatóriumi hercegnő::.
    .::Purgatóriumi hercegnő::.


            Mallowice Empty Re: Mallowice

    Témanyitás by Rhiane Csüt. Júl. 04, 2013 11:43 pm

    - Tudom *mosolyog Aysenre ragyogó tekintettel, bárkinek úgy tűnhet, hogy teljesen belé van zúgva. Még szerencse, hogy senkinek fogalma sincs róla, mennyire undorítja a férfi szemében játszó gyilkos vágy, a rideg arc, a kezek, amik az egész világegyetemet igyekeznek megszerezni.* - Könnyen lehet, de úgy látom, néhány szolgádnak ez nem tetszik *húzza fel az orrát sértetten, gyilkos pillantásokat vetve a körülöttük lévőkre. Igyekszik egyértelművé tenni, hogy mennyire kiborítja, ha nem tisztelik a rangjának megfelelően, és hogy ezzel együtt mennyire ragaszkodik hozzá, hogy mindenki számára egyértelmű legyen, hogy ő Aysen első embere, nem más. Aztán ugyebár páran parancsot kapnak, mire Rhiane igyekszik egyből valahogy elterelni a herceg figyelmét a bérgyilkosról. Nagyon nem tetszik neki ez a dolog, nagyon nem.* - Nos, ahogy gondolod. Bár nem hiszem, hogy tud bármit is a lányról, szerintem már rég elfelejtette az egészet *legyint lenézően, az érzelmet egyértelműen Patric irányába mutatva.* - Csak egyetérteni tudok, uram. Undorító egy féreg. Nem igazán értem, miért nem ölted meg évekkel ezelőtt *válaszolja, nagyokat bólogatva Aysen szavaira.* - De feltételezem, most azért akarod visszahozni *teszi még hozzá, reménykedve. Bár nem szívesen öletné meg a srácot, de ha ez az ára, hogy az őrző biztonságban legyen, akkor meg fogja fizetni. Bármekkora árat megfizetne, ezért van egyáltalán itt.* - Örömmel *nevet fel elégedetten.* - Tudod, hogy én szívesen megteszek bármit, amit kérsz tőlem, akármit *folytatja alázatosan, Aysenhez simulva, és belekarolva a férfibe. Aztán ugye újabb kérdést kap, és a kém máris idegeskedni kezd benne, és magyarázatokat gyártani, de nagyon jól tudja, hogy minél higgadtabban és természetesebben válaszol, annál könnyebb elhinni.* - Nos, mostanában egy kicsit többet mentem terepre, mint szoktam, régen ettem már tisztességesen tele magam *enged meg magának egy halk, elégedett kuncogást.* - Meg edzettem is, és elég sok időt töltöttem Mallowice-ban. És az is, felségem, hogy sok időt tölt mostanában a földön *teszi még hozzá, és ha lehet, még szorosabban Aysenhez simul.* - Többet kellene velem maradnod *suttogja a fülébe vágyakozóan. Minél inkább lefoglalja a férfit, annak annál kevesebb lehetősége van rá, hogy a világuralomról szóló terveit gyártogassa.*

    // FAGY //
    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


            Mallowice Empty Re: Mallowice

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Vas. Márc. 06, 2016 8:54 pm

    * miután Aysen eltűnik egy erős ütést mérnek a fejemre. Majd arra ébredek, h egy ágyra dobnak. Az ajtó csukódik én meg lassan feltápászkodom. A fejemet fájlalva. Körülnézek. A szoba rideg. Egy vérfolt van a szőnyegen, a kép kopott nem tetszik ez a dolog. Elindulok hát az ajtó felé és kitekintek a kulcslyukon ha addig nem nyílik ki. Ha nem látok senkit akkor pedig megpróbálom kinyitni. *
    Mesélő
    Mesélő


            Mallowice Empty Re: Mallowice

    Témanyitás by Mesélő Vas. Márc. 06, 2016 9:09 pm

    *A nyitásra nem reagál senki, de hát mire számított volna.* - Üdvözöllek eme meghitt helyen. Nem gondoltad volna, hogy ide jössz meglátogatni. hmm.. hoztál nekem valami ajándékot?*Kérdezi ridegen Aysen, de nem bújik elő csak a hangját hallhatja a srác.* - Nem tudsz ezen az ajtón átjutni. Soha nem fogsz innen kikerülni ha csak nem tudunk megegyezni. Elárulni néhány információt, hogy ki vagy és honnan jöttél. Tudod idegeneknek tilos a belépés.*Feleli a férfi, de még mindig nem jön elő. Élvezni fogja ezt az egészet úgy érzi, de hát nem zavartatja magát. Aysen mindig is rideg volt és kínzó élvezi ha másokba beleköt.*
    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


            Mallowice Empty Re: Mallowice

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Vas. Márc. 06, 2016 10:10 pm

    - Hogy hoztam e ajándékot? Nem, nem igazán. Ha tudom, hogy meghalok ma és ide kerülök akkor biztos hoztam volna, de így sajnos nem. * Jelentem ki. Majd miután sikertelenül próbálkozok az ajtóval válaszolok a következő mondatokra is. * - Amire tudok arra szívesen válaszolok. A nevem Nathan L. Griffin. Quarinban éltem le a teljes életemet. Volt egy feleségem és két gyönyörű gyerekem, akiket már soha többé nem láthatok. Apám vérfarkas volt, anyám pedig nixe. Úgyhogy mindkettejüktől örököltem valamennyire a két faj adottságait. Emellett, nem tudtam, hogy tilos belépni, miután a mai nap egy őrülten száguldozó kölyök elcsapott az autójával, és utána könnyek között elbúcsúztam a feleségemtől a karjaiban itt ébredtem. Mármint nem itt, hanem ott ahol az előbb voltam még mielőtt idehoztak. Szeretnél még valamit tudni? * teszem fel a kérdést, miután elregéltem ki is vagyok én pár mondatban.* - Csak mert ha nem akkor én viszont szeretném tudni, hogy mi ez a hely és ha tilos a belépés akkor mégis, hogy kerültem ide? * kérdezek vissza. Szerencsémre eddig úgy néz ki az álcám tökéletesen működik és nem tudja ténylegesen ki is vagyok én. *
    Mesélő
    Mesélő


            Mallowice Empty Re: Mallowice

    Témanyitás by Mesélő Vas. Márc. 06, 2016 10:37 pm

    *A szobába nem mutatkozik más csak a félelem és a ridegség. Nathanra nézve egy pillanatra azt gondolja hazudik, mert érzi a vérfarkas szagot, de a nixét kevésbé. Talán annyira megszokta, hogy körbe veszik a nixék, hogy fel sem tűnik neki. Szóval előjön körbe néz körbe sétálja a srácot összefonott karban majd aztán rápillant és a szemeibe néz amikor mesélni kezd az életéről.*- Nem tudom miért, de talán egyik részem azt mondja igazat beszélsz viszont a másik azt mondja hazudsz. Kevés olyan nixe van aki kimerészkedik a városba...*Feleli neki majd gondolkodik.*- Nem is tudom. Nathan. Talán az a helyes kifejezés mit kerestél az elő-purgatóriumban. Nézd nem szeretem a betolakodókat. Érted? Nem szeretem azokat akik csak úgy megjelennek és úgy kerültél ide, hogy ide hozattalak. Hoztalak volna én is, de egy herceg nem piszkítja be a kezét. hmm. akkor bizonyára nem ismered Christopher Acerlotot.*Fordul el az ajtó felé mintha ki akarna menni.* - Ha esetleg még is.. akkor lehet fogtok találkozni. Egyszer..*Vigyorodik el gonoszan és hergeli nathant.*
    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


            Mallowice Empty Re: Mallowice

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Vas. Márc. 06, 2016 10:51 pm

    * Nyugodtan figyelem miközben körbe sétál. A szerepemet kell játszanom szóval nem árulhatom el magam. Végig hallgatom a mondandóját és csak utána válaszolok.* - Igen, de anyámat magára hagyták és árvaként nőtt fel már odalent vagy odafent. Nem igazán tudom, hogy a purgatórium merre is helyezkedik el. Anya nagyon keveset mesélt róla. Mindig is látni akartam milyen. Talán azért kerültem ide, pontosabban oda az elő-purgatóriumba, mert mielőtt meghaltam arra gondoltam, már sosem láthatom azt a helyet ahonnét Anyám származott és elnézést mélyen tisztelt uram, nem tudtam nem is tudhattam, mivel nem igazán sok mindent tudtam erről a helyről. Így elnézést kérek. * jelentem ki, majd figyelem amint az ajtó felé lépdel, majd mikor kimondja Chriss nevét felkapom a fejem. * - Nem az ő öccse véletlenül Jonathan. Az a kölyök összetörte a lányom szívét randizott vele, felvitte magukhoz, majd utána faképnél hagyta. Át is mentem, hozzájuk a szomszédba megmondani a srácnak a magamét, de csak Christopher volt otthon és ő vele tudtam beszélgetni. Az a srác jobb testvért érdemel mint amilyennel rendelkezik. * teszem még hozzá. Remélve, hogy elhitethetem vele a mondandómat és nem volt túl feltűnő ahogy felkaptam a fejemet. HA igen akkor most buktattam le magamat, hát nemsokára kiderül mi lesz. *
    Mesélő
    Mesélő


            Mallowice Empty Re: Mallowice

    Témanyitás by Mesélő Vas. Márc. 06, 2016 11:11 pm

    *Nathanra pillant félszemmel az ajtóból vissza miközben mesélni kezd valamit. Már rég végeznie kellett volna Jonathannal.* - Hát szó ami szó tényleg egy mihaszna senki házi. Hát lehet jobb testvért, de évek múlva sem fog találkozni a testvérével meg a családjával. Az enyém lesz hidd el. Minden vele járója. Képzeld tudtad, hogy az öccse Nixe lett?*Teszem fel a kérdést, ha nem tudta akkor most meg tudja. Aysen amilyen hülye be is veszi, de jeleznek az érzékelői nem mindig veszi figyelembe azokat. Szóval Aysenek van az egyik legjobb kastélya nehezen tudja megtalálni Christ ha meg akarja. Labirintus az egész épület.* - Szóval bántotta a lányodat. Akkor mivel végeznél vele? Melyik kínzással? Tudod az ostort kipróbáltam rajta, de nem használt még mindig ugyanolyan bunkó. Viszont egy csomó injekciót kapott amitől teljesen kidőlt viszont más ötletem sajnos nincsen.*Megy oda hozzá majd megérinti a vállát. Talán azt reméli, tud valami jó ötletet adni neki.* - Szóval? Hidd el megjutalmazlak ha neked is átok ő.*Mosolyodik el.**

    //fagy//
    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


            Mallowice Empty Re: Mallowice

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Hétf. Márc. 07, 2016 11:14 pm

    *Hallgatom amit Aysen mondd. Tisztára mintha anyámat, vagy Reedet hallanám szóval már fel se veszem, hogy ilyeneket mondd rám. Ám amikor felém fordul, hogy mivel és, hogyan kínoznám felnézek és tűz villan a szememben. * - Nem tudtam, de remélem megszenvedett az átváltozással az a dög. Azonban ha már a kínzásokról beszélünk őszintén nem tudom. A poklot is túl lazának találom ahhoz, hogy oda küldjem le kínoztatni. Remélem itt azért keményebb eszközök vannak. * jelentem ki egy gonosz vigyorral miközben Aysenre nézek aki a vállamra teszi a kezét.* - Tudod akkor is segítenék eltenni láb alól azt a kis pondrót, ha nem kapnék érte semmilyen jutalmat. Viszont ha már itt van neked a bátyja, én kihasználnám és rajta keresztül ártanék az öccsének, vagy elraboltatnám a jegyesét. Te tudtad, hogy leállt a csajozással és megállapodott? * kérdezem meg tőle és szinte már túlságosan is elhiszem, hogy én Nathan vagyok aki ki nem állhatja Jonathan Acerlot-ot.*
    Mesélő
    Mesélő


            Mallowice Empty Re: Mallowice

    Témanyitás by Mesélő Hétf. Márc. 07, 2016 11:54 pm

    *A fiúnak a kiszabadítás túl egyszerűnek tűnhet, de hát most kéne cselekednie amíg teheti hiszen nincsen második esély a számára. Vagy ha igen akkor talán jobb lenne ha megmutatkozna, de Aysen jelenleg elhiszi amit a fiú mondd neki és felvonja a szemöldökét egy pillanatra. Amikor közlik vele, hogy mi a helyzet pislog egyet és a kínzásokra is áttérnek. Persze vannak módszereik a purgatórium belieknek, de amikor beszélni kezd ő is, hogy mi a szituáció elgondolkodik.* - Te túl sokat tudsz róla. Olyan dolgokat amit csak családtagok tudhatnak. Nyílván én azért tudom, mert megfigyeltem őket és igen tisztában vagyok vele, hogy van egy barátnője. Tisztában vagyok azzal, hogy mi a helyzet. Nem nekem elég ha ő szenved és a családja az által, hogy másik fajhoz fog tartozni. Hidd el az sokkal fájdalmasabb minthogy a barátnőjét elraboltassam. Egy vámpír ellen? Ugyan egy elmebeteg fajt hozok létre, elérjem hogy kiközösítsék.*Amit biztosan nem fognak hagyni persze. Aysen előre gondolkodik és igazából Christophernek még egy esély ahhoz, hogy ő is az öccse után mehessen.* - Az anyjával sem érdemes kezdenem bár ő most nekem könnyű falat volna. Azért is, mert meghalt az akadémia egyik igazgatója. Talán könnyebben eltudom ide csalni.*Gondolkodik el ezen és meg se fordult a fejébe mostanáig.*- Na figyeljt kisapám. Vannak dolgok amiért elhiszem amit mondasz, de azért tüske vagy bennem. Hogy hívták anyukádat?*Kérdezi meg tőle már csak azért is, mert utána fog nézetni és nyílván nem fogja megtalálni szóval bukta lesz.*
    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


            Mallowice Empty Re: Mallowice

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Kedd Márc. 08, 2016 12:12 am

    - Nem kell hallanom elég ha csak látom, mint mondtam a szomszédjuk vagyok így eléggé sok mindent tudok róluk meg. Na meg aztán azt te is tudhatod, hogy nincs jobb kém egy féltékeny nőnél. Esetleg kettő. *nevetem el magam.* Aztán végighallgatom az érveit amiket felhoz, majd amikor az anyám neve után kérdezősködik felvonom a szemöldököm, de válaszolok.* - Sejtem mit akarsz utána nézni neki, de szerinted, mennyi az esélye, hogy találsz bármilyen adatot is egy számkivetettről, akit megtagadtak a szülei és a feledés homályába száműzték még a létezését is? * válaszolok neki a pontos névadás helyett.* - Azonban szívesen megnézném magamnak a bátyját, ha már azt mondtad itt van csak úgy megmondanám neki, hogy az öcsikéjének hálálja meg mind azt a szenvedést amit jelenleg kap és szerez. Már ha megoldható... * jelentem ki. Igen, lassan kezd körvonalazódni bennem a terv amivel kijuttatom innen a tesómat. Remélem beválik ez a rögtönzés. *
    Mesélő
    Mesélő


            Mallowice Empty Re: Mallowice

    Témanyitás by Mesélő Kedd Márc. 08, 2016 12:29 am

    – A számkivetettek külön vannak dokumentálva, bár ki tudja.. amit akarok azt megszerzem magamnak.*Válaszolja majd végig hallgatva, hogy a szomszédja hát elgondolkozik kémnek nem is lenne rossz. Azonban amikor felhozza, hogy láthatná e. Megköszörüli a torkát.* - Biztosan látni szeretnéd? Tudod foglyot fogollyal nem szoktunk rakni.*Neveti el magát majd elgondolkodik, hogy egyszer talán megengedheti magának.* - Egye fene..*Kinyitja az ajtót majd elindulnak egyenesen, persze két őrrel mögötte.. nem fog egyedül menni azért nem hagyja. ha leértek a kastélyban akkor láthatja Jonathan, hogy egy kínzókamrába értek. Kinyílik az ajtó és mindenféle éles eszközök találhatók. Valamint üvegek amikben mérgek vannak ráadásul eléggé veszélyes terepre értek. A kamra egyik felében a falnak láncolva megláthatja Christophert.
    Állapota: Azonnali segítségre szorul.. nincsen önmagánál és ráadásul vékony is. Kezein meg az arcán látszanak a hegek és látszik, hogy agyon szúrkálták.Egy szó mint száz Christopher majdnem, hogy a halálán van. Aysen nem felel semmit rápillant a férfira. Az ajtó bezárul mögöttük, de egy nixe bent marad.* - Szóval ő az?*Ennyit kérdez majd oda sétál Christopherhez és az arcát megfogja, majd látja nincs magánál egy erős ütést ad neki a srác szeme láttára.* - Amint látod nincs magánál.*Feleli neki kérdés, mit reagál rá.*

    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


            Mallowice Empty Re: Mallowice

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Kedd Márc. 08, 2016 12:49 am

    * Úgy tűnik minden tökéletesen alakul. Arra, hogy amit akar azt megszerzi csak megvonom a vállam és mást nem reagálok. Keressen utána, egy nem létező személy nem létező anyjának. Próbálkozni szabad. Aztán haladunk a börtön felé. Éles kések fegyverek, mérgek. Majd megpillantom az egyik szobában Chrisst. Ahová bezárnak egy őrrel egyetemben. Amikor bezárul az ajtó és az őr felpofozza a bátyámat elvesztem az eddigi uralmam és vissza alakulok önmagammá. Kezeimből pedig vizet lövellek ki az őrre, olya erővel, hogy amikor az a falhoz csapódik, nem sok esélyt látok arra, hogy túléli. Ezután egy gorillává alakulok és letöröm a láncokat amikkel Chrisst fogva tartják. Majd vissza alakulva A vállamra kapom a bátyámat és az ajtó felé fordulok. Ezúttal a másik képességemet használom és jobb kezemből egy lángcsóvát lövellek ki az ajtóra, ami ha minden igaz meg kell, hogy adja magát ekkora hő hatására. Ha ez sikerül is akkor kilépek a lángoló maradványok között a folyosóra és ha nem tart fel senki a vállamra vetett Chrissel futva indulok meg felfelé. Kifelé innen. *

    Terraqua
    5. szint: Víz: A vízsugárral akár öt embert is képesek fellökni, tíz méter távolságból is.
    Föld: Négy méter széles és tíz méter mély szakadékot tudnak létrehozni, a földrengést pedig maguktól akár húsz méter távolságban is előidézhetik
    Aerignis
    5. szint: Tűz: Képesek maguk körül bármi éghetőt felgyújtani 20 méter távolságban. A tenyerükből (csak az egyikből) három méter hosszú lángcsóvát idézhetnek elő.
    Levegő: Tíz méter magasságig felemelkedhetnek és ebben a magasságban akár 20 km/h sebességgel képesek mozogni. Maguk körül öt méteres körben képesek forgószelet generálni. A széllökéssel akár a tőlük húsz méterre állókat is ki tudják billenteni az egyensúlyukból, vagy akár fel is lökhetik.

    Mesélő
    Mesélő


            Mallowice Empty Re: Mallowice

    Témanyitás by Mesélő Kedd Márc. 08, 2016 1:10 am

    *Jonathan akciója sikeresnek bizonyul hiszen úgylátszik a képességét használja. Christophert meglátva igen rögtön le reagálja segítség kell neki Aysen pedig meglepődik először a dolgokon. * - Állj csak meg*Szólítja fel hiszen az ajtón kívül is van egy őr aki harcra készen van. Jonathant meglátja majd hasába üt egy nagyot. Nem képesek a nixék most a képességüket használni annyira furcsák.* - Ha el akarsz menni akkor állj ki velem.*Jelenti ki Jonathannak Aysen majd aztán igaz, a képesség sikeres használata után az őr is, de még az ajtó is kicsapódik a víz hatására és igazából szabad lenne az út, ha nem eredne utánuk 20 nixe. Mindegyik próbál Jonathanra támadni, Aysennel való találkozása valószínűleg lesz még ilyen nem fogja a férfi sem el felejteni, hogy átverték.* ~ A fiúból úgyis nixe lesz.~*Jegyzi meg magának és Jonathan segítséget is kér talán gyorsabban haza jutnak. Sikeresen kijutnak a kastélyból, de még előttük az elő purgatórium.*
    Jonathan Acerlot
    Jonathan Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


            Mallowice Empty Re: Mallowice

    Témanyitás by Jonathan Acerlot Kedd Márc. 08, 2016 1:22 am

    * Miután kijutok az előpurgatóriumba kimondom a vészhívó szót, ami a * - SavaJújCukor. * mire megjelenik Raphael mellettem.* - Vidd Chrisst Fyronra és szólj anyának, én is megyek majd, ha esetleg nem érnék vissza 24 órán belül akkor elfogtak. * mondom neki, mire ő bólint egyet, majd átveszi tőlem Chrisst és eltűnik. Én pedig folytatom utamat a kapu felé remélv, hogy minél előbb odaérek, de hogy ne legyen ilyen egyszerű újra a képességeimhez folyamodom és így a föld fölé emelem magam és 20 km/h sebességgel száguldok a purgatórium kapuja felé igyekezve azon, hogy ne kapjanak el. Ha ez sikerül akkor kilépek a kapun és szédítő tempóban rohanok tovább az iskola felé. Az talán az egyetlen hely ahol biztonságban lehetek. Útközben pedig küldök egy sms-t Amélienek, hogy vigyázzon magára és figyeljen nagyon oda eléggé veszélyessé vált a terep. *

    Aerignis
    5. szint: Tűz: Képesek maguk körül bármi éghetőt felgyújtani 20 méter távolságban. A tenyerükből (csak az egyikből) három méter hosszú lángcsóvát idézhetnek elő.
    Levegő: Tíz méter magasságig felemelkedhetnek és ebben a magasságban akár 20 km/h sebességgel képesek mozogni. Maguk körül öt méteres körben képesek forgószelet generálni. A széllökéssel akár a tőlük húsz méterre állókat is ki tudják billenteni az egyensúlyukból, vagy akár fel is lökhetik.

    Ajánlott tartalom


            Mallowice Empty Re: Mallowice

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 6:34 pm