Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Kessing

Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.

Kessing Empty Kessing

Témanyitás by Amarilla Darwin on Vas. Május 12, 2013 3:20 pm

Egy régi elhagyatott város, ahol már csak páran élnek. A város amúgy egy nagyon eldugott területen fekszik valahol Észak Oroszországban és bár a környék összes többi területén csak hó található, valamiért a városban soha nem esik, vagy ha esik az is csak eső. A házak gótikus stílusban építették.

//Úgy volt, hogy kint a külföldős topicnál nyitom meg, de aztán változott a terv szóval, a gyakorlás itt lesz majd és ugye a megbeszéltek alapján, csak közben kiderült, hogy Jamesnek át kell majd adnia a gépet.//

A hosszú hónapok. Mindent megadva azért, hogy bízzon valakiben. Elvesztett valamit és nem tudja visszajön e. Aki fontos számára szereti e. Képes e újra bízni és képes e megbocsájtani annak aki fontos. Új életet kezdeni és élvezni a hosszú hónapok után először a szabadságot vagy Kaeldir keze által át állt az angyalok oldalára? Eléggé bizonytalan nőszemély lett és ki tudja, képes e bízni bárkiben is. Elfogadni a segítséget most tényleg kiabál érte.. de ki fog ugrani? Ez a jövő kérdése..

Akkor és Most ...
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.

Kessing Empty Re: Kessing

Témanyitás by Alexander S. Price on Vas. Május 12, 2013 3:55 pm

[Qarin és a barátjának a lakásán a lakónegyed külső részén]

*A zongora hangja teljesen megnyugtat. Még talán az is, ahogyan játssza a mellettem ülő férfi. Igen azt hiszem, tudom jól milyen az, hogyha mellettem van egy társ és tudom azt is, hogy a barátokra is oda kell figyelni, de mi van akkor, ha egy napot nem szánok rájuk? Egy gyönyörű zenét zongorázik éppen és tegnap óta nála vagyok. Nem kell rágódnom a barátnőm hülyeségein, de azért még is néha elgondolkozok azon, hogy Elizabeth, normális e. Főleg mostanában, mert már egy jó ideje nem beszéltem vele ami nagy részt az én hibám is, de az övé is mindegy. Szóval most csak úgy ücsörgök a zongora mellett és bámulom a Davet. Éppen megtanít zongorázni és néha kell nekem is mást csinálnom nem csak a suli, plussz a tánc. A zene, ami megnyugtat és a zene, ami boldoggá tesz. Tudom én azt, hogy milyen érzés a magány, de most a nyugalom és a béke, ami jó. Rá hajtom a férfi vállára a fejemet és becsukom egy pillanatra a szemem és szépen nyugodtan veszem a levegőt. Meditálok. Lassan haza kéne indulnom, de tudom én azt, hogy anya nem lenne mérges. Most nem.*

Azt hinnéd, hogy ismered, de közben rájöhetsz csöppet sem. Ugyan is Alexander Marceau nem az a srác akit megismertek rengetegen. Hölgyek társaságában remekül helyt áll. Szeret irányítani.. nem néznéd ki belőle, de az alvilágban tölti majdnem a minden napjait. Rengeteget edz és megváltozott a szakítása után. A húgára igyekszik oda figyelni, de jelenleg fontosabb az ő dolga mint a testvére. Nem fog engedelmeskedni senkinek és éli a saját életét. Az már más kérdés, hogy kifordult önmagából, de majd az unokabátyja igyekszik rendet rakni a srácban. Ha beszólsz visszaszól.. Ha csesztet mást tudja, hogy megkapja a magáét, de az nem is érdekli. Barátaiért kiáll még akkor is ha nem igazán jó a viszonyuk. Megváltozott ez tény és való, de vajon ez jót tesz a srácnak vagy éppen rosszat?

Castin Noyers Cameosos angyalkája és Sara Dalgaard szívtiprója
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő

Témanyitás by Gyakorló mesélő on Vas. Május 12, 2013 4:09 pm

* Ahogyan a lány becsukja a szemét, a meditálós állapotból alvásba lép át, amit a mellette ülő férfi is észre vehet. Arra ébred fel, hogy egy lány a vállait rázza és szólongatja.* - Ébredj fel, nem maradhatsz itt sötétedés után. * Amúgy ha a lány körül néz akkor egy kis városban találja magát. Ami így elsőre eléggé lehangolónak tűnhet.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price

Témanyitás by Alexander S. Price on Vas. Május 12, 2013 4:31 pm

*Muszáj kicsit meditálnom, de igazából tudom én azt, hogy ez jó dolog. Aztán amikor David, nem is veszi észre ő csak zongorázik és szippantom be az illatát. Érzem azt, hogy egyik pillanatról a másikra rázzák a vállamat és kinyitom a szemem egyáltalán hova kerültem?* - Téged hogy hívnak? Vagy másik kérdés egyáltalán hol vagyok?*Nézek körbe és a városra tekintek. Nekem ez nagyon nem tetszik.* - Miért nem maradhatok kint?*Kérdezem továbbra is és igyekszem fel állni, hogy jobban szemügyre vegyem ezt az egész helyet. Rápillantok a lányra és nem kérdezem meg, de elindulok a városban és még mindig nem tudom milyen helyen vagyok.* - Mi ez a hely.. én a barátomnál voltam… és most ez..*Gondolkodok el és álmodom egyáltalán? Ezt nem tudom..*

Azt hinnéd, hogy ismered, de közben rájöhetsz csöppet sem. Ugyan is Alexander Marceau nem az a srác akit megismertek rengetegen. Hölgyek társaságában remekül helyt áll. Szeret irányítani.. nem néznéd ki belőle, de az alvilágban tölti majdnem a minden napjait. Rengeteget edz és megváltozott a szakítása után. A húgára igyekszik oda figyelni, de jelenleg fontosabb az ő dolga mint a testvére. Nem fog engedelmeskedni senkinek és éli a saját életét. Az már más kérdés, hogy kifordult önmagából, de majd az unokabátyja igyekszik rendet rakni a srácban. Ha beszólsz visszaszól.. Ha csesztet mást tudja, hogy megkapja a magáét, de az nem is érdekli. Barátaiért kiáll még akkor is ha nem igazán jó a viszonyuk. Megváltozott ez tény és való, de vajon ez jót tesz a srácnak vagy éppen rosszat?

Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő

Témanyitás by Gyakorló mesélő on Vas. Május 12, 2013 4:53 pm

* Amikor Emma végre felébred a lány felsóhajt füle mögé tűri a haját ami eddig a szemébe lógott és utána bemutatkozik a lánynak.* - Engem Líviának hívnak. Te ki vagy? * kérdi meg Lívia a számára ismeretlen lánytól. Aztán egy morgás hallatszik mire észbe kap kézen fogja a lányt és elkezdi húzni a hozzájuk legközelebb levő ház felé és közben szinte zavaróan hadarva magyaráz.* - Kessingben. A város el van átkozva, már nem sokan élünk itt a legtöbbünket elragadta a vérmágus kutyája és a rabszolgaságába taszította őket. A kutya csak este támadja meg a várost annál előbb nem meri. Aki kint marad azt el kapja a kutya és elhurcolja magával a közeli hegyre ahol a vérmágus él állítólag. * és miközben magyaráz elérik a házat aminek Lívia gyorsan kinyitja az ajtaját, betessékeli a másikat, majd bereteszeli az ajtót bezárja egy fát dob a kandallóban égő tűzre. Majd két széket vesz elő és elhelyezi őket az ablaknál leül, majd sóhajt egyet és folytatja tovább a mondandóját.* - Páran már megpróbálták megmenteni az elraboltakat, de mind odavesztek. Többek között a férjem is. Az volt az utolsó próbálkozás azóta rettegésben élünk itt. Nem tudom, ki vagy mi küldött ide, de talán te tudsz segíteni nekünk...
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price

Témanyitás by Alexander S. Price on Vas. Május 12, 2013 5:24 pm

*Mi a fene!? Egy város.. egy ismeretlen hely. Mi jöhet még? Biztosan nem az alvilágban vagyunk, mert akkor már régen felmenekültem volna.* - Emmának. Emma Bergmann a teljes nevem és Qarinból származom.*Teszem még hozzá és érdeklődök a hely iránt, mert cseppet sem tetszik a hely. Voltam már alvilágban, meg a városban az alvilági negyedben, de ez más ahogy érzem.. * - Ilyen Démonkutya szerűség?*Kérdezem meglepődve és nem is tudom mit gondoljak.* - A mágus eljött már a városba vagy csak a kutya szokott?*Kérdezem a lánytól és nem szeretem ha egy ilyen helyre kerülök. Már csak ez hiányzott. A lány ahogy siet tényleg komolynak tűnik, de nekem semmi kedvem bent maradni egy ismeretlen házába. Mi van ha ő a mágus? Egyébként meg inkább meg kell keresni azt és megölni.* - Én nem megyek be.. úgy gondolom, hogy meg kéne ölni őt és akiket elraboltak kiszabadítani. Tudod mit? Én megkeresem ha megtámadnak akkor a kutya fog elvinni hozzá nem vagyok gyenge lány megtudom magam védeni. Elviekben démon vagyok és vannak képességeim.*Mondom a nőnek és elfeketednek a szemeim, hogy lássa. Persze nem bántom csak megmutattam neki milyen fajú vagyok. Merre induljak el?*Kérdezem a lánytól és ha elmagyarázza az utat akkor elindulok valamerre és akkor talán még cél egyenesbe is érünk. Remélem sikerül megmenteni a várost.*

Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő

Témanyitás by Gyakorló mesélő on Vas. Május 12, 2013 5:43 pm

- Üdvözöllek Emma. * feleli a lány még válaszként, majd amikor azt hallja, hogy Emma el akar menni a városból a varázslóhoz,majd mikor az megmutatja neki, démoni mivoltát, a nőn rettegés üt ki és a továbbiakban nem ellenkezik vele.* - Még sosem járt itt a varázsló, mindig csak a kutyája volt itt. Nem tudom, hogy milyen a kutya, de három fejjel rendelkezik. Ha a innen elindulsz a templom felé, ott meglátsz egy hidat, azon menj át és indulj el azon az úton amíg el nem jutsz a hegyig ott a vízesés mögött lakozik állítólag a mágus, többet nem tudok segíteni csak kérlek ne bánts senkit. * mondja és közben reszket megrettent a lánytól amikor az megmutatta neki démoni mivoltát. Azzal reszketve, az ajtóba áll és megvárja amíg a lány eltávozik. Ha eltűnt akkor bezárja az ajtót és ott vár addig amíg ki nem világosodik.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price

Témanyitás by Alexander S. Price on Vas. Május 12, 2013 6:16 pm

- Egyébként egészen békés helynek tűnne ha nem lenne ez az egész jól látom Lívia?*Kérdezem a lánytól és ha megkapom a választ mindenre akkor lassan el is indulhatnék. Nem tudom, valahol szeretnék segíteni rajtuk aztán, meglátjuk, hogy mi lesz. Megköszönöm a magyarázatot és valamerre elindulok. Igazából teljesen mindegy, mert végül is a célt kell megtalálni. Az-az a varázslót. Szóval irány előre! Ahogy körbe nézek nem is tudom azt, hogy mit fogok csinálni. Na, jó talán igen.. de egyelőre inkább csak elméleteim vannak. Háromfejű kutyáról Bolyhoska jut eszembe.. nem is tudom miért.. Ne bántsak senkit, ezt sem értem.. Nem tudom, mit akar ez jelenti, de mindegy is. Szóval ha sikerül elérnem a templomot akkor ott már a hídon kell át mennem. Vajon hol van az emberek többsége? Körbe nézek végül is olyan kihaltnak tűnik az egész és gyanúsan kihaltnak. Viszont jobban teszem ha oda figyelek. Az egyik kezemben ott a tűz golyó ha véletlen megtámadna valami. Inkább vagyok elővigyázatos szóval.. próbálok keresni valami távpontot vagy embereket akik még az utcán vannak kint, hogy segítsenek bár ilyet egyenlőre nem látok.*

Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő

Témanyitás by Gyakorló mesélő on Vas. Május 12, 2013 6:30 pm

* A Lívia erre a kérdésre már nem válaszol. Így erre a lány már nem kap választ. Ahogy arra sem kiket nem kéne bántania. Aztán egy morgást hallhat ismét, amelynek immár tulajdonosát is megtalálhatja a három fejű kutyát amiről a lány beszélt. Emellett azt is észreveheti, hogy a kutya nem ugrik neki, hanem jelezni próbál valamit. Hogy kövesse.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price

Témanyitás by Alexander S. Price on Vas. Május 12, 2013 7:57 pm

*Nem is tudom azt, hogy mit várjak ettől az egésztől segítek az embereknek. Szóval ugye elindulok valamerre és hátha eljutok a templomhoz. Bár lehet a templomba is be kéne nézni, hiszen még is csak hátha találok valamit. Aztán el kezdek dúdolgatni valamit és a dúdolgatás közben morgást hallok. Megtorpanok és meglátom a kutyát és védő állásba helyezkedem, ha támadna. Nem támad.. mi történik jelenleg? Nem hiszem el.. Ha nem követem a kutyát, akkor mi van? Hmm… na jó mindegy követni kezdem a kutyát, de teljesen mindegy lelépek e. Az volt a terv megkeresem.* - Úgyse tudsz beszélni kis korcs..*Morgok egyet hangosan, de hát tényleg korcs. Kicsi bolyhoska..*

Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő

Témanyitás by Gyakorló mesélő on Vas. Május 12, 2013 8:05 pm

* A kutya miután látja, hogy a lány követi, egy hegyhez vezeti amire ha ránéz észreveheti Lívia leírása illik rá. Még egyet lök rajta az orrával a vízesés irányába, majd eltávozik. Úgy látszik parancsot kapott, hogy ne bántsa a lányt, vagy nem tudni miért de nem képes támadni, ellentétben Lívia leírásával.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price

Témanyitás by Alexander S. Price on Vas. Május 12, 2013 8:18 pm

*Ugye követem a kutyát, de hogy minek. David nem tudom azt, hogy mennyire kapott frászt, hogy nem vagyok ott vagy ha alszok akkor nem ébredem fel. Igazság szerint e miatt is aggódom, és nem tudom azt, hogy még is mit várok ettől az egésztől. Szóval itt valami gyanús a dologban. Ahogy elindulok, ugye a hegységet észreveszem és a vízesést is. Szépnek szép tehát. Szeretem az ilyen helyeket. A Morsaconon is elég sok időt töltök, tehát nem lepődök meg az ilyen helyeken. Szóval itt lakik a mágus. Na jó.. a vízesés felé amikor meglök morgok egyet.* - Te korcs nyughassál..*Szólok rá és veszek egy nagy levegőt majd elindulok a vízesésen át. Valami nekem nagyon gyanús ebben az egészben, de nem is tudom azt, hogy mi. Még is mi ez. Nem bántott a kutya meg hasonlók.. Szóval.. nem is tudom óvatosan átlépem a vízesést.. de nem zavar, hogy vizes leszek.* - Van itt valaki?*Teszem fel a kérdést és azért minden hova figyelek..*

Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő

Témanyitás by Gyakorló mesélő on Vas. Május 12, 2013 8:28 pm

*Amikor a lány belép egyből megpillanthatja a varázslót amint éppen vérrel írt lapokat tanulmányoz valamint több száz zombit akik valami furcsa módon állnak egy helyben és egy egy hangszer van a kezükben majd amikor felnéz leül a zongorához és eléggé hamis hangokat adat ki vele, majd el kezdi vezényelni a zombi zenekart, hogy aztán majd elkezdjenek énekelni egy dalt, miközben zenélnek is hozzá. Miután vége van az előadásnak, megfordul a varázsló és megszólal.* - és ez az én nagy problémám, nem tudunk nem hamisan játszani segíts, hogy megtanuljunk és akkor elengedem őket. Ha nem sikerül akkor te is beállsz közéjük. * feleli azzal oda parancsolja a zongorához, hogy üljön le. HA magától nem jön akkor vérmágia segítségével, viszi oda és ülteti le, de vagy így vagy úgy a zongorához kerül Emma.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price

Témanyitás by Alexander S. Price on Vas. Május 12, 2013 8:45 pm

*Ez meg mi a franc? Nem tudom azt elhinni, amit látok vagy nem is tudom, én azt egyáltalán mit akarok. Na, jó zombik játszanak ez vicc.. mi ez vagy a varázsló egy ördög? he… ledermedve állok, és nem tudom azt, hogy mit mondhatnék.* - Nem Segítek én. Miért tenném?*Nézek reája és egyáltalán nem fogok segíteni. Tudok játszani.. de nem zombiknak.* - Nem fogok beállni, zenélni inkább, táncoljanak vissza a koporsóba…*Mondom, és amikor a zongorához kerülök akkor se nyúlok a zongorához.* - Nem fogok játszani.. egyáltalán nem…*Mondom továbbra és igyekszem ellen állni a dolgoknak.*

Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Vas. Május 12, 2013 8:45 pm

The member 'Emma Bergmann' has done the following action : Dices roll

'Hatoldalú kocka' :
    Kessing Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Kessing Hatoldal__6_www.kepfeltoltes.hu_
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő

Témanyitás by Gyakorló mesélő on Vas. Május 12, 2013 8:56 pm

* Amikor a lány közli, hogy nem fog játszani akkor először elkezd egyre sötétebb lenni a vér a papíron, majd hirtelen visszavilágosodik, de a lánnyal nem történik semmi, amin a varázsló elcsodálkozik ezért más eszközhöz fordul, hogy rábírja a játékra. Ezután teljes nyugalommal megszólal.* - 3/b lépjen elő * és előlép egy zombi a sorból kezében egy gitárral és felemeli a fejét akkor a lány megláthatja, hogy az arc pontosan megegyezik a barátjáéval.* - Ha nem csinálod meghal. * amúgy igazából csak egy illúziót lát a lány ami annyira jó, hogy nem veheti észre, hogy tényleg csak illúzió.*

// Rilla ha varázslatot használsz dobj 6d-vel //
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price

Témanyitás by Alexander S. Price on Vas. Május 12, 2013 9:07 pm

*Szóval nem fogok játszani és hiába ülök itt. Na, jó nagy nehezen elkezdek játszani, de nem tudnak megfenyegetni. Engem soha senki! Na jó elkezdem tényleg a játékot.. sóhajtok nem sakk táblázok hogy 3/b meg ilyenek, de nem is váltok ki érzelmeket most. Inkább magamtól játszok.* - Jól van na.. megteszem. Ahogy elkezdek játszani remélem meg lesz elégedve ez a valaki, de elgondolkozva hirtelen elfeketednek a szemeim és megfordulva érezheti a mágus a démoni erők felszabadulását és energiagömböt használva a mágus felé dobom még ha nem is tudok fel állni. Nem tudom még is minek csinálom ezt talán, már vissza akarok kerülni a világomba.* - Nem fogsz engem feldühíteni..*Jelentem ki és ha ez még nem elég akkor a tűzgömböt is bevetem ami a démonoknál igen erős.*

Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Vas. Május 12, 2013 9:07 pm

The member 'Emma Bergmann' has done the following action : Dices roll

'Hatoldalú kocka' :
    Kessing Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Kessing Hatoldal__6_www.kepfeltoltes.hu_
    Gyakorló mesélő
    Gyakorló mesélő

Témanyitás by Gyakorló mesélő on Vas. Május 12, 2013 9:13 pm

* Amikor a varázslót eltalálja Emma tűzgömbje az szépen lassan egyre rögösebb lesz majd végül egy vérszoborként marad csak ott a helyén és mindenkiről leomlik a varázslat és körbenéznek, hogy hol vannak. Majd mielőtt megkérdezhetnék Emmától, hogy hol vannak a lány hirtelen eltűnik és a kanapén találhatja magát amint David mellette ül.*

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Szer. Feb. 19, 2020 3:53 pm