Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Varázslatos mesevilág

Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.

Varázslatos mesevilág Empty Varázslatos mesevilág

Témanyitás by Amarilla Darwin on Hétf. Ápr. 01, 2013 1:20 pm

Majd itt lesz a mese.

A hosszú hónapok. Mindent megadva azért, hogy bízzon valakiben. Elvesztett valamit és nem tudja visszajön e. Aki fontos számára szereti e. Képes e újra bízni és képes e megbocsájtani annak aki fontos. Új életet kezdeni és élvezni a hosszú hónapok után először a szabadságot vagy Kaeldir keze által át állt az angyalok oldalára? Eléggé bizonytalan nőszemély lett és ki tudja, képes e bízni bárkiben is. Elfogadni a segítséget most tényleg kiabál érte.. de ki fog ugrani? Ez a jövő kérdése..

[You must be registered and logged in to see this link.] és [You must be registered and logged in to see this link.] ...
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.

Varázslatos mesevilág Empty Re: Varázslatos mesevilág

Témanyitás by Atanas A. WIlliams on Hétf. Ápr. 01, 2013 3:54 pm

~ Még jó, hogy megvan ez a maszk.~ * Gondolja magában miközben sétálgat, fogalma sincs mit csinálna nélküle. Most mondjuk éppen lány lenne és ki se mozdulna a szobájából, ha nem lenne ez itt neki. De legalább így most a saját testében járkálhat addig is amíg elmúlik ennek a nyavalyának a ( a tündérek varázsának) hatása. Szóval totál nyugisan sétálgat a saját testében és gondolkodik, hogy kihasználja e a helyzetet, hogy a többiek nem tudják, hogy ő most épp a saját testében van. Esetleg egy két lánytitkot megtudni vagy valami hasonló dolog. Még nem jött rá igazából. Bár lehet, hogy inkább a frászt hozza valakire. Aztán röhög rajta egy sort. Még nem jött rá, de majd menet közben eldönti.*

Az elmúlt események hatására egy teljesen összezavarodott teremtmény, megbukott, ráadásul vámpír is lett. Még nem dolgozta fel ennek a súlyát, valamint, emlékei közül se tudja, mi az ami valós és mi az ami nem az. Most ki akarja deríteni mi az igazság akármennyire is összetört.

Főkarakter Lord Sayon Merlioth
    Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Hétf. Ápr. 01, 2013 3:54 pm

The member 'Atanas Aleksev' has done the following action : Dices roll

#1 'Tízoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]

--------------------------------

#2 'Hatoldalú kocka' :
    #2 Result :
    Lasse Fält
    Lasse Fält

Témanyitás by Lasse Fält on Hétf. Ápr. 01, 2013 4:08 pm

- Nyuuuuuufff! *kiáltom el magam ezredszerre is ugyanis, ugyanis tudjátok mi trötént?! Csaj lettem! Komolyan! Én ezt nem hiszem el! Csaj lettem. Úúúristen. Már most elegem van elsejéből. Úriisten. Mondjuk én még jobban jártam, mint Fredrik, mert az ő nevének van csaj változata is és elég idegbeteg amikor ezzel cseszegetik.* - Frederika *kuncogok fel, majd hosszú fekete loboncom hátravetem, és kecses léptekkel libbenek előre. Ühm.Pár órája vagyok csak, de máris kezdek úgy viselkedni. Jézuuusom. Ez beteges. Nagyon beteges. Kéne nekem egy rontásűző, de Naót jelenleg sehol nem találom. Basszus, nekem pedig kéne valami rontásűző, aki megtöri ezt a rohadt tüncivarázst, mert megbolondulok! Fúú, de elegem van mindenből, és mindenkiből! Miközben puffogva végigvonulok a fél sulin sikerül párszor hasra esnem a lábamban. Ilyenkor nyafogva fetrengek a földön, majd nehezen feltápászkodom, és szipogva folytatom az utamat. Ha nem találok valakit, aki megtöri ezt a bigyót, akkor én, akkor én, akkor én remete leszek! Szóval duzzogva vágtatok folyosókról folyosóra és közben elátkozom azokat, akik ezt kitalálták. Jövő ilyenkor én fogok a szigeten tartózkodni!

Egy fiú, aki elveszítette minden rokonát, s egy lidércképzőbe került már kölyök korában. Ettől függetlenül vicces, sőt nyugodt teremtés, de ha muszáj akkor nyugodt szívvel gyilkol. Persze csak akkor, ha nemesi vére nem gátolja meg ebben.

Tyla Perathon harcosa, Fredrik Laine legjobb haverja
    Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Hétf. Ápr. 01, 2013 4:08 pm

The member 'Lasse Fält' has done the following action : Dices roll

#1 'Hatoldalú kocka' :
    #1 Result :

#2 'Tízoldalú kocka' :
    Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Hétf. Ápr. 01, 2013 4:19 pm

*Lily éppen a lugasban ücsörög törökülésben, kezében egy füzettel, és halkan énekelgetve olvassa a jegyzetet. Mivel nincs jobb dolga, úgy döntött átnéz pár törivázlatot, ugyanis nincs teljesen tisztában a jelenlegi anyaggal, és szeretne tisztában lenni vele. Meg egyébként is kicsit furcsa helyzetben van, és talán érthető okokból úgy döntött, inkább elbújik ide, mielőtt összetalálkozna Freddel. Az most kissé kínos lenne, főleg mivel elég hamar sikerült megállapítania, hogy a fiúkra is hatott a bűbáj, és... Hát, na. Nagyon furcsa lenne így találkozni, szóval inkább itt ücsörög a lugasban. Lehet, hogy jobb elfoglaltságot is tudna találni magának, de most egyelőre ez tűnik a legjobbnak és a legkényelmesebbnek. Amúgy alapvetően annyira nem zavarja, hogy pasiként kell mászkálnia, végül is volt már férfitestben. Persze vannak kellemetlen részei a dolognak, és reméli, hogy minél hamarabb visszakapja a saját testét, de valahogy túl élné azt is, ha még több napig így kellene lennie. Lényeg a lényeg, ő most kényelmesen kucorog a lugasban, bűbájjal módosított farmerjában, krémszínű felsőjében és tornacipőjében. Ezek a messze legférfiasabb ruhái.*

Soha semmi borzalom nem tűnik el csak úgy, nem válik semmivé, hiába is tűnik úgy időről időre. A múlt elől, a változások elől nem lehet elmenekülni. Az átok akkor is elér, magába szippant, és megváltoztat mindent...

Rebecca Taylor megátkozott, egykori angyala
    (Egykori nevén Lily Holloway.)
    Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Hétf. Ápr. 01, 2013 4:19 pm

The member 'Lily Holloway' has done the following action : Dices roll

#1 'Hatoldalú kocka' :
    #1 Result :

#2 'Tízoldalú kocka' :
    Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Hétf. Ápr. 01, 2013 4:57 pm

Atanas:*Ahogy nyugodtan sétál, érezheti, hogy körülötte megváltozik minden. Az éghajlat is és a levegő frissebb lesz. Ha felpillant a Cameosos férfi láthatja, hogy sokkal naposabb környéken van mint Fyron. [You must be registered and logged in to see this link.] és azt is, hogy ijedten merednek rá a kék kicsi törpök. Atanas érezheti, hogy ő rajta is megváltozott valami és a közelébe ott van egy rozsdabarna macska. Ismerős lehet neki. Úgy ez az egész hely.* – Meneküljetek!*Kiabálja az egyik törp sikítva.*
    Lasse:*A Férfinek iszonyú szerencséje van, amikor végig nyafogja a dolgokat. Körülötte, is mint Atanas körül megváltozik a környezet és egy furgonban találja magát.* - Majd ők azt csinálják, amit szoktak. Menjünk..*Áll meg a furgon és Lasse is átalakul ismét férfivé, de mellette ott van egy beszélő eb. Egy újabb kalandnak ígérkezik a dolog, amikor a rejtély rt ismét szörnyekre vadászik. Lasse vajon bírja az iramot?*
    Lily:*Ahogy nyugodtan ücsörög a kisasszony ücsörög a lugasban szinte csaka madarak csicsergését hallja, de igazából nem sokáig, mert a lugas körül is megváltozik valami. Mintha egy másik dimenzióba csöppent volna. Egy tisztásra és csak annyit vehet ki az egészből, hogy [You must be registered and logged in to see this link.] halhat. Itt nincs Fred senki nincsen hiszen teljesen másik környezet. Ami még furcsa lehet a lánynak, hogy nem ember alakban van hanem egy ismerős kölyökoroszlán bőrébe bújt. Jó formán a szerepét kell eljátszani akibe belebújt.*

Témanyitás by Lasse Fält on Hétf. Ápr. 01, 2013 5:04 pm

*Amikor megváltozik körülöttem a környezet, akkor visítani kezdek, hiszen nem értem hogy mi a frászkarika folyik itt, ráadásul elég volt nekem egy szívatás mára. Szóval: nyuff. Mikor egy fergonban találom magam, akkor hatalmas szemekkel pillantok körbe, majd szélesen elvigyorodok. * - Ó, Scoob! *kiáltom el magam, és megölelgetem a kutyát. Aztán, eszembe jut, hogy ez nem is az én pasi/csaj hangom, így összevont szemöldökkel ülök fel hátul, és pillantok a visszapillantóba.*- Ó, én vagyok Bozont! *nevetek fel, majd újra megölelgetem az egyik kedvenc mese szereplőmet. Aztán mikor eljut az agyamig a mondat, akkor előre hajolok, és a szőke srác láttán felnyuffantok.* - Te Freeed, mit akarsz te tőlem? A másik is állandóan piszkált! Én nem akarok a szörnyekhez menni, és te Scooob? *nyafogok magamhoz és a szerepemhez hűen. Hm. Anyám, lehet mégiscsak rajzfilmhősnek kellett volna mennem. Így hát talán érthető, hogy nyuffogva lecsúszok a hátsó ülés mögé, és Scooby-snackek után kezdek kutatni.*

Egy fiú, aki elveszítette minden rokonát, s egy lidércképzőbe került már kölyök korában. Ettől függetlenül vicces, sőt nyugodt teremtés, de ha muszáj akkor nyugodt szívvel gyilkol. Persze csak akkor, ha nemesi vére nem gátolja meg ebben.

Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams

Témanyitás by Atanas A. WIlliams on Hétf. Ápr. 01, 2013 5:07 pm

* Ahogy észreveszi a megváltozott környezetet és a törpöket, magára néz. Aztán rájön, hogy egy mesébe került. Méghozzá egyik kölyökkori kedvencébe. Így hát nem nehéz alkalmazkodnia a dolgokhoz. Egyből oda is szól a macskának. * - Gyerünk sziamijáu kapjuk el őket! *Aztán újból megszólal, miközben a törpök elkezdenek futni.* - Ha elkaplak benneteket, töpörödött törppörköltet csinálok belőletek! Azzal tovább rohangál, hogy elkapja a törpöket. A kezébe pedig egy zsákot vesz és abba dobálja bele a törpöket akiket elkapott.*

Az elmúlt események hatására egy teljesen összezavarodott teremtmény, megbukott, ráadásul vámpír is lett. Még nem dolgozta fel ennek a súlyát, valamint, emlékei közül se tudja, mi az ami valós és mi az ami nem az. Most ki akarja deríteni mi az igazság akármennyire is összetört.

Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Hétf. Ápr. 01, 2013 5:09 pm

*Lilynek nem tűnik fel a változás, túlságosan elmerült a töriben, viszont nem sokkal később egy tisztáson találja magát, egy oroszlán testében. Ez, plusz a dal egyből egyértelművé teszi számára, hogy hol is van, és kinek a testében. Szóval kicsit megrázza a fejét, és felpattan, némileg bizonytalanul mozogva, elvégre az oroszlántest még a pasitestnél is furább. De miután sikerül, körbenéz, igyekezve megtalálni az énekeseket, név szerint Timont és Pumbát. Az Oroszlánkirály az egyik kedvenc meséje, szóval jól fogja érezni magát így.* - Timon? Pumba? *kérdez körbe, remélve, hogy meglátja valahol a két állatot, és kiderítheti, hogy éppen hol is járunk a történetben. Mert az egy dolog, hogy szinte az összes párbeszédet fejből tudja, de így a semmiből most nem tudja megállapítani, hogy hol lehet.*

Soha semmi borzalom nem tűnik el csak úgy, nem válik semmivé, hiába is tűnik úgy időről időre. A múlt elől, a változások elől nem lehet elmenekülni. Az átok akkor is elér, magába szippant, és megváltoztat mindent...

Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Hétf. Ápr. 01, 2013 5:38 pm

Lasse:*Hirtelen teljes csend mindenki Bozontot nézi, hogy miért ölelgeti Scoobyt. Aztán ahogy megbeszélték a feladat kört kiszállnak a furgonból, de előtte megszólal egy férfi hang.* - Milyen másik? Én vagyok az egyetlen jóképű az egész területen. Különben meg mi bajod van?*Neveti el magát és utána csúnyán néz.* -Én sem.*Mondja a kutya és hű gazdájához hasonlóan ott ül az autóban, viszont egy zavaró tényező van az egészben.* - Scooby.. kapsz egy kis Scooby Snacket, hogyha jössz és bátor kutya leszel.*A kutya kiugrik a kocsiból és a snack után megy. Vagyis a rózsaszín és lila ruhába öltözött Diana után aki oda is adja neki a Snacket.* - Bozont.. te is kaphatsz.. plusz biztosan van bent rengeteg étel a kisértet kastélyban.*Feleli a lány és csábítgatja kifelé ugye a furgonból. Mivel nem találhatja Lasse a Snacket a lánynál van.* -A kastélyban szellemek vannak.. Bozont..*Szólal meg Scooby és keresi gazdáját.* – Bozont gyere már!*Kiabál Fred nem igazán szeretné, ha lemaradna a másik.*
    Atanas:*Az egyik törp felkiált, aztán elkezdenek rohangálni összevissza hiszen hókusz pók berontott a falvukba.* - Törpapa segíts!*Kiabálnak a törpök és egyenként bekerülnek ugye a zsákba. Sziamiajú is kergeti őket viszont ahogy elindulna tovább kergetni őket valami csapdába kerül. Nem tud mozdulni. Ahogy a fák között rohangál olyan csapdába került rácsok között van. A törpök kicsit okosabbak, de vajon Atanas mennyire jár túl az eszükön?* – Nem lesz itt gond amíg ki nem szabadul innen. Így talán kordában tudom tartani..*Szólal meg tör papa és oda sétál a ketrecbe zárt varázslóhoz.*
    Lily:*Lily körül teljesen megváltozott a légkör ugye és hallja az éneket.* - Hakuna matata milyen gyönyörű szó.. Hakuna matata nem ráz még is jó..*Éneklik..és a jelenetben ott járunk ahol egy székbe ültetik és magyarázzák neki a szó jelentését és Pumba életét.*- Figyelj kölyök ez két szó.. minden bajt megold..*Szólal fel Pumba aztán Timon átveszi a szót. Végül is a mesevilágnak talán az egyik legfontosabb meséje, amibe belecsöppent, és ami még talán utána jön. Szegény Lily dönthet becsatlakozik e az éneklésbe vagy kérdez tőlük, de most jelenleg a tanítással vannak elfoglalva és a dallal.*

Témanyitás by Lasse Fält on Hétf. Ápr. 01, 2013 5:47 pm

*Amikor rám bámulnak, akkor kérdőn pislogok rájuk.* - Most mi az skacok? *nyuffantok fel, majd amikor Fred dumálni kezd, akkor felhorkantok.* - Hát Fredrik Laine. Egy büdös finn kocka, Vilma kijönne vele, csak az a baj, hogy van barátnője *vigyorodok el szélesen. Majd a továbbiakra megvonom a vállam.* - Háát, éhes vagyok! Kapjuk be valamit Scoob! *simogatom meg a kutya fejét. Majd amikor Diana megvillogtatja a snackeket, akkor ördögien elmosolyodok, és magamhoz intem őket.* - Háh! Most kifogtam rajtatok! *nevetek fel vidáman a snackeket szorongatva, és egyből be is kapok egyet.* - Mint mondtam addig nem megyek sehová, amíg nem fizettek meg! Kísértetkastélyba meg be nem teszem a lábam *fonom össze a karjaimat, majd kipattanok a furgonból. * - Na, gyere Scoob! Majd mi szemmel tartjuk a környéket, amíg ti bementek *vigyorgok.* - Figyi Fred, úgy is szeretsz kettéválni és nyomozni, tessék! *kacsintok rá, majd reményeim szerint Scooby-val együtt elindulunk körbejárni a környéket.*

Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams

Témanyitás by Atanas A. WIlliams on Hétf. Ápr. 01, 2013 5:51 pm

* Amikor Csapdába kerül elkezd egyből kiabálni. * - Megálljatok ezt még megkeserülitek muhahahahahaha. * Azzal elkezdek gondolkodni.* - Sziamijáú! Gyerünk már te lusta dög megmozdulni. van egy tervem. * Azzal lehajolok és elkezdek a fülébe pusmogni.* - Értetted sziamijáú? - Igen hókuszpók. * Miután válaszolt nekem használva a maszkot mai még mindig rajtam van gyors változáson megyek keresztül.* - Segítség! Segítség Törpapa! Ne mindjárt elkap sziamijáú! * mondom törpilla hangján és úgy kinézve mint az előbb említett törp.* - Mindgyárt megeszlek, nyámi finom törp! Törpapa! * kiáltom miközben szamijáú már nyúl értem és csöpögteti a nyálát ahogy megbeszéltem vele.*

Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Hétf. Ápr. 01, 2013 5:56 pm

*Az éneklést hallgatva nem bírja ki, hogy be ne csatlakozzon, szóval elvigyorodik, és ahonnan Simba elkezd énekelni a mesében, ott veszi ki a maga részét. Ha rajta múlik, biztosan végig megy a szám, bár ott van némi változás, hogy ő nem hozza fel a különböző állatokat, amiket még enni lehetne, és a bogarat is jelentősen nagyobb fintorgással nyeli le, mint Simba. Hiába, nem tudja rákényszeríteni magát, hogy tetsszen neki a kaja, szóval... Minden esetre ha vége a számnak, akkor elvileg már felnőtt oroszlánként pislog a két barátjára, és leül.* - Szóval... Skacok, lenne itt egy kis probléma. Nekem vissza kellene mennem Trónszirtre. Nem tudnátok segíteni nekem? *kérdezi, kissé aggódva. Persze, elvileg előtte még találkoznia kellene Nalával, de az már részletkérdés, anélkül is tudja, hogy ott szükség lesz rá, és hogy egyáltalán milyen helyzet van ott.*

Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Hétf. Ápr. 01, 2013 6:23 pm

Lasse: – Szörnyeket keresünk, nem pedig lustálkodunk!*Mordul rá Fred és mindenki ugye rápillant.* - Mit szívtál?*Kérdezi meg Fred és felvonja a szemöldökét. Aztán igyekszik a kastély felé, mert ott van dolguk. Dianánál a a Snack ás a kutya persze egyből kap meg minden. Szóval ő biztosan velük megy. A lány felsikkant amikor látja, hogy Bozont mit csinál és rápillant Vilmára meg Fredre.* - Itt valami nincs rendben a sráccal.* - Scoob.. te mész Bozonttal és Vilma veletek meg.*Jelenti ki és Vilma csak bólint érti Frednél a célzást. Valami gyanúsat találtak Bozontnál.* - Hé haver, ha találunk valami kaját ehetnénk..*Jelenti ki Scoob és Vilma csak csendben sétál és keresi a nyomokat.* – Utoljára valamerre erre láthatták a szörnyeket. Bár igazából a leírás alapján..Mintha ember testbe bújnának. A kastélyban semmi különös nincsen, de gyertek ott egy titkos átjáró.*Szólal meg Vilma és okoskodik, mint ahogy szokott.* - Azok sötétek és félelmetesek…*Jelenti ki Scoob és szintén nyafog majd rápillant a gazdájára.* - Te mit csináltál az előbb?*Kérdezi meg ugatva és kér egy kis snacket.*
    Atanas:*A törpök visszavonulnak, rendet rakni törpapa meg a kis kuckójába csinálni a varázslatot. A macska teszi a dolgát hiszen amit a gazdája mond annak úgy kell lennie. Aztán megint hall valami hangot és kilép az ajtaján és hmmög.* - Az előbb láttam törpillát elmenni okoskával. Elküldtem őket, hogy hozzanak nekem a bájitalokhoz füveket.*Feleli törpapa és kis gondolkodás után a macskára is ránéz.* - Hord el magad, te rühes macska.*Szólal meg törpapa majd törpillát meghívja a házába.* - Akkor, ha nem mentél okoskával segíthetnél nekem rendet rakni. Tudod a könyvpakolása egy öregtörpnek nehézkes munka.*Feleli gondolkodva és közben azért a bájitalra is oda figyel.*
    Lily:*A bogárevés után ugye tovább mennek a számon végig hát persze. Nem fogják félbe hagyni hiszen ezt ők szeretik. * - Miért mennél vissza Trónszirtre?*Teszi fel a kérdést Timon és igen a mesében némiképp más volt, de Pumbával összenéznek.* - Itt is maradhatnál velünk. A paradicsomban. Ahol nyugalom van, béke, vízesés és.. étel..*Mutatja Pumba a bogarakat és Timon oda megy Simbát alakító Lilyhez.* - Minden meg van ami kell és nem számít semmi…*Mondja győzködve, de tudja azt, hogy nem lehet meggyőzni az oroszlánt, de hát.. most jelenleg Pumba hátán van és onnan magyaráz valamit.* - Mit szólnál egy kis pezsgő fürdőhőz?*Teszi fel a kérdést és továbbra is Timon beszél.*

Témanyitás by Lasse Fält on Hétf. Ápr. 01, 2013 6:33 pm

*Fred szavaira megvonom a vállamat.* - Ja, persze. A Rontásűzők is mindig ezt hajtogatják, aztán a banda fele elpatkol *morgok magamban, majd arra, hogy mit szívtam csak felnevetek.* - Ezt sokan kérdezték már, de szerintem snack-túladagolás *vigyorgok továbbra is szélesen. Aztán mikor megjegyzik, hogy nem vagyok komplett csak tovább vigyorgok.* - Vilma? De hát Vilma mindig veletek szokott menni Fred! A kis háremedbe! *mordulok fel szipogva. Ez így nem jó. Vilma mindig velük szokott menni, és pont. Scoob szavaira megcsillannak a szemeim.* - Jó ötlet! kajás vagyok! *nevetek fel, majd mikor Vilma neki áll dumálni, akkor megtorpanok.* - A-a. Ki van zárva, hogy én betegyem oda a lábamat! Az teljességgel ki van zárva *toppantok egy hatalmasat, majd a kutyára pillantok.* - Scoob, mit szólnál hozzá, ha mi visszamennénk a járgányba? *pillantok rá, majd a kérdésre halkan felnevetek.* - Egy vékony zsinórt erősítettem a zacskóra, és amikor megfelelő volt az idő, akkor kirántottam Diana kezéből *vigyorgok büszkén. Amúgy Vilma nemigen tud rávenni arra, hogy én betegyem a lábam ilyen helyekre.*

Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams

Témanyitás by Atanas A. WIlliams on Hétf. Ápr. 01, 2013 6:38 pm

*Amikor törp papa érte jön. Akkor egy gyors hazugságot talál ki.* - Sziamijáú utánunk jött és okoska nem tudom hová menekült én pedig erre. Ezért kerültem vissza nem tudom mi történt okoskával. * Aztán elindulok vissza törp papával. Aztán miközben pakolunk újabb alakváltást hajtok végre. Ezúttal törperőssé változom, hogy gyorsabban végezzek a könyvpakolással. Ám egy könyvet aminek érdekes címe van a zsebembe süllyesztek. Majd visszaváltozom elköszönök törp papától és elindulok vissza a kastélyba az általam szerzett könyvvel melynek címe: Törp varázslatok. Amikor már eléggé messze járok visszaveszem hókuszpók alakját és nekiállok olvasni ezt a különleges olvasmányt, hátha találok valamit amivel az összes törpöt begyűjthetem. Ahogy így megyek meghallom az igazi törpilla és okoska hangját. Majd mögéjük osonok berakom a zsákba és a két foglyommal folytatom utam hazafelé.*

Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Hétf. Ápr. 01, 2013 6:46 pm

- Tuuudom, és higgyétek el, nagyon csábító, de rossz érzésem van. Úgy érzem, hogy valami nincs rendben. Valami hív vissza *rázza meg a fejét. Kár lenne elkezdeni magyarázni a valós helyzetet, és noha élvezi a kedvenc meséjében való szereplést, azért mégis csak szívesen visszajutna az iskolába, meg hát nem olyan kényelmes egy oroszlán bőrébe bújni, és a legjobb útnak az tűnik, hogy végrehajtja azt, amit Simbának is meg kellett tennie, és elüldözi Zordont a Trónszirtről.* ~ Ó, istenem ez naaaagyon izgi ~ *fut végig az agyán, és meg kell harcolnia egy vigyorral. Hiába, ezen nőtt fel, meg a húga is - hogy fog Corny irigykedni, ha ezt elmeséli neki! -, szóval nem csoda, hogy ennyire élvezi.* - Imádnám, Timon, de ez tényleg fontos. Megmutatjátok az utat? Kérlek *teszi még hozzá, kérlelően pislogva a párosra. Végül is valószínűnek tartja, hogy ők nagyon jól tudják, merre érdemes menni ahhoz, hogy a lehető leggyorsabban az oroszlánok birodalmába érjen, míg neki fogalma sincs róla, mert azt sosem mutatták a mesében...*

Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Hétf. Ápr. 01, 2013 7:13 pm

Lasse:*Felvonják a szemöldöküket miről beszél ez összevissza és megállapítják, hogy Bozont valamiért gyanús így hát egy valaki velük megy.* - Milyen marhaságokat tudsz beszélni.*Vakarja meg Fred a tarkóját Vilmával megbeszélik hol találkozzanak.* -Most változtatunk a stratégián. Nincs mese. Bozont.. azt csinálod amit Vilma mondd.*Jelenti ki majd ők is bemennek a kastélyba. Scoob meg el van Bozonttal hiszen beszélgetnek, de hát nem tehetnek erről.* -Csokis Chilis burger..*Nevet fel Scoob és már csorgatja is a nyálát. Nem törődnek Vilmával, de hát a nő közben beszél hozzájuk.* - Már pedig akkor is bejössz.. Főleg, hogy ott van mögötted egy nagy fehér szellem..*Scoob is rémülten néz és tényleg van Lasse mögött egy szellem. A kutya beleugrik gazdája ölébe ami a szokásos, de hát mit lehet tenni? Nincs más választásuk… A Dianas megjegyzésre pedig csak kuncognak, mivel nem reagált az user az előbb szóval egy út van. A befelé menet.*
    Atanas:*Törpapa behívja a lakásába és megkéri törpillát, hogy segítsen neki a pakolásba mert szinte sehol sem tart. Törpapa nem figyel, hogy átváltozik törpilla most a bájitallal van elfoglalva, hiszen kavargatja szokás szerint.* - okoska biztosan elbújt valahova. Az a rúsnya macska nem szabad itt lennie.*Morog törpapa vagyis hát nyugodtan beszélget, de valahol aggódik is a törpjei miatt. Amikor elköszönnek egymástól a könyveihez megy és keresni kezdi a könyvét és pont az kellene neki amit elvitt hókuszpók. Törpapa keresni kezdi, hiszen ő úgy véli a lakásban van valahol, de ez csak kérdés.* - Segítség.. hókuszpók úgyis eljön törpapa kiszabadítani minket.*Feleli törpilla hiszen hamar eléri a kastélyát a varázsló a macskájával együtt.*
    Lily:*Timon és Pumba összenéz és hallgatják Simbát.* - Királykám.. nem lehet neked rossz érzésed.*Jelenti ki Timon és Simba hátára mászik. Aztán a fülével elkezd játszani Timon mármint Simba fülével és egy ideig nem felelnek majd két ellenkező irányba mutatnak.* - Arra.. illetve.. erre*Mutatja Timon a jobbot Pumba a balt aztán váltanak.* - Igazából menj az ösztöneid után.*Mondja Timon majd leszáll Simbáról és hagyják elmenni az oroszlánt.*- Máris hiányzik…*Jelentik ki és beszélnek egymással a két állat és egy valamit biztosan megállapítottak. Lily pedig szépen az ösztöneit vezérelve elindul Trónszírtre hiszen jól érzi neki feladata van még pedig igen fontos és igen majdnem mint a mesében, de hát mindig történhet benne egy két csavar. Viszont néha-néha észreveheti, hogy valaki követi aki gyorsan mozog.. és néha meg áll előtte aztán eltűnik. Leeshet neki ki az.*

Témanyitás by Lasse Fält on Hétf. Ápr. 01, 2013 7:20 pm

*Nem különösebben izgat, hogy hibbantnak tartanak, sokan vélnek annak, így néggyel több, vagy kevesebb, nem számít. Fred megjegyzésére csak elvigyorodok.* ~ Tipikus Fred-vonás *horkantok fel magamban. Arra, hogy azt csinálom, amit Vilma mond, csak ovisként toppantok.* - Persze, mindig azt kell csinálnom, amit mások mondanak! Ezért leszek remete! *duzzogok tovább, majd a burgerre elhúzom a számat.* - Csokis-szarvashús burger. na, az finom! *vigyorodok el, majd Vilma szavaira kitágulnak a szemeim, hátrapillantok, és a szellem láttán felvisítok. Sccoby-val a karjaimban rohanni kezdek befelé, és közben üvöltök, mint valami őrült. Aztán elengedem Scoobyt, és hangosan visítva futok tovább. Kell rám hozni a szívbajt, na!*

Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams

Témanyitás by Atanas A. WIlliams on Hétf. Ápr. 01, 2013 7:23 pm

* Amikor hazaér előkészíti a leveshez valókat. Aztán belerakja a két törpöt és elkezd énekelni meg táncolni közben.*
    -Hé kicsi Törp! Elkaplak tesó!
    Tőled fő meg majd kékre a lecsó.
    Héj! A friguban nézzük meg, hogy mizu.
    De jó lesz a vacsi, na ugye cicu-micu?

Elő egy jó nagy kondért,
    Abba mind beférnek.
    A pikáns fűszerkoktél
    Ad ízt az egésznek.
    Mosatlan szétdobálva,
    Nincs rend a konyhába.
    Ez itt prézli nézd a tálba.
    - Jó a törpe rántva?

A törp csak akkor jó, ha sok van,
    És általában sok van,
    De elszaladnak gyorsan.
    De velem mindig itt van cicu,
    Aki sokkal gyorsabb náluk.
    Nem bújhat el senki, mert mi úgyis megtaláljuk.

Hé kicsi Törp! Elkaplak tesó!

Hé kicsi Törp! Elkaplak tesó!

Egyik törp se mukkan,
    Ha Hókuszpók felbukkan,
    Egy nagy zsákkal oda huppan,
    Fogatlanul rátok cuppan.
    A bű-vös csé-ká-ó
    tar-k'pasz fejen borzasztó.
    Csak repp-pelsz Hókuszpók,
    Törptatából minden lóg.
    * Majd folytatja tovább a táncot és az éneket aztán folyamatosan keveri tovább a levest és közben folytatja tovább az éneklést. Majd ha vége a dalnak, akkor folytatja tovább a könyv olvasását, amit elcsent törp papától.*

Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Hétf. Ápr. 01, 2013 7:28 pm

- Mindenkinek vannak rossz érzései *jegyzi meg Lily. Aztán felvonja a szemöldökét.* - Nem segítettetek sokat *szusszant, majd megvárja, míg Timon lemászik róla, majd megböki Timont az orrával, meg megpaskolja Pumbát.* - Viszlát, barátaim *mondja, majd nekiindul, és futva igyekszik odaérni a szirthez. Nem sokkal később aztán feltűnik neki, hogy valaki van a közelben, így megtorpan, és gyanakodva körbenéz.* - Van itt valaki? *kérdezi gyanakvóan, de erősen sejti, hogy most fog találkozni Nalával, elvégre az ő történetszálát kikerülte a mesében eddig, de tudja, hogy hozzátartozik a sztorihoz. Szóval megáll, és várja, hogy a lányoroszlán megmutatkozzon, és folytathassák az útjukat. Azt mondjuk nem tudja, hogy mégis hogyan lenne képes legyőzni Zordont, de amiatt majd akkor aggódik, ha már ott lesznek. Végül is ő nagyon jól tudja, hogy ki a hibás Mufasa halálában, szóval nem fogja tudni rávenni semmire, sem átverni a többi oroszlánt.*

Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Hétf. Ápr. 01, 2013 7:41 pm

*Mindenkinek van valami feladata végül is Lasset sikerült bezavarni a kastélyba és ott ugye ledobja Scoobyt és teljesen sötét van. Ijesztő és mintha mozogna rajtuk kívül még valami. Igazából a zaj forrás felé kell menni aztán egy kisebb fénycsóvát vehet észre Lasse amit Vilma és Scooby nem vehet észre és ha őt követi akkor vissza kerül a Fyronba..Atanas pedig elkapta a törpöket ám a gonosz mesélő néni nem hagyja, hogy megfőzze őket, viszont jót mulat ahogy dalolászik a srác. Körülötte is megváltozik minden és Fyron akadémia Diákkonyhájába találja magát és ott főzz.. amit valaki már korábban oda tett. Lilynél pedig mi a helyzet? Elköszön az állatoktól azok úgy döntenek, hogy követni fogják, majd viszont mindig bezavar egy tényező. . A lány ahogy halad vissza Trónszírtre ugye mindig akadnak véletlen. Egy örvény jön vele szembe ami nem hagyja, hogy megmaradjon a földön és az visszarepíti szintén a Fyronba valahova Qarin városába és mindenki a saját alakját illetve azt az alakot kapja amiben egész nap volt.*

//Hát ez csak egy kis kalandos mese volt itt nem volt semmilyen álom szerep meg ilyenek. Remélem azért tetszett nektek köszönöm a részvételt.//

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Szer. Feb. 19, 2020 12:28 pm