Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

2 posters

    Amarilla és Rebecca találkozása Roxfortban

    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Amarilla és Rebecca találkozása Roxfortban Empty Amarilla és Rebecca találkozása Roxfortban

    Témanyitás by Amarilla Darwin Kedd Márc. 05, 2013 6:59 pm

    // Megjegyzés: Ez még valamikor a fiatal korukban történhetett meg. Helyszín Roxfort kint a szabadban. Talán amit még érdemes tudni Amarilla itt még emberi lény ^^ //

    *Szép a nap. Talán nem is lehetne ennél szebb végül is végre kitavaszodott és nem kell a téli kabátot felvenni. Kosztüm kabát valahogy soha sem állt jól nekem még anyám sem tudta rám erőszakolni. A zöld házban, mint mindig ment a marakodás. Az a három hülye szokás szerint együtt van. Én oldalra feküdtem és nagy szemekkel néztem és jegyeztem meg Viv már megint „Natel” van. Jellemző, bár mondjuk, beszélek én, aki szintén a szerelem hevén van. Felkeltem lassan az ágyból. Ma a kedvenc ruhámat vettem fel. Koptatott farmer és egy virágmintás felső fekete alapon fehér virágok vannak rajta és még is össze fogtam a hajamat. A nyakláncomat is felvehettem volna, de eszembe jutott hol is hagytam.. Az után az eset után nem volt képem visszamenni sem a Három Seprűbe.. kicsit cikinek éreztem. Még a kviddics csapatból kéne kilépni, de Brend is mondogatja feleslege. Amíg nem tudja, miről van szó.. mert különben rég beverte volna Nathaniel képét. Felöltöztem és felvettem a kezembe egy könyvet. Először a társalgóba vonultam le ahol nyuginak tűnt a helyzet, de valaki megint nekem jött.* - Lennél szíves oda figyelni. – Nem… mert – Kösz bátyus.. – Ne haragudj, csak összekaptunk Sebbel.. Zoeyn - Igaza van az a kislány tényleg nem hozzád való. Néha meg kell fontolnom a választásom párokban. – Héé.. amíg nem tudod, miről van szó inkább neked kéne hallgatni. Na, megyek átöltözni. Megbeszéltük, hogy együtt edzünk, szia!*Vonom fel a szemöldökömet. Te mit csinálsz Illa? Áh semmi különöset éppen olvasok .. Kösz ez jól eset még tőled is. Inkább kint olvasok a szabadban. Felvettem a köpenyt is és a hónom alá dugva elindultam ki. Annyira szépen sütött a nap és szeretem a madár csicsergést is. Az alagsorból kilépve felszabadulok a fénybe, az udvarra ahol a gyerekek játszanak kint. Mondjuk most annyira nem is izgat mint máskor, de legalább szólhatott volna Seb is, hogy majd este találkozunk… Bár nem halok bele abba, hogy most nélküle vagyok. Mindenkinek kell a magány. Szóval kiérve az udvarra meggondoltam magam és réten akartam olvasni szóval tiszta helyet kezdtem el keresni. Mire megtaláltam a megfelelőt szépen leültem kényelembe helyezkedve és a bogarak sem zavartak. Valami Mágiatörténelem könyvet olvasok. Még a könyvtárban vettem ki részben tanulás céljából. Most minden zajforrást kizárva jól esik kint ülni közel a rengeteghez.*
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


    Amarilla és Rebecca találkozása Roxfortban Empty Re: Amarilla és Rebecca találkozása Roxfortban

    Témanyitás by Rebecca Taylor Vas. Aug. 04, 2013 9:50 pm

    *Rebecca lassú léptekkel halad, vállára kanyarított köpenyben, halkan dúdolva, a bájitaltan könyvét bújva. Az elmúlt három napban mást sem csinált, mint az eddigi öt év bájitalait magolta, ugyanis minden erejével az RBF-ekre készül. Nagyon nem mindegy, hogy hogyan teljesül, hiszen auror akar lenni, és bizony vannak dolgok, amiket teljesítenie kell. Például be kéne kerülnie a bájitaltan RAVASZ felkészítőre, amit szintén nem tud, hogy hogyan fog megoldani, de hát... ez van. Muszáj lesz valahogy. Ha valóban be akarja teljesíteni az álmát, akkor meg kell dolgoznia érte, és ezzel tökéletesen tisztában is van. Már két éve eldöntötte, hogy feketemágus-vadászként akarja folytatni az iskola után, csak hát az idei a vízválasztó. Közben a fejébe tolakodik egy másik gondolat is, így a nagy változásokkal és próbatételekkel kapcsolatban, de ezt igyekszik gyorsan kiverni a fejéből. Nem szeretne most ilyesmin gondolkozni, inkább a vizsgáival törődne. Noha még csak most tavaszodott ki, Becky-n már kitört a vizsgadrukk, úgyhogy mélyen belevetette magát a tanulásba. Ráadásul ez bizonyos más dolgokról is elterelte a figyelmét... Ahogyan azonban a könyvébe mélyedve sétál végig a parkon, nem különösebben figyel a környezetére, így sikerül egyenesen belesétálnia egy fába. A találkozást egy nagy sikkantás jelzi, valamint az, hogy a súlyos bájitaltan könyv egyenesen Illa ölében landol, Becca pedig mellette a fűben. Miután kissé magához tért az ütközésből, felpislog, és nagy zavarral állapítja meg, hogy éppen valaki olyanba sikerült botlania, akivel a legkevésbé sem akart most találkozni.* - Amarilla *biccent tartózkodóan, majd a könyvre pillant.* - Bocsánat, nem akartalak zavarni. Visszakaphatnám a könyvem? *kérdezi, remélve, hogy sikerül a lehető legrövidebbre zárni ezt a társalgást.*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Amarilla és Rebecca találkozása Roxfortban Empty Re: Amarilla és Rebecca találkozása Roxfortban

    Témanyitás by Amarilla Darwin Szer. Aug. 07, 2013 9:46 pm

    *Ahogy ücsörög és olvassa a könyvet meg tanul az Rbf-re bele sem gondol, hogy mi lesz még a tanév végén. Ezt már nem biztos, hogy vissza tudja csinálni és ráadásul Sebastiannak is ígért valamit, amit mindenesetre este fog megkapni. Amúgy is nyaggatta, hogy el kéne menniük valahova szóval a Mardekár házból is egy kicsit kiszabadul. Szóval, ahogyan olvassa a könyvet, a hajtincsét hátra teszi a füle mögé. Amarilla rápillant Rebeccára amikor megszólítják. Szemöldöke az egekben majd negédesen rámosolyog az állítólagos barátnőjére.* - Ez az én könyvem.. Nincs ráírva a neved…*Sóhajt majd feláll és a Becca szemébe néz. Ahogy állnak egymással szemben csak ég a szemében a tűz, és ahogy veszi, a levegőt nem tudja ezt hova tenni. Idáig fajult a barátságuk? Már egy könyvön összekapnak?* - Valld be, hogy nem a könyv miatt jöttél ide. Nagyon jól ismerlek Rebecca Taylor és nagyon is jól sejtem neked még mindig mi bajod van.*Néz, a barátnőjére majd elfordul egy pillanatra. Becsukja a szemét és legszívesebben megbeszélné ezt az egészet normális kereteken belül, de ez már más helyzet. Amennyi történt az elmúlt időben.. És Illának egy valaki lett fontos az életében így elhanyagolva azt a barátnőjét, akit megismert rögtön az iskolába jövet.. de aztán a dolgok megváltoztak… * - Még mindig nem tetszik neked Sebastian.. de ezt már megbeszéltük könyörgöm.. Sebastian nekem fontos és nem tudom, hányszor magyarázzam még el.. ne kérd azt, hogy válasszak a srácok között és rajtad…*Igen valóban le kéne zárniuk a témát, de nem tudja..* - Nem vagyunk ugyan olyanok mint akkor voltunk.. sőt.. talán megváltozott valami az elmúlt időben..*Sóhajt a lány majd vissza néz a szemébe.* - Kíváncsi vagyok mit gondolsz rólam.. hallgatlak..*Összefonja a karjait és várja a lány válaszát. Igyekszik nem ideges lenni, de visszatartani tudja e? Ki tudja.. ez majd a sors dönti el.*
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


    Amarilla és Rebecca találkozása Roxfortban Empty Re: Amarilla és Rebecca találkozása Roxfortban

    Témanyitás by Rebecca Taylor Szer. Aug. 14, 2013 1:38 pm

    *Amarilla első szavaira csak összeszorítja az ajkait, erősen koncentrálva, hogy ne szóljon be valami igen csúnyát a lánynak, hiszen az nem kimondottan az ő stílusa lenne. Persze tökéletesen tisztában van vele, hogy kábé semmi esély nincs rá, hogy ebben a beszélgetésben egyetlen különösebben bántó megszólalás se hangozzon el tőle, de egyelőre még próbálkozik.* - Csak add vissza *válaszolja végül hidegen, miközben feláll, és nekilát leporolni magát. A következő mondatra elhúzza a száját.* - Igencsak nagy tévedésben élsz, legalábbis a téren, hogy miért jöttem ide, ugyanis egész egyszerűen csak nem figyeltem, merre megyek. Azzal nem vitatkozom, hogy még mindig bajom van, mert elég nyilvánvaló *mondja, majd a saját könyve felé nyújtja a kezét.* - A bájitaltan tankönyvem *ismétli meg a kérést, még mindig reménykedve, hogy véget vethet ennek a társalgásnak. Amikor azonban Illa ismét megszólal, belátja, hogy teljesen esélytelen, hogy ezt most megússza, úgyhogy sóhajt, és megrázza a fejét. Az utolsó mondat aztán végül beteszi a kaput, így Becky dühösen szusszant, és kikapja Amarilla kezéből a tankönyvét.* - Tudni akarod, mit gondolok rólad?! Hogy teljesen, száz százalékig tönkrementél! Azok az idióták a Mardekárban teljesen megváltoztattak, az állítólagos barátaid egytől egyig Azkabanban fogják végezni, te meg ha mész utánuk azzal a hülye, elszállt szerelmes fejeddel, szintén ott fogsz megrohadni egy cellában! Másodikban nem szóltam, bár már akkor is eléggé kiakadtam rád, de valahogy sikerült szemet hunynom a felett, amit csináltál, de nagyon nem tetszik, amit csinálsz. Oké, lehet, hogy megváltoztak dolgok, és oké, lehet, hogy nem akarsz választani közöttem meg a "barátaid" között, de én mégis rákényszerítelek. Mert nem vagyok hajlandó egy olyan emberrel barátkozni, aki élete álmának tekinti Sebastiant! De őszintén szólva a bátyád sem jön be különösebben, se Nathaniel meg Viviana *magyarázza, majd idegesen szusszant egyet, és megint megrázza a fejét.* - Ezzel a bandával még egyszer nagyon meg fogod járni, de leginkább talán Sebastiennel. Figyeld meg, az a srác egyszer még tönkre fog tenni téged. Még ha igazán visszafogottan kényszerítelek döntésre, akkor is az a minimum, hogy vagy én, vagy Sebastian! *fejezi be végül. Tökéletesen tisztában van vele, hogy mi lesz erre Amarilla válasza, de azért még él benne a halovány remény, hogy talán, talán képes lesz lebeszélni a másik lányt, hogy sikerül felnyitnia a szemét... Na persze. Erre kábé akkora az esély, minthogy Rebeccából utcalány legyen a Roxfort elvégzése után.*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Amarilla és Rebecca találkozása Roxfortban Empty Re: Amarilla és Rebecca találkozása Roxfortban

    Témanyitás by Amarilla Darwin Pént. Aug. 16, 2013 6:23 pm

    *Elvesztettem a fejemet és nem tudom azt, hogy is mondhattam ezt. Mi ütött belém, egyáltalán hiszen egy jó barátnő nem viselkedik így. Én olyan vagyok jelenleg, mint egy szörnyeteg. Szörnyeteg? Rá se merek nézni magamra, hiszen olyan dolgot kértem Rebeccától, hogy ő sem várhatta ezt. Viszont tudhatta, mert már kicsit besokalltam attól, hogy nem tetszik neki a barátaim. Mindig velük töltöttem minden percet ez által elhanyagolva a közös programunkat. Magam részéről valóban bűnös vagyok hiszen amiikor le akart menni Roxmortsba éppen más programom volt. Ki gondolta volna, hogy a Mardekár ház ennyire megváltoztat? Ki gondolta volna azt, hogy ennyire közömbös leszek. Viszont ezekre a szavakra nem számította…* - Nem mondod komolyan..*Kikerekednek a szemeim és elfordítom egy pillanatra a fejem és letörlöm a könnycseppet. Aztán nyelek egyet.* - Te sem gondolod ezeket komolyan Rebecca Taylor…*Sóhajtok és ismétlem meg a szavakat és ezúttal a szemébe nézek.*- Úgy gondolod, hogy az Azkabanba fogom végezni? Na persze! Nem is tudom, hogy mit mondjak.. legalább adnál egy esélyt nekik! Brendon meg tudom néha perverz pöcs idióta, de azt hiszem te is tudod úgy viselkedik veled is mintha a húgod lenne.*Valóban így viselkedik Brendon és nekem tényleg olyan mintha a testvérem lenne.* - ilyet ne kérj tőlem képtelen vagyok nem szeretném azt, hogy válasszak…*Akadozok el és természetesen, lehet látni rajtam, hogy meginogok.* - Ha téged választalak őket ott kell hagynom az egész kviddicset.. te is tudod, hogy nem tehetem.*Mondom Becának és elfordulok ez most nagyon rosszul esik. Nem egyszerűen képtelen lennék bármit is csinálni.* - Nem változtam meg. Lehet azt hiszed, de nem.. nem vagyok elfogult sem senkivel, de azt, hogy nem vagy képes elfogadni ilyen vagyok ez tényleg rosszul esik és te már szinte a testvérem vagy.. nem is a barátnőm.. testvér nem viselkedik így.*Akadok el és és nézek könnyes szemmel Becca szemébe. Nem vagyok képes elmenni nem.. nem vagyok képes választani… nem tehetem meg.. ez nagyon nehéz…*
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


    Amarilla és Rebecca találkozása Roxfortban Empty Re: Amarilla és Rebecca találkozása Roxfortban

    Témanyitás by Rebecca Taylor Pént. Aug. 16, 2013 7:39 pm

    *Borzalmasan fáj neki látni Illa könnyeit, de úgy dönt, hogy ennél sokkal rosszabbat kellene végig néznie, ha nyugodt szívvel hagyná a lányt menni a hülye feje után, úgyhogy nyel egyet, és nem szólal meg.* - De, nagyon is komolyan gondolom *válaszolja halkan. A következő szavakra aztán felhorkant.* - Persze. Nem adok esélyt leendő börtöntöltelékeknek, és ezt a hozzállásomat a későbbiekben sem tervezem megváltoztatni. A bátyád meg egy idióta, és akárhogy viselkedik velem, abszolút nem vagyok képes kedvelni. Bár mostanra már azt sem teljesen értem, hogy benned mit szerettem annyira... *teszi hozzá halkan, de aztán hirtelen hallgat el, a francba kívánva az őszinteségét. Nagyon jól tudja, ez egy olyan pillanat lett volna, amikor korábban kellett volna abbahagynia a beszédet, de hát nagyon rossz abban, hogy befogja, amikor be kell fogni, hogy leálljon, amikor le kell állni. Azért nem tart túl sokáig, hogy visszaessen abba a könyörtelen őszinteségbe, ami talán az egyetlen, amit még nem próbált. Hiszen volt már látványosan sértett, kérte szépen, könyörgött neki, semmi nem hatott.* - Nem teheted... vagy nem akarod megtenni? *kérdezi hidegen.* - Ha a kviddics fontosabb neked, mint a barátságunk, akkor szerintem nincs is semmi dolgunk egymással *teszi még hozzá elfintorodva. Nem arról van szó, nagyon szereti a kviddicset - bár inkább nézni -, és megérti a lány szeretetét a sport iránt, de ha az többet ér Amarillának őnála, akkor tényleg nem érti, mit akarnak ők még egymástól.* - Hát, nem úgy vettem észre. Borzalmasan megváltoztál. Az én Illámat soha nem kellett volna ilyen döntés elé állítanom. Nem tudom, mi történt veled, nem tudom, ki lettél, de azt tudom, hogy ha nem vagy képes mellettem dönteni ahelyett az idióta helyett, akkor végeztem veled *fejezi be könyörtelenül, és noha valahol mélyen egy hangocska jelzi neki, hogy nem biztos, hogy ezt a viselkedését nem fogja megbánni, máshogyan már nem tudja kezelni a problémát.*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Amarilla és Rebecca találkozása Roxfortban Empty Re: Amarilla és Rebecca találkozása Roxfortban

    Témanyitás by Amarilla Darwin Pént. Aug. 16, 2013 9:26 pm

    *Nem tehetek róla, de ez most nem bírom.  Túlságosan is nehéz nekem ez az egész. Mintha egy életet vennének el tőlem. Rebecca nekem mindennél fontosabb. Nekem tényleg a testvéremnek tekintem és egy nővér nem viselkedik így. Ráadásul amilyen dolgokat csináltunk együtt el is felejtettük. Megoldást szeretnék találni erre az egész problémára, de félek nem fog sikerülni. ahogy a bátyámról beszél kikerekednek a szemeim és egy pillanatra elfojtott düh van bennem. Hogy képes ilyet mondani róla? Előttem bemocskolni a bátyámat… hát ez kész agyrém.* - ne beszélj így Brendonról! Sok mindent tett azért, hogy eljussak idáig. Nagyon sok mindent köszönhetek neki és ha tetszik neked ha nem a maga módján jó ember!*Aztán amikor az utolsó mondatot kiejti hát erre végképp nem számoltam. Nem tudom a testem remeg az idegességtől és a szám is. Megölelném Rebeccát, de eltolna. Ahogy állunk egymással szemben mint két ellenség.. * - Én szeretlek jobban mint Vivit, mert mint mondtam olyan vagy mint a testvérem. Tudom hibáztam és ökör voltam, hogy elhanyagoltuk a dolgokat, de meg kell értened, hogy nekem is vannak barátaim ott a házban mint például neked is. Soha nem lennék képes azt mondani neked, hogy dobj el mindent és akkor foglalkozz velem. Lehet tényleg túl lőttem néhány dolgon, de ilyet ne kérj tőlem. Utálhatsz, ne állj szóba velem nem érdekel.. de ne kérd azt, hogy így érjen véget minden itt és most, mert nem lennék képes ezt megtenni. Mert számomra fontos vagy te is Rebecca Taylor. Csak el kell fogadni azt a tényt, hogy a fiú akibe szerelmes vagyok mindent szeret bennem és úgy mozgunk mint a mágnes. Egymás nélkül semmik vagyunk. Ezért töltök vele minden időt minden egyes percet…*Felelem Rebeccának immárom kissé nyugodtabb hangon, de akkor is fáj. Fáj ez az egész nem szeretném, hogy véget érjen. Aztán amikor a kviddicsről beszélünk szusszantok.* - Tudod ez az életem. Ebben vagyok tehetséges és nem tehetek arról, hogy a Mardekár nyeri meg minden mérkőzést csak mert jó a fogojúk és a Griffendél annyira elpuhult, hogy látszik nem edzenek sokat.*Ez így igaz és mindig is így volt. Könnyű szerrel le tudják győzni és természetesen nem kell ehhez nagy segítség. Aztán tovább hallgatva Rebeccát nagyon nehéz lesz ez az év, de ha most rossz döntést hozok talán örökre elveszíthetem a legeslegjobb barátnőmet.* - De.. mi van akkor ha hétvégente programokat csnálnánk?  Rebecca kérlek… ez rohadt nehéz.*Mondom a lánynak majd oda adom a könyvet neki, de remélvén azt, hogy még tud egy picit maradni. Ha most elveszítem olyan lenne mintha meghalt volna a kistesóm. Nem tudok gyászolni és nem vagyok képes rá.. nem.. nem akarom elveszíteni…*
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


    Amarilla és Rebecca találkozása Roxfortban Empty Re: Amarilla és Rebecca találkozása Roxfortban

    Témanyitás by Rebecca Taylor Szomb. Aug. 17, 2013 9:33 pm

    - Ha neki hála jutottál idáig, akkor meg aztán pláne a legkevésbé sem kedvelem! *válaszol idegesen, de jelenleg ennyi hozzáfűznie valója van a dologhoz.* - Legyenek, nem is azt mondtam, hogy egyáltalán ne, de most komolyan, nézz meg minket! Minél jobban elvagy velük, annál jobban teszel rám! Hívtalak Roxmortsba is, de akkor is fontosabbak voltak a mardekáros barátaid meg Acerlot! Nem veszem észre, hogy fontosabb lennék legalább a barátaidnál, de még csak azt sem, hogy legalább annyira fontos. Sőt, úgy érzem, mintha a töredékrésze se lennék annak, amit ők képviselnek a számodra, pedig én már attól a rohadt vonatfülkétől kitartottam melletted! *kiabálja, és ezúttal könnyek csillannak a szemében. Borzalmasan fáj neki, amit Rilla csinált vele, és talán... Talán azért is csinálja ezt most, mert meg akarja bosszúlni, amit a mardekáros tett ővele.* - Rohadtul nem érdekel. Megmondtam, hogy döntsd el, hogy engem akarsz-e, vagy ezeket a dolgokat, hogy képes vagy-e csak úgy eldobni, de elég egyértelmű, hogy igen, mert láthatóan minden más jobban érdekel, mint én *magyarázza hevesen, de eléggé összeszedetlenül. Nem képes megbocsátani Amarillának, mert nagyon fáj neki, hogy a lány többre értékel más barátságokat meg szerelmet, meg kviddicset, még a kviddicset is, mint az ő barátságát. Eddig tartott a türelme, egyszerűen túl sokat kellett nyelnie Illától.* - Persze, most meg könyörögsz *nevet fel keserűen.* - Amikor meg kérleltelek, hogy velem gyere le Roxmortsba, ne a pasiddal, a legkevésbé sem érdekeltek a közös programok! Tökéletesen tudom, hogy mi lenne ebből, Amarilla Darwin! Szerintem mi végeztünk egymással. Sok boldogságot az állítólagos barátaiddal, meg a hatalmas szerelmeddel *mondja gúnyosan, majd megfordul, és elindul, de miközben kinyitja a könyvet, még egy utolsó mondatot hozzáfűz a mondanivalójához.* - Ha Acerlot elárul, ne hozzám gyere! *Ezzel pedig, könnyes szemekkel ismét elmerül a bájitaltan rejtelmeiben, noha nagyon jól tudja, hogy talán órákig nem lesz képes tanulni, szóval oda sem figyelve a bagolyház felé indul, hogy jól megszokott búvóhelyén elsírhassa a fájdalmát a megértő, együtt érzően huhogó madaraknak...*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Amarilla és Rebecca találkozása Roxfortban Empty Re: Amarilla és Rebecca találkozása Roxfortban

    Témanyitás by Amarilla Darwin Vas. Aug. 18, 2013 10:31 pm

    *Amikor hallja a lány szavait sírva fakad és ledermedve figyeli. Barátnője szinte már testvére és azt hitte megérti a dolgokat. Azt hitte megérti azokat a dolgokat, amiket csinál és tesz már pedig mindenképpen meg kell tennie a dolgokat. Kviddicset imádja és mindig is szerette ráadásul a barátait is noha voltak ott is nézet eltérések és érdekes dolgok amiket a lány jobb ha nem tud.* - Rebecca ha visszapörgetném az időt én megtenném, de nem változtathatom meg a dolgokat. Sajnálom.. meg kell értened az érzéseimet nem szeretnék rád tenni, foglalkozni veled… de tudod ha közbe jönnek dolgok nem tehetem meg, hogy lemondom. Jó tettem néhány írtó nagy hülyeséget az évek során, de tudd meg nem akartam… *Sóhajt és már-már könnybe lábad a szeme és valóban nem akarja elveszíteni barátnőjét, mert fontos neki.. de nem tehet mást. Aztán csak újra elhangzanak ezek a szavak és már-már nem tudja mit csináljon. Áll ledermedve aztán az esküre is gondol.* - Te ezt nem érted. Rebecca Taylor ezt nem érted.. egyszer megfogod érteni, hogy mit miért teszek, de az nem az a nap lesz.*Utál titkolózni barátnője elől, de amikor a lány elmegy a nő csak a földre rogy és képtelen megmozdulni. Elkezd pityeregni és képtelen megmozdulni még egy darabig. Valószínűleg nem fogja magát túl tenni a dolgokon és a Mardekárból ki sem fogja dugni az orrát. Nyílvánvaló, hogy tanulni is képtelen…. nagyon fáj neki az egész, de nem volt más választára. Talán soha többé nem lesznek jóban ki tudja mikor fognak találkozni.*

    Ajánlott tartalom


    Amarilla és Rebecca találkozása Roxfortban Empty Re: Amarilla és Rebecca találkozása Roxfortban

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 5:07 pm