Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Eidolon

Dobókocka
    Dobókocka

Eidolon - Page 2 Empty Re: Eidolon

Témanyitás by Dobókocka on Szomb. Feb. 09, 2013 8:23 pm

The member 'Wade Kingsley' has done the following action : Dices roll

#1 'Hatoldalú kocka' :
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    #1 Result :

--------------------------------

#2 'Tízoldalú kocka' :
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth
    .::Diák::.

Témanyitás by Lord Sayon Merlioth on Szomb. Feb. 09, 2013 8:26 pm

- Igen, minden rendben. * mondja Eriknek Lilynek pedig egy hálás pillantást küld.* Szívesen segítünk mindenben és köszönjük a szállást. * Majd Lilyhez fordul.* - Tudnánk majd még beszélni egy kicsit?

Egy Démonvadász, aki apja halála és húga elrablása után döntött úgy, hogy az lesz. Ám így sem indulhat húga után mert anyja az akadémiára küldi. nagybátyja pedig azzal bízta meg, hogy szerezzen barátokat akik segíthetnek húga vissza szerzésében. Ráadásul az első évben történtek hatására, nagymértékben változott ígyhát nem ugyan az a démon lett aki év elején idekerült.
    Loras Middleton férje.
    Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Szomb. Feb. 09, 2013 8:26 pm

The member 'Lord Sayon Merlioth' has done the following action : Dices roll

#1 'Hatoldalú kocka' :
    #1 Result :

#2 'Tízoldalú kocka' :
    Erik Norgen
    Erik Norgen

Témanyitás by Erik Norgen on Szomb. Feb. 09, 2013 8:32 pm

*A lovas szavaira ismételten bólogat, de nem igazán szólal meg többet, a gondolataiba merülve halad amerre vezetik. Természetesen megfordult a fejében, hogy ez az egész egy csapda, de mit tudna tenni? Úgy látja, a városka tényleg kihalt és csöndes. Miért hazudnának ilyesmit? A lovas őszintének tűnt, amikor a városról beszélt. Tehát, ha csak nem akarják feláldozni őket az istenségeiknek, nem eshet bajuk. Kivéve a járványt. Mindegy is - nem árt az óvatosság. A fogadóhoz érve Erik megköszöni a lovasnak az idegenvezetést meg az információkat, majd miután megkapta a szobáját és evett valamit, felfedező útra indul a városkában. Jobb minél előbb elkezdeni. Persze szól Lilynek és Sayonnal is a dologról, hogy tudják, hogy hol van, hátha baja esne. Számíts a legrosszabbra!*

Erik egy lidérc, aki a harcra tette fel az életét. Egy bátty, aki bármit megtenne a húgáért. Egy fiú, akit nem érdekel más, csak az, hogy megbosszulja szülei halálát. Egy vérfarkas, aki utálja magát amiatt, amivé lett.
    Erik az alkohol, a nők és a szerencsejátékok kitartó híve. Imád beszélni, imád a figyelem középpontjába kerülni, azonban ha épp nem egy hölgy kegyeit akarja elnyerni, előfordulhat, hogy leplezetlenül bunkó az emberekkel. Képtelen kibírni folytonos társaság nélkül, és szinte bárhová képes beilleszkedni. Előbb lő, aztán gondolkozik, és elég könnyen fel lehet húzni, úgyhogy nem ajánlatos belekötni.

Jesmon Helar nyughatatlan lidérc rontásűzője.
    Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Szomb. Feb. 09, 2013 8:32 pm

The member 'Erik Norgen' has done the following action : Dices roll

#1 'Hatoldalú kocka' :
    #1 Result :

#2 'Tízoldalú kocka' :
    Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Szomb. Feb. 09, 2013 8:33 pm

*Némán hallgatja a férfi válaszait, de eléggé elkeseríti a helyzet.* - Azt nagyon megköszönnénk *bólint a férfinek. Valóban, jó lesz, ha le tudnak pihenni valahová egy kicsit.* - Valamint nem tudom, hogy esetleg tudna-e szerezni nekünk valamilyen ruhát, amiben egy kicsit jobban beolvadunk. Mert a mostaniak eléggé kilógnak ebből a korból... *jegyzi meg. Ráadásul ki tudja, meddig lesznek itt, szóval igazán nem fog ártani egy plusz ruha. Halkan sóhajt megint, aztán meghallja Sayon kérdését, így feléje fordul, és biccent.* - Persze. Keressünk valami eldugottabb helyet a fogadóban *javasolja, majd ha végül odaértek, és biztosították nekik a szállást, udvariasan elköszön a vezetőjüktől. Aztán gyorsan körbenéz, és végül kiszúr egy nyugodt sarkot, úgyhogy arrafelé int a fejével.* - Gyere *mosolyog halványan, kissé fáradtan Sayonra. Igazából most így jó lesz, elvégre ha már nyugodtan ülhet, és nem kell azon törnie a fejét, hogy hogyan kerültek ide, miért és mégis hogyan tudnának segíteni, akkor rendben lesz.*

Soha semmi borzalom nem tűnik el csak úgy, nem válik semmivé, hiába is tűnik úgy időről időre. A múlt elől, a változások elől nem lehet elmenekülni. Az átok akkor is elér, magába szippant, és megváltoztat mindent...

Rebecca Taylor megátkozott, egykori angyala
    (Egykori nevén Lily Holloway.)
    Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Szomb. Feb. 09, 2013 8:33 pm

The member 'Lily Holloway' has done the following action : Dices roll

#1 'Hatoldalú kocka' :
    #1 Result :

#2 'Tízoldalú kocka' :
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth

Témanyitás by Lord Sayon Merlioth on Szomb. Feb. 09, 2013 8:53 pm

- Köszönöm, hogy meghallgatsz. Ez a hely lelkileg kikészít engem mert, az otthoni dolgokra emlékeztet teljesen a hely és kikészülök tőle. Eszembe jutnak a képek apám haláláról és az ottani dolgokról. Ez a hely annyira hasonlít az ottani dolgokra, helyekre, meg mindenre. Még az otthoni szokásokra is. Én itt most úgy érzem magam mint otthon és ez jó is meg rossz is és nem tudok mit kezdeni vele.

Egy Démonvadász, aki apja halála és húga elrablása után döntött úgy, hogy az lesz. Ám így sem indulhat húga után mert anyja az akadémiára küldi. nagybátyja pedig azzal bízta meg, hogy szerezzen barátokat akik segíthetnek húga vissza szerzésében. Ráadásul az első évben történtek hatására, nagymértékben változott ígyhát nem ugyan az a démon lett aki év elején idekerült.
    Loras Middleton férje.
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.

Témanyitás by Amarilla Darwin on Szomb. Feb. 09, 2013 8:59 pm

//Köszönöm a részvételt. Ez a dobás majd a következő mese végére fogjuk beleszámítani és úgynevezett ajándékcsomagot fogtok majd kapni ^^ //

A hosszú hónapok. Mindent megadva azért, hogy bízzon valakiben. Elvesztett valamit és nem tudja visszajön e. Aki fontos számára szereti e. Képes e újra bízni és képes e megbocsájtani annak aki fontos. Új életet kezdeni és élvezni a hosszú hónapok után először a szabadságot vagy Kaeldir keze által át állt az angyalok oldalára? Eléggé bizonytalan nőszemély lett és ki tudja, képes e bízni bárkiben is. Elfogadni a segítséget most tényleg kiabál érte.. de ki fog ugrani? Ez a jövő kérdése..

[You must be registered and logged in to see this link.] és [You must be registered and logged in to see this link.] ...
    Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Szomb. Feb. 09, 2013 9:04 pm

- Bármikor nyugodtan gyere hozzám, ha van valami *mosolyog barátságosan a fiúra. Közben észreveszi Fredet egy kicsivel odébb, így int neki, jelezve, hogy itt van és jól van, majd visszafordul Sayonhoz. Az arcán egy egyértelműen megkönnyebbült arckifejezés van, de hát ez elég természetes reakció, miután az ember lánya látja, hogy a szerelme egy darabban megkerült így a nap végére. Pláne, hogy egész nap nem látta a lidércet. Tehát az erethonos srác.* - Elhiszem, hogy nehéz *nyúl a fiú kezéért Lily, és támogatóan megszorítja, majd el is engedi.* - Mi történt édesapáddal? *kérdezi halkan, nem túl tolakodóan, és egyértelmű a hangjából, hogy a másiknak nem muszáj elmondania a dolgot. Az angyal meg fog elégedni egy olyan válasszal is, hogy Sayon most nem akar erről beszélni, nem fogja nyaggatni miatta. Tudja jól, hogy vannak az életben olyan események, amikre az ember nem akar emlékezni. Szóval egyelőre csak ücsörög, és várja, hogy a másik akar-e erről beszélni, vagy inkább magában tartaná a dolgot.*

Soha semmi borzalom nem tűnik el csak úgy, nem válik semmivé, hiába is tűnik úgy időről időre. A múlt elől, a változások elől nem lehet elmenekülni. Az átok akkor is elér, magába szippant, és megváltoztat mindent...

Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth

Témanyitás by Lord Sayon Merlioth on Szomb. Feb. 09, 2013 9:17 pm

- Köszi, még egyszer is. * Majd amíg a lány ír az egyik srácnak addig egy kicsit körbenéz. Majd amikor Lily megkérdezi, hogy mi történt az apjával egy nagyot sóhajt majd belekezd a történetbe.* - Apám, ugyanolyan rangon volt mint az előbbi idegen vezetőnk. Egy alkalommal vadászatra indultak a csapatával ám megtámadták őket, az otthonom leggonoszabb bandája, a vezetőjüket Dontosnak hívják apámnak már egyszer volt dolga vele amikor megmentette Dontostól Édesanyámat. Ám Dontos most megtalálta őt és halálos sebet ejtett rajta. Én a királynál őrködtem akkor de azonnal haza mentem. Apámmal még épp, hogy csak tudtam beszélni, ha egy fél órával később érek oda, akkor már holtan találom. Megesketett, hogy ide jövök az akadémiára tanulni. Én pedig esküt tettem rá, majd apám temetésén Dontos elrabolta a húgomat. Nem tudtam megvédeni. Tízen voltak én meg egyedül. Ide fele láttam egy hegyet, ami teljesen ugyanúgy nézett ki mint nálunk. Az az érzésem van, hogy az a hely ahol lakom, annak ez pontosan ugyan az a helye csak a múltban.

Loras Middleton férje.
    Victoria Jones
    Victoria Jones

Témanyitás by Victoria Jones on Szomb. Feb. 09, 2013 9:22 pm

[Erik Norgen és Victoria Jones.. kint az udvaron a fogadó lépcsőjén]

*Nem bírok meglenni ezen a helyen.. Egyszerűen egyszerűen.. mindjárt neki ugrok Elliotnak. Szerencsére, hogy Amanda próbál lenyugtatni, de nem igazán jön össze nek.. Még is mi a…* - Leléptem. Nem bírok meglenni.*Szólok, aki a fogadóban van és árnyékosulva lelépek, és nem tudom, merre megyek, a lényeg egyedül szeretnék lenni. Vissza akarok menni az Akadémiára és nem akarok egy fedél alatt Ellitoékkal lenni. Jó persze vannak kivételek, akikkel el lehet lenni, de akkor is. Nem bírom, nem bírom, megőrülök. Egyébként meg csak kijöttem egy kicsit levegőzni nem mentem el a fogadótól, mert félek, nem találnék vissza. Szóval a lépcsőn ülök egyébként, de igyekszem visszafogni magam. Az a másik srác is jól eltünt vajon merre lehet? Na jó végül is most nem érdekel semmi más csak otthon akarok lenni.*

A lidérc aki megjárta azt az utat amit nem szeretett volna. Szülei elvesztése után rájött arra, hogy muszáj változni. Kezdi elengedni magát.. bár szerencsétlenségben a vámpírok mindig őt találják meg.. sokat köszönhet a barátainak akiket megismert. Néha szeleburdi és képes eltévedni nyílt terepen. Öltözködésben változik jó értelemben és beszédében is. Viszont azért mindig oda figyel,  hogy távol legyen a vérfarkasoktól, de ez elkerülhetetlen hiszenaz egyik legjobb barátnője az. Nem hátrál meg Akrobata létére az extreme dolgoktól, de a víztől még mindig fél.

Castin Noyers lidérc-vámpírja
    Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Szomb. Feb. 09, 2013 9:40 pm

[Sayon és Lily a fogadó egyik félreeső asztalánál]

*Miután intett Fredriknek, és megnyugodott, hogy a párja rendben van, hátradől, és komolyan hallgatja Sayon szavait. Tekintetében a másik egyértelmű részvétet láthat, ha ránéz.* - Ezek szerint a húgod még mindig nála van? *kérdezi halkan, elkomorodva. Elég csak belegondolni. Ha az ő húgocskáját rabolta volna el valaki! Persze nem kérdéses, hogy Cornelia már ötször az őrületbe kergette volna az illető fogva tartót, és mostanra már az fizetne Lilynek, hogy vigye haza, de ez részletkérdés. A lényeg, hogy át tudja érezni Sayon helyzetét, el tudja képzelni, hogyan érezne, ha valaki elrabolná a húgát. Az apja elveszítéséről mondjuk nem kell képzelődnie, hiszen kislánykorában árvaságra jutottak a testvérével.* - Könnyen lehet. Nos, legalább megismered a hely történetét *mosolyog rá biztatóan.* - Elhiszem, hogy nehéz lehet neked itt lenni, ilyen körülmények között. De előbb-utóbb rendbe jönnek a dolgaid, ebben száz százalékig biztos vagyok. Az élet már csak ilyen, egy hepehupás út. De olyan nincs, hogy csak hupák jönnek egymás után, kell lennie hepének is, mert nem lehet mindig a gödörbe csúszni, ha előtte nem járod meg a dombot *mondja, idézve egy írót. Mindig is nagyon tetszett neki ez a gondolat, és hát itt volt az ideje, hogy fel is használja valahol. Ez pedig éppen egy tökéletes alkalomnak tűnt.*

Erik Norgen
    Erik Norgen

Témanyitás by Erik Norgen on Szomb. Feb. 09, 2013 9:40 pm

[Victoria, a fogadó előtt]

*Na igen, Erik eddig bírta, nagyjából körbejárta a várost, de mivel besötétedett, és leesett neki, hogy elég gyér a közvilágítás (tök sötét van), feladta a dolgot, úgy döntött, inkább holnap folytatja. Viszont halvány gőze nincs róla, hogy most mit fog csinálni, ugyanis aludni nem áll szándékában. Te jó ég, mivel ütötték el az időt az emberek a középkorban? Ilyen gondolatokkal caplat vissza a fogadóhoz, amit második próbálkozásra meg is talál - először rossz kanyarban fordult be és kilyukadt a város kapujánál - s a fogadó előtt meg is látja a lépcsőn ücsörgő Victoriát.* - Szia. *Pillant rá, majd leül mellé, nem kérdezi meg, hogy nem zavar-e, mert nem érdekli. Csak most tűnik fel neki, hogy a feje mégjobban hasogat, amióta itt vannak.* - Szar helyzet, mi? *Kérdezi, a térdeire könyökölve.* - Lehet, hogy örökre itt ragadunk... a középkorban, egy járvány kellős közepén! Szép lenne, mi? Se tv, se internet... A sört már feltalálták? *Kérdi, összeráncolva a homlokát. Erik és a roppant nagy gondjai! Nem azon gondolkozik, hogy Mia mit fog szólni a bátyja eltűnéséhez, vagy hogy sosem láthatja többé a barátait... Na jó, egy részük azért itt van. De Erik egyedül a sörre tud gondolni! Na persze ez nem igaz, de nem fog elkezdeni itt nyálangzani. Felpillant az égre, s kiszalad a száján egy halk "hú!". Még soha az életben nem látott ennyi csillagot, szinte teljesen beborítják az egész eget.* - Azért ez nem rossz, mi? *Kérdi halkan, még mindig az eget kémlelve.*

Erik egy lidérc, aki a harcra tette fel az életét. Egy bátty, aki bármit megtenne a húgáért. Egy fiú, akit nem érdekel más, csak az, hogy megbosszulja szülei halálát. Egy vérfarkas, aki utálja magát amiatt, amivé lett.
    Erik az alkohol, a nők és a szerencsejátékok kitartó híve. Imád beszélni, imád a figyelem középpontjába kerülni, azonban ha épp nem egy hölgy kegyeit akarja elnyerni, előfordulhat, hogy leplezetlenül bunkó az emberekkel. Képtelen kibírni folytonos társaság nélkül, és szinte bárhová képes beilleszkedni. Előbb lő, aztán gondolkozik, és elég könnyen fel lehet húzni, úgyhogy nem ajánlatos belekötni.

Victoria Jones
    Victoria Jones

Témanyitás by Victoria Jones on Szomb. Feb. 09, 2013 9:57 pm

[Erik Norgen a fogadó előtt]

*Én azért még nem jártam be a várost tuti eltévednék és hát az eltévedésben tökéletes vagyok. Na jó.. azt hiszem igyekszem lenyugodni, mert egy darabig biztos itt leszünk, de meddig? Nem akarok ezzel az angyallal egy fedél felett lenni. Nem.. Egyszerűen ez már kibírhatatlan vagy én vagyok elviselhetetlen? Nem is tudom. Felnézek az égre és gyönyörű.. milyen nyugodt a környezet azért. Rápillantok Erikre és erőltetek egy mosolyt az arcomra.* - Szia.*Köszönök neki és egyáltalán nem zavar, hogy ide ül. Sose zavart mindig feltudott vidítani és amilyen hülye gyerek, na mindegy.* -Csak nem ragadunk itt örökre idióta..*Felelem nevetve és oldalba bököm.* - Azért nem megfázásról van itt szó ne felejtsd el. Viszont lehet mi is elkaphatjuk ételbe is benne lehet vízben.. ki tudhatja..*Gondolkodok el és mosolygok a srác felé. Igazság szerint most sírni van kedvem és ki szeretnék innen szabadulni.* - Azt már évekkel ezelőtt feltalálták. Sőt.. a bor is létezett már. *Mondja Eriknek és ilyen hülyeségeken gondolkozni..* - Most a csillagokról akarsz beszélni? Egyébként tényleg nem rossz. Nálunk is szebb lenne ha nem lenne tél és már jobb időre fordulna az időjárás. Nem pedig heves hóvihart ami haragos villámcsapással ér véget.*Hangsúlyozom a mondatot és megint Elliotra gondoltam. Szerintem már Eriknek is elege van, hogy vitázunk.. de hát erről most tehetünk? Na jó lehet igen.. de amíg szükséges inkább elfojtom magamban a dolgokat.* - Te hallod legalább jobban kezeltük a dolgokat mint az a srác. Csak ne bunyózzatok légy szíves.. azért jó lenne egyben hazatérni.*Mondom Eriknek és igen valóban azért nem igazán lenne jó ha ők is balhéznának.. na jó ez igazság szerint csak gondolat elterelés, majd meglátjuk hogyan jön össze.*

A lidérc aki megjárta azt az utat amit nem szeretett volna. Szülei elvesztése után rájött arra, hogy muszáj változni. Kezdi elengedni magát.. bár szerencsétlenségben a vámpírok mindig őt találják meg.. sokat köszönhet a barátainak akiket megismert. Néha szeleburdi és képes eltévedni nyílt terepen. Öltözködésben változik jó értelemben és beszédében is. Viszont azért mindig oda figyel,  hogy távol legyen a vérfarkasoktól, de ez elkerülhetetlen hiszenaz egyik legjobb barátnője az. Nem hátrál meg Akrobata létére az extreme dolgoktól, de a víztől még mindig fél.

Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth

Témanyitás by Lord Sayon Merlioth on Szomb. Feb. 09, 2013 10:05 pm

[Lily és Sayon a fogadóban]

- Igen, még mindig nála van de egyedül nem tudom megmenteni őt, mert túl sokan vannak Dontos táborában esélyem se lenne annyi démon ellen, ugyanis Dontos csak a démoni fajt fogadja el. * majd egy kis gondolkodás után újra megszólal.* - Nem értem a helyzetet, de itt szinte mindent ismerek. Tudom, hogy mit merre találok. Csak nem értem, hogy miért kell megismernem a születési helyem múltját. Köze lenne talán a jövőbeni csatámhoz? vagy miért? Én Köszönök mindent Lily később ha gondolod, megmutatom a környező területet. De most először is muszály pihennem és végig gondolnom ezeket. Köszönök mégegyszer is mindent. A következő találkozás erejéig Szia! *Majd elindul fölfelé a szobájába, hogy kipihenje magát. Túl nagy sokk volt a mai nap a számára.*

Loras Middleton férje.
    Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Szomb. Feb. 09, 2013 10:20 pm

[Sayon és Lily a fogadó egyik félreeső asztalánál, majd Lily, ahogyan Fredriket keresi]

- Segítséget kéne szerezned. Biztos vagyok benne, hogy az Akadémián találnál olyanokat, akik harcba szállnának a testvéredért *mondja bátorítóan. Aztán hagyja, hogy a fiú elmerüljön a gondolataiban, majd a költői kérdéseket hallva egy sóhaj kíséretében ismét megszorítja a kezét.* - Idővel ki fog derülni. Lehetséges, hogy itt megtudsz majd valami olyan dolgot, aminek köze van a te harcodhoz *mondja. Aztán elengedi a fiú kezét, és egy mosollyal jelzi, hogy bármikor szívesen segít.* - Jó éjt, Sayon *köszön el háztársától, majd egy pár percig még ücsörög ott, hogy aztán egy sóhaj kíséretében megszerezze magának Fredriket. Most perpill az sem izgatja különösebben, ha a fiú esetleg éppen fegyelmez: igenis elsőbbséget kell, hogy élvezzen. Pláne egy ilyen nap után... Szóval nekilát felforgatni az épületet Fred után, remélve, hogy valamelyik lépcsőfordulóban sikerül összefutniuk.*

Erik Norgen
    Erik Norgen

Témanyitás by Erik Norgen on Szomb. Feb. 09, 2013 10:30 pm

*Látja, hogy Vic nem túl jókedvű, de egyelőre nem kérdez rá az okára. Persze hallotta az Eliottal való veszekedését, így sejti, hogy mi a helyzet, de úgy dönt, ha fel is hozza a témát, nem most rögtön.* - Hát, remélem! Veled összezárva lenni egy faluban?... *Sóhajt egyet drámaian, majd Vicre vigyorog, éreztetve, hogy csak baromkodik. Mindig ezt csinálja, mert tudja, hogy a lány úgysem veszi magára.* - Igen. Ki tudja.. Azért jobb, ha óvatosak vagyunk. Végül is, gondolom az immunrendszerünk más, mint az ittenieké, szóval... Ez lehet rossz is meg jó is. Elvégre lehet, hogy fejlettebbek vagyunk, de ki tudja, milyen dolgok vannak itt, amire nincs felkészülve a szervezetünk? *Kezd bele az okoskodásba. Na jó, ő csak találgat, nem kell ezért beszólni neki. Nem próbál meg úgy csinálni, mintha értene a dologhoz.* - Huh. Akkor jó. *Bólint amikor megtudja, hogy nem fog szomjan veszni. Az időjárásról szóló szavakra felnevet.* - Igen, az nem lenne hátrány. De gondolom itt azért több csillagot látni. Mármint, nálunk ott van Qarin, ami azért éjszaka is ki van világítva, de itt... *Mutat körbe a kihalt városon. Már az is visszahúzódott az otthonába, aki eddig az utcákon lófrált.* - Most miért, tök romantikus, nem? *Vigyorog Vicre ismét. Aztán Wadere terelődik a szó.* - Hát jó, visszafogom magam, de azt azért el kell ismerned, hogy nem ártana neki egy alapos arcplasztika. *Morogja maga elé, majd pár másodperc szünet után a lányra pillant.* - Minden oké, Vic?... *Kérdezi ezúttal teljesen komolyan.*

Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.

Témanyitás by Fredrik Laine on Szomb. Feb. 09, 2013 10:35 pm

[Egy emeleti szoba, Wade és Elliot, majd Lily és egy másik szoba]
    - Wade, az Isten szerelmére értsd már meg, hogy a sarokban gubbasztva, és hisztizve nem oldasz meg semmit! Nem kellett volna hülyének lenned. Jó, tudom, én is szoktam hülyeségeket csinálni, de azért moderálhattad volna magad! *szidja le az említett félvért, majd rideg tekintetét Elliot felé fordítja.* - Te pedig, Herondale! Ezerszer megmondtam, hogy ne cseszegesd Victoriát! Nem vagyunk olyan helyzetben, hogy bohóckodjunk! Szóval, Herondale, a ma éjszakát Kingsley-vel töltöd, és nincs apelláta! * hordja le alaposan a nemesi származású angyalt is, majd egy ráolvasással összeköti a két fiút, és dühösen fújtatva kivágtat a teremből, majd bevágja maga után az ajtót. Az ajtó túloldalán ücsörgő Elliot szépen előhúz egy pakli kártyát a zsebéből, és játszani kezd a másikkal, míg Fredrik még mindig dühös bikaként fújtatva robog le a lépcsőn. Aztán mikor belefut Lily-be, akkor azonnal eltűnik a ridegség a szeméből, és az arcvonásai is ellágyulnak.* - Szia, Hercegnőm. Épp jókor jössz! *nyom egy puszit a lány homlokára, majd megfogja a lány kezét, és behúzza őt egy üres szobába. Miután pedig becsukta az ajtót, hangosan sóhajjal huppan le a földre.* - Komolyan mondom, ezek elképesztőek! Alig pár órája vagyunk itt, de Wade máris túl van egy magánakción, Elliot meg Victoria veszekedett és a jó ég tudja még, hogy miről nem tudok! Elképesztőek! És nem gondolnak, hogy nekem kell vigyázni az összesre! *csóválja a fejét elkeseredetten. Neki nem ez volt a terve mára. Egyáltalán nem. Ó úgy gondolta, hogy majd sétálnak egyet Lily-vel a parkban, majd előkeríti a kocka öccsét, és megpróbálja normalizálni. Aztán meg… Egyéb tervei is voltak a fiúnak. Többek között az egyik épp a kabátja zsebében lapul, és csak arra vár, hogy Fredrik eszébe jusson. De Frednek nem jut eszébe, helyette inkább feltápászkodik a földről, leporolja magát, és odalép Lilyhez.* - Mindegy, abbahagyom. Mesélj, mi történt veled mielőtt eltűntünk volna, és az út után? *kérdi egy halvány, de meleg mosollyal az arcán, és ismét magához húzza a lányt, immáron egy hosszabb csók miatt.*

Egy gyilkos, kit arra neveltek, hogy álljon bosszút szülei elvesztéséért. Egy fiú, aki csak átlagos életet akart élni. Egy lidérc, ki rengeteg dolgon ment keresztül az öccsével és a barátaival. Egy harcos, akinek talán még sincs kőből a szíve.  Egy számítógép zseni, aki programozásból él. És egy árny, aki egy angyalba szerelmes. Ki tudja, meddig titkolhatja az érzéseit mások elől? Ki tudja, mit szólnának a nevelői? Ki tudja, mennyire szereti a lányt? Vajon képes arra, hogy tegyen magasról az angyalok és a lidércek közti viszályra, arra hogy a Lidércvadász miatt haltak meg a szülei és a fajtársai? Vajon képes lenne-e megállítani a mennybéliek és az árnyak közt dúló háborút? Nos, ez még a jövő zenéje…

Tyla Perathon (és Lily Holloway) különc kockája és Elias Laine ikertestvére
    Victoria Jones
    Victoria Jones

Témanyitás by Victoria Jones on Szomb. Feb. 09, 2013 10:52 pm

[Erik fogadó előtt]

*Igyekszem elterelni a figyelmem amennyire, lehet, de nem tudom, ez összejön e. Aztán a fejemet megcsóválom és tarkón vágom Eriket. Azért tud ám aranyos is lenni, de na.* - Túl élés első fázis.. bár vannak, olyanok úgy néz ki, akik szerint elviselhetetlen vagyok.*Nem szoktam magamra venni a dolgokat, de ez most kicsúszott a számon. Igen valóban nem bírtam sokáig magamban tartani, de most amúgy is ismeretlen helyen mindig ilyen vagyok. Nem mindig, de ha egy olyan személlyel zárnak össze, akit nem bírok elviselni akkor, kiborulok és hisztizek.* - Lehet, immunisak vagyunk, rá lehet nem. Ne feledd.. ez nem a modern világ. Ráadásul azt sem tudjuk hogyan érkeztünk ide. Mármint ki által..*Aztán a csillagokról kezdünk el beszélni, de Erik mióta romantikus? Na jó inkább felejtsük el mert még ő is képes rosszra gondolni.* - Körbe jártad a várost?*Kérdezem meg és rámosolygok továbbra is a srácra. Azért jó, hogy nem idiótákkal vagyok körülvéve. Teljesen idiótákkal.* - Romantikusnak romantikus.. de mi értelme a romantikának, ha nincs meg a megfelelő fiú.. *Csak úgy kijön belőlem, de végül is Erik megért, ha csak „nincsenek” most megfelelő igényei, de nem olyan. Aztán eszembe jut, hogy ki fog engem keresni, de úgyis tudom mit gondolnak a srácok. Na jó érzelgős téma vége.. arcplasztika? Ugyan kérlek.. meg némi modor is hiányzik neki.. beteg az a srác..*Forgatom a szemem és a kérdésre megvonom a vállam.* - Szerintem egyértelmű, és nem igazán beszélnék róla, mert gondolom eleged van már a vitánkból.*Felelem csendesen és szerencse, hogy nincs annyira hideg mint nálunk. Nem is fázok annyira így nyugodtan át tudom kulcsolni a térdeimet és az államat a térdeimre helyezem.*

Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Szomb. Feb. 09, 2013 11:06 pm

[Lily és Fred az egyik szobában]

*Már távolabbról meghallja a nagy fújtatást, és igazság szerint felismeri Fredet. Hiába, azért tudja, milyen a párja, ha felhúzzák, ha másért nem, legalább azért, mert Elias elég sok mindent mesélt már neki. Szóval amikor megpillantja a fiút, megcsillogtat egy ragyogó mosolyt a fiú irányába, majd hagyja, hogy Fred megpuszilja, viszont utána nem engedi el, hanem átkarolja a nyakát, és ott, nem törődve azzal, hogy ki fogja erkölcstelennek nyilvánítani nyilvános ölelkezésért gyengéden megcsókolja a fiút. Ha Fredrik nem húzódik arrébb, akkor egy darabig így is maradnak, majd Lily egy újabb mosollyal elengedi a lidérc nyakát, és összekulcsolja az ujjaikat.* - Szia, Drága *köszön végül, aztán hagyja magát elvezetni az üres szobáig. Aztán elengedi a másikat, és hagyja, hogy amaz kieressze egy kicsit a fáradt gőzt, elvégre tudja jól, hogy ilyenkor ez használ. Majd ha a párja megnyugodott, megpróbál hozzá is szólni, addig viszont engedi, hogy kipanaszkodja magát.* - Nem véletlenül te vagy az Őrző, szerelmem. Nem mindenkit érdekelne, hogy itt, a világ végén, évszázadokkal az előtt, hogy mi egyáltalán megszülettünk volna, rendet tartson közöttük *válaszol halványan mosolyogva, majd engedi, hogy Fred magához húzza, és viszonozza a csókot. Utána, továbbra is Fred nyakát átkarolva válaszol a kérdésre.* - A napom eléggé átlagos volt, viszonylag sokáig aludtam, futottam egy kicsit, meg olvastam. Emlékszel, említettem tegnap azt a könyvet, még mindig nem fejeztem be. Mondjuk amikor elájultam, még láttam, hogy beleesett egy tócsába, szóval nem csak hogy nem is fogok a végére jutni, de még Gwendolyn is meg fog nyúzni *sóhajt fel. Volt már balszerencséje hallani, hogy a könyvtáros mit képes lerendezni ha kárt tesznek valamelyik könyvében, és hát nem ég a vágytól, hogy ő is megtapasztalhassa.* - Itt pedig... Leginkább annak a katonának a közelében voltam, aki felhozott minket. Valamint volt szerencsém megcsodálni Wade magánakcióját is *fintorodik el.* - Tudod, hogy mennyire könnyen legyűröm az ellenszenvemet másokkal szemben, de ő nagyon felhúzott. Remélem sok dolgom nem lesz vele a közeljövőben *rázza meg a fejét. Nos, senkinek nem lehet elnyerni a szívét azzal, hogy egyszer alaposan földhöz vágod... Erre a gondolatra még egyet sóhajt, majd ismét Fredre pillant.* - Mindegy is. Aztán itt beszélgettem egy kicsit Sayonnal, bár nem tudom, hogy ismered-e *teszi még hozzá eltűnődve. Végül is valószínűnek tartja, hogy a párja a legtöbb diákot ismeri, de ki tudja, hogy ez az Erethon tagjaira is vonatkozik-e?* - És te? Milyen napod volt? Már... eltekintve ettől az őrültek házától *szusszant, körbepillantva, szemügyre véve a láthatóan meglehetősen kemény ágyat, a mellette lévő roskatag éjjeliszekrényt és a kis szoba másik sarkában álló szekrényt a mellette álló mosdótállal. Nem. Nincs lenyűgözve. De mindegy, kihúzza valahogy... Csak reméli, hogy nem kell hosszasan elviselniük ezt a helyzetet.*

Erik Norgen
    Erik Norgen

Témanyitás by Erik Norgen on Szomb. Feb. 09, 2013 11:24 pm

*Vic szavaira felvonja a szemöldökét.* - Na, ki az? Beverjem a képét? *Böki oldalba vigyorogva a lányt. Próbálja felvidítani, de egyelőre nem úgy néz ki, hogy túlságosan sikeresen.* - Na igen. Lehet, hogy ez csak egy rohadt csapda. Vagy újabb erkölcsi lecke. *Von vállat.* - Lehet, hogy az egészet az igazgatók találták ki. Ha meg tényleg igaz minden... Akkor jobb, ha minél előbb megoldjuk a problémájukat. *Teszi még hozzá egy sóhaj kíséretében.* - Egy részét, aztán besötétedett, és rájöttem, hogy itt lószart sem látni este. Azt hiszem, reggel folytatom. Velem tartasz? *Kérdi, ismét oldalra pillantva. Mégis jobb társaságban nyomozgatni, mint egyedül. Pláne egy ilyen uncsi helyen.* - Nocsak... *Vonja fel a szemöldökét.* - Mióta vagy ilyen érzelgős, Vic? *Pilant a lányra, hallva annak szavait.* - Hát igen, az. Beteg. *Csóválja a fejét, mikor Waderől beszélnek. Na jó, valahogy meg kell állnia, hogy ne törje be a képét. Aztán Vic válaszára csak sóhajt egyt, de egy darabig nem válaszol.* - Figyelj... Ne foglalkozz vele, oké? Találni fogsz valakit, aki hozzád illik. Hidd el, nem ő az. Csak várd ki. *Mosolyog rá, majd fél kézzel átkarolja a lányt.* - Előtted az élet! Elliottal meg majd beszélek, hogy álljon le, oké? *Húzódik közelebb Vichez, s ismét a csillagokat kezdi bámulni. Nem, ő nem érez semmit a lány iránt, legalábbis semmi olyasmit. Persze szereti, mint barátot, de ennyi az egész. Sosem gondolt még bele, hogy lehet ennél több is, és nem is akar.*

Fredrik Laine
    Fredrik Laine

Témanyitás by Fredrik Laine on Szomb. Feb. 09, 2013 11:30 pm

[Lily]

*Hát, mondjuk Fredrik fújtatását tényleg nem nehéz felismerni. Eléggé jellegzetes szuszogása van, az egyszer már biztos. Ráadásul az ég jó nagy tüdővel is megáldotta szóval üvölteni is elég jól tud, ha kell. Aztán ő szíve szerint a találkozást lerendezné egy puszival, hogy elvonuljanak a nyilvánosságtól, de hát Lily nem ereszti olyan könnyen, így átkarolja a lány derekát, és viszonozza a csókot. Majd csak utána vonulnak félre. Ott persze egyből kitör belőle a sok magába fojtott feszültség, amit a Fyronban jó esetben egy fárasztó edzés keretében fel is dolgoz, de itt nem verhet szét csak úgy akárkit, mert feszült.* - Tudom, de akkor is fárasztóak. Ezek folyton csak marakodnak… *rázza meg a fejét, majd rámosolyog Lily-re. * - Milyen jó, hogy legalább te itt vagy nekem, Hercegnőm *suttogja halkan, majd ugye megcsókolja a lányt. Borzasztóan hálás az égnek, hogy legalább a szerelme itt van mellette, és lenyugtatja, ha már a többiek ekkora marhák tudnak lenni.* - Szóval, nem történt semmi extra ezen az eseten kívül. Gwen meg a könyv miatt meg ne aggódj. Elintézem *koppint mosolyogva a lány orrára. Végül is vannak neki olyan kapcsolatai, amivel el tudja mindezt intézni. Ott például kapásból Tyaeloria, de ha ő nem, akkor Gabriellel is eléggé jó a kapcsolata. S mint tudjuk, Gwen kedveli Gabe-t, így az ő fejét biztos nem harapja le. Szóval, Fredrik elfogja intézni, hogy az ő hercegnője mindent megkapjon, amire csak vágyik.* - Értem, hát jól is tetted, hogy velük tartottál, és hogy nem szájaltál vissza, mint az az idióta *szusszant fel, mert ismét készülne felhúzni magát a többieken, de végül megnyugszik, és gyengéden cirógatja a lány arcát.* - Tudom, kicsim, de hidd el, neki is meg van a maga baja. Hallottam, mert ott voltam. Én később csatlakoztam hozzátok, mert vissza akartam hozni, így tudok róla miért viselkedik ilyen furcsán, de aggódj, nem engedem a közeledbe *feleli gyengéden, és ismét egy csókot lehel a lány ajkaira.* - Hallottam már róla ezt-azt. Tudod, hozzám gyorsan elérnek a hírek *mosolyodik el halványan, és ismét Lily arcát simogatja.* - Az enyém? Nem volt semmi különös. Úgy indult, ahogy szokott: Lasse hisztizett egy sort, mert valaki megint megdézsmálta a piakészletét, Dante meg felettébb jól szórakozott a vinnyogásán, ami újabb nyávogást szült. Naomi dumált nekem egy sort valami árva Rontásűzőkről, aztán elvonult előkeríteni Giselle-t. Utána nagy nehezen eljutottam odáig, hogy reggelizzek. Később felmentem az Úrnőhöz jelentést adni, aki szintén meg van kergülve. Fogalmam sincs mi ütött belé, talán agyára ment a szerelme… Nem tudom. Utána edzettem, lezuhanyoztam, elindultam, hogy megkeresselek… Innentől meg már tudod. *Foglalja össze röviden a mai napját, azt persze kihagyva, hogy az idióta öccsével is akart ma találkozni, de nem jött össze. Aztán egy halk sóhaj kíséretében, az egyik kezét a zsebébe csúsztatja, és sikerül kitapintania a dobozkát, amit már órák óta magánál tart. Órák? Dehogy! Inkább napok, vagy hetek. Az elmúlt időszakban Fred sose hagyta a hálóban a dobozkát, és hiába várt a megfelelő alkalomra eddig soha nem nyílt alkalma arra, amit már régóta tervezget.* - Hercegnőm, remélem, tudod, hogy mennyire fontos vagy nekem, és én mindent megadnék neked, hogy boldog legyél. Tudom, hogy cseppet sem örülsz annak, hogy itt kell lennünk, de együtt valahogy… Valahogy túlleszünk rajta. És, tudom, hogy nem ez a megfelelő alkalom, de… Már régóta várok, és… Kicsim, nagyon szeretlek téged. El sem tudom mondani mennyire. Ezért, ezért… *kezd bele akadozva, és remegő kézzel előveszi a dobozkát, majd féltérdre ereszkedik.* - Leszel a feleségem, Hercegnőm? *kérdi kiskutya szemekkel, miközben felpattintja a dobozkát, és felfedi a benne megbúvó ezüst gyűrűt, amit az user most lusta lesz előkotor. Fredrik a pulzusa pedig az egekben van, a szíve majd kiugrik a helyéről, és magában csak két szót hajtogat: „Mondj igent!”.*

Egy gyilkos, kit arra neveltek, hogy álljon bosszút szülei elvesztéséért. Egy fiú, aki csak átlagos életet akart élni. Egy lidérc, ki rengeteg dolgon ment keresztül az öccsével és a barátaival. Egy harcos, akinek talán még sincs kőből a szíve.  Egy számítógép zseni, aki programozásból él. És egy árny, aki egy angyalba szerelmes. Ki tudja, meddig titkolhatja az érzéseit mások elől? Ki tudja, mit szólnának a nevelői? Ki tudja, mennyire szereti a lányt? Vajon képes arra, hogy tegyen magasról az angyalok és a lidércek közti viszályra, arra hogy a Lidércvadász miatt haltak meg a szülei és a fajtársai? Vajon képes lenne-e megállítani a mennybéliek és az árnyak közt dúló háborút? Nos, ez még a jövő zenéje…

Tyla Perathon (és Lily Holloway) különc kockája és Elias Laine ikertestvére
    Victoria Jones
    Victoria Jones

Témanyitás by Victoria Jones on Szomb. Feb. 09, 2013 11:45 pm

[Erik]

*Na, jó.. talán kicsit túl reagáltam a dolgokat.* - Jó de utána ki is plasztikázhatod.. egyébként nem érdekes.*Mondom nevetve és persze elképzeltem Elliotot plasztikáztatva.. csúf látvány lenne. Csúf kis béka.. na jó idegesítően csúf béka.. szerintem, de ez csak az én gondolatom.* - Áh nem hiszem. Bár ki tudja.. Vannak furcsa dolgok az is biztos, de akkor már rég megszólalt volna valamelyik tanár az elménkben. Biztos nem tudnak róla. *Felelem gondolkodva aztán kérdezem bejárta e a várost. Én ugyan egyedül tuti nem mennék el. A kérdésre halványan mosolyogva bólintok, aztán kijönnek az érzelmeim. Na, igen pont most, de hát mit tehetnék én róla?* - Amióta te romantikus oldaladat mutatod…*Neveteve megcsikizem a fiút, noha nekem olyan mintha bátyám lenne, fel tud vidítani. Az a durva egyébként, hogy kicsit jobb talán a kedvem vagy nem is tudom. Végül is Waderől is beszélünk, meg az elviselhetetlen békáról, na jó.. leállok azt hiszem elég ennyi érzelem egy estére.* - Igyekszem, de olyan izé.. nem azzal van a gond hanem a „szemét” oldalát mutatja és kikészít.. és wááá..*Hagyom, hogy átkaroljon, de azért egy csikit eleresztek és ártatlanul pislogok rá. Egyébként nekem meg tényleg olyan mintha bátyám lenne, de hát ki gondolta volna, hogy ilyen jóban leszünk?* - Szerintem lassan menjünk be vagy ha gondolod még nézhetjük a csillagokat. Ha a sört nem találták fel bort még ihatsz.. vagy tejet amit a bébik szoktak.*Mondom nyelvet öltve és ha Erik velem jön akkor lassan visszaindulunk a fogadóba be.*

Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Vas. Feb. 10, 2013 12:07 am

[Fred]

*Fred suttogó hangját hallva kellemes borzongás fut végig a gerincén, és pillangók költöznek a gyomrába. A fiatal férfi mindig is ilyen hatással volt rá, úgyhogy ez végül is nem különösebben meglepő. Amikor a lidérc megérinti az orrát halkan felkuncog, majd megpuszilja a párja ajkát.* - Köszönöm *mondja halkan, mosolyogva.* - Eszemben sem volt. Tudom, mikor van bármi értelme, hogy elengedjem az indulataimat és ez nem az a helyzet volt. Idegenek voltunk egy elég egyértelműen szinte lezárt városban, legalábbis erre következtettem az alapján, hogy azt kérdezte az az illető, hogy hogyan jutottunk ki. Általában át kell gondolni, mit akar tenni az ember, és olyankor nem árt figyelembe venni a körülményeket *szusszant. Hiába, valamit csak belevertek az Intézményben, és azért az alapok, amiket más helyzetben is hasznosíthat, megmaradtak.* - Tudom *sóhajt arra, hogy Wade-nek is megvan a maga baja, és közben Fred vállára hajtja a fejét.* - Mindenkinek megvan, és kívülállóként ritkán tudjuk, mi az *teszi még hozzá. Ez után a fiúhoz bújva hallgatja a párja beszámolóját, időnként elmosolyodva, de nem szól közbe, és továbbfűzni sem nagyon tudja. Végül is tényleg nincs ebben semmi szokatlan. Amikor aztán a másik beszélni kezd, elhúzódik tőle, és meglepetten hallgatja. Persze, időnként előfordul, hogy a párja elmondja neki, mennyire szereti, de ez most valahogy... Valahogy más. Tudna mit válaszolni Fredrik első szavaira is, de érzi, hogy nem kéne megzavarnia a dolgot, mert a párja mondani akar valamit, valami fontosat,bár egyelőre fogalma sincs, mit. Ahogyan Fred egyre jobban beleakad a mondanivalójába, komolyan elkezd gondolkozni, hogy mégis mi folyik most itt. Amikor azonban előkerül a doboz, és a fiatal férfi letérdel, elkerekedik a szeme, és a szíve legalább tízszeres fokozatra kapcsol.* ~ Ő most tényleg... Tényleg... ~ *És igen. Elhangzik az egész életét megváltoztató kérdés. Észre sem veszi, mikor kezdenek el folyni a könnyei, csak áll és nézi az előtte térdelő férfit, kezében a gyűrűvel, amit neki szánt, reménnyel és vággyal a tekintetében arra gondol, hogy ez nem is lehet valóság. Mert ennyire tökéletes pillanat nem létezhet, és az, hogy ők most itt vannak, talán csak valami érthetetlen lázálom, de nem érdekli, még akkor sem érdekelné, ha tényleg az lenne, csak azt tudja, hogy szereti, szereti, szereti és örökké szeretni fogja, és már elgyengültek a lábai, és patakzanak a könnyei, úgyhogy inkább letérdel, és a két tenyere közé fogja Fredrik arcát és megcsókolja egyszer, kétszer, háromszor, és zokog, és szeret, és tudja, hogy az egész életét az itt lévő férfivel akarja eltölteni.* - Igen *súgja végül gyenge hangon, és nem tudja abbahagyni a sírást, mert olyan érzés, mintha beteljesült volna minden, amire várt az életében, mintha itt lenne a tökéletes pillanat, mintha az egész létezése ezért az egyetlen, kicsi pillanatért létezne, amikor Fred vállába kapaszkodik és ömlenek a könnyek az arcán, amikor próbálja felfogni, hogy mindez valóban megtörténik, hogy tényleg, tényleg az ő Hercegének a menyasszonya, itt vannak, megérkeztek. És most nem érdekli a roskatag éjjeliszekrény, a minden bizonnyal szűkös és kényelmetlen ágy, sem az undorító középkori körülmények, mert most akár egy tömlöcben is eltöltené az éjszakát, ameddig Fred ott van vele. "Szeretlek, szeretlek." hajtogatja, amikor éppen képes beszélni. Sokáig tart, hogy megnyugodjon, hosszas perceken keresztül nem képes másra, csak sírni Fredrik karjaiban, és újra meg újra elmondani, hogy szereti, hogy hozzámegy... Aztán valahogy, talán öt, talán tíz, talán ötven perc múlva végre sikerül megnyugodnia, így végre abbahagyja mind a kettőt, és csak kapaszkodik a barátjába - vőlegényébe -, teljesen elvesztve a szavait. Ha Frednek az volt a vágya, hogy boldoggá tegye - küldetés teljesítve.*

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Csüt. Feb. 20, 2020 6:33 pm