Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+4
Emeline Thienen
Rebecca Taylor
Jesmon Helar
Lucien du Bois
8 posters

    Tanári

    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Tanári     - Page 3 Empty Re: Tanári

    Témanyitás by Selina Crow Kedd Jún. 24, 2014 8:49 pm

    - Egész egyszerűen ne bízz senkiben *von vállat, úgymond tanácsot adva Amarillának. Persze kérdéses, hogy Selina tanácsait mennyire érdemes megfogadni... vagyis nem. Inkább az a kérdéses, hogy mennyire lehet megfogadni. Hiszen nem mindenki képes arra, amire ő, élni az életét úgy, hogy minden kapcsolata felületes és semmitmondó, sőt, tulajdonképpen nem is nagyon léteznek kapcsolatok számára. Mindenkit figyelmen kívül hagy, senki érzéseivel nem foglalkozik. De ő úgy találta, hogy ez az egyetlen mód, amelyen még képes élni, anélkül, hogy a múlt fájdalma teljesen összetörné, és tulajdonképpen elégedett azzal, amije van.* - Én nem ismertem Reedet, szóval nem hatott meg különösebben, de hallottam róla, hogy nektek intim kapcsolatotok volt. Részvétem *mondja, teljesen közömbös hangon, ami elég egyértelművé teszi, hogy nem nagyon izgatja a másik nő vesztesége. Az ő baja, oldja meg maga. Ő senkinek nem fog segíteni megbirkózni a gyásszal, és az egyetlen értelmes tanácsot, amit adhat, a saját példájából kiindulva, már elmondta. Amikor Amarilla bocsánatot kér, amiért szidja Sammaelt, csak hidegen felnevet.* - Nem kell elnézést kérned, Sam egy borzalmas ember. Tisztában vagyok vele, hány ember halála szárad a lelkén, és valószínűleg ezen a világon mindenkinél jobban ismerem a jó és rossz tulajdonságait. Persze engem nem különösebben érdekel, az az ő lelkiismerete, neki kell megoldania. *Hát, láthatóan ezen nem fognak összeveszni. Egyébként kérdéses, hogy Selinával lehet-e egyáltalán veszekedni: gyerekkora óta senkinek nem sikerült.*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Tanári     - Page 3 Empty Re: Tanári

    Témanyitás by Amarilla Darwin Kedd Jún. 24, 2014 9:05 pm

    *Igen ismerem én i Samet, de még is Selinának a testvére a megbízásra csak biccentek aztán eldöntöm még is mi lesz a jó nekem. Nem teszem túl magam ezen a dolgon. Persze Reeden sem szóval majd lesz ahogy lesz, de közben Tomon is gondolkozom ráadásul tudom jól mit kellett szenvednie azért, mert kettős szerepet játszott nem tudom ezt meghálálni neki, és tudom hova tartozik. Én viszont nem. Kapom innen is meg onnan is a csapásokat és Samre meg haragszom még.* - Elhiszem azt, hogy rémes ember, de azt, hogy ő indította el a háborút.. meg még egy kicsit megijedt amikor Kaeldir megjelent. Azt mondta Kael, hogy csomó mindent küldtek Samnek és, hogy nem válaszolt a levelekre, meg a dolgokra. Ezen egész éjjel agyalok. Nem tudom csalódjak e benne, de igen tudom rémes a múltja miatt….*fejtem ki a gondolataimat, mert ezeken tényleg gondolkozok, mert még mindig nem hiszek senkinek. Nem tudom mit csináljak ezzel, de hamar változtatni fogok rajta.*
    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Tanári     - Page 3 Empty Re: Tanári

    Témanyitás by Selina Crow Kedd Jún. 24, 2014 9:14 pm

    - Nem Sam kezdte a háborút *rázza meg a fejét Selina némileg zavarodottan, majd vállat von.* - Talán annyiban, hogy ő volt az első lidérc, aki visszavágott, de ha ő nem teszi meg, később megtette volna valaki más. Az igazi hibás itt Azriel. Az pedig, hogy Sammaelnek leveleket küldtek volna... Nos, én személy szerint nem tudok róla, hogy bármi is érkezett volna számára. *Azt már nem teszi hozzá, hogy azért ha a testvére kicsit összeszedi magát és félreteszi a gyávaságát, sokkal korábban is kiszabadíthatták volna Amarillát, mert úgy érzi, ez nem egy feltétlenül szükséges információ. Azonban az túlzás, hogy Sam értesítést kapott volna róla, hogy hol van a nő. Kaeldir nem került kapcsolatba vele.* - Szerintem Kaeldir és Sammael soha életükben nem kommunikáltak még a csatatéren kívül, úgyhogy bármit is mondott egyezkedésről, valószínűleg az volt vele a célja, hogy Sam ellen fordítson. Praktikus. Egy belső ember az Akadémián, aki segíthet neki eljutni a lidércek vezetőjéig... A lidércvadászok mindig is piszkosan játszottak *szusszant. Ez után, mivel más mondanivalója nem nagyon van, hátradől, és folytatja az olvasgatást, amíg Amarilla megint meg nem szólal. Egyébként nem igazán akar már sokáig maradni, mert még le akar menni Qarinba... vagyis hát inkább Fyronba, de ez részletkérdés. De az is lehetséges, hogy a Lyreshez megy... Na jó, nem. Az eléggé rossz döntés lenne részéről, a Révész valószínűleg már ott van, és egyszer már összezörrentek, nem kellene kivívnia a rejtélyes lény tartós haragját.*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Tanári     - Page 3 Empty Re: Tanári

    Témanyitás by Amarilla Darwin Kedd Jún. 24, 2014 9:55 pm

    *Na jó inkább nem is felelek a dolgokra csak elgondolkodk. Lehet, hogy tényleg igaza van Selinának, mert nem tudom mit higgyjek és Sam a legjobb barátom és most úgy érzem mint az ellenségem. Szóval nem tudom és gondolkodni fogok rajta, hogy beszéljek vele. Talán itt az ideje hallgatni a megérzéseimre és veszekedés nélkül szembe kerülni vele.* - A napokban megpróbálom felkeresni. Ha igazad van amit mondtál… lehet feleslegesen haragudtam.*Tovább gondolkodok és zajlik az élet. Persze a diákok körül is, hogy ne öldököljék egymást. Felsóhajtok egyet elrakom az utolsó adag papírokat majd visszafodulok Selinához.* - Köszönöm, hogy tudtunk pár szót beszélni elgondolkodom amit mondtál. Ne haragudj viszont nekem még el kell intéznem néhány dolgot meg muszáj lesz fel keresnem Gwent. Fontos dolgot szeretnék megbeszélni vele. További szép estét szia!*Köszönök el majd távozom a tanáriból és megyek megkeresem az őrült vámpír barátnőmet.*

    Ajánlott tartalom


    Tanári     - Page 3 Empty Re: Tanári

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 10:16 am