Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Elementálmágia tanterem

Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams
    .::Diák::.

Elementálmágia tanterem - Page 20 Empty Re: Elementálmágia tanterem

Témanyitás by Atanas A. WIlliams on Szomb. Szept. 20, 2014 6:55 pm

* Most bízott rá az új árnytan tanár egy lányt, hogy vigyázzon rá és figyeljen rá, meg kísérje el mutassa meg neki az iskolát meg minden. Szóval most a lánnyal együtt akinek a prof említette a nevét de eléggé hát furcsán, megy elementál mágiára. Catnek fogalma sincs hogyan fogja kimagyarázni azt, hogy egy lányt kísérget a suliba mindenhová. Most jelenleg ez a legkisebb baja. * - Amúgy a professzor említette a nevedet de eléggé sietősen és hadarva mondta szóval szabad megkérdeznem mégegyszer, hogy hogyan is hívnak? Kérdezi meg a lánytól. Amúgy nagyon jól néz ki a másik, ha nem lenne felesége, tuti megpróbálná felszedni. *

Az elmúlt események hatására egy teljesen összezavarodott teremtmény, megbukott, ráadásul vámpír is lett. Még nem dolgozta fel ennek a súlyát, valamint, emlékei közül se tudja, mi az ami valós és mi az ami nem az. Most ki akarja deríteni mi az igazság akármennyire is összetört.

Főkarakter Lord Sayon Merlioth
    Arleena Queen
    Arleena Queen

Témanyitás by Arleena Queen on Szomb. Szept. 20, 2014 7:02 pm

*Nem tudja senki, hogy ki vagyok… hála Dommer tanár úrnak aki segít mindenben és az a fiú is. Ismeretlen ez a hely számomra. Megijedtem amikor hozzám szólt hirtelen nem tudtam mit feleljek.* - Mi? Ja bocsánat. Arleena Queen, de szólíts Lenának.*Felelem neki és az elementálmágia terem vagy mi felé haladva indultunk egyenesen a teremhez érve. Nem tudom megszokom e délelőtt néhány ruhát vásároltunk utána tanár úr mondta addig maradhatok itt ameddig akarok.* - Milyen lesz az óra?*Kérdezem tőle meg hiszen ez az első napom itt.*

"Hogy hívnak engem? Talán még én sem tudom. Hol születtem? Sohasem tudja meg senki. Az életem mindenki előtt titok marad és amíg el nem jön a megfelelő idő nem tudja meg senki, hogy kitől származom."

Castin Noyers kiképzett démona
    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.

Témanyitás by Selina Crow on Szomb. Szept. 20, 2014 7:10 pm

*Selina lassú, kimért léptekkel vág át a diákok között, még a szokásosnál is kifejezéstelenebb arccal. Egyértelmű, hogy valami nincs rendben vele, de valószínűleg nincs olyan őrült diák, aki megpróbálna rákérdezni: biztosan mindenki tudja már, hogy Selina egész konkrétan mennyire megközelíthető. Persze már az is nagyon sokat mondd, hogy ő jön órát tartani, nem a bátyja, ebből azonban a mit sem sejtő diákok valószínűleg nem vonhatnak le hosszútávú következtetéseket. Miután kinyílik a terem, egy egyszerű, padokkal felszerelt helyiségbe léphetnek be a diákok, ahol a székek egyértelműen arra várnak, hogy elfoglalják őket. Miután mindenki leült, a nő a tábla felé int, ahol a következő szöveg tűnik fel:*

Tűzmágia
    3. Éghetetlenség
    Varázsige: Discomburet
    Leírás: Ez a varázslat rövid időre megnöveli a bőr tűz elleni ellenálló képességét: az éghetetlenség segítségével átsétálhatunk tűzfalakon vagy védekezhetünk tűzvarázslatok ellen. Sok esetben egyben a meglepetés erejét is növeli, hiszen ellenségünk nem feltétlenül számít rá, hogy a tűz nem fog megsebezni minket.
    Hatóidő: Kezdők esetén egy perc, erősebb elementálmágusok idővel tíz-tizenöt percig is képesek fenntartani a varázslatot.
    Kép: http://th08.deviantart.net/fs71/PRE/f/2014/035/9/f/flame_of_life_by_gaudibuendia-d752hop.jpg

*Ez után a nő leül, és ad egy csendes öt percet a diákoknak, hogy elolvassák, értelmezzék és leírják a varázsigét.* - Kérdés? *szólal meg teljesen üres hangon, ami még akkor is felkeltheti a régebb óta itt tanulók figyelmét, ha egyébként eddig még nem vették volna észre a nő állapotát.*

Selina nagyon sokat változott az ártatlan gyerekkor óta, amit a Lidércvadász derékba tört: felnőtt, egy olyan valakivé, aki már nem őszinte, és a legkevésbé sem tiszta. Elmerült a halál tudományának tanulmányozásában, és ez nagyon megváltoztatta barátságos, ifjúkori jellemét: hidegen, kimérten, számítóan áll hozzá mindenhez és mindenkihez, csak a saját érdekei és vágyai fontosak számára. Bizonyos mértékben még képes érezni, csak egész egyszerűen minden érzelem kevésbé heves benne. Minden lelkiismeret-furdalás nélkül használja fel az embereket a maga céljaira, és ha arról van szó, nem tart attól sem, hogy elvegye valakinek az életét.

Rebecca Taylor jégkirálynője
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams

Témanyitás by Atanas A. WIlliams on Szomb. Szept. 20, 2014 7:17 pm

- Nem lesz olyan vész... * közben megjelenik Selina és elnyeli a szót látva a nő arcát. * es. Azt hiszem ezt a mondatot elhamarkodtam. Valami nagyon nincs rendben a tanárnővel. * súgja a második mondatot lehetőleg Selina számára minél kevésbé hallható módon, majd leül a lánnyal együtt leírja a dolgokat, majd amikor megkérdezi a nő, hogy kérdés van e bólint a fejével, hogy az ő részről nincs.*

Az elmúlt események hatására egy teljesen összezavarodott teremtmény, megbukott, ráadásul vámpír is lett. Még nem dolgozta fel ennek a súlyát, valamint, emlékei közül se tudja, mi az ami valós és mi az ami nem az. Most ki akarja deríteni mi az igazság akármennyire is összetört.

Arleena Queen
    Arleena Queen

Témanyitás by Arleena Queen on Szomb. Szept. 20, 2014 7:20 pm

*A tanárnőre figyelvén miközben Atanas válaszára várok, megérkezik ugye a nő és az óra is elkezdődik. Amikor elolvasom a választ rápillantok a fiúra és inkább nem szólalok meg. Minden homályos egyenlőre, de tényleg igyekszem oda figyelni és tanulni, na igen. Nem kéne válaszolnom, amíg nem tudok semmit inkább csendben figyelek. Amikor súg nekem valamit nem igazán tudom mi történik, de egyenlőre nem is érdekel, csak jöjjek rendbe. Ő részéről is minden rendben a válasz szóval nem szól semmit.*

"Hogy hívnak engem? Talán még én sem tudom. Hol születtem? Sohasem tudja meg senki. Az életem mindenki előtt titok marad és amíg el nem jön a megfelelő idő nem tudja meg senki, hogy kitől származom."

Selina Crow
    Selina Crow

Témanyitás by Selina Crow on Szomb. Szept. 20, 2014 7:25 pm

*Miután senki nem jelzi, hogy szeretnének kérdést feltenni - és valószínűleg jobban is teszik, ugyanis nem teljesen biztos, hogy Selina képes lenne válaszolni -, a nő ismét int egyet, mire egy kapu jelenik meg előttük. Valószínűleg elég egyértelmű, hogy mi a dolguk, ezért a lidérc egy szót sem szól, kivéve, ha valaki nem hajlandó elindulni, akkor ugyanis az előbb hallott üres hangon figyelmezteti őket, hogy át kell menniük a portálon.*

*A kapun átlépve a diákok egy hatalmas hómező kellős közepén találják magukat, ami valószínűleg nem tűnik túl értelmesnek egy tűzvédelemmel kapcsolatos varázslat gyakorlására. Az egyetlen, amit látnak, néhány kisebb, szétfagyott facsoporton kívül egy, tőlük nagyjából ötszáz méterre lévő ház.*

Selina nagyon sokat változott az ártatlan gyerekkor óta, amit a Lidércvadász derékba tört: felnőtt, egy olyan valakivé, aki már nem őszinte, és a legkevésbé sem tiszta. Elmerült a halál tudományának tanulmányozásában, és ez nagyon megváltoztatta barátságos, ifjúkori jellemét: hidegen, kimérten, számítóan áll hozzá mindenhez és mindenkihez, csak a saját érdekei és vágyai fontosak számára. Bizonyos mértékben még képes érezni, csak egész egyszerűen minden érzelem kevésbé heves benne. Minden lelkiismeret-furdalás nélkül használja fel az embereket a maga céljaira, és ha arról van szó, nem tart attól sem, hogy elvegye valakinek az életét.

Rebecca Taylor jégkirálynője
    Atanas A. WIlliams
    Atanas A. WIlliams

Témanyitás by Atanas A. WIlliams on Szomb. Szept. 20, 2014 7:32 pm

* Mikor megjelenik a portál int a lánynak, hogy jöjjön vele együtt, majd átlép a portálon. És hirtelen hideg csapja meg, olyan hideg, hogy a ***** is lefagynak. Szóval hamar valami ház vagy kunyhó szerűség után néz, mikor meg pillantja akkor szól is a lánynak.* - Gyere, próbáljunk meg bejutni abba a házba ha nem akarunk halálra fagyni idekint. Viszont a hőburok varázslatot használd te is, úgy jobban kibírjuk az utat odáig. * mondja, majd megjelenik körülötte a burok mely kellemes meleggé varázsolja a burkon belüli hőmérsékletet.*

Arleena Queen
    Arleena Queen

Témanyitás by Arleena Queen on Szomb. Szept. 20, 2014 7:36 pm

~teljesen más mint az alvilág~*Ahogy átlépnek a portálon, de egyenlőre minden ismeretlen inkább a fiúval maradok.* - Persze nem vészes a tanárnő mi?*Teszem fel a kérdést, majd figyelek és nem tudom még mi lesz. Talán valami szörny, de a képességeimmel egyből lebukom. Hallgatok rá hideg van nagyon..* - Úristen.. induljunk el valahová. Csak menjünk gyerünk.*Mondja és a házfelé igyekeznek. Persze tudom jól, hogy nincs menekvés innen.* - Szóval mit is kell csinálni?*Kérdezem, de a házhoz érve kinyitom az ajtót a fiú előtt ha engedi. – Fragor*Ejtem ki a szót hiszen ha nem nyílik  ez is megoldás. Ez az erőm bennem van csak az ajtót akarom berobbantani.*

//Robbantás
    Varázsige: Fragor
    Leírás: Ezzel az igével szó szerint bármit fel lehet robbantani. Legyen az épület, tárgy, növény, állat, akár emberi lény. Az ige elmondása után a célpontban, vagy a célpont körül hatalmas a feszültség keletkezik, ami egyre növekszik, és mikor nem bírja tovább elnyomni ezt a sok ingert, egyszerűen utat enged nekik bármit felszakítva. A régi korokban a tömeggyilkosok szeretették ezt a varázslatot, hiszen senki nem vette észre, ha varázsolt, nem lehetett kivédeni és nem lehetett lenyomozni, hogy ki robbantgatott.
    Hatóidő: Néhány percig tartó feszültség után azonnal robban. Kezdők számára 6x6 méteren belül hat, de ismernek olyan mágusokat is, akik nagyobb városokat is könnyűszerrel eltöröltek a föld színéről ezzel az igével.

//Robbantás
    Varázsige: Fragor
    Leírás: Ezzel az igével szó szerint bármit fel lehet robbantani. Legyen az épület, tárgy, növény, állat, akár emberi lény. Az ige elmondása után a célpontban, vagy a célpont körül hatalmas a feszültség keletkezik, ami egyre növekszik, és mikor nem bírja tovább elnyomni ezt a sok ingert, egyszerűen utat enged nekik bármit felszakítva. A régi korokban a tömeggyilkosok szeretették ezt a varázslatot, hiszen senki nem vette észre, ha varázsolt, nem lehetett kivédeni és nem lehetett lenyomozni, hogy ki robbantgatott.
    Hatóidő: Néhány percig tartó feszültség után azonnal robban. Kezdők számára 6x6 méteren belül hat, de ismernek olyan mágusokat is, akik nagyobb városokat is könnyűszerrel eltöröltek a föld színéről ezzel az igével.//

A hozzászólást Arleena Queen összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 20, 2014 7:41 pm-kor.

Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Szomb. Szept. 20, 2014 7:36 pm

The member 'Arleena Queen' has done the following action : Dices roll

'Hatoldalú kocka' :
    Elementálmágia tanterem - Page 20 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Elementálmágia tanterem - Page 20 Hatoldal__1_www.kepfeltoltes.hu_
    Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Szomb. Szept. 20, 2014 7:46 pm

*A házig minden gond nélkül eljutnak, ott azonban Arleena hiába próbálkozik a robbantás varázsigével: hogy nem koncentrál eléggé, vagy ez valamilyen furcsa hatás a mágia-erőszintek között az Alvilághoz képest, amit eddig még nem tapasztalt... ki tudja. A lényeg, hogy a varázslat teljesen hatástalan, mintha nem is csinált volna semmit. A házból egyébként halk zene szól, és több lámpa is ég, semmi nem utal rá, hogy a hely veszélyes lenne, vagy bármilyen módon fenyegetést jelentene a diákokra nézve.*

Témanyitás by Atanas A. WIlliams on Szomb. Szept. 20, 2014 7:49 pm

* Miután Arleena, sikertelenül megpróbálja berobbantani az ajtót, én lépek oda és kopogok rajta. * - legyünk jó emberek, ha mi fegyverrel törünk rájuk ők is azzal válaszolnak, ha szépen jövünk és szépen kérjük talán ők is szépen fogadnak minket. * mondja a lánynak, majd kopog még egyszer és ha kinyitják neki akkor bemutatkozik. és megkéri a bent levőt, hogy engedje be őket.*

Arleena Queen
    Arleena Queen

Témanyitás by Arleena Queen on Szomb. Szept. 20, 2014 7:55 pm

~Francba~*Morgom igen teljesen más az itteni erő az alvilághoz képest. Nem tudom még mi lesz, de muszáj volt hiszen erre lettem kiképezve, de valahogy nem tudom nem érzem visszatért volna a teljes energiám.* - Hát jól van.*Mondom neki és várjuk a kopogás után mi történik. Igyekszem elrejteni az énemet, de meddig fogom elrejteni? Sóhajtok.* - Kíváncsi vagyok mi fog történni.*Felelem neki.*

Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Szomb. Szept. 20, 2014 8:01 pm

*A kopogás hatására hangosabb zajok szűrődnek ki bentről, majd pár perc múlva kinyílik az ajtó, hogy egy fiatal, viktoriánus korabeli, köznapi ruhákba öltözött lányt fedjen fel.* - Jó estét! Miben segíthetek? Mit keresnek odakint ebben a rettentő hidegben, a tél közepén? Senki nincs ilyenkor odakint, akinek egy csöpp esze is van. Eltévedtek talán? Nem túl nehéz, ilyen időben, ráadásul itt *csipogja élénken: láthatóan a késői óra ellenére még bőven elemében van.*

Témanyitás by Atanas A. WIlliams on Szomb. Szept. 20, 2014 8:05 pm

- Igen eltévedtünk és szeretnénk az este beállta előtt valami melegebb helyre húzódni és nagyon megköszönnénk ha a kisasszony megengedné, hogy bemenjünk és esetleg itt tölthessük az éjszakát. Aztán reggel tovább indulunk amint elég világos van hozzá. Szóval bemehetnénk és itt aludhatnánk? * kérdezi meg átvéve a szót a lánytól majd ha beengedik akkor a másikat előreengedve belép a házba.*

Arleena Queen
    Arleena Queen

Témanyitás by Arleena Queen on Szomb. Szept. 20, 2014 8:16 pm

– Az én nevem Arleena.*Mutatkozok be.* - Igaza van szeretnénk megszállni ha lehetséges, egyébként ön kicsoda?*Érdeklődök én is, de hát nem tudom még mi lesz. Ránk zárja az ajtót vagy beenged akkor is óvatosnak kell lenni.* - Egyébként merre felé vagyunk?*Érdeklődök kedvesen.*

Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Szomb. Szept. 20, 2014 8:31 pm

*A lány bólogat Atanas szavaira, majd megperdül, és elkiáltja magát.* - Mamaaa! Eltévedt vándorok, már megint! *Valahonnan egy 'rendben'-re gyanúsan hasonlító válasz hallatszik, de akármi is volt az, a lányt kielégítette, úgyhogy szélesebbre tárja az ajtót a vendégek előtt.* - Jöjjenek be. A mama nem bánja, ha itt maradnak éjszakára: sokszor tévednek el utazók errefelé, és hát bőven van üres szobánk. Az én nevem Anna, hölgyem *pukedlizik egy kicsit a lány, a konyha felé terelve őket, ahol egy idősebb nő lép eléjük.* - Üdvözlöm, uram, hölgyem! Biztosan éhesek... Nem rég végeztünk a vacsorával. Annuska, nézd meg, hogy a kishúgod lefeküdt-e már, aztán irány az ágy *mosolyog a lányra, mire az bólogat, de azért még egyszer a vendégekhez fordul.* - Egyébként az Orosz Birodalom északnyugati részén vagyunk *válaszolja meg még az utolsó kérdés mosolyogva, aztán futva a lépcső felé indul. A nő csak a fejét rázva figyeli.* - Bocsássanak meg neki, fiatal még. Kérem, foglaljanak helyet! Hogy kerültek ide? Biztosan külföldiek, igaz? Meg tudom mondani a ruháikból... milyen hallatlanul furcsa ruhák, ha megbocsátják! *mosolyog, enyhén rázva a fejét, ahogyan végignéz a fiatalokon.* - Katja! Katja, hozz terítéket a vendégeknek! *szól rá a konyha másik sarkában tevékenykedő cselédre.*

Témanyitás by Atanas A. WIlliams on Szomb. Szept. 20, 2014 8:41 pm

- Köszönjük a vendéglátást, mondom először a magát annának, majd a magát meg nem nevező nőnek is. * Közben persze körül nézek, aztán amikor az orosz birodalom szóba kerül akkor egy halvány mosoly fut fel a srác arcán. Mert eszébe jut a hitleres sztori, vicces lenne most megcsinálni sztálin bácsival is. * - Igen, én Bulgáriából érkeztem a lány pedig... * itt elhallgatok, hagyom, hogy a lány elmondja honnan jött.* - Nagyon csinos és szép lakásuk van hölgyem. ha szabad megjegyeznem. * mondja, majd leül az asztalhoz. * és én részemről köszönöm a vacsorát de nem vagyok éhes, úgy, hogy nem kell miattam ugrasztani a cselédet. * teszi még hozzá ülve. *

Arleena Queen
    Arleena Queen

Témanyitás by Arleena Queen on Szomb. Szept. 20, 2014 8:49 pm

– Én izé…*Sóhajtok.* - Angliából, Bristolból.*Mondom mosolyogva még mindig nehéz ez az egész ügy. * - Köszönjük, hogy befogadtak minket hálásak vagyunk.. Ide kerültünk aztán a házat megláttuk, nem tudtuk merre menjünk tovább nagyon hideg van.. ~jobban mint az alvilágban~*Mondom majd elgondolkozok azon, hogy orosz öldeken még sohasem jártam.* - Érdekes neve van a lánynak hölgyem, de szép. Egyébként Lenának lehet szólítani.*Felelem neki mosolyogva * - Külföldiek vagyunk, de egyébként valami Akadémiáról érkeztünk.*Felelem majd utána sóhajtok.* - Köszönjük az ételt is.*Felelem majd ránézek Atanasra.*

Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Szomb. Szept. 20, 2014 9:03 pm

- Köszönöm a bókokat *nevet halkan a nő, kellemes, meleg hangon.* - De igazán, uram, egyen valamit, nem szeretném, hogy éhen maradjon az én vendégségemben! *unszolja Atanast a nő, bár a sylorinásnak sikerül elterelnie a figyelmét.* - Akadémia? Önök ezek szerint tanult emberek! *kiált fel meglepetten, és éppen ismét megszólalna, amikor az emeletről hangos sikoly hallatszik.* - Anna?! *kiált a nő, majd kiviharzik a konyhából, egyenesen a lépcső felé.*

Témanyitás by Atanas A. WIlliams on Szomb. Szept. 20, 2014 9:07 pm

* Épp próbálnának rávenni, hogy egyek kaját, ám Arleen idejében eltereli a dolgot. Aztán végre történik valami azt hittem már nem fog semmi se történni és halála unom, magam ám amint jön a sikoly felpattanok és még a nő előtt érek oda a lépcsőhöz és rohanok fel azon, hogy megkeressem a lányt. El is feledkezve arról, hogy Arleenara is figyelnem kellene. Ám a lépcső tetején elakadok, mert nem tudom merre kell tovább menni, szóval bevárom a nőt és úgy rohanok utána tovább kardom már a kezemben és készen állok bármikor varázslatot használni, vagy épp a kardomat. *

Arleena Queen
    Arleena Queen

Témanyitás by Arleena Queen on Szomb. Szept. 20, 2014 9:13 pm

*Sikerül hát hiszen  ügyes vagyok figyelem elterelésben. Természetesen minden jó  és szép, de a sikolyra felfigyelünk.* - Ez meg mi volt?*Teszem fel a kérdést majd én is elindulok a hang után a saját gyors tempómban Atanas mellett haladva aki éppen bevárja a nőt.* - Mindenesetre én tovább megyek.. nem hagyom, hogy baja legyen..*Jegyzem meg és a sikolyt követem.*

Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Szomb. Szept. 20, 2014 9:21 pm

*Ahogyan felérnek az emeleten, nem kell sokáig keresni a sikoly forrását és okát: először a füstöt érzik meg, utána pedig már láthatják, ahogyan Anna teljes testében remegve hátrál feléjük, előtte hatalmas lángok nyaldossák a falakat.* - Annuska! *kiált a nő, és a lányához futva átöleli őt.* - Mama, Zo-zoya mé-még o-o-odabent va-van! *sírja a lány, mire a nő kétségbeesetten a lángokba mered, tudva, hogy lehetetlen átjutnia.* - Kislányom... *suttogja maga elé. A helyzet elég egyértelmű: a két lány közül az egyik bent ragadt a lángok mögött valahol, és ez elég egyértelműen jelzi azt is, hogy a lakók vagy nem varázslók, vagy legalábbis nem értenek az elementál mágiákhoz.*

Témanyitás by Atanas A. WIlliams on Szomb. Szept. 20, 2014 9:26 pm

* Mikor megpillantja a lányt és a lángokat egyből tudja mit tegyen előszedi az emlékeiből amit a óra elején .* - Discomburet! Mondja ki és akár sikerül, akár nem megindul egyenesen a szobába befelé, hogy kihozza a lányt valahogy, persze akár sikerül akár nem sikerül egy másik varázslattal is megtoldja a dolgot.* - Diluvium * mondja ki a varázslat sikerét remélve.*

//Leírás: Ez a varázslat rövid időre megnöveli a bőr tűz elleni ellenálló képességét: az éghetetlenség segítségével átsétálhatunk tűzfalakon vagy védekezhetünk tűzvarázslatok ellen. Sok esetben egyben a meglepetés erejét is növeli, hiszen ellenségünk nem feltétlenül számít rá, hogy a tűz nem fog megsebezni minket.
    Hatóidő: Kezdők esetén egy perc, erősebb elementálmágusok idővel tíz-tizenöt percig is képesek fenntartani a varázslatot.//

// Vízmágia 1. Árvíz
    Varázsige: Diluvium
    Leírás: A varázslat egy körül-belül tíz méter magas vízfalat hoz létre, amely rázúdul a hatókörén belül lévőkre. A semmiből is el lehet készíteni, de jóval könnyebb és erősebb, ha valódi víz van a mágus közelében, amikor használják. Ugyanezzel, kellő méretű vízfelület közelében hatalmas hullámokat lehet kelteni, és voltaképpen egy egész tavat rá lehet zúdítani a partközelben tartózkodókra. A harmadik lehetőség pedig a folyók megduzzasztása.
    Hatóidő: A varázslat azonnal létrejön, minden esetben egy hatalmas hullám erejéig tart, utána elcsitul. //

A hozzászólást Atanas A. Williams összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 20, 2014 9:27 pm-kor.

Dobókocka
    Dobókocka

Témanyitás by Dobókocka on Szomb. Szept. 20, 2014 9:26 pm

The member 'Atanas A. Williams' has done the following action : Dices roll

'Hatoldalú kocka' :
    Elementálmágia tanterem - Page 20 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Elementálmágia tanterem - Page 20 Hatoldal__5_www.kepfeltoltes.hu_ Elementálmágia tanterem - Page 20 Hatoldal__6_www.kepfeltoltes.hu_
    Mesélő
    Mesélő

Témanyitás by Mesélő on Szomb. Szept. 20, 2014 9:39 pm

*Atanas sikeresen eloltja a lángokat a folyosón, így eljuthat a szobáig, amire Anna mutogat - az anyja teljesen lefagyott attól, amit látott, mozdulni sem bír. A szobában még mindig égnek a lángok, az ágyon pedig ott ül a lány , a rémület minden jele nélkül figyelve a lassan már őt nyaldosó lángokat: érthetetlen módon nem úgy tűnik, mintha akár minimálisan is félne.*

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Pént. Feb. 21, 2020 1:40 am