Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Kérdések és válaszok

Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.

Kérdések és válaszok Empty Kérdések és válaszok

Témanyitás by Lucien du Bois on Vas. Jan. 01, 2012 8:17 pm

Ha felmerül bennetek valamilyen kérdés, azt itt tehetitek fel. Bárki válaszolhat a többiek kérdésére, de természetesen lehetőségeink szerint mi is a rendelkezésetekre állunk.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Kérdések és válaszok Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Vendég on Csüt. Ápr. 12, 2012 8:59 pm

Nekem nem kérdés, inkább csak leírom, mert jobb témát nem találtam:

Először megkaptam problémának a Crow vezetéknevet, ami az egyik igazgató vezetékneve, majd a most megtudtam, hogy Ethan név is foglalt, bár Ethaneal formában, ezért nevet kell változtatnom, véleményeket szeretnék kérni erre:

Aaron Cruel? Megfelelne?
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois

Témanyitás by Lucien du Bois on Csüt. Ápr. 12, 2012 9:20 pm

Természetesen Smile Már át is írom neked. És köszönjük Smile

Lucien elveszett gyermekként, apja után kutatva érkezett a Fyron Akadémiára, de itt tartózkodása messze nem ezért vált tartóssá: a hős lidércben egy pillanatig sem csalódott, hiszen világ életében gyűlölte őt... halálhírének hallatán azonban képessé vált megbocsátani neki. Életén és céljain ez nem igazán változtatott: továbbra is az írás a legfőbb szenvedélye, továbbra is Ed az egyetlen ember, aki igazán közel képes férkőzni hozzá, és továbbra is szorgalmasan végzi tanulmányait az Akadémián.

Rebecca Taylor fél-lidérce
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Szer. Ápr. 25, 2012 9:29 pm

Törlést kérnék, nem mondok indokot.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Szer. Júl. 11, 2012 9:15 am

Sziasztok!
    A karakterem kérdezi, hogy vehet e magának telket/házat Oarinon? Vagyonilag meg tudná engedni magának, bár valószínűleg szinte sosem tartózkodna ott, és nincs rokona, akit oda költöztetne. Inkább szimbolikus jelentőséggel bírna a karakterem részéről az őt figyelők felé, hogy egy erős kezű angyal került a Fyronba.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Vas. Dec. 02, 2012 1:02 am

Sziasztok!

Olvasgattam a leírásokat, de nem találtam erre vonatkozó információt. A képesség igénylésnek milyen feltételei vannak?
    Lucien du Bois
    Lucien du Bois

Témanyitás by Lucien du Bois on Vas. Dec. 02, 2012 10:11 am

Itt megtalálod őket Smile Lényegében annyi, hogy egy diáknak max. kettő lehet, és meg kell lennie hozzá a megfelelő számú érmének Smile (Az érmékről itt olvashatsz, ha esetleg nem találtad meg őket Smile )

Lucien elveszett gyermekként, apja után kutatva érkezett a Fyron Akadémiára, de itt tartózkodása messze nem ezért vált tartóssá: a hős lidércben egy pillanatig sem csalódott, hiszen világ életében gyűlölte őt... halálhírének hallatán azonban képessé vált megbocsátani neki. Életén és céljain ez nem igazán változtatott: továbbra is az írás a legfőbb szenvedélye, továbbra is Ed az egyetlen ember, aki igazán közel képes férkőzni hozzá, és továbbra is szorgalmasan végzi tanulmányait az Akadémián.

Rebecca Taylor fél-lidérce

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Csüt. Nov. 21, 2019 2:50 pm